Új privát üzeneted érkezett!

Na ez csodás...
laptető :oops:
Vendég
 


Szia Haga!

Isten éltesse Albertet 1. születésnapján!!!!!!!!!!!!!!!

Tippem a köhögésére(itt olvastam a babaneten): próbáljátok ki a BABY LUUF balzsamot. A hátára kell kenni. Nekünk bevált. 1 hét alatt megszüntette gyógyi nélkül a köhögést és a sok váladékot. :)

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
 
 


Albert babának nagyon boldog születésnapot kívánok!

Kép
 
 

 
 

Haga, dehogy gond, csak újrarakták a gépem, még nem töltöttem le az msnt, szerintem délután megteszem! BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ALBERTNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tényleg próbáld ki a baby luuf-ot én is jókat hallottam róla.
Hát igazándiból Bende akámikor kel kb. 10ig fent van. Most próbálom alakítani ezt, mert nem tudok pihenni, mire én elalszok, éjfél. Most nagyon sokat felsír (nem sír, csak felsír és nyöszi, magam mellé veszem), jönnek a rágófogai. Úgy sajnálom. :(

TÖBBIEK??? HAHÓ!!! :)

Kép
Kép
 
 


Albertnek boldog szülinapot!

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Csajok, a hisztinek sosincs vége :lol: , mire az egyik abbahagyja a másik kezdi, s mire az befejezi elkezdenek kamaszodni :lol: :lol: :lol: :lol:



Ma kaptam ezt a kis receptet :lol:

Távolítsuk el a plüssmacit a sütőből, és melegítsük a sütőt 160 °C-ra.
Gőz felett olvasszunk meg 10 dkg margarint. Ismét távolítsuk el a
plüssmacit a sütőből, és erélyesen szóljunk rá Öcsire: "Nem szabad, Öcsi!"

A margarint keverjük össze 20 dkg cukorral. A többi margarint szedjük ki
Öcsi kezéből, és mossuk le a falat. Mérjünk ki 3 evőkanál kakaót. Ismét
vegyük el a margarint Öcsitől. Fürdessük meg a macskát. Tegyünk hintőport
és ragtapaszt a karmolásokra.

Keverjünk a margarinhoz 4 egész tojást, 2 vaníliáscukrot és 30 dkg
lisztet.
Vegyük ki a füstölgő plüssmacit a sütőből, és nyissunk ki minden ajtót és
ablakot, szellőztetés végett. Vegyük el a mobiltelefont Andikától, és
biztosítsuk a férjünk főnökét, hogy nem, nem a férjünkkel beszélt az
előbb.
Hívjuk fel a férjünket, és készítsük fel a legrosszabbra.

Adjunk a tésztához 1 teáskanál sót és 10 dkg durvára vágott diót (közben
álljunk ellen a kísértésnek, hogy mind Andikát, mind Öcsit durvára
vágjuk).
Engedjük ki a macskát a sütőből.
A tésztát öntsük alaposan kivajazott tepsibe. 25 percig közepes lángon
süssük. Vegyük el a borotvát és a macskát Öcsitől. Magyarázzuk el a
gyerekeknek, hogy fogalmunk sincs, hogy a borotvált macska lebarnul-e a
napon. Dobjuk ki a macskát az udvarra, amíg még képes elfutni.

Bevonómáz:

Keverjük össze a következő hozzávalókat: 10 dkg cukor, 5 dkg olvasztott
csokoládé, 5 dkg olvasztott margarin. Vegyük ki a plüssmacit a
grillsütőből, és dobjuk el. Jó messzire. Magyarázzuk el kedvesen a
rendőrnek, hogy fogalmunk sem volt róla, hogy őt fogjuk fejbe találni,
miközben éppen Öcsit próbálja megmenteni a szomszéd ház tetejéről. Tegyük
Öcsit a járókába.

Adjunk a mázhoz 1/2 dl tejet, egy kevés sót, és lassú tűzön forraljuk 2
percig. Nyissunk ajtót a csengetésre, és magyarázzuk el a szomszédnak,
mennyire sajnáljuk, hogy Andika bedugta a kerti slagot a spájzablakán.
Ajánljuk fel, hogy megtérítjük a befőttek és a takarítószemélyzet
költségét. Kössük ki Andikát az asztallábhoz.

Távolítsuk el a szénné égett sütiket a sütőből. Dobjuk ki. Kapjunk
idegösszeomlást.




:lol: Szép estét!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Csak egy gyors bekukk!

Haga
Albertnek NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT kívánunk!!!!
Tünde és a lányok
 
 


Amica
Szia!!! :) Gyönyörűek a lányok!!! Nagyon rád hasonlítanak!! Márton meg milyen nagyfiú lett! :shock:
 
 


Haga :)
Sajnos Briginek nagyon sokszor van, hogy hurutosan köhög és sípol. Neki kell adni ilyenkor a ventolint is. Spiropent kapott? Az még jó hörgőtágító.
Ha van esetleg inhalálótok, az jó szokott lenni.
Náthára kevert orrcsepp.

Albertnek nagyon boldog szülinapot!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én is boldog születésnapot kívánok Albertnek! Hogy rohan az idő! Szinte még most született! :D

Tünde :D
mi újság veletek és főleg Réka meg Dóri hogy jönnek ki egymással? Dóri kis husimusi ugye?

Amica :D
fú, ez a kamaszodás naggyon ismerős! Julinak magyarázok valami felettébb komolyan és épp azt ecsetelem, hogy milyen szomorú vagyok, amiatt, amit csinált, erre közben elkezdett pofákat vágni, meg kuncogni. Aztán meg megkértem, hogy legyen szíves összepakolni az építőkockáit, erre közölte, hogy "nincs nekem ajja időm!" Csak lestem, mi lesz 10 év múlva! 8)

KM

Kép
Kép
 
 


Nagyon szépen köszönjük a születésnapi jókívánságokat :lol:

Voltunk kontrollon,minden oké, azt mondta dokinéni, hogy egészséges :)
Súlymérés is volt, 20 dekát fogyott 1 hónap alatt :? De hát alig evett, 3 hétig beteg volt.
Ma viszont bevágott egy adag brokkoli főzeléket, pipihusival. Direkt ezt főztem, mert ez a kedvence, és végre evett rendesen :)
Gyümit is evett, kexel. A vacsi is mind eltűnt, pedig előtte belakott tortából :oops: :)

Baby Luufot használtuk mi is.
Nem Spiropent kapott szerencsére, csak Ambroxolt.
Vendég
 


Haga :D
Nagyon boldog első születésnapot kívánunk Albertnak!
S örülök, hogy doki jót mondott :)

Én eltüntem egy kicsit, nem is tudtam visszaolvasni.,.....Apukám február 13-án meghalt :cry: Otthon voltam február 9-től márc 6-ig....sajnos már beszélni nem tudtam vele, de hiszem, hogy tudta, hogy ott vagyok :cry: Nem tudom felfogni, hogy nincs többé :cry:

Marci már tud jó pár lépést egyedül tenni, az egyik kezünket fogva már szalad is :) Sok szót mond, s a 10-dik fogát növeszti, ami eléggé megviseli (a harmadik örlő a már hét db metsző mellé)

Kép
Kép
Kép
 


Szilvia :)

Köszi a köszöntést.

Nagyon sajnálom apukádat, részvétem :(
Sok erőt kívánok, sajna időbe telik, mire feldolgozható egy szeretett ember elvesztése.

Nagyon ügyes Marcitok :wink: aranyos lehet, ahogy lépeget, szalad :P
10.fog? aztaaa, nálunk még csak 6 van, de abból is csak 2 az igazi, a többi 4 épphogy csak látszik. Úgy sajnálom a fogzó babákat, de hát sajna túl kell esni rajta.
Azon gondolkodtam, hogy ha majd a tejfogak helyére a maradandók nőnek, az is ennyire megviseli a gyerekeket?



Mi ma voltunk csavarogni, piac, penny, tesco. A tescoban volt kóstoltatás, falat kenyéren combsonka. Hát, nem szokásunk kóstolni, de Albert szeme kiesett érte, így vittem neki egy katonát. Öregem, annyira ízlett neki, hogy kénytelenek voltunk bevásárolni abból a felvágottból. Ma is evett rendesen reggelit is, és főzeléket is. Úgy örülök, hogy kezd visszatérni az étvágya :)
Vendég
 


Haga, nem kapunk képeket a szülinapról?

Kép
 
 


Töltöttem fel képeket, de letöröltem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.18 11:37-kor.
Vendég
 


Haga! Örülök, hogy jól sikerült a szülinap (leszámítva az égést :? )!!! Látom ajándéknak is örült Albert! :)

Kép
Kép
 
 


Szilvi! Részvétem Apukád miatt! :((

Kép
Kép
 
 


Mona :lol:


Nagyon boldog szülinapot kívánunk :wink:
Vendég
 


Napot csajok

Boldog szülinapot Albertnek, és Monának!

Én lemaradok, mint a borravaló...ezt az oldalt olvastam el :oops: :oops: :oops:

Örülök, hogy Albert meggyógyult...mi is benáthásodtunk...ilyenkor látom, hogy legyen inkább 1000 ördög a gyerek mintsem beteg.
Utáljuk a porszívót, de nagy ügyin fújja a nózit, csak hát jobban is ki kell néha szedni...apjuk egész jól megbirkózott vele, nekem nem megy...

hogy főzöd a brokkolifőzit? Árpi nagyon szerette, de üvegest vettem anno...lehet most házigyártanám, leírod? köszi

hová lett a másik vonalzód? tesóprojekt? lehet olvasnom kéne visszafelé? :oops: :oops: :oops:

Kép
 


Ticsi :)


Köszönjük a szülinapi jókívánságot :)


Sajnálom a betegséget, mielőbbi jobbulást!

Brokkolifőzi:

egy fél brokkolit rózsákra szedek, megmosom. 1 közepesen nagy krumplit hámozok, kockázok. Ezeket egyszerre teszem fel főni, plusz teszek bele egy kis pipimellet, vagy pulykamellet. Kis sóval ízesítem. A végén a levet leöntöm róla, kis olajat hozzá majd turmix. Általában a brokkoliból van benne több, van amikor a krumpliból csak keveset turmixolok hozzá. Egy kis reszelt trapista sajtot is teszek rá.

A vonalzómat levettem, mert nem tudott számolni :roll:
De mindjárt szerkesztek egy újat :wink:
Vendég
 


Nesze neked laptető :oops: :lol:



Kép
Vendég
 


Haga!!!!!!!!!!!!!!

Ez hihetetlen!!!!!!!! Ezért szurkoltam már hetek óta!

De örülök!
Ez mai?????????????????

Lemaradtam.....

most kéne ide egy ugrálós, vigyorgós emberke!

Köszi a brokkolit, jól hangzik, amint lejutok zöldségesig már be is szerzem

jóéjt!

Kép
 


Köszönöm csajok a jókívánságokat!

Haga nagyon gratúlálok! /és irigy vagyok :oops: /

Kép
 
 


Ticsi :)

Igen, ez ma délutáni. 3 órakor csináltam.
Tegnap kellett volna megjönnie. Napok óta görcsöltem, de nem jött meg. Gondoltam egyet és vettem tesztet...
Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy a manóba sikerült?! Egy alkalom, azis a 16. napon, nem tarogatva, pé 2-3 nappal később. Gondoltuk, úgysem leszek terhes... Na, erre valami alakul :)
Albert is ilyesmi hihetetlen módon sikerült :lol: Előtte meg hónapokig, évekig görcsöltünk a témán, erre mindegyik alkalom hihetetlen módon jött össze :shock:

Jó brokklivásárlást! Én is imádom, de én inkább a pulykanyak levesben szeretem a brokkolit :)
Vendég
 


Mona :)

Már többször kérdeztem, de választ nem kaptam :(
Nálatok van tesóprojekt???
Hogy alakul a fogyókúra? Miket eszel? Legmagic? :P
Vendég
 


sziasztok!

hát én is eltüntem már igen régen de sajnos nálam is oka volt az eltünésnek!
apósom február 26-án meghalt és igen nehezen tudjuk feldolgozni az elvesztését!
a férjem is eléggé nehezen viseli mert nagyon szerették egymást és olyan gyorsan elment!
ezért elnézéseteket kérem amiért nem jöttem és aki hiányolt attol is elnézést de nm igen volt kedvem írni de azért olvasni olvastalak ám benneteket!!!!

szilvi!
részvétem és sajnos átérzem a helyzeteteket!!!
amúgy hogy vagytok hogy van a manótok????

haga!
gratulálok a kis jövevnyhez a pocakodban!!!!

mi jól vagyunk a fiúk nőnek mint a gomba de a kicsi egyre hisztisebb és nem igazán tudjuk kezelni a kirohanásait!!!!
közben nekem is megkezdődött az utolsó félév és gőzerővel folynak a beadandó dolgozatok elkészítései ja és mellette dolgozok is úgyhogy nem unatkozok!!!

ígérem megpróbálok jönni sűrűbben is addig is mindenkinek gratulálok kinek mihez kell és puszi mindenkinek!!!!

ha nem baj rakok képet a manókról
Kép
Kép
Kép
Kép

bocsika ha egy kicsit sok voltam!!!!

 


Tündi,
nagyon aranyos kis erdei állataid voltak :wink:

Nagyon sajnálom apósod halálát, részvétem, és Szilvinek is.
Mi is Ágnes születésekor átéltük édesapám elvesztését.

Haga!
Délután háromkor, egy nap után ez nagyon szép :D :wink: :lol:
Nemrég írtam neked és most már csak benéztem, de mekkora meglepetés ért!
Gratulálok!
A mi gyerekeink is akkor jöttek amikor nem is gondoltuk volna :P

Mona!
Boldog szülinapot!

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Szilvi, Tündi
Részvétem! :(

Mona
Nagyon Boldog Szülinapot!

Haga
Azta!!! Gratulálok!! Mi sem voltunk túl aktívak, mikor Dóri összejött. De hát végül is elég egy kisfickó is a szerencséhez. :)

Amica
Puszi!
 
 


Az előbb megyek fel a lépcsőn, Réka jön utánam, hóna alatt egy párnával. Kérdezem: Miért hozod fel a párnát? Réka: Összetalálkozzanak a másik pálnával. :D
 
 


Haga
Szívből gratulálok!
Hasonló lesz a korkülönbség, mint nálunk

Kép
Kép
 


Tündi :)

Nagyon sajnálo apósodat, részvétem.
Aranyosak a farsangoló fiúk :)
Balázs milyen nagyfiú már :shock: Rég láttunk képeket, tényleg nagyon rég jártál erre.



Amica :)

Én is írtam Neked az előbb.
Valami félreértés lehet, mi nem megyünk sehová :lol:
Ugye jól vagytok?



Tünde :) Emma :)

Köszi a gratulát.
Emma jól vagytok? Pocaklakó??? Már nincs sok hátra :P


DE... picit elkenődtem :(
Reggel fogtam fel pisit, és nemrég lőttem egy Corax Be Suret. Hát semmi nem jelent meg, csak 10 perc után, az meg ugye nem érvényes :?
Persze éjjel+hajnalban 3szor is pisiltem, de nemhinném hogy ez annyira befolyásolná.
Még van egy One Minute tesztem, nem tudom mikor lőjjem el :?
A kiváncsiság szétvet!

Ma voltunk csavarogni Veszprémben, vettem ezt azt húsvétra, na meg a DM-be be kellett mennem tesztért. Vehettem volna hármat a 2 helyett :evil:
Vendég
 


Sziasztok Társaim!

Sajnos csajok én is igazoltan vagyok távol, anyukám térdműtéten esett át, ma két hete pedig tüdőembóliát kapott. Szerencsére pont nálunk volt, mert akármi is lehetett volna. Mentők, kórház... Még most sincs jól, vasárnap megint mentő vitte el. Kivagyok... Atejem nagyon elmenőben, pedig Lencukám még igényelné, de háát most fogytam is, nem is eszem-iszom rendesen.

Szilvi, Tündi :P

Őszinte együttézésem!!!!

Haga :P

Neked nagyon örülök!!! Most mi van, írjál ám!!!
Albertnek utólag minden jót kívánok!!!!!


Tüncsi :P

Ne, haragudj, a múltkor Neked nem is reagáltam! Mikor költöztök? Ha költöztök?
Mi most Pécsett vagyun anyu miatt.

Ticsi :P

Jobbulást!
Árpinál hogy áll az evés?

Emma :P

Húú, azta betyár, már nem sok van hátra. Bírod? El tudod már képzelni, hogy mindjárt ketten lesznek?


Csajok mennem kell, ennyire futotta.

Bogáncs

Kép
 


Sziasztok!

Szilvi, Tündi! nagyon sajnálom:((

Mi is elveszítettük a nagymamámat:((((

Ezért kicsit rosszabb a hangulatom a kelleténél. Ráadásul betegség betegség hátán:( Elegem van!

Dani, Beni elkapta megint a hasmenéses-hányásos vírust, apának tüdőgyuszija van:(

Haga! Gratulálok a bébihez:)) Vigyázz magadra!

Kép
Kép
Kép
 
 


Bogáncs! Mielőbbi gyógyulást és teljes felépülést Anyukádnak!!!

Kép
Kép
 
 


Köszönöm a felköszöntéseket!

Haga, nagyon boldog szülinapot kívánok!

Mi jól vagyunk, Dani már állandóan kint lenne, reggeli után már üti az ajtót, ha meg be kell jönni űvölt :roll: Rendkívül aktív, alig tudom elkapni, beszélni még nem akar, ennyi az össz szókincse: aja, mamma, hajjod, nem.
Haga köszi az érdeklődésedet, tesóprojekt? Az úgy van, hogy nem védekezünk, inkább akkor szeretném, ha Dani ovis lesz, de most is örülnék neki, de nem erőltetjük még a dolgot.
Fogyi: apa nem volt itthon a héten, igy esténként mikor Dani már aludt, én szét z@báltam magam , szóval hétfőtől újra kezdem. A héten még tornán sem voltam :oops:

Kép
 
 


Britta! Remélem jobban vagytok! Jobbulást!!!

Britta! Bende detto ugyanilyen. Kint lenne egész nap ha tehetné... :) Csak én nem tudok úgy semmit sem csinálni... :( Valahogy meg kell oldani, csak nem tudom, hogy... Ötletek? Beszéddel én már beláttam, hogy tényleg tök máshogy fejlődnek. Mi használni semmit sem használunk rendszeresen. Néha kicsúszik ez az, de semmi extra.
Viszont mindent megért!!

Kép
Kép
 
 


Haga! Boldog születésnapot!!!!

Kép
Kép
 
 


Mona :)

Köszi itt is a jókívánságot :)

A fogyival kapcsolatban csak annyit, hogy mindig hétfőn kell elkezdeni. Úgy értem minden hétfőn :wink:
Kistesóprojekt azért hajrá, sosem lehet tudni :wink:

Ilyen jóidőben elhiszem, hogy kint akar lenni Dani, meghát ugye kint érdekesebb, mint bent. Nálunk is van ajtóverdesés, amikor le akar menni a nagyihoz 8) Ha meg valami nem tetszik neki, akkor csapkodja, veri a járólapot, vagy parkettát :roll:



Sleepin :)

Neked is köszi a köszöntést :)
A kintlétre nincs ötletem.
Én csak akkor tudok főzni, pl. amikor Albert alszik. Még napi kétszer másfél-2 óra. Ha ébren van, akkor séta, vagy udvarozás, vagy bent játék, mosás,teregetés, porszívózás, amiben ő is tud segíteni :lol:



Délután megleptem magam egy szülinapi ajándékkal :wink:
íme :shock: Kép
Vendég
 


Napot!

Haga

ehhez már nem fér kétség! látod a teszt volt rossz...egyébként én is így jártam anno Ádi tesztjénél....leírom ROMED megvettem, hogy egy tisztességes emlékem legyen róla, és hogy a doki ha kéri mégse félbevágott lilyket lásson...hát az egész egy nagy piros paca lett, nem 2 csík....mérges és bizonytalan voltam...de leszaladtam egy lilyért, és az megnyugtatott

Sleepin

Árpi is ilyen kintigombóc...az egyik barinőm úgy büntizi a fiát, hogy megígéri neki kirakja a z ajtó elé...kinevettem...Árpi venné a sattát, meg a poput, és már állna, hogy kucsozz anya...

A beszéd nálunk is tabu...minden fiús anyuka küzd? Uncsitesó kislány meg a 19 hónapjával Petőfit szaval...

Mi küzdünk...

Ádi hozzátápi indulna, de ez vmi horror...

Anno Árpit belekötöttem a hordozóba, és toltam a szájjába a cuccot...nyelte, bealudt...oké volt hogy kihánnyta...no de

Ádit bekötni se tudom, mert hídba feszül...olyan széles a válla, hogy szűk a hordozó...nem véletlenül tépte szét a kijáratot szülésnél...és bármit a szájjába adni horror. Beveszi...aztán összegyűjti, és mint a pénzgyűjtő kutyus kitolja a nyelvén, és várja, hogy levegyem, vagy csináljak vele vmit, mert neki ugyan nem kell!

tippeket kérek...gondolom amíg ülni nem tud a hordozón kívül nincs jobb mód kóstoltatni...

ja és az se számít, ha a kaja almalé...az is elfér a nyelvünk hegyén...ja, hogy folyik...nem baj, majd reklámálok, hogy vizes a rucim...

azt reméltem jobb evő lesz...álmodik a nyomor

Kép
 


Legyen 100 gyereke annak, aki kitalálta az óraátállítást. Hogy én mennyire gyűlölöm... Magyarázd el a gyereknek, hogy 1 órával korában feküdjél le alduni, mert Anya nem akarja hogy este 10 helyett este 11-kor menjél tentikélni... :evil: Vááááá

Ticsikém... Ha nem fogadja be Ádi, akkor megfeszülhetsz se fogja elfogadni. :( De viszont, ha Árpi jó evő volt és most rossz evő, akkor talán Ádi jó evő lesz. :) Hátha... :)

Kép
Kép
 
 


Sleepin!

Árpi jó evő volt, de ő kihányta amit jól megevett! Most vajon Ádi meg sem eszi? És mit fog kihányni? :D

Ez az óraátállítás tényleg borzalom. Mingyá 8 óra, és még mindkettő fullon pörög!
Mi lesz itt 1-2 óra múlva?????????

Valaki zárja el fönt a csapot! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
 


Bogáncs
Jesszum! Még jó, hogy ott voltatok. Remélem, hamar rendbejön anyukád. Mi még mindig Pécsett. Elvileg húsvét után költözünk, de hogy mennyivel utána... :)

Ticsi

Én eddig egyszer próbáltam Dórinak körtét adni. Mammogott rajta, kicsit ki is jött. Nem harapott rá, ammár igaz. De nem emlékszem, hogy Réka is falta volna. Szép lassan, kicsikét emelve az adagot kell hozzátáplálni. Eleinte nem is kell 1-2 kanálnál többet adni neki. Már írtam asszem, hogy az, hogy kijön a száján, nem biztos, hogy azt jelenti, hogy kitolja. Szerintem. Lehet, hogy ahogy dolgozik a nyelvével, kicsit visszajön. Bár te látod, mennyi jön vissza. Én nem idegesítem magam ezen. Majd lesz, ahogy lesz.

Haga
Szuper!! Asszem én még nem kívántam: Boldog Szülinapot!!

Mona

Neked is Boldog Szülinapot így utólag!! Na, ha nem erőltetitek, akkor szokott összejönni. :)


Réka is szeret kint lenni, de bent is nagyon jól eljátszik. Most nem is nagyon tudom kivinni, mert az udvaron sár van, játszótér meg nincs a környéjen. Néha, ha kicsit jobb az idő, elmennek apával sétálni. Debiben egész tavasszal-nyáron az volt a program, hogy felkeltünk, reggeliztünk, összekészültünk, majd irány a játszótér. Általában apa vitt minket reggel, soxor már 8-ra ott voltunk. Aztán 10 felé mentünk haza, így még főzni is tudtam. Néha nehéz volt elrángatni, de volt időszak, amikor ő szállt be a babakocsiba magától fél óra játék után. :) Tegnap anyukámnál volt és délután elmentek a Tettyére a játszótérre. Persze homokozó cuccot nem vittek. Anyukám meséli, hogy jött egy másik kislány az anyukájával és ők hoztak egy csomó játékot, Rékának meg megengedték, hogy játszon vele. Édesem elvett 1, azaz egy játékot és azzal játszott. Aztán a kislány anyukája mondta a lányának, hogy pakoljon össze, mert mennek haza. Anyukám mondja, hogy a kislány nem pakolt, viszont Réka odament és szépen összepakolta a játékokat. :)
Beszéd: ne izguljatok, Réka is kb. 2 évesen kezdett el igazán beszélni. Utána viszont egyre jobban. Én nagyon sokat olvasok neki, ami szerintem nagyon sokat használ. Nem csak abban segít, hogy beszéljen, hanem hogy választékos is legyen. Én néha ámulok, miket mond. Pl. azt hogy "nehogy" teljesen jól használja. Múltkor meg azt mondta, hogy majd ő foglalkozik a Dórival. :)
Óraátállítás: mi kb. 7-8 felé fürdetünk, nincs fix időpont, úgyhogy nem lesz nehéz az átállás. Most megint ketten vagyunk Dórival. Régi idő szerint 7kor fürdettem. Holnap majd fél órával később. Szerintem nem lesz gond.
 
 


Tüncsi :P

Milyen aranyos Réka!!! Szépen eljátszott 1 játékkal is, meg elpakol! Hiába, a jó nevelés nem hazudik :wink:
Húsvétkor megyünk megint Pécsre, sztem maradunk is megint egy hetet.
Vmikor talákozzunk, itt, vagy ott. Jó?

Boboka, Tündi, Tiza?????

Még jövök, most futok mert Lenke hív, most ébredt.Ollyan szépen mondja, hogy anyuci dejje, dejje...

Bogáncs

Kép
 


Csak azért jöttem, hogy bejelentsem:

Albert április 1én elindult :)

Olyan aranyosan tityitotyizik, és az a büszke, elégedett arc hozzá :lol:
Vendég
 


javítottam...
kétszer ment el, előtte meg be se tudtam lépni :?
Vendég
 


Nagy a csend...

Albertnek gratulálok a járáshoz!

Mi is szabadban töltünk délelőtt-délután 2-3 órát. Zalán imád kint lenni. Névnapjára kapott homokozót, amin elhúzható faházikó van (aldis), hát ez most a sláger. Meg a motorozás, amit 2 hete űz profi szinten. De aranyos, mert nem kell rohangálni utána, mindig megvár. Egy a gondom: minden bejövetel 10-15 perces iszonyat hiszti:(
Meglepő módon sokkal kevesebbet alszik, abszolút nem dől ki: este fél 10 ig képes forgolódni az ágyában, 7kor már fent van, és napközben is max. 2 órára állt rá.

Pocakbaba továbbra is jól viselkedik. Elkezdtük a ctg-zést vele. Pénteken meg megkukucskáljuk, mekkora. Én úgy érzem, hogy kb 1 hete már fejjel lefele behelyezkedett, remélem a doki is megerősíti.

Kép
Kép
 


Emma, amindenit de gyorsan elérkeztél a végére, mi lesz a neve csodababának?

Nálunk totál ez van amit te írtál, délelőtt és délután is kint vagyunk, bejövetelkor 15 perc hiszti. Dani is kapott motort de nem érdekli, nem akar még motorozni. Alvás is nálunk ugyanez :D .

Haga, hogy vagy? Gaby, nagyon hanyagolsz minket, már nincs sok hátra, hogy vagy, gyere mesélj.

Kép
 
 


Lányok!! Kéne egy kis segítség. Volt valaki, akinek abba kellett hagynia a szopit? Ha igen, segítsen légyszi, mert nem tudom, hogy hagyjam a cicit úgy (tejjel "tele") vagy ürítsem ki néha, vagy magától felszívódik, vagy mit csináljak vele? Ha kinyomom akkor újra fog termelődni, ergo semmit sem érek vele, szerintem. Ötleletek??? Nem feszít, csak érzem, hogy nem olyan mint szopi alatt.... de ez sem meglepő, mivel kétcsíkos lettem Hagához hasonlóan... :)

Köszönöm a segítséget!!!

Amúgy mindenki kertel, játszóterezik, kirándul, élvezi a tavaszt??? Jól is teszitek, mi is ezt tesszük, be sem lehet rángatni Bendust. Tegnap állatkerteztünk, azt hittem kidől, erre 1 óra volt míg elaltattam... :shock: :? Szerintem felpörgött....

Na azért dobjatok pár sort, hogy mizujs!

Kép
Kép
 
 


sleepin
szopiabbahagyásra: borogasd hideg vizes pelenkával, ha feszül. Ha negyon feszit, pár cseppet kifejhetsz, hogy megkönnyebbüljön, mert az mégse az egész adag tej, tehát nem termelteted a pár csepp kifejéssel. Amugy nekem doki azt mondta, felszivodik a tej. Van, akinek simán megszünik a feszülés, de egy bnöm 3 hetet borogatta, mire nem feszült. Inkább Bendének hogy magyarázod el??? Hallottam oylat, hogy leragasztotta az anya a mellét, és mutatta, hogy nem lehet szopni. Vagy azt mondta, hogy beteg a tej, nem szabad szopni. Bende pár napig biztos elégedetlenkedni fog, de probáld sokat babusgatni, mellé feküdve simogatni a hátát, de ne legyen olyan a te pózod, hogy szopásra állj neki. Na, ezt megmondtam. Sok sikert hozzá! és ne sajnáld. Innentöl kezdve is ugyanugy szereted a fiadat, de egy másik fejlettségi szintre kell nönie. Én azt hittem, sirni fogok az utolso szopinál, aztán mégse. Kicsit jol is esett, hohgy más is el tudja látni teljesen, nem függ tölem. A 15 honap is gyönyörü idö ám!! A Ketteskét már ezek tapasztalatában fogod szoptatni. Kell a szervezetednek is a felépülés, erögyüjtés.
Vendég
 


Sleepin
Nagy gratula kistesóhoz!!!! Mennyi kismami!
Én sem értettem, hogy fog eltűnni a tejcsi, de semmit nem csináltam, és megoldódott magától! Csoda ez az egész!

Mi még 2in1 :D

Múlt pénteki uh-n 3kg-ra becsülték. Az adatok szinte teljesen megegyeztek Zalán szülés előtti 2 héttel mért méreteivel. Szóval jövő hétvégére tippelek :D

Kép
Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron