Új privát üzeneted érkezett!

Tündi és Sleepin :)

Priviben elküldöm a linket :lol:
Jó szórakozást hozzá :lol:
Vendég
 


El is küldtem, remélem megkaptátok!
Vendég
 


Haga!

Mi jól vagyunk, vagy inkább megvagyunk? Nem is tudom. Nálunk is mindig van valami.

Beni jól alszik éjjel. Csak néha kell bemenni hozzá. :)

Nagyok ma jöttek haza mamától meg a papától. Volt egy szabad, 1gyerekes hétvégénk.

Én holnap megyek szájsebészetre, mert szerdán a doki nem húzta k a fogam, mondván, nehogy beletörjön. Ugyanis hiányzik belőle egy kis darab. Most cidrizhetek, bár mindenki nyugtatgat, hogy meg sem fogom érezni. Na jó! Olyannak mondogatják, aki úgy fél a fogdokitól, mint mások pl a tűtől. :) Talán túlélem.

Ha igen, akkor Beninek nézünk valamilyen cipőt, mert úgy tűnik, hamarosan elindul:) Már 1-2 lépést megy egyedül. Igaz, többnyire a járókában:)

Remélem, jobban vagytok már!

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Haga,
képzeld én sem voltam soha mandulagyulladásos, de a gyerekek után már többször is :evil:
Gyógyulj meg hamar!
Lehet skarlát, ha hólyagos pöttyök bárányhimlő is, vagy simán 3napos láz is Albertnél. Gondolom már ti is várjátok a tavaszt...
Germicidet egészet kaptak nálunk is ekkor már a gyerekek és 2éves kortól meg valami gyógyszertári készítőst írt fel a háziorvos.

Kép
Kép
Kép
 
 


Tüncsi,
idén nem varrtam jelmezeket. Márton Bob a mester volt és csak össze kellett szedni a munkás ruhát némi szerszámmal. Janka az utolsó percig hezitált, hogy mi legyen, végül tündér lett és nem engedte megcsinálni amit kitaláltam...
Már kicsinyítettem képeket, de most meg a babanet nem tölti fel

:roll:

Kép
Kép
Kép
 
 


Helloka!

Köszi Haga, persze, minden ok, csak mindenfelé jártunk. :) Mindjárt nézem privit! Örülök, hogy jobban van Albert, remélem Neked sem fog sokáig tartani, hamar hatnak a gyógyszerek! Hólyagosak a kiütések, vagy apró pici pöttyök? Nekünk volt 3 napos lázunk és utána pöttyök, amik maguktól eltűntek. De ennyire nem volt magas a láza. Az is lehet hogy influ + 3 naposotok volt... Hát remélem megnyugtat a doki! Gyere majd, hogy mit mondott!
A kaja körkérdést fel akartam tenni pont. Kíváncsi vagyok kinél mit hogy... KÖRKÉRDÉS!!! :D
Amúgy mi: Reggeli cici + valami utána (felvágott, vaj, kenyér, vagy keksz stb) 11 körül egy kis gyümi, 1kor főtt étel (gyakorlatilag már mindent eszik velünk, persze vannak kivételek), 5kor joghurt (2 doboz Danone) és 8kor vacsi tejpép (néha gyümölccsel) és cici. Ja és 1 hajnali cici. Ti? És Többiek?

BOGÁNCS!!! Jobbulást Lencusnak, remélem jobban van és el tudtatok utazni!!!

Amica! Várjuk a képeket! :) Jó korán kezdi Janka! :D Állítólag én is ilyen voltam, még a bugyi színe sem volt mindegy... óvodában... :roll: :shock: :?

Britta! Mi Pedipedet használunk, ez az egyetlen cipő, amiben tökéletesen tud járni. Már kéz nélkül is megy benne, eddig az csak zokniban ment. (www.liliputi.hu) Minden rendben lesz a fogdokinál!!!

Kép
Kép
 
 


Haga, Cebionnak van Multivitaminja is, én ezt adok Daninak, szerintem próbáljátok ki.

Kép
 
 


Britta :)

Ugye minden rendben ment a szájsebészeten? Nekem is van egy odaillő esetem, de én megmondtam, hogy csak altatásban engedem. Ugyanis a sima fogdokimnál is hányhatnékom van tömés közben :oops: Még jó, hogy sokmindent elnéz nekem :lol:
Sikerült Beninek cipellőt venni? Ha igen, milyent?
Én megmondom őszintén, biziben vettem Albertnek. Elég szépeket fogtunk ki, és jóval olcsóbban, mintha új lenne!
A Brendonban még az ősszel vettünk neki egy bundás fűzős tutyit. Hát, 3 mosás után szétment, bolyhosodott, összement, és szegénykémnek jéghideg volt a lába benne!


Mona :)

Neked nemis írtam :oops: hú de szégyellem magam :oops:
Danus hogy van? Gondolom már száguldozik, szép nagyfiú már :wink:
Kistesóprojekt????
Még a múlt héten vettem Cebion multit, de nem adtam még. Ma a dokinéni is ajánlotta, így már kapott is fél kanállal :lol:


Amica :)

Igen, mi is várjuk már a tavaszt, mint minden más kisgyerekes anyuka :lol: Mégiscsak jobb szinte egész nap a friss levegőn, az udvaron. Már alig várom, hogy Albert egyedül is tudjon menni, és akkor megyünk le az udvarra a kutyuskájához. Mert eddig csak babakocsiból ismerkedhetett vele :P
A képeket továbbra is várjuk :wink:



Sleepin :)

Kaja:

reggel és este tápszer... 250-300ml
tízórai nálunk nincs...
ebédre főzelék. bab és lencse kivételvéel már mindent eszik.
uzsonnára tejpép, joghurt, vagy gyümölcs van

Mivel reggel fél9ig alszik a szememfénye, 9kor eszik, majd másfél óra múlva alszik másfél-2 órát. Mire felkel, már ebédidő... Így nálunk nem sikerül a tízórai. Próbáltam 3 óránként etetni, de akkor meg alig eszik valamit. Éjjel sem ébred fel, hogy éhes, úgyhogy nálunk napi 4 evés van. Persze nem mondom, hogy néha nem csusszanik le egy kis túró rudi, vagy a mi kajánkból pár falat, de hát az olyan csekély mennyiség,hogy az nem egy étkezésnyi.
Mivel még csak alul van 2 fogacska, felül meg épphogy csak áttörték az ínyt, így rágni még nem nagyon tud. Kenyeret adogattam már neki, de csak a belsejét, azt is nagyon apró darabokban.
Na, de azt elmesélem, hogy a múltkor min kaptam rajta :lol:
Lerámolta az éjjeli szekrényemről az 5darabos isler csomagot. Már egyet megettem belőle, de gondosan visszacsomagoltam a többit.
Rászóltam, hogy nem szabad, ne csináld, és visszatettem a helyére a sütit. Fél percre elfordultam tőle, mert olyan volt, mint aki tényleg szót fogad. Aztán egyszercsak feltűnt a nagy csend. Hát öregem ott üldögélt az ágyam végénél, kezében egy islerrel és azt majszolta :oops: :lol: :twisted: :P :roll:
De hogy hogyan csomagolta ki a dobozt, és hogyan ment az ágyam végéhez olyan csendben, az rejtély :lol:



Doki...
Láz utáni kiütés, majd pár nap múlva elmúlik! Szegénykém bőre reggelre nagyon csúnya lett! Már több volt a vörös folt, mint a fehér a kis bőrén. De megnyugodtunk, hogy semmi komoly :)
Viszont előttünk egy kislány volt bent, akit diétára és normaflore kúrára fogott a dokinéni... Most idegeskedek, remélem nem nyeltük be azt a csodálatos fostos vírust :twisted: :roll:
Szerencsére mára már az étvágya is teljesen visszatért, úgyhogy bízom benne, hogy ha elmúlnak a pöttyök, egy ideig nem lesz beteg!
Jövő kedden még tanácsadás, aztán egy ideig kerülni akarom a rendelőt.
Én még kínlódok, de lázam már nincs....
Vendég
 


Bocsi, ha offolok!

Köszönöm a drukkokat mindenkinek, de sajnos megint nem lettem anyuci. :cry:


Sziasztok!
 
 


Sleepin, Haga!

Szájsebészeten minden rendben volt. Nem is éreztem, amikor kivette a fogam a doki. Sajna, ahol előtte voltam, a hozzáállás sem volt ilyen, mint itt a szájseb.-en.

Cipő: Falcon-t vettünk, és szandálban is ilyet kapott Beni. Kényelmes, csak meg kell szoknia, hogy nem mindig zokniban mászkál. :)


Manda! Nem tudom, mit is mondjak :(

Haga! Örülök, hogy jobban vagytok. Mi nem voltunk dec eleje óta tanácsadáson, mert itthon folyton volt valami baci. Jövő héten elmegyünk, talán már jó idő lesz:)

Kaja: Beni 5-6 körül kel, ilyenkor tejpépet eszik. Aztán 8 felé megy aludni újra(másképp nem is bírná). Amikor fel kel ebből a szunyából, akkor álatlában van kajcsi: párizsi, virsli, vajas kenyér. Attól függ, mit hajlandó megenni.:) Ebédre legtöbbször a mi kajánkból kap, amit szívesen eszeget. Majd újból alvás következik. Később jön az uzsi, ami változó. Még nincs kialakult szokásunk. Amikor a tesók vacsiznak, akkor ő is eszik kiflit, vagy valami mást, pl tejbegrízt. Lefekvés előtt pedig tejpépet kap megint.


Jelenleg 4 foga van Beninek, és 2 áttörő félben:) Szeret harapni, beleértve engem is:)

Haga! Albert aranyos lehetett az islerrel:)

Kép
Kép
Kép
 
 


Manda :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Manda! Nagyon nagyon sajnálom! :( Hogyan tovább?

Haga! Hát ez az isleres sztori... :) Ilyenkor olyan de olyan csendben tudnak lenni, hogy ihaj... Persze nasik nálunk is vannak, túró rudi (túró része csak és nagyon ritkán), dörmi kismackó (piskóta része csak ez is ritkán), háztartási keksz a minden, vitatigris, kölesgolyó ... most más nem jut eszembe. :)
Akkor Albert gyógyultnak nyílvánítva? Lehet a múltkori bőrbaj miatt lettek rajta ilyen csúnya pötyik. :( Remélem hamar elmúlnak azok is!!!

Amica!!!!!!! Mekkorák már a gyerkőcök! Éshát a Csajok rettentő csinik, Márton pedig nagyon vagány! :)

Britta! Örülök, hogy túlvagy rajta! :)

Kép
Kép
 
 


Köszönöm az együttérző sorokat!

Sleepin
Sajnos ez már az 5-ik beültetésem volt a 4 év alatt, ebből 2 volt biokémiai. Saját dokim szabin van, de elmondták, hogy újabb vizsgálatok kellenek.
Ősszel volt laparom, most már kell lehet hisztero is, meg immunológiai vizsg., génvizsgálat (gondolom ebben azt nézik, meg nem vagyunk e a férjemmel genetikailag összeférhetetlenek.), talán 3.napi vérvétel ismétlése, stb....
Bocsi, lehet, hogy nem szépen szakszerűen fogalmazok.
Áprilisban tudok leghamarabb visszamenni a BMC-be, aztán majd meglátjuk mi lesz.

Puszi Mindenkinek!
 
 


Manda :(

Nagyon sajnálom :cry: Tudom, nehéz, de bízzatok a csodában!




Amica :)

Köszi a képeket :P
Nagggyon csinosak a lánykák :) Bevallom, elsőre nem tudtam melyik Janka, és melyik Ágnes :oops:
Márton kész ezermester, egyszerű de nagyszerű a jelmez :wink:



Britta :)

Örülök, hogy túlvagy a szájsebészeten, bátor voltál :P
Tudnál mutizni képet a cipőről?
Nem ismerem a márkákat :oops:
Amiket eddig vettünk Albertnek, azok inkább a babakocsis és bevásárlós túrákhoz valók, hogy ne fázzon a lába. Járáshoz alkalmatlanok. A lakásban vastag tapadókorongos zokniban, vagy benti kiscipőben közlekedik, ami inkább egy kis vékony magasszárú tornacipő, de tapadókorongos a talpa. Tehát rendes utcai járócipője még nincs :oops:
Mondtam anyukámnak hogy a szülinapjára inkább cipőcskét vegyen, ne játékot, mert abból annyi van, hogy nem győzőm cserélgetni hetente a dobozokat, hogy ne unjon meg mindent.
Kaja..
Beni mennyiket eszik pl. vajas kenyérből, parizerből, virsliből?
Csak én vagyok olyan beszari, hogy nem merek nagyon ilyeneket adni? Csak 1-2 falatkával adtam eddig. Ízlik neki, de nem tudom mennyit ehet max belőlük? A tejbegrízért már Albert is besorakozott az apjánál :P Majd teszek róla képet :P Pedig a dokinéni megmondta, hogy a tápszerből is még a HA ajánlott, a rendes tejjel meg várjunk. (én vagyok rá érzékeny, meg egy rakat allergiám is van :? )


Sleepin :)

Rudiból nálunk is csak a túró részét kapja, a csokit előtte lerágom róla :oops: de azt nehezen tűri, mert amint meglátja a rudi papírját, már ficereg, és türelmetlenkedik :lol: Kismackót még nem adtam neki. Kölesgolyót olyant adsz amit pl. a Spárban lehet venni? Bio és nagy golyóbisok. Van itthon, de még abból sem kínáltam :oops: HT kekszet sem adtam, csak a HIPP babakekszét, de aztis csak reszelve a gyümihez. Szegénykém azzal a 2 fogával még nemnagyon tud rágni. Vagy csak én aggódom túl a dolgot? Lehet, tán merészebbnek kéne lennem?



Albert éjjel 2 órán át nem aludt :twisted:
A bőre egyre rondább a lábán, és az orcáján. De a mellkasa tán már nem annyira vörös.
Reggel elkezdett köhögni, trüsszögni, folyik az orra is :roll: Már sose lesz vége a betegségsorozatnak???? :x
Nem akarom minden nyavajával orvoshoz vinni, így titeket kérdezlek, hogy van valami bevált házimódszer a taknyolásra?
Vendég
 


Ilyen volt este a lába. Mára mégrondább, az egész lángoló vörös, fehér rész szinte nincsis rajta :?


Kép




Ez pedig a tejbegríz és Albert esete :lol:

Kép
Vendég
 


Haga, úristen szegény Albert, én nem gondoltam volna, hogy ennyire pötyis :? és látom még a combiján is.
Én elvinném másik orvoshoz.

Amiket felsoroltál én ekkor ezeket már adtam Daninak, és neki is még csak 2 foga volt :)

Kép
 
 


Gaby, rég voltál. Most nézem, hogy már a 29.-hét, aztamindenit, nem rég mutiztad a tesztet.
Gondolom már apa is érzi a kis Máté mocorgását :)
Hogy álltok a babaszobával?

Ha jól emlékszem régen neked volt olyan fogyis vonalzód, ahol a kg-ot lehetett figyelni, és nem a napokat, hol találok olyat?

Kép
 
 


NApot!

Hát ne akar nekem menni ez a reggeli macikávés dolog...kifutok a kávészünetből mire betölt a gép!

Macikávét a SPArban lehet kapni, most is onnan hozott embör. Régen a COOPban is volt, de a nénit kirúgták aki a rendelést intézte, és azóta nincs...hogy ez hogy függg össze, ????????? ezt a választ kaptam, mikor érdeklődtem!

Haga

Ez a láb borzalom!!!!!!!! Mi ez? Ennyire lehet a láztól pöttyös? Jézusom! Na most méginkább tudom, hogy ki se teszem a csülköm, míg el nem mentek a bacik!

Kaja!

El sem tudom mondani mennyire irigyellek titeket! Amit leírtok 1 napinak, az jó ha nálunk 1 hét alatt csúszik le! Én azt hittem azért, mert szigorúan tartottam a melyik korban mit ehet a baba dolgokat, de nem tudom most már!
Én nem adtam neki kekszet, mert ugye liszteset 1 éves korig ne, és mire kapott már volt foga, no ezek után kimaradt a bevezsem a számba, és a nyelvemmel szétolvasztom, majd amikor már elég lágy állagú lenyelem korszak. Árpi egyből harapott, és jó nagy darabot, aztán fuldoklott tőle, majd kihányta délután a reggelit is!
Hát én azt mondtam a második gyereknél már a szülőágyon a babapiskótát tolom a kezébe!
Ehhez képest, próbálkoztam már almapéppel, de Ádi indiánmintát köpött az arcomra belőle

Hát vmi jó, hogyan etessem a gyereket taktikát elfogadnék!

Nálunk régóta megy minden olyan kaja, ami benne marad...ha az egy kocka csoki/nap, akkor az...nem leszünk szumóbajnokok.

lehet, hogy a billentyűzet kattogásával van a baj, de megint felkelt törpöltő!!!!!!!!!!

mé nem, mé nem, csak fél órát kérnék!!!!!!!!!!!!

Haga
Hogy álltok a tesóprojekttel? Csak próba, vagy célirányos? anno írtad, hogy a munka miatt jó lenne minél hamarabb
Te már jobban vagy?

Asszem visszanézek még...

Kép
 


Mona

ha olyat keresel, ami nekem is volt anno, akkor a lilypieon volt

Kép
 


Visszaaludt....

Megnéztem kíváncsiságból az első oldalt!

Milyen vicces, szinte ugyanazok az emberek vannak itt is...

Emma
Te is schöpfis voltál? Most hová ment a dottoréd?

Sztem 10 oldalanként olvasok 1et, kb ennyire van türelmem...miért van ez...egész nap robbanhatnékom van, már hetek óta!

Kép
 


Ticsi! Nem hiszem, hogy Árpinál ez lenne a gond, hogy időben kezdtél mindet... Én is betartottam, na jó, liszttel kevésbé, de ha a babakekszben is van és azt kaphatta... Aztán azért tértem át a HT kekszre (ez jó rövidítés Haga!), mert szerintem sokkal kevesebb cukor van benne, mint a babakekszben. A babakeksz iszonyú édes. A harapás későn kezdése inkább lehet gond. Én Bendusnak 5 hósan adtam először almát... Kb. 6 hós volt mire azt merem mondani, hozzátápláltam. Addig csak cici (és bukásra Sinlac). Amúgy Ticsi! Szerintem csinálj valami programot magadnak, akár csak 1-2 órásat is, mert lehet tényleg robbanni fogsz! :wink:

Haga! Albert lába tényleg nem szép! Nem adtak rá semmit? Kence stb.? Szerintem is nézz el másik (esetleg bőr)dokihoz. Kölesgolyó, igen az! Csak kteszek elé egy tálban és nyomatja is befelé. :)

Kép
Kép
 
 


Csajok, Daninak szorúlása van, tudnátok rá ajánlani valamit? Annyira szenved szegény, és ma is csak egy kemény bogyó jött :? .

Kép
 
 


Ticsi, segítenél ott egy fogyis vonalzót csinálni? Én ehhez totál hüle vagyok :oops:

Kép
 
 


Haga
hú, ezek a pöttyök ijesztőek!

Mona
Z is hajlamos a szorulásra, nagyon oda kell figyleni, hogy mit eszik. Pl. ha hús-krumpli van, és gyüm9lcsből meg alma, banán, tuti másnap nagyon küzd. Főzelék kell neki (sóska, spenót nagyon jók), meg körte-narancs, és akkor semmi gond.

Ticsi
dokim a Bajcsyba ment, ahova nem tudtam követni, új dolim van az 1.sz.nőin

Kép
Kép
 


Emma

Értem. Szomorú ez. Az enyém doki sajna nem ment konkrét főállásba, csak megtűrt a sote2őn, de még mindig jobb, mint a semmi!

Mona
Szorulás ügyben én nem vok kompetens, Árpi nem ismeri ezt a fogalmat szerencsére, ő aztán ha csokit csokival eszik akkor is folyik belőle! Apja fia!
Bezzeg én! :oops: :evil:
Vonalzót csinálok én is holnap, nekem is aktuális, a mai mérlegelés után...ha ugyanolyat akarsz, mármint arra gondoltál amit lácc nálam, akkor csinálok neked is! Majd kérem az adatokat! Ja egy a rossz benne, hogy neked kell változtatni a súlyt időről időre, mert magától nem számol...honnan is tudná szegény, hogy mennyit fogytál, bárcsak így működne!

Nem is mondtam , nagyon teccettel a jelmezes képek. Én annyira szeretek ilyneket csinálni, már várom, hogy jövőre én is készíthessek Árpinak...bár, ha ördögnek öltözik be, akkor nem is kell sokat módosítani, csak önmagát kell adnia! :D

Sleepin

A bukásra mi is ettünk sinlacot, de azt is kihányta...én mindig csodálkoztam, hogy mekkora adag tud kijönni, mikor be alig ment vmi! Hát nem tom, azt figyeltük meg, hogy a mellső fogaival rág, mint a nyúl...próbálunk kérődzni, mint a tehenek, hogy mutassuk neki mire jó a többi foga, hisz van még 16 azon a 4en kívül, de nem tudom mi mást tehetnék. Pedig nagyon szépen fogat mos, nincs egyetlen rossz se, annak ellnére, hogy van amikor csokin él...nem tudom, néha kétségbe esek, néha megnyugszok. Megenne ő mindent, sőt egyenesen követeli az almát...de nem nyeli le...jobb, mint a moulinex gyümicentri, bagolyköpet lesz bármilyen gyümiből! Még a dinnyéből is képes csinálni hót száraz rostgolyót!

De jön a nyár! És az udvaron lehet hányni, ott nem kő takarítani!!!!!!!!

Az olvasás nagyon szarul ment, mert mindig találtam vmi érdekeset, amit vagy előrébb meg kellett keresni, vagy folytatni kellett, szal nem lesz ez ilyen gyors menet, de igyelkszem!

na jóccakát, eltszem magam hónapra! Nagy nap lesz!!!!!! :wink: :wink:

Kép
 


Nya Mona

Mégis megcsináltam a vonalzómat...ha vmi hasonlót keresel, sztem elég, ha rákattintasz, rosszul emlékeztem a lilypieon nincs súlyos voncsi...

Ha gondolod megcsinálom, de amiatt, hogy ezt folyton módosítani kell jelszavas védelme van, és eccerűbb, ha te állítgatod...de szívesen vezetem neked!

Az enyém még április 18ig stagnálni fog! Után a szigorú diéta!

Jó éjt!

Kép
 


Ticsi! Nem tudom, Árpinak mi ez a hányásos dolga. Hiába mondjátok, nem rágja meg jobban? És nem szeret enni, vagy miért eszik keveset? Azt mondja nem éhes? Vagy csak egyszerűen nem marad meg benne semmi? És emellett még hasmenése is van mindig? Doki meg gondolom nem mond semmit... Amúgy Sinlac nekünk sem hozta meg a várt hatást. Ugyanúgy bukott utána, csak mostmár foltot is hagyott. De már nem bukik amióta rendes kajcsit is eszik.

Mona!!! Szorulásra KAMILLATEA!!! Nagyon nagyon sok és langyosan!!! Nekünk múltkor Bendus 1 napig nem kakilt (nemrég és azért napi 1-2 tuti van) és kb. 10 percen belül megjött a várva várt hatás!!! Alma, banán, krumpli fognak!!! Őszi, szilva (de az most ugye nincs), próbáld esetleg üvegesben a szilvát.

Kép
Kép
 
 


Mona :)

Csecsemőknél is egy biztos, de természetes módszer szokott segíteni. Annó nekünk is használt...
Én felnőttként cukor nélkül iszom, de úgyis hat :oops:

1deci vízbe 1 kamillafilter, áztasd 10-15 percig lefedve, hogy jó tömény legyen. 2 teáskanál cukor bele!

Az adag értelem szerűen arányosan emelhető!

A cukornak hashajtó hatása van, ekkora adagban. Kaja előtt add Daninak, kb 15-20 perccel. Általában elég egy alkalom, de ha nem, akkoris nyugodtan adhatod minden kaja előtt.

Az biztos, hogy ha nálunk ilyen gondok lesznek, akkor csak ezt próbálom. Se kúp, se lázmérő és társai!!!
Vendég
 


Ticsi, légyszi segíts :roll:
Ha leírod privibe mit hogyan csináljak, akkor probálkozom vele.

Kép
 
 


Mona :)
Nálunk Domi volt szorulásos, és a Kecskeméti szilva desszert jött be neki. Esetleg próbáld meg!

Manda :)
Sajnálom :(

Amica :)
nagyon édesek a gyerekeid :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 


Segítsetek légyszi :cry:

Egész éjjel ment a műsor, sírt, de mint akit nyúznának. Semmi nem volt jó :cry: És olyan erőseket rúgott a lábával, feszítette magát, ha ölbe vettem :cry: Éjjel 2kor adtam egy Nurofen kúpot, azzal elvolt reggel 6ig. Akkor megint sírás, nemalvás, majd 9ig visszaaludt nagynehezen. Annyira látszik rajta, hogy álmos, de valami miatt nem tud aludni :cry: Köhécsel, mintha kezdene felszakadozni a váladék. Folyik az orra, porszívozzuk neki.

Albert reggelire 2 deci tápszert ivott. Ebédre semmit nem fogadott el :? :cry: Délután 70 mili vöröshagymás tea. Most főzeléket nem kért, üvöltött ahogy meglátta. A tápszert kiütötte a kezemből, üvöltött. Fél szelet vajaskenyeret evett, pipimellsonkával. Inni semmit! Szorítja össze a száját :cry:


Nappal alig aludt még valamit. Nem tudom, elvigyem e dokihoz holnap. Megfogadtam, hogy nem viszem minden szar apró dolog miatt, de ez nekem nem tetszik :cry:
Vendég
 


Igen, szerintem vidd el dokihoz. Sok gyógypuszit Albert babának.

Kép
 
 


Vidd el orvoshoz, ha "kinevetnek" vidd tovább! Persze lehet a foga is, de most sok betegségen ment keresztül, jobb tudni! Jobbulást Albertnek, Neked pedig kitartást és nyugodt éjszakát!!!

Kép
Kép
 
 


Tücsi, örök hála, ügyi vagy :D .Köszönöm :wink:

Kép
 
 


Mona :)


Fogyózol??? Miért? És hogyan? Mikorra van a cél kitűzve? Mármint mennyi időt adtál magadnak?

Nekem ilyen gondom nincs 8) Amióta megszületett Albert 20 kilót fogytam :shock: Nincs időm és kedvem sem enni.



Nem mentünk dokihoz. Éjjel csak 1szer ébredt Albert, kiporszivóztuk az orrát, de nemsok minden jött. Utána aludt tovább. Reggel fél 10kor ébresztettük. Porszívó, de én nem értem hogy ekkora emberkében hol fér el ennyi t@kony :roll: Azóta porszívóztunk már ismét, de őrület az a mennyiség!!!
Evett rendesen vacsit és reggelit is, és már huncutkodik :lol:
Vendég
 


De jó, hogy Albert már huncutkodik.

A képek szuperek, szépek ezek a gyerekek!

fel vagyok dobva! Találtam Diósdon egy bababoltot, tök jó a választék és korrektek az árak. (helimex.hu) Innen lesz a csibének bútor meg ágynemű (szombaton megyünk). Kiegészítőket a hétvégén megvettük az IKEÁBAN, szóval március közepére kész lesz a "lakosztály" ( nagyon pici, de nagyon ari lesz)

És jövő szombaton pedig még benevezünk egy 4D-re! hurrá!

Kép
Kép
 


HAGA! Szuper, hogy Albert jobban van!!! Csak így tovább!!!

Emma! Majd kérünk képeket!!! :D

Kép
Kép
 
 


Haga örülök, hogy Albert jobban van, annyit gondoltam rátok. Pötyik elmúltak?
Rajtam meg +15kg felesleg van :cry: . Mennyi időt adtam magamnak? Apa azt mondta ha nyárra lemegy a felesleg, elvisz minket Tenerifére :lol:

Kép
 
 


Daninak is elkészült a szobája, a szőnyeget majd a nyuszi hozza. Bocsi ha sok leszek :oops:
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
 
 


Mona :)


Meseszép lett Dani szobája :!: :wink: :lol:
A függönyünk valami hasonlóféle.
Ami a plafonon van, az miből van? (vuk, csacsi, malacka) Nagyon szuper!
Jó sok játék van nálatok is, gondolom Dani rajong értük.

Tenerife... hm... irigykedem :wink:
Ott még közös "ismink" is van :)
Diétával ne kínozd magad, vegyél LEG-MAGICet! Nekem is van, Albert használja, mert én nem érek rá :lol: De szeretném használni, mert nagyon jó!!!

A pöttyök mára elmúltak 8)
De az ebéd megint nem kellett, pedig cukkinifőzeléket csináltam neki. Bezzeg az apukám ebédjét elkunyerálta :lol: Sült-főtt pipicomb, és kenyér. Utána meg a mi levesünkből kuncsorgott répát, pulykahusit, lét, és üvegtésztát. És utána egy kis nasiként lecsúszott egy kis Dörmi kismackó, sok teával :oops:


Emma :)

Dejó, hogy fel vagy dobva :wink:
Olyan izgi lehet ez a készülődés, irigyellek picit :wink:
Képeket majd mutizz, a kuckóról is és a 4d-ről is :lol: :wink:
Vendég
 


Bendegúz ma 1 órát aludt egész nap. Zseniális!

Mona! Nagyon szép lett a szoba!!! Ti még használtok pelenkázót? :) Tenerife meg baromi jól hangzik! Kalappal, hogy sikerüljön!!! :D

Haga, lehet idő kell Albertnek, hogy visszatérjen az étvágya. Ha meg a Tietekből akar enni, hát egyen! :D Sok tea szuper!!!! Kell a folyadék. Miből itta? Nemsokára szülinap... :) Készültök már?

Kép
Kép
 
 


Haga, http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=mira56
Van Leg magicem, kb 1,5éve fogasként funkcionál :oops: , na de most szem elé helyeztem, és már 1 hete adom neki :D

Kép
 
 


sleepin, igen használjuk még a pelenkázót :)
Haga ki az a közös ismink?

Kép
 
 


Sziasztok!

Annyira szégyenlem, hogy közel 4 hónapja egy sort sem írtam. Lehet, már azt sem tudjátok, ki vagyok... :oops:

Nagyon örülök, hogy szaporodnak a kismamák.
Emma, hihetetlen, hogy már mindjárt 32. hét! Nagyfiad, hogy látod, mi fog fel a közelgő kistesóból? :)

Mona,
igazi mesebirodalma van Daninak! :D

Nelli,
mekkora már Brigi is! IGyekszem visszaolvasni, de azért megkérdezem: a nagylányok jól vannak?

Rólunk
fú, hol kezdjem, olyan rég voltam.
Sári 11 hónapos korától nagyjából szalad, a séta az kimaradt nála.
Nagyjából 1 hónapja működik nálunk a hozzátáplálás, addig jóformán semmi szilárdat nem evett. Persze továbbra is nagy szopista.
Az alvás nagyon nem az erőssége. Éjszakánként űbersokat kel és sajnos az a fajta gyerek (érthetetlen okból), aki nem akar mellettünk feküdni. Így minden alkalommal, odamenni, kivenni, szopi vagy ringatás és mindezt másfél óránként minimum.
De azért jobb napokon derűsen látom a jövő. Kinövi! :D
Nagyon sok szót mond már, és Juli rendkívül inspriáló a számára. Nagy példakép. Bár a személyiségük teljesen különböző. Julcsi a megtestesült ábrándos intellektualitás, Sári meg egy izgága sajtkukac és bizony a huncut dolgokba, ő viszi bele a nővérét. :D
Mindenhová felmászik, ugrál a kanapékon, állva hintalovazik (amíg észre nem veszem), mindent eldug, megrágcsál és szétszed.
De azért nagyon kis bújós is, és mindenkit levesz a lábáról a puszijaival. :lol:

Julinak nagyon tetszik az ovis élet. Mindig jókedvűen megy és boldog, hogy a kis barátnőjével találkozhat.
Asszem, lassan túl vagyunk ezen a nagyon kemény dackorszakon is. Már hónapok óta nincs földön fetrengés és a rövid hiszti is ritka. Rendkívül kedves, figyelmes, nagyokat kacagó és derűs kislány most. Remélem, így is marad. :D

Csatolok pár képet. Lássátok, mekkorát változtak!
Kép Hóc, hóc, katona
Kép Karácsonykor
Kép Nyuszikirálylány a farsangi bálon
Kép Sári baba Sári babával

Igyekszem gyakrabban jönni. Meg visszaolvasni mindent.
KM :D

Kép
Kép
 
 


Mona :)


Hajrá Leg-Magic és irány Tenerife :)
közös "ismi" Szilvia, aki ide is írogat :wink: bár már rég volt :?
Vendég
 


KM
jó, hogy felbukkantál, szépek a lányok.
Nagyon örültem, hogy 3 év 7 hónaposan túl lehet jutni a dackorszakon, mi máris benne vagyunk, szóval már csak 2 év :D

Persze a bútort nem sikerült megvenni, előben nem olyan volt :?

Kép
Kép
 


Emma :)

Sajnálom a bútort :( De biztos találtok másikat :wink:



Mi holnap megyünk a dokinénihez :? Egyre csúnyábban köhög Albert. Az orra már nem folyik annyira, de még muszáj naponta többször porszívózni.
Adtam neki pár nappal ezelőtt Sinupret cseppet. Olyan hasmenése volt szegénykémnek, hogy azt hittem, elkapta a vírusos fosást. Mire rájöttünk, hogy a Sinupret az oka. Amióta nem kap, csak naponta egyszer kakil, bár akkor sem olyant, mint amit szokott. De hát csak tápszert hajlandó enni, meg egy kis vajas fonott kalácsot.

És jelentem, pár napja már előbújt a felső első 4 foga, és napról napra több látszik belőle :P
Vendég
 


Kismok :)
Nagyon szépek a csajok :lol:
Hiszti vége :lol:
Majd jön a másik csaj a hisztivel!

Nálunk nagyok rendben, kopp-kopp.
Briginek sem erőssége az alvás :( Hiszti nálunk is van :(

Emma :)
Nálunk 4,5 év kellett a hiszti befejezéséhez, de még most is vannak lightosabbak néha. Most Brigi van benne :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 


Bogáncs, merre jársz? Ugye meggyógyultatok?!?!

Haga, Albert bőre javul? Jobban van már?

Kép
Kép
 
 


Sleepin :)

Igen, a bőre javul. De sajna a köhögés, nátha nem múlt el.
Hétfőn voltunk dokinéninél. Hurutos és zörög a tüdeje :cry: írt fel hörgőtágító köptetőt, de rémálom beadni neki, főleg hogy sok folyadékot kellene rá inni. Az meg nem megy. Meg az evés sem :cry: Alig eszik valamit, főzeléket és gyümölcsöt abszolút nem, csak a tápszer és a kenyér, zsemle, pogácsa, felvágott, rántott hus, parizer és ilyesmik. A kedvenc túró rudit sem eszi. Fogyott is, mert a kis gatyái lötyögnek, lecsúsznak a derekán.
Holnap délután megyünk vissza a dokinénihez kontrollra. Nem sok jóra számítok, mert nem nagyon javul Albert :cry: Takonykór már annyira nincs sok,de a köhögés nem javul.


Bendegúz hogy van? :wink:
olvastam a múltkor, hogy csak 1 órát aludt egész nap. Nem lehetett egyszerű dolgod.
Felveszlek msn-re, ha nem gond :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 23:47-kor.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: