Új privát üzeneted érkezett!

SZIASZTOK!!!!!!!!!FIAM LESZ!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!

Gratulálok az újabb fiúhoz!

Málna!

Én először a mensi alapján 5+6 hetesen voltam UH-on. Szerintem akkor még csak 5 hetes terhes voltam a hőmérőzés alapján. De a doki nekem sem látott mást, csak a megvastagodott nyálkahártyát.
Volt is pánik rendesen. Fölöslegesen. Később indult be a növekedés. És aztán pár hónappal később egészségesen született meg Marci.
Vendég
 


Nitácska

Gratulálok!!

Catherine

Az a baj, hogy elkezdtem pecsételgetni...
Igaz, tegnap rákszűrést is csinált, úgyhogy még akár annak a következménye is lehet...
De gyanús a hasam.
Beszéltem az orvosom feleségével(Ő is nőgyógyász).Azt mondta, vagy most fog megjönni, vagy csak pecsételés, ami még "belefér", de mivel nem látunk tegnap semmit az UH nincs mit támogatni...vagy a rákszűrés.
....
Órákon belül kiderül:?

 

 
 

köszi csajok!!!!!!!!!!!
most iszonyat boldog vagyok!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Málna!

Azért majd, írj, hogy mi lett az eredmény!

A mensi szerint milyen idős terhes vagy?

Pecsételés lehet a vizsgálattól is, és a kimaradt mensi idején is előfordulhat annak ellenére, hogy a baba teljesen egészséges.
Vendég
 


Málna
rettttttttentőőőőőőően szorítok, hogy 2 hét múlva mindent rendben találjanak és hogy abbamaradjon a pecsételés. (egy kis vérezgetés, barnázás belefér. a Tesóm Anyósa mindkét gyerekével elég sokat vérzett a terhességek alatt, de két egészséges gyereke lett!) Lehet hogy még tényleg korai volt az uh, és ilyenkor még csak ennyit látnak. azért az a foltocska bíztató. :wink: :D

Nita
gratula az Öcsihez! :D

Kép

Kép
 
 


málna nekem is volt barnázás a rákszűrés után.....méhszájseb miatt meg vérzékeny a méhszájam is........szóval nyugi......sok pihi!!!!!!

syrynx köszönjük!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
látom, már meg is van a neve az Öcsinek! Máté mit szól, hogy fiútesója lesz?

Málna
remélem a vérezgetést már el is felejtetted!!!!! :wink: írjál, hogy megnyugodjunk. :wink: :D

Én meg most várom, NEM VÁROM a mesót. 33 napon vagyok. múlt hónapban 34-en jött meg. amúgy semmi jele, hogy baba lenne :( :cry: bár Máténál is olyan érzésem volt, mintha megjönne, aztán mégse... :lol: tesztet csak hétfő-kedd reggel csinálok.

Kép

Kép
 
 


syrynx örül neki nagyon...mikor mutatták neki a monitoron elkezdte mondogatni,hogy ott a tesó!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm a drukkokat, de azt hiszem nem sikerült...(Sőt, talán inkább biztos vagyok benne.)
Szerdán, amikor a dokinál voltam, csinált rákszűrést is. Most ennek "köszönhetően" , vagy azért mert tényleg kémiai terhességem volt, csütörtökön elkezdtem vérezgetni, meg pénteken is, aztán szombaton meg ma szinte már semmi.
Nem úgy véreztem mint amikor megjön, de sajnos semmilyen terhes tünetem sincs, ami miatt ráfoghatnám a rákszűrésre a vérzést. Holnap reggel csinálok még egy tesztet, akkor majd elválik, hogy mi újság van…

 


málna kezem csuriba érted!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Málna!

Nem is kell még semmi tünetednek lenni.
Mikor volt az utolsó mensid?

Ha meglesz a teszted, azért áruld el nekünk az eredményét!
Én nagyon várom.
Vendég
 


nekem se volt semmi tünetem....a mai napig sincs.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Catherine

Március 25.-én volt az utolsó vérzésem. A 29.napon csináltam azt a tesztet ami az előző oldalon van...

Csak a második pisiből tudtam tesztet csinálni ( nem ittam közte semmit) de így is negatív

 


málna... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: gratula a kisfiadhoz!!!!

Málna: nagyon sajnálom!!! :(

Syry: megy a drukk neked!!!! Nagyon szorítok!!!

Cath: nagyon szépek a gyerkőcök és utólagg is boldog szülinapot Beninek!!! Hogy viszonyúl a tesójához? van már féltékenység? Te hogy bírod?

Édibébinek én már találta nevet, de Tamás nem bolintott rá és mondta, hogy most ő akar nevet adni, de persze még nem talált semmit. Ha rajtam múlik Esztervagy Emma esetleg Benedek lesz. :D

Pocakfotóm most nincs, ha lesz végre aki csináljon akkor teszek fel!!!

Most mennem kell, majd jövök még. Bocsi, hogy ilyen ritkán vagyok és ennyire keveset írok!!!

Kép
Kép
Kép


titi van neked elég dolgod a két gyerkőccel.....megértem hoy ritkán tudsz jönni,,,,,

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Titi!

Féltékenység van, de szerintem csak egészséges mértékben.
Szegény Beninek nehéz megemészteni, hogy véget ért az egyeduralama.
De azért nagyon szereti Marcit.
Múltkor az autóban kijelentette, hogy Marci az övé. :D

És a mai képek a tesókról:

Kép Kép
Vendég
 


jaj de helyesek!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló mindekinek !

tudnátok nekem abban segíteni, hogy melyik genetikus vagy nagy proff. segíthet abban,hogy KISLÁNYOM szülessen? Ugyanis csak azzal a feltétellel vállalnék gyermeket,ha BIZTOS, hogy lány lenne, és nem fiú. ..
Czeizer magánrendelését már megkerestem, de még pontos választ nem kaptam, és azt sem tudom,hogy MENNYIBE fog kerülni nekem ez az "extra"(?) kívánság.

Üdv.
 


Kedves Ildikó...

A napokban volt egy spontán vetélésem így nem vagyok abban a lelki állapotban, hogy litániákat írjak, de szerintem jobb is, mert lehet, hogy a véleményem miatt, vagy a hangvétel miatt még a bbnetről is kitiltanának...
Egyet viszont tanácsolhatok. Inkább ne vállalj gyereket, ha csak ilyen feltételekkel teszed. :x :evil:

 


Kedves Ildikó...

A napokban volt egy spontán vetélésem így nem vagyok abban a lelki állapotban, hogy litániákat írjak, de szerintem jobb is, mert lehet, hogy a véleményem miatt, vagy a hangvétel miatt még a bbnetről is kitiltanának...
Egyet viszont tanácsolhatok. Inkább ne vállalj gyereket, ha csak ilyen feltételekkel teszed. :x :evil:

 


ilyet is ritkán hallani hogy csak akkor ha lány vagy fiu!!!!!!!!!!! :shock:
szerintem mindegy milyen nemű a gywerek......egészséges legyen!!!!!!
bár ezt az nem érzi át aki nem vesztett még el babát!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Voltam délután orvosnál. Nagyon rendes volt, még fizetnem sem kellett a vizsgálatért :)
A lényeg, hogy megúsztam a műszeres befejezést, nincs vér, az UH-n sem látott semmilyen elváltozást, ami indokolná a műtétet.
2 hét múlva kell mennem megint, hogy lássuk hol tart a ciklusom.
Várnunk nem kell a próbálkozással, csak annyit kért, hogy ebben a 2 hétben ne adjunk bele apait-anyait.
Lányok, teljesen megkönnyebbültem. Egész nap a béka segge alatt voltam 2 méterrel, de a vizsgálat után tök jó kedvűen jöttem már haza (már amennyire a helyzet engedi).

 


málna ez azért jó hír hogy nem kell műteni........a baba meg hamar össze fog jönni!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Málna!

Sajnálom! ÉS örülök, hogy nem kell műszeres befejezés. ÉS mivel nem is kell várnotok, így nagy az esély, hogy a kövtkező egy-két hónapban összejön a baba.

Kedves Ildikó!

Magyarországon nincs ilyen lehetőséged. Tiltják a törvények.

Málna, Nitácska!

Nem kell mindenkit elítélni, aki meg akarja választani a gyermeke nemét. Sok oka lehet.
Én tudok olyanról is, akinek genetikai okokból a fiú magzatok mindig elhalnak a terhesség során. Nem lehet kellemes várni, hogy vajon az a terhesség ami végre-valahára összejött, kitart-e kilenc hónapig? Megmarad-e baba, egészséges lesz-e?

Illetve vannak olyan genetikai betegségek, amelyek csak az egyik nemet súlytják. Gondolok például a vérzékenységre, ami a fiúknál végzetes lehet, de a lányoknál nincs tünete, mert csak az X kromoszóma hordozza, és a lányoknál ez egyik, az egészséges lezs a domináns. Nekem halt meg rokonom tizenévesen a vérzékenység miatt. Egy verekedés, ami másnál max egy monoklit eredményezett volna, neki az életébe került. De ugyanúgy meghalhatott volna abban is, ha elesik a biciklivel... Egész életében nem tudott rendes életet élni.

Ezeket csak azért írom le, mert nem tudhatjuk, hogy mi az indítéka annak, ha valakinek ilyen kívánsága van.
Persze lehet, hogy egyszerűen csak... Mindegy.
Vendég
 


Catherine

Igazad van! És ezúton kérek elnézést azoktól, akik valóban ilyen okok miatt szeretnék befolyásolni a születendő gyermek nemét.

Valószínűleg nem reagáltam volna így ha ez kiderül Ildikó kérdéséből...De nem derült...Sőt, nekem inkább az jött le, hogy egyszerűen csak...

 


Tanulságos történet!

Ma 11 óra körül felhívott egy magát Kovács Árpádnak nevező személy, aki a T- Mobil munkatársának adta ki magát
Tájékoztatott, hogy Én vagyok a szerencsés, aki nyert egy 3,000,000 ft értékű Raiffeisen bankkártyát, amely szabad felhasználású, vissza nem térítendő amennyiben az Én előfizetői számom a 06-30-…-….
Semmi más dolgom nincs, minthogy 20 percen belül veszek 3 db 10.000 Ft értékű Dominó kártyát, és amikor visszahívnak, bediktálom a kártya azonosítót… De ne online feltöltést használjak!

Gyorsan felhívtam a T-mobilt, nehogy kifussak a 20 percből, mert éreztem, hogy ez valami átverés. Érdekes, hogy csak a számomat tudta, a nevemet nem…
Jó volt a megérzésem. Semmilyen akció nincs, ahol bankkártyát lehetne nyerni.
Az egész arról szól, hogy amikor bediktálom a 3 db kártya azonosítót, rögtön feltöltöttem a csalók mobilját…
Ráadásul találomra pötyögték be a számomat, mert mellesleg le vagyok titkosítva…

Letelt a 20 perc, és már hívott is Kovács Árpád, aki annyira Kovács Árpád, mint amennyire Én Blaha Lujza.
Amikor megemlítettem neki, hogy felhívtam a T-mobil ügyfélszolgálatot, érthetetlen módon letette…

Mindenki legyen résen, és ne dőljön be semmilyen hasonló hívásnak!

 


máln ezt jó hogy leírtad!!!!!!!
egyépként én is az ilyet már alapból el se hiszem.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Málna!

Én ezt a sztorit már hallottam. És sajnos van ilyen. Én mobilszolgáltató ügyfélszolgálatán dolgoztam, és szerencsére nem dőlök be ilyeneknek. De sajnos sokan igen. És semmit nem tehetsz, mert önként adja ki az adatokat.
Vendég
 


Sziasztok!
CARPE: Itt van a képecske, bocsi, hogy csak most. Kép A másikat küldd el mailben. Hogy vagytok? Olyan ritkán írsz.. Ádámnak meddig van ovi?
SYL: Sajnálom pirit.. Szeded még a gyógyszereket? Mi a következő lépés?
KINGA: Olvastam, hogy a 4. inszem sem sikerült. :cry: Lombikot nem próbáljátok meg? Házikóról friss képek?
SYRY: Mindjárt pé.. :wink: Hajrá!
TITANILLA: Nagyon gyorsan elteltek a hetek. Lassan már üzenni fogsz, hogy megszültél. 36 hetes UH-ra mikor mész? Fiúk hogy vannak? Friss fotók? Szép neveket választottál, apácska még nem döntött? Boldog 11. hófordulót Levinek!
NITÁCSKA: Gratula a félidőhöz, és a fiúcskához. Kis Bence sokat ficánkol?
MÁLNA: Sajnálom nagyon a vetélést. :cry: :cry: :cry: Drukkolok, hogy minél előbb összejöjjön a kistesó!
BETTI: Csajok hogy vannak? Fotók? Mentek valahova nyáron?
MÁRTI: Dóri miket mond már? Jól eljátszanak hármasban a gyerekek?
CATHERINE: Olyan, mintha tegnap szültél volna, pedig Marci már 6 hetes lesz mindjárt. Milyen fiúcska? Mekkora most?


Kép
Vendég
 


betsy változó...melyiknap egész nap ficánkolt de most meg alig.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betsy!

MArci elég jó fiú. Bár ha ébren van, akkokr legszívessebben kézben szeret lenni. Az viszont már mindegy neki, hogy kinek a kezében.
Szombaton volt Beni szülinapi bulija a haverokkal, kicsit megkésve ugyan. De Marci is nagyon jól érezte magát. Mindig valaki más fogta, ő pedig nézelődött. Most eőször nem háborodd fel, hogy este nyolckor nem volt ürdetés. Egy órával elhalasztottuk.

A hossza nem tudom mennyit nőtt, de tegnap este már 4,73 kg volt. Tehát pont egy kilóval több, mint amikor megszületett. Ez elég szép ahhoz képest, hogy majdnem két hetes volt, amikor elkezdett végre hízni, és 2 hetes és 5 napos mire a születési súlyát elérte.

Beni megkapta élete első szemüvegét, remélhetőleg fél év és nem kell többet horadni. MAjd meglátjuk novemberben.

És pár kép tegnapról:
Kép Kép
Kép Kép
Vendég
 


gyönyörűek a gyerekek!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!

Köszönjük szépen!

Ha senki nem jár erre, akkor újra elárasztalak benneteket képekkel.

Ezek Marci részletek:

Kép Kép
Kép Kép
Vendég
 


jöhetnek még képek!!!!nagyon szépek!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Csak Neked 3 mai kép:

Beni szeme: Kép

Marci mosolya:
Kép Kép
Vendég
 


istenem de szépek!!!!!!!!!!!!!!!
beni szeme valami meseszép!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cat
nagyon jók a képek!!!!!!!! szépek a gyerkőcök! :wink: látom ők nem olyan egy formák mind sok helyen a tesók. két különböző arcocska, van Beniről 2 hónap körüli képed? kíváncsi vagyok ő milyen volt ilyen picúrnak. a fekete-fehér képeket te csináltad?

tényleg szépen hízik Marci. Máté majd 3 hetes volt, mire elkezdett egyáltalán hízni. bár nem kellett félteni, volt tartalékja, 3900 grammal született. utána már szépen gyarapodott. Beni hogy viseli a szemüveget? megszokta már? közelre vagy távolra kell neki? hogy derült ki hogy szüksége van rá? észrevettétek, vagy csak elmentetek egy szemészhez vizsgálatra.

Mi a múlt héten ausztriában voltunk 4 napot. nagyon klassz volt. Máté jól bírta. az idő is szuper volt. láttunk sok fiús kiállítást: motorkerékpár múzeum, bicikli múzeum, traktorgyűjtemény és oldtimer kiállítás Tullnban . (ebben a vársoban voltam először babysitter. jó volt újra látni a régi helyeket. 10 éve voltam utóljára ott. érdekes, ami feltűnt, megnőttek a fák, ...mint a gyerekek. :wink: )

Kép

Kép
 
 


Syrynx!

Látom újra beindult a tesóproject. :wink: Hidd el, most gyorsan összejön. :)

Beni és a szemüveg: Nagyon jól viseli. Szó nélkül vesz fel ébredés után, és csak alváshoz illetve fürdéshez veszi le. És néha, ha kint van és nagyon süt a nap. Olyankor a napszemüveg kell neki. :)

Már tavaly is voltunk a szemészeten, de akkor még mindent rendben talált a doktornő. Idén már volt bibi. A bal szeme másfél dioptriával rosszabb, mint a jobb. a jobb 1,5 a bal pedig 3. Az orvos szeint, ha egyforma lenne, akkor ahogy nő, ezt automatikusan korrigálná az agya, de a különbség miatt, csak a jó szemét használja, így a rossz egyre rosszabb lesz és bandzsítani fog. Ezt előzzük meg a szemüveggel. CSak a rossz szeménél van dioptriás lencse, a másik üveg.
Egyébként azért mentünk el először, mert Apának két olyan szembetegsége is van ami öröklődhet, és a szemészünk javasolta, hogy időben nézessük meg Benit is.
Vendég
 


Majd még keresek képeket, de most csak ennyit:

Kép

Az első Beni a második pedig Marci. Így alszanak. :D

Egyébként a fekete-fehér képeket is én készítettem.
Vendég
 


És még egyet találtam:

Kép


Szintén Beni az első és Marci a második.
Vendég
 


nagyon hasonlítanak egymásra!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen jártam erre, sajnos soha nincs idom netezni.
Most onzo modón csak magunkról:
Ami nagy változás/ foleg nekem/ hogy már nem szopizunk :cry: . kb. két hete. Bálint egyik napról a másikra úgy dontott, nem kell neki a cici. Egy hétig még megcsináltam azt, hogy minden alvásnál, mikor már félálomban volt rátettem a cicire. Így elfogadta, de amint egy kicsit éberebb volt, már jott a sírás. Nem tudom mi változott. A gond csak az, hogy nem issza meg a tejet. Van otthon tobb fajta tápim, ízesített is, a cumikról , uvegekrol meg ne is beszéljunk. De sehogysem fogadja el. Próbáltam már itatóporhából is eredmény nélkul./melleseg megjegyzem, Ádám ugyenezt csinálta,kb. 1-3 éves korig nem ivott tejet, de addig is minimálisat/
Végso elkeseredésemben megkérdeztem a dokinénit. Szerencsére megnyugtatott. Nem kell innia tejet, ha eszik minden nap joghurtot, tejpépet, és ezek mellé még adhatok neki vajas, sajtos kenyeret. Ez boven fedezi a fehérje, kalcium igényeit.

Betsy
Ádámék június végéig járnak oviba. Nálunk csak július elejével kezdodik a nyári szunet.

Mindenkinek puszi, bocsi hogy nem reagáltam semmire. Megyek, mert felébred az apróságom.

Ja, majd elfeljtettem.!!! Bálint május elején elindult.!!!!!! Olyan édesen tottyog.
Vendég
 


ma voltam dokinál....láttam bencust uh-on!!!!!!!!!!olyan nagy már!!!!!!!!és akkorát rugott a dokinak uh közbe!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska
Adatok? Mekkorára mérte Bencust a doki?

Betsy
KOszi a képet, de majd kuldok újat, ha nem baj. Idokozben le lett vágva Bálintbaba haja, és inkább így szeretnék róla képet.
Amint lesz idom kuldok, ha nem baj.
Vendég
 


nem mondtak adatoat.majd szülésznőm csinál uh-ot és rákérdezek.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
tök jó, hogy ilyen mozgékony Bencus. :lol: A barátnőmék október végére várják az öcsit, az ő babája mostanában (asszem ezen a héten) mozdult meg. olyan klassz dolog az!!!!!!!

Carpe
gratulálok az elinduláshoz! szopi: fő hogy eddig szopizott, ez is nagy dolog ám! (egyszer sajnos ennek az időszaknak is vége. :( )

Tita
Ti hogy vagytok? hogy bírod az utolsó heteket? Levi hamarosan egy éves lesz. :lol: talán addig még kibírja tesóka! :wink:

Málna
Te hogy érzed magad? próbálkozhattok már újra?

szorítsatok, hogy 4-éig ne jöjjön meg... :D

Kép

Kép
 
 


és utána se, persze... :wink: :!:

Kép

Kép
 
 


syrynx nem fog megjönni++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: