Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tudom, hogy több babavárós topic is van, de úgy gondolom, hogy nem könnyű beilleszkedni egy már meglévő társaságba. Azért nyitom ezt a topicot, hogy akik a 2. babájukat tervezik itt egymásra találjanak, és közösen drukkoljanak a másiknak!
Nagyon remélem, hogy sokan fogtok csatlakozni, és egy jó csapat fog itt kialakulni, akik minden problémájukat megbeszélik!

Várok mindenkit nagy szeretettel!!!!
Vendég
 


És akkor én be is mutatkoznék!
30 éves vagyok, és már van egy kisfiam, aki már elmúlt 2 éves! Szerencsésnek mondhatom magam, mert ahogy elhatároztuk, hogy babát szeretnénk, az első hónapban már pozitív lett a tesztem. Így volt ez a második babánknál is, akivel sajnos a 8. hétben elvetéltem. Vagyis "csak" egy üres petezsákom volt, de nagyon nehezen dolgoztam fel. Igazából még mindig sokszor sírok miatta és nem értem, hogy miért fordult elő ez velünk. Tudom, hogy a lelkem, csak akkor fog gyógyulásnak indulni, ha újra terhes leszek. A vetélés óta már megjött és most tartok a 9. napomon. Nem akarom görcsösen a babát, de nagyon szeretném, ha nem kellene rá sokáig várni!
Vendég
 


Szia Lotti*!

Én 28 éves vagyok, és nekünk is van egy 2 éves kisfiunk, Peti. Január óta tervezzük a kistesót :) Én a Babaprojekt 2007 topikba szoktam írni, szerintem szívesen lát ott Téged mindenki.
Sajnálom a második babáddal történteket.. :(
Mikor született a kisfiatok? Vonalzót nem csinálsz?
Vendég
 

 
 

Szia Betty!

Én is beleolvastam abba a topikba, ahová szoktál írogatni! Láttam, hogy a Jónás-módszer nagy szakértője vagy! :lol: Én is megcsináltam magamnak, és annyira sajnálom, hogy a baba nemét nálam csak májustól jelöli. Pedig én is hiszek benne!
A kisfiam 2004.12.10-én született. Mindjárt csinálok vonalzót is!
Azt megkérdezhetem, hogy Nógrád-megyében merre laksz? Én is ott nőttem fel, vagyis a szüleim még mindig ott laknak. Ha nem akarod itt írni, akkor írd meg priviben!
Vendég
 


Sziasztok!
Én is jönnék ebben a topikba,mert sztem is nehéz egy már meglévő csapatba bekerülni.
Holnap bemutatkozom,most sajnos mennem kell,mert tanulás van.

Kép
Vendég
 


Szia Kriszta!

Örülök, hogy ezt a topicot választottad! Várjuk a bemutatkozást! Mit tanulsz?
Vendég
 


Lotti!

Bgy-on lakunk. Így már tudod? Azért nem mondanám magam szakértőnek a Jónással kapcsolatban, de azért köszi :)


Szia Kriszta!

Gyere holnap!
Vendég
 


Betty!

Tudom! :lol: Én se laktam vagyis a szüleim sem laknak messze Bgy-tól! :lol: Ha érdekel, akkor megírom priviben, a falu nevét!
Vendég
 


Sziasztok!Szia Betty!:))
Én 29 éves vagyok,nekünk is van már egy kisfiúnk Milán,aki 2 éves múlt.Mi is január óta próbálkozunk.Remélem már nem sokáig kell várnunk a kistesóra.

Kép

Kép
 
 


Lotti!

Megírhatod priviben, ha gondolod..


.jandi!

Üdv itt :) :lol: :) :lol:


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csináltam egy táblázatot, írjátok meg a hiányzó adatokat, vagy azt, amivel szeretnétek, hogy kiegészítsem.



Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Magamról,magunkról: 31 éves vagyok,van egy 8 éves fiam,Bence.A tesót már 5,5 éve tervezzük,de eddig nem fogant meg sajnos.De majd idén!!Most nagyon elszánt vagyok és optimista!!
Járok kezelésre,nem olyan rossz a helyzet,szóval reméljük jövő ilyenkor már pici lányommal/fiammal ülhetek itt a gép előtt.

Németet tanulok most nagyon,mert vizsgám lesz,de vhogy nincs kedvem az egészhez.Este azért éjfélig görnyedtem a könyv felett.Kell a nyelvvizsga,mert a fősulihoz majd muszáj lesz.A párom sokat segít ebben is.Ő jól beszéli a nyelvet,úgyhogy ő kérdez ki.De amúgy is ő az én mindenem!Most volt a 10 éves évfordulónk,szépen ünnepeltünk!
Bence már 2.-os,jó tanuló és jó úszó,a mi kis csillagunk!

Betty!
Téged én ismerlek!Meg Petyust is!
Kép
Vendég
 


Kép


Módosítottam a táblázatot.

Kriszta!

Tudom én is, hogy ki vagy :) Milyen fősulira jársz? Milyen nyelvvizsgára készülsz? Írásbeli, szóbeli? Alap, közép, felső? :)
Vendég
 


Örülök,hogy te is megismertél,bár rólam nincs kép!Igaz,nekem is Peti volt először ismerős,mindig megnézem a szép kis buksiját,ha iwiw-en vagyok!
Német középfok,egyelőre.Aztán persze majd felsőfok,de azt még meg kell érni!Még nem járok fősulira,de politológiát fogok hallgatni,úgy néz ki csak jövő szept-től,mert idén nem sikerült a pénzt összespórolni a tandíjra.Elment a java a kezelésre,gyógyszerekre.De majd jövőre mindent pótolunk!Lesz baba,suli,pénz,minden!
Mondom,optimista vagyok!
Klassz a táblázat!Egy kis kiegészítés:ciklus:pont 28 nap,vitamin:Centrum Materna,folsav,szelén

Kép
Vendég
 


Sziasztok!


Betty! Képzeld nem kaptam meg a meghívót! :cry: Este gondoltam, hogy még biztosan nem ért ide, és reggel első dolgom volt megnézni, de sehol semmi!

Egyébként jó ez a táblázat! Az én ciklusaim 26-30 naposak. És mi március 12-től próbálkozunk újra. Bár most még nem nagyon vagyunk rajta a dolgon, mert egy kicsit dillemába estem. Megnéztem, ha most összejönne, akkor a szülés várható ideje dec.19 lenne. Kicsit félek ettől, mert nem szeretném a karácsonyt kórházba tölteni. Ne értsetek félre, mindennél jobban szeretném ezt a babát, és ez lenne a legszebb karácsonyi ajándék, de most úgy vagyok vele, hogy a 10-11. napig próbálkozunk, mert azért az esélyt meg akarjuk adni, hogy ha nagyon akar hozzánk jönni, akkor jöjjön. Majd elválik most mikor lesz pé-m, és elég lesz e ha csak eddig próbálkozunk, mert ha korán lenne, akkor több esély van arra, hogy előbb is szülessen. Annak viszont örülnék, hogy ha mondjuk dec.10-én születne, amikor a kisfiam is született. De jövő hónaptól nincs mese, két naponta akció! :lol:

Andi! Üdvözöllek köztünk! A Te kisfiad is hasonló korú,mint az enyém, remélem a második babánk is az lesz! :lol:

Kriszta! Hát nem irigyellek....... gondolom milyen nehéz lehetett ez az 5,5 év. Milyen kezelésekre jársz?

Ja! Még a táblázatba: E-vitamint, Folsavat, és SZójavit Fortét szedek. És mondjuk aktuálisnak be lehet írni április 12 tesztelésnek!
Vendég
 


Kriszta!

Az msn azonosítódból jöttem rá, meg olvastam egy másik topikban, hogy ismered pandácskát*, így gyanús volt, hogy akkor lehet onnan, ahonnan engem..
Nekem is középfokú C-m van németből, felsőfokúra nem megyek, mert végülis nem a papír a lényeg, nekem is csak a diploma miatt kellett. A munkahelyemen meg úgyis használom (német cég), bár most amíg Petivel itthon vagyok, nem nagyon van rá alkalmam..
Nem semmi, hogy politológiát szeretnél tanulni. Sok sikert majd hozzá!
Optimizmus nélkül nem is sikerülhet semmi!!! :lol: :lol:

Szép napot Nektek!


Kép
Vendég
 


Lotti!

Pedig elküldtem a meghívót, meg is néztem újra. Majd írok mailt Nekik, hogy hova tűnt. Amúgy ha nem használod fel április 5-ig, akkor visszakapom, viszont visszavonni nem lehet.
Megértelek teljesen a szülés dátumával kapcsolatban. Én sem szívesen tölteném a karácsonyt a család nélkül. Bence hányadik hétre született? Peti 42.hétre, így 2 hetet voltam kórházban, mivel
nálunk az a szokás, hogy a kiírt időpont után befektetnek, és még az volt a pláne, hogy pont akkor látogatási tilalmat rendeltek el influenza járvány miatt..




Kép


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Hát,mindig a fura dolgok vonzottak! :-)))
A politika amúgy is nagyon kitölti az életem,nagyon érdekel,és hát nem lenne ellenemre egyszer a "nagy politikában" dolgozni.

Most készülünk az első inszmre,ami várhatóan még áprilisban meglesz.Most lettek meg az eredmények,mindketten rendben vagyunk,igaz nekem emelték igen nagyon a folsav és vas adagomat,de ez nem olyan katasztrófális dolog.Végülis keresztülmentem a közel 6 év alatt igen sok mindenen.Eddig nem voltam ám optimista,csak mostanában kezdek kicsit hinni dolgokban.Úgy néz ki,meglesz a bolt is,amit szerettem volna,de ezt még csak csendbe mondom,nem szeretném elkiabálni.
Megyek:

Kép
Vendég
 


Betty,lotti! Majdnem egyszerre teszteltek!Júj,de jó lenne,ha zebrásak lennétek!
Megy a drukk nagyon!!
Én meg tényleg megyek takarítani,majd jövök még!
Vendég
 


Sziasztok csajok!
Csatlakoznék hozzátok bár már Bettyvel ismerjük egymást váltottunk már pár mailt a jónás módszer kiszámolása miatt. Mi is tervezünk babát egy kislányt márvan két kisfiam 4 és 1 évesek ők elsőre sikerültek mikor elterveztük hogy gyereket szeretnénk, De másodikra nagyon kislányt szerettem volna de nem jött össze,talán a harmadik. Na magamról annyit hogy 27 éves vagyok a ciklusaim 30-31 naposak és 1980.04.26. 12:23 perckor születtem Bp.-en. Remélem ennyi elég rólam. A jónás napom április 28.-ra írja a lányt az astro.com szerint , de a másik honlapon B? jelest ír és 3-as rizikó faktort . De úgy döntöttem hogy megpróbáljuk, szedek előtte vitaminokat , méregtelenítek, stb.
Van valami jó öttletetek vitaminnal kapcsolatban.Az elevit Jó? És más valami?
Na most megyek mert lassan a kisebbikfiam felébred és utána megyünk a nagyobbikért majd dél körül az oviba. Délután benézek ide a topikba. Remélem befogadtok a csapatba???
Sziasztok!
 


Szia Márti!
Hát hogyne fogadnánk be??Nagyon örülünk neked!Üdv köreinkben!
Na,takarítás közepén vagyok,nem is szabadna most itt lennem,de mindig olyan ide bekukkantani!
Én is jövök majd,kb 1-re mindennel végzek,és akkor folytathatjuk a traccspartit,lányok!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Kriszta!

Mikor derül ki, hogy mikor lesz az insem?


Márti!


Üdv köztünk :) Hogy hívják a fiúkat? Peteérésedet nem figyeled, mikor van? Vonalzót nem csinálsz?




Kép
Vendég
 


Betty!
28-án!Addig nyugi,nyugi és nyugi van nekem.
Na,tényleg megyek,de majd jövök!!
Vendég
 


Hát Betty ez a meghívó csak nem akar megérkezni! :cry:
Bence születésének története elég érdekes. 13-ra voltam kiírva, és ahol én szültem ott is az volt a szokás, hogy ha addigra nincs baba, akkor be kell feküdni. De előtte 9-én még mentem NST-re. Ott aztán valamit nem találtak rendben olyannyira, hogy egyből hívták a dokimat, és azonnal befektettek. Majd a dokim konzultált a főorvossal és úgy döntöttek, hogy nem várnak hétfőig, nem kockáztatnak, hanem másnap, azaz pénteken megcsászároznak. Azért nem indították meg a szülést, hanem császároztak, mert faros is volt a kissrác. Másnap meg született Bence, aki teljesen egészséges volt!!!!! Pedig azt mondták, hogy készüljek fel, mert nem biztos, hogy szellemileg minden okés lesz. Ezzel szemben már másfél éves korától folyékonyan beszél. Már mondókákat szaval, most éppen a locsolóversét tanulja. :lol: Sőt karácsony óta szobatiszta. Ő kérte, hogy ne adjak rá pelust, és 3 nap múlva már éjszakára sem volt hajlandó felvenni, így teljesen leszokott a pelusról az egyik napról a másikra!

Hú Kriszta! Kemény fába vágod a fejszédet a politológiával! De ha Téged ez érdekel, akkor biztosan könnyen fog menni. Én németet tanultam a középiskolában, és abból is érettségiztem, aztán végül mégis az angol mellett kötöttem ki. Most kezdtem el azon gondolkodni, hogy újra elő kellene szedni a németet, és abból is nyelvvizsgázni. Jársz valahová? Milyen könyvből tanulsz?
Áprilisban lesz inszem! Hú, akkor az már mindjárt itt van!
Azt még megkérdezhetem, hogy milyen boltot szeretnél nyitni, ha nem titok?

Márti! Annyira örülök, hogy még így is idetaláltál, hogy már a harmadik babádat tervezitek! Én is szedtem az Elevtitet, de most félretettem. Most E-vitamint és Folsavat szedek, ja és Szójavit Fortét, mert azt ajánlotta a dokim, hogy a szója nagyon jó helyrerakja a hormonokat! Az E-vitamint azért kezdtem el szedni, mert van egy dokinő, aki azt javasolja,mint peteérést serkentőt! És még ezt találtam róla:
- jelentősen javítja a placenta mikrocirkulációját,
- pozitív hatást gyakorol a szervezet anyagcsere-folyamataira,
- fokozza a szervezet immunválaszait,
- nagy mértékben növeli a terhes szervezet progeszteron-szintjét,stabilan szinten tartja annak termelődését a terhesség egész ideje alatt,
- növeli a terhességi sárgatest aktivitását,
- erős és stabil antioxidáns-védelmet biztosit a terhes szervezet számára az egész terhesség folyamán,
- biztosítja a méhlepény spirális artériáinak teljes értékű fejlődését és működését.

Bár az én kisfiam is elsőre összejött, és a második próbálkozásunk is elsőre sikerült, csak sajnos elvetéltem.

Andi! Ugye Te is jössz még?
Vendég
 


Lányok,

Nem baj ha csatlakozok hozzátok is??? A babaproject 2007-be szoktam írni, Betty-t onnan ismerem. Látom itt van olyan anyuka aki a 3 babát szeretne.

Rólam.
33 éves vagyok, van 2 fiam Dani 6 éves, Balázs 8 éves. Elsőre összejött mind a 2 baba. Nagyon szeretnék egy kislányt. Jővő héten megyek rákszűrésre, és ha az jó lesz minden beleadunk. "E" - "C" vitamint és folsavat szedek.Ezen kívül hőmérőzök, hogy a lány érdekében mindenképpen pé előtt legyünk együtt.

Márti,

Látom ti is 3. babát terveztek, és kislányt. Egy cipőben járunk.Az elevitet érdemes szedni, de ha csak külön vitaminokat szedsz az is elég.Nem félsz egy kicsit, hogy nehéz lesz 3-al, vagy éppen anyagilag hogy fogjátok bírni?? Én egy kicsit parázok. De az vigasztal hogy a fiúk már elég nagyok és önállóak. :P :P :P

Kriszta,

Neked jó takarítást kívánok. :P :P

Lányok,ti nem csináltok vonalzót, hogy követni lehessen kinek mikor kell drukkolni???? :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lotti!

Nagyon ügyes Bencus! A beszéd terén is hihetetlen ügyes, és a bilizés.. :) Peti régebben ráült, és belepisilt, már egy ideje hallani sem akar róla, nem is akar ráülni, rögtön mondja, hogy nem. Nem szeretném erőltetni, nehogy ezmiatt ne szeresse.


Judy!

Téged is beletettelek a táblázatba. Ha megvan a cytológia, majd kiügyeskedjük Neked a lányos napokat ;)


Andi!

Remélem, ha Milán elaludt, benézel ide :)



Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Lotti:tényleg csak egy pár nap van a fiaink között.
Milán 2-án született én 8-ára voltam kiírva.
Végig abban bíztam,hogy nem fogom"túlhordani" .
Betty:beírnád a táblázatba,hogy Elevitet szedek?Köszi.
Szia Kriszta,Márti,judy :)
Szép napot mindenkinek!
Andi

Kép

Kép
 
 


Szia Betty! :) :)
Nemrég aludt el,ha eltűnök felébredt.
Még mindig olyan jól alszik.

Kép

Kép
 
 


Andi!

Beírtam :) Milán alszik?


Lotti!

Írtam a wiw-eseknek mailt, hogy nézzenek utána a kiküldött meghívónak. Addig nézd meg, hogy a spamszűrés milyen erősre van állítva, lehet, azmiatt nem kaptad meg.. :(


Kép


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Betty!
Neked mennyi idő múlva küldték a meghívót?Én 02.09-én kértem,
de még semmi. :(
Petike alszik?Ki bírtatok menni?Mi szerencsére igen,bár jó kis szél volt.

Kép

Kép
 
 


Szia Judy! Gyere bátran! :lol:

Nem csodálom, hogy két fiú mellé most kislányt szeretnél. Én teljesen tanácstalan vagyok ez ügyben. Ha fiú lenne, akkor talán jobban eltudnak egymással játszani, és nem kell kislány ruhákat beszereznem. :lol: De ha kislány, akkor lenne egy kislányom is, és nem csak apának lenne társa a szerelgetésben, hanem nekem is a sütögetésben. :lol: Szóval a sorsra bízom, de azért talán a kislányhoz jobban húz a szívem.
Én még attól is tartok, hogy kettővel mit fogok csinálni, amikor sokszor ezzel az eggyel sem bírok, és teljesen lefáraszt! :lol: Bár már beszélgettünk róla, hogy ha a következő is fiú lesz, akkor talán be kellene majd vállalni még egyet. Csak hát én is az anyagiak miatt tartok tőle. A nővéremnek is 3 gyereke van, és amíg kicsik voltak nem volt gond, de most, hogy nagyobbak, és különösen a legnagyobb már középiskolába jár, baromira sok pénz elmegy rájuk. Viszont egy ismerősömnek akik 6-an testvérek az apukája azt mondta, hogy a harmadik után már mindegy volt mennyien lesznek, már szinte észre sem vették, hogy eggyel több gyereket kell eltartaniuk.
Remélem nem rémíszettelek el a harmadiktól, mert egyáltalán nem állt szándékomban!!!!!!!!! Inkább bíztatlak és a többiekkel együtt drukkolok neked, hogy sikerüljön!!!!!
Vendég
 


Köszi Betty,

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


El is köszönök,mert már mocorog.
Majd később megpróbálok benézni.
Sziasztok!
Andi

Kép

Kép
 
 


Mire megírtam a a hozzászólásomat már termeltétek az újakat! :lol:
Betty! nem lehet gond a spam-mal, mert már egyszer kaptam ide meghívót, csak nem használtam fel.
Bilizés: én is próbálkoztam vele, meg már nyáron levettük róla a pelust, de semmi. Inkább a szőnyegre pisilt, minthogy a tőle 1m-re lévő bilire ráüljön. Sőt még akkor se szólt, ha belepisilt, vagy kakilt a pelusba. Aztán egyszer fürdéskor szólt, hogy pisilnie kell, és ráültettük a bilire, és onnantól már elhagytuk a pelust, és pár nap múlva éjszaka is. Most már tartani is tudja, mostmár éjszaka is csak nagyon ritkán kell fel pisilni, kibírja reggelig. Tök sokat olvastam előtte, hogy ehhez minden gyereknek meg kell érnie, és ezt nem igazán értettem. Most már tudom, hogy miért írják ezt! Egyszer úgyis szobatiszta lesz, csak valaki előbb, valaki később!

Na én most megyek lefektetni Bencét! Nálunk el kell mesélni a Piroskát, kap egy puszit, és otthagyom és elalszik. Kicsit már unom a Piroskás mesét, de csak ezt hajlandó ilyenkor végighallgatni! :lol:
Vendég
 


Andi!

Én február 7-én kértem, és pár napja küldték, tehát 1 hónap és 2 hét kb. Tehát lassan küldeniük kell Neked is a meghívót. Peti alszik 12 óta, sétálni végül nem mentünk, de ha felkelt, mindenképp kimegyünk.


Lotti!

Én is 3 gyerkőcöt szerettem volna, de tényleg van, hogy eggyel is nehéz. Apa csak kettőt szeretne, nem az anyagiak miatt, amúgy ők is hárman testvérek (3 fiú). Úgyhogy ha kislány lesz, ha kisfiú a második picur, mi megállunk kettőnél. :lol: Tegnap megkérdeztük Petit, hogy milyen kistestvért szeretne, kisfiút vagy kislányt, és magától mondta, hogy kislányt (előtte nem beszéltünk vele erről). De mindegy teljesen, bár nagyon jó lenne tudni, milyen egy kislány gyerkőc, de nem leszek szomorú, ha mégsem tudom meg :)


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Betty,

Én ha tehetném 4-5 gyereket szülnék, persze ez nem fog bekövetkezni. Még egyszer megpróbálkozunk a lánnyal, de ha fiú is lesz mi is megállunk.

Amugy neked hány napig szokott tartani a tojásfehérjás időszak???
Nálam 4-5 nap. Ha már látom, hogy van akkor már lehet próbálkozni??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty! Az én páromék is 3-an vannak, 3 fiú. Olyan érdekes, hogy a férjem /ő a legkisebb/ és a nagyobbik tök jól megértik egymást, egyforma az érdeklődési körük, és mindent együtt csinálnak, a középső meg tökre kilóg közülük.
Képzeld! Amikor kiderült most, hogy terhes vagyok megkérdeztük Bencét ő mit szeretne. Közölte, hogy neki se kislány, se kisfiú nem kell, neki piros kell /most ez a kedvenc színe/. És hát nem is lett semmilyen, piros lett........ Aztán valamelyik nap csak úgy magától odajött, hogy neki hugi kistesó kell! Teljesen ledöbbentünk rajta, mert a vetélés óta előtte nem beszélünk kistesóról. Remélem bejön a megérzése és hugi lesz, de én is úgy vagyok vele, mint Te, hogy akkor se leszek elkeseredve, ha öcsi lesz!
Vendég
 


Judy!

Én eddig nem figyelgettem a "tojásfehérjét", de szerintem 1 napnál nem volt több. Most is csak tegnap volt, azóta még nem vettem észre. Szerintem, ha van, akkor mindenképp kell próbálkozni. Kérdezz meg másokat is erről, én annyira nem értek hozzá :)


Lotti!


Nálunk a férjem a középső a testvérei közül. Náluk is inkább a kisebb és nagyobb csinál közös porgramokat, bár sok a korkülönbség köztük, mert a legkisebb akkor született, amikor a férjem már 11 éves volt. Nagyon lányt szerettek volna harmadiknak. No de akkor még nem ismerték a jó kis módszereket kislányra ;)
Vendég
 


Na,végre ideértem és látom,nagyon lemaradtam.Nem is tudlak most visszaolvasni teljesen Benneteket,mert közben rohangálok mosogatni,teregetni,de vasalni is kéne.Szóval elnézést,ha vkinek nem válaszolok!
Szégyen gyalázat,de angolul nem tudok szinte semmit(na jó,eladni nem lehet) így én ilyen vonalzót nem tudok betenni,de ha vki segít,azt megköszönném! :)
Az én fiamnak is volt egy időszaka úgy 3 éves kora körül,amikor állandóan a Piroskát kellett neki mesélni.Hát mesét nem utáltam még meg ennyire.
Van egy nagyon jó teszt,DEI OVU LH a neve.Sokkal érzékenyebb,mint a drogériákban kapható tesztek és nekem eddig soha sem tévedett.Ez megmutatja,mikor van pé. Persze,akinek van "tojásfehérje" az könnyebb helyzetben van,de jó,ha egy teszt ezt a tényt(mármint a pé) megerősíti.
Vendég
 


Sziasztokj csajok.
Nagyon sokat írtatok már alig győzöm vissza olvasni.

Hello Fix.b!

A vonalzót nem tudom hogykell csinálni és hol . A pé-et neg szoktam nézni de soha nem tudom mikor lenne ittaz aaktuális nap a lányos napra. Szavaztam a fiadra. NNem tudod hogy kell a klépek méretét csökkenteni hogy énis feltudjak rakni a szépségversenyre képeket a fiaimról? Mert azt írja az oldal túl nagyok a képek méretei.

Hello Judy!

De félek egy kicsit de nem az anyagiaktól bár biztos jobban kell sporolni mint most de ruhát ha esetleg lány lesz nem kell venni mert a férjem nővérénél lány van a kisebbik fiammal Gergővel majdnem egyegyidősek csak a kislány 3 héttel előbb jött a világra mint Gergő.A nagyobbik fiamat Viktornak hívják.
 


Lotti!

Válaszoltak a wiwes meghívóval kapcsolatban. Ugyanazt írták, amit már én is, de bemásolom a levelüket :

"Sajnos ez nem rajtunk múlik. Tőlunk a küldés pillanatában kimennek a levelek, de további sorsukra rálátásunk nincs. Előfordulhat, hogy a címzett mail szolgáltatója nem engedi be valamiért, valószinűleg a spamszűrő megszűri az iwiw-ről érkező leveleket, ezért ott toporog, és mivel a címzett nem használta fel, lejárat után visszaszáll a feladóra."
Úgyhogy április 5-én, ha minden igaz visszakapom, és még lesz pár napom, hogy újra elküldjem Neked vagy másnak.


Kriszta és Márti!

A gyerkőcökről tudtok berakni a www.babafalva.hu -n babavonalzót, az ovulációs vonalzóban majd később segítek.
Vendég
 


Lotti,

Csak addig nehéz amíg kicsik. Most hogy már összenőttek nincs velük semmi baj. Szépen elbeszélgetnek, játszanak, persze veszekednek is, de ki nem. Amugy ha fiú lesz sem lesz gond. Legalább nem kell tanulnom,hogy mit kell velük csinálni. De azért csak jobb lenne egy csajszi.De hát ez nem igazán rajtam múlik. Bevetjük a praktikákat aztán meglátjuk milyen lapot húzunk. :P :P

Márti,

Szép nevük vannak a fiaidnak. Főleg a Viktor, bár ebben elfogult vagyok, mert a legjobb barátom is Viktor.
Sajna én eléggé parázos típus vagyok. Meghát nekünk mindent újra meg kell venni, még akkor is ha fiú lesz. Mindent eladtunk a 2 gyerek után. kb fél éve döntöttünk úgy hogy mégegyszer nekifutunk.
Igazából én a gyes-től félek, mert az nagyon kevés, és hát a gyed idő nagyon hamar lejár. 2 évesen meg még nem szeretném bölcsibe küldeni, bár a kisebbik járt, és kárára nem vált. Majd meglátjuk. Csak jöjjön össze. :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Most nézem, hogy 1 hete volt Bazsi 8. szülinapja! Utólag is boldog szülinapot neki!


Kép
Vendég
 


Márti!

Küldd át a képeket mailben a fiúkról, lekicsinyítem, hogy fel tudd rakni. De csak pár óra múlva, mert most megyünk el itthonról!
Vendég
 


Köszi Betty.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

Betty!
Nem tudok képet feltenni a babafalva.hu-n mert túl nagyok a képeim méretei mahd csinálok uj képeket, mert nem tudom hogy kell kicsinyíteni.
Nekem mindenm hó 4-én vgay 5-én jön meg a menzi.
Én a két fiamat császárral szültem .Az elsőre Viktornál azért volt fontos mert elkeztem reggel 8-tól a szülőszobán vajúdni de délután négyre sem tünt el a méhszáj pedig a 4 ujnyi megvolt csak az a fránya méhszáj nem tünt el és a Viktor szívhanghja nagyon leesett és így 2003.03.03.-án 18:13perckor kivették belőlem a 3850gr-os 54-cm Viktorunkat. A Gergő meg programozott császár volt 9:30perckor született 2006.01.10-én 4080 gr-al és 56-cm - vel. Szerintem megse bírtam volna szülni.
Lotti!
A szojavit fortét receptre lehet kapni és az E-vitamint is?

Köszi a segítségetmajd később is benézek!!
 


Márti,

Az E vitaminhoz nem kell recept. A másikról még nem hallottam.

Amúgy az első fiammal 20 órát kínlódtam, abból 8 órát voltam tágító infuzión. Engem is majdnem császároztak, de aztán nagy nehezen beindult. A 2. babám 4 óra alatt meglett. Szinte úgy pottyant ki.
Balázska 3900 g volt 59 cm
Danika 4000 g volt 58 cm

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Az E-vitaminhoz se kell recept és a Szójavit Fortéhoz sem!

Ha már itt mindenki fiús anyuka, megkérdezném tőletek, hogy Ti csináltatok e valamit a fiúk kukijával! Mindenki mást mond. Az egyik azt, hogy kell húzogatni, a másik azt, hogy nem, aztán, hogy 4 éves koráig ne is próbáljak hozzányúlni, mert csak ronthatok rajta, én meg nem tudom eldönteni mit csináljak. Bár ha belegondolok, akkor régen az öregek tutira nem csináltak vele semmit, mert olyan kis szemérmes volt mindenki, hogy hozzá se nyúltak, meg nem is igazán foglalkoztak ilyenekkel.
Szóval ki mit tett és mit nem?
Vendég
 


Szia lotti!
Még az orvosok sem értenek egyet kuki-ügyben.Mi anno kérdeztük a háziorvost is,a védőnőt is aztán az urológust is,mert ott kötöttünk ki.Először azt mondták,hogy nem huzogassuk,mert a természet majd tudja a dolgát.Na,annyira tudta a természet,hogy 2 éves korában a háziorvos felrántotta neki a bőrt.Ordított szegénykém nagyon.Napokig kamilláztuk,aztán urológia lett a vége.Kapott rá kenőcsöt,meg még kamilláztuk tovább.Ott azt mondták,hogy egyáltalán nem rángassuk,csak 2 éves kora körül kellett volna minden pancsinál úgy mosni neki,hogy nagyon óvatosan picit felhúzni a bőrt.
De mondom,orvosa válogatja,ki mit mond,javasol,csinál.
Vendég
 


Szia Lotti!

Idetaláltam!

Úgylátom több ismerős is van! :lol:

Majd holnap írok többet magamról. Esetleg a táblához annyit: Ciklusom: 33-48
2006. szeptembertől próbálkozunk és január óta hőmérőzök

Most megyek, mert a vacsit főzöm apának!

Holnap rendesen visszaolvaslak benneteket!

Szép estét!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: