Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tegnap már írtam, de elszállt.

Most gyorsan roviden, míg a Bálint alszik:

Betsy
nem tervezunk tobb gyerkocot, bár én még szívesen babáznék, de fel is kell nevelni oket, és így nézve boven elég nekunk a két gyerkoc. Nagyon elevenek, teljesen kifárasztanak.

Bálint hamarosan 18 hós lesz. 10,8 kg, 82 cm. Még mindig csak 7 foga van. Nagyon eleven, vidám kisfiúcska. Sokkal elevenebb, mint ennyi idosen az Ádi volt.

Teszek néhány képet, ha sikerul

Majd jovok, és akkor tobbet írok.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Most csak egy pár sort és ha lesz időm majd írok de sajna csak olvasó módba vagypk általában mert nincs idő m írni a gyerekek lekötik minden időmet de azért mindig meg tudok főzni délre még szerencse . Nálunk nincs nagy változás a férjem már majdnem 1 éve munkanélküli de néha van beugrós sofőri állása de talán most majd felveszik ide a környékbe egy fuvarozó céghez . A lánykám nől mint a gomba bár fogunk még mindig csak 5 van 10 kg körül van és 84 cm kb. A Viktor még nem megy suliba marad még egy évet az ovodába mert van mit fejlődnie. Az öcsit azaz a Gergőt felvették végre úgyhogy szeptembertől már ő is ovis lesz .A Dorottya már kezd beszélni anya,apa.papa.mama,várjál már ,gyere már ,menjél már ezek marhára mennek meg a csá de még sokat mond baba nyeleven és nem mindig lehet érteni mit akar valyon!

Most teszek fel pár képet és ha vissza olvastam akkor majd mindenkivel képben leszek kivel mi történt.

Pusza csajok
Kép dorottya Kép dori
Kép dóra és Viktor

Kép
Kép
Kép
 


Bocs az első képen mákos gubát evett a drága.

Kép
Kép
Kép
 

 
 

Márti sziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
pörög nálatok is az élet!!!!!!!!!
gyönyörűek a gyerekek!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


itt vannak az ígért képek, remélem most sikerul Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!
ma végre minden a helyére kerűlt.....megvan a pelenkázó ........rucik a helyükön......már tényleg csak Barnus hiányzik!!!!!!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Hamarosan babázol! De jó neked :P . Hogy vagy, ezek a meleg napok nem viseltek meg nagyon :?:
Vendég
 


szia!!!!!!!jól vagyok köszi.......bár már nagyon nehezen viselem......a melegtől haldoklom......nem birom............. :?

és ti hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita
már várom barnus babáról a híreket!!!!
meleghez me kitartást nem sokára kinn lesz a kis legény.

PHPBB kód:
Kép
Kép
 
 


Betti én is remélem hogy nemsokára kint lesz!!!! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
már én is figyelem a híreket felőled. teszel még egy utolsó pocis képet, mielőtt kibújik Barnus? Gondolom már Máté is várja a tesót.

Nálunk sajnos ez a hónap is ugrott. pedig már tesztet akartam venni, mert a 35. napnál tartottam. 15-én megyek a dokimhoz megbeszélni a továbbiakat, az átjárhatóságit stb. Párom is jön velem, eddig mindig egyedül mentem.

Szilvi, Márti
nagyon jók a nyári képek a gyerkőcökről.

:D

Kép

Kép
 
 


Syrynx persze hogy hozok képet!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
drukkolok neked is de nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ismét rég jártam erre.. :oops:

SYL: Mi újság Veletek? Megvolt a műtét?
KINGA: Házikótok felépült már? Képek? Babaügyben hírek?
JULI: Remélhetőleg a doki talál megoldást a 1,5 év sikertelen próbálkozás után, és ha segítséggel is, de sikerül a kistesó. A kis Fruzsi is már 8 hónapos.. sokat találkoznak az unokatesók?
NITA: Kinek fogsz üzenni, ha megszületik Barnus? Melyik topikot figyelgessem? Könnyű szülést kívánok Neked!
MÁLNA: Hogy vagy kismami? Minden rendben a picurral?
CARPE: Sokat nőltek a fiúk! Micsoda hatalmas kenyeret evett Bálint :shock:
MÁRTI: Nagyon aranyos Dóri! És ügyes, hogy már mond szavakat, mondatokat. Gergő könnyen megszokta az ovit? Ott is alszik?
BETTI: Utólag is nagyon boldog szülinapot Dórinak! Hogy telt az ünneplés? Ha küldesz mailben képeket, szívesen felteszem ide.
CATHERINE: Látom, rég jártál már a babaneten! Már Marci is 5 hónapos lett közben! Friss fotókat mindenképp tegyél fel! Hogy tetszik az ovi Beninek?
TITANILLA: Hogy vagytok? Hihetetlen, hogy már eltelt 3 hónap a szülés óta. Gondolom sok energia kell a 3 fiúcskához. Milyen baba Boti? Képek??????

Friss tábla:


Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!!
velem minden ok volt a ctg-n........a multkori elég erős jósloknak ma nyoma se volt.........Barni viszont nagyon virgonc volt..........
szülésznőm szerint vihar előtti csend van.........
ja és kika szobába hinta székbe volt a ctg.....ki se akartam szállni ...........imádkozok hogy üres legyen a szoba mikor én szülök....a kád miatt is....ha lesz ott valaki ki kergetem az tuti!!!!!!!!

Betsy ha gondolod küldhetek neked sms-t?
de sok topicba irogatok........és köszönöm!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bettsy
de ari vagy hogy így emlékszel, mármint Fruzsinára. igen 8 hónapos és nagyon ari, már ül egyedül. nyugodt, mosolygós baba.épp most hétfőn találkoztak az unokatesók. jó volt, bár az elején Máté kicsit vad volt, a vele egykorú középső gyerekkel. (megütötte, eddig ilyet még nem tapasztaltam nála.) de aztán helyrebillent az egyensúly. a legnagyobb unokatesó (6 éves múlt) nagyon istápolta Mátét, játszottak együtt sokat. egész nap náluk voltunk.

a dokilátogatás ma elmaradt. délben telefonált az asszisztensnő, hogy beteg a doki. így jövő kedden megyek fél 5-re. viszont összeszedhettem valami fertőzést (talán gomba?? :twisted: ) szörnyűek a tünetek, asszem még életemben nem volt ilyen. már 4-5 napja tart. az asszisztensnő javaslatára vettem canestenkombit, kettőt is. ti használtátok már? bevált?

Nita
mikor mész legközelebb ctg-re? minden nap nézem, hogy melyik topicba írsz utóljára, hogy tudjak rólad. sokat gondolok rád!

Kép

Kép
 
 


syrynx édes vagy hogy gondolsz rám!!
holnap megyek ctg-re.....meg vizsgálat......vérvétel......
canestent én nemrég használtam........tényleg jó!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ezt egy másik topikban olvastam:


Nitát nem akarták ma reggel kiengedni a kórházból, mert már bő 2 ujjnyira nyitva van, de kikönyörögte, így ha addig nem indul meg, délután 4-re megy vissza..


NITA: Könnyű szülést, hamarosan kezedben tarthatod Barnit! :)
Vendég
 


Fixb
köszi a hírt. pont én is egy másik topicban olvastam, hogy mik a hírek. utána jöttem ide. épp ma gondoltam rá, ahogy leültem ide a géphez, hogy ez az esős idő, időváltozás hátha beindítja a dolgokat.
(nagyon tetszenek az új vonalzóid Betsy)

Nita
szorííííííítunk és majd várjuk a híreket! :D

Kép

Kép
 
 


NITA hírek:

Ma este fél 8-kor majd 3 ujjnyi, és kb 9-10 felé lesz baba. Fájások már vannak elég szépen.
Vendég
 


NITA hírek:

Szia! Hargitai Barnabás vagyok, most születtem 21:23-kor, 3350 grammal és 49 cm-mel a szüleim és a bratyóm nagy örömére. Millió puszi Mindenkinek! Barni


BARNABÁS: Üdvözlet a nagy világban, jó egészséget és boldog gyermekkort!!!
Vendég
 


Nita

Szívből gratulálok az Öcsihez! mielőbbi felépülést és sok boldogságot, jó egészséget nektek!

Kép

Kép
 
 


NITA és BARNABÁS

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!


Milyen csodás hírre jöttem! Nitacska Nagyon nagy gratula nektek, jó egészséget, sok tejcsit és nyugadt éjszakákat!!!
Gyönyörő Barnabás!!!


Bocsi, hogy rég nem írtam csak elég kevés az időm. Nagyon jó háromgyerekes anyának lenni. Botond egy tünemény! Eszik, alszik csak elég nehezen alszik el ez az egyetlen " hibája". Már 6300 gramm és 60 cm.
Olivér e hónaptól új oviba jár, sikerült elintéznem neki a közelebbi oviban egy helyet. A másikba busszal kellett menni és elég macera volt az óránként egyszer járó alacsonypadlós buszt elérni, mert csak arra tudok felszállni a tesókocsival.
Ezen a héten kezdte, nagyon ügyes. Itt sokkal jobbak az óvónők. A másikban nem kiscsoportosokhoz valók voltak és ez meg is látszik Olivéren. Úgy fegyelmeztek, hogyha valaki nem úgy játszott a játékokkal ahogy kellett akkor egész délutánra leültették egy székre csak pakolni állhatott fel. Meg hasonlók....

Levente egész nap meg sem áll, már jobban eszik és alszik. Nagyon anyás. Folyton a nyomában kell lenni, mindenre felmászik és hiába mondjuk el neki ezersze is ha valamit nem szabad megint megycsinálja és még nevet is hozzá....

Botond csupavigyor, csak akkor sír, ha elfáradt és nem tud elaludni. Már próbálja megfogni a lógó játékait. Az éjszakát többnyire átalussza, de van, hogy egyszer ébred. (ez a ritkább)
Csak szopizik, a tejem épp hogy csak elég neki. Nem fogad el cumisüveget és tejet sem iszik másból sem csak ciciből...

Sajnos én úgy nézek ki mint aki elfelejtett megszülni, a hasam óriási és nem túlzok. Állandóan megkérdezik mikor megyek szülni. Nem tudom mit tudnék csinálni, de a fogyókúra még szóba sem jöhet.

Pár képet is hoztam!

Kép
Kép
Kép a két kicsi
Kép
Kép Olivér nagyon szeret építeni, ha nincsvalamilyen eszköze az épp kitalált játékfigurához megépíti magának építőből. (pl: gitár, flex stb)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép kis vigyor...
Kép
Kép
Kép Kép

Bocsi nem tudtam választani....

Kép
Kép
Kép


Bocsi, hogy nem reagáltam semmire, de leragad a szemem. Igérem hamarosan visszajövök és írok mindenkinek! Mindent végigolvastam!
Kéne egy kis "szabi" 8) :lol: és lenne időm mindenre....

Kép
Kép
Kép


TITANILLA: Gyönyörűek a fiúk, és most nem túloztam! Irigykedem :oops:
Örülök, hogy az oviváltásnak csak előnyeit élvezi Olivér, nagyon ügyes fiú, hogy könnyen megszokta az új környezetet, gyerekeket. Levin látni, hogy hármuk közül ő lesz a leghuncutabb, legelevenebb, a mosolyával mindekit levesz majd a lábáról. Szuper, hogy Boti ilyen jó fiúcska. Ő teljesen máshogy néz ki szerintem, mint a bátyók, talán egy picit hasonlítanak a szemei Olivérre. Az hogy szopizik a legkisebb, meg gondolom külön öröm Neked, nem kell fejegetni, idegeskedni, hogy eszik e eleget stb. Lehet írtad már, de nem emlékszem, hogy a belső hegeddel nem volt semmi gond? Sűrűn nézegették a vége felé UH-n a vastagságát? Mi alapján döntöttek, hogy aznap császároznak, amikor? Azt tudom, hogy a 3. császárnál már nem várják ki a végét..
Gratula mégegyszer a fiúkhoz, imádnivalóak!

Szép hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


nita!

grtulálok!

titanilla!
gyönyörűek a fiúk és hogy átalussza az éjjelt nekem dorka még mindig 2x tuti kel!
És nem úy néz ki mint kinek épp elég a tej gyönyörű kislegén a többiekkel együtt.

fix.b!
nekem nagyon úgy tünsz érik a 3 ik godolata benned jól érzem?

PHPBB kód:
Kép
Kép
 
 


BETTI: :lol: :wink: :lol: Mivel nekem mindkettő csaszi volt, a doki szerint a 3. csaszi már veszélyes mind a babára, mind rámnézve.. Nem tudok egyértelmű választ adni :wink: Hogy vagytok? Csajok? Képeket nem mutatsz? Akár mailben is..
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ma délelőtt hazajöhettünk!!!!!!!!!!!!!!
szüléstörténetet még meg fogalmazom ha lesz időm...... :)
De szülésznőmnek hatalmas köszönet!!!!!!!!!!!!Ilyen szülésznő nincs több a földön!!!!!
Nagyon nagyon hálás vagyok neki!!!!!!!
minden úgy történt és annyi idő alatt hogy ő azt mondta!!!!!!!

Barni most alszik.......eddig nagyon jó baba!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
már haza is jöhetettek!!!!!!!!!!! de jó!!!!!!!! :lol: köszi, hogy bejelentkeztél. izgalmas időszak lehet ez. most már 2 gyerekes anyuka vagy!

Betsy
látod, Titanillánál se volt gond a 3 császár, sőt a 3. baba ugye nagyon kis időre rá jött, nálatok már több idő eltelt a 2 császi óta.

Holnap megyek dokihoz. Nagyon kiváncsi vagyok, mi lesz most. remélem októberben meg tudja csinálni az átjárhatóságit (és bízom benne, hogy nem kerül majd nagyon sok pénzbe.) átesett már valamelyikőtök ilyenen?

Titi
örülök, hogy jól vagytok. gyönyörűek a fiaid! büszke anyuka lehetsz. (túlsúly. nekem sikerült leadnom 10 kg-t. mindenhonnan jött le, kivéve a hasamról. brrrrrrrrr. az még most is nagy. sőt kicsit lóg is. bocsi. nem tudom ettől hogy lehetne megszabadulni. jártam tornázni is, de az sem segített a hasamon. többet azt hiszik terhes vagyok, pedig ---még---- nem. :wink:

puszi mindenkinek!

Kép

Kép
 
 


hát még nagyon furcsa.........még nem tudtam/tudom felfogni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NITÁCSKA: Örülök, hogy minden úgy történt, ahogy szeretted volna, és csodás szülésben volt részed. Gondolom Máté nagyon örül, hogy újra otthon vagy. Gyorsan hozzá fogsz szokni, hogy már két fiúcska anyukája vagy. Várjuk majd a szüléstörténetet, képeket!
JULI: Mi volt a dokinál?


És ami tegnap lemaradt :oops:

BOLDOG NÉVNAPOT a Mátéknak utólag is!!!


Kép
Vendég
 


Betsy köszi!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Valóban ritkán járok mostanában erre. :oops:

Nitácska!

Gartulálok! Csodálatos kisfiad született! :D

Titanilla!

Ez a három fiú tényleg gyönyörű. Igazán büszke lehetsz rájuk!

Nálunk volt egy kis esélye, hogy lesz harmadik, és ugyanolyan kis különbséggel, mint nálatok, de aztán mégsem.
Apa nagyon örült, hogy így alakult.
Sajnos most úgy néz ki, hogy ő nem akar harmadik babát. Így valóban csak az az esélyem maradt, hogy majd pár év múlva meggondolja magát.

Juli!

Mi volt az orvosnál?

Mi most voltunk Horvátországban pár napot. Porecben, a megszoott szállodában, de a legrosszabb nyaralás volt. Soha többet nem megyünk oda.
Na jó, visszagondolva már nem tűnik annyira rossznak, de 2 nappal korábban jöttünk haza. Én beteg is lettem közben.

Íme (jó)pár kép:

Kép Kép
Kép Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Vendég
 


Catherine csodálatosak a képek!!
mi volt a baj?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Hogy vagytok?

Barnika jó fiú?
Máté hogy viseli?

Eredetileg rossz szobát kaptunk, amit sikerült ugyan egy kevésbé rosszra cserélni, de ez sem volt az igazi. Mivel tudjuk, milyen lehetett volna, mert már voltunk sokkal jobban is, így ez nagyon zavart.
Plusz még a majdnem alattunk lévő konyha összes szagelszívójának, légkondijának a zúgása, az árut hozó tehereutók zaja... Én tengerzúgásra és sirályokra vágytam.
Tengerre néző szobánk volt, de csak akkor, ha eléggé kihajoltunk az erkélyen... :(

Az idő jó volt szerencsére, csakegy délután esett az eső.
Beni imádta a medencét.
De én beteg lettem, és alig éltem, mellette Marci azon az éjszakán szinte óránként felkelt.

Reggeli és vacsora finom volt, csak 2-3 alkalomtól eltekinteva Marci nem akart közben aludni a babakocsiban. Fogni kellett. Minden érdekelte.
Nem volt fix asztalunk sem, így azt is mindig vadászni kellett, hogy találjunk olyat, ahova le tudunk ülni a babakocsival.
Két éve még más volt az étteremvezető, és rögtön első este lefoglalt nekünk egy asztalt, így azzal, akkor nem volt probléma.

Az alkalmatottak közel sem voltak annyira kedvesek, mint 2 éve.

Röviden ennyi.
Vendég
 


Még nem merek kijelentést tenni....éjjel 2x kel aztán alszik.....este volt kis sírás de hagytam....ne mentem oda hozzá aztán el is aludt..........
Máté fogni akarja amit engedünk is.....de ha el kére a manót akkor nem akarja oda adni..ugye muszály elvenni tőle de utána olyan hangosan hisztizik......akaratos nagyon........ :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Hatalmas gratula, sok-sok tejcit kívánok!

Betsy
Az én orvosomnak is ugyanez a véleménye, mint a tiédnek. Veletek mi újság. Bence mikor szokott le a szopiról.

Syry
Mi volt a dokinál?

Cath
Nagyon édesek a fiaid. Milyen nagy már Marci

Bálint most tér át az egyszeri alvásra. Eddig napkozben még 2x aludt. Elég nehéz vele, sokat gyugoskodik. Már van 12 foga. 6 foga szinte egyidoben jott ki. De elég jól viselte. Már 12 kg.
Ha maga van nagyon édesen eltud játszani, de ha otthon az Ádi kis ordogok lesznek. Nagyon elevenek egyutt.
Vendég
 


Sziasztok!
köszi az érdeklődést. doki újra megnézte uh-n a peteérést, mivel épp 16. napon voltam. már megtörtént. (ez most annyiból rossz, hogy előtte nem tudtunk együtt lenni, a fránya fertőzésem miatt.) de tegnap már/még adtunk egy esélyt, hátha. most 2-3 hónap clostyzás következik. uhval majd nézi a doki, hogy hogy hat és hogy hány tüsző érik. (kicsit félek, a gyógyi mellékhatásaitól, meg egy esetleges ikerterhességtől is. de azzal is megbírkóznánk persze.) az átjárhatósági is meglesz, de a doki azt mondja még várjunk 1-2 hónapot, nem akar "feleslegesen megszenveszteni" így mondta.

Cat
tök jók a nyaralós képek. sajnálom, hogy kellemetlen részek is voltak, de reméljük majd csak a szépre emlékezel belőle.

Betsy
tök jó a Mátés montázs. és köszi a jókívánságot.

Kép

Kép
 
 


syrynx megy a drukk...hajrá!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Képzeljétek, ma láttam egy 6 hetes pici kislánykát. az egyik ügyfél alkalmazottja hozta be. a hordozóban aludt. icipici lábakkal, csinos pofikával. nagyon édi volt. :lol:

Kép

Kép
 
 


Köszi a fiúk dícséretét!

Juli!

Hamarosan Neked is lesz majd pici babád. csak azt a pár hónapot kell kibírni, amíg megszületik. :wink:
Vendég
 


szüléstörténet:


szóval:
17-én reggel fél 9-re kellett bemennem a korházba....vérvételre uh-ra és ctg-re........
miután mindezek megtörténtek megvizsgált a szülésznőm és bő 2 ujnyira kinyíltam már.....fel is volt lazulva a méhszáj..szülésznőm nem akart haza engedni......mondtam legalább anyuékhoz had menjek......oké .....elengedett....de mondta hogy délután menjünk vissza mert nem mer bele engedni így az éjszakába....mondván nem húzom ki reggelig.....
elindultam anyuékhoz..../2 percre laknak a korháztól/
közbe hívtam apit,hogy menjen el a gyerekért az oviba és anyuéknál találkozunk!!!
addig én halálra voltam rémülve...nem készűltem még fel,hogy szüljek.......no meg féltem a fájdalomtól is......Máténál brutális fájásaim voltak az oxitocin miatt........
anyuéknál pihiztem és néztem a fájásokat amik elég jól érezhetőek voltak és rendszeresen 7 percenként jöttek!
de 2-3 óra elteltével el is multak......
közbe megjött api a Mátéval....anyuék is hazajöttek...mindenki izgatott volt.telefonált.........
Mondtam apinak hogy lassan indulni kéne mert a kika szobát foglalja nekem a szülésznőm.......
3/4 4-kor elindultunk!!!!!!!!!!!!nagyon izgultam....a szívverésem nagyon gyors volt........
negyed 5 körűl felértünk a szülőszobára.....szülésznőm mondta öltözzek át.......ő addig felvetet meg elintézi az adminisztrációt......miután ezek is megtörténtek kicsit ctg-re tett....majd utána mondta menjünk megrepeszti a burkot.....ettől kicsit rettegtem...../de miért??????/a Máténál se fájt és most se.........
majd innentől "szabad foglalkozás"következett.......vártuk a fájásokat.....
amik olyan 7 körül kezdődtek......szépen fokozatosan....egész jól bírtam őket...még nevetni is tudtam../ezen csodálkoztam is/
közbe mentem vizsgálatokra is hol tartunk..nagyon jól haladtunk........
fél-kor tartottam 3 ujjnyinál....
:shock:
itt már szépen fájdogáltam....
majd mikor már nem bírtam állni mert nagyon fájtak a lábaim de hogy a gravitáció hasson labdáztam.....nagyon jó volt..........majd felfeküdtem az ágyra és 3 fájásonként fordultam.......majd eljött az idő.....szülésznőm mondta próbáljak meg nyomni......hát üvöltöttem.....az első két nyomás kudarcba fulladt nem ment.......
majd mondtam magamba próbáljuk meg megint....és akkor már ment......amikor éreztem hogy jön a feje...nagyot üvöltöttem ..... :oops: iszonyatosan fájt és feszített....végül 3 nyomásra kicsusszant Barnus 3350 gr-mal és 49 cm-rel!!!!!!!!!!!9/10-es apgart kapott!!
olyan nagy megkönnyebbülés volt!!!!!!!!!!!!!!!
ja és drága szülésznőmnek köszönhetően gátvédelemmel szültem!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
csak most olvastam végig a születés törit. örülök, hogy minden flottul ment. gátvédelemmel sikerült szülni!!!!!!! ez szuper. és ha jól értem, most nem kellett oxitocin. (az szerintem is brutál. nekem azzal próbáltak fájásokat előidézni, mert magától nem indult be a dolog. hát eléggé összefolytak. alig volt szünet, de a vége mégis császár lett.)

Hogy vagytok azóta? már biztos kialakult egy körülbelüli napirend. Máténak hogy tetszik a tesó? jár oviba? nem betegeskedik? és a pici Barnus hogy van? Friss képet majd teszel?

Nálam úgy tűnik hat a closty, mert erőteljes szúrkálást érzek a jobb oldalon. máskor is szoktam érezni, de nem ennyire durván. kedden megyek dokihoz uhra, akkor leszek a 12. napon. nagyon kíváncsi vagyok, mit látunk majd.

Kép

Kép
 
 


Szia Syrynx!!!!
nagyon tiltakoztam az oxytocin ellen....és hála a szülésznőm a természetesség híve....meg tudta hogy rettegek a szüléstől,fájdalomtól.hagyott mindent a maga útján le folyni!


megvagyunk..gyorsan telnek a napok.....:))))))
Barni napi 6x eszik de előfordult már,hogy csak 5x....éjjel 2x kel 2 "csak"...
Máté hála égnek imádja a tesókáját.....dicsekszik mindenkinek!!!!!:)

majd hozok képet is.........csak apinak fel kell tennie a gépre.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok!

Hol van mindenki!
Vendég
 


sziaaaaaa!!!!!!!!!!
én vagyok ám:))))))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitácska!
Hogy vagytok? Barniról nem teszel fel képeket? Nagyon kíváncsi vagyok rá.

Mi megvagyunk. Bálint már elég sok szót mond. Bár fele annyit nem, mint Ádi ennyi idosen :D .

Tobbiek :shock:
Miért nem jottok csajok :evil: :?:
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!
köszi kérdésed nagyon jól megvagyunk ......Barnika mindjárt 2 hónapos :shock: :shock: Máté imádja a tesóját......tisztába tevésnél is segít,fürdetésnél is......és ezt mind magától...sőt még etetni is akarja..... :shock: :)
akkor most képrengeteg következik!!!!!! :) ...Barni hazajövetelétől egész mostanáig:)))
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska
Nagyon édi :D :D :D , és mekkorát nott már :shock: Orulok, hogy így szeretik egymás a tesók. Szerencsére nálunk is így van. Bálinttal most már egész jól el lehet játszani :wink:

Nagyon helyesek vagytok a képeken :wink:
Vendég
 


Köszi Carpediem!!!!!!
így hogy már jobban el vannak a tesók van több időd másra?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: