Új privát üzeneted érkezett!

Minden pozitív tesztet várunk!!!!
Vendég
 


13. dpo, 14. dpo, 15. dpo
Kép
Vendég
 


17. dpo
Kép
Vendég
 

 
 

19. dpo
Kép
Vendég
 


13. dpo
Kép

14. dpo
Kép
Vendég
 


2005. október 16.
Amiből nem lett baba, mivel kb. az 5-6 DPO-n csináltam, pár nap múlva meg tök nega lett:
Kép



2006. január 14. és 15.
Ez Réka első bejelentkezése:
Kép
Ez pedig a második:
Kép
 
 


Sziasztok, én is feldobom a tesztemet, 2006.12.07. 38.nap, 17 DPO Kép

Kép
 
 



Sziasztok!!!
Ő itt a Zoli baba :D ( Mellesleg akkor kb. a 32. napon volt peteérés :shock: ) Ezt a tesztet a 48. napon csínáltam. Elötte egy héttel már volt egy nagyon halvány pozitiv!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Olik: :D
Aszem hasonló cipőbe járunk nekem a 33. napon volt pé. Megsúgod Nelem, hogy így hogyan lehet a várható születés időpontját kiszámolni?? Ugyanis mindenhol csak a normális 28 napos ciklusokra van példa. :roll:
Ez a ma reggeli tesztem:
Kép

 
 


Sziasztok!

Ma vagyok a 11.héten :lol: és én is csatlakozok.
Kép

Kép
Kép
 
 


Ági ez nem semmi!!! Erősebb a Teszt csík, mint a Contoroll csík! óriási gratula!!! Ez ritka egy teszt! :lol:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok! Na akkor én is csatlakozom. Gyugyi, neked mennyi pozitív teszted van.
Sajnos a fényképekből már nem tudom megállapítani, melyik mikor készült. A 13. és 18. dpo között. Otthon még megvannak a tesztek, azokat be tudom azonosítani.


Kép


Kép


Kép

Kép
Kép
 
 


Viki!

Köszi! Én is csak csodálkoztam :shock: a sok egy csíkos után.

Kép
Kép
 
 


Feldobom akkor már az enyémeket is... Teszem hozzá 3 nap múlva megjött :cry:

Remélem nem lesz óriási! És remélem sikerül... Mert mellékletet nem óhajt feltölteni... :evil:

[img]C:\Munka\Viki\képek\tt.jpg[/img]

Kép
Kép
 
 


Hát nem sikerült :D Mellékletet pedig még mindig nem akar... majd később...

Kép
Kép
 
 


Sajnálom Viki! Legalább tudod, hogy babás lehetsz.
Lehet, hogy csak progi hiány volt az oka :?

Kép
Kép
 
 


Drumka!

Bocs a belekottyért :).Ha hosszabb vkinek az étlagnál a ciklusa,akkor elvileg a "többletet" hozzáadják a 28 naposból számolt várható születési időhöz.Gondolom,neked változó volt ezek szt a ciklushossz.Márvadó lhet,hogy tudod,mikor volt PÉ.
A szülés várható idejének megállapításában most már a 12 hetes UH a mérvadó,az alapján fogják neked pontosan kiszámolni.Beírnak egy dátumot a menses alapján és egyet az UH alapján (elvileg :)) és a kettő között lesz az eredmény :D!


Azért tesztem nekem is van :D!A kisebbikkel:

Kép


Sziasztok,

 
 


Sziasztok!

Ez egy ma reggeli teszt, ma vagyok a 39.napon :)


Kép 2007.04.11.
Vendég
 


Ő pedig a kisfiam, Peti a 44.napon :lol:

Kép 2004.07.07.
Vendég
 


Lányok,

Azt hiszem mindjárt csórok egy tesztet ebből a kis pozitív csokorból.
Mit szóltok???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Drumka:
Először is nagyon gratulálok a +tesztedhez!!!
Én tudtam az ovuláció napját. De az orvosok a 12hetes uh alapján mértek.

Kép
Kép
Kép
 
 



Drumka:
Először is nagyon gratulálok a +tesztedhez!!!
Én tudtam az ovuláció napját. De az orvosok a 12hetes uh alapján mértek.

Kép
Kép
Kép
 
 



Drumka:
Először is nagyon gratulálok a +tesztedhez!!!
Én tudtam az ovuláció napját. De az orvosok a 12hetes uh alapján mértek.

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ez itt Kristóf tesztje, 2005.07.11-én. 32. cn-on voltam, passz, hogy hányadik dpo...

Kép

KépKép

KépKép
 
 


Most leltem erre a topic-ra, nagyon aranyos, és bizakodást ébreszt.
Meg tudnátok mondani, mi az a dpo? Még sosem hallottam.

KépKép
KépKép
 


DPO: ovuláció után eltelt napok :)
Vendég
 


Sziasztok!

Rakok fel én is tesztet. 14 és 16.dpo-n készültek.
Kép
 
 


susy 75

Gratulálok...és irigyellek....én perpill ki vagyok ábrándulva a babaásodásból....abszolut nem jár erre gólyabá...szóval irigyellek...negativ teszteken nem is láttam ilyen erős 14 dpo-s controllcsíkot...szóvala tanulság...szervezete válogatja, hogy kinek mennyire erősen indul be a hcg termelődése.....nagyon irigyellek tényleg gondolom lepkehálóval kell megfogni úgy repdesel a mámortól

üdv
gyongyi


gyongyi!

Köszönöm és persze nagyon boldogok vagyunk.

Biztos hamarosan eljön a te idöd is. Nálunk se ment minden simán (mármint a babásodás),de remélem most már minden rendben lesz. :)

Hogy értetted, hogy erös a kontroll csík? Az nem mindig egyforma?

Susy
 
 


TIza, meg más is,!

ugye jól látom, hogy akkor most te babát vársz!
csak azért kérdezem, mert az én tesztem a gabriell
dettó olyan mint a tiéd és itt agyalok, hogy akkor
ezt minek értékeljem, jóóóó tudom ,hogy mondtátok,
h a halvány is számít , csak még annyira hihhetetlen,
hogy ez, ami nagyon hasonlít az enyémre, ez talán
megnyugvást adna, hogy akkor abból lehet baba!
pusz, eszti
 


Hi!

Eszti!

Muti a teszted!! :D

Kép
 
 


Sziasztok!
Tenyleg edi ez a topik :D
Az elso a 13. dpo-n es a masodik par nappal kesobb, most vagyok 14 hetes es kiderult ikreket varok.

Kép
Kép

KépKép
KépKép
 
 


remélem hamarosan (idén) én is tehetek fel ilyen képet :P

Kép
 
 


Gaby ugy legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
KépKép
 
 


tontika

ez aztán a hír! nagyon -nagyon örülök! ikrek! ez isteni! én is ikreket szeretnék! hogy csináltátok? :) (természetes úton?)
Vendég
 


GUGYI!
ezek közül a teszetk közül lett valamelyikből baba??

pusza, eszti
 


Eszti :)
Két angyalkám lett....... :(
Vendég
 


Baba: termeszetes uton, nagy hevvel csinaltuk Oket! :lol: Nem tudom hogy jottek ossze mert a csaladban nincsenek ikrek, valami "hiba" csuszott a dologba. :lol:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Akkor nem csak én vagyok olyan lüke, hogy őrizgetem a teszteket?
(persze, hogy kettőt csináltam pár nem eltéréssel, az ember lánya szkeptikus egy teszt - nem teszt)

Akik próbálkoznak éppen:
Nekünk elsőre összejött (pedig költözs után, hulla fáradtan nem szexeltünk állandóan). De utólag, azt kell mondanom, hogy minden hónapban volt 1-2 nap, amikor apát nem lehet levakarni rólam...
lehet, hogy a férfiak vhogy megérzik? Szerintem igen..
(nekem össze-vissza, átlagnál inkább hosszabb ciklusom volt - fogalmam sem volt így róla, hogy mikor van pé.)
Tehát ha apa akrja - akkor muszáj! :wink:

Jutta

KépKép
 
 


lefotóztam, de most bénázok...
majd felteszem

Jutta

KépKép
 
 


Kép

Sikerült?

Jutta

KépKép
 
 


susy

bocsi elnéztem...tesztcsíkot akartam írni és hozzá a 11 és 13-io dátumot csatoltam az agyamban( dpo gyanánt) lüke vagyok


Sziasztok!

Én úgy produkáltam pozitív tesztet, hogy először negatív volt. Úgy kezdtem, hogy szépen megvártam az 5 percet és akkor csak a kontoll csík jelent meg. Ott hagytam egy órá a fürdőszobában és mire visszamentem 2 csíkos lett!!!

Ilyen létezik?

KépKép
 


A teszteknél általában leírják,hogy az eredményt csak 1-2, max. 5 percig olvasd le,aztán dobd ki.Tapasztalatból mondom,hogy szinte minden teszt egy óra múlva két csíkos.Ilyenből már tapétázhatnék itthon. :cry:
Csak hogy ez nem terhességet mutat általában...
Vendég
 


Akkor még sem sikerült terherbe esnem!

KépKép
 


Azért sztem ismételd meg a tesztet pár nap múlva!

Drukkolok,hogy te kivétel legyél és valóban terhes legyél!!! :)
Vendég
 


A tesztel én is megjártam,húsvét vasárnap reggelén,negativ tesztet csináltam,ezután olvastam,valamelyik topikban,hogy később vette észre,hogy pozitiv lett.
Én a fürdőben csináltam,egy csikot láttam,kimentem a konyhába,ott is egyet láttam,mivel a reluxa nem volt kivilágositva,félre raktam,délután kezembe akadt,hát látom,hogy 2 csik van,mind a 4-en láttuk,de sajnos másnap reggel elkezdtem vérezni,délután mentem orvoshoz uh-ra,az orvos azt mondta nem lát semmit,vagyis nem vagyok terhes.
Félévi próbálkozás alatt,nagyon sok tesztet csináltam,de nem igazán bizok benne,pedig most is várom a pozitiv tesztet!!!!!!!
Orvos szerint,nem megbizhatóak a házi tesztek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti, azért vagyok elkeseredve, mert ez már a 4. lobik próbálkozásom és mindig negatívot produkáltam. Miért? miért nem indul el valami???
bocsánat a kiborulásért!

KépKép
 


charlott!
Nagyon sajnálom! :( Már a 4. lombikod?? Úristen! Biztos nemsokára lesz egy babátok!Nem semmi amin keresztülmentetek valószinüleg,ennek nemsokára meglesz a gyümölcse 1. vagy 2. babó személyében!
Őszintén drukkolok!!!
Vendég
 


sharlott!
Nagyon sajnálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megértem az elkeseredésedet,orvos mit mond?????
Irsz valamelyik topikba ezen kivül??
Sikerülni fog,bizz benne és ne add fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: