Új privát üzeneted érkezett!

azért indítom ezt at émát mert épp ilyen helyzetben érzem most magamat csak még az nem derült ki hogy állapotot vagyok e vagy sem ha valaki volt már ilyen helyzetben hogy negítív lett a tesztje majd kiderült mégis várandós az légyszi írjon a tapasztalatairól...

üdv Ildikó
KépKép
 


Szia! hányadik napon csináltad ?
Vendég
 


hát ez az már azóta ketőt is csináltam és eltellt annyi idő hogy már jöhetett volna eredmény, és a tünetek egyre erősebbek...

üdv Ildikó
KépKép
 

 
 

testvéremnek sem mutatta ki egy teszt sem. :lol: vérvétel alapján meg tudják állapítani +++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Szia!

Most várom a második gyerkőcömet, kb. 6-7 hetes terhes lehettem, amikor csináltam tesztet és negatív volt. Pedig olyat vettem, ami tuti. Később azért csináltam még, (20. héten), az már persze pozítiv volt. Az emlék miatt csináltam...

Szilvia/Emeseanyu
 


sziasztok!

talán rossz fórumot választottam..de annyira kétségbe vagyok esve.

A párommal a ciklus 27-ik napján nem védekeztünk..mondván, hogy már csak 1 nap van hátra..nem lehet baj.

De úgy tűnik baj lett..most már eltelt 1 hét és nem jön meg.
A teszt egyelőre negativ..de annyira félek.

Olyan rossz látni, hogy mennyien küzdenek azért, hogy végre babát várjanak...én meg...

Mérhetetlenül szomorú vagyok...
 
 


Star,
Hát tudod valaki pl mensi alatt termékeny szóval ilyet nem szabad csinálni de erre már te is rájöttél. Ha akkor babás onnnatól számolva kb 2-2,5 hét múlva mutatja kis a teszt szóval ha addig nem jönne meg csinálj megint. Azért drukkolok hogy ne legyen ott baba!
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem már 18 napja késik, voltam dokinál is 3 napja, de nem látott semmit. A teszt negatív lett. Azt mondta, ha jövő keddig nem jön meg a mensim, menjek vissza. Most nem tudom, mi van.
 
 


Sziasztok!
nekem is mar egy par hete kesik, 3terhessegi teszt is azt mutatta, h nincs baba, a doki azt mondta, h 3het mulva csinalunk egy ujat es megyek ultrahngra :roll:

Ildike! Nalatok mi ujsag?
 
 


Sziasztok!

Én voltam ilyen helyzetben, egy hét késés után negatív lett a teszt, elmentem dokihoz, azt mondta nem lát terhességet. Eltelt még 10 nap, akkor már furán éreztem magam, ismét lett egy negatív teszt, visszamentem a dokihoz, (ez ugye már kb 3 hét késés), aki mondta, hogy lát egy petezsákot! : )
Jó kis meglepi volt, azóta már egész nagy a csajszink!
Utólag mondta egy orvos, hogy lehetséges, hogy később indult be a hcg hormon termelésem, azért nem mutatott semmit a teszt.
 
 


Sziasztok!
Nekem lenne egy gyors kérdésem.
Szerintetek lehetséges az, hogy bár úgy tudom normális a ciklusom (27 nap) mégsem középidőben essek teherbe?
És szerinted lehetséges az, hogy a ciklus végén essek teherbe, ezért még megjöjjön egyszer és mivelhogy pici a terhesség ne mutassa a teszt?

Köszi ha váaszoltok.


Sziasztok! Nekem augusztus 22-én volt meg utoljára, és szeptember 16-án kellett volna,de semmi. Pont ma vagyok 14 napos késésben.Csináltam tesztet,de negativ lett.
 


Helló!
mi meg lombikosok vagyunk, és abbahagytuk, mert áll. nem volt Pé-m, és ennek ellenére most vagyok 33. napon.Beadtak 6 napi szurit.
Ja? max. 21 napos a ciklusom. És még negatív a teszt. Holnap hívom is dokit
 
 


Sziasztok!
Hasonló az esetem: 18-án jött meg utoljára, viszont pár napja jelentkeztek a terhesség első jelei: mellfeszülés, szédülés, alhasi -apró görcsök, -zsibbadás,-fokozott vérkeringés,hányinger, vas-íz a szájban, fáradtág. Furcsa, mert mki a menstruáció kimaradásáról beszél, nekem ilyen nem volt. Az, hogy bebeszéltem magamnak, képtelenség, hisz nem vagyunk rajta a férjemmel, viszont ellene sem, tehát nem vágyódom, mint egyesek és nem is rettegek. Ja, és a teszt negatív! Nem IQ teszt volt! :-)


Vicus,
Ha szeptember 18-án jött meg utoljára akkor azért még nem lehetnek tünetek hiszen még a beágyazódás se történt meg a 16.napnál vagy :roll:
Vendég
 


Pandácska!
Úgy látszik,nem értesz! Nem terveztünk gyereket! Soha nem figyelem magam, hogy -Jaj, ez a kis szúrás, oh biztos terhes vagyok! -Vagy miért szédülök? Remélem azért! Na nálam ilyen nincs!!!!!!! Csak egy idő után, mivel mindig volt valami bajom, összeállt a kép!!!! Nem is nagyon értek a témához! De azt tudom,h ez nem nátha, meg peteérés, meg gerincsérv!!! Nem én képzeltem be magamnak ezeket! És különben meg mi van, ha több peteérésem volt! Állítólag,ha nagyon jó volt a szeretkezéskor, az is kiválthatja a pé-t.

Egyátalán nem küzdök! Pont a váratlanra bízzuk! Majd Isten eldönti!!!!


Vicus,
Ezt hol hallottad hogy a nagyon jó szex kiváltja a pét? Mert ez hormonális dolog és bizony egy folyamat része nem egy orgazmusé :wink:
Vendég
 


Miért, amikor együtt vagy valakivel,akkor dolgoznak a hormonok, nemde?? Csak kérlek ne nyissunk vitát,mert nem vagyok ennyire képben! Egy 2 gyermekes Anyuka mondta,hogy egy nagy orgazmus beindítja! Ő évekig küzdött,hogy terhes legyen! Kb 10 dokit megjárt! Többet nem tudok,de ha akarod megkérdezem...


sziasztok.

bocs hogy belekoty de,vicus ha komolyan gondolod hogy terhes vagy menj el egy hcg vervetelre.

azt en is olvastam hogy egy erosebb orgazmus kivalthatja a pet,de ez csak ugy elkepzelheto hogy van egy dominans tuszod ami igy is ugy is megrepedne csak lehet hogy az orgazmus kivaltja a korabbi repedest.

Kép
 
 


Sziasztok!

Szerintem is monyo-nak van igaza. Akármikor azért nem lehet peteérésünk, csak a peteérés tájékán! :lol: Hiszen ez egy bonyolult folyamat, pár perc alatt nem történhet meg.

Azért elárulom, hogy nekem a 2. gyerkőc a kb. 28 napos ciklusaimban a 20. napi együttlétből lett (vlsz. 21. napon volt a peteérés, a hőmérőzés alapján úgy néz ki). Az persze lehet, hogy késett volna emiatt a mensi is, de az már nem derült ki! :D


Hahó!
Pedig az a helyzet,hogy látszik a petezsák! Vannak kivételek! Én is furcsállom,de a doki nem!!! Még holnap megyek egy komolyabb uh-ra.
Jók legyetek és sok sikert!


nagyne vicus gratula.

szerintem menzi elott estel teherbe.

mert ha menzi utan,illetve kozben akkor meg nem latszik a petezsak esetleg a megvastagodott mehnyalkahartya.

Kép
 
 


Vicus,
Gratulálok de akkor elöző ciklusban lettél babás mert különben még nem látszana :D vigyi magatokra!!
Vendég
 


helló belló van itt valaki???


Hallo Vicus én is hasonló helyzetben vagyok.Augusztus 28 án megjött.Két hétre rá elkezdtük a baba gyártást.Már van egy kislányunk másfél éves.Gyógyszert nem szedek és már rég nem szoptatok...A megfelelő időben többször voltunk együtt.10 nap után mellfeszülés hányinger gyakori vizelés, sósan eszem nagyon!!!
Minden tünet stimm hisz már voltam terhes.Váratélanul azonban 4 nappal a várt előtt megjött.Igaz csak két és fél napot de megvolt(meg nem annyira erősen).Ahogy elmúlt csináltam tesztet de - Kárnak csináltam hisz a kislányomnál 4 et is csináltam - lett.A tünetek még mindig jelen vannak .Most vajon én is úgy jártam mint te?
 
 


vicus mizujs? mi volt a dokinal?

Kép
 
 


bocsika, nem voltam-aludnom kellett :P most el kell mennem,de ha este még fenn bírok lenni,jövök és mes-mes


most megírom, aztán majd elolvassátok
Szóval ma reggel egy jobb UH-al néztek meg és a tegnap esti petezsák nem volt látható, helyette valami nyálkahártyáról beszélt, meg hogy ugyis nemsokára meg kell jönnie, és várjam ki,h mi lesz, meg a ciklus végén vagyok, tehát, amit tegnap este elmondtam neki,hogy menstruáció után kezdődtek a tüneteim és nemrég múlt el, tehát nem vok a ciklus végén,hát ezt mind mind elfelejtette. Hozzáteszem,hogy összesen 5 perce volt rám, mert 6:55-7:10-ig lehettünk csak bent és hárman voltunk.
Aztán újra elolvastam,amit írtatok nekem és ott vki beszélt arról,h ha mensi után estem teherbe,akkor csak a megvastagodott nyálkahártyát láthatta a doki petezsák helyett. Ez megnyugtatott, ezútom köszönöm a hozzászólónak.


A következő levelem nem konkrétan a fogamzásról fog szólni,de szerintem érdemes elolvasni!!!!

Megmondom őszinten, hogy még kezdő vagyok e témában, de már megtapasztaltam egysmást.

Kb két éve nagyon padlón voltam, magányos, összetört, idegeskedő.... Nagy elkeseredésemben elkezdtem imádkozni, kértem egy rendes férjnek valót, és ígéretet tettem,hogy "jó kislány" leszek.
Hát ne tudjátok meg!!!!! 1 hónap múlva beleszerettem a legrendessebb, legaranyosabb fiúba, akiről álmodni se mertem volna, majd meghaltam a szerelembe, persze viszonzott lett!!! Ha nem lehettünk együtt, akkor 3 órákat beszéltünk telefonon! másfél hónap múlva eljegyzett és 7 hónapjára már a férjem lett. 1 hónap múlva vettünk egy tök jó autót és két hónap múlva egy új lakást. A mai napig nagyon nagyon szeretem és TUDOM,hogy Őt az Úr adta nekem! Szeptember 23-án megkeresztelkedtem és rá pár napjára jöttek is a babás tünetek!

Autó,lakás-ezek csak tárgyak,de az Úr ad,csak kérnetek kell!!!
Keressétek az Urat és kérjétek,hogy szabadítson meg a démonoktól!!! És kérjétek, hogy töltsön be szent szellemmel!
Olvassátok a bibliát,abban benne van az élethez való használati útmutató!!!



NE CSAK KÜLSŐLEG MOSAKODJATOK,NE CSAK A BŐRÖTÖKET, HAJATOKAT, RUHÁTOKAT, HANEM A LELKETEKET!


sziasztok.

vicus,ha terhes is vagy akkor is nagyonkorai ezek a tunetek.18 napon vagy ugyebar.tegyuk fel egy menzi negy napos ha utanna lettel terhes akkor a beagyazodas 6-10 nap.legjobb esetben is max egy hetes terhes vagy.a tunetek egyertemuen korairak.
az hogy az uh-n latott nyalkahartyat teljesen normalis a kerdes az hogy menyire vastag.de gondolom eztnem mondta meg.
a dokidrol megvan a velemenyem amit inkabb nem irok le mert eleg csunya lenne.
egy petezsakot nem lehet elnezni,voltam mar parszor uh-an es szerintem ha valakinek petezsakja van az egyertelmuen latszik.

a vallasrol en hiszek Istenben,minden este imadkozom,de a bibliat nem olvasom es templomba sem jarok.nekem ezt jelenti a hit,mert a tobbi csak kulsoseg.

Kép
 
 


A gyülekezetbe megy az áldás és ott megszabadulhatsz a démonoktól és megnyugvást találhatsz és segítenek elemezni a bibliát. Mert ahogy már írtam, a biblia használati útmutató az élethez! Én is ugyanigy gondolkodtam! Aztán imádkoztak értem,hogy megnyíljak ez iránt is és elkezdtem olvasni és nem bírtam letenni! Tegnap este voltam másodszor és hidd el,nem taszító,nem idegesítő.

Én mégis kérném,h írd le a véleményed a dokimról,mert én is gondolkodtam,h átmegyek másikhoz. Szóval nem lehet elnézni egy petezsákot?


a vallast inkabb hagyjuk.leirtam hogy gondolom,ezen nem valtoztatok,nekem jo igy.nem kell sehova mennem es semmit sem olvasnom ahhoz hogy legyen hitem,hogy higyek Istenben.

a dokidrol.elmagyarazta hogy mi micsoda?megmutatta neked a monitoron?leirta egy papirra hogy milyen a nyalkahartya mit latott stb?
startba azt nem ertem mert csinalt hasi uh-at,azt 12 hetutan szoktak csinalni,eloszor mindig huvelyi uh-at csinalnak.Este voltal nala masnapra meg nem is tudja mi van?
mondjuk en nem szoktam nagyon surun dokihoz jarni,de mindig viszem a papiromat,elolvassa es rogton kepben van hogy mit is kellene tenni.
igen,szerintem egy petezsak egyertelmuen latszik az UH-an(mondjuk azt nem tudom hogy hasin mennyi latszik belole)

Kép
 
 


Monyo!
Nem,nem hasin voltam. Hüvelyi volt mindkettő. Este azt mondta,hogy ez egy petezsák,de nem lát benne életet. Azt persze nem mondta,hogy ha korai terhes vok,akkor nem is látszódhat. tehát megnyugtató szavai nem voltak. Azt mondta,hogy lehet,h elhalt,meg ilyenek, de másnap reggel egy jobb géppel megnézi,h van-e benne élet. De már a petezsákot sem látta. Vicces,nem? Soha nem képzelődtem,mivel nem voltunk-vagyunk belebetegedve a témába, meg persze nem is félek tőle, sőt örülnénk neki. Szóval nagyon annak érzem magam! Folyamatosak a tüneteim! Ha mensikor vet. lett volna,akkor pozitív lenne a teszt. De nem az. Majd hétfőn csinálok. Viszont olyat hallottam már,h valakinek a legelejétől voltak tünetei,de nem hitt neki senki. Igy érzem magam.

Semmit nem magyarázott és nem kaptam papírt sem.


szio.

ez az orvos bena,szerintem valts.

lehet hogy igazad lesz es terhes vagy,en tovabbrais ketlem.

tudod ez nem ugy mukodik hogy most en akaroma babat es bekepzelem magamnak.mivel gondolom nem vedekeztek,tehat benne van a pakliban a baba,igy lehet hogy a tudatalatid szorakozik veled.
tenyleg nem akarlak lebeszelni a babarol,de kicsit fura ez.
mint fentebb irtam nagyon hamar elkezdtel tuneteket produkalni.

Kép
 
 


Tudod, sose védekeztünk! Nem beszéltük meg,hogy ráállunk a témára. Ráadásul mensi után nem jutna eszembe beképzelni magamnak. Először arra gondoltam,h elkaptam valami vírust. Csak folyamatosan jöttek elő a dolgok, pl. mellek megfeszülése, rajta látható erek,-érzékenysége, szédülés, hányinger, vas-íz a számba, szagok iránti túlérzékenység, alvásigény, állandó éhség, éjszakai gyakori vizeletürítés, stb...stb... Nehogy azt hidd,h azt gondolom,h vki mensi után szexel és másnap hányingerre ébred! Ezt nem hiszem. Meg amúgy sem hittem az egészbe. Ha a tudatalattim tenné,akkor miért nem tette ezt 1 éven keresztül minden hónapban??? Valószínűnek tartom a mensi előtti teherbeesést. Azóta beszélgettem 1-2 emberrel és ők világosítottak fel,h mi lehet más a mensiben, és hát igen... kicsit furcsa volt már az is. Tehát valószinű,h peteérésem úgy a 20-dik napon lehetett vagy valahogy így.
De volt itt már olyan hozzászóló,aki 4 tesztet is csinált és semmi. Meg egy távoli ismerősöm is így volt,mint én.
De majd meglátjuk. Azért a véleményedre kivi vok. Az eddigieket is KÖSZI


Sziasztok! Nekem augusztus 22-én volt meg utoljára.2 het csináltam tesztet,ami negativ lett.Viszont 41 napra megjött,de csak 2 napig volt meg,de azóta is vannak enyhe görcseim.Nem is érzem magam jól,mintha valami nem stimmelne Velem.Szerintetek mi lehet? sziasztok
 


sziasztok.

vicus teszteltel?

ancsurka,hat ez nagyon sok mindentol lehet.ha tesztelsz es negativ akkor nagyjabol a terheseg kizarva.nekem is volt olyan hogy csak 2-3 napig volt meg,a kovetkezo menzi meg rendesen megjott.

Kép
 
 


Ancsurka:
Ha negatív a teszt, nem biztos,hogy nem vagy terhes. Van,aki 4 tesztet is csinált és negatív lett,közben meg terhes. Ha túl korai terhes vagy,azt még nem biztos,h kimutatja. Vagy ha sokat ittál.....rengeteg dolog közrejátszik. Sok terhes panaszkodik,h enyhe görcsi vannak-voltak. Azért nézesd meg magad.


MONYO:
HOlnap reggel fogok tesztet csinálni.


hali.

vicus latom itt vagy.eredmeny?

Kép
 
 


szintén negatív
holnap mek dokihoz este, a tüneteim még mindig vannak


vicus mert mesz dokihoz?

Kép
 
 


HÁT AZÉRT,H MEGÁLLAPITSON VALAMIT. AZT MONDTA,HOGY ÁLLATIRA MEG VAN VASTAGODVA A MÉHNYÁLKAHÁRTYÁM ÉS TAPINTÁSRA TERHESNEK ÉREZ. VISZONT MÉG NEM LÁT SEMMIT. 2 HÉT MÚLVA KELL VISSZAMENNEM. ÉS TÉNYLEG VANNAK OLYANOK,AKIK MEGÉRZIK A TERHESSÉGET A LEGESLEGELEJÉTŐL.


szioka.

ez ugyanaz az orvos akinel eddig voltal?milyen vastag a nyalkahartyad?
ezt az egesz cecot meguszhatod(2 het varakozas)ha elmesz egy hcg vervetelre,nem ertem a dokid mert nem kuldott el.

Kép
 
 


Hát, igen,igazad van,de nekem se jutott eszembe. Majd felhívom és kérek tőle, amit egy hét múlva fog tudni odaadni. De pár nap múlva lejár a ciklusom és csinálok tesztet. Azt mondta,hogy szerinte szept. 18 után eshettem teherbe. Ja, és ez egy nagyon nagyon profi doki!!!!
Ő a legeslegjobb a környéken.Pesten dolgozik már. Millióan vannak nála.


akkor a tesztnek mar illene kimutatnia,de a vervetel a biztos.

mit irt a papirodra mennyi a nyalkahartya vastagsaga?

Kép
 
 


Nagyné!

Igazán kiváncsi vagyok, hogy mizújs veled! Írhatnál, hogy mi van! :roll:
Vendég
 


Nekem is a második babámat először nem mutatta a teszt... csak 2 héttel később, de akkor is nagyítóval láttam a másik csíkot ;)
Sok szerencsét!
Vendég
 


Ebből a nagy hallgatásból arra következtetek, hogy nekünk volt igazunk és NVicusnak mégsincs albérlője! Mert ugye nem elég hitgyülire járni meg, hogy tegyünk le valamit az asztalra, meg a kézrátét és egyéb hülyeség, hanem mondjuk egy kis etye-petye sem hiányozna! :lol:
Vendég
 


ancsurka69 írta:Sziasztok! Nekem augusztus 22-én volt meg utoljára.2 het csináltam tesztet,ami negativ lett.Viszont 41 napra megjött,de csak 2 napig volt meg,de azóta is vannak enyhe görcseim.Nem is érzem magam jól,mintha valami nem stimmelne Velem.Szerintetek mi lehet? sziasztok


mért nem mész el orvoshoz? ő többet tud mondani!


Grönland ejnye bejnye :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: