Új privát üzeneted érkezett!

Nekem is ez a tapasztalatom, mindenkinek azt mondják, hogy PCOS. Itt is, aviván is csupa olyan csajokkal találkozom, akinek doki azt mondta PCOS. El nem hiszem, hogy minden második nő PCOS-es. Nem vagyok orvos, de ha valakinek cisztája van az nem minden esetben PCOS.
Részemről aviva, cickafark, málnalevél tea, majd a ciklus második felében palástfű és fehér fagyöngy. Ja és nem bízom a véletlenre méhpempőt is eszek.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani:


Ez nem csak ciszta kérdése. nekem pl 5ször erösebb az inzulinom a vérbe mint kellene lennie. 
És ez az ami meddövé tesz és aminek a cisztát köszönhetem. Plusz mellete még vérszegény is vagyok. Sajnos minden 10 nöt érinti a PCOS- valamilyen formában neme a 10 tünetböl 9 kökeményen meg van.
Pedig 30 éves vagyok még is olyan vagyok mint egy tini. Patanásos, stb.....

http://pco-szindroma.hu/pcos/tunetek/
babamama29
Tirol
 
 


@babamama29:


Igen, ugyanezt mondom én is, ha több tünet stimmel, akkor PCOS, de sokszor találkozom olyannal, aki szerintem nem az, mert "csak" 1 tünet stimmel.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 

 
 

Az igazság az, hogy ha van egy cysta és nem eszel teherbe, több vizsgálat nélkül is ezt a betegséget mondják. Persze én is megnézetem magam, de még a cytológiám is P1-s volt mindig. És azt tapasztalom, hogy ha elkezdesz félni, akkor a tünetek beerősödnek, vagy ki is alakulnak. Nekem most késik a haim, de nekem ez van egészen tini koromtól. SOsem volt fix. Anélkül, hogy cysta lenne. Azt mondják elég gyakran előfordul ez is, mert a női szervezetet a biológia és nem a matematika határozza meg. VIcces doki mondta ezt. Ha kiderülne valami a vizsgálat során, mindenképpen kezelve elsz, de én is jobban hiszek a teák,és esetleg homeos gyógyszerek erejében, mint a műtétekben. DE babamama29 nekem nincs is más tünetem. Neked van más tüneted is, így lehet, helyrehoznak és kezdődhe is a babavállalás. :) Szorítok MIndenkinek.
varatlan
Miskolc
 
 


@varatlan:


Mi újság Veled? Teszteltél?
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani:


@varatlan:




Az inzulinom mát 10 évesen sem stimmelt csak ne foglalkozott  velle a Doki. De persze nekem ezt a kutya se mondta anno. 
a kopaszodást leszámitva minden egyezik és a leletek is ezt mutatják plusz a TSH 3,99. 
Amire a doki azt mondta normális müködésnél is lehetnek ilyen kilengések. 
Sajnos a tünetek tények. 
1 éve nem jön a baba.  stb.....
:S

babamama29
Tirol
 
 


Sziasztok lányok, ebbe a csoportba még nem írtam, mert mi csak 2016 februártól próbálkozunk...de ha tudtok segítsetek kérlek.... leírom ami velem van most...


Velem most egy eddig egészen új dolog történt.... késik... vagy 4 napot, ha 2án ovuláltam, ahogy azt a méhnyaknyákból megítéltem (egyértelműen tojásfehérje feeling volt ), vagy ha a legutóbbi periódust nézem ami 30napos volt, akkor két napot késik..... de a lényeg, hogy KÉSIK, VISZONT Negatívakat tesztelek.... predictor early lett időntúli halványpozitív (előző ciklusban sem időn belül, sem időn túl nem lett semmilyen tetsz - köztük az predictor early sem pozítív), amire a nődokim azt mondta, hogy menjek be holnap hozzá (akkor már 4 hetes és 5 napos leszek, ha babát várok) és akkor már látni fogja, hogy van e ott valami, vagy nincs, mert ő azt mondta az időn túli pozitívra, hogy szerinte van hcg csak nagyon kevés.... és ha van is vmi nem biztos hogy megmarad :( 
.... Sajnos mivel még korán van az ultrahanghoz ezért csak azt tudja megnézni, h van e petezsák.... 
:( de van időpontom júni 3-ra.... azért ha addig nem jön meg, akkor már csak baba van a dologban nem? mert vérkép és ultrahang alapján is egészséges vagyok.... de ez a pár nap késés idegesít... ja és semmi jele, hogy megjönne... néha szurkál picit meg feszül a méhem... de még csak nem is barnázom, sőt maradt a közepesen sűrű fehér méhnyaknyák....
volt már hasonló valakinek?? ha igen mi lett a vége??? köszi lányok!
 


@noverann:


Lehet még korán teszteltél, itt számtalan esetet olvashatsz, hogy 2-5 napos késéskor negatív a teszt, de mégis van baba. Doki majd mindent megmond. Sajnos nekem az elmúlt lassan 1,5 évben sokszor volt ilyen, hogy késett és voltak tüneteim, aztán negatív tesztek sora után megi is jött. Ovulációs teszteknek nem nagyon hiszek. Remélem Te leszel, aki kiírja ide ma, hogy baba van és végre megtörik a jég ebben a fórumban
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Nekem is negatív a tezst. BIztosan nincs baba. Szerintem ez a taknyos megfázás az oka, hogy késik, most olvastam, lehetséges. Nem keseredtem el, ami jó érzés. BIztosan nincs baba, mert 5-én kellett volna megjönnie, ma meg 20-a van.
NOverann, amit a doki mond teljesen valós. Ha időn túli tesztnél gyenge a csík, és a hcg alacsony, előfordulhat hogy probléma van, és a baba el is megy. De Te ne ezzel foglalkozz. MÉg azért korán vagy, és nekem a tesztek kb elmaradás után 4.nappal mutattak terhességet a két gyerekemnél. MIndkettő tökéletesen egészséges. :) MÉg korán vagy nagyon. Próbálj meg nem aggódni, és érezd magad várandósan, tehát figyelj és vigyázz.
varatlan
Miskolc
 
 


Meg is jött rendesen a hétvégén. De új ciklus, új remények. :)
varatlan
Miskolc
 
 


@varatlan:


Így van 
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Sziasztok! Egy ideje már nem írtam újabb fejleményeket, de mindig követem a topicot, olvasok minden hozzászólást :-) Mi most ott tartunk, hogy megint nem tudom, mi van :-) Beszedtem egy újabb adag Clostit, és most vissza is mentem uh ra, a 11. napon. Akkor nagyon jó híreket kaptunk, volt négy, azaz NÉGY érett petém :-D Megkaptuk az instrukciókat, melyik napokon legyünk együtt, mindent be is tartottunk, aktus után gyertyapózba vágtam magam, és amíg csak bírtam úgy maradtam. Múlthét pénteken lett volna esedékes a vérzés, de nem jött meg. Vasárnap reggel teszteltem, ami viszont negatív lett. Akkor nagyon kétségbe estem, viszont azóta sem menstruálok, úgyhogy ma vettem egy digitális ClearBlue tesztet, sok jót olvastam róla, hátha csak túl korán teszteltem nem megfelelő teszttel. Doki azt tanácsolta az uhn, hogy ha nem jön meg, 2 hét múlva menjek újabb vizsgálatra, de ki bírja addig idegekkel? :evil: Bizakodom, de félek is, az utóbbi több, mint 1 évben minden hónapom így telik.
gpetra
Nyíregyháza
 
 


@gpetra:


Vasárnapi teszt lehet korai volt. Megcsináltad azóta a ClearBluet?
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Lanyok, szerintetek orulhetek? Mara nem varom es ilyet teszteltem.
 
 


 
 


@solya91:


Gratulálok :)
babamama29
Tirol
 
 


@babamama29:
Koszonom! :)
 
 


@solya91:


Gratulálok. Végre megtört a jég, remélem innentől kezdve csk ilyenek lesznek itt.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani:
Megcsináltam a CB tesztet, de sajna negatív lett az is. Azóta ma reggel csináltam még egyet, ami szintén negatív, úgyhogy itt már nem tudom arra fogni, hogy kotai volt. Csak így azt nem értem, hogy ha voltak érett peték, akkor mi lett velük? :-) Holnap megyek a dokihoz, aztán kiderül, hogy mi történt.
gpetra
Nyíregyháza
 
 


@szomani:
Megcsináltam a CB tesztet, de sajna negatív lett az is. Azóta ma reggel csináltam még egyet, ami szintén negatív, úgyhogy itt már nem tudom arra fogni, hogy kotai volt. Csak így azt nem értem, hogy ha voltak érett peték, akkor mi lett velük? :-) Holnap megyek a dokihoz, aztán kiderül, hogy mi történt.
gpetra
Nyíregyháza
 
 


@gpetra:


Sajnálom  . Valószínűleg tényleg nincs baba, mert azt már kimutatná a teszt. Nem tudom mi történhetett, ha voltak érett peték. Lehet nem termékenyült meg egy sem, vagy megtermékenyült csak nem tudott beágyazódni. Én is szedtem Clostyt, de nekem sem jött össze akkor (bár azóta sem). Kiváncsi vagyok mit mond a doki, majd írd meg.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani:
Sajna én is így látom, hogy ha lenne baba, azt már kimutatná a teszt. Csak ugyr ha nem is termékenyültem meg, vagy nem ágyazódott be, akkor a vérzésnek jelentkeznie kellett volna, ami viszont még most sincs. De holnap okosabb leszek, mindenképpen megírom, hogy mi volt.
gpetra
Nyíregyháza
 
 


@solya91:


Mi újság Veled? Teszteltél azóta? Voltál dokinál? Tüneteid vannak?
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@gpetra:


Mi volt a dokinál?
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani:
Sajnos semmi pozitívat nem tudok még most sem írni. Terhes nem vagyok, de azóta sem menstruálok. Semmitmondó válaszokat kaptam a kérdéseimre, és végül is annyival engedett el a doki, hogy most 1-2 hónapig ne szedjek semmilyen gyógyszert, max akkor menjek vissza, ha 1 hónap múlva sem menstruálok, és akkor kezdődik megint Norcolut, Closti...stb. Addig pedig számoljam a termékeny időszakokat (úgy, hogy sosem volt szabályos a ciklusom, és per pill egy ideje nem is menstruálok), és foggyak. Nem tartom magam különösebben nagydarabnak, bár igaz, hogy egy 10-15 kiló van pluszban. Most leírtam az ügyemet egy másik magánorvosnak e-mailban, hátha válaszol, és ő talán segíteni is tud.
gpetra
Nyíregyháza
 
 


@szomani:
Sajnos semmi pozitívat nem tudok még most sem írni. Terhes nem vagyok, de azóta sem menstruálok. Semmitmondó válaszokat kaptam a kérdéseimre, és végül is annyival engedett el a doki, hogy most 1-2 hónapig ne szedjek semmilyen gyógyszert, max akkor menjek vissza, ha 1 hónap múlva sem menstruálok, és akkor kezdődik megint Norcolut, Closti...stb. Addig pedig számoljam a termékeny időszakokat (úgy, hogy sosem volt szabályos a ciklusom, és per pill egy ideje nem is menstruálok), és foggyak. Nem tartom magam különösebben nagydarabnak, bár igaz, hogy egy 10-15 kiló van pluszban. Most leírtam az ügyemet egy másik magánorvosnak e-mailban, hátha válaszol, és ő talán segíteni is tud.
gpetra
Nyíregyháza
 
 


Nem tudom miért küldi mindig kétszer... :-D
gpetra
Nyíregyháza
 
 


@gpetra:


Sajnálom  . Azt gondoltam az orvosod mond valami biztatót, vagy hasznosítható. amiből mi is tanulhatunk. De sajnos ez ilyen, arra már én is rájöttem az orvosokkal kapcsolatban, hogy az én problémám csak nekem fontos  .
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Sajnos valóban. Pedig emberileg nagyon kedveltem ezt a dokit, de hogy lassan egy éve megy ez a szenvedés, és se eredmény, se új ötlet, hogy hova léphetnébk tovább. Reménykedem, hogy találok egy dokit, aki tud segíteni, addig pedig próbálkozunk :-)
gpetra
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!


Az utolsó menstruációm 25.-én ért véget. Ma van két hete, hogy késik a menstruációm (eddig még nem volt semilyen késésre példa, mert mindig rendezetten jött meg eddig) Párommal 21.-én voltunk együt védekezés nélkül. (Nem kifejezetten szeretnénk babát, de nem is idegenkedünk tőle) És eléggé sok tünetem is van pl.: Gyakori pisilés, duzzadt és érzékeny mell, alhasi görcsök néha kisebb szúrkálások ( olyan mint mielött megjön ) émelygés, a szagokra is érzékenyebb lettem, gyomorégés. Ezekből arra gyanakodtam, hogy lehet baba van a láthatáron, viszont ma reggel csináltam tesztet, de negatív lett. És nem igazán értem, hogy akkor mi van velem. A negatív teszt ellenére lehet szerintetek baba a láthatáron?

 
 


@anikaku:
Nem vagyok szakember, de két okból gondolom, hogy nem vagy terhes. Először is, ha az is lennél, a felsorolt tünetek ilyen korán nem jelentkeznek (ezt tapasztalatból merem leírni), csak ha az ember gyanakszik, hogy mi van ha mégis, minden létező tünetet felfedez magán (szintén tapasztalat :-D ). A másik pedig, hogy 2 hét késéssel már szerintem bármilyen teszt kimutatná a terhességet. Nagyon sokminden befolyásolja a menstruációt, pl. kisebb betegségek, gyógyszerek, stressz ilyesmi. Ha amúgy mindig rendszeres volt a menstruációd, akkor érdemes lenne felkeresni egy dokit, hogy mi lehet a késés oka. Majd mindenképpen tudasd, hogy mi lett az eredmény :-D
gpetra
Nyíregyháza
 
 


Igen tudom, hogy koraiak a jelek egyrészt ezért is vagyok tanácstalan. És elsőként nem is én vettem észre egykét jelet, hanem a párom. Nem olyan régen volt már, hogy próbálkoztunk de akkor nem volt semmi nem késett nem is voltak jelek nem is gyanakodtunk semmire. Csak most, hogy késik és párnapja ilyen jeleim jöttek elő. Persze lehet csak a tudatalattim játszik velem, vagy esetleg más álhat a hátérben. Ezért kissé tanácstalan vagyok. De dokihoz mindenképpel elmegyek a napokban!
 
 


Sziasztok!
KI hogy van?
Anikaku az van, hogy ha felmerül benned, hogy hopp késik, első gondolatok egyike a terhesség, és így mindegy is, hogy amúgy akartad e vagy sem? Mert ezek a tünetek, int gyomorégés, enyhe émelygés, szurkálás alhasban része az életünknek, de mivel nem fájdalmasak, nem kellemetlenek, ezért nem érezzük őket annyira, mint amikor azt gondokuk, hopp nem jött meg, akár várandós is lehetek. Akkor jobban érzünk minden tünetet. Nekem is saját tapasztalat. Azt tudom, hogy amikor terhes voltam, az első négy hétben az égvilágon semmilyen tünetem nem volt, az első a erhességi teszt pozitivitása. VISZONT lehetsz terhes attól, hogy a teszt negatív. Érdemes figyelni magadra, nem inni, nem túlzásba vinni egy esetleges erős sportot stb, mert a nem megjövő menzesz simán jelezhet terhességet. Több tesztet is próbálj ki, reggeli napszakaokra koncentrálj, és írd majd meg, hogy mi van veled.
varatlan
Miskolc
 
 


@varatlan:


Te hogy vagy?

Én szombatra nem várom. Meglátjuk. Melleim fájnak, de azok nekem menszesz előtt is szoktak, semmi extra tünetem nincs, de azoknak már egyébként se hinnék.
Anikaku, ha már több hete késik és több teszted nagyatív valószínűleg nem hagy terhes. De én is kiváncsian várom, hogy tényleg mi van Veled? Ha voltál dokinál írd meg mi volt.

gpetra Veled mi újság?
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani:
Semmi újat nem tudok egyelőre mondani. Írtam emailt több mint egy hete két magándokinak is itt Nyiregyen, akikről jókat írtak a neten. Egyikük sem válaszolt. Próbáltam elérni őket telefonon, de egyszer sem vették fel, és vissza sem hívtak. Annyiban maradtunk a párommal, hogy a nyáron nem görcsölünk többet, utatgatunk, nyaralunk, strandolunk, és közben persze szorgosan próbálkozunk :-D Aztán ha addig sem történik semmi, akkor ősszel felkeresek egy másik magándokit, aztán nekiugrunk megint. Addig pedig követem az itteni eseményeket, és ha megtörténne a csoda, úgy is írok nektek is :-D
gpetra
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok?

Kivel mi újság? Valakinél valami fejlemény?
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Sziasztok! Már több napja olvasom a topikot. Mindenkinek kívánom, hogy mihamarabb érkezzen a gólya:) 
Nálam 2016.05.16-án volt menzesz utoljára, a ciklusaim 26-27 naposak. Ezek alapján 3napja késik.4 negatív teszten vagyok túl. A múlt hónapban elkezdtem folsavat szedni, azon gondolkodom hogy lehet ez zavart be? 
Illetve szombaton 2X1percre mellközépig mártóztam a balcsiban ami kb 23fokos volt. A felfázásra is tippelek, de biztosat nem tudok mondani. Reménykedve várok:)
marcsi1020
Budapest
 
 


@marcsi1020:


Szia! Teszteltél azóta? Van valami fejlemény? 

gpetra? varatlan? Veletek mi újság?
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Sziasztok! Májusban volt az esküvőnk ès akkor megbeszèltük a fèrjemmel, hogy most már jöhet a baba! Ma 1 hete kèsik....reggeli alhasi görcsök 4-5 napja...kívánósság èrzet....napi min. 10x pisilès.....ès 3 db negatív teszt! :( Lehetnek ezek tünetek? Vagy csak rágörcsölök? Köszi lányok a választ! :)
 


@hilton201:


Lehet még nem mutatja ki a teszt, bár nem tudom milyen érzékenységűvel teszteltél. Vegyél 10-es tesztet és reggeli vizeletből csináld, ha negatív szerintem sajnos nincs baba. Én az elmúlt 1,5 év tapasztalatából mondom, testi tünetnek nem hiszek. Remélem mégis baba, szorítok!!
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Sziasztok!
Én jól vagyok. Épp mikulásozom.
hilton 201, ha 1 hete késik, és a ciklusod totál pontos, akkor nem valószínű a baba. Viszont, ha nem pontos, és akár van olyan ciklusod, ami nem 28 napos, hanem 30-31, és tulajdonképpen a késés akkor nem is 1 hét, akkor még benne lehetsz az időben. A tünetek nem jelentkeznek ilyen hamar. Én inkább egy érzéshez hasonlítanám, teltségérzéshez, amikor várandós vagy. Nekem pl a teszt jelezte csak annak idején és semmi más tüntem nem volt. A hányiger is 4-6 hét körül jelenik meg. De higgy a testednek, csak épp a tünetek sok mindenre utalhatnak. NÉzz még tesztet. és írj, mi van Veled!
Sarah16 már biztosan meg is szült. :) Írhatnál azért ide srah, hogy hogy vagytok, mi hogy történt, egy kis boldogságot cseppentve ide.
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok Lányok! Köszönöm szépen! Megjött, de nem csüggedünk még "csak" most vágtunk bele! Valószínűleg nagyon rágörcsöltem az egészre és azért is késett, pedig előtte napra pontosan volt! :)
 


Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy rátok találtam. A segítségeteket/véleményeteket szeretném kérni.
7évig szedtem fogamzásgátlót áprilisban hagytam abba, az abbahagyás után pontosan 26napra szépen meg is jött azaz Május 16-án nos azóta viszont semmi. Csináltam már kb. 10tesztet mindegyik negatív lett.
A munkahelyem magas volt a pulzusom, ezért június 24-én teljerkörű laboron voltam, melyben a GPT(alt) értékem eléggé magas volt a vasam pedig alacsony. (ilyen ezelőtt még sohasem volt)
Megkérdeztem a háziorvost a véleményéről, ajánlotta, hogy menjek el nőgyógyászhoz hátha terhes vagyok.
Hétfőn (azaz június 27-én) voltam is a nőgyógyászomnál. 
Először a lelet láttán mondta, hogy előfordulhat a terhesség. Megvizsgált kézzel mondta, hogy nem hiszi. Aztán csinált hüvelyi uh-t is. 
A leletemre azt írták: Az uterusban 7-8mm-es nyh., fundusban pontszerű 1-2mm-es felritkulás mely koraterhesség lehetőségét veti fel.
Másnap reggel be kellett vinnem az első reggeli vizeletemet, néztek belőle hcg értéket a laborban, negatív lett.
Azóta sem jött meg. 2napja elég erősen görcsölget hasam, sokszor olyan mintha abba a pillanatban megjönne és mégsem.
Mit tanácsoltok? Ha a 26napos ciklust veszem figyelembe akkor ha a 14. napon volt a peteérésem nem is voltunk együtt. Viszont a menstruációm előtti hét elején többször is. Lehetséges, hogy később volt a PÉM és azért nem látni még rendesen?
 


@obeusska:


Szia! Van valami fejelmény Nálad?
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


obeusska, van azóta valami hír? Ha látott nőgyógyász, akkor már jó kezekben vagy, akkor már néztek, és látták a méhedet. Nem hívtak vissza kontrollra? Mert ilynekor azt szokták. Ha görcsölgetsz, és terhes vagy, az nem jó, pihenni kell, feküdni, nehogy baj legyen. De ha nem jön meg, és görcsölgetsz, nekem volt ilyen több, akkor az azt jelenti, hogy nemsokára megjön. Csak késik. Ha késik, akkor gyakoribb a görcs, és szintén saját tapasztalat, hogy meg is jön egy hosszabb-rövidebb idő után. De szorítok Neked, hátha baba van a hasadban!!!!!Mesélj!
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok! Örülök hogy rátok találtam :)


Június 7.-én volt meg utoljára (szabályos 27 naposak a ciklusaim) telefonos app segítségével jegyzek mindent, így azt is kijelzi hogy június 20.án volt ovuláciom, előtte és utánna is együtt voltunk a párommal. Június 30.-án volt enyhe barnás folyásom nagyon kevés, ezt pecsételő vérzésnek gondoltam ezen a napon jobb oldalt vese tájékon erős szúrás éreztem mikor felkeltem az ágyról nem bírtam kiegyenesedni, rögtön lekellett ülnöm és úgy éreztem elájulok, hányingerem is volt.. Következő naptól kezdve mindennap émelygek, a nap bármely szakaszán, de ha megnyomom a hasam akkor is, fel van puffadva a hasam is egész nap.. Ég a gyomrom esténként, sokszor megszédülök a mellem nem fáj nem érzékeny szokásosan viselkedik mint eddig mindig is, a bimbóm udvara bevolt sötétedve , de két napja kifehéredett és megnőtt , maga a mellem egy nagyon picit nőtt ,eleve nagy a mellem de feltünt hogy megduzzadt.A derekam sokszor fájt és most is fáj, a .... Mindennap időben 10 fél 11-kor alszom el és 8kor kelek... de a mai napon nem birtam felkelni egyszerüen olyan mértékű fáradtság jött rám hogy 10-ig aludtam és most is alig birom ki hogy ne aludjak. 


Július 4.-én kelett volna megjönnie 7 napja késik... Tegnap ma is csináltam tesztet, de negatiív..De ugyan úgy érzem hogy valami történik.. Nőgyógyászatot most fogom hívni 1 óra után és kérek időpontot.. 


Szerintetek mi lehet?:) a párommal nagyon örülnénk egy babának <3



@kicsilany97:


Nem tudom milyen érzékenységű tesztet csináltal és a nap melyik szakában, de lehet még nem mutatja ki a teszt. Első terhességemnél nekem is voltak már hetek óta tüneteim, de a tesztek nagatívak, csak a ciklus 40. napja körül lett pozitív. Menj el orvoshoz az a biztos. Én szorítok, hogy baba legyen.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani: "@kicsilany97:Nem tudom milyen érzékenységű tesztet csináltal és a nap melyik szakában, de lehet még nem mutatja ki a teszt. Első terhességemnél nekem is voltak már hetek óta tüneteim, de a tesztek nagatívak, csak a ciklus 40. napja körül lett pozitív. Menj el orvoshoz az a biztos. Én szorítok, hogy baba legyen."


25IU/L érzékenységűt csináltam, es mivel nem bírtam ki az nap délután is csináltam meg két napra rá reggel korán a legelsőből. Jövőhét hétfőre kaptam időpontot :)


Köszi, remélem baba :) 



@kicsilany97:


https://piszenpisze.hu/tablazatok/hcg-s ... seg-alatt/
Itt van egy táblázat, lehet alacsony a HCG szinted, szerintem vegyél 10-es tesztet és csináld meg reggeli vizeletből, ha az is negatív, akkor nem hiszem hogy baba van.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani:


Köszönöm :)

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron