Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok :)
Azt szeretném megkérdezni, hogy valaki járt-e úgy mint én és talán tényleg nem reménytelen a helyzetem :)
Szóval.. Juli 9.én volt az utolsó menszeszem, általában 28napos szokott lenni a ciklusom, de az utolsò 2hònapban 30 fölôtt jött meg.. Mùlt kedden voltam orsovsnàl, aki megàlapitotta hogy valami "folyadèk kis gömb" volt a petefèszkembe (termèszetesen elsõ làtàsra, megörûltûnk, mert azt hittük hogy egy korai terhessèg) de sajnos azt mondta hogy mègsem.. A menszeszem mèg mindig nem jött meg, a tegnapi tesztem pedig negatív.
Szerintetek, elõfordulhat hogy elnèzte az orvos? Annyira izgulok!
 


Sziasztok!


Júliusban 4 napot késett a mensesem, halvány pozi teszteket csináltam, majd nagyon gyengén megjött, két napig tartott. Gondoltam volt ott egy baba, de nem maradt meg, azért nem erősödtek a tesztek sem. A következő menstruációmat legkésőbb aug.11.-re vártam, mivel a 15 hónapos kisfiam születése óta 28-31 naposok a cuklusaim. A mai napon a 40. napon tartok és semmi jele a menstruációnak. A tesztem halvány, épp h alig látható, szerintem terhes nem vagyok. Mit gondoltok, lehet , hogy a valós a gyanúm, s az előző hónapban elment baba miatt felborut a hormonháztartásom és ezért késik? esetleg terhes lennék de nem mutatja a teszt?? Nem idegeskedek egyébként, s előző honapban sem idegeskedtem ezen, csak már roppant furának tartom. Illetve jövő hét elején elmegyek az orvoshoz ha addig sem történik semmi !


 


Válaszotok előre is köszönöm !



Sziasztok :) akkor leirom en is mi a helyzet velunk. Van mar egy 2 het mulva 1 eves kisfiam. Alapvetoen nem probalkozunk direktben a kisteson de nem vedekezunk. Utoljara julius 20-an volt meg altalaban a szules ota 32 naposak a ciklusaim.ezek alapjan 2 napja mesik meg csak,de kb 7/8 honapja egy napot sem kesett. Kisfiammal kesoi peteeresem volt vagyis par nappal a menstruacio elott szerintem most is ez allhat a hatterben ha babas vagyok. Kb 6-7 napja iszonyatosan gorcsolt a hasam es fajt a derekam azt hittem meg fog jonni de azota sincs semmi. Tegnap csinaltam egy tesztet de persze negativ lett. Lehetseges hogy az a fajdalom par napja a beagyazodas lehetett?? :) persze amig nem lesz pozitiv tesztem addig barmi lehet de nagyon orulnenk a tesonak :))) :)

Kép
 

 
 

Sziasztok!en is reg ota probalkozom gyermekaldassal,a termeszet ,vagy inkabb a hormonok eleg sokat jatszadoznak velem!Az elozo honapban 27 napos volt a ciklusom,igy pe-m allitolag jul11-en volt.Jul 10-en 2x is egyutt voltunk parommal,es peteeres napjan is.Jul 20-an es 21-en volt eloszor mensiszeru fajdalom az alhasamban es a mai napig folytatodik,faj a mellem gyakorlatilag besebzett a mellbimbom,folyamatosan raz a hideg az arcom forro a testem tobbi resze jeghideg.Ma kellene megjonnie,de meg csak jelet sem adja,pedig nalam  a mensi 1 nappal elotte barnazassal indul,es csak aztan megy at verzesbe.Meg nem teszteltem,mert felek az ujabb csalodastol mar sok ilyenen tul vagyok.Szerintetek mikor teszteljek,kb hany nap mulva kapnek megbizhato eredmenyt?Koszonom a valaszokat!

beababa23
Carei
 
 


@christienna: ha 2 napot tartott a mensid es raadasul halvany pozit teszteltel,es a mensid kesik akkor honnan veszed h az elozo honapban a baba kiurult a szervezetedbol?

beababa23
Carei
 
 


@barbie03: "ha az elso varandossagnal kesoi peteeresed volt akkor lehet h most is?!kulonben nekem jul 27-vagyis ma kellene megjonnie pe-m 11-volt elvileg,es 20-tol mostanaig erzek apro tuszuraszeru fajdalmat a derekamban.Sok csalodason tul vagyok igy meg varok kicsittesztelj par nap mulva hatha!En szurkolok,h baba legyen!IRd meg,h mi az eredmeny!

beababa23
Carei
 
 


@annabelle Szerintem tesztelj meg egyet es ha semmi de a tunetek maradnak irany a dr!Ird meg  mi van veled!

beababa23
Carei
 
 


Sziasztok!
Végigolvastam az eddigi hozzászólásokat, pozitív történeteket, csalódásokat. Ugyanebben a cipőben járok én is, mint ti, és annyira szimpatikus, ahogy egymás történeteire reagáltok, támogatjátok egymást, hogy gondoltam én is csatlakozom. Nekem az összes barátnőm elsőre teherbe esett, ezért egyedül maradtam a problémáimmal. Nem részletezem, hogy miken mentem keresztül az elmúlt két évben, volt 6 nap után megjött, előbb megjött, minden, ami csak lehetséges, csak 2 csík nem volt még :) Teljesen egészséges vagyok, a férjem is. A sárgatest hormon gyanús, a dokim ebben a ciklusban szeretné a hormon vizsgálatot elvégezni. VISZONT ismételten késik....5 napja....de ilyen tüneteim még nem voltak (pedig sok fajta "azt hittem, hogy terhes vagyok" ciklus volt már). Semmi vérzés, csak barna pecsételő ( eddig mindig volt enyhe vérzés a késés ellenére is), semmi mellfeszülés, görcsök, mint szokott lenni máskor. Negatív terhességi teszt van csak. Nem kérdezem tőletek, hogy lehetek-e terhes, mert annyiszor megtréfált már a természet....Annyiszor hittem azt, hogy most aztán tényleg...aztán csalódnom kellett. Egyszerűen, csak reménykedem, hogy én is járhatok úgy, mint néhányan itt, hogy csak később mutatott pozitívat a teszt. Van hasonló helyzetben valaki most?
 
 


Sziasztok! Én is hasonló cipőben járok. Nagyon szeretnénk már babát, de valami nagyon huncutkodik velem. Tünetek vannak (mellfeszülés, émelygés, fejfájás, magasabb testhő), de a teszt negatív, igaz hogy még "csak" 8 napot késett a mensi. Reménykedek, csak nem tudom meddig. Feladni biztos nem fogom :). Sok Sikert mindenkinek és pozitív teszteket! :)
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok a fórumon. Visszaolvastam a korábbi bejegyzéseket, és nagyon tetszett, hogy mindenkit probáltok biztatni és nem kioktató stílusban válaszoltok. A férjemmel decemberbe terveztük a baba projektet, de szeptember 21-én volt egy kellemes éjszakánk, ahol nem szállt ki időben. Egyébként csak megszakítással szoktunk "védekezni". És még ugyanezen a héten előfordult, hogy nem szállt ki időben. Szeptember 10-én jött meg utóljára, múlt hét péntekre vártam, hogy megjöjjön, de nem jött meg a mai napig. Hét elején teszteltem negatív volt (reggeli vizelet). Ma délután (1,5 l víz elfogyasztása után) teszteltem predictor early-vel, ami pozitív lett, bár azt olvastam, hogy akkor is van két csík, ha nincs baba. Szerintetek megbízható. Utána csináltam egy x-epil tesztet, amin látszódik a halvány csík, bár kb 3 perc után jelent meg. Mellfeszülés van, valamint az az érzés, hogy meg akar jönni. Nem tudom mennyire hihető a teszt. Lehet pénteken csinálok mégegyet. Nem akarom belélni magam.
Ugyan nem tervetünk még babát, kicsit méregteleníteni akartam előtte, de ha jönnie kell mi nagyon örülünk neki :) Egyébként két naponta szedem a terhes vitamint, mert ha jön a baba, akkor muszáj feltölteni a vitamin raktárokat :)
 
 


@tami87:


Minden jel arra utal, hogy terhes vagy! A falspozitív elég ritka jelenség, nem nagy esély van rá, hogy két különböző fajta teszt is tévesen pozitívat mutatna. Sokkal gyakoribb az, ha van baba, de negatív a teszt, ha valamilyen oknál fogva alacsonyabb a terhességi hormon szintje (pl. túl korai tesztelés). Főleg így, hogy ráadásul nem is reggeli vizeletből teszteltél. Szerintem már foglalhatsz is időpontot a nőgyógyászodhoz kb. 2 hét múlvára, akkorra a menses szerint betöltött 6. hétben leszel. Ja és szedd a terhesvitaminokat minden nap!
Majd írj, hogy hogyan alakulnak a dolgok, sok sikert, szorítok!

Lilypie Pregnancy tickers
 


@sjucus13:
Azóta csináltam még egy tesztet az is pozitív lett :) Kicsit hihetetlen számomra,hogy elsőre összejött. Bár nem akarom elkiabálni. Jövőhéten megyek orvoshoz. Kicsit félek,mert ma fájdogált a hasam (nem folyamatosan). :( Remélem nem méhen kívüli terhesség.
 
 


@pocok87:
Szia! Ne add fel soha. Van egy ismerősöm több betegsége van,amitől sokkal nehezebben eshet teherbe. Az orvosok is megmondták,hogy természetes úton nem lehet babája. Mivel inzulinrezisztenciája is van,ezért a menszesze sem volt rendszeres. A szokásos orvosi vizsgálaton azonban kiderült,hogy kb 2 hónapos kismama. Soha senki ne adja fel,mert igen is vannak csodák. Remélem neked is, illetve mindenkinek eljön a 2 csíkos tesztje :)
 
 


Sziasztok:)
Fel eve probalkozunk a parommal. Szept. 15-etol egy hetig barnas folyas utan volt egy nap erosebb verzesem. Peteresem 28-a korul volt. 12- en kellett volna megjonnie es meg mindig semmi. Ma du csinaltam egy gabriell tesztet de negativ lett 4 napos kesesnel. Kicsit elkeseredtem....
 


@timike79:


Szia! Azóta csináltál tesztet? Nekem 5 napos késés után lett pozítiv. Szerintem ez is egyén függő. Bár nekem nem volt barnás folyásom.
 
 


Sziasztok.még új vagyok itt..másfél éve próbálkozunk...sok mindenen vagyunk túl..de akkor sem adom fel..és ti se tegyétek!!
 
 


@tami87:
Szia igen csinaltam ami negativ lett. Ma reggel meglatogattam a dokit. Azt mondta h egy hetes kesesnel hamarabb felesleges tesztelni meg nem biztos h kimutatja. Nem latott semmit. Vagyis annyit hogy a bal oldalon 24*16mm a tuszo. Egy het mulva menjek vissza ha meg addig nem jon meg. Haaat kivancsi vagyok mi lesz ebbol.
 


Sziasztok! Én is voltam dokinál két hetet késett. Azt mondta hogy egészséges vagyok, de ultrahangon nem lát terhességet. Két hét múlva menjek vissza, ha addig nem jönne meg. 3 nap mulva megjött... Új ciklus újabb esély! Kitartást mindenkinek!
 
 


Sziasztok! :) ;-) a
Képzeljétek el vettem egy tesztet és negatív lett de közben még mindig érzem az émelygést aztán sokat megyek pisilni sokat is eszek és el kezdett fájni a derekam és még fáradt is vagyok :( a menszi m et még várom 8.an voltunk eggyut a férjemmel és a menszi múlt hónap vége és a mostani hónap elején jelentkezett kB 3.ig nem tudom mit is tehetnek még várok :) kérlek segítsetek még nem voltam ilyen helyzetben.
 
 


@bebita:


Szia! Próbálj meg kicsit később is tesztelni. Ha akkor is negatív menj el dokihoz, csinál ultrahangot, elküld vérvételre és többet tud mondani. Nagyon szorítok neked :)
 
 


Sziasztok! Van tapasztalatotok a Clearblue digitális teszttel?Pechemre nem volt benne jó ez elem...még a homokóra sem jelent meg.Olvastam hogy szét kell szedni kicsit és termèszet védelmi okokból az elemet külön kell kidobni. De ha már szétszedtem megis néztem, mégis hogy működhet ez a masina :D Ami benne volt, meglepett. Egyértelmű két csík (a teszt csík és a HCG csík) és a másikon, (a terhesség heteit meghatározó szálon) is egy vonal, jól kivehetően. 2 napja késik a nem vártam. Nagyon szeretnénk babát. Járt így valaki? Lett belőle babu? Amint tudok újra tesztelek. :D
 


Sziasztok, hátha vki még olvassa a fórumot. Mi 5éve próbálkozunk, dokiról dokira és nem kevés pénz és időhúzás...az új dokim nem tökölt és túl vunk az első inszeminácion, ma egy hete h késik. Pontosan jött meg és rendes ciklussal. Kb 4xteszteltem és mind negatív. Ma reggel elmentem egy HCG vérvételre még várom az eredményt. Semmilyen tüntett nem produkálok, se hasgörcs se mellfeszülés, ami néha van h érintésre érzékeny a mellbimbó.
 
 


@clau84: Hogy alakult az eredmény?

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok segítsgeteket szeretném kérni ;
Oktober 13 ikan volt az utolsò menstruàciòm
Nov 9 .ere vartam,a kovetkezot ami kesett 6 napot el mentem nogyogyazhoz aki azt mondta ő vizsgalatbol nem tudja meg allapitani h terhes vagyok vagy sem
Javasolta hogy csinaljak egy tesztet es ha pozitiv jellentkezen ultrahangon .. en rogton meg is tettem es pozitiv lett ..
Masnap volt egy kis verzesem,barnazasom de el mult ...nemtudtam rokton orvoshoz menni de vegul el jutottam hozza aki meg vizsgalt esezt irta a papiromra :statuis:vag dilatatioportio foltatasaban
 


Sziasztok segítsgeteket szeretném kérni ;
Oktober 13 ikan volt az utolsò menstruàciòm
Nov 9 .ere vartam,a kovetkezot ami kesett 6 napot el mentem nogyogyazhoz aki azt mondta ő vizsgalatbol nem tudja meg allapitani h terhes vagyok vagy sem
Javasolta hogy csinaljak egy tesztet es ha pozitiv jellentkezen ultrahangon .. en rogton meg is tettem es pozitiv lett ..
Masnap volt egy kis verzesem,barnazasom de el mult ...nemtudtam rokton orvoshoz menni de vegul el jutottam hozza aki meg vizsgalt es ezt irta a papiromra :statuis:vag dilatatioportio folyatasaban normalisnal kisse nagyobb graviditasra susp.uterus.
A bal,oldali adnexumnak megfeleloen kp nyomas erzekenyseg ..ez mit jelent pontosan ?
Hetfon kell mennem uh ra es kiderul,minden de felek h megsem baba van a dologba ..kerlek segítsetek (elnezest az ekezet miatt)
 


@klaudia12:


Voltál ultrahabngon? Eredmény? Teszteltél azóta?
 
 


@clau84:


Mi lett a vérvételed eredménye?

 
 


Sziasztok,

Nekem 9.napja késik, 10 percenként járok pisilni de atesztek negatívak. Járt valaki már így? Reménykedhetek még?
prempisze
Budapest
 
 


@prempisze:


https://piszenpisze.hu/tablazatok/hcg-s ... seg-alatt/
Ez alapján szerintem már ki kellene mutatni a tesztnek. Nem tudom milyen érzékenységű tesztet használátál és a nap melyik szakában, de HCG-nek már lenni kellene a szervezetedben. Próbálj 10-es tesztet reggeli vizeletből, ha az is negatív akkor sajna szerintem nincs baba.
 
 


Sziasztok, remélem tudtok nekem segíteni. December eleje óta próbálkozunk a párommal a babával. November 14.én volt meg utóljára a mensim és azóta nem jött meg azt hittem h terhes vagyok de már csináltam 3 tesztet is és mind a 3 negatív lett. Kérlek segítsetek h várjak még? 
Köszönöm előrte is.,
biroheni23
Konyár
 
 


@biroheni23:


Ha jól számolom, akkor az már 38 napja volt, azt már ki kellene tesztnek mutatnia. Reggeli vizeletből teszteltél? Milyen érzékenységű volt a teszt?
 
 


Sziasztok!
A múlt hónapban 33.napra jött meg, így most is annyival számoltam, de már így is 7 napja késik. 2 nappal ezelőtt teszteltem ami negatív lett. Viszont megszakításosan együtt voltam párommal. Nem tudom hogy a stressz miatt de hányingerem is van. Természetesen ha jönne a baba megtartanánk és örülnénk neki, de ha nem amiatt van akkor nagyon félek hogy mi az ok. Valaki volt már hasonlóképpen?
Oh és test hőt is mértem 37,1-37,2C° volt. Pár nap múlva egy újabb teszt? Melyik fajtát tudnák ajánlani ami megbízható?! Előre is köszönöm! :)
 
 


@hanna11:


Szerrintem már ki kellene mutatni a tesztnek. Gyógyszertárban vegyél 10-es érzékenységűt, drogériákban általában csak 25-ös van és reggeli vizeletből tesztelj. Ha az is negatív szerintem nincs baba.
 
 


Hat azt nem tudo m milyen érzékenységű volt, de mindig reggel csnalom a tesztet. Ma reggel is csináltam az is negatív lett de tovabbra sem akar meg jönni.
biroheni23
Konyár
 
 


Sziasztok!
Èn még új vagyok, de a segitségetek szeretném kérni 3honapja nem jöt meg és egy napos vérzés volt mind a három honapba tesz negativ meg volt h kőzepén àlt meg fáj a hasam szurkál még a derekam is fáj szerintetek mi az oka.

Várom válaszotokat!

köszönöm

Kép
 
 


Sziasztok. A segítségeteket kérném mert kétségbe vagyok esve. Fogalmam sincs már ,hogy mit tegyek. Van egy 7éves fiam. Becsúszott baba volt. Voltak jelek, de nem vettem őket figyelembe,mert eszembe se jutott volna ,hogy terhes vagyok. 2010-2013ig fogamzásgátlót szedtem. Már három éve nem szedem és a férjemmel 2éve eredménytelenül próbálkozunk. Sok orvosnál voltunk és semmi. A férjemmel minden rendben kivizsgáltatta magát. Nálam hormon zavart állapítottak meg és ezért gyógyszeres kezelést javasoltak. Clostilbegyt írtak fel amit két hónapig szedtem azaz aug-szept. Olvastam blogokat és elméletileg teherbe kellett volna hogy essek a szedése alatt de semmi. A hormon zavar miatt szedtem ,ahogy írtam is meg azért mert emiatt rendszertelen volt a mensim. Okt-nov egy nap csúszással rendesen meg jött. Tehát nov 10-én jött meg utoljára decemberben meg sem jött , most jan3 van és még csak jele sincs,hogy meg akarna jönni. Tünetek vannak (hányinger,szagok,érzékeny has,mell feszülés, mellbimbóm érzékeny,szédülés, megy egy szomorú film és elsírom magam.) Csináltam tesztet dec 13 negatív lett,de az szerintem nagyon korai volt. Ma is csináltam szintén negatív lett,de már ki kellett volna, hogy mutassa. Akkor most mi van?? A rendszertelen mensim miatt a peteérésemmel se vagyok tisztába, se a ciklusommal. Totál ki vagyok... :'(
encike92
Sződ
 
 


Hello.
Encike en is hasonlo szituacioban vagyok. En hat evig szedtem fogamzasgatlot. Immaron egy eve hogy abbahagytam. Azota kerszer voltam nogyogyasznal illetve ver es vizelet vizsgalaton. Azt mondtak minden rendben mukodik.
jelenleg ket honapja probalkozunk a parommal...
november 12en jott meg utoljara.
Elotte szeptember 23an volt. Szoval ott a ketto kozott is tobb mint 40 nap kimaradas volt..
jelenleg most tartok az 54. napon... csinaltam dec 21en egy teszet meg most elsejen. De mindketto negativ lett...
12en megyek dokihoz.
remelem o jo hirekkel fog szolgalni. Azert felek is hogy hatvha valami baj van a szervezetemmel.
 


Kedves mona201506.
Megértelek mert én is kétségbe vagyok esve.
A legrosszabb hogy az orvosok se mondanak semmit. :(
Előre is sok sikert nektek is és mindenkinek.
Tényleg remélem, hogy ez az év jóval is kecsegtet majd. Írj majd, hogy mi zajlott az orvosnál.
Nekem csak anyit mondogatnak, hogy hormon zavar ,de sehova nem küldtek se gyógyszert sem írtak, aztán a kezembe vettem a dolgokat és kivizsgáltattuk magunkat. Nehéz procedúra volt. Se jót se rosszat nem mondtak, de segítséget se nagyon kaptunk.. És most nem tudom mit tegyek. Szerintem én is el megyek dokihoz most pénteken.
encike92
Sződ
 
 


Sziasztok!
A kerdesem az lenne, hogy volt e valaki olyan helyzetben, hogy a negativ tesztek dacára várandós volt és csak később derült ki.3 hónapja nem volt menstruációm,a terhesség tünetei jelentkeztek-nek folyamatosan.
A terhes kalkulator szerint 12 het körül kellene járnom,de minden tesztem negativ.Kb. másfél hete a pocakom növekedni kezdett,feszülő telitettség érzet jellemző.A hányinger,szédülés,fáradtság és a megnagyobodott mellek is jelen vannak,valamint az összes tünet jellemző rám akárhány oldalt végig böngésztem már.3 nap múlva kaptunk időpontot a férjemmel a nődokinál,de már kikészit bennünket a bizonytalanság.Szeretnénk nagyon babát,de nem szoktuk beleélni magunkat ennyire,általában a negativ teszt utan elkönyveljük hogy majd legközelebb sikerül...Most azonban azt mondja teljesen úgy fest,mintha baba lenne a dologban.Máskor is fel szoktam puffadni,de most kemény a pocak és gyakran alváskor jól esik ha kitámasztja az ember..Talán van valaki akinek később indult be a HCG termelődése a szervezetben?Tegnap véltük felfedezni a sötét mellbimbó udvart is.Reménykedünk :)
 


Hello csinszka!
Mint olvashattad en ugyan ebben a helyzetbe vagyok mint te. Annyi kulonbseggel hogy nekem nov. 12en volt utoljara mensim. Most jelenleg nem tudom mi van velem. Nekem is vannak egyes tunetek de a negativ teszt miatt en is elkonyveltem magamba hogy nincs baba ennek ellenere elegge remenykedek benne.
Csutortokon megyek dokihoz aki remelem jo hirekkel fog szolgalni.

Amugy olvastam olyan oldalakat ahol irjak hogy vannak olyan nok akiknek keaobb indul be a hgc hormon ermelodes de akkor mar ver vizsgalattal kideritheto.

Nem tudom .. kicsit elkeserito a dolog.. de remenykedik az ember
 


Kedves Mona!

Szivből kivánom hogy sikerrel járj,átérzem sajnos a helyzetet..Egyre több jelet látok magamon is,és hiszek benne hogy nem csak bebeszélem magamnak..Reménykedni nem bűn, úgyhogy én is remélem jó hirrel szolgálnak hétfőn nekem is.Én voltam háziorvosnál de csak a gyakori vizelési panaszaimat vette komolyan es antibiotikumot kaptam huggyuti fertozésre,bár próbáltam elmagyarázni,hogy semmilyen fájdalommal,stb ami arra a betegségre jellemző nem küzdök.Elmondtam,hogy úgy érzem baba van,erre ő annyit mondott ha van akkor ez a fajta gyógyszer nem árt a babának..őgyhogy sokat nem segitett..Sajnos én olyan heyen élek ahol felszerelt rendelő csak 150km-re van tőlem,úgyhogy igy marad a hétfői időpont és a szakrendelés.Annyit tudtam meg a haziorvosnál hogy a vizeletemben több a fehérvérsejt,ami gyulladást jelez..Hát nemtudom mi lesz de majd megirom :)
 


Csinszka mi volt a dokinál ? :)
 


Sziasztok.
Nos...2016.októbet 5-én szültem a kislányomat.Nem védekezünk a férjemmel,mert szeretnénk kistesót (doki rábólintott persze).Na már most...Decemberben simán megvolt a mensim,most január 5-én kellett volna megjönnie(babóm tápszeres).Ha jól számolom 10napja késik.Csináltam tesztet is 2-t.Mind a 2negatív lett.Mit javasoltok?Várjak még a dokival?Csináljak még tesztet később? Köszönöm a válaszokat előre is.

Aszalósné Molnár Tímea
csajos1988
Pusztaszabolcs
 
 


Sziasztok!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy párommal 7 hónapja próbálkozunk és nagyjából a 2. hónap után elkezdett elég rendszertelen lenni a menzeszem. Van, hogy 5 nappal hamarabb van, hogy 5 nappal késöbb jön meg. Nekem elötte mindig szinte percre pontosan jött meg. Valakinek volt már hasonló élménye? Nagyon nehéz így kiszámolni a peteérést... Iszonyat, hogy az ember olyankor mindig reménykedik mikor késöbb jön meg, ami eléggé idegőrlő.
Természetesen ezáltan nem 1 negatív teszttel szembesültem. :-( Lehet ez valamilyen hormon probléma? Most is ott tartok, hogy ma kéne megjönnie, de még semmilyen mestruációs érzetem sincs. :(
Kérlek, ha van ötletetek akkor segítsetek.
Noémi
 


Sziasztok.
én azt javaslom, hogy varjarok egy hetet és csinaljatok még egy tesztet, ha addig nem jön meg.

Ha az ia negativ akkor menjetek dokihoz. O tud biztosat mondani minden helyzetben..

Lathatjatok ha visszaolvastok nekem egyszer 46 napra jott meg a mensi.. most meg 62. Napon volt dokinal es mondta hogy minden rendben van de baba nincs.. okot nem tudott mondani hogy miert nem jott meg idobe... de aznap ejjel megjott...

Bizonyara abban a ciklusban nem volt peteeresem igy ketszeres idore jott meg...

Javasolta hogy szedjek vitamint es dolgozzunk nyugodtan a kisbaban mivel teljesen egeszseges vagyok..

Hajra nektek is.
 


Sziasztok
Eddig még nem írtam ide, csak olvasgattam.a párommal már hónapok óta próbálkozunk, és most talán lenne egy halvány remény, hogy lesz baba.
Csak az a bibi hogy eddig két tesztet csináltam mióta késik és mindkettő negatív lett. 11 napja késik.
Nagyon reménykedünk.
Volt valaki hasonló esetben már??
 


Valaki??
 


Sziasztok:)
Látom nem túl aktív a csoport de tanácsra lenne szükségem hátha van vki. Lassan 3.5 éve szedem a fogamzásgátlót és eddig mindig rendesen megjött. 3 hétig szedem 1 hét szünet pénteken veszem be az utolsót és hétfőn vagy kedden mindig megjön. Most márc. 3.án vettem be az utolsót és vártam hogy 6.án vagy 7.én megjöjjön de semmi. 10.től 12.ig barnás folyásom volt. 11.én már folytatnom kellett volna a gyógyszert de nem mertem. A melleim már előtte héten mikor megkellett volna jönni elkezdtek fájni mint mindig annyi volt furcsa hogy sokkal jobban fájt mint szokott. Azóta még mindig fájnak és megvannak duzzadva. Csináltam tesztet negatív voltam nőgyógyásznál de annyit mondott hogy ez normális nincs semmi bajom csinált vizelet mintát nem vagyok terhes és szedjem tovább a gyógyszert. De meg se vizsgált. Azóta néha rosszul vagyok fájdogál a fejem néha nem bírok megenni olyan ételt amit eddig szerettem. Hányingerek törnek rám. A teszt még mindig negatív. Terhes lehetek vagy esetleg hormon probléma? És menjek el inkább egy másik nőgyógyászhoz hogy vizsgáljon meg?
 
 


Sziasztok:)

Kedves mona 201506- bocsi hogy nem irtam eddig.A lenyeg, hogy mint altalaban a nogyogyaszoknal ugyanzat a valaszt kaptam..ne aggodjak meg fog jonni,azonban most kaptam egy Primolut nevu tablettat,amit 15 napig kellett szednem,es valoban megjott tole a mensi.Babat nem latott a huvelyi ultrahangon.Ez volt január 27.-en..azaz ez volt az utolso mensim elso napja ismet..Szoval most jelenleg 34 napja kesik megint..Az erdekes az,hogy a doktorno anno biztatott hogy probalkozzunk es az ovulacios naptar szerinti legszerencsesebb napon,februar 9.en is egyutt voltunk..a terheskalkulator szerint 8hetes es 5 napos terhessegem kellene hogy legyen es a fogamzas idopontjara 10.-et ir,tunetek vannak viszont a tesztek negativak..szoval ugyanabban a cipoben jarok mint a multkor..Mar kezd elegem lenni az egeszbol oszinten kivagyok fizikailag es szellemileg isJovo hetre kaptam idopontot 7.ere..hat nemtudom mi lesz, de persze a remeny el ujra,csak a csalodas a rossz amikor kiderul hogy hiaba...
 


@lexies:


Szia!

Szerintem erdemes elvegezni egy tesztet reggeli vizeletbol,de mindenkepp el kellene menned egy huvelyi ultrahangra..Szerintem ez a legbiztosabb modszer,hogy van e baba..En sajnos tapasztalatbol mondom,hogy nem mindegyik nogyogyasz veszi a faradtsagot,hogy tuzetesen megvizsgaljon valakit.
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron