Új privát üzeneted érkezett!

Nekem lányok este óta van egy nagyon halvány rózsaszín kis valami meg oylan a hasam mint a lufi és kémény, pedig nem puffadtam fel.. lehet h a mult héten az a kis maszat nem is a beágyazódás volt, csak akkor kellett volna megjönnie? Ha késői peteérésem volt és akkoriban jött össze a baba, akkor most ágyazódhat be? nagyon furcsán érzem magam, pedig már nem is aggódtam a dolgon, mert bitos voltam benne, hogy reggelre mejön, de semmi.. sok olyat olvastam, h a mensi előtt közvetlenül termékenyült meg és a dokim szerint is lehetséges. Tehát lehet, h az a kis maszat csak az elmaradt mensi volt? És ez most a beágyazódás? Még egy hétig legalább várnom kell akkor a teszttel.. Fú nagyon izgulok most már. Valakinek tapasztalat??
 


Nyullancs, nagyon szorítok neked! Majd várom az infókat! :)

rita86, a derekam nekem is fáj és a hasam feszül, minden bajom van már, de lehet csak azért, mert rettenetes hetem van, nyakig ülök a munkában... Ha megtudom, hogy tud-e fogadni a doki, jelzek :)

 
 


Koszi Solya91 én is neked!! :) en dokihoz 2 het mulva tudok menni de ha addig vmi lesz, akkor sztk azonnal!
 

 
 

Remelem semmi bajom nincs!
 


A rózsaszines valami az a beágyazódásnál szokott megjelenni azt mondják nyullancs.Én pl nem emlékszek rá hogy lett volna ilyesmim de lehet csak nem figyeltem.
A has sokmindentől szokott puffadni...mint emlitettem a sav is okoz ilyet...de nekem mensi előtt szokott ilyen lenni....de okozhatja a terhesség is....épp ezért mondtam több oka lehet nem kell megijedni
A dokit mindenképp javaslom neked bár nem tudom mért adnak 2 meg 3 hétre időpontot..ez rettenetes!
solya91 nekem is fura mindenem de amint mondtam inkább nem akarom semmire ráfogni...vannak egy két fura dolgok még amit most nem irnék le
Holnap elmondom mi volt csajok hátha segit valakinek majd amiket hallok
Azert vigyázzatok magatokra es semmi emelgetés
rita86
Eger
 
 


Köszi szurkolunk!! Várjuk a beszámolót! Az en maszek dokim 2 napra is ad, csak akkor ledz rá pénzunk, azért mondtam, ha addig vmi lesz akkor sztk rendeles..
 


En mara kaptam idopontot lanyok. Majd irok :)
 
 


Juhúúúú feltétlen irj solya91
Nyullancs most már emlékszem bocsi.De te is menj mindenképp !
rita86
Eger
 
 


Mindenféle képpen. Addig meg életem leghosszabb hete vár rám! :D
 


Az attól függ várod e vagy félsz
rita86
Eger
 
 


Tenyleg nem volt tervben. De orulnenk neki. Uh en mindnkeppen a pozitívumot fogom latni akarmi is lesz a vegkifejlet :)
 


Lányok kicsit intimebb téma. Ha esetleg babas vagyok.. lehetek együtt a párommal, vagy ilyenkor nem ajánlatos?
 


Milyen izgalmas hírek most mindenkinél. De jó, lehet innen indul majd a babafórum? Kíváncsi vagyok úgyhogy írjatok. Nekem csak április elején kell majd tesztelnem, de már én sem akarok belebeszélni magamba mindenfélét... De izgulok. Mutat e valamit majd a teszt.
Nyullancs terhesen is simán lehetsz együtt a pároddal. Ha bármi probléma merül fel, pl a méhlepény lejjebb csúszik majd, ha babás vagy, rögtön mondja a doki, ahogy a tilalmat is azonnal javasolni fogja. Sőt, fontos is, hogy légy együtt ilyenkor is a pároddal, ne érezze magát elhanyagolva a várandósság miatt. :) Nem szabad durvulni, ennyi. Illetve nyilván, ha nem élvezed, akkor nem jó, de 8-9 hónap a pároddal való együttlét nélkül a párodat is megviselheti. De ez csak a saját véleményem, és biztosan vannak ezzel kapcsolatban más tapasztalatok is. Az, hogy vigyázz magadra, alkohol, kávé, kemény testedzések szinten az fontos. Együttlét tilalom probléma esetén merül fel általában. Nem tudom, hallottátok e, akinek van gyermeke már az biztosan, hogy pl  beindíthatja a terességet a szeretkezés, ezért akik túlhordásosak, nekik a doki szokta javasolni is. Tehát egészségügyi akadálya problémamentesség esetén nincs. Az érzelmit meg csak te tudod.
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok. Voltam dokinal. Nalam nincs baba. Egy kissebb ciszta okozhatta a kesest/kimaradast, ami hala Istennek fel is szivodott. Azt mondta a doki hogy mindent szepnek, egeszsegesnek lat, uh mikor szeretnenk johet a baba. :)
Igazabol az lett volna a fura ha baba lett volna igy, hogy nem is probalkoztunk, habar igy is nagyon orultunk volna. Lanyok, nektek nagyon szurkolok es tovabbra is varom a hireket. A nyaron szeretnenk raallni komolyan a baba projektre, remelem akkor majd a babavaros tapasztalatainkat oszthatjuk meg :)
 
 


Solya91 legalább akkor kiderult. Örülök, hogy így állsz hozzá, szurkolok, hogy összejöjjön nyáron a baba!
Váratlan, neked köszönöm a részletes felvilágosítást ;)
 


Meg mindig semmi, nem jott meg es a teszt is negativ...en mar arra gyanakodom hogy siman csak kihutottem magam, felfazas okozhatja a kimaradast? Es a mellbimboim is iszonyuan fajnak kb 2 napja. Az szokot altalaban menszi elott egy hettel.
 


Mi az, h kihutotted magad? Menj dokihoz mielobb! Ez nem terhesseg
 


Felfazas, hormonalis, ciszta, stressz, számos oka lehet..
 


solya91 érdekes h nincs semmi pedig biztam benne hogy van...hisz nem csak vérzéskimaradásod van....na de mindegy a lényeg hogy egészség van
nyullancs örülük azért hogy igy állsz a dolgokhoz...az elején kicsit pánikoltál de örülök hogy nem vagytok a baba ellen
21lilike megkérdezhetem hány éves vagy? a felfázás sok mindent okoz de nem hinném hogy vérzéskimaradást igen inkább erős görcsöket vagy szurkálást pisilés közben.
Van vérzéskimaradásod vagy csak megérzés h terhes lehetsz?
rita86
Eger
 
 


varatlan rád már én is kiváncsi vagyok
Remélem ennyiünk közül valakinek már csak beskerül!
rita86
Eger
 
 


Rita86 en orulnek neki nagyon! Es a parom is. Babaznank mar csak ez egy felelossegteljes döntés, amit a leheto legjobban meg kell alapozni. Tehat ha negativ en ezt az oldalat nezem. De ha pozi akkor a sors akarta :) en most mar nagyon szeretnem azt hinni, h baba van a dologban, de sok más oka is lehet mint tudjuk.. nagyon varom a keddet!
 


Jaj, mennyi minden történt itt az elmúlt pár napban :)

Solya91, sajnálom, hogy nincs baba, de így akkor legalább majd rá tudsz készülni, igazán várni Őt, mikor már szeretnétek. Akkor pedig biztosan hamar összejön majd ;)

Rita86, remélem, Te viszont nagyon jó híreket kapsz ma! Szurkolok nagyon és majd írd meg, hogy mi volt... :)

Nyullancs, végigolvasgattam a hozzászólásaidat. Szakértő én sem vagyok a témában, de elég sokat olvastam utána, mikor nekem volt rá szükségem és mivel a nyári időszakban volt és csomó doki szabadságon volt, ügyeleten is többször voltam, elég sok orvossal is beszéltem a kérdésről. Az, hogy későn van az ovulációd, az simán lehet. Ezt amúgy egy másik ciklusban akár könnyen ki is derítheted hőmérőzéssel, de könnyen lehet, hogy tényleg ilyen késői az ovulációd és azért voltak negatívak a tesztek, mert még alig ágyazódott be a baba. Ilyenkor előfordul pecsételgetés és hőemelkedés, az is jelezhette a beágyazódást, sokkal inkább, mint egy elmaradt mensit. Ami viszont a mostani rózsaszín valamit illeti, az már kevésbé jó jel. Még mindig van? Mert a rózsaszínes folyás viszont nem beágyazódáskor szokott lenni (olyankor max pecsételgetés, pici barnázás), hanem, ha nem marad meg, vagy veszélyben van a baba. Én nem tudtam elképzelni, azt hittem, hogy mkor azt írják a neten, hogy rózsaszín, halvány piros vérzést értenek alatta, de nem, az olyankor tényleg konkrétan rózsaszín. És nem jelent jót. :( Ha mégis szeretnétek babát, akkor próbálj meg minél többet pihenni, lehetőleg fekve, hogy ha baba volt és még nem ment el, akkor így nagyobb eséllyel marad meg. Nekem is maximum ennyit tudtak rá mondani :( Én az együttlétet sem javasolnám most az orvosig, mert lehet, hogy valami miatt nem tudott rendesen beágyazódni és úgy nem igazán tesz jót neki. Amúgy Váratlannak teljesen igaza van, amíg a doki nem tilt, alapvetően nyugodtan lehet :) Viszont most ezzel is tudsz rá még picit vigyázni, ha van, mert ez a rózsasíznes valami nem jó jel. Egyébként nem próbáltál azóta még egyet tesztelni? Az együttlétről annyit, hogy nekem pl az első 3 hónapban nem is igazán volt kedvem hozzá, ami valahogy átragadt a páromra is, Ő is inkább vigyázni szeretett volna a babára, nehogy megint baj legyen. Aztán a 12 hetes ultrahangon mondták, hogy minden a legnagyobb rendben, elmúlt a hányingerem is és azóta ilyen téren is minden a régi... ;)

Szurkolok mindenkinek! :)
 
 


Fuu.. en igazabol arra jutottam, h ha beagyzodasos verzesem volt, az kedden lehetett, a multkori inkabb az elmaradt mensi lehetett és az volt rozsaszines. Ez azt jelentene, hogy majdnem a mensikor ertem, illetve elotte par nappal. Kedd este jelentkezett es reggelre el is mult tenxleg par csepp volt. Na most tenyleg nem csak utolag korrigalok, hanem oszinten mondom h inkabb volt barnas arnyalata, a rozsaszinnel inkabb arra utaltam, hogy nagyon nagyon halvany volt! Tehat ha mensi elott ertem es estem teherbe, akkor az a kis rozsaszin maszat lehetett az elmaradt mensi. Mert az kifejezetten rozsaszin volt es csak a tamponon latszott vmi maszat, ki se folyt. Most kedden, tehat szex utan egy hetten volt ez az esti barnazas. Reggel meg par csepp es tegnap ota semmi. Szoval en fogalmaztam kicsit ossze vissza a nagy izgalomban, de igy volt. :)
Rita86nak en is nagyon varom a kommentjet!!
U.i.: bocsi a helyesirasert, csak telorol vagyok ;)
 


Illetve bocsi, kedd este vettem eszre es meg szerda delutan is volt de meg enyhebben.Utana elmult
 


Amugy nehez a szinet megallapitani, sarga wc papiron :DDD es bocsi, h ennyi reszletben irok..
 


De nagyon ossze-vissza vagyok. Mult kedden voltunk egyutt. Ha akkor ertem, akkor mult csutortokon a kicsi rozsaszin maszat a tamponon lehetett az elmaradt verzes. Most kedden, tehat tegnap elott kicsit erosebb, epp annyival, h ez ki is folyt (ne haragudjatok, h undiskodok) de ez is fel napig tartott azota semmi. Tehat inkabb ez lehetett a beagyazodas.
 


Na es meg annyit, hogy akkor keddig varnom kell a teszttel, a doki is ezt javasolta. Bar ha babas vagyok, eleg keson ertem, erre nem számítottam. Sok oka lehet, uh kiderul majd, de eleg logikusnak hangzik igy ez az egesz folyamat.
 


Na mar biztos utaltok, h ennyire maniakus vagyok de epp most vettem eszre, h megint van ez a barnas vmi. Most mar tenyleg nem tudom mit gondoljak..
 


Hat lányok, utolso jelentés: megjott. Kicsit szomi vagyok, de azert jo lecke volt. Egy ket even belul szeretnenk babat, uh most teljes erobedobassal raallok, h mind az eltemet, mind a testemet 100 szazalekig fekeszitsem ra.
Dokihoz mindenkepp elmegyek egy ellenőrzésre, mi okozhatta a kesest.
Uh mindenkinek kitartast es mielobbi sikereket kivanok!! :) es koszonom a sok tamogatast, biztatast! Puszi csajok
 


@nyullancs:


Hát, sajnálom. Vagyis így nem tudom, akkor biztosan még nem volt itt az ideje. Azért szerintem is nézess rá dokival, az a tuti. És akkor nagyon sok sikert kívánok majd pár év múlva. ;) Szerintem megéri készülni rá. Persze, akkor is nagyon-nagy boldogság, ha csak úgy "besikerül", de én nem bántam meg, hogy mi készültünk rá. Egyrészt, én magam is jobban érzem magam, mint az átlag kismamák, másrészt biztos vagyok benne, hogy a babánknak is jót tett, hogy vártuk és készültünk rá. És azért nem rossz dolog azzal a tudattal végigcsinálni ezt a 9 hónapot, hogy mi mindent megtettünk, ami rajtunk múlt... :)
 
 


Sziasztok....bizony hogy sok minden történt a napokban..
nyullancs sajnálom de most már tessék ráállni a dologra
Este majd jelentkezem lassan készülődök majd irom a fejleményket.
Szép napot!
rita86
Eger
 
 


Varom a fejlemenyeket! :) es igen, mi is a rakészülés hivei vagyunk..
 


@rita86:


Várjuk az infókat! :)
 
 


Nekem is megjött ma :)
 
 


Mi van veletek csajok?  Az idő jétszik velünk talán?
Nagyon bizom az estében remélem én jó hireket hozok nektek.
Egy óra mulva már indulok sajnos a párom nélkül mert délutános...igy az anyosom kisér el
Azt akartam még kérdezni tőletek csajok hogy nem e tud valaki jósolni csak kiváncsiság
rita86
Eger
 
 


Ha elfogadsz el jo tanácsot ne josoltass. En hobbi szinten foglalkoztam egy idoben a kartyaval, de inkabb erdekesseg keppen. Felesleges izgalmakat okozna csak. :) minden rendben lesz! Erre gondolj.
Amugy nekem ismet elmult, megint par csepp volt. Már totál elvesztettem a fonalat :D
 


Na ez kezd már nagyon izgalmas lenni
Én már nagyon ideges vagyok mindenfélét gondolok....azért imádkozok hogy csak ne legyen semmi bajom.
Izgulok is meg félek is.Remélem nem gondol idiótának a doki
Szóval te tudsz nyullancs jósolni ha akarsz ...annyira éreztem hogy valaki közületek tud....de csak kiváncsiságból kérdeztem hogy jók e a megérzéseim.
MOst tényleg megyek mindjárt indulunk...majd jelentkezek.
Jók legyetek
rita86
Eger
 
 


nagyon szorítok!! azonnal irj, amint tudsz! :) 
már én is úgy vagyok vele, hogy csak bajom ne legyen.. 
de most már tényleg tanácstalan vagyok.. hátha mond neked a doki olyat, ami nekünk is hasznunkra lesz! 
izgulok!!
 


Sziasztok csajok most értem haza a dokitól mert lekéstem az előző buszt.
Hát sajnos nem lát babát nálam se de nem vagyok szomorú valahogy.
Azt mondta minden rendben van ne aggódjak jüvőhéten kedden még csináljak tesztet mindenképp reggeli vizeletből szerdán meg megyek vissza ultrahangra teli hólyaggal.Azt mondta mindenképp segit igy jöttem el tőle és ez olyan jó érzéssel töltött el hogy akkor is boldog voltam ha most nincs ott senki...de azt hogy még mindig hányingerem van azt ő se érti Majd jövő héten addig megint nyugi.Csinált rákszürást is mert már régen volt.
De legalább minden ok.
rita86
Eger
 
 


Na ennek igazan orulok! Akkor megnyugodtal! Helyes hozzaallas ;) es kivancsian varom a tovabbi fejlemenyeket is!
 


Nekem megint vaklarma volt es csak egy kis maszat. Remelem tenyleg nincs komoly bajom! Mar magam se tudom, a baba szoba johet e meg.. es ha igen mennyi eselye van megragadni a pecsetelesek mellett
 


Lehet h a beagyazodas napjai alatt tobb alkalommal jelentkezik ez a pecseteles?
 


Igérem irni fogok ha van fejlemény.
Szerintem még lehet baba....amiket olvastam a többség ezt mondta h pecsételő vérzéssel indult ...
De mindenképp várnod kell még egy hetet kb.mikor is csinálsz tesztet?
rita86
Eger
 
 


Ha ez a beagyazodas akkor csak meg kene varni a veget. Tehat meg nehany napot. Jovo kedden lesz ket hete annak h egyutt voltunk, annak lehet most "eredmenye" a verezgetes, ha ez a beagyazodas. Uh a keddet meg kene varni, a doki neni is ezt tanacsolta :)
 


Rita86, orulok, hogy ilyen pozitivan gondolkodsz. Ez a helyes hozzaallas! :)
 
 


Nyullancs nekem is kedden kell tesztelni
solya91 muszáj...még ebbe a dokiba látok reményt nagyon remélem idén sikerül!
rita86
Eger
 
 


Kedden 14 napja lesz, hogy utoljára együtt voltunk. Ha olyan későn fogant is a baba, akkor már mutatnia kell. Ha nem, akkor egyértelműen más okozza. Nagyon izgatott vagyok, de mégsem stresszes. :) Inkább csak nagyon, nagyon kiváncsi!
Rita86 én nagyon szurkolok neked! Jó lenne, ha végre összejönne a baba! Ha ennyire szimpi a doki, biztos jók a megérzéseid! ;)
 


Sziasztok!
NYullancs, most mit gondolsz? Megjött, nem jött meg? Lehet terhes vagy vagy mégsem? Izgulok érted és szorítok neked.
Én még nem izgultam rá a témára, még egy bő hetem van tesztelni kezdeni. MOst nincs tünetem, így lehet, nem vagyok babás. Az ovuláció ugye már megtörtánt, bár nekem sem volt sosem fix időre érkező havim.
Sarah16, de jó ismét hallani felőled! Hogy s mint vagy? Milyen a baba? Rugdosni elkezdett már?Tudjátok a nemét? Írj néha, hogy erőt merítsenek az itt lévő tagok Belőled! Persze csak ha van időd. Dolgozni jársz még?Rita 86 szorítok, és írjátok a fejleményeket lányok!:)
varatlan
Miskolc
 
 


Nem jott meg. Neha pecsetel egy ket oraig utana semmi. Ez megy kedd ota de nem minden nap. Szerintem lehet. Kedden ki kell derulnie :)
 


Nyullancs már várom a tesztedet én is .....most ha ismernénk egymást személyesen mernék fogadni is h pozi lesz de ha nem most kedden rá egy hétre tuti.
Köszi varatlan ugy lesz!
rita86
Eger
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron