Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!

köszönöm mindenkinke:)

énis egyetértek az előttem levőkkel.dokit váltani!!!!!!!

valahogy ezeke a nő diki nem jók!!!!!!
nekem is volt és szart rám ráadásul majdnem ott is maradtam én is:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt az ideje, hogy megosszam veletek az örömöm.
Pozitív!!!!!! :lol:
vavyen72
Debrecen
 
 


Éljeeeeeeen! :lol:

Kép
 

 
 

Vavyen, réééészleteket!!! mennyi idős vagy msst??

Emlékszem, hogy legutóbb menniyre el voltál keseredve, orülök, hogy kilábaltál a hullámvölgyből :)

Ja, és szintén zenész!!! :lol:

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Gratulálok!!!! Ez de jó hír! :D Mikor derült ki, hányadik hétben jársz? Nagyon vigyázz magatoktra, szorítunk!!
 
 


Sziasztok Lányok!


vavyen GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mindenki jól van?
Kismamák?

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Köszönöm a gratulációkat. Még csak az ötödik hét :oops:
Hányingerem van szinte állandóan, de szerencsére még csak az ingerig jutottunk. A gravidábol tanulva a femibiont már este veszem be, igy kevésbé kinoz. Jövő hét végén találkozom a dokimmal, akkor csinál uh-ot. Igyekszem pozitiv dolgokra gondolni, és minél ritkábban idézni fel a "kapufa esetet". Iszom a málnalevél és citromfű teát. Ja és ipari mennyiségben fogyasztom a kovászosuborkát :lol:

Mindenkinek jó híreket kívánok hamarra.
vavyen72
Debrecen
 
 


vavyen remélem minden rendben van Veletek :D ebben a nagy hőségben.
Gondolom Apának is nagy az öröme, :lol: ,majd beszámolsz a dokinál tett látogatásod eredményéről?
Olyan izgalmas mikor ezekre a vizsgálatokra kell menni és várni.
Nagyon helyes ne is gondolj túl sokat "a kapufa esetre" :( ,most boldogság hormonokat kell táplálni :P
Kovi ubi az egyébként is isteni,remélem én is fogom majd kívánni mert imádom.

Pihenj sokat és várom a jelentkezésed.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Vavyen szívből gratulálok:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igazán aranyosak vagytok.
Nos a hőséget nagyon nehezen viselem, szerencsére a melóhelyen és a buszokon van klima, az utcán pedig igyekszem a lehető legkevesebbet kint lenni. Apa nagyon örült a hírnek, bár az utóbbi napokban megszenvedi a hangulatingadozásaimat. Ráadásul tegnap barnás folt volt a betétemen, ami egyenlő volt egy tőrdöféssel számomra. Ma hivom a dokit, meglátom mit mond erre.
vavyen72
Debrecen
 
 


Ne aggódj és semmiképp se gondolj rosszra! Persze mindenképp utána kell járni, de minden rendben lesz, érzem. :D
Már túl is vagy az elsõ UH-n, ugye? Kell Utrogestant vagy hasonlót szedned?
 
 


Vavyen, kíméld magad! A barnás cuccra tuti hogy utrót fog felírni a doki. Tudod, a beágyazódás is okozhat akár egy kis vérzést is. No para, és ha ma pl. nem is volt, akkor totális vaklárma az egész!

Kép
 


Még nem voltam uh-on, mert a dokim szerint még korai volna, jövő héten megyek, akkor már a szívecskéje is doboghat.
Ma szerencsére semmi folt, lehet tényleg vaklárma, csak a múltkori is igy kezdődött és nagyon nem szeretném ha megismétlődne.
vavyen72
Debrecen
 
 


Vavyen, utrogestant azért írathatnál vele hamarabb is. Megnyugtatás végett. :-)

Kép
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm az aggódást, amit részetekről tapasztalok, de csak reménykedni tudok, hogy megmarad a picim. Szerencsére nincs semmi barnázás vagy hasonló. Utána olvastam az utro-nak és túl sok jó tapasztalatról nem hallottam. Nagyon sok esetben, ha el akart menni, még az utro sem akadályozhatta meg, max kitolta a kilőködési fázist. Talán tőletek is írt valaki hasonló esetről. Mindenesetre ez a lázas olvasgatás eszembe juttatott valamit.
Amikor Bencust vártam, nem hallottam én semmilyen gyógyszerről,spontán vetélésről, magzatvédő vitaminról, stb. Teherbeestem, vártam kilenc gyönyörű hónapot, megszenvedtem a szüléssel, majd a hasamra rakták a 3550grammos fiamat. Épen-egészségesen. Most meg... tisztitókúra, málnalevél tea, magzatvédővitamin(abból is a legdrágább fajta :D ), barnázás, újabb gyógyszer.
Egyre tökéletlenebb lenne az emberi test, ahogy a civilizáció rányomja a bélyegét ????
vavyen72
Debrecen
 
 


Vavyen, reméljük azért nem olyan vészes az a civilizáció, sem tökéletlen az anyai szervezet. Szerintem régen ugyanúgy elvetéltek az anyák, vagy a szülés közben léptek fel komplikációk, pont mint ma. Csak korábban nem volt téma, az a benyomásom, hogy a terhesség, vetélés, szülés inkább intim magánügyek voltak. És hogy az elsõ babával minden simán ment? Állítólag 5:6 az esélye, hogy nincs semmi komplikáció... A szerencsés többséghez tartoztál - és most se legyen másképp!! Ne aggódj! :D (Tudom, hogy könnyebb mondani, mint nem tenni, de ha eleget ismételgetjük, talán beválik. :lol: )
 
 


Vavyen, igazad van! :-) A lelki nyugalom sokat jelent, és mindenkinek más lehet, ami megnyugtató. Érdekes, a dokim pont nem szívesen mondja el a lehetséges rossz kimeneteleket, hogy ne izgassa a pácienst feleslegesen. Engem meg az nyugtat meg, ha a legrosszabbat is tudom.
Szóval szerintem az a jó út, ha teljesen megbízik az ember az orvosában - de ez visszafelé is kell működjön: az orvosnak is tudnia kell, hogy mivel paráztatja be és mivel nyugtatja meg a páciensét :-)

A civilizáció meg kétélű. Igen, beszedjük a vitaminokat, közben mocskos a levegőnk. Ennék én szívesen tengeri halat, omegahárom és társai, a kagylót különösen imádom, de mostanra már nem merem a felhalmozott nehézfémek miatt. És igen, régen nem beszéltek arról, hogy szinte minden terhességet megelőzött egy korai vetélés, úgyhogy van is változás (a környezetben), meg nincs is (bennünk, a női szervezetben).

Kép
 


Sziasztok!

Vavyen, Manguszta, Nitácska, Bozza,

Hogy vagytok?
Kivel mi történik?
Mesljetek,kíváncsian várom az eseményeket.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok!!!!

Vavyen nekem az utró tartotta meg Barnikát!!!
ha a baba beteg az az utrótol és bármi mástól is el fog menni ha csap progi hiány vagy hasonló akkor viszont segít!!!!

velem semmi különös...
kéne vissza menni a dokihoz lassacskán csak megvárom még elmúlik piri...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jesszusom, itt is laptető??? :lol: A dokim topicjában tegnap "kaptam" egyet :-) Juuuuj, izgi! :-)

Nálunk most az van, hogy a pcos-ra szedett jelenlegi met-adagolással el kellene tudni érni a 28 napos ciklust. Merthogy a nyavalyás elkezdett rövidülni, és az nagyon gáz, ha 25 napra jön meg, mert a béb nem tud megtapadni, nincs ideje.

A dokim szerint 21 napig rendben van, de tudjátok, én jobban tudom :D Mármint én érzem, hogy amikor megjön, az sokszor olyan szökőárszerű, vetélésjellegű, és érdekes, amikor nem próbálkozunk jókor, akkor normál mensiként jön meg...

Ha a pénteket elérjük, akkor végre-végre jókor jönne. Tegnap kezdett szurkálni a pocim (csak!!! sokszor már mensi előtt 8-10 nappal elkezdi) és ma egyre inkább. De szupi lenne, ha kihúzná holnapig!

Kép
 


Óóóó, bakker-bakker-bakker... elnéztem a naptárt!!! Jövő pénteket kéne elérni... :( Ma még csak a 20. ciklusnapom van... :(
De akkor meg mi a ménköves túrót szúrogat ez nekem? Ennyire azért nem szokott fájogatni, mint most, és egy pindurkát barnáztam is. Nagyon remélem, hogy "csak" egy elkésett félidős történet.
Kicsit spontánkodtunk a napokban, és pont tegnap olvastam, hogy plusz ovulációt kiválthat egy jólsikerült összebújás.
Hm, rá kéne dolgozni... :oops:
Csak az van, hogy vendégségben van nálunk egy ismerős kutyusa, és hát vagy kizárjuk a hálóból, vagy nemtudom...? Csak szét ne szedje az ajtót... :oops:

Kép
 


Sziasztok!

Végre találtam egy ilyen topicot, ahol beszélgethetünk erről.

Sajnos szerdai uh-on már nem volt szívhangja a babámnak, tegnap meg is volt a műtét. :(

Egy csomó kérdésem lenne.

Pl. normális, hogy ma már semmi vérzésem nincs? (ő a harmadik babánk lett volna, tehát 2x már szültem simán).
 
 


Szia Brita80!

Sajnálom, ami történt! :( Akarsz beszélni róla? Már, nem vájkálásból, hanem mert - remélem a többiek is megerősítik - könnyebb úgy feldolgozni a veszteséget, ha beszél róla az ember, kimondja.

Szerintem szokatlan, ha nincs vérzés, bár nekem nem halt el a baba, hanem spontánul levált :-( Nekem ha jól emlékszem, jó 10 napig megvolt a vérzés, a végén már csak szivárgás-pecsételés, de pont tűnődtem, hogy na most akkor életem végéig így marad, mikor marad már abba...

Orvos mit mond? Alvadásgátlót kaptál?

Kép
 


Szia Brita!

Elõször is nagyon sajnálom, amin át kellett menned, mind tudjuk, hogy milyen rossz most neked. :cry: Ha tudunk valamiben segíteni, akkor nyugodtan írj! Nekem személy szerint segítség volt, hogy láttam, mások ugyanebben a cipõben járnak, fel lehet tenni butának tûnõ kérdéseket, stb. - szóval manguszta, én megerõsítelek.

Nekem márciusban volt missed ab és a küret után gyakorlatilag azonnal elállt a vérzés (a mûtét után estére már alig volt valami), másnapra már csak barnázás volt, az mondjuk kb. 10 napig. Illetve pár nappal késõbb volt egyszer minimális vérzés. Én azóta is jól vagyok, minden kontroll oké volt, úgyhogy valószínûleg alkati kérdés, ki meddig vérzik. Vagy talán orvosa válogatja, mennyire sikerül jól a "takarítás". :?

Jobbulást kívánok neked és jöjjenek a kérdések. Fel a fejjel, mert bár ilyenkor kételkedik benne az ember, de hamarosan jobb lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bozza 2012.07.06 20:57-kor.
 
 


Manguszta, jót derültem a kutyás sztorin. El tudom képzelni, milyen inspiráló, ha leül az ajtóba, néz és közben nyelvét lógatva liheg... :D
Te nem hõmérõzöl akkor ugye? Mármint hogy a hõgörbe esetleg mutatna valamit a peteérésrõl. :?: Amúgy többektõl hallom, hogy a nagy meleg azért ebbõl a szempontból is megviseli a szervezetet. Engem mindenképp...

Hogy is van ez az öszebújással és a peteéréssel? Nem lenne rossz nekünk sem egy plusz pete vagy ilyesmi. Úgyis mindig odavoltam az ikrekért. :D Kívánom, hogy a szurkapiszka viselkedjen illõ módon és tarts ki jövõ hétig, azután pedig még 9 hónapig...
 
 


Ámen, Bozza nővérem és köszönöm! :D
Hőmérőzni nem szoktam, nem mindig ugyanakkor kelek és nem lenne pontos. Egy ideig néztem olyan minimikroszkóppal, meg ovuteszttel, de idegölő volt a méricskélés. Inkább az "uccuneki" :oops:.
Egy babás pszichológus blogon olvastam, az orgazmus indukálhat újabb peteérést. Nem t'om, hogyan, mert hát ugye az egy folyamat... de azt írták.

Mondanom sem kell, hogy nem lett semmi a nagy összebújásból... bár a kutya ment leghamarabb aludni (a ventillátor alá :lol:), tojt az arra, hogy hova tettük a kiságyát... Kidőltünk ebben a melegben :-)

Kép
 


Köszi csajok, igen azért is írtam ide, hogy beszélgessünk róla. Mert nekem is jól esik ha kibeszélhetem magamból, és itt olyanokkal tudok beszélgetni, akik pontosan tudják, és átérzik a helyzetem.

Felhívtam a dokim, és azt mondta hogy nagyon kitisztított, és lehet hogy ilyen korán záródik a méhnyak, szóval ezért nincs már semmilyen vérzésem, folyásom sem.

Tegnap mütét után volt valami, amit éreztem hogy folyik, mikor felülök. Egy éjszakai betétet raktam be, de nem is kellett volna. Este még volt rózsaszínes, enyhén barnás folyásom. Aztán ma reggelre semmi.

A hasam még fáj, néha erősen begörcsöl, főleg a bélmozgások érintik érzékenyen. Nem tudom érthető-e? Ez normális? Meg amikor leülök akkor érzek enyhe fájdalmat. Nektek milyen volt utána, görcs, fájdalom? És meddig?
 
 


Igen, mensiszerű fájdalom is volt, görcsök nem igazán, csak úgy, "nyomott". A leüléskor a fájdalom gondolom a tágítás utóhatása lehet, végülis húzták-vonták ott a dolgokat rendesen. A bélmozgásoknál pláne, ott futnak a belek mindenhol összevissza odabent, érintkeznek a frissen macerált területek falával (bár a méhűrben szerintem nincsenek érzőidegek, de a belekre reagálhatnak).
Végül is másfél nap telt el a műtét óta, ha láz, erős vérzés, hányinger, rosszullét ilyesmi nincs, akkor szerintem rendben vagy. Pihenj, ne emelj, ne rohanj, ne zötykölődj ha megteheted. Emlékszem, nekem keményebb talpú cipőben is rossz volt menni, van egy puha parafa talpú, rugalmas, abban jólesett.

Kép
 


A görcsök jelenthetik azt is, hogy húzódik vissza a méh, ez most jutott eszembe. Asszem adtak is valami erre való gyógyszert, hogy szedjem pár napig.

Kép
 


Szia Brita. Őszintén sajnálom, ami veled történt. Igen, mindannyian átéltük ugyanezt a helyzetet, remélem sose ismétlődik meg. Kérdezz nyugodtan bármit, itt nincsenek buta kérdések.
A műtét után nekem is két nap alatt elmúlt a vérzés utána már csak barnás váladék jött. Ami a hasfájást illeti, odabent vissza kell állni a rendnek, hiszen a terhességgel ott is átrendeződtek a dolgok. Nekem két-három hétig volt érzékenyebb a hasam a hirtelen mozdulatokra.

Vigyázz magadra.
vavyen72
Debrecen
 
 


Biztos csak erről van szó. Nekem is mozdulatoknál fáj leginkább. Felállok, leülök. Ha mozgásban vagyok jobb. Még a köhögésnél is érzem.

"Egy babás pszichológus blogon olvastam, az orgazmus indukálhat újabb peteérést. Nem t'om, hogyan, mert hát ugye az egy folyamat... de azt írták."

Ezt én is olvastam valahol. Meg ugye két peteérés is lehet egy ciklusban.
 
 


Brita, eszembe jutott még, hogy évekkel ezelőtt volt egy méhszájpolip-levételem. Na, az után jó hosszan, olyan 3 hétig azt éreztem, mintha egy műanyag kupak lenne a hasamban. Főleg amikor siettem az utcán, átmentem a zebrán stb. Merthogy azt nemcsak lecsippentik, hanem be is kotornak "az ellenkező oldalon" a méhnél, hogyha a túloldalra is átnőne, onnan is levegyék.

Doki esküdött rá, hogy semmit nem tett oda :D!
Szóval, még kisműtétnél is meglehetnek a fájdalmak. Azóta persze elmúlt :-)

Kép
 


Szia Britta!

A többiek már megfogalmazták amit ebben az esetben lehet mondani,de én is nagyon sajnálom,hogy neked is át kellett élned ezt a helyzetet. :(

Lányok hogy vagytok?
Ki mivel tölti a hétvégét?

Én lázasan várom haza a párom, hétfőn jön :P :P :P :P
Csak lehet,hogy pont mikulásozni fogok. :cry: (de mi kitudjuk várnai ha a doki szünetet rendelne el) :?

Szép estét mindenkinek :D

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

brita sajnálom a babát:((((
teljesen normálisak még a fájdalmak.hamarosan jobb lesz csak próbálj piheni azért....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na, megjött... :( És 23 napra!!!! Az már a nagyonnemkóser kategória. Meleg ide, meleg oda. És megint olyan nagykönyvesen, pecsételés másfél napig, egyre erősödően. Zúzok a dokihoz, amilyen hamar csak lehet :-(

Kép
 


Pihenek sokat, még nem is birok sokat menni. A hormonok lassan épülnek le, enyhe rosszullétek is vannak még. Meg ez a meleg is.
A vérzésem sem teljesen oké, de majd meglátjuk mit mond rá a dokim.
 
 


Sajnálom manguszta :( Majd számolj be, mit mondott az orvos. Bár én épp az ellenkezõjét élem, a 35. napon tartok, még sehol semmi. Hát ki tud ezen kiigazodni? :?
 
 


Brita, hanyadik héten történt?
Nekem a 7-iken. Sajnos ez a meleg semminek nem tesz jót, kíméld magad, amennyire teheted!

A hormonok, hát igen! Testileg és lelkileg is lehetnek, ill. nekem olyan volt, mintha "elvonási tüneteim" keletkeztek volna. Aztán szépen lassan lecsendesedtek, persze kellett hozzá kis idő. Fő most a türelem. És ha tanácsolhatok valamit, láss neki valami alkotósnak, amit eddig még nem csináltál! Fess üveget, köss, horgolj, ragassz scrapbook-ot valakinek ajándékba, ilyenek. Rengeteget hímeztem az operációim alatt, baromi sokat segített. Ha béna lesz, legfeljebb kidobod, nem az a lényeg. :-)

Kép
 


Köszi Bozza!
Kezdem megszokni, hogy mindenben a tankönyvvel ellentétesen reagálok. Doki szerint (maileztünk) alacsony a progeszteronom a magas inzulin miatt (hahaha, pont hogy jóóól lenyomtuk/juk gyógyszerrel az inzulint, így inkább hosszabbodnia kéne a ciklusnak). Mindenesetre ez most elég brutál. :?

Emberem szerint nyugizzak, a meleg kavart be. Hát...? :roll:

Ma voltam vérvételen, megnézzük a hormonszinteket, mert kezdek kimerülő petefészekre gyanakodni. Az most pont nem kéne, főleg, hogy pé-vel elvileg minden oké, "csak" megtapadási gondjaink vannak :-(

A meleget hogy bírjátok?

Kép
 


Sziasztok!!

Manguszta sajnálom pirit:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Brita, Mangusztának teljesen igaza van, az alkotás a legjobb gyógymód ilyenkor és segít lefoglalni magad. Én díszpárnákat varrtam. :) Remélem hamarosan jobban leszel (legalább fizikailag), hagyj egy kis idõt magadnak. És igen, a meleg. Ez a több hét durva hõség szerintem a makkegészségeseknek is megterhelõ, nem csoda, hogy minden fronton tiltakozik a szervezetünk...

A tegnapi "hidegfron" után gyakorlatilag nem kapok levegt a 34 fokos fülledtésgben. :S
 
 


Hátha nem tudjátok... Vavyen írt egy másik topikba... jelenleg 5 mm-es a babója :)

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Igen, "már" 5 mm. Jöttem volna előbb ide is, csak Brita miatt nem nagyon akartam "dicsekedni". Vasárnap voltam a dokinál, aki 5 hetes és 1 napos terhességet mondott.
Szóval 2013. március... várom a tavaszt :lol:

Remélem hamarosan tőletek is hasonló hírt kapunk. Ha nem bánjátok, néha benézek hozzátok.
vavyen72
Debrecen
 
 


Vavyen, hurrá-hurrá!!!!! :lol: Tavaszra fel! :lol: Gyere bármikor!
Szerintem kellenek a pozitív példák, aztán utánad nekünk is pikpakk itt lesznek ám a babócák!

Kép
 


Vavyen gratula,gratula gratula.

Manguszta sajnálom én is "piroskádat",hogy csak megtalált :(

Sajna én sem maradtam ki a jóból,mivel 35 napra becsengetett "piroska" :(
Bár minden roszban van valami jó,hogy mostmár 5 napos a ciklusom és nem 8-9 napos :)

Kitartást mindenkinek.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Delfinke, :-( Pirinéni miatt... de azért az 5 nap már biztató!!! Maradjon is így (közben egy babás, mondjuk 2 éves szünettel)!

Tegnap voltam dokinál, és azt mondja, hogy sokaknál tapasztalja, hogy az inzulinrezisztencia kezelésének elején elkezd összevisszázni a ciklus... a szeme se rebbent a 23 napra, szerinte majd beáll az rendesen. Hát, nem neki jön meg... :roll:

Kép
 


Sziasztok csajok!

Hogy vagytok? Nagyon leült ez a topic :(
Nekem most ment ismét el a párom,ismét 2-3 hét mire vissza tér hozzám.
Ma kezdtem el a második semicilin kúrámat. A 7-9 literes vízfogysztásom az egyik napról a másikra elállt,vagyis átesett a ló túloldalára most meg nem tudok inni :oops: velem is csak a bajjal van több :)
De bizakodunk (tök jó sablon szöveg) :)

Lányok kérlek írjatok magatokról.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Szia Delfinke!

Nehéz lehet, a párod miatt... hogy bírod?
A semicilint mire is kell szedned? Bocs, hogy ilyen lyukas-agyú vagyok, de nem emlékszem... :roll:
Hú, ez a 7-9 liter nem semmi!!! Lehet, hogy az antibiotikum miatt?

Az urológusom nekem is nagyon a lelkemre kötötte, hogy legyen meg a napi 2,5-3 liter. Mondjuk, meg is van.
Fájdogált a hasam, a két évvel ezelőtti műtéti hegem alatt, nem tudtam mire vélni, de azt mondják a dokik, hogy nem látnak semmit. Lehet, hogy tüszőérést érzek...? Még életemben nem éreztem; ti esetleg igen? Az egyik lombikos topicban írták a lányok, hogy ők érzik. Bár én nem szedek hormonokat, de nemrég emeltük meg a metformin-adagomat. Lehet, hogy annak hatására érzem. Remélem, hogy jót jelent. Ugye-ugye jót jelent? :-)

Ja, meglett a hormonszint-eredményem, elvileg minden normális. Progeszteront most nem tudtunk nézni, mert 3 időpontban kellene, és az egyikben nem tudok menni, így ez elnapolva jövő ciklusra.
Puszi mindenkinek!

Kép
 


Sziasztok!!!!!!!
Delfinke nem semmi mennyit iszol.huh:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!


Köszike,hogy írtatok :)

Egyszer úgy ébredtem,hogy szomlyas vagyok és minden ok nélkül kb 1-1.5 hónapig ittam 7-9 liter vizet,de most minden előzmény nélkül alig tudok le erőltetni 2-3 decit.
Semicilint egy úgynevezett "lactokokusz" felsőléguti fertőzés miatt kell szednem ami nem fent van hanem "ott lent" :oops: semmit nem érzek,nincsenek tünetei,de a tenyésztés kimutatta és a biztonság kedvéért megismételjük a semicilin kúrát mivel a páromnak is kell szednie.
Hogy bírom a párom nélkűl? :evil: nehezen :cry: mivel ma megkaptam a felmondásom :lol: :( valahol jó is meg nem is.

És mióta fáj a hasad manguszta? Valamilyen vizsgálatra vártok? Nekem nem mond semmit a dokinő és már nagyon unom.

Vigyázzatok magatokra ,puszi

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron