Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Delfinke, a vízfogyasztás tényleg elég furcsa, esetleg említetted már dokinak? Persze én sem rohangálok minden tünettel orvoshoz, de 7 liter, az azért nem kevés. A 2 deci pedig... Persze nincs már olyan meleg, stb, de napi egy pohár folyadékkal azért még nagyon szomjasnak kellene lenned. :)

Sajnálom, hogy megint szalma lettél, meg a munkát is... Jól vagy azért?

Manguszta, nem tudom, hogy fájdogál a hasad, viszont én is megérzem a peteérést. Nálam nem túl erõs, de elég jellegzetes szúró fájdalom. Nem középen, hanem kicsit oldalt fáj - nekem csak a baloldalon, mert a jobb oldali petefészkem sajni már nincs meg. Valamint kicsit nyomásérzékeny, vagyis ha lehuppanok pl. egy székre, azt észreveszem. (Bár a hasamat nyomogatva azt hiszem, nem fáj jobban... Hm. Épp nincs pé, úgyhogy nem tudom tesztelni, bocsi. :)) Változó, hogy meddig tart, mostanában délután kezdõdik, másnap délutánra elmúlik, általában 1 vagy 2 napig szoktam érezni.

Ha neked nem is így fáj, remélem, hogy jót jelent! A metformin mellett már próbálkozhattok vagy most szünetet tartasz?
 
 


Bozza, pont olyan! Érdekes, hogy csak mostanában érzem, pedig van pé_m. Lehet, hogy azért, mert a met miatt eléggé lefogytam? Már nem szigetel a zsír...? :lol: Ha jobboldalt fájna, már szirénáznék vakbélgyanúval, dehát bal oldalon fájdogál. Pont ahogy írod, lehuppanáskor, ha sietek az utcán, ilyesmi. Tökjól megnyugtattál, köszi!

Próbálkozunk lelkesen :oops: aztán nyaralás után megyünk férjestül a dokihoz, megbeszéljük a továbbiakat. Volt már inszem, aztán felfüggesztettük, mert a nagymeleg nem volt jó a kisfickóknak, aztán új munkahelyem lett, 3 hó próbaidővel. Aztán úgy voltunk vele, hogy nyár végig adunk időt magunknak, aztán leülünk a dokival. Addig meg, hajrá :oops:

Kép
 


A vakbélgyanú nagyon ismerõs!! Már húsz felett voltam (nem tegnap...), amikor elõször fájt, úgy kimondottan. Hát az egész családot riadóztattam, hogy most nekem vakbelem van, míg bölcs anyám meg nem kérdezte, hogy nem vagyok-e épp a ciklus közepén. De igen, csak akkor még azt sem tudtam, hogy eszik-e vagy isszák a ciklust. :lol:

A nyári meleg is árt a kisfickóknak?? :shock: Most gondolkodóba ejtettél... Még jó, hogy északnak megyünk nyaralni! Én is arra gondoltam, hogy ha ez a nyár is eseménytelenül fut ki, komolyabb lépéseket kellene tenni. De neeeeem! Megbeszéltem az ehavi petémmel, hogy õ már mindenképp legyen baba. Nem nagyon válaszolt a felvetésemre, de hallgatás beleegyezés...!
 
 

 
 

Igen, de nem a spontán nyári meleg, hanem pl. az egyik inszem előtti napon elég sokat utaztunk-izzadtunk-ültünk a kocsiban, aztán Ember reggel még meleg vízben zuhanyozott, mert jólesett az izomlázára... Doki azt mondta, legközelebb kiküldi egy szál gatyában havat lapátolni... :lol:

Nyaraláskor kapacitálni fogom, ússzon minél többet a tengerben :oops:

Merre fogtok menni nyaralni? A petének meg hajrá! Beszólok én is, akár össze is beszélhetnének, hogy közösen űzzük el Pirinénit kb. két évre... :D

Kép
 


Sziasztok Lányok!

Miket olvasok? manguszta hova mentek nyaralni? ami tengerrel kapcsolatos az már rossz nem lehet 8) . Ott biztos meglesz a gyümölcse :)

Bozza ti mentek nyaralni?

Mi nem hiszem,hogy megyünk mert ki kell nyögni a konyhaszekrényemet :roll:
bár nekem az álmom,hogy delfinnel úszhassak,azért is íratkoztam be tanfolyamra így öreg fejjel.Sokan hülyének néztek érte,de én pont beintek nekik,jobb később mint soha én ezt vallom :)
Bár reménykedem egy kicsit Egyiptomba :oops: :oops: :oops:
Na jó nem álmodozom mert majd belelóg a kezem a bilibe és fel kell ébrednem. :?

Szép estét nektek

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Hahó??????????????

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Halihó!
Horvát tengerpart, egy kedves ismerős családnál.
Egyiptom, hű! Jól hangzik! Bár oda nem merek menni, mert sajnos nagyon hasmenős vagyok... Emberem szerint marhaság, eccerűen csak gyáva vagyok :lol: Lehet, hogy neki van igaza. Tudod, mindenre van ilyen kifogásom... a Seychelles-szigetekre is "csak azért" :wink: nem megyünk, mert nagyon cápás :-) (el ne hidd ám! :-) mit nem adnék érte...)
Szuper, hogy beíratkoztál! Szerintem bármilyen életkorban lehet, ha élvezed!

Kép
 


Manguszta,remélem nagyon jól éreztétek magatokat .Hogy vagy? minden ok?Horvát tengerpart? nagyon szép,bár csak képeket láttam róla.Nekem Görög.o a kedvenc országom,de ott már voltunk az is nagyon szép.
Gyávaság vagy elővigyázatosság? hmmm melyik hangzik csajosabnak,talán a tartás a hasmarstól. :wink:
Nekem tényleg Egyiptom kellen innák a vizükből hátha tudnék wc-re menni :shock: talán hatásosabb lenne mint a keserűsó :oops: Bár ma este kicsi párom belelógatta a kezem a bilibe,hogy nem lesz annyi idő,hogy elmenjünk :cry: Majd csak lesz valami tudja,hogy szükségem van arra,hogy megpattanjunk innen,utálok itt lakni az Anyjáéknál :?

Bocsi kicsit eltekeredtem a témától:),de én már csak ilyen csapongó vagyok,vagy nem? egész elbizonytalanodtam.......

Szép estét

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Tuti tippem, a reggel felkelés előtt éhgyomorra ivott szénsavmentes víz... próbáld ki, hátha...
Hm, nyaralni el kell menni, muszáj pihenni, erőt gyűjteni... akár csak egy hosszú hétvégére, vagy délutánonként (még sokáig világos van) kimenni egy parkba, strandra, sétálni, beszélgetni, ilyesmi... akár barátnőkkel, ha az Ember nem ér rá.

Kép
 


Sziasztok!!!!!
hogy vagytok?
nekem sajnos megint megjött:( :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Óh, szia Nitácska, sajnálom... Nem mondom, hogy fel a fejjel, nekem legalábbis általában nem segít. Tarts ki, néhány nap és megint magad mögött tudhatod a csalódást! Veled vagyunk!!!

Én most vagyok a 2. DPO-n, de ez sem biztos. :lol: Két hét múlva elválik! :)
 
 


Nitácska nem mondok semmit,de tudod mit akarok mondani.

Manguszta.köszike a tippet,de nekem már ilyenek nem segítenek16 év nem telik el büntetlenűl.



Egy gyűlölettel teli világban sem szabad lemondanunk a reményről. Egy haraggal teli világban sem szabad lemondanunk a békességről. Egy kétségbeeséssel teli világban sem szabad lemondanunk az álmainkról. Egy bizalmatlansággal teli világban sem szabad lemondanunk arról, hogy higgyünk egymásban./Michael Jackson/

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Nitácska, :( sajnálom pirit... kerüljön már el...!
Delfinke, kitartás...

Kép
 


Boldog évfordulót mangusz! :)
 
 


Köszönjük szépen! :)

Kép
 


:( :( :cry: :cry: :cry: :cry:

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon le állt ez a topik :( ,hogy vagytok? :( Minden "rendben" van veletek?

Manguszta mivel ünnepeltétek meg a házassági évfordulótokat? talán egy picike lesz a meglepi ajándékba :x

Nitácska remélem már elkerűl a piroska.


Nálam káosz van,nagyon sok az idegességre adó okok.Nagyon fáj a hasam,de még nem jöhetne meg,mert túl korai lenne talán a sok idegesség az oka. Dokihoz nem mentem még el,de szerintem felhívom,hogy elmennék hozzá,mert nekem kevés az az egy tenyésztés amit csinált a baba elvesztése óta:( elsőnek 30 napra,majd 35 napra jött meg most meg 13napnál járok és ugyan azok a tüneteim. Na mindegy próbálok reggelire inni tejet,bár mindentől hányingerem van,pedig éhes vagyok tegnap sem nagyon tudtam enni :) bár meg sem látszik rajtam ha nem eszek pár napig.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Delfinke sajnos eddig mindíg időbe jelentkezett pirike.kéne vissza menni a dokoihoz..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska és mért nem mentél már vissza a dokihoz? Remélem nem akarod bevenni a letojom tablettát és elővenni a majd lesz valami cédulát?

Én most ebből próbálom magam kirúgdosni,hogy mozdúljak meg és menjek valakihez aki mond is valami biztatót.

Manguszta?

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Delfinke dehogy akarom bevenni azt a tablettát.csak a két gyereket nem akarom magammal vinni oda mert órákat is kell várni mire sorra kerülhetek.api nagyon sokat dolgozik...
de hamarosan sort kerítek a dokira.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!
Egy kis lelki támaszra lenne szükségem olyanoktól akik már átmentek azon amin most én.
2 napja volt missed ab. miatt műtétem. Minimális a vérzésem és nem is ez izgat, hanem a dolog lelki része. Nem tudom feldolgozni, hogy MIÉRT történt ez velünk?! A 9.héten voltam, igaz már a legelső UH-on sem láttak szívműködést, ezért hetente hívott vissza UH kontrollra és a 3.kontrollon mondta biztosra hogy meghalt (vagy talán nem is élt soha). Van egy 4 éves kislányunk, ő ad nekem erőt a továbbiakhoz.
Az orvosom azt mondta, hogy 3 hónap múlva próbálkozhatunk újra, de én úgy érzem nem tudok addig várni. Persze a baba épsége az elsődleges szempont.
És ami csak "hab a tortán", az az, hogy a sógornőm MA vetélt el!
Kérlek segítsetek, már az hogy elmondhatom, sokat segít.
Sziasztok, Sárga Tulipán.


Szia Tulipán!

Gyere nyugodtan, mesélj! Sajnálom, hogy ez történt Veletek!
Ez egy hosszú folyamat, ne várd, hogy máris fel tudd dolgozni. Teljesen természetes, hogy így érzel, ebben a szakaszban ez - sajnos - így normális. Itt mindannyian végigmentünk ezen, és így éreztünk-érzünk... Miért velünk történt, akik akartuk, vártuk, szerettük azt a pici életet, aki, megmagyarázhatatlanul és hirtelen elment tőlünk...
És igen, nem vigasztal, hogy hamarosan újra lehet próbálkozni, és az sem segít, ha azt mondják, hogy biztosan volt valami baj, ami miatt jobb ez így, a természet tudja a dolgát stb. Ez baromira nem vigasztal és nem kisebb a veszteség... Adj időt magadnak!!!

Azt szeretném mondani, javasolni Neked, hogy nyugodtan gyere, beszélj róla! Nem lesz hirtelen könnyebb, de elindul a folyamat.
Nagy-nagy ölelést küldök!!!

Kép
 


Lányok, sziasztok!
Bocs, hogy eltűntem, nyaralni voltunk. De már itthon :-(
Nitácska, remélem, minden rendben Nálatok!
Teréz, hogy van a pocifájásod? Úgy hallottam, vannak vmilyen vírusok, remélem, nem kaptál el valamit, csak múló dolog volt?

Puszi mindenkinek!
Manguszta

Kép
 


Kedves Manguszta!
Köszönöm a vígasztaló szavakat és az ölelést, hidd el megkaptam!
Köszönöm, hogy így ismeretlenül is csatlakozhatom hozzátok, ez most mindennél többet ér.
Sziasztok, Tulipán.


Sziasztok!
Ma reggel anyósomék elvitték Laurát, a kislányunkat a Balcsira 2 hétre. Férjem ma is dolgozik, hétfőtől pedig elutazik 1 hétre külföldre.
Legalább ők jól fogják érezni magukat...
Szóval egyedül vagyok. Üresen. Csak én és a gondolataim.
Igazság szerint már nem is tudom, hogy a babát sajnálom, vagy magamat. Pedig az önsajnálat semmit nem ér. Tudom, túl kell lépnem minél hamarabb, mert az élet megy tovább, de olyan nehéz. Úgy fáj a lelkem, hogy nem tudom abbahagyni a sírást. Még ha kívül nem is sírok, de belül állandóan.
Jövő héttől vissza kell mennem dolgozni. Már előre félek a kérdésektől.
Szeptembertől el akarok menni tartós táppénzre, nem tudom hogy a háziorvosom belemegy-e. Képtelen vagyok bármire is.
Mikor múlik el a fájdalom???
És még vérzek, ez is állandóan csak ARRA emlékeztet.
Bocs a szóáradatért és negativisztikus hangnemért. Talán majd jobb lesz. Sziasztok, Tulipán.


Sziasztok!


Tulipán nagyon sajnálom én is ami veled történt és azt is,hogy egyedül maradsz ebben a helyzetben.Én is egyedül csináltam végig és borzasztó nehéz,hogy ne kattanj be.Manguszta nagyon jól megfogalmazta amit ilyenkor van értelme mondani és nagyon szivesen meghallgatunk ha szeretnél róla beszélni,mert sajnos mi is tudjuk min mentél keresztül.

Ne szabatkozz ha úgy érzed,hogy talán sokat írsz mert itt nem a hosszúsága számít a levélnek,hanem a tartalma.


Nekem sokat segített,hogy itt lehettem és beszélhettem a fájdalmamról. Még a mai napig könny szökik a szemembe ha belegondolok és május nem most volt,de ma is olyan eleven mintha tegnap lett volna,tehet addj időt magadnak,nagyon sok időt.

Szivesen beszélgetünk veled ,ezt azért jó ha tudod.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Szia Manguszta!

Örülök,hogy vissza tértél uncsi ha nem vagy itt :)

Minden rendben van veled? Hogy vagy? Merre jártatok?


A hasfájásom elmúlt,köszönöm kérdésed.
A lelkem fáj nagyon,mert minden olyan kusza,nagyon sokat gondolok az utóbbi időben a picikémre,de tudom ez van,ezt dobta a gép. :(
A menzeszem teljes felborúlt a hormonjaim miatt idegbeteg vagyok,saját magam nem tudom elviselni :oops:

Na jó nem nyafogok megrázom magam és kemény vagyok nem kislány :)

Nitácska merre jársz? Mi van veled?

Puszi

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Tulipán, muszáj visszamenned dolgozni? Nem tudod még kiíratni magad pár napra? Végülis műtéted volt, legelőször fizikailag kellene regenerálódnod!
Lelkileg persze lehet, hogy jobb, ha lefoglal a munka, de ilyenkor fizikailag is gyenge az ember.

És: ááállj! Igenis, sajnáld magad! Totál jogod van hozzá! Ez a világ legnagyobb és legrosszabb vesztesége. Abszolút nem kell "mihamarabb" túljutnod! Ez nem muszájság, és nem határidős munka. Lassú, fokozatos dolog ez. Sírj nyugodtan, mert megkönnyebbít. Természetellenes, ha ilyen esetben megrázza magát az ember. Nem gumiból vagyunk...

Nekem a vetéléskor lett volna naptárilag is a mensim, nem tudom, hogy emiatt-e, de kábé tíz nap-két hétig vérezgettem. Egy kulcsszó van: türelem! Ne siettess semmit, se a fizikai, se a lelki gyógyulást - erre nem lehet gyógyszert bevenni, "csak" elmúlik. Lassan.

Kérdések: ne félj tőlük, mert nincs értelme. Tényként kezeld. Ha fáj is, érdemes kimondani: sajnos elvesztettem a babát. Pocsékul érzem magam. Tudom, hogy jobban leszek, de most még nagyon fáj a dolog. Az, hogy a kollégák közül ki hogyan reagál erre, az kizárólag őt jellemzi, az már egyáltalán nem a te dolgod! (sajnál, együttérez, érzéketlenül reagál stb.)

Na, nem osztom tovább az észt... :-)

Kép
 


Szia Teréz!

A mensim nekem is vacakolt az utóbbi időben, szerintem ezek a brutális hőmérsékleti viszonyok tesznek be nekünk... Totál beparáztam, mert múltkor az amúgy is rövid 25-26 napos ciklusom megörvendeztetett egy 23 nappal...
Voltam hormonvizsgálaton is, de minden oké volt, papír szerint.

Aztán amikor elmentünk nyaralni, hirtelen 31 napra jött meg. Gondolhatod, már reménykedtem, csak nem volt nálam teszt. Aztán beköszöntött "pirinéni", a nyamvadt... :? De ott is valszeg a tengerpart, jó levegő, nyugalom miatt lehetett így.

Most meg belobbant az immunbetegségem, annyira, hogy szteroidot kell szednem rá. De inkább, mint szenvedni. Szóval, nem a legjobbak a híreim, de próbálok lavírozgatni...

Kép
 


Szia Manguszta!

De ismerősek a "te" számaid a számomra,mintha az én menszeszemet soroltad volna,30-35-23napra jött meg és ráadásúl 4 nap alatt letudtam :?
Csak kérdés ,hogy most mi a vihar van vagy lesz.

Ne haragudj,de nem emlékszem milyen immunbetegséged van,mesélnél róla egy kicsit?,de csak ha nem gond. Remélem a gyógyszerek azért segítenek,mert elég komolynak hangzik,ha szteroidot is tartalmaz a gyógyszered.

Át tudom élni a 31 napos reménykedésed,én a 35napnál voltam így :(

És most nálatok mi a helyzet,lehet próbálkoznotok? kapsz valami gyógyszert?


Jobbulást kívánok neked és sok erőt úgy az egész helyzethez.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a vígasztaló szavakat.
Szombaton voltam a mélyponton azt hiszem, aznap egész nap csak sírtam. Aztán másnap hazajött a férjem és az az ötlete támadt, hogy búcsúztassuk el a kicsit: gyertyát gyújtottunk neki és odatettük mellé az 1. UH képét. A gyertya egész nap égett és azóta is minden nap meggyújtom, én így emlékezem rá. Sajnos a műtét 2.napján a sógornőm is elvetélt, így azt mondogatom magamban hogy az én és az ő kicsikéje sincs egyedül, mert biztosan odafönn együtt vannak... Ez és a szertartásos elbúcsúzás azt hiszem segített feldolgozni a történteket, és elfogadni hogy ennek így kellett lennie.
Mostantól próbálok csak előre tekinteni. Bízni abban hogy a következő baba minél hamarabb összejön és egészséges lesz. Mint ahogy gondolom mindannyian ezt teszitek Ti is.
Holnaptól már dolgozom, legalább emberek, gyerekek között leszek. Az elkövetkező 1 hétben egyedül leszek, de legalább próbálok tanulni.

Nektek mikor jött a rendbe a műtét után a ciklusotok?
Mikortól lesz fizikailag kész az ember újabb terhességre? Az orvosom szerint 3 hónap, de talán annyira nem is kell szigorúan betartani?

Mindenkinek jó pihenést a maradék időre,
sziasztok, Tulipán.


Szia Tulipán!

A búcsúztatás nagyon jó dolog, klassz, hogy a férjednek eszébe jutott!
Ciklus: következő hónapban már rendesen jött, ha jól emlékszem. Nem kell szigorúan betartani, érezni fogod, ha már rendben vagy!

Kép
 


Sziasztok!
Sajna a tegnapi "munkába állásom" balul sült el. Amint megkérdezte valaki hogy hogy vagyok, rögtön sírva fakadtam. Végül hazaküldtek hogy még pihenjek. Az orvosom még mára kiírt táppénzre. Holnap újra próbálkozom. Jó lenne ha már kicsit normálisabban tudnám lereagálni a dolgokat, de egyenlőre úgy érzem nincs kedvem emberek közé menni. Mindenhol csak pocakos kismamákat látok.
De sebaj, majd jobb lesz...
Manguszta, Delfinke megkérdezhetem hogy mi a probléma a ciklusotokkal?
Tudok egy jó nőgyógyászt, ha gondoljátok megadom az elérhetőségét...
Manguszta az immunbetegséged nem IBD véletlenül?
Mindenkinek szép napot, mielőbbi babázást.
Sziasztok, Tulipán.

Lilypie Kids Birthday tickers


Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers


Tulipán, nem tudsz otthon maradni még a héten? Nem "normális" dolog a műtét után pár nappal már visszamenni, fizikailag se fogod bírni... hiányzik, hogy lerobbanj...? Bocs, ha nyersnek hat, amit mondok, de minimum egy hetet otthon kéne maradnod, de inkább kettőt... Persze Te tudod, hogy mennyit bír a munkahelyed, de ha őszerintük is inkább pihenj, akkor - hallgass rájuk! Ezzel a pár nap plusszal többet nyersz, ha megerősödve mész vissza.

Természetes, hogy sírva fakad az ember. Ne siettess semmit! Sírj, ha úgy érzed. Jogod van szomorúnak lenni.
Ha úgy érzed, hogy jobban akarsz lenni, akkor beszélj róla. Pl. a sógornőddel, vagy itt velünk, vagy más fórumokon is.

Nagyon klassz a vonalzód! Szép kislányod van. Igazi kis hölgy! :-)

Igen, bélgyulladás. Rohadt egy betegség...
A nőgyógyászt köszi, de nagyon jó dokim van, már régóta ismer, tudja az összes nyavalyámat, és mindent megtesz. Egy nagy hírű docenst cseréltem le rá :-) Általában fordítva működöm, de tényleg - a PCOS-emnél nincsenek cisztáim, az IR "lájt", de makacs, az endometriózisom nem a méhben-petefészekben van hanem tökmáshol... Rajtam többet tanult, mint az egész egyetemen együttvéve :lol:

A ciklussal az a baj, hogy egyre rövidül = habár szerintem összejönnek a babák, de egyszerűen nincs idejük megtapadni. A nőgyógyásznak végig kell játszania a protokollt (4-6 inszem), de pont arra egyáltalán nincs szükségem, ha egyszer megtapadási probléma van, nem pedig bejutási. Azon meg egy bizonyos lombikos eljárás tud csak segíteni. Én tudom, de akkor is végig kell játszani a rohadt protokollt, mire idáig eljuthat az ember. És hogy "jobb" legyen, a klinikán nem csinálnak lombikot, mehetek majd egy új dokihoz, akinél végig kell majd játszani, hogy nem, ne a tankönyvből induljon ki, mert én nem a tankönyv szerint működöm, hanem belőlem. Marhára nincs kedvem az egészhez. Pedig ha gyereket akarok, muszáj lesz.

Kép
 


Szia Manguszta!
Ahogy olvasom a leveledet, rájövök hogy az én problémám csak múló fájdalom ahhoz képest ami másoknak van. Nem mintha nem láttam volna már életemben sok fájdalmat, szenvedést (orvosként), de amit munka közben látunk, attól próbáljuk magunkat a lehető legerősebben elhatárolni érzelmileg. Csak így lehet túlélni, főleg egy olyan érzékeny embernek mint én vagyok. De tudod, amikor velem vagy olyan emberrel történik rossz dolog, aki a barátom, vagy rokonom, na az egészen más. Ilyenkor jövünk rá, hogy rossz dolgok NEM csak másokkal történhetnek. És persze hogy minden probléma csak relatív, mindenkinek a saját baja a legnagyobb.

Ezt csak azért írom, mert amíg én el vagyok foglalva a saját kis fájdalmammal, addig pl. Te ennyi sok - egyenként sem kellemes- betegséggel kell hogy nap mint nap megküzdjél. És emellett még Te vígasztalsz másokat. Hát tudod, le a kalappal! És én csak szégyenlem magamat.

Tudod, van egy barátnőm, akinek ugyancsak endometriosisa van/volt, megoperálták, leégették az ovariumokról a nem odaillő részeket. Ez sajnos olyan jól sikerült, hogy utána hónapokig nem volt ovulációja egyáltalán, sőt elkezdett klímaxolni. És amikor már lemondtak róla, mondván nem lehet saját gyereke soha, akkor hirtelen újra visszaállt a ciklusa. Megtörtént az ovuláció indukció, IVF és most 7 hónapos terhes! :lol: :lol:
Szóval csodák tényleg vannak!

Én azt mondom Neked, hogy gondolom, hogy sok rossz dolgon vagy már túl, de higgyél benne és sikerülni fog. És amikor először majd meglátod a kisbabádat, az minden fájdalomért kárpótolni fog!
Köszönöm, hogy megosztottad velem a dolgaidat, és bocs hogy ilyen hosszúra nyúlt a válaszom.

Holnap már igazán be kell mennem dolgozni, még mindig táppénzen vagyok.
De legalább bennt talán kicsit hasznosnak érzem magam.
A mielőbbi "viszontlátásért", sziasztok, Tulipán.

Lilypie Kids Birthday tickers


Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers


Tulipán, köszi, annyira kedves vagy!
De itt most nem rólam van szó, nem olyan vészesek ezek a nyavalyák, :lol: mármint lehet együtt élni velük.

A munka talán tényleg segíteni fog. És ne feledd, ha sírni kell, hát sírjál. Fáj, de jót tesz. Maximum vigyél magaddal egy doboz púdert meg alapozót!

Aztán gyere és mesélj, hogy hogy sikerült átvészelni a napot, jó?

Kép
 


Sziasztok!!!!!!!

bocsi az eltünésért....
remélem mindenki jól van majd ha tudok vissza olvasok:)

nálam nem tudom most mi van napokig fájtak a melleim amik soha nem szoktak piri előtt se semmikor.erősen szurkált a hasam a jobb oldalonis de tegnap előtt elkezdtem barnázni először halványan tegnap erősebben ma megint szinte semmi...pirivel hónapok óta nem volt gond időbe jött minden gond nélkül.szóval most nem értem mi lehet...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hűha, Nitácska... szorítok!
Tudod, lehet mensi miatt is+időjárási változások-frontok miatt is, de NE ez legyen! :lol:

Kép
 


sajna megjött.de lehet volt valami mert én szülések óta soha nem görcsöltem így...fájdalomcsillapítót vettem be már nem bírtam......de sebaj elmúlik aztán irány a doki!
bekeményítek:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helyes, csak keményen! :)

Kép
 


Sziasztok Lányok!

Nitácska örülök,hogy vissza tértél :)keményíts is be ,mert anélkül sajnos ebben az országban semmi sem működik.

Sárgatulipán,hogy vagy? Kicsit enyhűlt már egy kicsit a fájdalmad?


Manguszta Te hogyérzed magad? Veled miújság?

Nálam még minden változatlan,nem akar a baba összejönni pedig nem görcsölünk rajta :(

Puszi nektek.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Szia Delfinke!

Voltunk nyaralni, már itthon vagyunk. Ugye a rövid ciklussal görcsölök egy ideje - hát a nyaralás alatt is megjött. Erre varrjatok gombot: a tengerparton 31 napra jött meg, tegnap meg, itthon, újra 25 napra... Kezdek arra gyanakodni, hogy szennyezett levegő, környezeti ártalmak - de ezek téééényleg ennyire befolyásolni tudják a ciklust?
Megőrülök... Pedig külvárosban lakunk, elég zöld övezetben (bár nem kertesház...), de még így is??

Kép
 


Delfinke nem vagy egyedül..nálunk se jön sajnos........de fog!+

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok!
Hát újra itt vagyok, lelki sebek gyógyulóban. Az első 2 hét borzalmas volt, de fátylat rá, nem is akarok gondolni rá.
Most már itthon van a férjem és Laura is, ők az igazi gyógyír a sebekre...
Voltam az orvosomnál 2 hetes kontrollon, azt mondta minden rendben van velem, feloldott minden tilalom alól :D Azt mondta hogy jó lenne ha 3 hónapot várnánk a következő próbálkozásig,de mindenesetre nem védekezünk, úgyhogy a természetre bízzuk a dolgot. Mindenesetre arra kiváncsi vagyok, hogy visszaáll-e a normál ciklusom.
Múlt héten már voltam dolgozni, időnként még elsírtam magam, de egyébként minden oké volt. Most táppenzen vagyok, aztán szabin, szóval most tartósan itthon leszek, muszáj pihennem, na meg tanulnom...
Hétvégén családi napokat tartottunk, csak hármasban voltunk Fertődőn. Minden nap átmentünk Ausztriába, voltunk a Family Parkban, Laura nagyon élvezte. Voltunk Sopronban bobozni, rengeteget aludtunk. Szóval jó volt, feltöltődtem.

Manguszta, szerintem sajnos a környezeti ártalmak egyre inkább befolyásolnak minket. Nem lehet véletlen, hogy a sógornőmmel szinte egyszerre vetéltünk el, szerintem VALAMI történt, amiről nem tudunk (sugárzás, szennyezés, bármi...). Persze lehet hogy csak paranoiás vagyok..

Delfinke, ne hajrá, előbb-utóbb össze fog jönni a babóca! Mi mindannyian ebben bízunk, ugye?

Na, most mennem kell, sziasztok,
Tulipán.

Lilypie Kids Birthday tickers


Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers


Szia Tulipán!

De jó, hogy jöttél! Hiányoztál!
Remekül hangzik ez a családi hétvége! Klassz, hogy együtt tudtatok pihenni, kikapcsolódni :-)

Lehet valami ebben a "valami történt"-ben... most olvastam az egyik lombikos topicban, hogy épp mondta az egyik lány, hogy augusztusban senkinek sem sikerült a beültetés. Fura... azért a statisztikákat követve egy-kettő sikerülhetett volna. Szóval, fura...!

Kép
 


Sziasztok Lányok!

Tulpán örülök,hogy már jobban vagy és a kedved is jobb,csak így tovább.A családi program mindig a legjobb gyógyír.

Tudom,hogy nem vagyok egyedűl :( ,de akkor sem értem mért rövidült le a ciklusom ,sajna 14 napra jött meg és 4 napig tartott és már megint érzem,hogy meg akar jönni és 15. napnál járok :(
Sanos mennem kell gyomor tükrözésre is,de remélem legalább az a problémám megoldódik.

Igen vannak fura dolgok,amiket elég nehéz megmagyarázni.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!


Hogy vagytok? Nagyon lecsendesedett a topik :( ,remélem "jól" vagytok és csak az idő hiány miatt nem jöttök fel.

Szép hétvégét kívánok mindenkinek.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Manguszta,hogy vagy? Nincs kedved írni egy kicsit magadról?

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Szia Teréz!

Hááát... sok jót nem tudok írni. A jó az, hogy már két hete dolgozom (lekopogom...), de az augusztus elején kiújult immunbetegségem csak nagyon lassan javul. Merthogy az orvosom szabin volt, aki meg helyettesítette, az eléggé alálőtte a szteroid-dózist. Ezzel meghosszabbította a szenvedést, elrontotta a gyógyszer hatékonyságát és szerencsétlen mellékvesémet is tovább kínozzuk, mint jó lett volna. Plusz, mindennap két órával hamarabb kell felkelnem, hogy megbízhatóan el tudjak indulni dolgozni. Emiatt jó kialvatlan és gyenge vagyok. Már harmadik hete, mert hétvégéken is úgy jött ki, hogy nem tudtam pihenni.
Ja, és a héten a munkahelyen a légkonditól kaptam egy cuki kis mandulagyulladást, nyelni alig tudok, köhögök mint állat és mindenem fáj, könyéktől felfelé.
Nemrég jöttünk haza, vidéken voltunk egy üdülőben, anyósék házassági évfordulóját ünnepeltük közösen, ami jól hangzott volna, ha nem kellett volna kedvesnek lenni, érdekessé tenni számukra az ottlétet, kísérgetni őket, gondoskodni a kényelmükről, hőemelkedésben, amikor állva el bírnék aludni, és az egyetlen vágyam annyi, hogy hadd aludjak egyszer egyvégtében 10 órát, csöndben, sötétben, nyugalomban.
Csupa öröm az élet, nem? :?

Kép
 


Szia Manguszta

Gyógyúlj meg mihamarabb,sajnálom,hogy a doki ennyire kezdő volt.
Gondolom újabb beteg ácsi szóba sem jöhet?
Mert,ha még meg is fáztál akkor ,tényleg egy jó adag alvásra is szükséged volna.
El sem tudom képzelni,milyen szenvedéssel járhat neked ez a betegség.
A menzeszed be állt már ? vagy még az is kínoz a sok más tetejére?
Anyosodékat nem szereted vagy csak a betegséged fárasztott le ennyire?

Én is megfáztam,de jó lenne gyorsan kimászni belőle,nekem a kálcim-c sandos 1000mg-os az nagyon bevállt,nagy dózisban napi3X 1 pezsgő tabletta.

Köszönöm,hogy írtál és gyógyúlj meg és aludj egy nagyot.
öröm az élet,csak most másnál jár a boldogság :(

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron