Új privát üzeneted érkezett!

De azért akkor is, 7-ből 6!!!! Király!!! De nem merem tovább feszíteni a húrt, még magam maradunk. :lol: :lol:
Vendég
 


Betty-ről van valami hír??? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kép
 

 
 

Én ott tartok, hogy mindkét fagyi baba felébredt. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:annyit olvastam a másikban, hogy most szigorú fekvés, pihi és nem lesz egy darabig net közelben.De biztos jön majd ide is, mi addig küldjük a babaragacsokat!!!!+++
 


Köszi Nóri,
Jajjj....olyan jó lenne, ha most sikerülne, én annyira drukkolok neki.+++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem is, most sikerülni fog.+++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Bárcsak így lenne. :roll:
 


Félreértés ne essék, nem sértődtem meg, eddig sem, és most sem, mert én mindig is azt mondtam, és én igy is élek, hogy pl megérthetek valakit, mert a barátom, vagy akármi, mert érzelmes ember vagyok, de átérezni, és teljesen megérteni nem lehet senkit addig, amig valaki azt a saját bőrén meg nem tapasztalta, és ez mind a jó, mind a rossz dolgokra is állja. Én ezt a nagy bölcsességet már saját tapasztalatomból tanultam meg. Én tényleg már régóta érzem, hogy ez a topic már nem az, sőt, messziről nem az, aminek indult, hisz először nézzük azt, hogy hányan maradtunk? Másfelől nekem például személy szerint, sértődés ne essék, de legjobban azok közül, akik nem irogatnak, Jaimee és Betsy hiányzik a legjobban, és mivel más fórumokon nem találtam őket, olvasom Popi blogját, Betsy képeit pedig meg tudom nézni az iwiw-en, mert tényleg érdekel, hogy mi van velük (is). Valahogy egyszerűen akármi okból kifolyólag is, de ez a topic meghalt, és be kell látnom, hogy ennyi volt. Sosem folytam bele a nagyobb vitákban, nem is akartam, most is vártam, hogy visszajönnek a régiek, de nem, igy ennek nincs értelme. A másik topicra ha hiszitek, ha nem, én is kiváncsi vagyok, hogy ki hozhatta létre, és nagy meglepetésként ért a privi, de nagyon meg is örültem neki, és én sem tudom, hogy miben higgyek, mindig is azt mondtam, hogy van egy felsőbb erő, nemtudom minek nevezik, Istennek, vagy sorsnak, vagy bárminek, de éppen, amikor besokalltam, hopp, nyilt egy új topic, ahol nagyon remélem, hogy újra összeállhat a régi banda. Én másik topicba sosem irtam, próbáltam, de nem jött össze, mert itt kezdtem, titeket ismertelek meg, és veletek éreztem magam jól, ezért is maradtam, reménykedve, hogy nem bomlik fel a topic, de be kell látni, hogy az már régóta felbomlott...

Bibi,
azért a kis Bibi haja még mindig nagyon tetszik!

És Nóri, tényleg sajnálom a te esetedet, és úgyszintén a többieket is, akiknek még nem sikerült teherbe esniük, ennyi év, stb., de talán, sőt biztos vagyok benne, hogy neked a legrosszabb, hisz te már megtapasztaltad, érezted a rúgásait, stb, és véget ért, el sem tudom képzelni a fájdalmadat, belegondolni is rossz, amint irtam is, nem akarok okoskodni, mert igazán átérezni, megérteni csak az tudja, aki már megtapasztalta, sajnos, de gondoltam rád, amikor kiregisztráltál, meg most is drukkolok, és a többieknek is, kivánom, hogy mihamarabb legyen babátok... úgy Babszinak, Bettynek, Arikonnak (remélem nem hagytam ki senkit)!
 
 


Köszönöm és minden jót Nektek!
 


Köszi Sirki! Azért! :lol: :lol:

Hát, túl sokan nem maradtunk...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.03.01 13:13-kor.
Vendég
 


Hát, úgy látom Nóri is lelépett. :oops: :oops:
Azért remélem ír, mert nagyon kiváncsi vagyok rá, és nagyon drukkolok neki. Ő is támogatott priviben amikor volt ez a down mizéria. :oops: :oops:

Bibi?????Mi lesz????Jössz másikra????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hát igen, Nórinak is én szóltam be, hogy csini a kis rózsaszín topánkája a vonalzóján...hát úgy megsértődött, még a tickert is törölte. :twisted: :twisted:

Nem megyek Judy, köszönöm, nem vagyok én oda való. Nekem tetszik, ha valahol van humor, könnyed csevej, kis felüdülés és ugratás, nem csak a baba téma, s annak sem a hűmikomolyanyukákvagyunk -oldala, ha nézed néha a blogom, ott is inkább kisebb vidám történetek vannak, móka és kacagás, nem a szigorú hány foga van meg hány szót tud és mikorleszmárszobatiszta téma. Nem megyek, Judy "unom őket, és ők is unják...", de erre meg Lovasi írta meg a tutit:

Sokan vannak
Barátkoznak a disznóimnak csalánt hoznak
Unom őket és ők is unják
Vagy a csalánoktól olyan furcsák
Vagy biztos jó sok disznó esznek
És ettől ők is disznók lesznek
Hazudoznak ha megszeretnek
És szánalmasak ha elélveznek
Gyakorlatilag mindnek lőttek
Hiába lövetik le később őket
De mégis azért az jó ebben
Hogy kíváncsi vagyok vajon lesz-e végbélrákom vagy szívgyógyszerem
Unokáim meg a többi ilyen dolog
Ami azt mutatja, hogy éltem
S minden úgy lett-e amitől féltem.


Azért nem sértődök meg, ha Te sem jössz többet, tényleg! Ha úgy érzed, menj, de nehogy a szívedre vedd, tényleg menj, hívnak, várnak, és ez így van jól! Én meg itt bezárok, s boldogan élek míg meg nem halok!
:lol:

Ui. 2007-2008 meg én voltam. :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Sziasztok! csak nem akartok feloszlani? hát ez az én formám, az elmúlt 2-hétben zúdúlt rám az összes balszerencse ami csak van a földön párom ugy döntött lelép a legjobb barátnőmmel 9-év után ennyi volt össze-vissza költöztem vele és végül anyukámnál landoltam senkim nem maradt.. anukámon kívül senkivel nem oszthatom meg ezt az elviselhetetlen fájdalmat... egy barátnőm volt de az is megfosztott mindentöl ami eddig fontos volt az életemben... (talán majd neki sikerül szülni egy babát) csak azért irtam le mert most már nincs miért itt legyek azt hittem töletek tanulhatok és felkészülhetek az anyaságra és jókat mosolyogtam rajtatok sok boldogságot és sikereket kivánok minden anyukának szívből!!! sziasztok!
Vendég
 


Szia Névtelen! Nem akarunk oszlani, páran azért a színfalak mögött értékes barátságokat kötöttünk, csak ha ide már rajtunk kívül nem ír senki, el tudjuk intézni privátban is a megbeszélnivalóinkat....viszont ha Te őszintén jókat mosolyogtál rajtunk, akkor itt a helyed!

Felkészülni az anyaságra? Nem tudom, erre nem lehet szakirodalomból vagy jótanácsokból felkészülni, ez majd jön magától. Ha viszont technikai kérdéseid vannak, milyen kiságyat, babakocsit vegyél, arra ott a guuuuugli, szerintem mások már mindent leírtak, lepontoztak, max. még hozzáadhatjuk a mi személyes tapasztalatainkat, ami csepp a tengerben ugyan, de a miénk. :lol: Bár gondolom, Te inkább a kérdés lelki oldalát közelíted meg, arra a csodára viszont tényleg nem lehet felkészülni, a legszebb dolog, ami történhet egy nő életében, majd megtapasztalod...Én a fentiek kapcsán csak attól intelek, hogy vigyázz, ne légy majd tipikus játszótéri anyuka, gyerkőcök mellett is igenis légy csinos, lakkozd a körmöd, legyen jó a frizurád, hagyd a kinyúlt mackókat, s maradj a társadnak az az izgalmas, szexis nő, kit babavállalás előtt ismert meg, ne csak kizárólag a gyerekekről beszélni tudó pongyolaszagú asszonka. :lol:

Persze, most írtad, nem ez az aktuális probléma. Sajnálom, ami történt, ilyet egyszer tinikoromban én is átéltem, akkor fájt- s főleg hatalmas arculcsapás lehetett Neked ennyi év után- de hidd el, ha kellő magasságból szemléled majd a dolgokat újból, majd belátod, csak nyertél vele, hogy ilyen embereket vesztettél el-ráadásul kettőt egy csapásra- "hát legyetek boldogok, ti hülye állatok"-bár ez már megint Kispál :twisted: , de a lényeg, gyógyítsd a lelked, és túl leszel ezen Te is, s örülj, hogy van anyukád, kihez egy kis vigasztalásra oda tudsz bújni...

Hány éves vagy? Volt pároddal sokáig próbálkoztatok a babával? (Látod, milyen jó, hogy nem szültél neki?)


Nóribébi, szánom-bánom és könyörgök, ugye Te nem hagysz el?
:twisted: :twisted: :twisted: Várom a híreket meg a mai értékeket is, nekünk apával együtt már tíz és fél!!! :lol:
Vendég
 


Helló komám, dehogy hagylak el, az egyetlen "normálisat"?
Mindjárt írok mailt pár szóban, extra szar napon volt....
mi ez az ui kettővel fentebb?????ne már, ugye ez nem komoly....
 


Bíborlány: A névtelen én volnék virág75 csak nem tudtam belépni valamért???? köszi a kedves sorokat bár most sem tudok aludni és ugy érzem nem is fogok egy darabig... most már nem tudom maradjak-e vagy sem mert nem valo vagyok ide közétek nincs már sem párom sem barátnőm és gyermekem sem lehet... nem azért hagyott el ez a gyáva alak mert nem adtam magamra eléggé sőt... szeretek öltözködni még a háló ruhámat is megválogatom a verseny súlyom pedig 50kg szeretek főzni, dolgozni járok, és a lakásom is mindig rendezett. talán egy hibám van hogy szexuálisan nem vagyok túlfűtött lehet ez volt a gond de 9-évig jó volt? kérdem én? na mindegy nem akarok erről beszélni csak jó volt ide leirni mert senkivel nem tudom megosztani anyukámon kívül... barátnő pedig soha többé... köszönöm .
Vendég
 


sziasztok,

Dobok pár szülinapos képet, később megpróbálok jönni. :lol: :lol:

Nóri,
Örülök, hogy itt vagy. :lol: :lol: Nekem is megírhatnád mi volt tegnap. :lol: :lol:
Virág75,
Sajnálom ami veled történt. Nem lehet most könnyű neked, de az ilyen pasi aki csak úgy lelép a barátnőddel, soha meg sem érdemelt téged. :twisted: :twisted:
Bibi,
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Nem értem, ha te nyitottad a topic-ot, akkor igenis jöhetnél. :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


És akkor egy 24 hetes pocakkép.
Nem röhögni, hogy milyen dagadt vagyok. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szép reggelt! Ez az utolsó februári nap, jajjj, nem férek a bőrömbe! :lol: Meg a kutya sem, épp kergeti apa a dombon, megint megszökött. :roll:

Judy, szép vagy! Ahogy írtam a múltkor is, úgy sugárzol, jó látni! Azta, ez a pocak, én ekkorával mentem szülni, mi lesz itt még? :lol: Helyes "kis" család vagytok mind!

Virág, fel a fejjel, új életet kezdeni sosem késő, s még mindig azt mondom, örülj, hogy megszabadultál tőlük!

Nyilván, hogy nem komolyan írtam, hogy én nyitottam az új topikot, arctalanul, névtelenül, hátak mögött...én?!? De már sajnálom, hogy nem nekem jutott eszembe, mert maga az ötlet kiváló, hát csak hadd hulljon tovább a férgese innen is! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Visszatértem én is Kép

Bekapcsolódom újra a gépezetbe :twisted: :lol:
Később vissza is olvasok..

Nóri mizu veled :?: Piri :?: :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Judy
édesek a képek, és te is az vagy :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Nagyjából átfutottam, háát mi volt itt kéremszépen :?:
Virág rettenetesen sajnálom, hogy így jártál...tudom, milyen érzés, én is jártam már így, igaz, nem ennyi év után :roll: szörnyűűűű, hogy szakadna rájuk az éééég :twisted: :twisted: :twisted:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Szia Betty!!! Mi újs, hogy vagyol? Mennek a babaragacsok ezerrel, Rajtad a világ szeme!Drukk, drukk!!! ++++++++++++++++++++
Vendég
 


Bibi
jól vagyok, semmi extra :lol: várom a tesztidőt, nagyon bízom.. :wink:
Remélem ti is jól vagytok :!:
Köszi a ragacsokat :wink: , küldöm a pociba :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


És ez most hogy van, mikortól lehet tesztelni? Meg mennyi idős magzatokat ültetnek be? Bocs, de tényleg nem tudom. :oops: De az ET-t már értem :lol:
Vendég
 


Bibi
igen, az ET=ÍTI :lol: :lol:
Most nyomatnom kell még magamba ovitrelle-t (hcg injekció), úgyhogy csak ET+14-en fogok tesztelni, addigra talán kimegy a szervezetemből, mert csak feleket nyomok (megtapadás miatt)
Egyébként ET+21-en van nálunk először UH, v.v. nincs, csak ha nem egyértelmű a dolog.
Nekem 5 napos embijeim voltak, az összes az volt, de az átlag az 2-3 napos embrió. Legalábbis ebből több van, én úgy tudom.
Remélem érthető, amit írtam :oops: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty:babaragacsok továbbra is mennek!+++
Ciszta eltűnt, de egy ciklus ugrott, a stimus gyógyszer nem volt készleten, amikor kellett volna....ne is mondj semmit....
 


Jó reggelt,

Nóri,
Hurrá....ciszta eltűnt. :lol: :lol:
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Ez meg a véleményem a gyógyszerellátásról.
Bibi,
Veled mizu?????Hogy érzed????Van baba???? :lol: :lol: :lol:
Betty,
Babaragacsokat én is küldöm.++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bibi, köszi a pocak dicséretet, csak az a baj, hogy van rajta bőven hájacska. :lol: :lol: :lol: De a fene bánja, a végeredmény a lényeg, én már annyira nem számítok. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


:twisted: :twisted: :evil: :evil: inkább nem is mondok :x
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Judy, köszike :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Judy:cseszhetem, hogy eltűnt, ebben a ciklusban is lehet megint.
 


Nóri,
Nem lesz.Különben jajj lesz neki......... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


tudom, h rám nem lehet számítani, mert én állandóan eltűnök... és most végképp lemaradtam.... mosat akkor én is ki kell lépjek?!
vagy most mi van?
és milyen másik topik? vagy mi?????????!!!!!

fáradt vagyok.... talán félre olvastam vmit

de ne rúúúgjatok ki páros lábbal!!!!!
ígérem, h majd jövök, de ez a du-s műszak totál kikészít ám! :cry:

 


Babszi, nem kell kilépned, Téged sem hívott meg oda senki. :twisted: :twisted: :twisted:

Betty: áhhhá, kezdek felhomályosulni.

Nóribébi, én sem mondok semmit, de tudod, hova menjen a gyógyszeripar! Is...

Judy, nem érzek én semmit. Ha nem most, majd legközelebb, még nem sürgős. :lol:
Vendég
 


engem már inkább senki nem hív sehova :twisted: :oops: :roll:

 


Szerintem jobban jársz :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Barátos, ne picsogj, itt vagyok én neked mindig!
Te már nem férsz be az anyukák körébe, de nyugi, én sem, meg Betty sem, meg Arikon sem.
És flúgos BB meg szabad akaratból tartózkodik.
Inkább mesélj, mizu, hogy vagy?
 


Bocsi, közben kertészkedtem, meg ebédeltem

Szóval minden ok.
Bár, volt egy fura álmom pár napja....
bent voltam a kórházban, de sztem csak látogatóban, vagy kontrollon lehettem. és egyszer csak felvillant, h csinálok egy tesztet.
és pozi lett.
sírni kezdtem és nem hittem el. hordozgattam az osztályon, h mindenki látja-e.... de persze atom pozi volt.

amúgy a talpmasszihoz is járunk, szerdán is megyünk. (mostanság őrülten fáj)

ja és úgy néz ki, h újra beindul a házon a meló. :wink:

hát, valójában semmi izgalmas :oops:

 


Van valakinél pezsgő? :lol: :lol: :lol:
(Ó, bakker, ez megint "bántó gúny", mi? Csúnyacsúnyaén, fúúúúúúj!:twisted: ) Na, ezen a ponton fejeztem be az átolvasást :roll:
Vendég
 


Babszi, hallottál olyanról, hogy jósló álmok? +++++++++++++
Vendég
 


Bíbi!
igen, pont ezt mondta egy barátnőm is... álmodni sem merek erről egyenlőre, de ha ez így lenne, biztos úgy lenne, ahogy álmodtam: el sem hinném!!! :roll:

 


BÍbi!
végképp lemaradtam egy kanyarral... pezsgő?! és ehhez hogy jön az átolvasás?
mit olvasol át?
áááh, hagyjuk, én ehhez sztem ultra hüjje vagyok, vagy tényleg lemaradtam :oops:

na, lassan megint mehetek dógozni.... de kussolok, mert 1 hét után előléptettek :wink:

 


Babszi:Bíbi az új helyre gondolt, ahova mindenki átment, utána tudsz nézni könnyen...és megérted.
 


ÁÁÁÁ, amúgy szóra se érdemes. :roll:
Előléptettek? 1 hét után? Mit tettél? :twisted: Gratula!
Vendég
 


épp akartam ezt én is kérdezni, hogy mit tettél te lány? 8)
én itt 7 élve nyomom, de se előre, se hátra...Babszi tud valamit! :wink:
 


Bíbi!
benyaltam magam :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:
valójában a főnökömet ismerem, de nem gondoltam, h így lesz. (bevallom, nem is vágytam rá)
egyszer csak szólt, h menjek máshova betanulni.
azóta persze sokan utálnak, na de egyszer lehet nekem is szerencsém és egyébként is mindenki bekaphassa 8) :twisted:
magasabb bér, magasabb óraszám, viszont a felelősségem is több.... nem biztos, h akarom én ezt, de nem volt választás.

Na, elköszönök, mert elkések!

Puszaaaaaaaaaaaa!

 


Mit kell keresni, mit kell keresni? Pénzt kell keresni! :lol:
Jó munkát, Te kis előléptetett!
Vendég
 


Én azért várom már, hogy otthon lehessek, mármit a terhesség vége felé, meg a babával, tök jó lehet.Egy darabig.
Én a csajszikámmal úgy terveztem, hogy a 8. hónapban megyek haza.
 


Aztán ugye, jöhet a depresszió...Hát ezen teljesen kiakadok. Hogy unatkozik otthon. De hogy főzzön, vagy süssön, az eszébe se jut. Depis. Istenem, életem legszebb időszaka ez-meg a legelfoglaltabb is, most is odaég mindjárt a brassói, a hajfestéket le kell mosnom, meg ott a vasalnivaló, és mindeközben kétpercenként rohanok ide is-az meg unatkozik otthon. Általánosságban beszélek :twisted:
Vendég
 


Ezen mondjuk elcsodálkozok én is, de csomóan nem vezetnek háztartást és panelben élnek, nincs kert meg emelet meg kutya-macska meg tennivaló.Jajj de nem vagyunk egyformák.(Szerencsére.)
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron