Új privát üzeneted érkezett!

Nincs mit Kandi!Ha teljes a csapat akkor jó!

Kép

Kép
 
 


Mona nem adott meg telefonszámot? Lehetne neki sms-t küldeni, csak hogy minden rendben van-e vele...
Na, mindjárt megnézem...

Kép

Kép
 
 


Bettica, van neki!!!
Vendég
 

 
 

Ez nem is rossz ötlet Bettica!

Kép

Kép
 
 


Na, csak kitalálunk valamit :D Nekem kicsit körülményes előbányászni a táblát... De akkor nem szedem elő megint. küld neki vki sms-t?

Kép

Kép
 
 


Küldök!

Kép

Kép
 
 


Köszi. Addig én restartolok egyet, mert ez a dög szabotálja a "munkát" :oops:

Kép

Kép
 
 


nem vette fel........... :cry:

írtam nekik smst!
Vendég
 


én írtam neki mailt .... hátha

 



Írtam Monácskának sms-t,de a telefonom nem jelzett vissza,hogy megkapta volna!
Mostmár tényleg aggódom miatta!!!
Ha történik valami szólok!

Kép

Kép
 
 


Akkor most örülni fog, hogy ennyire hiányoljuk, kapot ttöbb e-mailt és sms-t is. Remélem, hogy elő fog kerülni idővel.

Monácska várunk!!

Kép

Kép
 
 


Én is nagyon remélem Bettica!

Mindenkinek nagyon jó éjt,szép álmokat!Mostmár mennem kell,mert a lurkót le kell fektetni aludni!
Sziasztok!

Kép

Kép
 
 


Lányok, olyan jó idő van kint... ezt szeretem.

Lecsó: Jó éjt neked is!!!

Kép

Kép
 
 


Jó éjt Lecso!!!!!!!!
Kép

 



Sziasztok!

Köszi Lafi és Lecsó az értesítést!

Olyan rég akartam már írni, erre nem tudom újra olvasni, mik is történtek pontosan.

Gina, annyira sajnálom! Bíztam benne, sőt biztos voltam benne, hogy most sikerül. Bár Veled kapcsolatban egy spontán babásodás (volt) a megérzésem!

Monácska, kérlek jelentkezz!

Ezoterike! Gratula! Gyönyörű babátok van! (Bár ez nem kérdés, minden pcos baba csodaszép!)

Norka, az még rémlik, hogy neked péd volt! Gratula!

Rejo, Te pedig elkezdted a metet! És te is bírod édessel! ;)

Nődokihoz nem sikerült még bejelentkezni, gondolom szabin van... Na majd holnap újra próbálom.
Képzeljétek eddig a jobb arcom volt rosszabb, most átvette a bal a csúnyább szerepet. De még mennyire ronda! Hú! ilyenkor gondolkodom el, hogy lehet, hogy jót tenne az avandamet. Végülis nálam még az sem lenne gond, hogy nem tanácsos babásodni a szedése alatt. Októberben talán kiderül szüksége lesz e rá.

Puszi!

Kép
 
 


Köszi a körmailt, csodálkoztam is, hogy senki nem ír már egy óra óta, de engem most probléma nélkül beengedett. Írtam is a főtopicba.


Krumplis Pogi!
Hogy sikerült a másikba írnod??????

 


Sziasztok!

Holnap feladom a teszteket, annak aki postán kérte (neked is Kandi :D ). Aztán megírom a számlaszámomat és hogy mennyit küldjetek.
Bettica, sajna neked duplán kell postáznom... nem fért a borítékba ennyi teszt :shock:
szóval akiknek postán megy:
Monee
Wandrea
Anyóka
Kandi
Bettica

Jajj, remélem Monácska hamar elôkerül! :roll:

Lona (aki nem bírta a rengeteg teszt látványát és a 10napon LH tesztelt :oops: )
 
 


Nekem nem sikerült most sem..........

na jó éjt nektek!
Vendég
 


Nekem sehogy se sikerült. Próbáltam fondorlatos módon, hátulról is, de nem. a vége mindig az, hogy hozzászólás nem létezik! :x

Kép
 
 


Nem tudom, de az biztos, hogy nekem a topic úgy van elmentve a kedvencekbe, hogy ha rákattintok, akkor rögtön a legújabb üzik jelennek meg fölül, tehát csökkenő dátummal. Emiatt én nem is látom alul a hozzászólás ablakot, ezért úgy szoktam hozzászólni, hogy valaki hozzászólásában az "idézet"-gombra kattintok a jobb fölső sarokban, és akkor megjelenik a hozzászólás ablak az idézettel, amit kitörlök és beírom a hozzászólást. Szóval szerintem én azért tudtam írni mert egy másik "úton" közelítettem meg a topicot.
Próbáljatok meg csak rámenni, és úgy írni, hogy az idézet gombot használjátok, szerintem sikerülni fog.


Lona: Köszi szépen, úgy is jó lesz. Ezen ne múljon ;)
Most megpróbáltam én is belépni a másik topikba, persze hiába...
:evil:

Kép

Kép
 
 


Jó éjt Lafi!!!!


Csajok!
mellékelek egy linket, amiben megtalálható Monácska hozzászólása (ez egy tárolt változat)... de a pcos-ban nem :shock:

http://209.85.135.104/search?q=cache:TB ... lr=lang_hu

ez nagyon fura

 


Monácskát ne keressétek pár hétig. Az NLC-n értesültem róla, h kemény magánéleti válságot él át. :? Nem is akar Netre jönni.
Vendég
 


hja, hogy ti a topicot sem látjátok, már értem!!
Ha a listából megyek bele én sem látom, csak azt írja ki, hogy nem létezik hsz., de ha a kedvenceimből lépek be akkor látom az egészet, bár Monácska hszjeit én sem ami felettébb fura!!
Szerintem ha törtölteti magát valaki, attól még a hozzászólásai nem tűnnének el, vagy igen?


na neeeee!
komolyan? ott írta????

 


norka!
és a baba???? ugye minden ok?
mit tudsz???

 


jaaj, ne! szegénykém! :cry:
Monácska, ha véletlenül olvasod: Nagyon sajnálom, és őszintén kívánom, hogy mihamarabb oldódjanak meg a gondjaid! :cry:


Jaj istenem. Mona: Veled vagyunk és reméljük hogy minden rendben lesz.

A babójáról tud vki vmit? Remélem nem történt semmi baj velük. :cry:

Kép

Kép
 
 


Nem akarom hozni-vinni a szót, mert felhang kerül bele... ha átmentek az NLC PCOS topikba, a mai termés egy része róla szólt.

Ezoterike, gyönyörű a babád, és 36 hétre igen szép súllyal született!!
Vendég
 


mona??? most olvasom az aggodalmatoikat. mi van vele? baba? vagy más? a lényeg: Mona, minél hamarabb oldódjanak meg a gondjaid!!! és sok-sok kitartást neked!!!!!!!!

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
 
 


én már értem... kicsit nyomoztam :cry: :cry: :cry:

Mona!!!!
Ha szükséged van ránk, gyere, hisz tudod, h számíthatsz ránk!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


ja. elolvastam. Hát ez kész :shock:


Totál kiakadtam és csak remélni merem, gondolatátvitellel érzi a Mona, h sok-sok erőt és támogatást küldök neki!

Legyen jó éjszakátok!!!!!!
Kép

 


én miert nem lelek semmit monácskáról az nlc-n???


Ezo! Grat! ( csudaszíp baba )
Vendég
 


Mona!

Ha olvasod .. gondolok rád, remélem sikerüle bből kilábalnotok...és remélem a baba rendben......Nem értem miert épp most?!
Vendég
 


A topikunkat AKAROOOOOOOMMMM!!!!!

Csináljon már valaki valamit!! Hol vannak a szerelők??? :roll: :shock: :lol:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Kérdezhetek még? Megszereztem az eredményeimet számszerűen is. Első ránézésre, szerintetek???????

ESTR: 398.6, testosteron: 0.116, PROG:1.03, PROL:185.8, LH:9.18, FSH:3.83
A pajzsmirigyesek:TSH:1.9, FT-4:9.7, TRAK:0.4

Azt nem tudom megmondani, hogy a ciklus melyik szakában készült, mert a vetélés után még nem jött meg. A műtét június 15-én volt, a vért július 10-én vették.

Köszi szépen!!!

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Egész nap bosszankodtam a babanet miatt... :evil:

Lafim, nagyon ügyi vagy, hogy megcsináltad ezt a topikot!!!

Ezo, hatalmas nagy gratula a gyönyörű fiacskádhoz!!! Sok-sok bodogságot kívánok a kis családnak és hosszú, boldog életet a babókának! Olyan szép kisfiú!! :lol:

Monát olvastam NLC-n. Megsirattam... :cry:

Monácska, ha olvasod: Veled, melletted állunk, ha szükséged van valakire, mi itt vagyunk! És nagyon szorítok Neked, hogy sikerüljön megoldanotok mindent!!!

Voltam ma Tűűnél. Megdícsért nagyon, szépen javulok. marad a meforal tovább, abban a maximum adagban, amit még tolerálok (750-750-850)
És ami a legjobb: áldást kaptam a Kaálira! :lol: :lol: szeptember elején megyünk is a Mágushoz.

Megkérdeztem a gyenge vérzést is, egyértelműen lehet ez is a gyogyitól! Ne ijedjetek meg tehát tőle! És a hőhullámaim is a hormonváltozástól vannak.

A hajhullásra mondott még érdekeset: figyeljem meg, hogy mikor hullik jobban a hajam, ciklus elején vagy a végén. Mert a ciklus második felében előfordulhat még erősebb hajhullás, mert a hormonok még nem rendeződtek teljesen.

Apjukomat küldöm a MMEC-be metabolikus szűrésre. Nagy az esélye... :(

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
 


Lanyok, en nem ertek semmit, most irtam a regi topicka, es latom, hogy ketto lett belole :?: Azt hiszem, en mar megint lemaradtam vmirol...
 
 


Ezoterike! Gratulálok, Jó egészséget és sok tejcit!

Monácska, kívánom, h minél hamarabb rendbe hozzátok a dolgokat!

Kép
 
 


Lányok megy a másik topik!!!!

Kép

Kép
 
 


Alice most már három topikunk is van!!

1: PCO-s és nem terhes babaás csajoknak.

2: PCO-s babaás csajoknak, terhességi és babás nyűgöket kéretik ide nyafizni

3: vésztartalék topik, ha az első kettő nem működne!! :lol:

Kép

Kép
 
 


3. számú topik azért, mert nem bírunk egymás nélkül élni! :lol:

ja itt is írom alice, nem kaptam mélt, pedig nagyon vártam, írtad küldtél, de nem jött meg! :cry:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ide tolakodok de hátha tudtok segíteni.
Volt két sikertelen lombikom. Most intézetet váltottam és a mostani dokim csináltatott IR vizsgálatot ami rossz lett. Felírt rá egy Adimet 500 nevű gyógyszert. Az lenne a kérdésem, hogy akinek IR-e van az PCOS is egyben?
Segítségeteket előre is köszönöm.
 


SZIASZTOK!

Érdeklődni szeretnék tőletek a PCO-val kapcsolatban!
Sikerült eljutnom itt Pesten, amióta felköltöztem és a fősulit is sikersen befjeztem, Dr. Kelemen Csabához, aki az eddigi vélt leleteiből és az ottani hüvelyi ultrahanggal megállapította a PCO-t. Illetve most szerdán voltam homronvizsgálaton aminek 18-án lesz meg az eredménye!
Nos én még babát ne szertnék, mert egzisztenciát kell teremtenem, de mennyi időt fog ez igénybe venni, hogy tehrbe essek ha szeretnék?
Milyen nehézségekkel kell megküzdeni?
Illetve tudtok e ajánlani valamilyen jó endroklinológus szakembert?
Ti kihez jártok?
Igaz Dr. Kelemen Csaba nem endroklinológus, de az öszes eddigi nőgyógyász közül ő tűnik lelkiismeretesnek, aki nemcsak felrírja a fog. gátlót és a stresszre fogja, hanem kivizsgáltat?
Előre is köszönöm válaszoktokat!
Sok puszi és szép napot!
 
 


szia, ne ebbe a topicba, hanem lentebb írj :)

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron