Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

itt vagyok de nem igazan tortenik velem semmi izgi.
holnap megyek Uh ra,kivancsi vagyok.

kokusz te mersz meg?van gorbed?

Kép
 
 


Monyo
Ja mérek :) van görbém, szeretnéd?
 
 


igen szerenem :oops: :lol:

Kép
 
 

 
 

No akkor íme :)

Kép
 
 


Sziasztok!
Megint nem voltam itthon. Nyaraltunk gyermekkorom helyszínén Gárdonyban. Időutazás volt a javából, de nagyon le van pattanva a Velencei tó sajnos....nem ezt érdemli, jó kis hely volt régen.

Monyókám!
Fantasztikus a petezsákod. Ma mész megint UH-ra? nagyon szorítok. Egyébként minden ok? Rosszullétek, ilyesmi? Vigyázz magatokra. Ez most nagyon jó lesz. :wink:
ja és nagyon édesek a cicák. és a leveli béka az én nagy kedvencem is. Én a macsekoktól mentettem meg egyet múltkor. Már tiszta homokos volt szegény..

Kokusz!
Na ez a hő nem is rossz. Tényleg jól megérezted a kései tüszőrepit. De a szurit is el kell most kezdened, vagy nem? Hogy is van ez?

Ancsa!
Mekkora nagyfiad van. Nem semmi. Azért kívánom, hogy sikerüljön az amit annyira szeretnél. Ne adjátok még fel!

Bali!
Szép gyerekek. A nagy fiad pont az esetem. Lenne. :)

Kata!
Olyan szépen írsz erről a srácról. Sajnálom, hogy még mindig van akadály, amiért nem tudtok együtt lenni.

Okr!
Jobbulást, gyere ki a depiből minél hamarabb.

Tonti!
Gyerekeid még mindig szépek.

Anyapoc!
Jó tanulást, átérzem a helyzetet. Én már rohadtul unom. És még hol a vége..... Nyaralás, hajózás lesz idén?

Tildi!
Ikrek rugdalnak? :)

Na puszi lányok, jól legyetek.

Junko
 
 


sziasztok.

kokusz nagyon szep a gorbed,dehat ha jol tudom neked maskor is szep szokott lenni.
remeny mindig van hogy sikerul.
ha jol emlekszem te is voltal mar spontan terhes.

Junko.rosszulet van,hasfajas van,mellfajas van.Erdekes mert mindenki azt mondogatja hogy barcsak hanyingere lenne,meg ha valaki panaszkodik hogy neki menyire rosz akkor a masik rogton ravagja hogy barcsak neki is lenne hanyingere.Na en voltam az aki errre soha nem vagyott,soha nem mondtam hogy barcsak nekem is lenne mert tudtam hogy anelkul is siman meg lehet uszni.Hat nem usztam meg,es ez lehet roszul veszi ki magat de nem olelgetem mosolyogva a wc cseszet.
Na de nem panaszkodom mert nincs miert,majd elmulik ez is.
Igen ma megyek dokihoz 19:15re mar tiszta ideg vagyok,egyaltalan nem vagyok oylan nyugodt mint mult heten,erzem hogy mostmar van vesztenivalom.

Kép
 
 


Sziasztok

Junko
Hát ennyi év alatt már a testem minden rezdülését ismerem .... :? jaja szuri is megy már (suprefact) Csak én sem reklámoztam ... annyi a melóm, hogy nem is igazán van időm rágondolni.
Hát a Velencei tó sajnos tényleg nem a régi ... de azrt bizto jó volt a kikapcsolódás.

Monyokám
Ne kételkedj már légyszi! Most nem érezlek annyira pozitívnak mint a múltkor. Drukk!
Hőm jó, de általában ilyen. Igen egyszer volt egy pozitív tesztem, spontán, 2007-ben de nem tartott túl sokáig.
 
 


kokusz nem is az hogy nem vagyok pozitiv hanem ugy erzem ez most a kritikus pont.
egyszer mar ateltem azt hogy nem fejlodott,es elojottek a regi dolgok.

akkor te is spontan terhes tudsz maradni,az jo,hatha,bar tudom hogy ebben mar nem nagyon hisz senki aki itt van de sosem lehet tudni.

tenylag az ős szanisok kozul sikerult mar valakinek spontan vagy mindenkinek lombik vagy inszem?

Kép
 
 


Sziasztok!

Kokusz!
Megértem, ha sutyiban csinálod, akkor nem kérdezek. Én is emlékszem a pozitív tesztedre. Az hogy volt, dokihoz akkor eljutottál? Igen, sztem is ha egyszer elindul vmi, akkor utána tuti sikerülnie kell. Csak azt nem lehet tudni mikor. :?
De azt ugyi tudod, hogy a tavasz/nyárelő mindig sikeresebb időszak!

Monyó!
19:15???, Jó ég, az még messze van....
Sztem kb mindenkinek segítséggel sikerült. Úgyhogy ti ügyesek vagytok. :)

Junko
 
 


Monyo
Értem én hogy izgulsz ... biztos én is izgulnék és megértelek. Nagyon várunk majd a hírekkel.
Hát egyszer sikerült, aztán azóta sem, de végülis tesóm is 5 év sikertelenség után spontán lett terhes.

Junko
Ja próbálom sutyiban :) már amennyire sikerül. Anyósék nem tudják. A múltkor kiakasztottak, hogy naponta 3-szor kérdezték meg hogy vagyok.
2007-ben mikor pozitív lett a teszt, kb az 5. hétig tarthatott mert elkezdtem vérezni és nem sikerült megtartani.
 
 


Már várom Monyókát .... :roll: türelmetlenül
 
 


sziasztok hat megjöttem.
crl 4,3mm és ugy dobogot a kicsi szive h.csak na.kicsit még sokkolva de jol vagyok.

Kép
 
 


Monyo
Gratulálok!!!! Vigyázz nagyon magatokra!!! :lol:
 
 


Monyó, GRATULÁLOK!!!!!!!!!! Nagyon vigyázz magatokra!

Kép
 
 


Monyó!
Szuper, gratulálok. :)

Junko
 
 


Monyó!
Ez annnnyira fantasztikus! Hihetetlen hang, nem igaz? :wink:

Fogynak a szánik, fogynak!!!!!!

Én is büszke vagyok a kölkökre, köszönjük a dicséreteket! :lol:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
 
 


Sziasztok!

Monyo

Ez igen, így kell ezt csinálni!!!! :)
Gratulálok ehhez a hatalmas lépéshez :)!!!!

Kokusz

Jó ez a görbe :wink:! Hihetetlen,hogy megy az idő :?....
Tessék csak optimistának lenni :)!

Junko

Igen, lesz hajózás, legalább is így tervezzük :). Meg Apa megint jön haza 1 hónapra :).
Tanulás...na ja,most adom ki a kérdőívet a szakdogámhoz,nehogymá' unatkozzak nyáron :?...

Na bocs lányok, tompa az agyam, fáradok :?... Várom a suli végét, nem csak a gyerekek unják, mi is :roll:.... És még hol van ennek is a vége :(...

Pusz!

 
 


Na, a többi meg lemaradt :?... Mondom én,hogy tompa vagyok :?..

Tonti

Na szegényem, gondolom, leizzadtál egy pillanat alatt,hova tűnt Alex :roll:.... Huh, belegondolni is rossz...
Ja,Apa megint el,szl kihúzva :wink:!És köszi a köszöntést :).

Kata

Na jóvan,akkor várom majd a besúgást, küzgyé :wink:!
Van dumád,az jóóóóó :). Én is ki tudok jönni a sodromból,de hivatalból nem lehet :?... Na de van,hogy nemtok disztingválni és tudok cifrát mondani :oops:...

Na tényleg megyek, mert kész vagyok :D!

 
 


Monyo: GRATULALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK!!!

Nagyon, nagyon orulok!!!! :D

Bocsi meg a hullaknal is hullabb vagyok, gyerekek kiszivjak az energiamat. :roll: :lol:

KépKép
KépKép
 
 


Kata Veled(etek) mi van? :wink:

KépKép
KépKép
 
 


Csak sunyiban olvasok és lassan elfelejtem a belépő-jelszómat....

Monyó!
Nagyon gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!S nagyon vigyázz magadra!

Junko! :wink:
Dobj egy mail-t! Légyszi'!

Kép
Kép


Monyo, nagyon orulok az UH-odnak, latod, csak osszejott, nem lesz semmi baj :!:

Kokusz, kitartoan drukkok neked :!: Urad hogy all a cigivel :?:

Junko, ugy vartam toled is valami joooo hirt majusban.... :roll:

Nos ugy latom, sokan nem vettek eszre, hogy idokozben en is babas lettem. Mindjart toltom az 5. hetet. Nalunk Uhu csak 2 het mulva lesz, e majd beszamolok. Szerencsere en nem voltam hanyingeres Oliverrel, egyelore most sem vagyok. Bizom benne, hogy sima ugy lesz minden, mint a multkor :!:
 


Monyókám!
Ha magadhoz tértél a sokkból, egy fotót léciiiiiiiiiiiiiiiii! :)

Katavirág!
Hogy a fenébe ne vettük volna észre. Gratuláltam is sztem.
UH-ról majd írj. Nincs semmi tüneted? Minden ok?
Nekem kicsit tolódik a dolog még.

Most csak ennyi, pusssz.

Junko
 
 


Katavirág
Szerintem én is gratuláltam ... Olyan hmar elszaladt az idő, még most volt az első beültid.
Drukk az uh-hoz.
Emberem bírja a nemdohányzást, hálistennek :) büszke is vagyok rá.

Junko
Tolódik? :roll:
 
 


Sziasztokmost ertem haza,hulla vagyok.
hoztam kepet bar nem a legjobb minosegu ,nagyon ki kellet nagyitani hogy lassunk is valamit,eleg picurka meg.
Kép
Remi 5+6

Kép
 
 


Katavirág!
Én is észrevettem ám!!!! :lol:
Csak olvasó üzemmódban voltam!
De nem ikrek! :lol: Pedig én azt jósoltam! :lol:

Monyó!
Gratula!

Junkó!
Jaj!!! :? Pedig végig szorítottam a májust!!! :wink: Olyan sokat gondoltam rád!
Néha,néha rugdosnak!

Kata!
Jól láttam,hogy szoktál az ikresbe is írni!?

Kokusz!
Szkeptikus vagyok! Ha saját görbémről volt szó (nekem is volt 23. napon pé.) azt mondtam;elöregedett a pete. De látjuk! Drukk!!
 


Nárciszka
Nem azért mérem mert reménykednék, csak a lombik miatt hogy kb mikorra jön mensi. Nincsenek illuzióim. Csak Monyo szerette volna látni a görbét ....
Jó nagyon már az ikrek :) pocak mekkora?

Monyo
Aranyos :) vigyázz rá!
 
 


Na jó, de nekünk soha sem volt poz. tesztünk. Sztm. anatómiai okai (is)vannak.
Juj, mekkora. :wink: Már csak az összekötő kábelem hiányzik a fénykép felrakáshoz. :wink:
 


Katavirág!

Neked is nagy gratula! És vigyázz magadra!!! :D

Kép
Kép


Lanyok, kosz kosz kosz... :wink: Valoban, elszalad ez a negy honap a probalkozasokkal. Tulajdonkeppen igy sokkal gyorsabban is telt, mintha nem tortent volna semmi. Es hat meghozta a gyumolcset. Tunetem meg valoban nincs, a hasamon erzem, ott lent a mehemnel, hogy nagyobb. Oliverrel is csak a 9 heten lett egyszer hanyingerem, olyan kajat foztem, amit nem kivantam. Es kivanos sem vagyok kulonosebben, bar a savanyu dolgok, csipos levesek nagyon jol esnek. neha megnyalnam az ecetesuveget :wink:
Ja, Narciszka, ikrek most nem lehetnek... na az szep is lenne... :wink: Pocakfotot kerhetunk :?:
Junko, Kokusz, ratok ismeetlenul is gondolok mindig es nagyon nagyon drukkolok :!: Kokusz, ferjednek grtaulalok, kevesen ilyen erosek...
 


Katavirág
Jó hogy így egymás után tudtátok csinálni a beültiket. Itthon sajna nem így megy. Mondjuk ha marad fagyibaba akkor igen, de nekünk nem maradt. Az jó hogy nem vagy rosszul bár ebngem szerintem az sem érdekelne már :)

Nárciszka
Várjuk a képet :)

Zsazsó
Szia :) helyzet?

Nálam semmi izgi, azt leszámítva hogy fájnak a mellbimbóim. Az lehet a suprefacttól?
 
 


Kokusz!
Nagyon aranyos vagy!
Próbálkozunk, bizakodunk. Hátha.

Közben stresszelem magam a melóhely miatt. Ez biztosan nem tesz jót.....

Kép
Kép


Monyókám,
gratulálok, szép az uh képed! :)

bocsánat, csajok, most ennyi voltam, de szia mindenkinek!
 
 


Hali csajok!

Merre vagytok?

Angel
puszi :)

Zsazsóka
A bizakodás a legfontosabb :) ... mondom én .... :roll:

Nálam semmi izgi. Csak a melóóóó ....
Bújjatok elő!
 
 


Szaninenje bejelenkezik....

Nalunk sajna a felhotlen orom csak 1 hetig tartott. A kezdeti nagyon jo (ET+14=311) Hcg szintem utan a kontroll nem lett eleg magas, ET+21 napon csak 1580, ketszer ennyinek kellene lennie :cry: UH-ot nem csinaltak, csak hummogtek, hogy ez meg barmi lehet, mert a Hcg nem egyforman megy fol minden nap. Meg aznap penteken bekeredzkedtunk egy privat UH rendelobe, ahol latszodott hal Istennek megfelelo helyen (nem mehen kivul) egy 5mm-es petezsak, egyelore se szikholyag, se embrio. Azt mondtak, ez normalis, valakinek ET+21 napon meg ez sem latszik. Ugyanakkor amikor Oliverrel terhes lettem, ET+24 napon mar volt dobogo szivecske is es a mehemet is egyertemuen nagyobbnak tapintottam. Most elegge ketelyek kozott vagyunk. Ha nem eletkepes, miert nem megy el :?: Ha meg nincs semmi baj, akkor meg miert ilyesztgetnek :?: Most ez eleg sz...r helyzet, de varnunk kell pentekig, akkor lesz kontroll vervetel es minden kiderul. Egyelore semmi jele a vetelesnek, nincs gorcsom, nem is verzem. A melleim duzzadtabbak, amugy semmi.... na, majd meglatjuk.... Gondoljatok ram :!:
 


sziasztok.

katavirag nagyon szoritok,a lenyeg hogy jo helyen van a pici.
ha novekszik szepen akkor minden rendben lessz,ne hasonlitgasd Oliverhez,minden terheseg mas.

Kép
 
 


Katavirág
Nagyon drukkolok nektek! Biztos nem lehet ez egyszerű :( de legyél optimista.

Monyokám
Jól eltűntél innen ... :(

Nálam még mindig semmi izgi ....
 
 


Kokusz,igazabol nem tudok mirol irni,semmi nem tortenik velem,akiknek meg szurkolok azok meg titkoloznak,igy eleg nehez barmit is irni.

be vagyok tojva a verveteltol es most ezen jar az agyam mar par napja,az ejjel mar erol is almodtam.

Kép
 
 


Katavirág!
5+6-on nekem is petezsák látszódott! Asszem' 15mm körüli volt. Gyors számolással az ET+24 volt.

Angel!
Kókuszkánk mekkora?

NagyKókusz!
Ma 11dpo?! Mikor is mész a Kaáliba?
 


Nárciszka
Szerdán megyek. Jaja ma 11. dpo. Hát én azt gondoltam ma megjön pirinénnye mert tegnap leesett a hőm, de mam egint 37-et mértem.
 
 


:D
 


Monyokám
Miért vagy betojva a vérvételtől? :roll: Hcg-t néznek?
 
 


hali.

Kokusz mindig is feltem a verveteltol,amiota pedig osszeestem azota megjobban.
a parom jon velem mert nem mehetek tobbet egyedul,ha veletlen zuhanok legyen aki elkap.
Altalanos vervetl lessz,vizelet meg vercsoport RH.ha minden igaz egyik helyt kiveszik es at lehet vinni a vert a masik epuletbe,ha nem sikerul akkor holnap ketszer szurnak.
csak lennek mar tul rajta.

akkor a kokret dolgok nalad mikor kezdodnek?vagy mar a suprefak is konkret es a stimu resze?

Kép
 
 


Monyo
Ja értem, ezért félsz. Hátha nem lesz baj. Drukk!
Hát a Suprefact végülis már a kezelés része, long protokollom lesz megint. Holnap megyek uhura.
 
 


koszi,ha egyszer sikerul vegigcsinalnom akkor mar legkozelebb batrabban megyek oda.Most a korhazba kell mennem es ott meg nem voltam.Ahol tudom hogy jol veszik ott mar nem felek,de a dokim rendes volt es tb alapon kiirta a verveteleket hogy ne keljen fizetnem erte.pedig privatul jarok hozza,de bizti gondolta hogy eleg lovet leakasztott rolam a 2,5ev alatt amiota hozza jarok.
amugy par napja tudtam meg hogy el tudnam intezni az apas szulest,de apa most meghatralt nem akarja.kicsit csalodott vagyok e miatt.

A long az a hosszu ugye?

mit neznek holnap az UH an?

Kép
 
 


Gondolom nem kevés pénzt hordtál már te is a dokihoz .... én már bele sem gondolok. Meglátod minden oké lesz :)
Hááát pasik ilyenek .... de szerintem ha már ott tartotok úgyis be fog veled menni :)
Igen a long a hosszú. Holnap azt nézi a doktornő hogy leálltak a petefészkeim. Elvileg csütörtökön jön pirinénnye, de lehet hamarabb. Ha minden oké és megjön a mensim akkor kezdem a Gonalt.Még mindig nem vagyok ráhangolódva erre a lombikra ... :roll:
 
 


hat ja egy kesz vagyont hagytam mar nala,szertnem megkerdezni menyit ker a szulesert de a parom azt mondja majd,de en szeretnem tudni hogy tudjak mire keszulni,ha sokat ker akkor marad a B variacio.a dokim mindig mindenhonann elkesik,szoval anyira nem bizom benne hogy beerne.
Ha a parom be akar jonni azt elore kell tudni mert akkor meg kell fogadni egy not aki elintezi,szoval nagyon nem orulnek ha mar kifizettem a penz es akkor gondolja meg magat.
Tudom hogy nagyon raerek meg ezzel foglalkozni de azert nyugodtabb lennek ha legalabb egy ismeros arcot latnek akkor ha oda jutok es nem vadidegenekkel kellene kezzel labban komunikalni,mert a nyelvet eleg torve beszelem.

megkerdehetem hogy miert nem vagy rahangolodva?lelkileg van valami gat vagy?felsz attol hogy nem sikerul?

Kép
 
 


Na mondjuk ebben a felállásban megértem hogy tudni akarod bemegy e veled. Főleg ha nem nagyon beszéled a nyelvet, akkor azért jó lenne ha ott lenne. Megértelek .... Próbáld meg rávenni valahogy.
Hát nem is tudom mi az oka, biztos összetett a dolog. Egyrészt bennem van hogy mivan ha ez sem sikerül, hogy fogom feldolgozni. Már az előző is elég gáz volt. Másrészt meg nem volt túl jó élmény az egész, eléggé fájt fizikailag is. Tudom nem kéne nyafogni sokan ennél többet elviseltek már a babáért. Most megint eléggé magam alatt vagyok, mivan ha sosem lesz babánk meg ilyenek. íés közben a nővérem arról panaszkodik hogy milyen nehéz a gyerekkel, meg ilyesmi .... én meg bámrit odaadnék hogy legyen. Nem tudfom elképzelni gyerek nélkül az életemet ..... pedig fel kéne rá készülni ....
 
 


Igazabol csak a vajudasnal szeretnem ha ott lenne es fogna a kezem,vagy csak ott ulne valahol hogy lassam hogy ott van.
Mivel a huveji Uh ra sem jon be velem mert mindketonknek kellemetlen igy a lenyegnel nem kell hogy ott legyen.

ertem mire gondolsz es teljesen jogos.Azert a lombik mas mint egy spontan honap.az is csalodas ha nem sikerul de egy lombikos csalodat sokkalta nehezebb feldolgozni szerintem.
bevallom oszinten kicsit irigy voltam ratok hogy neketek van ez a lehetoseg.lattam hogy a topikbol en voltam az egyeduli aki probalkozott itt a spontannal es tudtam hogyha igy nem jon ossze akkor nekem nem lessz babam,es 4ev utan mar nehez bizni abban hogy spontan osszejon es meg is marad.
Igaz hogy sokszor voltam terhes de sokszor nem is marad meg es azt hittem hogyha direkt beraknak a mehembe akkor talan be tudna agyazodni.
Szerencsere vagy en inkabb a sorsra fogom hogy igy alakult,nekunk ez volt megirva,mert nekunk maskent nem lehet.

En nem hiszek abban hogy a fejben dol el minden igy attol hogy nem bizol benne nem biztos hogy nem sikerul,az eselyt megadod neki es hatha most jott el a ti idotok is.addig mig nem ertek az ut vegere addig van remeny,es meg nalatok sincs kizarva a spontan baba,nem tudhatod mit hoz a sors.

A tesodnak most mas a baja amit te(en se)nem erthetunk meg meg egyenlore.Nekem a sogornomnek ket gyereke szuletett miota mi probalkoztunk es folyton azt hallgattam hogy milyen nehez meg majd meglatod meg ilyenek.probaltam az egeszrol nem tudomast venni.
Mindenkinek mas a fajo,akinek egy gyereke sincs az nem tudja megerteni annak a fajdalmat aki a tesoert vagyik hisz mi ugy gondoljuk hogy neki mar van egy nekunk meg egy se nincs es hogy o milyen szerencses.

Kép
 
 


Monyokám
Igen, biztosan igazad van :) én örülök, hogy nektek sikerült. Ott azért mások a lehetőségek, ez így van jól.
Nekem ma meg is jött a mensim délutánra, őgyhogy legalább pikk pakk kezdhetem a gonalt szúrni.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron