Új privát üzeneted érkezett!

Szia Gabó!
Hát én a Dél-Pestibe be nem teszem a lábam..... jót nem igen hallottam róla mostanában :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
Egyébként az uhu-s átjárhatóságit nem csinálják tb-re, csak a magán intézmények......
Nálam a gond a prolactin nevű magas hormonom volt a gond..... de négy hónapja szerencsére gyógyszerrel rendbe rakták :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
 


És azóta clostit is szedsz,vagy csak spontánkodtok?

 


És azóta clostit is szedsz,vagy csak spontánkodtok?

 

 
 

És azóta clostit is szedsz,vagy csak spontánkodtok?

 


IGen,most volt a második Clostis hónapom.... igen csak bízom a sikerben most, úgy érzem, hogy sikerült.....

Aztán ha mégsem, jönaz inszem.

Zsuzska

Kép
Kép
 


Tesztet mikor veszel?Én is úgy érzem,hogy nekem is sikerült,de mindig félek,és állandóan lesem magam,hogy milyen új tüneteket produkálok? :oops: Most éppen fáj a hasam alja,de napok óta állandóan eszek,bár nekem még majd két hetem van.Te mikorra nem várod?

 


Hát én valamikor csüt-péntek magasságában nem kéne megjönnie..... szerintem keddentesztelek egyet..... ha kibírom addig.....
Amúgy háromnapig nagyon fájtak a petefészkeim, folyton éhes vagyok (leginkább jégkrémre :lol: :lol: :lol: ), most alul fáj a hasam már csak. Ja és álmos....

Zsuzska

Kép
Kép
 


Na én is állandóan éhes vagyok,ma meg is jegyezte az uram,hogy kis dagi!Hiztam 2 kg-ot :oops: Tegnap este le sétáltunk a Nyuszira egy fagyira,tudod ott van az a helyes kis cukrászda...:)Fájdogál és feszit a hasam alja tegnap este óta,pedig még nem most van itt az ideje...Mitől lehet ez?

 


Húúúúúúúúúúúúúú.... azt a cukit én is imádom.. onnan volt az esküvői tortánk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Igazából sokmindentől fájhat..... megemelted, szorulás, terhesség :wink: ....

Zsuzska

Kép
Kép
 


A szőke nő meséli a szintén szőkének, hogy megbukott a kresz
vizsgán.
- Ez nem lehet igaz! Hogy történt?
- Egy körforgalom előtt megláttam a 30-as táblát. Mentem 30
kört, és mikor kiszálltam a vizsgáztató közölte, hogy megbuk-
tam.
- Úristen! Nem lehet, hogy elszámoltad?


A fakír egy új mutatványt ad elő a színpadon. A közönség
feszülten figyeli, miközben előveszi a nemiszervét, és beleteszi
egy krokodil szájába, majd egy erőteljeset rácsap a krokodil
fejére. A nézők közül mindenki elhűlten szemléli az eseményeket.
A fakír körbenéz, kinyitja a krokodil száját, és körbemutogatja
a sértetlen szervet. Ezután a közönséghez fordul:
- Jelentkezőt várok, aki megpróbálkozik a mutatvánnyal!
A színpadon síri csend... Hirtelen egy fiatal, szőke hölgy pattan
fel:
- Én megcsinálom!
- Maga? - ráncolja a szemöldökét a fakír.
- Igen, csak ne tessék nagyot ütni a fejemre!


A szőke nő automata mosógépet kap a férjétől ajándékba.
Nagyon boldog, alig, hogy beüzemelik, már más nap mosni akar. Gyorsan
levetkőzik és nekilát berakni a ruhát. Hirtelen haza ér a férj,
s döbbenten látja, hogy a felesége meztelenül áll a mosógép
mellett és rakja a ruhát.
- Na, DE! Drágám!! Te miért vagy meztelen?
- Mert a használati utasítás szerint, az első programot ruha nélkül
kell indítani.

Bemegy a szőke nő az üzletbe.
- Azt a miniszoknyát kérném - mondja.
Mire az eladó:
- Hölgyem, az egy öv!

Két szöszi beszélget:
- Te, én azt nem értem, hogy ha villámlik, előbb látom a fényt
és csak egy idő után hallom a hangját. Szerinted miért van
ez így?
- Te hülye! Hát nem tudod, hogy a füled hátrébb van mint a
szemed!?

Zsuzska

Kép
Kép
 


Ne csigázz már Zsuzsi,ma már nézegettem a hasam a tükör előtt....:)Kezdek pszic.eset lenni?:)

 


Ááááááááá.... szerinted énmit csinálok otthon :?: :lol:
Nézegetem magamamt én is és beszélek a hasamhoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Te zsuzsi,most már konkrétan a jobb petefészkem fáj,és érzem,hogy a hőm is magas.Meg is mértem,majd 37.Nem tudom mire vélni,idáig ilyen nem volt.Puffadtnak érzem magam,lustának,álmosnak,és folyamatosan éhezem. :oops: Ki vagyok,hogy mindez az injekciótól van,vagy mi van?Melleim leszakadnak,fájnak nagyon.Te hogy birod,vagycsak én vagyok nyafka? :roll:

 


Gabó, csak nyugi!
Tudom, hogy marha nehéz kivárni ezt a pár napot.... a legszívesebben tesztelnék már én is...még szerencse, hogy még nem érkeztek meg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De hétfőn fogok..... Én melleim is fájnak, aludhatnékom van, stb.... de én már csak a kétcsíkos tesztnek hiszek, semmi másnak.....
Lassan te is tesztelhetsz..... reméljük, jó nagy pozitívat :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Zsuzsi,szerinted én mikor teszteljek megint?Amikor már biztos nem áleredményt mutat.Képzeld,ma felhivott egy régi osztálytársam,azért mesélem el,hogy happy and hangulatunk legyen!19 évesen terhes volt,a babát elveszitette,többszöri kaparása volt szegénynek.Eltelt 13 év,nem esett teherbe.Nemrégiben férjhez ment,ugye 34 évesek vagyunk...Boldogan hivott,hogy terhes,és ikreket vár.Mire elmert menni a dokihoz,már 10 hetes volt,és rögtön mondták is neki,hogy egypetéjű babákat vár.Tiszta boldog lettem én is.Ja,és spontán,képzeld.Látod,vannak még csodák!

 


Szerintem a szurik miatt csak pár nappal azelőtt, mielőtt meg kéne jönnie.... gondolom, akkor már nem kapsz fals eredméynt :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Szia te kis csavargó!Jól érezted magad anyudéknál?Nem Sherlock voltam,olvastam másik fórumon,hogy nem vagy.. :lol: .Na és mesélj,teszteltél már?Úgy drukkolok neked!

 


Szia Gabó!!!
Jó vol, csak végül is pakolni voltunk lent segíteni.... átalakítanak és l kellett hordani mindet az emeletről, hogy ki tudjanak majd festeni :shock: :shock: :shock: Szóval hulla fáradtan jöttünk haza :? :?

Sajna nemjöttek még meg a teszteim, úgyhogy reggel nem tudtam.... de már nagyon szeretnék :oops: :oops: :oops: :oops:

Te meddig vársz végül??????

Zsuzska

Kép
Kép
 


Kérlek holnap tesztelj,aztán tesztelek én is!Bár nagyon félek esetleg elveszteni a reményt...Mert mi van ha most nem lesz pozitiv?A szurim már biztos kiürült...Jaj,szerinted mikor teszteljek,hisz csak 9-ére nem várom.Képzeld akkor leszek 34 éves.Milyen király szülinapi aji lenne.Igulok érted,hogy +++++++++++++++++ legyen!!!!!!!!! :roll: :!:

 


Jó reggelt!
Tegnap apácska jött értem, úgyhogy már nem tudtam bemenni a gyogyiba tesztért.... amiket meg rendeltem, azokat valami miatt visszaküldték a feladónak :cry: :cry: :cry: :cry:
De ma háromkor végzek és megyek venni :lol: :lol: :lol:
Szóval holnap reggelre tesztelés elhalasztva :evil: :evil: :evil:
Szerintem holnap reggel te is nyugodtan tesztelhetsz már :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Szoritok neked,nem akarod még ma este megcsinálni?Jó volna.... :roll: :lol:

 


Hát ez lett az eredmény... 25-ös teszt, hát reggel is tesztelek....
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
 


Zsuzsi a remény hal meg utoljára....:)Lehet hogy még korai...

 


Jó reggelt!!!!
Tuti, hogy korai volt, igazából csak a kíváncsiság beszélt belőlem. Persze a reggeli is full nega volt.... de majd pár nap múlva újra tesztelek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te hogy vagy? Tünetek esetleg?????

Zsuzska

Kép
Kép
 


Szió!Semmi tünetem,csak fájdogál a hasam alja.Bizakodok,de ahogy közeleg az idő,annál borúlátóbb vagyok...:(Most nem leszek pár napig,de szoritok neked.Jó légy,vigyi magadra.

 


Rendben van, te is vigyázz magadra. Jó hétvégét nektek, ha addig nem találkozunk!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
 


Zsuzska remélem mire visszaérek jó hirrel szolgálsz nekem:)Puszi,szió.

 


Igyekszem majd :lol:
Vigyázz magadra azért :!: :!: :!: :!:

Puszika

Zsuzska

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Tegnap este piri nénje tiszteletét tette.... szóval a vértől lett + a tesztem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Szia Zsuzsi!Újra itthon vagyok,de én sem tudok jó hirrel szolgálni.Én is teszteltem ma,és nekem is negativ,de én már érzem is az össze téveszthetetlen mensi tüneteim.El vagyok keseredve,mert rendesen terhesnek éreztem magam.Sajnálom mindkettőnket.Szeretnék átjárhatóságira menni.Te clostizol ebben a hónapban?

 


Szia Gabó!

Tegnap haza jöttünk Szovátáról.... annyira jó volt.... fürcsi, evés, ivás, mászkálás, szex, szex, szex :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát én már nem kapok Clostit.... viszont kedden voltam 3. napi vérvételen és jövő pénteken megyek a 21. napira. Kapok is időpontot konzira, és indulunk inszemre :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nagyon sajnálom a nega tesztet és piri meg monnyon le :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Hónapok óta nem jártam erre,de most végre újra van netem :)

Anno mikor indítottam a topikot,végtelenül el voltam keseredve,de most a világ legboldogabb embere vagyok,hisz napokon belül karunkban tarthatjuk a picikénket :)

Mindenkinek kitartás és mielőbbi zebrás tesztet kívánok!!

Kép


Kicsimálna és neked mi vált be,és hozta a babádat?Az elkeseredés most nálam lakik,mert vasárnap megint megjött!Zsuzsi hiányoltalak,gondolkodtam is,mi lehet veled?Örülök,hogy ki tudtál kapcsolni,rád fért.Hova mentek inszemre?Én holnap készülök a dokihoz,hogy végre küldjön el átjárhatóságira,történjen valami.Nem szeretnék még egy kúra clostit,engem eléggé megviselt...Szép volt Szovata?

 


Kicsimálna!
Nagyon sok boldog órát, évet és sok sok tejcsit a kicsiknek!!!!

Gabó!
Nagyon szép és olyan tiszta a levegője.... ezt nagyon irigyeltem :roll: :roll:
Mi leginkább a vize miatt mentünk, jó sós 25 fokos vize van a tavaknak.
Inszemre a Forgács Intézetbe megyünk. Oda járok már február óta :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Zsuzsikám akkor mesélj légyszi a forgácsról,mert én ma kaptam meg a beutalót oda,és nem is tudom mit tegyek.

 


Hát akkor először is fel kell hívnod az intézetet. MEg van a számuk? Kapsz időpontot konzultációra. Arra készülj fel, hogy 11000-ret fognak kérni tőled.... 10000a konzi+1000 az uhu mellé. És vidd magaddal az összes leletedet. Amikor mész, az előtérben van szép zöld ilyenizé, amit a cipőre kell húzni. Ha jól emlékszem,akkor hétfőn és csütörtökön van konzi este. És van, hogy 1 1/2 - 2 órát kell várni. Vagy magához Forgácshoz kerülsz, ő egy idős úr.... vagy a Siposhoz.... mindketten nagyon okosak és rendesek. Ki küldött a Forgácsba? Amúgy tudod, merre van?

Zsuzska

Kép
Kép
 


Ja igen.... külön a vérvételekért és a receptért nem kell fizetni.

Zsuzska

Kép
Kép
 


GAbó!
Na mi újság? Beszéltél már a F-al :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Szia Zsuzsi,itt vagyok végre.Nos felhivtam a F.intézetet,26-án kell mennem 10-re.Apa jöjjön velem,mert akkor az plusz szabi.Mit fognak mondani,csinálni?Minden vizsgálatot újra kell csináltatni?A kerényi nem akarja megcsinálni az átjárhatóságit,oda irányitott.Azt mondta a Vince úgyis visszairányit,hogy ő csinálja meg ezt a hsg-t.Szerinted igy van ez?Te ott csináltattad meg a vizsgálatokat,vagy az sztk-ban?Neked mit mondtak,mi lesz?Képzeld tegnapelőtt voltam jósnőnél,itt Csepelen.Egy ismerősőm volt nála,ő dicsérte.Elcippeltem magammal az egyik kolláganőmet,és úgy mentem oda,hogy úgy se hiszek benne.Mielőtt jósolt volna,kártyából olyanokat mondott rólam,amit csak én tudhatok--a szőr még most is fel áll a karomon.Gyerekeimről is családi dolgokat-amit persze nem én mondtam neki...:)És ő megjósolta nekem,hogy kb.félév múlva terhes leszek,de spontán,ezért ne is vágjak bele a lombikba.Azt mondta,rá akarnak majd beszélni-de csak a pénz miatt.Azt mondta saját megnyugtatásomra vizsgáltassam ki magam,de ne menjek bele,mert anyagilag se fogom birni.Azt mondta nálam lelki eredetű a sikertelenség...Teljesen fel vagyok kavarodva:)

 


Hát vigyél magaddal minden eddig készült leletedet, mert át fogja nézni. Nálad csinált rendesen a Kerényi 3. és 21.napi vérvételt? Mert nálam akkor, amikor éppen beestem hozzá.
Szóval majd elmondja a Tanár út, hogy hoyan tovább. Minde személy teljesen más, máshogy áll neki.
amikor először szó volt nálam az átjárhatóságiról., akkor azt mosnta, hogy majd a Kerényi megcsinálja. De aztán ott csináltattam meg. Végül is ha már ők tették rendbe a hormonjaimat, akkor már ezt is ők csinálják meg. De én februárban kerültem hozzájuk és csak májusban lett meg az átjárhatóságim.

Csepelen hol val jósnő??? Én is nagyon szeretnék elmenni hozzá. Megadnád az elérhetőségét? Mennyibe került?????

Zsuzska

Kép
Kép
 


Hát Zsuzsi nekem egyszer volt vérvétel már nem is tudom,hogy a ciklus alatt mikor?Vitted magaddal a férjed elsőnek,ő rá is szükség volt?A jósnő elérhetősége:Hegedűs Anikó ,Csepel,Kossuth Lajos.u 101/a,fszt 1.Ez a ház a Meki oldalába van,a Plázánál az első 10 emeletes ház.Abba a házba van egy férfi fodrász is,nem nehéz megtalálni.Vezetékes száma:4202051,mobil:06308949814.Hivdd fel,hivatkozz rám nyugodtan.Nekem ingyen csinálta,szülinapi ajinak:)De ki mennyit ad neki,bátran ajánlom neked: http://donna.hu/index.php ezen a weblap cimen megtekintheted az adatlapját,érdemes.Hegedűs Anikónak hivják.Regisztrálnod kell az oldalon,keress meg engem,Saly Gabriella,az én ismerőseim közt fennt van.Sok sikert hozzá.

 


Küldtem neked meghivót a freemailodra,a Donnára.Puszi.

 


Szia Gabó!
Köszönöm szépen a ,eghívót, mindjárt meg is csinálom és megnézem :lol: :lol: :lol: :lol:
És el fogok menni hozzá!!!!!

Igen, apácska minden egyes alkalommal egjön velem a F-ba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Épp tegnap közölte anyukámmal, hogy nem kell nekünk inszem, mert nélküle is össze fog jönni a baba :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Gabó!
Már küldtem is e-mailt az Anikónak. Kíáncsi leszek, hogy mikor válaszol nekem :roll: :wink: És, hogy mennyiért csinálja....

Zsuzska

Kép
Kép
 


Szia Zsuzsi!Nem volt gépem pár napig,de mostmár itt vagyok!Mi zújs Anikóval,taliztatok?Szerintem hivdd fel,az gyorsabb,tutibb!Irjál,várom.

 


Szia Gabó!
Írt emilt, hogy délelőtt fog válaszolni, de most nem ér rá.
Ha beszéltem vele, mindenképpen írok neked :wink: :wink: :wink:
Annyira kíváncsi vagyok, hogy mit fog mondani :shock: :D :D

Zsuzska

Kép
Kép
 


Na... Anikóval hétfőn 11.30-kor találkozunk, és 30 perc jóslás 3000Ft lesz.

Zsuzska

Kép
Kép
 


Ne izgulj,nagyon kedves kisnő,mindenképp őszinte.Addigra szedd össze a kérdéseid sorát!:)

 


Az lesz.... elkezdtem írni a listámat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Már nagyon várom, hogy találkozzunk :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Zsuzsi ma találtamegy jó oldalt,figyelmedbe ajánlom!Este mentek a tüzijátékra?http://fogamzas.mindenkilapja.hu/

 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: