Új privát üzeneted érkezett!

Szia Amy!Még nem tudok semmit a 22.napon vagyok és mai val együtt három napja stagnál a hőm 36.7:(nem tudom ez jo e vagy rossz?nem tudom miből kéne látnom hogy talán sikerült e?
Vendinek ha jol tudom nagyon jo a kamilla ha be kened az inyét legalábbis ,mikor nekem jött a fogam anyukám mindig azzal kente ő mondta hogy nagyon jo gyógyir rá hogy ne fájjon a tündér bogárnak annyira:))probáld ki hátha?
 


szilvi: próbáld meg beilleszteni [img]ide[/img] a képet a hődről.
lassan tesztelhetnél, ha múlt héten volt az inszemed.

Timi
 
 


szia Titi igen lassan tesztelhetek bár kevés sikert látok sajna:(mert ma vagyok a 23.napon és leesett egy fokot a hőm ma 36,6 szerintem inkább emelkednie kellett volna ugye?nagyon el vagyok kenődve:((de hát ez van ez tudni kell ,hogy semmi sem sikerül amit szeretnénk,most nagyon szomorú vagyok.Remélem veled minden rendben van veled:)és neked sikerülnek a dolgok:))

Szia Amy:Vendinek fáj még a fogacskáj?jol vagytok?
 

 
 

Szilvi: egy fok belefér. Ne kenődj el. Nem mindenkinek alakul a papírforma szerint a hője. Nem akarod feltenni a görbédet?
Velem minden ok. nemsokára ovu közelében leszek :wink:

Timi
 
 


szia Timi.Őszinte leszek probáltam fel tenni de uugy néz ki ehhez béna vagyok ha letudnád nekem részletesen irni hogy-hogy kell akkor talán menne és meg köszönném:))Különben ma is még 36,6 volt a hőm:((Tudom ,hogy nem szabad elkeseredni de olyan nehéz szerintem te megérted!Pedig olyan szép álmom volt az éjjel még apának sem mondtam el hátha bejön:))Ezerrel drukkolok neked ebben a honapban hogy sikerüljön:)) :lol: Kiváncsi leszek még a holnap reggel aztán meglátjuk:))Most hétvégén annyit éreztem ahogy ettem a kedvenc csirkemájamat egyzer csak undorodtam nem izlett olyan fura ize volt,apa mondta hogy szerinte finom de én nekm valahogy nem csuszott.Bár már kezdek félni hogy csak magamba beszélem mert szeretném a babókát:((
 


Egy hozzászólásban képeket is meg lehet jeleníttetni, de ezt csak külső webcím megadásával. Jelenleg nincs lehetőség arra, hogy a Fórumra töltsd fel a képeket. A megjelenítéséhez egy publikus, az interneten elérhető képet kell megadni, például: http://www.akarmi.hu/kep.jpg. A saját gépen található képeket nem lehet megjeleníteni (kivéve ha fut egy webszerver a gépen), sem a védett oldalakon található képeket (például levélfiókokban: Hotmail, Yahoo, vagy jelszóval védett oldalakon, stb). A kép megjelenítéséhez használd a BBCode [img] tagjét, vagy a megfelelő HTML taget (amennyiben ez utóbbi engedélyezve van).

ezt találtam a gyakran ismételt kérdések közt.

szóval fel kell tenned valami tárhelyre a képet, mondjuk a kép.tár.hu-ra, ha megvagy, katt rá a képre, másold ki az elérhetőségét (url címét) és másold be a hozzászólásba úgy, hogy először benyomod a kép gombot aztán beszúrod a kép url címét majd megnyomod újra a kép gombot. A kép gombot a betűszín feletti sorban találod.

teszteltél ma?

Timi
 
 


szia Timi!megprobálom majd fel tenni.nem teszteltem megvárom hogy alakul?ma vagyok a 25.napon és reggel 36,6-nál egy hajszállal több volt de nem jelent semmit.Őszinte leszek nem érzek semmit aminek már kéne hogy jele legyen ugye?anyuék meg tesomék azzal biztatnak hogy ne keseredjek el lehet nálam nem jelentkezenek tünetek?de hát legalább valami hányinger,vagy aluszékonyság,bimbo sötétedés,de semmi:(((megbeszéltük apával ha nem sikerül akkor nem lesz egyenlőre inszem hanem csináljon laporoszkopiát nézzen meg hogy minden rendbe van e ?bár én tudom hogy nincs semmi baj csak a görcsösen akarás:((
Veled mi ujs?akcio beindul?ezer drukk!!!:))
 


Szilvi: még koraiak lehetnek ezek a tünetek... ne aggódj :) minden rendben lesz :wink:

köszi a drukkot. még nincs pé-m. valószinűleg hétvégén lesz.

Timi
 
 


szia Timi köszi a drukot ma megint 36,6 hőm két nap van a nem vártig:(meglátjuk,de már nem stresszelek rajta lesz ami lesz alapon vagyuk,mondtam is apának ,hogy ne keseredjen el annyira ha mégse,mert ő már jobban szeretné már nálam is ,ez van.hajrázzatok a hétvégén:))
 


szia Timi!Sajnálattal irom de sajna ma megjött a nem várt mensim:((nagyon szomoru vagyok ez miatt.dee hát ez van miért is sikerült volna?remélem te jol vagy!!
 


Szilvi: :cry: :cry: nagyon sajnálom. hogyan tovább? jön a következő inszem?

Timi
 
 


szia Timi!!Már vártalak,biztos sok a melod:((igen megyünk a következő inszemre,bár aza rossz hirem hogy nagyon beteg lett elkaptam az infulenzát ugyhogy most nagyon döglödöm már 2 napja:((se éjjelem ,se nappalom,szörnyű!!!Ma visz este apa orvoshoz,mert szegény már ő sem tudja hogy segitsen.Hétfőn megyek ultrahangra,és ha jo lesz minden akkor jövöhéten akár már meg is csinálják ha nem leszek beteg,és ha jo lesz a peteérésem.szerinted most fog adni valami gyogyszert?
hogy segitesen megtapadni a bébi?Ti veletek mi ujs?mikor kell igazán szurkolni?
 


Szilvi: a 2009 új clostisai topicba írogatok. biztos adnak gyógyszert. úgy tudom az inszemnél szoktak adni hogy segítsenek a megtapadásban.

Nekem tegnap-ma van ovu-m, csütörtökön megyek dokihoz az istenhegyi klinikára, orvost váltottam talán így több esélyem lesz babásodni :)

Timi
 
 


szia Timi.Én is az istenhegyire járok dr.gasztonyihoz nekem hétfőn kell mennem.Azért keérdeztem hogy adnak e mert nekem nem adott semmilyen gyogyot.nem értem??és kihez mész?
 


Sajna nem tudom hogy ilyenkor mit ír elő a protokoll. Talán az inszemesek tudnak neked segíteni hogy kell-e gyógyszer és ha igen akkor mit írtak fel nekik, akkor meg tudod kérdezni a dokit is hétfőn, hogy kell-e azt a bizonyos gyógyszert szedned.

Énis hozzá megyek.

Timi
 
 


szia.Akkor nagyon jo helyre kerültél,bár a doki nem egy szo szátyár de teszi a dolgát,ő csinálta nekem az első inszemet.ki ajánlotta neked?
 


A dokim ajánlotta őket még régebben :)

hogy vagy? gyógyulgatsz? kúráld ki magadat hétfőig :!:

Timi
 
 


szia Timi,igen már gyogyulgatok tegnap este voltunk apával dokinál,kaptam antibiotikumot,de olyat amit terhesség alatt is lehet szedni,megnéztük,mondjuk apa kiborult hogy ennek a ciklusnak lőttek akkor,remélem hogy nem mert már jobban vagyok,csak taknyos vagyok,addig meg ugyis meggyogyit az antibiotikum.Nagyon rosszul voltam ebben a három napban a legnagyobb ellenségemnek nem kivánom ezeket az éjszakákat:((
A Gasztonyirol meg annyit tudnod kell,hogy nem szabad tőle kérdezni mert akkor azt mondja hogy cseréljetek helyet,ő amennyi fontos mindnet elfog mondani,nem beszél sokat erre készülj fel de nagyon kedves.A párod is megy ugye?mert ha igen menjen be veled ez fontos!!!Kiváncsi vagyok mi lesz???holnap mész ugye?mjad mesélj el mindnet részletesen.jo?ja és nem a dokinak kell ott helyben fizetni hanem lent a pultnál a lányoknál.én nem tudtam és olyan zavarba jöttem mikor adtam volna oda lovét és bologat a fejével hogy majd oda lent:(
 


Szilvi: Jobbulást neked, biztos meggyógyulsz hétfőig.
köszi a tanácsot :) Nem jön a párom velem. csak én megyek. mennyit kell fizetni egy konzultációért? neked az inszemet is ő csinálta? Mondjuk az nem annyira nyerő, ha nem lehet kérdezni mert tele vagyok kérdésekkel :lol:

Timi
 
 


Én is vagyok ám! :wink:

Szilvi!

Sajnálom az inszemet, de majd a következő sikerül! :wink:

Amy!

De jó, hogy te is jelentkeztél! Nagyon szépen fejlődik kicsi fiad. Aki már nem is olyan kicsi. :wink:

Képzeljétek mi is szenvedünk pár napja, anyósom, anyu meg a védőnő azt mondta, hogy jön a foga, látják, de a doki szerint az még nem az. :shock: Akkor lehet, hogy csak a fogcsírák mocorognak, mindenesetre nagyon sírt egyik nap, vigasztalhatatlanul... :( Talán az időjárás is bekavart, akkor jött ez a nagy hideg. Most mintha rendeződnénak a dolgok.

Timi!

Hát elég fura dokid lesz, nekem sem szimpi, ha nem lehet tőle kérdezni, de drukkolok, járj sikerrel. amúgy szerintem természetes, hogy kérdez az ember, mindenki szeretne mindent megtudni a dolgokról. És talán jobb, ha tőle kérdezel, mintsem mindenhol össze-vissza mindenki mást mond. :roll: Nekem az a szimpi doki, aki még mondja is, hogy kérdezzek bátran.

Lyndee??? Gyere te is néha. :wink:

Kép
Kép
 
 


szia Timi!jo persze az első találkozásnál lehet kérdezni csak ugy,hogy ne higyje hogy te jobba tudod már a választ mint ő,hidd el nagyon jo fej doki!!!csak nekem is ezt mondták hogy nem szabad kérdezőskődni,igen az inszemet is ő csinálta és akkor én ugy tértem ki hogy adjon nekem beágyazodásgátlot,hogy apa lelkére kötöttem a kérdéseimet amit betanitottam neki elözö este:))és mialatt csinálta az inszemet ,apa mindent megkérdezett.Minden orvo
si papirt kell vinni,párodét is.És akkor már ti is nagyot haladtok.
Az első konzultácioért 6000ftot fizettünk.utána voltultrahang+tüszőrepesztöszuri+spermavizsgálat+inszem:40000eft volt.neked csináltak átjárhatosági vizsgálatot már?

Tabati:sajnálom,én is,hogy nem sikerült elsőre,most lesz majd a második ha jo a peteérésem,olyan jo volna már ha lenne nekem is egy kis pocaklakom:))te jol vagy?
 


Szilvi: nem volt még átjárhatósági, úgyhogy még azt is meg kell csináltatnom inszem előtt. Fájt az inszem?

tabati: énis úgy gondolom, hogy nem lenne baj ha lehetne tőle kérdezni :) Noéról nem dobsz fel képet? szegénykém biztos nyűgös volt az időjárás változás miatt. minket felnőtteket is megvisel hát még az ilyen pici babát. tejed van még?

Timi
 
 


szia Timi.nem tudom mi történt de nem találom amit irtam neked választ,remélem ezt már meg kapod:)Nem fáj egyátaln az inszem,hidd el egy olyan ember mondja akinek a fájdalom küszöbe egyenlö a nullával.egy hosszabb rákszűrést képzelj el.az átjárhatosági se fáj,nekem csak utána volt rossz mert göcsöltem 3 napig és az nagyon rossz volt.ennyi de kibirtam:))kiváncsi vagyok mit mond neked holnap a doki.nagyon jo fej,én csipem az orvost.mikor kell menj?
 


3-ra megyek. :) összeszedtem a papírjaimat is, milyen gyógyszereket írt fel neked? átjárhatóságit is ott csinál? vagy ahhoz be kell menni a kórházba. nem tudod?
köszi a tanácsokat. jól fognak jönni holnap :)

Timi
 
 


szia Timi.Hát ez az,hogy ezen voltam kibukva én semmilyen gyogyszert nem kaptam mert azt mondtA ugy látja tökéletes nekem minden,hát látod mégsem jött a gyermek???szeintem az átjárhatoságit a korházban csinálja mert utána bent kell lenni egy napot,de én saját felelőségemre eljöttem nem volt semmi baj:))az inszemet meg helyben csinálja ,ne izgulj minden jo lesz:))
 


köszi a tanácsokat :) majd beszámolok arról hogy miben maradtunk :)

Timi
 
 


No, majd rakok fel képeket, ha lesz egy kis időm kicsinyíteni. :wink: Tejem még van, remélem így is marad még 1 éves koráig! :wink: MOst kicsit abbahagytam az állandó fejést, de újrakezdem, hogy legyen a fagyasztóban tejcsi majd a hozzátáplálásnál jól jöhet! :wink:

Kép
Kép
 
 


szia Timi!!mi volt a dokinál???
 


Szia Szilvi!

konzultáció volt, vizsgálat nem. illetve vérvétel volt, hormont néznek. tsh-t meg még valamit... mennem kell vissza a kövi ciklus kezdetekor.

Timi
 
 


szia Timi.és normális volt az orvos?mi volt a benyomásod?szerintem progeszteront néz nem?és mondta az átjárhatoságit?párod lelete volt?
 


Szilvi: igen, normális volt. sokat kérdezett és mondta hogy mit kell csinálnom, le is írta egy lapra :)

az asszisztensét kell majd hívnom a köv. ciklus elején és mennem kell laborra. tsh-t és prolactin-t néztek. a párom nem volt még kivizsgáláson, ha megyünk uh-ra akkor fog menni spermavizsgálatra. átjárhatóságit nem javasolja, mert volt egy terhességem, valószinűleg átjárható vagyok.

Timi
 
 


Szia Timi.nagyon örülök,hogy jo tapasztalataid voltak,én sajna nem javulok éjjel apával az ügyeleten ültünk mert 2 napja migrénem van olyan szinten hogy a hányás kerülget de muszáj meg gyogyulnom ugyhogy minden erőmőn azon vagyok.Azt az antibiotikumot meg nem szedem amit irt az orvos mert az első szem után jött ki a fejfájásom.Nagyon remélem hogy ez a honap sikeres lesz mert már annyi rossz történt hogy tényleg néha nem látom az alagut végét:((És mit kell tenned?mit irt a lapra?adott neked is elevitet?
 


szia Timi:képzeld ma voltunk ultrahangon a dokinál és jobb petém van mint a mult honapban ugyhogy szerdán ujra inszem,most nem kaptam semmi szurit mert mondta hogy magátol kell hogy meg repedjen a tüsző,és most mertem kérdezni én is,hogy nincs e olyan gyogyo ami jobban segiti a beágyazodást??ill.megtapadást??erre az volt a válasz hogy nekem nem kell hogy adjon.mert spontán a ciklusom.nem értem???akkor??te jol vagy??
 


Szia Szilvi!

dejó akkor szorítok neked szerdán, hogy sikerüljön az inszem.

Én jól vagyok, köszi. kicsit taknyos vagyok, de nem vészes.

Meggyógyultál?

Timi
 
 


szia Timi.Hát mondhatjuk hogy meg gyogyultam még fujom a trombitát:((de szoltam a dokinak és mondta,hogy nem baj.megint kezdödnek a remények,mondjuk nekem a 2-es a szerencseszámom:))hátha most is bejön:))te is elkaptad az infulenzát??
 


szia Timi!Tul vagyok a második inszemen is,most egy picit fájt,mert az antibiotikumtol amit a náthára kaptam,egy kis betegségem alakult ki,de azért reménykedek.Bár most kevesebb eséllyel mint a multkor:((te hogy vagy???
 


Szilvi vigyázz magadra. pihengessél. adott a doki vmit? utrot, vagy vmi mást? megkérdezted? antibigyó miatt ne parázz... ha a szervezet lefoglalja magát a betegséggel, könnyebben ágyazódik be a baba. nekem is akkor sikerült amikor meg voltam fázva.

Timi
 
 


szia.Nem adott megint semmit a doki mert szerinte minden oké.Ezt nem is tudtam hogy igy zajlik ha beteg vagy,mondjuk már jobban vagyok mondhatni,hogy meg gyogyultam:))Azt mondta a doki hogy nevessek sokat mert az segiti a tapadást:))jo kedvében volt nagyon:))És ami éedekes,hogy ez az inszem most picit fájt,és még hogy mindig szur a méhem,de a jobb oldali,pedig a baloldalt van a sejt:((szerinted?mi a véleményed?te hogy állsz a projektel?mikor kell menni a dokihoz????
 


szia.Nem adott megint semmit a doki mert szerinte minden oké.Ezt nem is tudtam hogy igy zajlik ha beteg vagy,mondjuk már jobban vagyok mondhatni,hogy meg gyogyultam:))Azt mondta a doki hogy nevessek sokat mert az segiti a tapadást:))jo kedvében volt nagyon:))És ami éedekes,hogy ez az inszem most picit fájt,és még hogy mindig szur a méhem,de a jobb oldali,pedig a baloldalt van a sejt:((szerinted?mi a véleményed?te hogy állsz a projektel?mikor kell menni a dokihoz????
 


szia.Nem adott megint semmit a doki mert szerinte minden oké.Ezt nem is tudtam hogy igy zajlik ha beteg vagy,mondjuk már jobban vagyok mondhatni,hogy meg gyogyultam:))Azt mondta a doki hogy nevessek sokat mert az segiti a tapadást:))jo kedvében volt nagyon:))És ami éedekes,hogy ez az inszem most picit fájt,és még hogy mindig szur a méhem,de a jobb oldali,pedig a baloldalt van a sejt:((szerinted?mi a véleményed?te hogy állsz a projektel?mikor kell menni a dokihoz????
 


szia.Nem adott megint semmit a doki mert szerinte minden oké.Ezt nem is tudtam hogy igy zajlik ha beteg vagy,mondjuk már jobban vagyok mondhatni,hogy meg gyogyultam:))Azt mondta a doki hogy nevessek sokat mert az segiti a tapadást:))jo kedvében volt nagyon:))És ami éedekes,hogy ez az inszem most picit fájt,és még hogy mindig szur a méhem,de a jobb oldali,pedig a baloldalt van a sejt:((szerinted?mi a véleményed?te hogy állsz a projektel?mikor kell menni a dokihoz????
 


szia.Nem adott megint semmit a doki mert szerinte minden oké.Ezt nem is tudtam hogy igy zajlik ha beteg vagy,mondjuk már jobban vagyok mondhatni,hogy meg gyogyultam:))Azt mondta a doki hogy nevessek sokat mert az segiti a tapadást:))jo kedvében volt nagyon:))És ami éedekes,hogy ez az inszem most picit fájt,és még hogy mindig szur a méhem,de a jobb oldali,pedig a baloldalt van a sejt:((szerinted?mi a véleményed?te hogy állsz a projektel?mikor kell menni a dokihoz????
 


szia.Nem adott megint semmit a doki mert szerinte minden oké.Ezt nem is tudtam hogy igy zajlik ha beteg vagy,mondjuk már jobban vagyok mondhatni,hogy meg gyogyultam:))Azt mondta a doki hogy nevessek sokat mert az segiti a tapadást:))jo kedvében volt nagyon:))És ami éedekes,hogy ez az inszem most picit fájt,és még hogy mindig szur a méhem,de a jobb oldali,pedig a baloldalt van a sejt:((szerinted?mi a véleményed?te hogy állsz a projektel?mikor kell menni a dokihoz????
 


szia.Nem adott megint semmit a doki mert szerinte minden oké.Ezt nem is tudtam hogy igy zajlik ha beteg vagy,mondjuk már jobban vagyok mondhatni,hogy meg gyogyultam:))Azt mondta a doki hogy nevessek sokat mert az segiti a tapadást:))jo kedvében volt nagyon:))És ami éedekes,hogy ez az inszem most picit fájt,és még hogy mindig szur a méhem,de a jobb oldali,pedig a baloldalt van a sejt:((szerinted?mi a véleményed?te hogy állsz a projektel?mikor kell menni a dokihoz????
 


szia.Nem adott megint semmit a doki mert szerinte minden oké.Ezt nem is tudtam hogy igy zajlik ha beteg vagy,mondjuk már jobban vagyok mondhatni,hogy meg gyogyultam:))Azt mondta a doki hogy nevessek sokat mert az segiti a tapadást:))jo kedvében volt nagyon:))És ami éedekes,hogy ez az inszem most picit fájt,és még hogy mindig szur a méhem,de a jobb oldali,pedig a baloldalt van a sejt:((szerinted?mi a véleményed?te hogy állsz a projektel?mikor kell menni a dokihoz????
 


szia.Nem adott megint semmit a doki mert szerinte minden oké.Ezt nem is tudtam hogy igy zajlik ha beteg vagy,mondjuk már jobban vagyok mondhatni,hogy meg gyogyultam:))Azt mondta a doki hogy nevessek sokat mert az segiti a tapadást:))jo kedvében volt nagyon:))És ami éedekes,hogy ez az inszem most picit fájt,és még hogy mindig szur a méhem,de a jobb oldali,pedig a baloldalt van a sejt:((szerinted?mi a véleményed?te hogy állsz a projektel?mikor kell menni a dokihoz????
 


szia.Nem adott megint semmit a doki mert szerinte minden oké.Ezt nem is tudtam hogy igy zajlik ha beteg vagy,mondjuk már jobban vagyok mondhatni,hogy meg gyogyultam:))Azt mondta a doki hogy nevessek sokat mert az segiti a tapadást:))jo kedvében volt nagyon:))És ami éedekes,hogy ez az inszem most picit fájt,és még hogy mindig szur a méhem,de a jobb oldali,pedig a baloldalt van a sejt:((szerinted?mi a véleményed?te hogy állsz a projektel?mikor kell menni a dokihoz????
 


szia.Nem adott megint semmit a doki mert szerinte minden oké.Ezt nem is tudtam hogy igy zajlik ha beteg vagy,mondjuk már jobban vagyok mondhatni,hogy meg gyogyultam:))Azt mondta a doki hogy nevessek sokat mert az segiti a tapadást:))jo kedvében volt nagyon:))És ami éedekes,hogy ez az inszem most picit fájt,és még hogy mindig szur a méhem,de a jobb oldali,pedig a baloldalt van a sejt:((szerinted?mi a véleményed?te hogy állsz a projektel?mikor kell menni a dokihoz????
 


szia.Nem adott megint semmit a doki mert szerinte minden oké.Ezt nem is tudtam hogy igy zajlik ha beteg vagy,mondjuk már jobban vagyok mondhatni,hogy meg gyogyultam:))Azt mondta a doki hogy nevessek sokat mert az segiti a tapadást:))jo kedvében volt nagyon:))És ami éedekes,hogy ez az inszem most picit fájt,és még hogy mindig szur a méhem,de a jobb oldali,pedig a baloldalt van a sejt:((szerinted?mi a véleményed?te hogy állsz a projektel?mikor kell menni a dokihoz????
 


Szia Szilvi,

Hogy vagy? Remélem pihengetsz sokat. Nekem majd a ciklusom napján kell hívnom az asszisztensnőt és akkor megbeszéljük hogy mikor menjek. mennem kell 3-ik napi uh-ra meg 12-14 nap között uh-ra és a páromnak spermavizsgálatra. Nálatok is volt spermavizsgálat? hogy zajlott?

Timi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: