Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Azért nyitottam ezt a topikot (remélem nincsen ilyen itt) hogy mások is esetleg reménykedhessenek ha esetleg babát remél de nincsenek meg a tünetek vagy elkezdett vérezni esetleg negatív a sokadik teszt.

Nekem van most az hogy holnap kellene megjönnie de tegnap 11-kor a wc papíron élénk piros vér volt. Azt hittem megjött. :cry: :cry: De ez reggel megcáfolódott mert semmi nincsen. Így még reménykedek hogy ez csak beágyazódásos vérzés volt. Ha hétfőig nem jön meg akkor tesztelek és mindenféle képpen elmegyek dokihoz. Ha meg megjön akkor is irány a doki a hosszú ciklusom miatt. Hiába szültem már 4-et ilyen nem volt semelyikkel sem. Babát akartam és lettek kész. De most hőmérőzök is és az meg napok óta 36.1,36.2 körül mozog. De az az igazság hogy nem tudom normálisan egy időben megmérni.

Amúúgy csináltam már teszteket az utóbbi napokban de amolyan én látom más nemlátja csíku lett.

Bocsi ha valakinek ez már a sokadik iylen topik nyitásos téma.
Üdv Vera

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Szia Vera!

Én már cuppanok is a témára!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NAGYON JÓ ÖTLET!!!! :):):)


38-ik napomon vagyok tegnap előtt negatív teszt. :cry: A peteérés fogalmam sincs mikor volt, vagy hogy volt-e egyáltalán. :shock:
Alhasi fájdalom van, cicifeszülés van.
Eddigi ciklusaim: ( áprilisban elveszítettem sajnos kisfiamat 21hetesen, onnan számolom): 30 nap, 31 nap, 32 nap, most pedig a próbálkozós hónapban már a 38-ik nál tartok.

Lehet negatív tesz rossz? Mutathat az téves értékeet???
Neked már volt ilyen?
Vagy valakinek?

:shock: :shock:

Majd még jövök vissza!!! :wink:


Pusz
Nyusz 8)


Na ennek örülök hogy nincsen még ilyen topik és ezzel talán sok kérdésre adunk egymásnak választ.
Én most nagyon oda meg vissza olvasgattam e témában és az írások azt mondják hogy ha az ösztrogén ami kell a beágyazódáshoz, nincs meg amihez a tesztet pozitívvá teszi akkor nincsen terhesség:(
De nekem sok ismerősöm van akinek a 40-41.ik napon lett pozitíva teszt és rendes a ciklusuk és hallottam olyat is hogy mindig negatív lett a teszt de terhes volt.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 

 
 


De nem adom fel! Akkor sem. :):)

Látom nálatok van csemetetemés! :):):):):) De jó!!!! Biztosan nagyon jó Édesanya vagy, hogy ennyi kis lurkóval ajándékoz meg az élet!! És szeretnétek még egyet???

Nyilván megjött..... :cry: Egy halovány pötty........
Egy remény a mihamarabbi újrakezdésre!!! :)


Tényleg a peteérést te megérzed?
Olyan fura, hogy középidőtől majdnem mostanáig folyamatosan fájt a hasam. :shock: Lehet ez hormonprobléma is.


Pusszz Nyussz 8)


Na helloka. én is most tettem tanubizonyosságot arra hogy a télapó itt járt és letette 5 napra a védjegyét. :cry: :cry:
De azért van egy jó oldala is. Talán meglesz az áhított májusi juniusi baba vagy is a nyári. :) :) :) :)
Szóóval gyurjunk együtt babáára :lol: :lol: :lol:

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Nem szeretnék vészmadár lenni, de sajnos, ami így indul csak nagyon ritkán végződik jól. Tudom, nálam már kétszer volt, a vannak tünetek, de nem az igaziak, fejlődik a baba, de nem eléggé, ott a két csík, de nem az igazi, nem feszül a mellem, mikor is foganhatott, számoljunk csak, jövő héten megint uh, nőtt, de nem eleget, petezsák még van, embrió nincs, és tovább is van mondjam még?..Szóval a remény hal meg utoljára, de azért a bíztató az atombiztos 14. dpo-s + teszt.

Össze fog jönni, és akkor nem lesznek majd kérdések, hogy akkor mi van akkor most ilyenkor. :twisted:

Pusza:

J.

 
 


sziasztok.

Szerintem nem lehet a tuneteket nagyon altalanositani,kinek ez van kinek az.

nekem megvannak a sajat tuneteim amitol lassan(mar parszor megtortent)teszt nelkul is tudom hogy terhes vagyok.
egyik naprol a masikra leesik a tantusz.

Kép
 
 


Sziasztok!

Jucának és Monyónak nagyon igaza van!!!
Kár keresni a tünetet úgyis jön magától!

Amúgy Vera én írtam a másik topicba neked, és még csak válaszra sem méltattál!!!( április-május)

Kép
 
 



Sziasztok!

Mi 10 hónapja próbálkozunk,nekem is volt már 2 halovány pozitiv tesztem,de vérzéssel végződőtt!!!
Én is egyet értek Gabiékkal,mert ilyenkor képes a szervezet ilyen amolyan tüneteket produkálni!!!!!
Én is felfigyeltem mindig a tünetekre,mindig arra gondoltam,hogy na ez biztos azért van mert!!!
De sajnos nem,mindig vérzéssel végződtek a ciklusok!!!!!
Én már lassan a tesztnek sem hiszek,csak annak,mikor a doki kimodja a várva várt mondatot!
"Sikerült ön terhes!"
De azért jó ez a topik,mindenból okulunk és tapasztalatokat cserélünk!!!!!
Mielőbbi babásodást MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Vera! Tévedtem.
Mégsem. :cry:
39 cn. :cry: :cry: :cry:
Na nem ezért sírok a smilékkel hogy nem örülnék ha sikerülne, de teszteltem 4 napja és negatív. Csak kerülget ez a fránya.
De jönne már.....
Már vizilóeffektusom van, szétdurranok.

Pusz
Nyusz


Sziasztok!!

Én jónak találom ezt a topikot. Nekem is volt már olyan, hogy minden tünetet produkáltam, és mégis megjött.... Ilyenkor mindig nagyon el voltam szomorodva. Most is van egy-két tünetem, meg egy halvány teszt, de nem merem beleélni magam, mejd meglátjuk! Nagyon örülnék neki ha most sikerült volna, igyaz még csak május óta próbálkozunk!
Amúgy doki mondta nekem, hogy van olyan aki nem csak beképzeli a tüneteket, hanem tényleg vannak, és megérzi, ám ilyen pici korban még a "mindent vagy semmit" elve működik, és lehet hogy mégis babás valaki, de a mensivel "távozik"! Csak van aki tudomást sem vesz róla hogy babás volt, valakin viszont előbb előjönnek a tünetek, és ő megérzi, hogy babás volt!

 
 


Helló!

Szerintem is jó az oldal. De két dolgot elválasztanék:

1. vannak tünetek, késik a mensi, de nem elég. A 40X-dik napi nagyon halovány csík nem bíztató, csak akkor, ha konkréta két héttel a 40X. nap előtt volt peteérés. Normál ciklusnál ez azért nem bíztató. Sajnos. Ilyenkor valóban van baba, csak nem marad velünk. Én erről írtam fentebb, és Monyó is.

2. A másik, mikor nagyon vár valaki a babára, és csak ezen jár minden gondolata, és késik, csak késik, csak késik, a teszt csont negatív, de még mindig késik, minden tünetet produkál, mint a kis anygal, még hány is, aztán megy az orvoshoz, hogy mi van, vérvétel, uh, majd megjön. (Jobb esetben még előbb megjön).

Tudom, mindkettőt produkáltam már :twisted: és itt az utóbbiról volt szó azt hiszem. Lányok, a görcs nem jó, lazítani, eltiltás a babanettől stb. én pl hőmérőztem, a ferty összes statisztikáját alkalmztam, illesztettem saját, és idegen görbékre, és akkor jött egy "kupis" hónap, mikor munkahelyváltással, kirándulással voltam elfoglalva, nem volt időm a hőméréssel, fertyvel "molyolni", és jött a bébi. Íme a nyertes ciklusom:
Kép

Szóval sok "huncutot", és relax, meglesz az eredménye! Megjegyzem mi is most kezdünk megint a kistesón ügyködni, majd ha hónapok múlva ríva jövök, csak idézzétek be, amitmost írtam. :twisted: :twisted: :twisted:

 
 


Hi Akkor a rendezetlen ciklusommal még reménykedhetem. :oops: Hi Hi Na nem kergetek hiú ábrándokat.

A kisfiam is a 22 nap körül készült. :oops:
Mindegy, lesz ami lesz, nekem is akkor sikerült amikor már teljesen lemondtam róla, és láss csodát........... nem tartott sokáig, de legalább tudom milyen :oops:


lanyok,ertem en ezt a "ne akard gorcsosen"dolgot,de valjuk be oszinten nem minden esetben alkalmazhato pl stimuzas,na ott aztan nem lehet nem gorcsolni.

az ilyen hanyingernek soha nem hittem hisz azt siman tudom produkalni,nem nagy ugy.
cicifeszko,hat...valakinek van valakinek nem.nekem ez is ossze vissza van,erre sem alapozok.

az elso es legfontossabb dolog hogy megerzem,minden olyan mas,nem tudok szavakba onteni.
aztan ugye a sajat tuneteim,amik csalhatatlanok es nem tudom produkalni oket.

hasmenes,szekrekedes felvaltva,haspuffadas(allando pukizas,ami borzaszto ciki)megnovekedett huvelyvaladek,egyszoval rengeteg valadek.
amit meg a ferjem figyelt meg,hogy ilyenkor iszonyu hangulatingadozasim vannak,egy rohogos delutan utan kepes vagyok leorditani valaki fejet,vagy eppen meglatok tv-ben valamit es elsirom magam.

viszont ez is egy olyan dolog hogy valaki meg ugyanezeket erzi menzi elott.szoval nagyon valtozo minden nonel mas es mas.

Kép
 
 


Monyo!
Amit most leírtál.....minden stimm....

Egy kérdés, lehet hogy hülyeség, de még nem találtam meg sehol . Szóval lehet ugye hogy egyik hónap egyik petefészekből, másikban a másikból. Lehet az hogy mindig ugyanabból? Lehet hogy egyik hó tök jó szép minden, másik hó meg hosszú és macerás. Vagy egy valami irányítja az egész berendezésünket, vagy lehet ciklikusan eltérő, attól függően mikor melyik oldalról kapjuk az anyagot?
:lol:
Kicsit bénán írtam le bocs, és előre is elnézést a tudatlanságom miatt... :oops:


Lányok!

Tényleg jó ez az oldal, de szerintem azok akik ide írnak vagy benéznek, már a mensi környékén várják a tüneteket! Amit Juca írt, az a frankó! Ilyen korán mensis tünetek fordulnak elő akkor is ha terhes vagy! Tehát semmi nem biztos! Az igazi tünetek akkor jelentkeznek amikor már úgy is tudod, hogy terhes vagy! Persze utólag már tudod, hogy azért raktad a cigit a hütőbe, mert akkor már terhes voltál! :lol: Akkor ez nem tünt fel!

Szóval lányok, ne sürgessétek a tüneteket, jönnek azok maguktól is! Probáljátok élni a mindennapjaitokat és akkor jön a meglepi! :lol:

Persze megértek mindenkit akinek már késik x idő óta, de ne a tüneteket keresse, hanem irány a doki vagy valamelyik gyógyszertár!
Vendég
 


grönland!
Nem tudom ezt miből szűrted le, hogy akik benéznek ide, azok már mensi környékén várják a tüneteket? Én már többször hallottam olyat, hogy valaki igenis megérzi,hogy terhes, lehet hogy már a mensi kimaradása előtt!!!

 
 


Persze dodo, pszihésen én is megéreztem! Azt pedig, hogy miből szűrtem le....., hát a hozzászólásokból!
Vendég
 


Sziasztok!

3. éve próbálkozunk, épp most vagyok túl a 4. lombikos beületetésemen, és sajnos most sem lettem kismama.

Szinte minden ciklusban (természetes v. stimulált) képes voltam valami "tuti" :roll: jelet produkálni, vagy legalábbis azt hinni.

A legutolsó lombikom "sikerét" tekintve viszont egy különbség volt a többitől: vmi elindult, de sajnos megállt. Ez onnan tudható, hogy volt hcg szintem, de alacsony ahhoz, hogy babát jelentsen. Volt egy tünet, ami a beültetés óta kísért: a hasam lufira puffadt minden estére, de úgy, hogy nem láttam a lábujjaimat, ha lenéztem! Aztán persze abbamaradt.

Szóval ezóta a haspufit tényleg tuti tünetnek mondanám! :wink:

De persze nem vagyunk egyformák, és nincs két tökegyforma terhesség, (állítólag) még ugyanannál a nőnél sem felétlenül.

Na uff, nem akartam ilyen hosszú lenni! :roll:

Hajrá csajok! :) ++++++++++++++++++++++++
Remélem októberben be tudok számolni esetleg újabb valódi tünetekről - haspufi mellé! :D
 
 


Na sziasztok.
Megjöttem.
Üdv minden új írónak és mielőbbi babásodást kérek.

Én ma elmentem a dokihoz mert totál sugárban megjött. Ő azt mondta hogy a hőmérőzés abszolute nem jó. Nem megbízható. És nekem meg hétfőhöz egy hétre kell menjek vérvételre. De azért én továbbra is hőmérőzök és nézem a méhszáj állapotát és a nyákot is.
Talán május végére a kezemben tarthatoma világ legszebb kislányát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok! Mi most szeretnénk kistesót a kislányunknak aki 14 hónapos. Nála annó megbeszéltük, hogy szeptemberben elkezdünk próbálkozni és nem is reméltük, hogy egyből összejön, és mégis. Most a második bébinél (akinél most augusztusban kezdtünk el próbálkozni) még azt is figyeltem mikor van peteérésem és jövő vasárnap kellene megjönnie, ha nem vagyok terhes. Mivel már nagyon izgatott vagyok tegnap csináltam egy tesztet, de az (-)lett, de még reménykedek, de már nem olyan stresszesen, viszont napok óta nap mint nap hányingerem van, és feszül alul a hasam. De talán csak beképzelem. Most elhatároztam, hogy megpróbálom kivárni a vasárnapot, amikor megkellene jönnie, és ha nem akkor csinálok tesztet. A lányomnál elötte pár nappal csináltam és már (+) volt. Nekem különben 29 napos a ciklusom, legalábbis az utolsó 3 hónapban, mert elötte 30,31 volt mivel mégcsak 5x volt mensim, mióta nem szoptatok. És most a 10. napon volt ovum.
 
 


Anugy bocsi, hogy ilyen hoszadalmasan írtam, csak gondoltama "beszélgetéshez" sok infó kell.
Különben tényleg jó ez az oldal! :lol:
 
 


Szia Vera!
Ez érdekelne, hogy hogy tudod megállapítani a méhszáj állapotát?Milyennek kell lennie?
 
 


sziasztok, és szerintetek ez milyen teszt?
11.dpo és délutáni pisi, kiváncsi vagytok, hogy Ti mit láttok?
druszám: Neked nincs fotód? Kép

Veramama
 


Veramami,
Én látok ott egy halvány második csíkot :wink:
Vendég
 


Veramami!

Én is látom! :wink: De szerintem reggel csinálj mégegyet, az már biztos erösebben látszik és akkor tuti!
Vendég
 


Veramami!
Én is látom a második csíkot....de bármi legyen is a tesztre irva, a legbiztosabb akkor is a reggeli első pisi! De drukkolok! :wink:

 
 


Szia Veramami!
Én is látok ott egy halvány csíkot, de tényleg érdemes 1-2 nappal késöbb reggel csinálni egy másikat és én úgy vettem észre a kazettás tesztek jobbak. Szorítok! :wink:
 
 


Sziasztok!

Gratulálok minden 2 csíkos teszthez!

van egy 3 éves kisfiunk, mellé szeretnénk szintén májusi kihugit.
Én???? ÁÁÁÁ, kicsit sem vagyok ám nagyravágyó....

Mindegy. Lényeg, hogy eddig tuti 28 napos ciklus volt (Olivér is rögtön megfogant), erre tessék az augusztusi peteérés a 16. napon volt (cervixből ítélve).
Persze meghagytuk a 48-72 óra várakozási időt az x kromoszómásoknak, eredmény : jó nagy -. :( :( :(

A Jónásban bízva együtt voltunk még a lányos holdállásokon, holnap kiderül, hogy van-e eredménye. :?

Ja a lényeg. A peteérés utáni 2. nap óta majd leszakad a mellem (majdnem olyan , mint a tejleadó reflex) és állandóan émelygek, sárkánykodok.

Ezzel szemben Olivérrel a 10. hétig semmi tünetem sem volt (el sem hittem, hogy terhes vagyok).

Ezek vannak. :oops:

No, de nem baj itt a szeptember, majd hoz nekünk szép zebrás teszteket!
Tsók Kriszti
 
 


Esetleg tudja valaki a szeptemberi lányos holdállásokat?

Köszike K.
 
 


Sziasztok!
Nekem az a tapasztalatom, hogy amikor terhes voltam, akkor azt a tudatalattimmal éreztem. Ha nem jött meg időre, akkor reménykedtem, de legbelül tudtam, hogy nem vagyok terhes. De a remény hal meg utoljára. Sajnos egy babát sem sikerült kihordani, de majd most :)
 
 


Sziasztok!

Mi a 4. babát tervezzük. de majd csak decemberben látunk neki a "kivitelezésnek".
Amiért írok: Nekem, bár rettenetesen hányós kismama szoktam lenni. a 6-7. hét előtt semmilyen tünetet nem szoktam produkálni!
A 2. kisfiamnál 3 havi próbálkozás után 2 hónap szünetet szándékoztunk tartani, nem akartunk még egyszer azon izgulni, hogy szabin lesz-e doki bácsim (az elsőnél aznap utazott el nyaralni, mikor megindult a szülés, de ugrott, végigszáguldott az autópályán és jött- de nem akartuk ezt kihasználni újra), így aztán kihagytuk a termékeny napokat (1 hetet).Volt még pár napom a vérzésig, amikor egyik este a fotelban ülve néztem tv-t, míg a férjem 2 helységgel arrébb a konyhában kinyitotta a hűtőt, nekem meg ettől kegyetlenül felfordult a gyomrom. Átfutott az agyamon, hogy esetleg... de aztán legyintettem, mondván, nem is lehetek terhes. aztán csak nem jött meg!!! A hőmérsékletem 37.2 körül mozgott, aztán pár napos késés után csináltam 1 tesztet és nagyon+ lett!
Mindezt csak azért írtam le, mert ebből kiderül, akkor is produkálhatsz tüneteket még a mensi előtt, ha nem tervezed, nem is számíthatsz rá, hogy terhes vagy!
Szerencsére a dokival kapcs. aggodalmaim nem jöttek be, úgy intézte, hogy csak a szülés után, augusztusban menjen nyaralni! :lol:

Márti


Huuu most szégyellem magamat lányok.
Én nyitottam a topikot és eltűntem.
Ígérem elolvasom amit termeltetek és írok rá válaszokat.

Azért üdv az újjaknak :lol:

És jelentem aki nemtudja még nekem nemsikerült:(((
Megjött de viszont nagyon lightosan. Így holnap csinálok egy tezstet de szerintem nem baba miatt hanem mert nem volt peteérésem. Tünetek nincsenek és a hőőma kihülést mutatja.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Az a sugaras dolog az csak egyszer volt és aznap reggel. És utána mint ha elszakadt volna . Semmi. ezért a lightos most. Vagy is egy nap egy tampon bőőve elég volt. Sőőt. Nem is kellett volna. A fene se érti. Ezért gondolok arra hogy peteérés nélküli hónap olt nekem most. De ez majd a hétfői vérvételből ki fog derülni úgy is.:)

Drusza én is látok csíkocskát méghozzá kettőt.

olimami sajna nem tudom :cry: pedig én is arra hajtok.

Ritt tök egyszerűen. Bocsi akinek gusztustalan lesz de felnyúlok. De itt egy oldal ahol le van írva hogy mikor mit kell érezzél.
http://www.kzs.hu/eva/fogam/egyeb.htm
Ez egy szupi oldal. Minden le van írva.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Tjuca, azért az a babs"görbe" nem semmi:)
GRATULÁLOK!!!!!!! :lol:
Vendég
 


Pöttye!

Köszi :twisted:

 
 


Sziasztok!

Jó ez a topic, de sajnos tényleg az a baj, hogy a tüneteket nem lehet általánositani, mert minden nő más és más!
Például nekem mindig peteérés után 2 nappal elkezd fájni a mellem, majd leszakad, ideges vagyok, hangulatingadozásom van, depis vagyok ok nélkül.
Ebben a ciklusban nehezen akart felmenni a hőm is, de a 14. napon szépen leesett. A melleim ma kezdtek el fájni, de a 22. napon vagyok, pedig eddig mindig a pé után kezdtek el fájni. Meg annyira nem is vagyok ideges, mint szoktam. Na, most akkor mi van?
Produkálni legkönyebb a tüneteket, nekem is hányinegerem van már 2 hete, de az még alapból nem lehet a terhességtől, még ha van is...

Igaz, még nemtudom milyen terhesnek lenni, de ez a véleményem, meg a sok tünetkeresés, stresszelés senkinek sem tesz jót, és nem hozza el hamarabb a zebrás tesztet!
 
 


Ja Veramami, én is látom azt a halvány második csikot!
 
 


Sziasztok!

Megmondom őszintén teljesen le vagyok nyűgözve!! Hogy Ti mennyire tisztában vagytok a "tüneteitekkel"??? :shock: Én max. csak a bőrömön veszem észre, h. pár nap és beköszönt a miki. Hisz alavetően nincs pattanásom, azonban előtte kb. 4-5 nappal megjelennek és a mensi ideje alatt jól eltűnnek. :)
Én főleg a már babával (babákkal) rendelkező Anyukáktól szeretném megkérdezni, h. terhességük észlelése előtt volt e valamilyen terhességre utaló tünetük illetve hogy megérezték e a babót? Ezekre nagyon kíváncsi lennék.

Nővérem már 11 hetes terhes volt amikor vett egy tesztet és pozitív lett. Mesélte, h. nem érzett semmit és nem is gondolta, ahogy leteszi a fogamzásgátlót utána rögtön terhes lesz... Ennek már 7 éve és most szeptembertől iskolás lesz az én kis keresztlányom :D
Vendég
 


Sziasztok!
Vera, köszi rögtön megis nézem, most úgyis alszik a lurkó.
Én még nem csináltam hő görbét, de néha meg-megmértem már korábban is akkor 36.7,36.8,36.9 volt pár héttel ezelőtt és ma kíváncsiságból újra megmértem, mert vasárnap kell(ene) megjönni és 37.2 volt, most megprócálom mindennap, de így gondolom nem sok értelme van. Nem???1 tesztem már negatív lett, de az is lehet hogy túl korai volt :roll:
 
 


Ritt: Így nem... és az se mindegy mikor méred... hol, mivel...
1-2 hónap alatt képet lehet kapni a ciklusról.
Hajrá!
Vendég
 



Sziasztok!

Örülök ennek a topiknak. :)
Igaz van már egy 22 hónapos fiam, de bizonytalan vagyok.
Ezt ma reggel teszteltem, ma van a 33.nap, de ez nem jelent semmit, rendszertelen volt a menszim, a szoptatást 1 hónapja hagytam abba.
Szerintetek?
Kép
 
 


Szia Dreika! Szerintem +! Gratula!
Hallottátok, én most nézem a mokkát és egy csaj volt benne akinek abortusza volt, de másnap mégis kipottyant belőle egy embrió, tehát ikerterhesség.Hihetetlen!!!
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Azt meg hogy csinálták?????
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Abortusz után hogy pottyanhat embrió???
Sajna nem láttam a műsort. Hogy volt? Mi volt?

Nem tudjátok csajok hogy a DM-ben kapható LH tesztet szét lehet-e kettébe darabolni? Csinálta már valaki? Hallottam már hogy így 10 teszt lesz a végén. Nekem sajna össz -vissza van a ciklus, kb lehet a pém a 14-26-ik napon mármikor :shock:


Ritt! Bárcsak az én tesztemen is ilyen csíkot láttam volna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Csók!
Nyusz 8)


Bocsi! Dreikára gondoltam. :oops:
Felhevültem ettől a Mokkás dologtól, nem figyeltem. :oops:

Ritt: sztem próbáld meg mégegyszer ha azóta nincs változás! Talán te is felteheted ide a poz.tesztet!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Szia Nyuszifül!

Még nem csinálok, mert tegnap iszonyúan fájt alul a hasam és még ma sem az igazi és elmentem dokihoz, mert már volt petefészekgyulladásom és egy kicsit megijedtem, de azért nem volt olyan durva. Mondtam neki, hogy babát tervezünk, így nem mertem semmit bevenni és hála' a jó égnek nem talált semmi kórosat és azt mondta ez lehet baba is vagy jön a menzeszem, mert azt mondta ilyenkor még megmondhatatlan és ha nem jön meg várjak pár napot és csak akkor csináljak tesztet.
De már örülnék, ha én is feltehetném az enyémet :lol:
 
 


dreika!! Az szerintem egy POCAKLAKO lesz. Gratulálok. Bárcsak nekem is ez lenne már!! Én lennék a legboldogabb ember a világon.
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: