Új privát üzeneted érkezett!

Szia Timi köszi kérdésed jol vagyok,igen pihentem majd 2 hetet most már unom magam itthon,ugyhogy holnaptol belevágok a meloba persze csak szép finoman:))Nekünk is van illeteve volt spermavizit:))az ugy történik ,hogy a párod kap egy szép poharat és van erre egy külön szoba biztos te is láttad fent a mosdobol nyilik oda kell elvonulni,persze elötte nem lehettek együtt 3-4 napig önmegtartoztatás de mi ainkább a 4 napot tartjuk mert akkor jo a cucc:))nekünk minden inszeminácio előtt van mert a drágám leadja a cuccot és utána még egy másfélorát kell várni mig preparálják addig mindig elszoktunk menni a normafához nézelődni,utána meg ha visszamentünk mindig mi vagyunk az elsők ,mert nem szabad tartogatni sokáig:))miért kell menned a 3.napon is ultrahangra?nekem nem kellett csak a 12-14ik nap között.nem tudod?hányadik napon vagy??
 


Szia. Mit dolgozol?
Bocs, rosszul írtam. a 3-ik napi az vérvétel lesz. most vagyok az utolsó napomon. holnap fog megjönni. sajnos :(
inszeminációt is ott fent csinálják? utána meddig pihenhettél?

Timi
 
 


szia Timi.A párommal van egy kis reklám cégünk és abban tevékenykedünk.bár jo lenne már nekem válatani mert már unom de sajna nem találok semmi olyat:((Sajnálom hogy megfogjönni,de ne feledd minden honap kezdete uj remény és hidd el a doki fog nekünk segiteni csak bizni kell benne:)))én azt teszem:)) Én két napig most feküdtem utána minden ugy ment mint régen csak nem szabad semmit emelni,domestosozni,porszivozni,tehát a házi munkát kicsit hanyagolni nekem szerencsém van mert a párom mindent megcsinált:))Igen az inszemet is ott csinálja kb.8perc alatt kész is vagy.Mondjuk és mindig attol félek hogy nehogy összekeverjék apa katonáit véletlen másévalmert az lenne a ciki.Ezért mindig elsőre jelentkezünk be,azona nap mindig 8,30-ra megyünk és akkor tuti,bár ez csak az én hülyeségem:))neked emlegette már a doki az inszemet???
 

 
 

Jajj, tényleg mondtad már, csak elfelejtettem a munkát :oops:

Ez jó, ilyenről még nem hallottam, hogy elkevernék a katonákat :)
Nekem még nem mondta a doki az inszemet csak azt hogy ezt a ciklust megnézi hogy alakul. holnap vagy holnapután hívom is az asszisztensnőt, mert mondta hogy hívjam ha megjön és akkor elmondja mit csináljak (bár nem tudom mit kellene elmondani azon, mikor mindent leírt a doki :)ez az inszem is 40ezer ft volt?[/quote]

Timi
 
 


szia Timi.nem ez az inszem csak 25000ft volt mert nem kaptam tüszőrepesztő szurit.És mit mondott a doki mit kell csináljál?mit irt le?megjöt már?nem ma kellett volna?hogy áll a hőd?én ma vagyok a 19,napon és tegnap ment fel+ma 36,7 re a multhonapban más volt.neked ilyenkor kb mennyi a hőd mármint a 19,nap körűl?
 


nézd meg a hőgörbémet. ott van az aláírásnál. nekem olyan időben volt pé-m. hány nappal vagy az inszem után? általában egy hét után kezdődik a beágyazódás és akkor megy fentebb a hőd. kár hogy nem tudod feltenni a görbédet, biztos ki lehet belőle olvasni hogy hol tartassz. a doki azt mondta hogy hívjam fel az assziztenst és egyeztessek vele. a 12 és 14 nap között kell mennem az első uh-ra. adigra meg meglesz a vérvizsgálat. hát még nem nagyon jött meg. talán majd este v. éjszaka. úgyhogy sztem szerdán fogom hívni az asszisztensnőt.

Timi
 
 


Ma az inszem utáni 5,napon vagyok és tegnap ota kezdett el felmenni a hőm,ne hari én probáltam feltenni de oly béna vagyok hozzá,hát láttam a tied elég érdekesen alakult jol fent volt a végén.Bár fent maradt volna:))de lesz ez majd igy is:)).akkor majd november 7 ére fog időpontot adni.jo lenne ha én is pont akkor mennék és már ugy hogy rendes ultrahangra hogy sikerült a babo:))mert akkor nem kéne pont megjönnie.tudom hogy már én is kérdeztem de ti mivel foglalkoztok?azt tudom hogy automatákkal de te milyen poziciot töltesz benne?te adod ki őket?
 


Sziasztok!

Szeretném, ha segítenétek Nekem. Tegnap kellett volna megjönnie, de még nem jött meg :D Viszont a hasam szurkál tegnap óta. A mellembe néha szúrást érzek. És kb egy héttel ezelőtt kezdődőtt, hogy néha megszédülök. Hányingerem még nem volt. Viszont volt olyan, hogy lenyeltem egy falatot, egy kis hányigertszerűséget éreztem, de rögtön el is múlt. Fáradékony is vagyok. A párommal már öt hónapja szeretnénk babát. Szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok? És szerintetek mikor teszteljek?
 


Szia gittus.

Ha tegnap kellett volna megjönnie akkor ma már nyugodtan tesztelhetsz 25-ös hcg teszttel is. Lehetséges hogy terhes vagy ezek simán lehetnek a terhességnek a jelei. drukkolok hogy pozi legyen a teszt.

Szilvi: én a héten is megyek vérvételre. nem kiadjuk a gépeket hanem üzemeltetjük őket. a gépek sajátok, az ezzel járó adminisztrációkat és munkaerőt biztosítjuk hozzá.

Timi
 
 


szia Gittus.szerintem is nyugodtan tesztelhetsz,szerintem ez baba lesz:))pihenj most sokat.Ezer drukk!!

Timi:szia remélem minden rendben lesz a leletekkel és akkor belevághattok az inszembe hanetán azt javasolja:))amugy jol vagytok?
 


Sziasztok!

Hát, csináltam ma egy tesztet, igaz nem a reggeli első vizeletből. Negatív lett. :( A hasam ugyanúgy szúrkál, és még mindig nem jött meg. Most fogalmam sincs mi van.
 


szia Gittus.Ne pánikolj inkább csinálj egy ujat az első pisiből,ne aggodj lehet csak később mutatja ki neked:))szerintem ott van ez a baboka)))nyugi.

Timi:mi ujs??
 


p.szilvi: köszönöm, hogy próbálsz nyugtatni. Remélem igazad lesz, és tényleg baba van a dologban. Este megint csináltam egy tesztet, de az is negatív lett, viszont még mindig nem jött meg. És ma reggel egy kicsit meg is szédültem. Ha addig nem jön meg, jövőhéten ismét tesztelek. Csak nem merek, mert félek a csalódástól.
 


szia Gittus.Akkor elmesélek valamit hogy megnyugodj a barátnőmnek 10hetesen mutatta ki a teszt,én a helyedben nem várnék jővőhétig hanem szépen elmennék a kedves doktorbácsihoz és megultrahangoztatnám magam.bizz benne hogy baba van:))én nagyon drukkolok neked szivből:)én is most arra várok hogy kiderüljön sikerült e az inszemináciom:)) :lol: :roll:
 


Szia p.szilvi! sajnos megjött. Nagyon letörtem. Pedig annyira kezdtem örülni. A párom se örült neki, hogy megjött. Most úgy döntöttem, hogy elkezdem szedni az elevitet. Szerinted az segítene? Úgy gondoltam, hogy ez a gyógyszer feltöltené a szervezetemet vitaminnal. Mert lehet, hoy ez a abajom. hogy kevés vitamint juttatok a szervezetembe. Elkeezdem a hőmérős módszert is! Szerinted ez mennyire jön be?

Drukkolok, hogy sikerüljön az inszeminációd!!! :D
 


szia Gittus!!Ne keseredj el,én az elevitet már az elején elkezdtem szedni,csak az vele a baj hogy tul sok vasat tartalamz és sajnos emésztési problémákhoz vezet tehát nem tudsz töle wcézni,legalábbis én nem tudtam és most iszom a levét mert kijött a legdrágább test részem:((és borzalmas,igy azt tudom neked tanácsolni,hogy mindig ugy szedd be hogy mindenmásnap este és ugy jo lesz a dolog nekem is honapokba telt mire ki kisérleteztem:))Én már 2 honapja vezetem a hőgörbém abbol tudod megállapitani a peteérést a legjobban meg a végén hogy sikerült e a babo.de nekem az inszem miatt muszáj vezetnem különben mert a doki onnan tudja hogy mikor kell beavatkozzon:))Ma vagyok 23.napon és felment a hőm 36.8 ra hamost végig fent maradna az lenne a jo mert akkor velem van a kistökös:))olyan boldog lennék.mi két éve probálkozunk.De sajna most már én nem szedem kb.1.5 hete a vitamint ugyhogy nekem is el kellen kezdeni de ugy félek tőle hogy megint rossz lesz.Különbe hol laksz?hány éves vagy?mivel foglalkozol?


Timi:mi ujs?hogy vagy?mikor mész?
 


Szia p.szilvi! Fegyverneken lakok, 25 éves vagyok, és tb-ügyintézéssel, bérszámfejtéssel foglalkozom. És Te?
Köszönöm a tanácsot az elevittel kapcsolatban.
 


szia én budapesten lakok,van egy vállalkozásunk a párommal reklám területen és azzal foglalkozunk.27 éves vagyok.voltál már különben dokinál a baba összekalapácsolásával kapcsolatban?
 


November hónapban tervezem, hogy megyek a nőgyógyászomhoz. De szerinted féléves próbálkozás után ez nem korai? Egyébként mit néz meg ilyenkor a doki? Neked mit nézett meg?
 


szia .igazad lehet valoszinű hogy még korai ,hogy menjél várd ki az egyévet,attol még vezethetsz hő görbét és abbol mindent tudni fogsz:))nekem csináltak petevezető átjárhatoságit,hormon labort nézte a párom spermiumát egyszoval mindent.remélem sikerül neked egy éven belül.látom egyidősek vagyunk.neked volt már terhességed?
 


Sziasztok!

Gittus: nagyon sajnálom, hogy megjött. ha elmész dokihoz akkor azt mondd hogy már egy éve próbálkoztok, különben nem fognak foglalkozni veled. Nekem 3-ik napi vérvételt néztek, meg most félidőben kell mennem ultrahangra és a páromnak is mennie kell sperma vizsgálatra.

Nekem az elevitet a doki úgy jelölte be hogy félidő utántól szedjem.

Szilvi: csütörtökön megyek ultrahangra. Nem teszteltél? hőd?

Timi
 
 


szia Timi:nem még nem teszteltem,26nap:36.5,27nap:36.6 ami ma van.Tanácstalan vagyok,hogy most mi lehet.?mert már kéne ilyenkor zuhannia mert multhonapban már ilyenkor csak ment lefele nem felfele??félek nagyon megint a csalodástol és a legjobban attol,hogy -hogy fogom elmondani apának ha mégsem jött össze mert ő már nagyon akarja:((Mikor tudod meg a vérvétel eredményeket?petét néznek ultrahangon ugye?és utána?mi lesz?
 


Szilvi: örülj neki ha nem zuhan. az jó jel. Elméletileg már hétfőn megvoltak az eredmények de nem volt időm elmenni érte. holnap megyünk úgyis dokihoz akkor majd elkérem. Egyenlőre a ciklusomat akarja a doki végig követni, aztán az alapján fogja megmondani hogy mi legyen.

Timi
 
 


szia Timi.Ma is 36.6 volt reggel ma vagyok a 28.napon,reggel barnáztam de megszűnt délben ugyhogy nem nagyon reménykedek mert szerintem ez a barna nem jo jel??nem??nagyon kiváncsi vagyok hogy mit mond a doki neked holnap,kérlek majd gyere és ird meg jo???ezerrel drukkolok,hogy neked könnyebben sikerüljön mint nekem!!!
 


Kedves Gyermekre Vágyó Párok!

A Károli Gáspár Református Egyetem végzős pszichológia szakos hallgatói vagyunk és szakdolgozatunkat a meddőség témakörében írjuk.
Úgy gondoljuk, hogy a meddőséggel kapcsolatban a pszichológiai tényezőket méltánytalanul elhanyagolják a gyógyítás során. Manapság e probléma széles rétegeket érint és számos szakmai tapasztalat bizonyítja, hogy a háttérben gyakran olyan okok állnak, melyekre pszichológiai módszerek megoldást jelenthetnek.
Kutatásunk során különböző szempontok figyelembevételével szeretnénk megismerni, hogy az egyes párok esetében mik lehetnek a meddőség okai.
Munkánk során egyik fő célunk az, hogy az eredmények ismeretében segítséget nyújtsunk a kutatásban részt vevőknek, és mindazoknak, akiket érint ez a probléma.
Azon pároknak, akik részvételükkel segítik munkánkat, részletes visszajelzést és konzultációs lehetőséget nyújtunk. Hiszünk abban, hogy ezáltal segíthetünk közelebb kerülni a megoldáshoz.

Amennyiben Ön és párja már több, mint egy éve küzdenek a meddőséggel és nyitottak ara, hogy részt vegyenek kutatásunkban a babaravarva@yahoo.com e-mail címen jelentkezhetnek és tehetik fel kérdéseiket.

Ha környezetében tud olyan párról, akik a témában érintettek lehetnek, és érdeklődhetnek a részletek iránt, kérjük juttassa el hozzájuk levelünket.


Üdvözlettel:

Csúcs Zita és Horváth Flóra


Kép


Szilvi: inszem után hanyadik napon vagy? ne törj le, nem jelent semmit a barnázás. főleg mivel nem is esett le a hőd.
Beszámolok majd este hogy mi volt, délben megyünk a párommal neki a vizsgálatot megcsinálni, nekem meg 4re van időpontom a dokinál. Úgyhogy szerintem csak este érünk haza.Köszi a drukkot. elteszem.[/img]

Timi
 
 


szia Timi.Már nem számolom hogy hányadik napo vagyok mert reggelre leesett a hőm és jöt a nem várt..!kiváncsi vagyok mit mond neked ma az orvos el ne felejts irni:)))várom:))
 


szia Timi.Már nem számolom hogy hányadik napo vagyok mert reggelre leesett a hőm és jöt a nem várt..!kiváncsi vagyok mit mond neked ma az orvos el ne felejts irni:)))várom:))
 


Szia Szilvi!
Nagyon sajnálom, hogy megjött. Nem értem, hogy miért nem sikerült neked :( Voltam dokinál, nemrég jöttem haza. a párommal minden rendben, nekem meg van egy 13 és egy 14 mmes tüszőm, illetve sok kicsi. a méhnyálkahártyám 5mm. kérdezte a doki hogy mit akarunk. inszemet vagy otthon próbálkozunk. az utóbbira voksoltam. nem akartam a páromat megint stresszelni a mintaadással, erre a vizsgálatra is nagy nehezen bírtam csak rávenni. Nagyon sokat nem beszéltünk mert rohant, szülése volt. hétfőn átbeszéljük a hormoneredményeimet is, és lecsekkol újra.

Timi
 
 


szia Timi.az jo hogy két tüszöd van nkem egy volt 24mmes és 7,4 volt a nyálkahártyám.te mit tudsz,hogy melyik a jo ha tul vékony vagy ha vastag???a nyálkahártya?nekem 16án kell mennem hozzá.De megbeszéltük a párommal,hogy inkább most már nézzen meg a doki a laparral mert igy feleslegesnek tartom az inszemet.mindig csak a csalodás.neked mi a véleményed??ezerrel drukkolok neked.
 


Szilvi: nekem azt mondta a doki hogy kicsit vékony a méhnyálkahártyám. úgy tudom hogy olyan 9mm körüli az optimális. Én most e vitamint kezdtem szedni, hátha vastagszik tőle. Egyébként nem mondta a doki hogy bármit is kellene szednem, de rákérdezek erre is hétfőn. össze fogom írni a kérdéseimet mert ott mindig elfelejtem a felét megkérdezni :)
A lapart kórházban csinálja, ugye?

Timi
 
 


szia Timi:Légyszi kérdezd majd meg az orvost hogy ha kapnál utrogestant akkor nagyobb esélyed lenne e?mert ma mondta a tesom hogy a sogornője ugyanugy járt sokáig mint mi és ahogy adta neki a doki azt a kupot már ott is maradt a bence fiu.hátha nem?szerintem a korházba fogja csinálni.
 


Szilvi: voltam ma dokinál van egy 20 mm-es és egy 14 mm-es tüszőm és kaptam tüszőrepit is. az utrot nem kérdeztem meg, ne haragudj. elfelejtettem. meg az oltást is elfelejtettem megkérdezni :( egyébként nekem az utro nem használt. hiába használtam 10 hetesen elhalt a babám.

Timi
 
 


szia Timi!!ezer drukk neked hogy ebben a honapban sikerüljön :))én ma beszéltem az asszisztensel és pénteken megyek ultrahangra,csak az a baj hogy akkor még csak a 9 napom lesz és nem tudom ,hogy akkor lesz e egyátalán életképes tüszöm. :D
De majd meglátjuk.legfeljebb visszahiv majd még egy ultrahangra nem???Sajnálom,hogy rossz tapasztalatod volt az utroval :oops:
És különben milyenek a leletek?milyen gyogyszert szedsz??
 


Szilvi: jók a leleteim. pajzsmirigyet nézett a 21-ik és a 3-ik napon. elevitet szedek, meg e - vitamint. csináltak nektek olyan vizsgálatot amit szex után kell csinálni? amikor megnézik hogy a spermium ellen nem termelsz-e ellenanyagot?
Engem is visszahívott a doki, tegnap meg kaptam tüszőrepit is. egyébként én kérdeztem rá a dokinál hogy tüszőrepit ad nekem? mert hogy cisztásodásra hajlamos vagyok. szóval nem volt gond a kérdezgetéssel. és kértem hogy a leletemet is értékelje ki, mert a múltkor elhívták szülni (persze most is elhívták). Kérdezte, hogy ma ráérünk-e, mert akkor legyünk együtt a párommal :) Mondtam neki hogy majd megpróbálunk időt szakítani rá :wink: :wink:
Szedsz clostit? mert nekem az csinált ilyen nagy tüszőket.

Timi
 
 


szia Timi.Nem nem csinált olyan vizsgálatot hogy meg nézze az ellen anyag termelést.nem értem??clostyt sem szedek,mert azt mondta hogy van a spontán ciklusomba szép tüsző.ezidáig nem is lenne gond csak azt nem értjük apával hogy mivel csak egy szép tüszöm van igy kevesebb az esélyünk is??nem??És ha mondjuk hivják szülni akkor már utána senkit nem fogad??mert igy még nem jártam nála mert hálaégnek akkor senkire nem jött rá a szülés:)Huzzatok bele ma nagyon:)Ezerrel drukkolok nektek:))
 


Szilvi: kérdezd meg a dokit hogy csinál-e ilyet. vagy ha nem akarod akkor hívd fel az asszisztensét és kérdezd meg tőle. a doki egyébként csak a domináns tüszőket mondja. nekem is azt mondta. (meg elejtette hogy sok kis tüszőm van) egy nagy tüsző az optimális szerintem. nekem a clostitól van több tüszőm.
Fogalmam sincs, hogy utána visszajön-e. de az biztos hogy akkor hívnak telefonon és átteszik az időpontot.

Timi
 
 


szia Timi.köszi az infot sokat ér.megfogom kérdezni de pontosan még meg kell fogalmazzam hogy valojában mit kérdezzek.te hogy tennéd fel a kérdést?most már akkor értem ezt a tüszö dolgot eddig ezt senki nem magyarázta el nekem hogy ez hogy van ugyhogy köszi.Te mikor mész legközelebb?tudod hogy a ciklus.hu-n a multhét elötti vasárnap raktak fel egy troja nevű virust?apám és tesom gépét sajna elöntötte.Ot vezettem a görbémet:((
 


Szilvi: mi volt a dokinál? sikerült megkérdezni a vizsgálatot? Nem használom a ciklus.hu-t. de köszi a figyelmeztetést.

Timi
 
 


szia Timi.Ma voltam a dokinál de elfelejtettem megkérdezni,nem baj mert szerdán ujra kell mennem ultrahangra mert képzeld ma még csak a 9.napon vagyok és vhogy igy jött ki a lépés de azért megnézte és mondta hogy gratulál mert van érett tüszöm 11mmes és hogy nem szedek gyogyszert rá semmilyet hogy serkentse a peteérésemet igy nagyon ritka hogy valakinek spontán ciklus 9.napján már legyen petéje.Igy majd szerdán kell mennem egy uj ultrahangra.aztán meglátjuk.lesz még egy inszemem és ha az se akkor jön a laporoszkopia.megkérdeztem még ezt az utrot és mindig azt mondja hogy nekem nem kell mert rendben van minden de ha engem megnyugtat akkor felirja.Mi megbeszéltük apával hogy kérjük majd inszem után hogy irja fel mert ha nem probálom ki akkor sose fogom tudni,hogy használ e nekem??veled mi a helyzet?hogy állsz?
 


Szilvi: ez nagyon jó hír. meglátod most sikerülni fog :)ugye, hogy lehet tőle kérdezni? :) én most ovu után vagyok. várom a csodát :lol:

Timi
 
 


szia Hát igen rá vettem magam ,hogy kérdezzek de azt a zavart látni kellett volna rajtam,belepirultam,belebotlottam a saját szavamba.ráadásul ő észrevette is rajtam és még rá tett,amikor kérdeztem tőle az utrot,hogy a páromnak gondoltam e a kupot??? :lol: gondolhatod???én mindig ilyen zavarban vagyok általában ez egy rossz tulajdonságom amiről nem tudok leszokni:(és te mikor tudod meg hogy sikerült e ?hányadikán kell ezerrel szurkolnom? :P
 


Igen, humora az van :) Én is meglepődtem rajta, mert egyébként nem nézem ki belőle. még kb 8 nap.

Timi
 
 


Szia lehet már kérdeztem,de neked volt laporoszkopiád?ha igen milyen volt?rosszul voltál utána?katétereznke?mert szerintem majd nekem a harmadik inszem után az jön és nagyon félek,mondjuk legjobban az altatástol.hogy állsz különben hőmérsékletileg?
 


Szilvi: nem volt laparom. Én átjárhatóságit fogok csináltatni decemberben. majd írd meg hogy mi volt a dokinál. a hőm stagnál.

Timi
 
 


Szia Timi.Ma megint megultrahangozott és van egy 16,7mmes tüszöm,a nyálkahártyám 8mm,pénteken reggel csinálja meg az inszemináciot,és képzeld felirta az utrot,mondjuk apa kérésére mert ő hozta fel a témát,látod megint felejtettem el az ellenanyag kérdést,mert közben kaptam szurit is és teljesen elfelejtettem,ez vagyok én.és veled mi ujs?hogy állunk?most néztem a görbédet szerintem sikerült neked mert mivel egy sikú és annak kell lenni igy ezerrel szurkolok de nagyon jol állsz idáig:))))alig várom hogy mi lesz,mindenképp ird meg:)te most szedsz gyogyot?
 


Szia Szilvi. Ez szép nagy tüsző. kaptál tüszőrepit is? Nem szedek gyógyszert. persze az eleviten kívül.

Timi
 
 


Szia Timi!!holnap megyek az inszemre és tudod mi a furcsa?hogy már harmadszorra megyek és még mindig félek mindegyik elött,pedig tudom,hogy nem fáj és mégis már most ideges vagyok:)igen kaptam tüszörepesztőt.Érdekes az benne,hogy még a 14.nap is ott van a petém a petefészekben,ugyhogy holnap lesz a 16.napom nem tudom???már nem értem meg ,hogy akkor az elözö honapokban is ott volt?és nem repedt meg magátol?á mindegy,már nem akarok rajta görcsölni,mert szerintem nekem ezért nem sikerül,csak hát valamit egy nő nagyon szeretne akkor tudod mi van........:)te hányadik napon tartasz??nagyon drukkolok:)
 


szia Timi látom még nem nézted meg az elözö irományom,de elmesélem mi volt a dokinál mert már tul vagyok megint rajta,kaptam utrot és mondta hogy ha ez most sem sikerül akkor jővőhonapban megcsinálja a lapart.De bizzunk benne meg a szerencsénkben ,hogy sikerül:)Vittem neki egy doboz raffaellot,pont eltaláltam mert nagyon szereti és látszott rajat,hogy tényleg nagyon örül mert ő tényleg nem kap ott senkitől semmit csak a fizuját,kedves is volt:)sokat mosolygott mondjuk apával mi is adtuk a formánkat,mert apa miután kész volt az inszem és nekem még ott kell feküdnöm egy öt percig az ágyon hangosan beszolt ,hogy egészségemre a doki elkacagta magát:)de mi már csak ilyenek vagyunk mindenből viccet csinálunk főleg apjuk:)te hányadik napon vagy?
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok?

Nekem elvileg vasárnap kellett volna megjönnie, de még semmi. Persze tünet sem :?
Az elvileget azért írtam, mert szept-ben is ugyanígy voltam, nem jött meg, majd a teszt negatív lett :( Végül gyógyszert írt fel a dokim, amitől múlt hónapban megjött, remélem, most baba van a dologban :roll:

Mindenkinek mielőbbi babásodást!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: