Új privát üzeneted érkezett!

kinga:tényleg,nem is tettem végül képet róla.na majd holnap dobok képet,mert a szín nevét nem tudom.Amikor a munkások keverték és terhes voltam,mindig a körözött jutott az eszembe róla :lol:

gyanús ez a Tabati.lehet már babázik :D

KépKép
 
 


Lyndee: :D akkor gondolom milyen színű lehet. Most még variálunk mi is. Lehet, hogy inkább valami sötétebb narancssárgás-barnás lesz. Nem tudom.
Most értem haza a fodrásztól, szarrá ázott a vadiúj hajam. :evil:

Igen, Tabati nagyon eltűnt.

Kép
 
 


jajjjjj,nem bírtam ki és benéztem a júniusi babavárókhoz,ezt láttam:



"Szentivánéji álom: Tegnap éjjel megszületett Noé, 2950gr, 53cm. Mindketten jól vagyunk. Csaszi volt, a nyakán volt a köldökzsinór, azért nem fordult be. "
Sok puszit küld mindenkinek, mert nem bírtam ám ki, hogy ne hívjam fel... picit fáradt volt a hangja, de Noé már szopizik, és úgy néz ki, tejcsi is lesz.



gratulálunk Tabati,gyere mihamarabb!!!!!!!!!!!

KépKép
 
 

 
 

pedig lányra tippeltem..... :?

KépKép
 
 


hurrá!!

tabati: sok boldogságot és sok tejcit kívánok :D

Timi
 
 


Tabati

szívből gratulálok!!!!!!!!!!! :lol: jó egészséget, sok boldogságot és mielőbbi felépülést és hazabocsátást a kórházból. kíváncsian várjuk a beszámolód, na és egy képet Noéról.

Lyndee
köszi a hírt! érdekes én is inkább Noémire tippeltem, mint Noéra! :wink:

Kinga
szépen alakul a házatok! és Máté mekkora máááááááááár!

Visszakerestem, majd 20 napja írtam ide. Időközben voltam nődokinál, 16-án, 16. ciklusnapon. :wink: ÉÉÉÉÉÉSSS volt érő pete (illetve szép nagy tüsző). úgyhogy ez a rész kipipálva, peteérés van. :wink: július 6-án Apa bejelentkezett "nemzőképesség vizsgálatra". tök furi hogy így hívják! naggggyon izgulok, hogy nála is rendben legyen minden. utána jöhet a hormonvizsgálat és az átjárhatósági.

Kép

Kép
 
 


titimee:mizujs veled?régen voltál!Jó az avatar képed,ki az az édes babuci a kezedben?


syrynx:te is jó rég voltál,de úgy látszik a jó hír összehozza az embereket :wink:
szuper hogy vannak tüszőid!Drukkolok hogy minden rendben legyen apánál is! :wink:

KépKép
 
 


amy,anda,szilvi,csucsu????????????

KépKép
 
 


GRATULÁLOK Tabati !!!Sok-sok tejcsit kívánok!!! :D

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

lyndee: aranyos vagy, hogy hiányolsz. nincs velem semmi különös. szabin vagyok, nemrég átestem vesemedence gyulladáson, úgyhogy ezt a hónapot nem erőltettük. a szomszéd kislánya van a kezembe. rá szoktam vigyázni :)

syrynx: jó hír, hogy veled minden rendben :) csak így tovább, nemsokára jön az a baba nektek is :)))

Timi
 
 


syl:de jó hogy jelentkeztél!Mizujs veled?



titimee:nekem is volt vesemedence gyuszim,kiskoromban több évig kezeltek vele.nagyon kell vigyázni!Főleg nyáron a klíma miatt is lehet.....drukkolok,hogy mielőbb babásodj!

KépKép
 
 


Tabati: nagyon gratulálok, és minden szépet és jót kívánok Nektek! Sok tejecskét és egészséget! Nagyon várunk majd vissza az élménybeszámolóval és a képpel! Sok puszi nektek!

Na most látszik, hogy azért sokan olvasgatják ezt a topicot! :D

Lyndee: köszi, hogy ilyen ügyesen kiderítetted a jó hírt! :wink:

Syrynx: na látod, tök jó, legalább most már papírod is van róla, hogy van pé-d. Apával is minden rendben lesz, hisz' ott van már Máté nektek!

Syl: de jó, hogy rólad is lehet hallani! Írj már pár sort magadról, hogy hol tartotok!

Timi: hú, ez a vesemedence gyulladás nem hangzik túl jól, felfázástól van? Gyógyulj meg mielőbb, aztán jöjjön hozzátok is a gólya!

Kép
 
 


Tabati-nagy gratula !!!

Kép
 


pampalini:szia!!!!!Milyen sok elveszett bárányka van! :roll: Írj egy kicsit többet,hogy vagy?

KépKép
 
 


szaisztok! csatlakozhatok? a jonas modszer topikbol kukkantottam be! befogadtok engem is? en is remenykedek 3 poztitiv terhessegi teszt utan:)

Kép


Sziasztok!

Tabati: Nagy-nagy gartula Noel babához! Úgy látszik ez egy ilyen fiús anyukás topic... :lol: :lol: :lol:
Sok tejcsit, és nagyon sok boldogságot kívánok!!!


Lyndee: aranyos vagy, hogy hiányolsz, vagyok én, csak mostanában nem nagyon ülök ide a gép elé... Most volt az öcsém esküvője, a sógoromnak meg a jövő héten lett volna, de a menyasszonya két héttel az esküvő előtt szakított vele... úgyhogy most áll a bál... Képzelhetitek....

Lassan elkezdem Vendivel kóstoltatni a gyümiket, már betöltötte az 5 hónapot... :)

szparanghen: gratula a zebrás teszthez!

Kép

Veronika:
Kép
 
 


köszi Lyndee hogy hiányolsz :)
semmi újság velem, elvagyok, olvasgatlak titeket, meg irigykedve nézegetem az aranyosabbnál aranyosabb babákat :)

szparanghen
-gratula a teszthez!!!!! A 3 teszt már jelent valamit! Mikor mész dokihoz?

Amy-nem semmi sztori, szegény vőlegény!!!

Kép
 


pampalini:neked is lesz babókád hamarosan!Hogy áll a baba projekt?


szparanghen:szia közöttünk!Mesélj kicsit magadról!3 tesz ,nagyon bíztató!Egyéb tünet?

amy:mi is 5 hó után kezdtük a gyümiket.Alma és őszi volt a kezdés.Imádta,azóta is ezek a kedvencei :wink:

KépKép
 
 


Köszi lányok a gratulációkat, bocsánat, hogy nem jöttem és nem üzentem, de sajnos velem nem minden oké, ugyanis tejlázam van. :( Bal mellem duplája a jobbnak és kőkemény. Most masszírozunk és fejünk, tejcsit nem adhatjuk a babának, mert genny is volt benne. Úgyhogy tápit kap egyelőre. Remélem pár hét és rendbejövök, mert ez egy elég nehéz időszak, nagyon fájdalmas a masszírozás és a fejés, plusz gyenge vagyok a láztól. (bár ma még nem volt, de érzem már megint hogy talán felment kicsit. ) Anyósom rengeteget segít, nélküle nem is tudom mit csinálnék...

Majd jövök ha tudok!És akkor rakok fel képet. Aki az iwiwen ismer, oda már raktam fel.

Kép
Kép
 
 


sziasztok! koszonom h befogadtok! egyeb tunet? ma vagyok a 26 odik cn-en, nekem az utobbi idoben 26 naposak, es a hom felment 37,3 rol, 37,4 re! a mult honapban ezen a napon jott mg, es lement 2 fokot! nagyon nem birok, faradt vagyok, allandoan szedelgek. reggeli hanyinger nincs. szinte a fogantatastol ereztem h fel vagyok puffadva. a melleim talan egy kicsit erzekenyek. epp most beszeltem az asszisztensnovel, penteken megyek huvelyi es hasi uh ra. 4 hetes lehetek, azt mondta h kell valami latszodjon, foleg ha 5 napja pozitiv a teszt. meg jelentkezek, koszonok mindent, tabati gratulalok, remelem en is nemsokara anya leszek, vagyis egyreszt mar anya vagyok!

Kép


tabati:Szia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Örülök,hogy újra köztünk vagy!Viszont a tejláznak annyira nem örülök! :cry:
Megnéztem a Kis Noét az iwiwen,gyönyörűűűűű.Tiszta anyukája :wink:
Majd ha lesz kis időd,gyere,és mesélj.Milyen volt a szülés....milyen Noé baba és milyen az anyaság!
Jobbulást neked!


szparanghen:bár ebben a korai terhességi hétben én még nem éreztem semmit,de halkan Gratulálok a tesztedhez!Az uh után többet fogunk tudni!majd gyere mit láttak! :wink:

KépKép
 
 


Kép

KépKép
 
 


Kép

KépKép
 
 


Tabati
sajnálom a tejlázat, de remélem hamar túl lesztek rajta.
mielőbbi gyógyulást! :)

Lyndee
nagyon vagány a kép Arniról :wink: 8)

Szparanghen
üdv itt és gratula a + teszthez. drukk az első uh-hoz.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a hiányolást, jól esett!!! :D
Nekünk 1 hónapja kiderült egy andrológiai vizsgálaton(már éppen elkezdtük volna az inszemet),hogy a páromnak herevisszér tágulata van és teljesen lerontotta a spermáit,szinte nullára!Úgyhogy már lassan 2 éve feleslegesen próbálkoztunk! :(
Aug.6-án fogják meg műteni és utána is hónapok mire helyre áll a sperma képződése!
Szar ügy!!! :? :evil:

Lyndee:Arnika nagyon vagány! :wink:

Kép

Kép
 
 


Syl
őszintén sajnálom, de ezek szerint van megoldás, mégha időbe is telik.
Párom július 6án megy andrológiára. izgulunk, hogy minden rendben legyen.

Kép

Kép
 
 


syl:nagyon sajnálom,de van megoldás.és az a jó,hogy kiderült a dolog.meglátod lesz Rékának kistesója :wink:


syrynx:drukk apának!

Lányok,tehetnétek a babákról,kisfiúkról,kislányokról képeket!Én is had gyönyörködjek már :wink:

KépKép
 
 


Lyndee
ok. szótfogadok. ezek már lassan egy hónapos képek...
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
 
 


syrynx:édes Máté!Hasonlít rád! :wink:

KépKép
 
 


Csak egy gyors bekukk!

Tegnap bementünk a kórházba, mert a másik mellem is begyulladt. doki meresztgette a szemét, én meg kétségbe voltam esve, mert láttam rajta, hogy elég gáz a helyzet... Adott augmentint, meg mondta, hogy a seb miatt elfertőződött, és ezért nem szabad semmijen fejővel fejni, csak kézzel, hogy gyógyuljon a seb. Szülésznőm gyorsan megmutatta a kézi fejést, és ma már egyedül csináltam, egész jó egy kezdőtől még spriccelt is. Remélem ez a már a gyógyulás útja...

Kép
Kép
 
 


Tabati: Nagyon sajnálom, iszonyú lehet!!! Nagyon szorítok, hogy minél hamarabb rendbe gyere!!! AZért néha írj, hogy hogy álltok, és hozz képet Noé babáról!!!!

Lyndee: Arni hihetetlen vagány!!! Imádom!!!

Syl: Sajnálom a párod eredményét, de legalább kiderült a bibi és ami a legfontosabb, hogy orvosolható!!! Nemsokára jön a tesó, meglátod!!!

Syrynx: gyönyörű Máté! Milyen szépséges szőke herceg!!!

Szparanghen: mi volt az uhn? gyere, és mesélj!!!

Kép

Veronika:
Kép
 
 


Az iwiwrw raktam fel képet, de ide nem tudok... :oops: Viszont hogy ha benéztek a júliusi topicba, ott egy lány összegyűjtötte a már megszületett babák képeit. ;) Ott találtok egyet Noéról is! :D Aztán majd ha több időnk lesz, páromat megkérem, hogy rakjunk fel ide is képeket.

Kép
Kép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
 
 


Tabati: nagyon édi Noé baba! És milyen nagy haja van! Gratulálok Nektek még egyszer! Hú, nem lehet túl kellemes a gyulladás, de biztos gyógyulni fog már. Jó, hogy elmentél dokihoz.

Syl: sajnálom, hogy 2 évetek ment teljesen feleslegesen kárba, meg ráadásul te is beszedtél egy csomó gyógyszert.... Na de a lényeg, hogy már mindent tudtok és így tutkó siker lesz a vége!

Syrynx: hát, a te Mátéd is nagyon nagyfiú már! Látom ő is elég eleven típus, nem?

Lyndee: Arnitól elájulok! Nagyon tetszik! Kis gróf úr és az a szájtartás a 2. képen! :D Na jó, megengedem, hogy még egy fotót készítsetek rólam. Nem ilyen? :lol:

szparanghen: majd feltétlen írd meg mi volt! Drukk-drukk!

Pampalini: és miért nem írsz gyakrabban? Jó lenne.


Na én meg elkezdtem dolgozni. Nagyon fáradt vagyok, hát még szokni kell a korán kelést meg a pörgést. Máté egyelőre jól bírja, reggel szívesen megy anyósomhoz, de estére már nagyon vár minket. Hát remélem nem lesz különösebb gond.

Kép
 
 


Tabati:Gyönyörű baba Noé!Remélem majd teszel nekünk róla képeket később is! :wink:
Egyébként hogy vagy?gyulladás?szopi?

KépKép
 
 


Sziasztok!

Jó rég írtam, gyulladás meggyógyut, alakultunk a szopival, de sajna, azóta családi problémák is lettek, meg gyulladásból visszamarad egy csomó, no, mennem kéne, de átmásolom, amit írtam a másik topicba. Aztán ha később tudok, akkor jövök és mesélek többet.

Csak röviden mi történt velünk mióta nem írtam...

Elköltöztünk anyuékhoz, mert a helyzet tarthatatlan lett otthon. De azóta már apósom tuti megbánta, eljötek látogatóba és akkor már megint a régi volt. Úgyhgy mennénk mi vissza, de sajna én megint lebetegedtem. Kiújult a mellgyuszim, vagyis talán a régiből maradt fenn egy göb. sebészetre járok, gyógyszert szedek, ezért sajnos nem szoptathatok , és nagyon reménykedünk, hogy nem kell felnyitni a tályogot. Ha igen, akkor nem tudom mi vár rám, arra gondolni sem merek. Jegelni kell, meg fejni ezerrel, ami azért is nehéz, mert párakötés van rajta, de muszáj ezen keresztül is. 2 jó dolog van: az egyik, hogy nem vagyok lázas, ami jó hír, a másik meg, hogy Noé teljesen egészséges, egy kis székrekedéstől eltekintve, amire laevolac szirupot kap. Remélem megoldja neki a problémáit, mert néha azt hiszem kiugrik a szeme, úgy nyomja a kakit. Szegénykém teljesen elfárad benne, aztán megnézem, és egy kis borsónyit sikerült kipréselnie.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

lyndee: nagyon vagesz Arni :)

syrynx: hogy álltok a kivizsgálással?minden rendben volt? nagyon aranyos a kisfiad.

syl: sajnálom, hogy ilyen régóta hiába próbálkoztok, de mostmár nem sok van hátra hogy újra nekiállhassatok a babaprojektnek.

tabati: gyönyörű Noe baba. de hogy te szegény hogy kifogtad ezt a gyulladást. hogy a franc vinné el. :cry:

Velem semmi kül nincs. nemsokára megyek dokihoz és elkezdjük a kivizsgálásunkat... valahogy nem akar összejönni a baba, ráadásul össze-vissza jön meg. így meg nehéz betalálni :oops:


rakhatnátok fel még képeket...

Timi
 
 


Sziasztok!

Ezer meg egyszáz éve nem jártam erre. Bocsánat!!!
Néha-néha bekukkantottam, azért, hogy tudjam kivel mi újság.

Tabati:
Szívből gratulálok kisfiatok születéséhez, gyönyörű baba!

Sajnos nálunk sok minden rossz történt.
Röviden:
Decemberben elvesztettem az állásomat. Futkorászás, munkaügyi központ miegymás. Februárban az első inszemünk sikerült, de sajnos a baba nem fejlődött,ezért április 20.-án angyalkám született. Most telt le a három hónap, nagyon magam alatt voltam/vagyok. Talán most már eljutottam arra a szintre, hogy el tudom hinni, hogy egyszer talán nekem is lesz gyermekem.

Köszönöm, hogy hiányoltatok, nagyon jól esett, hogy ilyen hosszú idő után is eszetekbe jutottam! :)

Mindenkit puszilok, kismamáknak boldog babvárást, újdonsült anyukáknak pedig boldog babázást kívánok! :)

Kép
 
 


Titimee
Apa volt 6-án kiskatonavizsgálaton, teljesen jó az eredménye, mennyiségileg és minőségileg is. :wink: jövő hét közepe-vége felé kéne nekem (nem :wink: ) megjönnie. ha megjön, akkor kérek hormonvizsgálatot. utána jön az átjárhatósági, szeptemberben, vagy októberben szerintem.

Neked is drukk a kivizsgáláshoz? Ti mióta próbálkoztok már? (nem emlékszem. :oops: )

Anda
sajnálom az angyalkád. :cry: Egy ismerősömnél a méhszájban tapadt meg az megtermékenyült petesejt, de hamar észrevették, így megműtötték. :cry: viszont két havi szünet után újra próbálkoztak és már túl van a 12. heten. :lol: úgyhogy mindig ott a REMÉNY :D NEKTEK IS FOG SIKERÜLNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Tabati
sajnálom, hogy ilyen nehezen múlik a mellgyuszi. :( miért kellett Anyukádékhoz költöznötök? Hihetetlen hogy már Noé egy hónapos :shock: :lol: alkalom adtán teszel fel képet róla?

Mi múlt csütörtöktől most keddig nyaraltunk az Alföldön, Kiskunhalason, meg Kecskemét mellett egy tanyán. Kétnaponta strandoltunk, szupi volt. viszont sajnos Máté fél a víztől. érdekes mikor természetes tóban fürödtünk az bejött neki. viszont a strandon (talán a tömeg miatt is) állandóan ki akart jönni. tavaly is félt, de idén már hajszállal jobb a helyzet. mi nem jártunk babaúszásra, de hát 20-30 éve sem volt babaúszás, és mégis élvezték a gyerekek a vizet. remélem évről-évre kicsit javul a helyzet. :) képek vannak, de még nem töltöttem le. (meg kicsinyíteni is kell. :evil: )

Kép

Kép
 
 


syrynx:az jó ha apának jók lettek az eredményei. drukkolok, hogy ne jöjjön meg :wink:
dejó lehetett a nyaralás. irigykedek. mi még nem jutottunk el idén sehová, majd talán augusztusban. melyik tóban fürödtetek? kunfehértón?

a kis figura az aláírásomnál mutatja, lassan egy éve próbálkozunk már. most ha megjön akkor megyek énis hormon vizsgálatra.

anda: sajnálom ami történt. sajnos én is így jártam. nekem januárban volt a műtétem :cry:

Timi
 
 


anda:de jó,hogy jelentkeztél!Már hiányoztál!Sajnálom a vetélést!Hidd el sikerülni fog legközelebb!Nekem is volt Arni előtt egy vetélésem,három hónap múlva fogant meg Arni baba :wink:
A munkával kapcsolatban is sajnálom,kár volt annak idején változtatni :( gyere többször!

syrynx:szuper,hogy az eredmények jók,szerintem hamarosan jön a kistesó :wink:

tabati:szegény......nem elég a tejcsi gond még a család is ezt csinálja.gondolom nem lehetett kellemes pár hetes pici babával költözködni!Remélem a cici is jobban van már,sokat gondolok rád!

KépKép
 
 


hahóóóóóóóóóóóó!

merre vagytok csajok????? :shock:

KépKép
 
 


Lyndee
néha benézek én is, látom már csak te írogatsz. reméljük a többiek is előkerülnek.

Múlt hét szerdán voltam vérvételen (hormonvizsgálat). jövő héten lesz eredmény, már nagyon várom. (képzeljétek az ápolónő azt hitte menopauza miatt lesz a vizsgálat. brrrrrrrrrr :evil: kicsit se voltam mérges, meg csalódott... jó,jó 38 éves vagyok, de azért a menopauza még odébb van, addig még szeretnénk egy kistesót! :lol:

Titimee
Te mikor mész dokihoz? mikor kezdődik a kivizsgálás?

Anda
hogy vagy? most már szabad próbálkozni újra, igaz? :D

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

itt vagyok énis, bár inkább olvasó üzemmódban, mert semmi újdonságról nem tudok beszámolni.


syrynx: már elkezdtük a kivizsgálást. megjöttek a hormon vizsgálat eredményeim is, most kellene mennem dokihoz hogy kiértékelje, de holnap elutazunk egy hétre úgyhogy tolódik :(
a vizsgálati lap szerint nincs eltérés sehol. minden a határértéken belül van.

Timi
 
 


Titimee
ez nagyszerű hír!!!!!!! :lol: ha minden határértéken belül van, az jól hangzik!!!!!! Hova utaztok? (ha nem titok? :oops: ) Jó pihenést! :D

Kép

Kép
 
 


igen, énis úgy gondolom, hogy jó hír lehet, bár még nem látta a doki a papíromat.

tunéziába megyünk :)

köszi :lol:

Timi
 
 


syrynx:jajjj akkor hatalmas drukkok mennek jövőhétre!!!!!!!!!majd gyere az eredménnyel!


titimee:jó pihenést nektek!Lehet már 3an jöttök haza :wink:

KépKép
 
 


Lyndee
már nem kell jövő hétig várni, holnap után le is telik az egy hét. és telefonálhatok. :D

Titimee: én is amondó vagyok mint Lyndee, talán lesz egy "potyautas" a repcsin. a barátnőmék is Tunéziában hozták össze az első csemetéjüket! :wink: :lol: úgyhogy mindent bele! :wink:

Kép

Kép
 
 


köszi lányok :) így legyen.

bár ma van ovum. de talán még holnap is "jó lesz" :lol: :lol:

Timi
 
 


Sziasztok!

Látom Timiről pont lecsúsztam, de azért drukkolok neki, meg neked is Syrynx!!

Ja! Volt egy kis konfliktus itthon azért utaztunk el, de már megoldódott, és minden oké, még jobb a hangulat, mint eddig volt. :wink:

Velünk is minden oké. Elkezdtem újra szoptatni. Sajnos tejcsi kevés, csak max 30 milli jött le minden etetésnél két mellből, de nem adtam fel, mindent bevetek, fel sem sorolom, hogy mi mindent :lol: , eredménye meglett. :D Ma délben már 70et evett Noé, és még 20at lefejtem. Elértünk oda, hogy több tejcsit kap, mint tápit. :D A következő cél az, hogy elhagyjuk a tápszert. :wink:

Noé is fejlődik szépen. Iwiwre raktam fel új képeket. hihetetlenül gyorsan fejlődik. :wink:

Lyndee!

Láttam az új képeket Arniról, nagyon cuki!! 8) :D

Amy?

Anda tényleg! Próbálkoztok már újra?

Kép
Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron