Új privát üzeneted érkezett!

tabati:Én is Láttam Noé babát,tényleg sokat nőtt!Hány kiló most?
Ügyes vagy hogy így kűzdesz a tejcsiért,nem mindinki csinálná,az tudod?
Mesélj,milyen kisbaba?Éjszaka alszik,vagy felébred?
Nemsokára mehettek 2hós oltásra.Kértek még vmilyen plusz oltást?Mi anno a prevenárt kértük így 2hósan 2 oltást kapott.nagyon sajnáltam mert sírt.Később amikor már csak 1 oltást kapott meg sem kottyant neki.

syrynx:mizujs?eredmény????????????

KépKép
 
 


Lyndee!

Már elértük az 5 kilót. :lol: Szerintem jó baba. Éjjel már csak egyszer kel, de amikor 3 óránként kelt, akkor is csak evett és aludt tovább. Most annyi van, hogy mivel egyszer kel, muszáj vagyok tisztába is tenni, mert félek, hogy kifolyik a pisi. Na, azt utálja, meg már szerintem nagyon ki is van éhezve, akkor van egy kis sírás. De utána kajcsi, majd alvás. Nappal viszont órákat kell altatni, hogy eludjon végre. Így teljesen összefolynak az etetések. Cicizünk, aztán még tápi, majd én fejek, ezzel már eltelik egy, másfél óra, utána még jó esetben nyűglődik egy órát, alszik felet és már jelez, hogy éhes. Rossz esetben semmit nem alszik, hanem végignyűglődi a fennmaradó időt. Ez általában estefelé van, szerintem akkor már nagyon fáradt. De már egyre többet van olyan is, hogy fennvan és vidám. Nézelődik, érdeklődik, játszunk vele, már ütögeti a fellógatott játékokat. Persze a végére sírás lesz ebből is, mert vagy megunja, vagy elfárad. :lol: Ja! És picit hasfájós, de nem vészes. Most, hogy adunk neki köményteát, sokkal jobban sikít olyankor, de nem nyűglődik hosszan, hanem legalább hamar túlvan rajta. Olyankor olyan édes, elmúlik a roham és piheg csukott szemmel. :D

2 hét múlva megyünk oltásra. Plusz oltást egyelőre azt az ingyenes középfülgyulladás ellenit, nem is tudom mi a neve... Rota marha drága, még nem tudjuk, hogy érdemes e...bárányhimlő elleni detto, az talán egy kicsivel olcsóbb. Ezen a kettőn gondolkodunk még. Ja! A kullancs ellenit adatjuk majd még be, de azt csak 1 éves kor után lehet. Mi az a prevenár?

Kép
Kép
 
 


Tabati!

Szép nagy súlya lett Noénak :wink:
Ne aggódj,minden szépen ki fog alakulni.Gondolom 3óránként eteted...igen,kezdetben szinte összefolynak az etetések de később többet lesz ébren és másként lesz.
Altatással kapcsolatban,Arni is van hogy nehezen alszik el.Még most is ringatni kell hogy elaludjon,van hogy 10perc alatt sikerül,van hogy fél óra is kell neki.

prevenár:középfül gyulladás elleni :wink:

Pocifájást 3hós korára mondják hogy kinövi.Egyébként simán lehet a tápitó is.Egyik ismerősömék is mindent kipróbáltak mire rájöttek hogy a tápi miatt fáj a poci.váltottak és azóta megszűnt.

KépKép
 
 

 
 

ide is teszek képeket,aki még nem látta:

Kép

Kép


Kép


Kép

KépKép
 
 


:lol:

Ti nem is gondolkodtatok más választható oltásokon?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

megjöttünk a nyaralásból. minden nagyon jó volt,csak gyorsan eltelt az egy hét.

lyndee: mekkorát nőtt Arni baba. nagyon helyes kissrác.

dobok fel néhány képet:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Timi
 
 


Timi!

Nagyon szép helyen voltatok! Élvezd is ki, mert ha jön a baba, akkor egy darabig a négy falat bámulod! :lol: No, ne értsetek félre, de akinek pici babája van, biztos tudja, hogy egy idő után elkezdenek hiányozni a régi dolgok. Persze imádok itthon lenni Noéval, de úgy mennék már vissza táncolni, de épp most kezdünk belejönni a szopiba, nem fogok most tejet lefejni és itthagyni. Még a 10 percre lévő fodrásznál is mindig az órát lestem, hogy hazaérjek következő etetésre. :oops:

Ma voltunk oltáson. Szegéyn picúrom üvölött, mint a sakál, de amikor felvettem rögtön elhallgatott és elaludt. Amikor hazaértem is be tudtam fektetni az ágyába, és pont akkor ébredt, amikor barátnőmék jöttek babalátogatóba. Persze éhes volt, úgyhogy szoptattam egész idő alatt, barátnőm meg ki-be rohangált, mert 2 éves kisfia hívogatta állandóan. szóval jó kis baráti összeröffenés volt, na de ez ilyenkor ilyen. Amikor elmentek Noé újabb maratoni szopizásba kezdett. Ennek mondjuk örülök, hogy a szopi ilyen hatással van rá, simán elfogadja a cicit eszik rendesen. Remélem ez a tejtermelésre is hatással lesz. Aztán felkelt, üvöltött megint, de ez már pocifájás. Gondolom ez is a szuri miatt lehet, mert mintha hallottam volna, hogy ilyen hatása is lehet. Mi meg nem szoktunk délután hasfájással szenvedni, csak esténként kicsit. Annyit szoptattam, hogy már megint fáj a mellbimbóm, a legutolsó szopit nem is bírtam, úgyhogy az éjjel lefejt tejet kapta meg és utána beauldt, azóta is alszik. Tejet csak 30at sikerült fejnem (milyen jó, hogy kézzel fejek, most jól jön, így nem birizgálja a fejőgép a mellbimbóm) aztán jött a garmastan. Remélem nem lesz sebes.

Na lányok, ez hihetetlen, hogy mindenki "ellenünk" van. kérdezte a védőnő, hogy mi volt a 6 hetes kontrollon, meséltem neki a bolond dokit, aki tulajdonképpen azt közölte velem, hogy öreg vagyok ne akarjak olyan sok gyereket és egyébként is császár után csak császár lehet a következő is, de nem kell várni semmit akár már ma megfoganhat. Erre védőnőm: tényleg nem eszik az ilyen forrón, de azért elég nektek most egy gyerek, ráértek még a következőre! Vajon miért gondolja mindenki, hogy majd ő fogja eldönteni mikor vállalunk gyereket???? hihetetlen!!! Még arra is rákérdezett, hogy megbeszéltük e a dokival a fogamzásgátlást!! Ez a kérdés rendesen szarul esett, mert utoljára egy kisebbségi volt nála, és róla panaszkodott, hogy hiába mondta neki, hogy védekezzenek, most jön a következő baba, és férjének nincs munkája, anyóséknál laknak, akivel rosszban vannak, ki akarja tenni őket, stb. Teljesen úgy éreztem magam, mintha mi is hárányos helyzetűek lennénk, pedig egyáltalán nem. Vagy azért mondta volna, mert anyóséknál lakunk? De ha mi ide akarunk két gyereket és nem számít mikor épül fel a házunk a gyerekek szempontjából (mint ahogy tényleg megvárnánk a felépülést a második gyerekkel) akkor ahhoz kinek mi köze van??? Még külön szobája is lenne, mert akkora ez a ház, hogy simán elférünk. De az is lehet, hogy csak nekem van üldözési mániám, vagy érzékenyebben érint már ez a téma a hüle doki beszólása után...

Kép
Kép
 
 


tabati: ne foglalkozz velük. ilyen hülyeséget egy doki hogy képes mondani, hogy öreg lennél? jó, hogy újra tudsz szoptatni, szegénykém, jól megszenvedtél érte.


őszintén szólva én úgy terveztem, hogy szinte azonnal visszamegyek dolgozni. szülés után. igaz, csak heti egy napra. a nyaralással nincs gond. 8 év után most jutottunk el először tengerpartra :) nagyon jó volt. sajna a tenger nem jött be nekünk, de azért jól éreztük magunkat.

Timi
 
 


szisztok én még itt uj vagyok egy kis segitséget szeretnék töletek kérni remélem jo helyen járok ma a 20.napon vagyok sajna csak a du.-i hőmet tudom megmondani ma 37.2 tegnap 37 c fok ez jelent valamit?ilyen magasra menne fel a reggelihez képest?(36.5)egyébként percre pontosan 30 napra mensizek.szerintetek ez jelent valamit?
 


szia.
a délutáni hőből nem tudsz következtetni arra, hogy megtörtént-e a beágyazódás. reggel mérd és ha növekszik akkor jó lehet (bár nekem nem jött be legutóbb) ha jól értem, még van 9 napod hátra a nem várt mensiig. ami rengeteg idő, ilyenkor vánszorognak a napok is :(

Timi
 
 


szia titimee köszi a hasznos tanácsot,a reggeli hőm általában ugyértem a ma reggel meg mértem és 36,7 de mindig estére lesz magas.nem értem?bár megfogadtam hogy már nem görcsölök rajta annyit de már ugy szeretnénk.orvostol orvosig jártam és bele fáradtam.csak a clostyval tömtek ultrahang meg nem volt.különben minden rendben velem is meg a párommal.nektek sikerült már?van valami hasznos tanácsod?
 


ne mérd a hődet csak reggel felkelés előtt. délután nekem is jóval magasabb. használsz vmi táblázatot ahol vezeted a hődet? én a fertility-t használom. bejelöli hogy mikor volt pé-m és tudom vezetni a görbémet.
énis clostiztom. az első hónapban volt uh középidőben, most már nem kértem, a hő alapján úgyis látom hogy mikor közeledik az ovulációm.nálam is minden rendben van. hormonálisan legalábbis. novemberben csinálnak átjárhatóságit. ha addig nem esek teherbe.

nekem sikerült már tavaly novemberben teherbe esnem clostival, sajnos 11 hetesen megállt a szíve és be kellett feküdnöm missed ab-ra.

azóta próbálkozunk újra.


nem mondom hogy ne görcsölj, mert énis ugyanígy görcsölök minden hónapban.

babásodj mielőbb :D

Timi
 
 


szia titimee!Öszinte leszek én nem vezetek hő görbét mert sajna nincs hozzá türelemem,mert olyan a munkám ha ébresztenek egyből futnom kell.Nekem meg volt az átjárhatoságim minden tökéletes volt.csak azt nem értem ha már voltál babás miért kell neked meg csinálni a hsgt?rendes dokid van ugy látom nekem a prof aki tömött a clostyval én kérdeztem az ultrahangot de annyi volt a válasz hogy felesleges.különben hova jársz dokihoz?én most megyek az utolso orvoshoz aki mellett voksoltam.Dr Gasztonyi Zoltán az Istvánba van.hallottál rola valamit véletlenül?
 


szilvi: az abortusznál történhetett esetleg letapadás. ez volt a doki válasza. tényleg feleslegesnek tartják sokan az uh-ot félidőben. nem tudom, hogy ez jó-e.
szeded most a clostit? és hogy kellett szedned? nekem a ciklus második napjától napi kettőt.
én a jános kórházba járok dokihoz. sajna nem ismerem a dokidat, de biztos van itt valamelyik topicban olyan kismama aki ismeri.

a görbét nem baj ha nem mindennap méred. csak az időpont legyen mindig ugyanaz. a lényeg az ovuláció környéke és utána. én reggel beírom a telóba és napközben mikor van időm felvezetem a fertire.

Timi
 
 


szia titimee.ugy kellett szednem a clostyt hogy a menszesz 5.napjátol 5 napon keresztül.és harmadik honap után se volt eredmény erre még kaptam plussz 2 honapnyi clostyt és ugy döntöttem hogy nem szedem mert nagyon sok mindenkitöl hallottam hogy a 3.honap után ki kellhagyni ujabb 3 honapot hogy ne cisztásodjon el a méh.ezért a 3.honap után abbahagytam.és most nem szedem.majd szerdán a doki meg mo,ndja akihez most megyek elöször hogy mi legyen.te miota szeded?neked voltmár laporoszkopiád?
 


most a második hónapja szedem. tavaly a 3ik clostis hónapban sikerült teherbe esnem. most 5 havi adagot kaptam. remélem nem kell végig szedni :)

volt laparom egyszer régen. miért? neked lesz?

Timi
 
 


szia .nem tudom hogy lesz e bár mindenki azzal riogat hogy biztos lesz mert minden vizsgálatom a hsgtől kezdve meg van csak az nincs.és akihez most megyek elöször dokihoz ő laparral kezdi a sort állitolag pedig nekem is hormonális bajom van a progi szintem meg az ösztradiolom alacsony,csak azt nem értem ,hogy képzeld el áprilisban pozitiv tesztet produkáltam,elmentem ultrahangra és minden tiszta volt rá másnapra elküldtek vérvételre és volt hcg a szervezetemben.de terhesség nem.senki nem magyarázta el hogy ez mitöl van?én gondolom ugy,hogy valoszinűleg készülödött valami csak ahogy jött ugy ment?!:(((és fájt neked a laporoszkopia?meddig voltál rosszul utána?olyan rendes vagy hogy válaszolsz nekem.te vagy az egyetlen akivel kommunikálok.
 


szilvi:
Többen szoktak itt is lenni, de már szinte mindenki babás innen úgyhogy gondolom inkább máshová írnak, ha van idejük.

sajna nem tudom hogy mi történhetett a babával, nem vagyok doki. tippem van, de csak mint laikus. lehet hogy nem tudott megtapadni a baba, de még kimutathat hcgt a vérből. gondolom nem azonnal ürül ki a szervezetből.
nekem cisztát műtöttek laparral. nem volt egy leányálom. nekem a katéter volt a legkellemetlenebb élményem akkor, mert rosszul helyezték fel először és kisebesedtem tőle. utána nem volt élmény a pisilés (hetekig)
egyébként túl lehet "élni" :lol:

azért, ha a hormonokkal nincs minden rendben akkor először vizsgáltasd ki magad és ne hagyd hogy a doki egyből műtsön. el kell neki mondani, hog mit gondolsz miknek olvastál utána és milyen vizsgálatoz szeretnél még elvégeztetni. sajna ha nem vagy egyértelmű és határozott a doki hanyagsága és nemtörődömsége miatt elúszhat még sok hónap. főleg, ha tényelg csak ennyi lenne a baj.

énmeg belázasodtam mára. úgy tűnik ez a hónap se akar alakulni... nincs hőleesésem se, aminek ovukor kellene lennie. egy helyben topog a hőm.

Timi
 
 


szia.sajnálom hogy nincs hőleesésed majd a következő honap ne add fel összejön tudom mert én is mindig ezt mondom magamnak hogy majd a következő honap.én akkor vagyok nagyon magam alatt és mérges is amikor hallok erröl a szemét BBÉviről,hogy tudatában sincs hogy babát vár ráadásul egy hajléktalantol:kész röhej és aki meg mindent meg tesz érte annak meg nagyon nehezen sikerül.Persze fogom mondani az orvosnak hogy mit szeretnék de állitolag a leleteim alapján nekem is hormonális legalábbis a siklosi prof.ezt mondta.Ha leesik a Hőd honap közepén akkor az jo?mert öszinte leszek ehhez nem igazán értek
.el tudod nekem magyarázni?persze ha nem fárasztalak?ezt az egész hőmérőzést hogy mikor minek kell lennie?pl.terhesség?ovulácio?ovu tesztet használtál már?
 


ezt találtam a neten róla:

A görbe lefutása normál esetben, vázlatosan a következő: a ciklus első felében nagyjából az ismert normális tartományban van kis ingadozásokkal, a peteérés környékén (előtte) leesik néhány tized fokot, majd a peteérést követően fokozatosan emelkedik és a ciklus második felében 37 fok környékén, esetleg kicsivel fölötte van. A menstruáció megjövetelét jelzi a hőmérséklet csökkenése a normál szintre. Megfogant terhességnél a görbe "fent marad".
Pontos tanácshoz két dolog szükséges: a mérés módszerének ismerete (minden reggel azonos körülmények között, ébredéskor, még WC-re sem kelhet fel előtte!; ugyanaz a hőmérő, azonos mérési hely), másrészt egy konkrét egyhavi görbe részletes elemzése.

igen, most is használok ovu tesztet.

Timi
 
 


szia Köszi a választ ezt tényleg csak ugy tudja az ember ha mindennap irja.melyik ovu tesztet használod?én porábaltam a rozsaszin dobozost meg van a bébis is.azon nem tudok ki igazodni.?mindig mást mutat.Különben te hány éves vagy?és mivel foglalkozol?ha nem baj hogy megkérdezem?


szilvi
 


szilvi. esthajnalcsillagtól szoktam rendelni ovu tesztet. azthiszem 150ft darabja. olcsóbb mint a boltban kapható teszt.

32vagyok és játékgépek üzemeltetésével foglalkozunk. te hány éves vagy és mióta próbálkoztok?

Timi
 
 


szia Titi,én 28 éves leszek és ugy másféléve probálkozunk folyamatosan csak egy éve kezdtük,csak tudod én 2000be az első nagy szerelmemtől terhes lettem közöltem vele ő viszont nem akarta a babát én még tanultam félig meddig és sajnos nem tehettem meg hogy megtartsam mert a szüleim se tudtak segiteni:((((soha nem felejetem el azt a szörnyű napot nincs olyan nap azota hogy ne jutna eszembe:((((annyit mondott akkor az orvos hogy vákummal csinálja hogy ne sértsen meg.hálisten minden rendben van odabent csak a szörnyű érzés nem mulik mert a lelkiismeretem megörjit hogy most mennyire szeretnék és látod:(((azota beszéltem a fiuval és elmondta hogy nagyon sajnálja hogy ha akkor kicsit másképp gondolkozott volna akkor most minden rendben lenne.Holnap megyek az orvoshoz tudod akiről már irtam az ujhoz.kezdödik minden elölről kicsit félek tőle mert már annyian elhitették velem hogy na majd ebben a honapban.......!ismerős?meglátjuk.és neked ez a honap hogy alakul?szurkolok.
 


Szilvi: mi volt a dokinál?

Timi
 
 


szia titi már aggodtam eltüntél baj van?hát a doki azt mondta hogy inszemináciot csinál hármat és ha az nem sikerül akkor utána lapar.ugyhogy be vagyok tojva nagyon.meg kicsit csalodott is vagyok:((mert kérdezte a doki hogy miota probálkozunk én meg mondtamhogy 2 éve,de ha azt mondom hogy egy éve akkor meg elküld hogy probáljuk tovább most tégy igazságot?a hormon leletemre ami még márciusba készült azt mondta jo,csak a pajzsmirigyre kiváncsi és tegnap azt is levették holnapra jön meg az eredmény,veled mi ujs?
 


jól tetted hogy ezt mondtad. de miért vagy csalódott? ez már nagy előrelépés.
velem minden rendben. alakul a görbém és már végre nem vagyok beteg. elkaptam valami nyavaját ami ráment a gyomromra. azért voltam lázas. remélem még nem késtük le a pé-t :)

Timi
 
 


szia titi:sajnálattal irom de ma idő előtt megjött és az a fura benne hogy már egy éve napra pontosan jön meg most meg 3 nappal előbb de hát ez van:((((mátol nekem is vezetnem kell a hőgörbét a doki adott táblázatot a tsh-m nem hozta a postás.örülök hogy már jobban vagy viszont:))virus van az országban hányás,hasmenés.drukkolok hogy összejöjjön neked ebben a honapban.az én dokim oktoberbe csinálja az inszemet,bevallom nagyon félek tőle:((kérdezhetek vmit?neked is első nap olyan barnás a mensid vagy csak velem van ilyen?mindig ugy megijedek mikor látom ez kb.2 honapja van igy lehet a gyogyszerektől amiket szedtem?szerinted?
 


Sziasztok!

Üdv itt Szilvi!
És nagyon drukkolok neked is, hogy kihamarabb sikerüljön. Mi egy évet vártunk a kisfiúnkra és előtte volt egy méhen kívülim. Úgyhogy mindenkinek megvan sajna a maga keresztje (még BB Évinek is, gondolj bele teljesen megőrűlt szegény csaj :lol: , bocsánat, de ő tehet róla meg a média talán... :roll: ) Én is görbéztem egy darabig, de engem idegesített, mert nem tudtam mindig azonos időben csinálni, meg hasonlók. Talán jobb a tesztelgetés. Pont akkor akartam elkezdeni, amikor már sikerült. :D Próbálj meg nem rágörcsölni a dologra. Éld az életeted, mint eddig, és meglátod akkor gyorsabban sikerül. :wink: A régi dolgot sajnálom :( , gondolom nagyon nehéz lehetett és nehéz most is. De nem e miatt nem sikerül, ezt felejtsd el. :evil: Sajnos a büntetésed az örökös lelkifuri, ez van...jön majd a baba ha ő akar, hidd el!! :wink:

Timi!

Sajnálom, hogy lebetegedtél! :( De csináljátok csak, mert hallottam olyat, hogy valakinek a legnagyobb betegsége kellős közepén sikeredett! :wink:

Többiek is úgy eltűntek ahogy én szoktam... :oops:

Velünk minden oké. Végre kialakult már valami napirend, éppen ideje volt már 2 hónap után. :lol: Noé szopizik rendesen, szerencsére a tápszer még mindig bontatlan a polcon és remélem így is marad. Ja! Már a fagyiban is van anyatej, nem sok, de raktam el. Még mindig fejek, mert bennem van a félsz, hogy ha nem tanném, akkor elapadna a tejem. Pedig lehet, hogy nem.... :oops: Már vannak napszakok (reggelente, hajnalban) amikor csak egyik mellből szoptatok. :D Estére kicsit csökken a tejem, de mindig van a hűtőben is lefejt tejcsi, és abból pótlok még, de csak lefekvés előtt. No, mennem kell. :D

Kép
Kép
 
 


szia tabati!köszönöm a kedves és biztato szavakat nagyon jol esnek.Igen a jo isteneke rám rakata egy életen át tarto lelekifurdalást de én már nagyon szeretném jová tenni már nem görcsölök rajat annyit mint régen de akkor is mindig ott motoszkál a buksiban,örülök hogy van egy szép kisfiad te is megszenvedtél érte rendesen de lényeg hogy már itt van a kis angyalkád:))
Igen BBÉvin én ki vaygok akadva és mindig fel teszem a kérdést hogy neki miért?hisz nem is akarta és nézd meg már kettő babája is van remélem jo helyre kerülnek azok a gyerekek:))és neked ki a dokid?merre laksz?nem tudod véletlenül Titimével mi lehet várom egy ideje de nem ir,remélem minden okés vele:))
 


Szilvi!

Timi biztos csak a párjával van hétvégén. :wink: Vagy gylábadozik még, vagy csak egyszerűen nincs ideje most jönni.

Én gyömrői vagyok, és Kistarcsán szültem. Fogadott dokim nem volt. :wink:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
előkerültem én is. :oops: már több mint egy hónapja nem írtam ide.

A hormoneredményeim jók lettek. Minden a határértéken belül van. Kedden megyek a dokihoz, akkor beszéljük meg a továbbiakat a dokival. (elsőképp gondolom az átjárhatóságit.)

Szilvi
üdv itt, sajnálom az első babát! :cry: próbálj előre tekinteni, hidd el neked is lesz babád! talán akkor, amikor nem is gondolod. Nálunk is így volt Mátéval. 9 hónapig próbálkoztunk, sikertelenül, aztán eltörtem a lábam, itthon voltam, meg taxival bejártam dolgozni, minden mással foglalkoztam, csak a babával nem és pont akkor hoztuk össze Mátét. Most a tesóval sajna, még hosszabb ideje próbálkozunk. :( 1 évig, aztán volt 3 hónap szünet, mert elkezdtem újra dolgozni, azóta már pár hónapja újra várjuk a tesót, de eddig sajnos hiába. volt már peteérés -figyelés uh-val, ahol minden ok volt, meg apát is megvizsgálták, nála is minden rendben. most itt tartunk.

Titi
jobbulást, és drukk erre a hónapra. nagyon klasszak a nyaralós képek. (kicsit le vagyok maradva. :oops: )

Tabati
de jó, hogy tudsz szoptatni és hogy jól alakulnak a dolgok, örülök. Noéról képet teszel majd?

Kép

Kép
 
 


Sziasztok :)

syrynx: de jó hogy jöttél... énis ott tartok ahol te. nekem is jók lettek a hormoneredményeim. most clostizok. Neked nem írta fel a doki?

Szilvi: Aranyos vagy hogy hiányoltál, nem mindig nézek be :) Sajnálom hogy megjött :( Nekem se jön meg első nap rendesen. Ne aggódj emiatt.

tabati: ügyes vagy hogy nem adtad fel a szoptatást. Nem akarsz feldobni néhány képet Noéról? biztos sokat nőtt már.

Velem minden rendben. Hétvégén kipihentem végre magam és a betegségből is kijöttem :) jó lenne ha a többiek is előkerülnének.

Timi
 
 


szia syrynx:Köszönöm neked is a biztato szavakat nagyon aranyos vagy.bár én is letudnám kötni a gondolataimat ahogy te mikor Máté fogant csak mindig ott motoszkál hogy hátha,mégis.most.talán...!Én most megyek peteérés vizsgálatra 21-én csak nem tudom jo lesz mert ugy kibabrált velem a mensim hogy csak na egy éve már hogy pontosan 30 napra jön meg orát lehetett volna hozzá igazitani most meg 27.-ikre jött azt hittem felrobbanok:((igy nem tudom hogy lesz e peteérés a 11.napomon??

Szia Titi jo hogy itt vagy tényleg hiányoltalak de látom minden okés:))hlyzet amugy?jol vagy?képzeld hőmérőznőm kell nekem is a doki adott lapot ugyhogy rávettem magam és csinálom.neked is mindig a béka segge alatt van mikor meg van?mert nekem ez 4.napom és most a legalacsonyabb 36.0 fok nem értem az az első nap volt:36.2 második nap:36.6 harmadik 36.2 ma 36.0 ez normális?hogy igy kezdődik?
 


Szilvi:
itt "nyugaton" a helyzet változatlan :wink: jól vagyok, csak sok a meló. tényleg azt nem is mesélted hogy mivel foglalkozol?

Nekem addig volt a béka segge alatt a hőm amíg meg nem tanultam a digitális hőmérőt használni.

digitális hőmérőd van? ha igen, akkor 5 percig mérd a hődet, ne pedig a csipogásig. minden nap ugyanakkor méred? felkelés után, még az ágyban? jó nagy a szórás, de előfordulhat az ilyen ingadozás is. bár ritka. inkább pé körül és pé után kell jobban figyelni :)
nézd meg az én hőmet, ott van az aláírásom után. ha van kedved és időd akkor te is tudsz ilyet vezetni és akkor mi is láthatjuk hogy alakul a görbéd :lol:

Timi
 
 


sziasztok!


Szilvi:Szia!Ne keseredj el!Jönni fog a baba,hidd el.Nekem a vetélés után a 3.hónapban fogant Arni,és nálunk is épp akkor amikor azt hittem totál reménytelen.....nagy nyílászáró cserében voltunk,festettünk....remélni sem mertem hogy épp akkor! :wink:


Tabati:Fejjél csak még!nem baj ha megy a fagyasztóba!Én 4 hónapig fejetem minden szopi után és teljesen telelett a kis fagyasztónk!De már el is fogyott azóta a tejcsi....ha majd már nem fejsz,akkor szépen beáll és pont annyit fog termelni amennyi kell.
ha el kellett mennem vhova,és anyósom vigyázott a bébire,nyugodt voltam mert volt tejcsi a fagyasztóban!És volt olyan időszak amikor nagyon jól jött mert estére nem volt már elég neki a cici és megkapta a fagyitejcsit pluszba!
Még én is szoptatok :wink:

KépKép
 
 


syrinx,titi,szilvi:Drukkolok hogy mielőbb sikerüljön!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
 
 


szia Titi:köszi a hasznos infot,nekem higanyos van az nem jo?
a munkám:két vállalkozásunk van a szerelmemmel reklám területen sok a melo nagy a nyomás meg a stressz szoval ez is közre játszik,ma is mikor haza értem olyan rosszul voltam jo egy orán át hogy szörnyű ,vert a viz,szédültem,hányinger egy picit de olyan fáradság kapott el hogy estem össze de sajna várt még a házimunka most fejeztem be és olyan furán érzem magam lehet én is elkaptam a virust aminek nem örülnék mert rossz beteg vagyok:))Képzeld telefonáltak a klinikárol nagyon jo lett a pajzsmirigy eredményem ugyhogy megnyugodtam mosndták hogy teljesen jo határ értéken belül van ugy örültem hogy legalább ez is jo:))

Szia Lyndee:nagyon aranyos vagy hogy igy drukkolsz,igen épp irtam már hogy nekem is le kell teljesen foglalnom magam a sok munka mellett nézd meg még igy is tudom törni a buksim:))neked rendesen fogant Arni vagy inszemmel?én most megyek majd az elsőre:)
 


szilvi: sajnálom hogy rosszul voltál. csak nem leszel beteg. Én addig tudomást se veszek a betegségről amíg nem vesz le a láz a lábamról :) nade akkor aztán meg akarok halni :)
Tök jó hogy jók az eredményeid. Egy lépéssel közelebb vagy az inszemhez és a babásodáshoz :)
A higanyos hőmérő nagyon jó (csak már betiltották, azért hittem hogy neked is digi van) csak legalább 5 percig mérd. és reggel, ébredés után, felkelés előtt. csak azért hangsúlyozom ki, hogy ne ússzon el ez a hónapod, ha nem értékelhető a görbéd.

Lyndee: köszi a drukkot :) nem akarsz feltenni képet Arni babáról?

Timi
 
 


Szia Titi.Képzeld már teljesen elmult a rosszul létem szerintem a vércukorszintem leesett mert egyből ettem főzeléket meg csokit és jobban lettem estére mire apa hazaért:)Igen rögtön akkor mérem kinyitom a szeme és már nyulok a hőmérőért még tavaly vettem zugloba csak ez volt.És veletek mi ujs?hogy alakul a görbéd?
Te Pesten hol laksz?Fent vagy az iwiwe?vagy myvipen?mert akkor meg tudlak keresni.és legalább látod hogy kifáraszt nap mint nap a kérdéseivel:))te most az első babával probálkozol ugye?mert ezt sose nem kérdeztem meg hogy van e neke már babocád?
 


Szia.
Az jó ha nem vagy beteg. Vigyázz magadra.
meg tudod nézni a görbémet ha rákattintassz az aláírásomban lévő linkre (te nem akarsz csinálni egyet?) most vagyok az ovu utáni 3-ik napon :)
fent vagyok iwiwen. Molnár Titanilla Tímea néven. nem pesten lakom, hanem a szentendrei szigeten.
Nincs még babánk, de már nagyon szeretnénk :) Nektek van már?

Timi
 
 


szia Titi.probáltam én is fel rakni a görbém de nem tudom hogy kell hogy lásd mert valami nem stimmel?még mindig már a nyolcadik napon 36.2-3 között ingadozik és még mindig barnázok ugy idegesit nem akar mulni csak nincs baj de már mondom a nyolcadik napon vagyok kiborit,különben hétfőn megyek ultrahangra hogy meg nézzék a peteérésem de hát igy biztos nem lesz:((szerinted ez lehet azért mert abbahagytam a clostybegitet?ez a második honapja hogy nem szedem és már az elöző honapban is igy volt mikor nem szedtem.csak nincs baj nem?megkereslek az iwiwen engem Pintér Szilvinek hivnak,nekünk sincs még babánk mi is nagyon szeretnénk főleg apa:))hány éves vagy?meliyk korházba kársz orvoshoz?vagy lehet ezt már kérdeztem mert nem emlékszem:?rendes a dokid?
 


szia Titi látom sok a dolgod és nem tudsz gép elé kerülni képzeld:voltunk ma apával ultrahahngon és van egy gyönyörű szép nagy tüszöm ugyhogy szerdán megyünk inszemre rendesen bevagyok tojva:(de az orvos azt mondta hogy nyugodtan bizakodjak mert nagyon nagy és lehet belőle valami de hát tudod én már csak akkor hiszem ha látom:))meg kaptam ma a hasamba a tüszőrepesztő szurit is.meg látjuk remélem szerdáig még tudunk beszélni:))
 


Sziasztok!

Már nem is tudom mikor néztem be utoljára...

Szilvi: üdv itt, és nagyon-nagyon drukkolok Nektek is! Ha jól látom, pont ma van az inszem.... Írj minél hamarabb, hogy hogy érzed magad!

Velünk minden ok. Vend már lassan 8 hónapos nagyfiú. Kúszik, felül, négykézlábazik, lassan elkezd mászni. Alul két foga kinn van, most kínlódunk a felső kettővel... Éjszakáink épp ezért elég mozgalmasak, nem sokat alszom...

Már egy jó ideje kap főzit, meg gyümölcsöt, de még sokat szopik is.

Hozok nektek pár képet!

itt éppen céklát evett...
Kép

Ilyen kis hajlékony:
Kép
Most ez a kedvenc képem:
Kép

Ismerkedés Butch kutyával:
Kép

Kép

Veronika:
Kép
 
 


szia amy81!köszönöm jol vagyok csak most izgulok hogy sikerül e mert már nagyon szeretnénk főleg apa már nagyon várja a babát,nem vagyok elég okos hogy ilyenkor mi a legjobb amivel segithetném a beágyazodást mert nem kaptam semmit azt mondta a doki hogy bizzak nyugodtan mert nagyon jok az esélyeink!hát kiváncsi leszek:))nagyon szép a kisherceged:))ő is inszemes?
 


Szilvi: igyál palástfű teát. az jó ilyenkor. biztos sikerült az inszem :) pihenj sokat. ügyes vagy hogy ilyen hamar megcsinálták az inszemet.

Amy: mekkorát nőtt Vendi baba. Nagyon helyes. A kedvenc képed nagyon jól sikerült :) és az a kutyó bájos. annyira szeretnék énis ilyen édi bernit :)

Timi
 
 


Szilvi: örülök, hogy jól sikerült, és a doki is bizakodó!!! Nagyon szorítok! Vend nem inszemes, természetes úton sikerült... :wink:

Timi: hát igen, már olyan nagy.... Bubu egy angyal, és imádják egymást Venddel. Akármilyen nyűgös, ha meglátja But akkor minden bajt elfújtak vigyorog és sikongat ezerrel.. Bu meg állandóan ott akar lenni Vendivel. :D :D

Kép

Veronika:
Kép
 
 


szia Titi.Köszi a jo tanácsokat igen már most innentől jön az izgulás amikor vissza fele mennek a napok:)))te jol vagy?hogy haladtok?
Amy:köszi a biztato szavakat,Vendel gyönyörű kisfiu:)))
 


Sziasztok.
Szilvi mi újság? nemsokára tesztelsz?

Timi
 
 


Szia Titi!Már vártalak probáltam fel tenni a hő görbémet de valahogy nem akar sikerülni ma vagyok még csak a 21.napon és a hőm tegnap ota 36.7 remélem fent marad:))annyira bizok benne bár tudom hogy nem szabad mert megint nagy lesz a csalodás:((
Veled mi ujs?rég nem voltál?sok a melo?baba projekt?

Amy81:szio mi ujs felétek?babo jol van?
 


Sziasztok!

Szilvi: nagyon-nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszi, mi jól vagyunk, a 7végén végre kijött a két felső egyese is Vendnek, úgyhogy most egy kicsit nyugisabbak a napjaink..... de már látom, hogy a kettese készülődik, szóval valószínű nem tart ez sokáig.... :(

Írj, amint tudsz valamit!!!!

Kép

Veronika:
Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: