Új privát üzeneted érkezett!

Lilla: Köszi. Megpróbálom akkor a páromat ráállitani az ügyre hátha ő okosabb.

Kép
 


Halihó!

Tudom, hogy már máshol van a ,,tanyánk'', de azért itt is Boldog Újévet csajok, hiszen itt kezdtük. :lol:
BÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!
BUÉK itt is mindenkinek.
Jó lenne, ha ide is visszatérnénk kicsit.
És Pendi, téged is várunk!

Kép
 

 
 

sziasztok, itt vagyok én is. BÚÉK.
Annál is inkább jó hogyha visszatérünk kicsit, hisz azóta történtek naggyon pozitív dolgok!! És ez erőt adhat az olvasóknak, fórumosoknak. Ugye kismamik? :-)
Vendég
 


Sziasztok!Én is itt vagyok:-))Én is Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek,aki olvas minket :D
 


Kép [/img]
 


Timcsi
Annyira édes ez a baba. Kis husis. :lol:

Era
Ha olvasol, szóljál ám Pendinek, hogy jöjjön ide nyugodtan. Szívesen megismernénk.

Csajok
Hogy telik a hétvégétek?

Kép
 


Sziasztok!

Itt is BUÉK!!!!!!!

Olyan rég jártam erre, hogy már a jelszavamon is gondolkodni kellett. :)))

Pendi: Gyere ide, ismerkedjünk meg. :))))
 
 


Kép

És akkor íme még egy baba:-)))Olyan cuki!
 


Sziasztok!

Ma még látom nem volt itt senki:-((Én is csak gyorsan beugrottam,még most értünk haza nemrég.Remélem mindenkinek jól telik a vasárnap estéje:-))

Pendi:gyere írj nekünk,ha van kedved és időd!Várunk!

Pusszancs!Timcsi!
 


Sziasztok!

Pendi ma biztos nem jön írtam neki privit mert ma dolgozik. Holnap biztos elolvassa és jön hozzánk.

Kép
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

Kép


Nagyon kedvesen fogadtatok! :) Nagyon jól esik.

Először is üdvözlök mindenkit.
Pár szót magamról:
röviden csak annyit, hogy 33 éves, és férjnél vagyok. Bács-Kiskun Megyében élek. A további magánéleti dolgokat majd legfeljebb priviben, mert nem szeretném, ha nagyon sokan felismernének.
Már kb 3 éve próbálkozunk babával, de még nem jött össze. Nálam is volt baj, meg most a páromnál is. Nálam nem volt megfelelő a peteérés, a páromnál meg folyamatosan baktériumokat találnak. Így kb csak 20%-osak vagyunk. Készülünk Szegedre a Kaáliba.
Nagyjából ennyi.

Nagyon szívesen vennék egy kis leírást rólatok. Ha van kedvetek írjatok nekem.

Még egyszer nagyon köszönöm, hogy ilyen aranyosan fogadtatok. :)
Ma már nem ígérem, hogy tudok jönni, mert itt van tesóm, és utána megyek a barátnőmhöz. De holnap jövök.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Szia Pendi!
Örülök, hogy jelentkeztél. Jó, hogy írtál magadról kicsit. Akkor már ti is jó régóta vártok a kisbabátokra, de hidd el, nektek is lesz.
Én 30 vagyok, férjnél. 2007 ősz óta próbálkozunk, 2008 nyarán derült ki, hogy a páromnál vannak kattincsgondok. Azóta volt 2 sikertelen inszemem, és most úgy néz ki, hogy az első lombik decemberben sikerült.

Kép
 


Sziasztok csajok!

Pendi,örülök hogy itt vagy és hogy írtál magadról.Sajnálom hogy még nem sikerült a baba:-((De reméljük hogy itt Mi szerencsét hozunk Nektek is:-))Én 29 éves vagyok,férjnél vagyok,2 éve próbálkozunk,(sajnos volt egy méhenkívüli terhességem 2 éve)de 2008 májusától vettük igazán kézbe a baba projektet,sajnos 2 lombikon vagyunk túl sikertelenül,aztán decemberben ismét méhenkívüli terhességem lett (spontán).Most tudtuk meg hogy van egy nagy (5cm-es)myomám a méhfalamban,hát most ezt kell elsősorban eltüntetnünk,majd csak utána folytathatjuk az utunkat a babához vezető úton:-))

Viri,remélem gyógyulgattok!Jobbulást Nektek!

Puszi!Timcsi!
 


Sziasztok!

Pendi, örülünk, hogy jöttél, és reméljük megszereted majd a mi kis társaságunkat!
Én 30 éves vagyok, párommal 2 éve vagyunk együtt, 2007 novembere óta próbálkozunk babával. 2008 januárjában sikerült is, de sajnos elhalt a magzat a 10. héten. Azóta sajnos nem jön újabb babuci. Túlvagyok egy hormonvizsgálaton, minden rendben. 2 hete ért véget a Gynevac kúránk, adunk magunknak még 2 hónapot, aztán komolyabb kivizsgálásokat tervezünk.
Hisszük, hogy itt olyan jó emberek kerültek össze, hogy ha nagy kitartás és sok szenvedés árán is, de sikerülni fog mindannyiunknak a babavárás!
Ezt kívánom neked is, és ne adjátok fel, csak előre!!! :)
Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Szia kedves pendi! Üdv itt közöttünk
Gioia vagyok, röviden Gio':-) 35 éves. Másfél éve próbálkozunk , ebből egy év távházasságban telt. Volt hormonvizsgálatom 2x, ultrahang, rákszűrés, katonavizsgálat apánál. Minden oké eddig, most hsgre hangolódok , de halogatom ahogy csak tudom:-) Talán majd most február elején.
Ma jártam kineziológusnál, aki azt mondta stressz miatt nem tudok teherbeesni, aminek van némi valóságalapja, mert nem vagyok egy befőtt típus. Szval a kinez. azt mondta tavasszal babás leszek és neki nálam lesz a 71. gyereke. ez kimondva is őrült szám:) szkeptikus vagyok, de meglátjuk.
Vendég
 


Pendi: Rólam is tudsz egy két dolgot. Mi 2007-szeptembere óta pórbálkozunk. Azóta volt 2008-áprilisában egy méhen kivüli terhességem. Majd 6hónap szünet és most a pihi után a 4.clostis hónapomat kezdtem éppen ma.
Na meg holnap megyek gynevacot beadatni az elsőt és a férjem is a melóhelyén kapja az elsőt.
Hát ennyi. Ja és én is 35vagyok:( sajnos. Lennék szivesen 20éves.
Ennyi tapasztalattal és ésszel.

Kép
 


Csajok!
Tök jó újra elolvasni a történeteteket. Egy kicsit összefoglaljuk, mi mindenen mentünk eddig keresztül. És végre belendül újra a topic!!!

Pendi
Gondolom, akkor az első babára gyúrtok. A férjednél nem tudják kiírtani a bacikat? A peteérést lehet gyógyszerrel kezelni, serkenteni. Voltál már hsg-n?

Gio
De jó, hogy voltál kineziológusnál. Lehet, hogy igaza van, és a stressz az oka. De most hogyan tudna az ember mással foglalkozni, mikor minden vágya egy gyerek.

Era
Akkor holnap kezdődik nálatok is a gynevac? De jó. Reméljük hamarosan már sikerül a várva várt babuci. Amúgy a clostit szeded most is?

Kép
 


Lilla: igen szedem. De a napi egyet a dokim felemelte 2X1szemre.

Kép
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy pár mondatban írtatok magatokról. Legalább lesz némi alapfogalmam, hogy kivel mi újság. Igyekszem meg is jegyezni. Most még vissza kell néznem,hogy ki kicsoda is. :) De majd idővel...

Lilla
Először is, csak nagyon halkan gratulálok neked!!!! Örülök neked/nektek. :) Már jó sok mindent megjártál te is, és most végre van eredménye is a rengeteg szenvedésnek. :) Azt viszont nem értem amit leírtál a párodról. Mire gondoltál "kattincsgond" alatt?
A hsg az az átjárhatósági ugye? Bocsi, de sosem tudom megjegyezni. :) Ha az, akkor igen, volt. Tavaly nyáron csinálta meg az orvosom. Volt már hormonvizsgálat is. Még jó lenne, egy cukorvizsgálat, csak nem tudom hogyan induljak meg hozzá. Ezt a terhelésest szeretném megcsináltatni, csak azt is tudom,hogy indok nélkül nem csinálják.

Timcsi
Remélem én is, hogy meghozzuk egymás szerencséjét. :) Már nagyon várjuk mi is. :)
Eléggé hosszu a te sikertelenségi listád is. Sajnálom a méhen kívűlit is. Nem lehetett egyszerű átélni. a miómádat mikor műtik? egyáltalán azt nem értem, hogy, miért nem vették ezt észre ennyi nőgyógyászati vizsgálat, beavatkozás alatt. Ez egyenesen felháborító. Mert ha nem jártál volna ennyit dokihoz. De így ????!!!!!

Jenny
Pendi, örülünk, hogy jöttél, és reméljük megszereted majd a mi kis társaságunkat

Már most megszerettem. :) Tényleg nagyon kedvesen fogadtatok. :) Nagyon jól esett. :)
Nálad még nem voltak ezek szerint komoly vizsgálatok. A vetélést nagyon sajnálom. Ezek annyira kegyetlen dolgok!!!
Kaáli intézetbe indultok, vagy egyenlőre még csak a nőgyógyásszal konzultáltok? A gynevacról többeknél hallottam, hogy összejött. remélem nálatok is sikert hoz!
Nagyon köszönöm a bíztató szavakat! Én is csak azt kívánom, hogy kitartás! És biztos lesz a siker!

Gio
Azt hiszem te voltál a legnehezebb helyzetben. Nem volt ott apa. Így a teherbeesési esély elég csekély. Az átjárhatóságit csak ajánlani tudom. Nem kellemes, de nem is kibírhatatlan. És nem utolsó sorban, nagyon sokakanak rögtön azután összejött a baba.
Hiszel ezekben a lelki segítségekben? Az biztos, hogy a lelki egyensúly is fontos. nekem is mondták már, hogy menjek el egy helyre, de valamiért nem tudom magam rávenni. Pedig nem mondhatnám magam teljesen szkeptikusnak.
Nagyon drukkolok nektek! eddig minden eredmény jó lett?

Csucsu
Téged ugye már ismerlek. Neked is nagyon drukkolok! Pláne most, hogy a ginevacot elkezditek! Remélem, hogy sikerül vele!!! Már elég régóta szeded a clostyt is. de azt sosem írod, hogy ellenőrzi-e a doki, hogy mekkora tüszők vannak. Én havonta mentem ugye hüvelyi uh-ra.
Vendég
 


Pendi: Igen megyek is uh-ra. Szoktam menni és mindig 1 tüsszőm van.
Multkor 18mm volt a 13. napon. Most biztos több lesz mert emeltünk a clostin.

Kép
 


Sziasztok!

Pendi: DE jó, hogy írtál.
TE is BÁcs -Kiskunból? Én is. :)

Van egy 3,5 éves kisfiam, volt egy vetélésem kb egy éve, azóta meg lógok a levegőben az orvosfóbiám és a vizsgálatoktól való félelem miatt. Mindezek a terhességem alatt méginkább fokozódtak, mivel előtte is jellemzőim voltak ezek. Azóta meg pláne.

Most rohanok tanítani, Majd még jövök.
Sziasztok!
 
 


Pendi:Sajnos ezt mi sem értjük hogy,hogy nem vették észre,ugyanis lombik előtt 3 héttel méhtükrözésen is voltam,ott láttak valamit,bár nem volt egyértelmű hogy myóma.Aztán a Kaális doki megnézte,és azt mondta ne is foglalkozzunk vele,Nem lesz semmi baj.Hát sajnos mégis lett...Műtétet még nem tudom mikor lesz,most megpróbálom természetes gyógymódokkal megszüntetni,vagy legalábbis kisebbíteni ezt a myómát.Cickafark teát iszom és a Nonit!
A cukorvizsgálatot nekem a háziorvosom csinálta meg,elmondtam neki hogy miért szeretném megcsináltatni és csak annyi kellett hogy megvettem a szőlőcukrot a gyógyszertárban és másnap már mentem is.Szerencsére nálam minden rendben ezen a téren.Nem tudom hogy nálatok nem hogy van. :roll: Kérdezd meg a háziorvost,ha esetleg ő valami miatt mégsem csinálja meg,akkor kérdezd meg hogy hol van hozzátok legközelebb diabetesz szakrendelés.

Era,mikor is mész uh-ra?????Drukkolok hogy a megfelelő oldalon legyenek a tüszőid:-))és egy életre szóló randija legyen :lol:

Lilla,tényleg olyan jó hogy ide is visszatértünk:-))Kicsit felfrissítjük a topciot :wink:

Gio,drukk hogy a kinez,segítsen Neked!!!!

Pusti mindenkinek!
 


Pendi
Kattincsgond=apa spermái lassúkák és kevesen vannak
Igen, a hsg az átjárhatósági. Hát, akkor már te is jó sok vizsgálaton túlvagy. De a Kaáliban biztos fognak tudni nektek segíteni, hogy legyen kisbabátok.

Era
Én is 2x1-et szedtem a clostiból és lett tőle 3-4 tüszőm. Bizti neked is most több lesz. Mikor mész uhra?

Kép
 


Lilla: majd a félidő előtt megyek a 13. napon.

Kép
 


Brumm
De jó!! Te is Bács-Kiskun megyei vagy? Akkor akár lehet, hogy nagyon közel lakunk egymáshoz. :)
A kisfiadhoz gratulálok. Legalább ő van neked. A második baba is össze kell, hogy jöjjön, ha már egy baba sikerült. A vetélést sajnálom. Nem lehet egyszerű ezeken túljutni.
Aztán így orosfóbiával nagyon nehéz lehet bármerre is indulni babaügyben. Nem kerestél fel senkit aki tudna segíteni leküzdeni ezt a félelmet?
Ezek szerint tanár vagy? Milyen iskolában tanítasz? Milyen szakon?

Timcsi
ez a mióma dolog nagyon durva. Meg hogy mondhat ilyet egy doki, hogy lát valamit, és ne foglalkozzunk vele? De mostmár az a lényeg, hogy megtalálták, és meg fogsz gyógyulni. utána meg teljes erőbedobással irány a babaprojekt! :) És mióta iszod ezeket a teákat? Észre vettél már valami változást?
Köszi az ismertetőt a cukorvizsgálatról. Épp délelőtt tudtam meg, hogy ez nem is olyan nagy dolog, mint amit én tudtam. Szóval nagyon egyszereűen meg fogom oldani, mert a férjem mentős. Levetetem majd vele éhgyomorra, és majd kaja után is. És a szöllőcukor után hány órával vették le a következő vért?

Csucsu
Nagyon drukkolok, hogy minél nagyobb, és legalább 2-3 tüsző is legyen.

Lilla
Bocsi, de még nem hallottam ezt a kifejezést, hogy kattincsgond. :) Köszi, mostmár ezt is tudom. :)
Nem vagyok elkenődve annyira, mert tudom, hogy úgyis sikerül előbb utóbb. :)
Te pedig nagyon vigyázz magadra!
Mikor mégy uh-ra?
Vendég
 


Pendi,a teát kb 2 hete iszom és hetente 2x ülőfürdőt is veszek.A Nonit még csak pár napja.Igazából még nem sok mindent érzek,de használom.Kb 1 hónap múlva kell visszamenne uh-ra,nagyon remélem hogy használni fog és kisebbedni fog.Meglátjuk.Ha reggel 8kor leveszi férjed a vért éhgyomorra,akkor utána meg kell inni 75gr szőlőcukrot 2-3dl teába feloldva,és 2 óra elteltével kell megismételni a vérvételt.

Puszi!
 


Timcsi: Én vizbe kaptam illetve a klinikán abba adták a cukrot. Mert én a 2dl tej és egy zsömlés vizsgálaton voltam. Az azért szerintem egyszerübb megenni meg meginni mint a cukros vizet.

Kép
 


Era,igen a tejes,zsömlés megoldás sokkal kellemesebb mint a szőlőcukros lötyi.Sajna itt nálunk még ilyen módon csinálják:-((
 


A szőlőcukros lötty az nem ugyanannyi szénhidrát, mint a tej és zsömi. A szőlőcukros nagyon brutál. ha az jó, akkor tutira nincs baj.
A tejes kicsit emberbarátabb megoldás.

Pendi : Zenetanár vagyok, és zenesuliban tanítok. :)

mennem kell.
Sziasztok!
 
 


Ildi: Csodálkoztam is hoyg a szemle anynira nem viszi fel a cukrot mint a cukros lötty. Mégis én a zyemlét kaptam bár ahogy hallottam ez nem is volt nagy hátrány. Mert volt kismama aki mesélte hogy kihányta egyből a vizet. Bár mondják vigyenek a kismamák citromlevet azzal egyszerübb meginni.

Kép
 


Sziasztok!

iszonyat, hogy milyen ónos eső esett le reggelig. Majdnem elestem, ahogy mentem a munakhelyemre.
nagyon vigyázzatok magatokra! Holnapra is országos ónosesőt mond.

Timcsi
Köszi a tippeket, a cukorral kapcsolatban.
Várjuk az uh eredményt. Nagyon szorítok.

Brumm
A zenesuli az jó! Elég sok kitartás kell hozzá. Le a kalappal!

Csucsu
A lényeg az, hogy te a humánus megoldást kaptad. :) Én most már hogy tudom, hogy an kell csinálni, megcsináltatom a párommal, és nagoyn kíváncsi vagyok az eredményre. Még nem tudom melyik módszert választom. :)
Vendég
 


Pendi: Kérd ki a párod véleményét. Bár szerintem csináld a brutált mert ha annak az eredménye is jó akkor az a biztos.

Kép
 


Csucsu

Én is arra gondoltam. Már tegnap említettem neki, hogy jó lenne, ha megcsinálná, és legközelebb le is veszi.
Vendég
 


Pendi: Most a párod nagyon jól jönne nekem is. beadhatná a szurit.Hiába jó egy mentős férj a családban:)

Kép
 


Bocsi, de megfájdult a fejem, és bealudtam.
Igen, néha jó a mentős, de ma nem volt jó, mert behívták szegénykémet dolgozni. Sajnáltam is, mert eltervezte, hogy egész nap játszi, és pihen. 10-kor meg csörgött a telefon, hogy menjen be, mert sok a baleset a környéken.
Végül találtál valakit, aki beadja neked azt a szurit?
Vendég
 


Sziasztok!
Ma húzós napom volt, vezetnem kellett ebben a sz@r időben, az utakon vastag jégpáncél. De szerencsésen hazaértünk, és az a lényeg.

Era, Pendi
Milyen brutál dologról beszéltek? Lehet, lemaradtam valamiről.

Pendi
Szóval a férjed mentős. És te mivel foglalkozol? Hát, elhiszem, hogy ma volt a férjednek sok munkája. Ilyen utak mellett, rengeteg baleset lehetett. Visszafelé, mikor jöttünk, keresztbe állt egy kamion az úton, le is zárták teljes szélességében.

Kép
 


Lilla
nagyon gáz volt ma a közlekedés. Én gyalog indultam (nincs autónk), de nem tudom melyik volt a rosszabb. Nagyon messzire kellett menned?
A balesetekről láttam a híradóban összefoglalót. Nagyon durva. de főként kamionok karambolóztak. Pedig tudhatták, hogy nem egyszerű megállítani azokat a nagy monstrumokat.

A brutál dolog az a cukor vizsgálathoz volt. Csucsu azt mondta, hogy a szőlőcukrosat csináljam meg. :)

Igen, a férjem mentős. Én határőrből lett rendőr vagyok.
Te mivel foglalkozol?

Lányok
Ha publikus, akkor megírnátok, hogy ti mivel foglalkoztok?
Vendég
 


Lilla,tényleg nagyon jegesek most az utak:-((Örülök hogy szerencsésen hazaértetek:-))

Pendi,a Te munkád biztos nagyon fárasztó,és kimerítő lehet:-((Szerintem is a szőlőcukros a tuti,mert ha ott minden ok,akkor bizti nincs baj.Bár én is majdnem kihánytam :? .ŰPedig én teába oldottam fel és jó sok citromot tettem bele.De mikor ilyen vizsgálatokra mentem/megyek akkor csak arra gondolok hogy a kisbabánkért teszem :D !Én július óta nem dolgozom,akkor volt az első lombikunk aztán októberben a második,decemberben ugye kiderült a méhen kívüli és a mióma.Egyébként kereskedelmit és vendéglátást végeztem,ebben a szakmában is dolgoztam júniusig.Most viszont szeretnék valami tanfolyamra elmenni,csak még nem tudom hová :roll: !

Puszi mindenkinek!
 


Pendi: Nem találtam . Az a baj, hoyg senkit nem ismerek aki ápolónő vagy mentős vagy szakmabeli. Persze Borsod megyében van 3nővér ismerősőm is a rokonok között. Nem tudom lehet egy égi jel ez nekem , hoyg ne erőltessem ezt a babát . De később én már tutti nem vágnék bele. Nem akarok nagyi korú anyuka lenni.

Kép
 


Pendi
Nem mentük messzire, kb. 40 km, oda, meg 40 vissza, de ilyen útviszonyok mellett sok volt.
Én egy iskolában dolgozom gazdasági irodán, amúgy informatikus vagyok. :lol: De előbb kötöttem ki a suliban, mint meglett a diplomám, és ottmaradtam. :lol:
Nem lehet könnyű a te munkád sem. Irodán dolgozol, vagy "mászkálós" vagy?

Timcsi
Milyen tanfolyamra gondoltál? Milyen területen?

Kép
 


Lilla,sokat gondolkodtam,hogy mit is szeretnék a későbbiekben csinálni.Mondjuk a kereskedelem a szívem csücske,de baba mellett/után már nem szeretném csinálni.A pedikür-manikür-műkörm építés érdekel,régóta gondolkodom rajta,és most hogy itthon vagyok és van időm simán el tudok végezni egy ilyen tanfolyamot.Aztán még tavasszal garázsépítkezésnél csinálunk egy kis külön üzletet nekem,így akár itthon is dolgozhatnék,de azt is elvállalnám hogy Debrecenben bérelnék helyet.Hát ez még a jövő titka.

Puszi mindenkinek!
 


Timcsi: a manikűr-pedikűr király! Egyik bnőm is megcsinálta és nagyon élvezi, van akihez házhoz jár, van aki hozzámegy, de ha lenne ott egy kis üzleted az a legjobb! Dejó!

Én pályát tévesztett nyelvtanár vagyok meg közgazdász. Államközeli szférában ténykedek.
A rendőröket nagyon szeretem! Majd priviben vagy a tanyán leírom miért, mert ennyi public infot már nem adnék ki itt a babaneten.
Vendég
 


Hellóka!

Én is bealudtam délután. :D Apa egy m.társával kresz kérdéseket csinált számgépen, holnap délelőtt vizsgáznak.
Iszonyú szar volt a közlekedés ma, én nem is tudom, holnap eljutok-e melóba. Gyalog 20 perc, de ilyen járdákon sztem lenne másfél óra.
Pendi, én agrármérnök vagyok, de autóiparban dolgozom, minőségellenőrként, már 3 éve. Amíg van meló, itt maradok. Sajnos ebben a térségben nincs más, de szeretem csinálni amúgy.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Timcsi
Nagyon jó szakma felé kacsintgatsz. :lol: Szerintem ez annyira megy mostanság. Nem ismerek olyan műkörmöst, akinek ne lenne kuncsaftja. Szuper ötlet. Én is mennék hozzád, csak messze vagy. Igaz én nem építtetek körmöt, mert szerencsére szép erősek, és hosszúra meg tudom őket növeszteni, csak festetni szoktam. Hihetetlen, milyen szép dolgokat tudnak rá csinálni.

Jenny
Hú, akkor jó sokat kell menned. Vigyázz ám magadra, nehogy eless.
Drukk holnapra apának. Meg is lesz az eredmény, ugye?

Kép
 


Jenny,sok sikert holnapra apának!!!!!!Puszi mindenkinek!
 


Timcsi
Nem lehetett egyszerű a kereskedelemben. Én nem tudnám csinálni. Mindig csak mosolyogni, szépen illedelmesen kiszolgálni. Húú. nekem feladná a leckét egy-egy durrogós napomon. :)
a tanfolyam jó ötlet.
Annyi lehetőség van már. És mind okj-s bizonyítványt ad. Ami ugye nem mindegy. a pedikür manikür az jó. Anyukám is csinálja munka mellett, és azért hoz némi pénzt a konyhára. egy saját kis üzlet? mit szeretnél árulni? Pláne, ha van hely, és nem kell fizetni a bérletet. Mert az írtó sok. A barátnőm béreli az üzletet, és a gatyája is rámegy.

Csucsu
Azért mert nincs aki beadja, még nem biztos, hogy azt jelenti, hogy nem kell eröltetni. Illetve eröltetni nem is kell, hanem nyugodtan végigcsinálni. Lehet, hgoy csak azt jelenti, hogy kicsit várni kell a megfelelő időpontra.
Lánykád lefeküdt már? Hogy van?
Nem biztos, hgoy olyan rossz "nagyi korú" anyukának lenni. Az én anyukám is 35 évesen szült. Most 16 éves a húgom. És csak fiatalít rajta az a lány. :)

Lilla
Az a 40 km is épp elég volt ilyen útvizsonyok mellett. Az a lényeg, hogy szerencsésen hazaértetek.
Informatikus vagy? Akkor rajtad nem fognak ki a legújjabb kütyük, meg programok. :) Meg ezzel a képzettséggel sok helyre tud menni az ember.
Nem vagyok "mászkálós" de nem is irodában vagyok. Hivatásosként dolgozom, de majd legfeljebb priviben, vagy zárt témában leírom, mert nagyon könnyen felismernek, ha leírom, és azt nem akarom.

Gio
Milyen nyelvet tanítasz? Jó sok iskolát elvégeztél. :)
Szereted a rendőröket? Ezt jó hallani, mert egyre ritkább az ilyen kijelentés. :)

Jenny
Nem mondható, hogy a nők terén megszokott munkád van. :) Ha szereted csinálni, akkor nincs gond. :) Én is szeretem a munkahelyemet. A munkám meg nem igazán az a szeretnivaló. :)
Drukk a párodnak! :)

Mostmár megyek aludni. :) Jó késő van. Holnap meg meló.
Mindenkinek jó éjt, szép álmokat kívánok!
Holnapután jövök. :)
Vendég
 


pendi írtam privit.

Lányok, nem igazság hogy ti szuszizhattok!!! Irigy-irigy :D Rájöttem én a hétvégékért élek.
Vendég
 


Gio: Ne izgulj.Nem sokáig élsz már a hétvégékért. Majd ha babás leszel minden megváltozik:)

Kép
 


IGEN!!! Már úgy várom!! Pedig valszleg az sem az hosszú alvásokról fog szólni, de mégis...Minden nap kicsit hétvége lesz, majd együtt szuszizunk a kisédessel déluánonként:-)
Vagy olyan jólnevelt, jólszületett lesz mint a keresztlányom, aki akkor fexik amikor anyáék mondják neki - ezalól csak akkor volt kivétel amikor az első fogacskák nőttek - és reggel akkor kel amikor a szülők...Szinte hihetetlen, de tényleg így megy ez náluk- Volt már olyan, hogy hugomék elmentek bulizni, anyukám lefektette a királylányt 8-9 körül, hugomék másnap 11ig aludtak, a gyerek velük együtt jólnevelten szintén:-)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron