Új privát üzeneted érkezett!

Hugika: nagyon sajnálom, hogy így alakult az uh-d. :( :( :(
Viszont nekem azt mondta a dokim, hogy a closty a Pcosoknál vagy semmit nem ér (na ez voltam én), vagy egyből bepöccenti a rendszert... Na ez leszel Te! :) Azt, hogy lelkileg és testileg is elfáradtál azt abszolút megértem (átérzem), hidd el már a tudat is pihentetni fog, hogy nincs kötelező uh meg szurka... Az esélytelenek nyugalma hozta a múlthavi "sikert" nálunk is, szóval hajrááá, csak jobban vigyázz a bogyókádra mint én! :)
noeeka1978
Budapest
 
 


Ahugika nagyon sajnálom. :cry: Folyamatosan próbáltam belépni, de nem tudtam, pedig már annyira kíváncsi voltam, hogy mi újság :? Nyugodj meg, pihend ki magad, és aztán még belefér a baba a karácsonyi projektbe!!! :wink: Mi sajnos rossz hírt kaptunk ma. Meghalt férjem unokahuga :cry: Mostanában api nagyon letargikus hangulatban, egyszerűen belefáradt vagy nem tudom mi lehet a baj. Nem tudja feldolgozni, hogy nem sikerült és a kutyus halálát, és még most ez is :twisted:
Nem tudom mikor jön meg, remélem csak októberben, de lehet, hogy nem megyünk most Debrecenbe. (vinni kell a kocsit is műszakira is, apinak a szabit most nagyon nehéz megoldani, engem meg a megfázás kerülget)

Kép
 
 


Hát nagyon gáz ez a helyzet. Mikor már elindul az ember, bizakodik aztán mégsem jön össze, akkor nehéz újra felállni és előlről kezdeni mindent, belegondolva abba, hogy lehet, hogy a végén megint a kudarc vár.... :cry: :cry: :cry:

Kép
 
 

 
 

Véleményeteket szeretném tudni pár dologban, mert megőrülök keddig:
Ma vagyok inszem után 11.napon. Tegnap teszteltem 12,5 erősségűvel, negatív. Ma teszteltem DIGITÁLIS Clearblueval, ami pozitív lett, 1-2 hét. Aztán persze csináltam ma egy "simát" is, az még mindig negatív:( A digitális teszt lehet az ovitrelle 250 miatt pozitív? :( De már 12 napja, hogy azt kaptam, állítólag egy hét alatt kiürül. Szerintetek van remény? :)
Másik a "tüneteim". Tudom még nem lehet, de hátha. Egyrészt a hőm emelkedett 0,2- 0,3 -mal az ilyenkor szokásosnál már több napja magasabb, és nem megy le. Ez lehet az Utrogestan miatt? Illetve óriási hús undorom van egész héten.... Toporgok a menzán, mert minden húsfélétől felfordul a gyomrom. Ez is lehet az Utro miatt?
Tudom, hogy türelmetlen vagyok, és mindjárt itt van a 14. nap, és hogy a tünetek még koraiak, de az ébredési hő az tény, a húsundort sem terveztem:)

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

++++++
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


szanita: Én úgy tudom az ovitrellet 10 nap alatt ürül ki. Mutathatta még azt a teszt. De attól még lehetsz terhes. Nekem a 14-en már pozitív lett.



 
 


szanita: én is úgy olvastam, ahogy Vicky írta.
Csináltál már azóta tesztet? Mi újság?
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is voltak ilyen tünetek. Imádom a rakott tésztát és nem bírtam megenni akkor, egyik percről a másikra tört rám a hányinger majd amilyen gyorsan jött el is múlt. Ez nem jelenti, hogy nincs baba, kívánom, hogy legyen!
Nekem még nem jött meg. Elvileg tegnap kellet volna. Így nem tudunk tervezni, hogy mikor menjünk Debrecenbe :roll:

Kép
 
 


Szanita! Az Ovitrell 10-11 napig bekavarhat. De bízzunk benne, hogy már a babócát mutatta a teszt :)

Kissedi! Reméljük nem is jön meg...

Noeeka?? :oops: :roll:

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Ahugika reméljük! Halkan megjegyzem, 3 napja reggelente nagyon hányingerem van :wink: Api meg is kérdezte, hogy csak nem??? Mondom: szted? múlt hónapban nem jött össze inszemmel, majd most spontán 6 év után? az lenne a csoda!

Kép
 
 


Koszonom Nektek a drukkokat! Ma is teszteltem,es mar a "sima"teszt is egybol halvany pozitiv lett. Igazabol nem elem bele magam m.barmi lehet,es nem is tudom elhinni h.elsore sikerulhetett.De hatha odafent rankpillantottak egy cseppet es eljott a mi csodank:) Pozitiv gondolkodas!
Egyebkent parom is debreceni szuletesu,ugyh.kethavonta mi is jarunk arrafele anyoseknal:)
Es igen,ez a bizonytalansag engem is nyugtalanit.Pl.megyunk wellnessezni valentin napon,hat fantasztikus lesz a napozoagyon olvasgatni negy napig:DSebaj, viselem az aldozatot a cel erdekeben.
Nemsokara el is telt a 14nap.Hihetetlen.Ket hete meg majd megzakkantam,most pedig mindjart el is telt.Aztan persze varhatok az elso uhra ha tenyleg pozitiv es a doki megerositesere.
Na de!Drukk mindenkinek!
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


szanita: Én szerintem simán fürödhetsz valentin napkor. A felszálló fertőzés szerintem már csak később okoz gondot és akkor is csak ha nyitva van a méhszáj. Élvezd ezt a szép állapotot. És szerintem pozitív lesz az a teszt továbbra is, miért ne sikerülhetne elsőre?



 
 


Szanita de jó!!!! Örülök, hogy pozi lett. Remélem marad is így! Mikor kell menned vissza? Na csajok hajrá! Itt az első pozi teszt, most már megkezdve a sor! Tessenek felzárkózni! :wink: :lol:
Sajna nekem reggel megjött :cry: úgyhogy csütörtökön irány Debrecen. Holnap viszont fogászat, csak azt éljem túl :?

Kép
 
 


Szanita de jó!!!! Örülök, hogy pozi lett. Remélem marad is így! Mikor kell menned vissza? Na csajok hajrá! Itt az első pozi teszt, most már megkezdve a sor! Tessenek felzárkózni! :wink: :lol:
Sajna nekem reggel megjött :cry: úgyhogy csütörtökön irány Debrecen. Holnap viszont fogászat, csak azt éljem túl :?

Kép
 
 


Holnap lesz a 14. napom, úgyhogy ha reggel is pozitív (márpedig miért ne lenne) akkor felhívom őket vérvételre. A doki szerintem csak jövő héten néz, vagy nem tudom hány hetesen szokás uhon nézni, hogy minden rendben- e, jó helyen van-e. 5 hetesen? Reggel nem teszteltem, de alig vártam, hogy hazaérjek. És digitális: pozitív. Este hatkor az elég jó. Nem akartam csíkokra várni, mert féltem, hogy délután van, és beleképzelem a csíkokat, ha nagyon halvány.
Úgyhogy igyekszem nem gondolni rossz dolgokra, és hogy nem marad pozitiv, próbálok józanul gondolkodni, de pozitívan:)
Nagyon drukkolok mindenkinek, remélem csatlakoztok hozzám, és együtt örülünk!
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenek előtt hatalmas GRATULA (persze halkan) Szanita084!!! :) :) :)

Szóval, láttam, hogy keresett Hugika vasárnap, és igen, pénteken volt az első teszt és ma a második... szóval egyelőre pozitívak vagyunk és növekszik a hcg szintem... :) Ne haragudjatok, hogy csak most jelentkezem, de egyrészt nagyon félek még örvendezni, meg szinte mi is alig hisszük, ami zajlik velünk... minden esetre hétfőn még egy vérvétel (az idegeim kicsit rosszul viselik máááár, de értem én, hogy kell). Ne is mondjatok semmit lányok, csak bejelentkeztem, mert ég az arcom nagyon... :oops:
Remélem, hogy most tényleg megtörjük a jeget és innentől mindannyiunk zebrákat fog pisilni... Hajrá, hajrá... :)
noeeka1978
Budapest
 
 


noeeka: Hajrááá, a vérvételekkel meg próbálj megbarátkozni.



 
 


Noeeka! Én is drukkolok Neked nagyon. Remélem tényleg összehoztuk.
Ma reggeli pozitiv után bejelentkeztem, remekeltek egy sort, és jövő hét csütörtökön megyek ultrahangra. Vérvételről nem volt szó, de bizonyára az is lesz.
Ez a folyamatos várakozás....14 nap ide, egy hét oda, még két hét eddig....
Sebaj, ennél nagyobb problémánk ne legyen, mint a várakozás:)
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Szanita, Noeeka Nagyon örülök az eredményeiteknek! Szívből kívánom, hogy minden rendben legyen veletek!
Túléltem a fogászatot, nagyon aranyos volt a doktornő, és szinte semmit nem éreztem. (éreztem már ennél sokkal rosszabbat is, mégis itt vagyok :wink: ) péntek ismét fogászat, jövőhéten is két Debrecen között beugrok még. Úristen tiszta sűrű lesz a hetem és a jövőhét is! Nem baj, csak haladjunk, egyre közelebb a cél felé! :roll:

Kép
 
 


Szanita! Halk gratula!

Noeeka! (nem mondok semmit :D)....

Úgy látszik csak elindul az a babaeső!!:)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Vicky: köszi! :D a szurkálás az oké, de az idegeim, míg meglesz az eredmény... :D :D :D de felszerelkeztem magnéziummal, hogy az idegeim kicsit kisimuljanak... :shock: :D

Szanita: természetes, hogy a szorítás kölcsönös. :) nekem uhról még nem volt szó, előbb túl kell lenni még egy vv-n... Lásd idegeim. :D :D :D

Kissedi: igazi hős vagy, ami a fogdokit illeti, én annál jobban semmitől nem félek (mármint orvosilag). :) igen, ha sűrű a program, szalad az idő és hipp-hopp a te tesztedet is várjuk nemsoká. :)

Jajj lányok, olyan balek vagyok, úgy beindult az orrom, alig kapok levegőt... Mit szabad ilyenkor forró teán és mézen kívül? :shock: :shock: :shock:
noeeka1978
Budapest
 
 


Hugika: köszi! :D
noeeka1978
Budapest
 
 


Tengervizes orrspray (sterimar és társai), fokhagyma :lol: , ja és türelem a gyógyulásig :D

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Hugika: köszi, próbálkozom. :)

Ma délelőtt a gyomrom felköltözött a torkomba... Aztán visszahúzódott... Ennek picit örültem. :) És a bal oldalamon kb a combhajlatom közepén tompa nyomást(?) érzek, ma már többedszer, nem tudom mennyi ideig. Ez micsoda lehet??? :shock:
noeeka1978
Budapest
 
 


Na és hogy vagytok kismamáink?
Mi csütörtökön voltunk Debrecenben. Nem az orvosom vizsgált :( A felettese is ott volt (aki tanította) és csak ő beszélt. Letolt, hogy miért nem a 3. napon mentem (eddig a 2-4 között kellett :roll: ), aztán kértem utiktg papírt, és akkor jött a másik leb...Hogy erre ők nem érnek rá. Kérjek háziorvostól és majd akkor lepecsételik ha viszek. Ennyi idő alatt, amíg velem cicózott, már régen kiállította volna azt a rohadt papírt is :twisted: A dokinénink meg csak ült, se szó semmi. Na mindegy. Szóval megy a napi 2x1 closti és este 37,5 gonal. Majd szerdán uh, hogy hogy állnak a petikéim. Remélem nem lesz semmi gond addig. Api kezd gyengélkedni (torokfájás, stb). Nem lenne jó egy megfázás, főleg láz :( Hát hogy el sem akartunk menni, és mégis mentünk. most meg minden összejön, úgy látszik tényleg nem kellett volna elindulni ebben a ciklusban.Eleve felidegesített a köcsögölő doki, api szarakodik, én meg idegileg taccson vagyok :arrow: ezek a hormonok :lol: legalább, most van mire fogni :lol:
Noeeka nekem mióta hormonozok néha elpattan egy-egy ér a lábanban. Először nyom, csípő érzésem van, aztán másnapra kék folt :? Eddig nem volt visszerem, lehet, hogy előhozza a hormon?

Kép
 
 


kiseddi: Az ilyen ciklusok szoktak sikerülni. Nekem a sikeres inszemnél semmi nem akart összejönni. Kitartás!



 
 


Hjajj Vicky! Bárcsak úgy lenne!!!! Csajok ti hová adtátok az injekciót. Eddig én a hasamba szúrtam, de már 3.napja nem tudom beadni rendesen. Háromszor is rá kell próbálkozni, mire sikerül. Már előre rástresszelek, hogy sikerülni fog e. Egyszerűen nem akar belemenni a tű :twisted: :oops:

Kép
 
 


kissedi: Hasba adtam be én is. Báltogatod az oldalt? És ne egy helyre add be, hanem egy sávba. A köldöktől jobbra és balra egy olyan 5-7 cm-re lévő sávot tudod használni. Nem is tudom lehet-e máshová ezt adni. Nem a tű lapjával próbálod véletlenül? Nekem akkor nem akart bemenni a tű. Vagy te tollal adsz? Mekem volt hibás, kicsorbult tűm is. Cseréld ki. Vagy minden nap újat használsz?



 
 


Kissedi: valóban, nekem is ez s ciklusom volt az, mikor még el sem kezdtük, de már letargikus voltam és legyintettem rá... :wink: az első vérvételkor aztán nem jött vér a kezemből... Akkor tényleg azt mondam, hogy van a Jóistennek humorérzéke és rátette a habot a málnára... És látod. :)

Ahogy Vicky írja én is váltogattam a két oldalt és abba a kb két ujjnyi sávba "lövöldöztem". Nálunk külön elmondják és meg is mutatják, hogy hogyan hová kell adni, meg azt is, hogy bár a papíron rajta van, de nem szabad az ovitrelle-t pl combba adni.

És köszönöm kérdésed jól vagyok. :) Vannak nehezebb pillanatok, de ezt akartam, nemde??? :D Ma megvolt a 3.vv, a hcg-m szép emelkedést mutat, jövő héten lesz az első uh. Lassan ízlelgetjük mi történik velünk, amikor el merjük hinni nagyon boldogok vagyunk. Törékeny az egész dolog, de ha most nem kezdünk el örülni neki, nem tudhatjuk mennyi időnk lesz rá... Kívánom nektek, hogy mihamarabb itt tartsatok és tarthassuk egymásban a lelket! :)
noeeka1978
Budapest
 
 


Kissedi: Én is hasba adtam, nagyon féltem. Nekem tűváltogatósom volt, jó egy centi mélyen be kellett nyomni. Első reggel kb. fél órán át tartott, bele is szédültem úgy be voltam tojva:( De kényszerből hamar belejön az ember. Fontos, hogy merőlegesen add a bőröddel, úgy könnyebb szerintem. Én is váltogattam az oldalt, köldöktől jobbra- balra, kicsit lentebb.

noeeka:jó Neked, hogy vérvételekre jársz, én azóta is tesztekkel hergelem magam:D Már nagyon pozitív :lol: Most péntek óta nem teszteltem, elég rossz napom volt munkában, így hazafele beruháztam a digitálisra ismét. Két hete azt írta + és 1-2 hét, most pozitív és + 3 hét:) Pedig este van, sokadik vizelet, és nem is nagyon kellett , úgyhogy pár cseppből ezt az eredményt szűrte le. Akkor csak emelgedik az én HCG-m is. Tüneted van?

Nekem tünet: mellfeszülés, húsundor továbbra is, és random 15 percenként pisilés. Pénteken kezdem a 6. hetet, gondolom lesz ez még rosszabb is :)

Ultrahang csütörtökön, idegeim már kivannak. Az igaz, hogy utrogestan mellett egyébként sem jönne meg, akkor sem, ha negatívak lennének a tesztjeim?
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


szanita: Nekem volt, hogy megjött utró mellett is.

Nekem merional volt a szurim és én nem a legkisebb tűvel adtam be, hanem az eggyel nagyobbal. A legkisebbnek olyan kicsi volt az átmérője, hogy vagy nagyon feszített, vagy nagyon sokáig tartott benyomni. A másiknál meg ha már megszúrtam már mindegy volt mennyi megy be (ennél a méretnél persze).



 
 


Szanita: alakul az a hcg nagyon úgy tűnik... :) :) :)

hmmm... Én annyira "tojtam" az eredménytől, hogy nagyon rossz volt a hangulatom a vérvételek napjain... Persze csak amíg meglett az eredmény. :) :) :) Én is teszteltem egyébként itthon (lh-val és rendessel is) és jól látható a különbség az idő múlásával.

Tünetek? Hát meglepően sokféle, persze nem egyszerre, hanem hol ez, hol az kap el. Hangulatingadozás, mellfeszülés, sok pisilés (és ingere) ezek állandóak. De volt már hányinger, kajaundor, szagundor... :D Ma épp hasszurka volt a soros, meg szörnyen rossz hangulat egész nap... Estére kis dudor keletkezik a hasamon, ez normális szerintetek? Arra gondoltam, hogy talán növöget a "fészek"... ;) Amúgy piri szerint tegnap töltöttem a 6. hetet, de kicsit később volt a pé-m, szóval a pindurka sztem kisebb, mint 4 hetes.

Utro: szerintem ez is eltolja pirit, mint a duphaston, mondjuk én mindkettőt szedem. De olyat is hallottam, hogy vkinek ennek ellenére megjött. :cry:
noeeka1978
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!

Örülök, hogy kismamáink jól vannak, és egyre pozitívabbak a tesztjeitek :D

Utro (duphaston) mellett simán megjön piri, anno nekem is így volt. Inszem után 14. napon gyenge barna, 15.nap reggel negatív teszt, egész nap barna. 16.nap reggelre megjött rendesen, na akkor abbahagytam a bogyit.

Kissedi! Nem feszíted be nagyon a hasad? Ha megfeszül, nehezebben megy bele, főleg ha nincs rajta zsírpárnácska(mint pl nekem:) )


Nekem ma beköszöntött piri. Ahhoz képest, hogy nem volt pém egész korán érkezett , 24 napos volt a ciklusom :o

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Nah örülök, hogy jól vagytok babásaink :lol: olyan jó olvasni a soraitokat.
Szanita: Holnap akkor uh? szorítok!
Igen Ahugika ezt akartad, de milyen jó érzés lehet, annak ellenére, hogy rossza amúgy (hányinger, émelygés, egyebek) de megéri, mert van kiért!!!!
Injekció beadásban fejlődtem, asszem megtaláltam azt a bizonyos sávot :lol:
Ma voltam uh-n: 4 petike, jobb 2x14mm, bal1x13, 1x14mm. hétfőn inszeminálunk! De egyáltalán nem érzem a hasam, úgy mint előző inszemnél. Ilyenkor már régen feszített, most meg néha belenyilall (főleg ha már pisilni kell) de egyébként semmi. Még 3 este szúrom magam, úgyhogy már nem sok van! Ebből sztem megint nem lesz semmi :cry: már most úgy érzem.

Kép
 
 


Hugika: :D :D :D
Ez a piri nagyon siet valahová... Készül valamire(kire) a rendszer nagyon! Szorítok, hogy így legyen! :)

Kissedi: látom, nem is eredmény nélkül mennek ezek a szurik... Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen! Ne félj, ha egy ciklus vagy stimu nem a megszokott rend szerint alakul még nem biztos, hogy rossz jel ááááám... :D :D :D Jelentkezz majd, hogy hogy ment! :)

Szanita: szorítok az uh-hoz, mesélj majd! :)
noeeka1978
Budapest
 
 


kissedi: Ne legyél már ilyen negatív! :wink: 3 nap alatt még bőven feszíthet a hasad. És egyébként én még akkor sem éreztem a hasam, mikor 7 cm-es, meg a másik petefészkemben két 4 cm-es cisztám volt. Egyébként meg majd akkor sikerül a következő. Valamelyik úgyis fog. Gondolj arra, hogy a meddő nők közül manapság elég kevés az, akin egyáltalán ne lehetne segíteni. Miért pont te lennél az?

noeeka: Örülök, hogy alakulnak a dolgok. Ha 2 héttel kisebb a baba a ciklusodhoz képest, akkor az végig fogja kísérni a terhességedet. Nálam is mindenhol rá kellett íratmom a papíromra, hogy mikor volt az inszem. Egyíbként 2 héttel idősebbnek számított volna Barbus.



 
 


Noeeka köszi. Hát remélem, hogy tényleg nem lesz a megszokott.
Vicky próbálok pozitívabb lenni, ígérem :lol: csak nehéz.
Ma olyan vagyok mint akit kimostak :?

Kép
 
 


kissedi: Most én is olyan vagyok, mint a mosott kaki. Egész nap mentünk, pulmonológián voltunk Barbussal. Eléggé elfáradtunk.



 
 


Bocsi, hogy nem írtam tegnap, de nagy volt az öröm:)
Ultrahangon az orvos is megerősítette, hogy 5 hetes kismama vagyok, és van egy 5,8 mm petezsák:)És a hasi ultrahang is elég volt, úgy örültem.
Hazafele a kocsiban sikeresen elsírtuk magunkat mind a ketten a boldogságtól.
Most tervezgetem a jövőt, pozitív gondolatokkal telítem magam. Következő ultrahang 2 hét múlva, akkorra már szívhang is lesz.
A drukkokat továbbra is szívesen fogadom, hiszen a 12 hetet valahogy át kell vészelni, de úgy érzem sínen vagyunk.
Mindenkinek sok sikert kívánok a továbbiakra, remélem sokan csatlakoznak örömbeszámolókkal.
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Gratulálok Szanita!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon örülök az örömötöknek :D Kívánom, hogy minden rendben legyen!

Kép
 
 


szanita: Gratula a szép kis petezsákhoz és mennek a drukkok az első trimeszterhez.



 
 


Szanita: gratulálok a "Babocskához"! Gyere, számolj majd be rendszeresen hogylétetekről! Mennek a csurik még vagy hét hétig... :) :) :)
noeeka1978
Budapest
 
 


sziasztok! Inszem rendben lezajlott. Api eredményei nagyon szuperek :wink: most 18 nap körömrágásos izgalom jön :? doktornő nagyon bizakodott, hogy nálam is 4 szép tüsző érett és apinak is jók az eredményei. Bízunk a legjobbakban. Egyébként ez most teljesen más volt mint az előző. Akkor nagyon feszített mikor feltették a katonákat, most észre sem vettem. Akkor fájt egész délután a hasam, most alig érzem. Remélem a végkifejlet is más lesz :wink:

Kép
 
 


Kissedi: nagyon szorítok, a "más végkifejlethez". ;) ;) ;) Látod, nehezen indult, mégis rendben ment minden, csak így tovább... Most más dolgod nincs, mint felejteni 18 napra... :) :) :)
noeeka1978
Budapest
 
 


Szanita! Gratula a petezsákhoz, mennek a drukkok tovább is! :)

Noeeka! Te hogy érzed magatokat? Voltál már uh-n?

Kissedi! Jó lesz az! Ha apának szuperek az eredményei, akkor minden rendben lesz(ha jól emlékszem nálatok vannak gondok párod eredményeivel ugye?)

Kicsit takarékra vettem mostanában magam, nem pörgök ezerrel a babatémán. Azt hiszem még jövő hónapot is kihagyom,max elmegyek ciklusközepén egy uh-ra, hogy mi a helyzet, de inszemre tuti nem nevezek be.... Közben kiderült, hogy barátnőméknél jön a második baba, nagyon örülök nekik, de azért picit irigy is vagyok :oops: Tudom hogy ez valahol természetes, de azért picit szarul érzem magam miatta...

Problémamentes babavárást, kissedinek meg gyors 18 napot! :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


ahugika: Lehet, hogy már mondtad, de miért nem akarsz inszemet?



 
 


Kicsit pihiznek, túl kell magam tenni a kudarcokon. Aztán a metnek is kell idő, amíg hatni kezd. Nem szeretnék még egy sikertelen stimulációt, lelkileg nehezen dolgoznám fel. Inkább kihagyok 2 hónapot és áprilisban újult erővel vágunk neki!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


ahugika: Ja értem. Nekem minden inszem után ki kellett hagynom egy hónapot, mert cisztám maradt. Amikor meg decemberre jött volna ki, akkor nem mentünk csak már tavasszal. Jót tesz a pihenés.



 
 


Szerintem is kell pihi :) Holnaptól 3 napos hosszú hétvége jupiii! :D

És Ti hogy álltok? Mentek dokihoz valamikor? Gondolom endodokival is kell találkoznod a hosszú ciklusaid miatt.

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Ahugika köszi, remélem gyorsan eltelik és lesz eredménye a várakozásnak. Mondjuk én most az esélytelenek nyugalmával vagyok átitatva :roll:
Igen apinak ingadozik a száma, de most nagyon jó volt 35 M/ml.
Noeeka reméljük úgy lesz!
Egyébként semmit nem érzek. Kicsi mellfeszülés, de hasam sem olyan mint az elsőnél, és valahogy ez teljesen más!

Kép
 
 


35M az jó!!! Mondod, hogy teljesen más. AZ első sikertelen volt ez meg sikeres lesz! Na ezért másak a jelek!! :D

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Hugika: köszi, köszi jól vagyokunk... :D :D :D csütörtökön megvolt az első uh, Picúrkánk CRLje: 8mm, GS(?): 17mm, 6hét 6napos volt csütörtökön és láttuk dobogni a szívecskéjét. Jajj lányok, igazi csoda ez, amit nektek is kívánok mihamarabb megismerni! :)

Kissedi: én megmondtam... :wink: :wink: :wink:
noeeka1978
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: