Új privát üzeneted érkezett!

Sajnálom lányok a negatívokat :cry: Hát igen szenvedni kell százszor, szenvedni ezerszer, hogy boldogok lehessünk egyetlen egyszer!?
A kolléganőm azt mondta, hogy nekem most már csak pozitív gondolatokat kell magamban hordozni, és hogy sikerülni fog, és mosolyogjak mindig, mert minden fejben dől el! hát lehet, hogy igaza van!? majd kiderül :roll:

Kép
 
 


Lányok!
Köszi szépen! Mi sem tudunk betelni vele! Nagyon édes kisfiú. És nő, mint a gomba. :)
Édes, kicsi fiunk szépen, jól eszik, éjszaka alszik, volt már, hogy én ébresztettem 9,5 óra után, hogy reggel van és egyen, mert ennyi időt kihagyni 4 hetesen csak nem kéne! Kis álom-baba. Csak sajnos a hasa fájdogál esténként, ilyenkor nyűgöske.
Olyan jó látni, hogy megint felpörög ez a topik. Gyakran rátok nézek, csak nincs időm mindig írni.

Ahugika, Vicky, Noeeka, Kissedi!
Sajnálom, hogy nem hozott sikert ez a ciklus.

Kissedi!
Hát igen, 6 év. Szörnyen sok. Mi mögöttünk is 6,5 fél év áll(t). Azért ilyenkor elhiszem, megértem, hogy sokszor elfogy az erő. Amit írtál, "Hát igen szenvedni kell százszor, szenvedni ezerszer, hogy boldogok lehessünk egyetlen egyszer!?", arra csak azt szeretném mondani, hogy azért az az egyetlen egy boldogság kitart az életünk végéig… :)
De szuper, hogy kezdhettek mindjárt megint! Kitartást!

Higgyétek, el tudom, hogy a sok kudarc után az ember tele van negatív gondolatokkal, érzésekkel, és van, amikor már úgy érzi, nincs miben bízni. Átéltem én is ezt annyiszor. De mégis menetelni kell. Ha a célunk elérése nélkül nem tudunk élni, akkor csak menni és menni kell, amíg így, vagy úgy, de el nem érjük… Kitartást, Csajok!

Vius!
Találtatok másik lakást? Hogy vagytok?

KATA!
De jó, hogy benéztel! Csodásak a gyerekeid, sokszor rájuk nézek! :) Hát, nekünk végül nem Győr hozta meg a kisfiunkat, de ennek úgy látszik, így kellett lennie! :)

Kikinda Kép
 


Kiki örülök, hogy jól vagytok!
Lányok a doktornő mondta, hogy szedjek terhesvitamint! Ti mit ajánlotok??? A hugom femibiont szedett, aztán laadevitet. Én most gondolkodom a gravidán.

Kép
 
 

 
 

Kissedi!

Szuper, hogy ilyen gyorsan kezdhettek! (tudod kariaji :) )Most már hajrá pozitív gondolatok! ++++++++ :)
Terhesvitaminok? Gyógyszerész szemmel (az lennék, vagy mi a szösz :lol: ), szerintem a Femibionnak nagyobb a füstje, mint a lángja. Ha alaposan összehasonlítod az összetevőket, semmiben nem tud többet, mint akármelyik másik terhesvitamin. Sőt! Egyes összetevőkből még kevesebb is van, mint pl Gravidában, árban viszont majdnem 2xese. A Femibion második fokozata(12.terhességi hét után), talán annyival jobb, hogy van benne omega 3. De ha veszel egy "hagyományos" terhesvitamint+omega 3at, még mindig sokkal jobb vagy árban :) Magam Gravida párti vagyok, de sokan nem bírják a terhesség elején. Szerintem bármelyiket veszed, ugyanolyan jó lesz :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Én is gravidát szedtem, utána meg eurovit kismamáknak vitamint+folsavat. Ha nem érzi magát szarul tőle az ember és hasonlóak az összetevői, akkor szerintem is mindegy.



 
 


Sziasztok!

Kissedi, ladeevit, sok minden van benne, és a többihez képest árban sem vészes. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszi a válaszokat csajok!
Ahugika én is így látom a femibiont :roll: A gravida sokaknál okoz hányingert meg rosszullétet, de engem most affelé húz a ... nem tudom mi :oops: :lol:
A ladeevitben még van pár szem azt lenyomom, aztán addig még alszom párat és majd találok valamit.
Néztem a Hipp Natalt is :roll:

Kép
 
 


Sziasztok!

Mától új hónap, új esélyek! :) Holnap kezdhetem szúrni magam, aztán ha minden jól alakul, akkor 11-12napon inszem :)

Veletek mi a helyzet?

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Ahugika! mennek a drukkok!! mit szúrsz? mikor lesz inszemetek? ti hová jártok? :oops: bocsi, de nem emlékszem.
Ahugika utánna feküdnöd kell, vagy mit mondtak?
Nekem ma délben jött meg. 24 napra :shock: a múlt hónapon meg 33 napos volt :twisted: hogy ez miért van. eddig mindig 28 napra pontosan jött meg. persze most kell bekavarnia :twisted:
Ilyenkor ez számít az első napnak??? Ezek szerint szerintem december 7-én lesz az inszem. legalábbis remélem.
Többiek merre jártok???

Kép
 
 


kiseddi: Ha még délelőtt jön meg, akkor már a mai az 1. cn. Én sosem számolgattam így előre az inszemet, mert volt a 12. cn-en is és a 21-en is.



 
 


Gonal-t szúrok 8.napon megyek uhra. Nekem általában 11-12napon van peteérés, de majd kiderül :) Nyíregyházára járunk a kórházba, itt van meddőségi szakrendelés. Pihenés? A doki azt mondta, aznap pihi, másnaptól mehet minden a szokásos kerékvágásban, persze azért ne 50 kgokat emelgessek :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Tényleg Ahugika, most már emlékszem :oops: bocs, csak kicsit szétszórt vagyok :roll: Nagyon drukkolok neked!!!! Majd nekem szerdán dől el minden!

Kép
 
 


Ma hajnalban megszületett húgom kisfia: Áron 2600 gramm, és 49 cm. Nagyon cuki kis lurkó :D

Kép
 
 


kiseddi: Gratulálok az unokaöcsihez.



 
 


Sziasztok Lŕnyok!
Čn a můlthavi "baki" utŕn ma voltam 21.cn-i uh-n čs konzultŕciňn. Az esčlytelenek nyugalmŕval üldögčltem a vŕrňban, majd az uh-n kiderült, hogy a jobb oldalam spontŕn aktivizŕlňdott... :D Szňval minden nčlkül 2 bogyňkŕt növesztgetek čs ennek most nagyon örülök! Ugyan ez lehet "utňhatŕs" a můlt ciklusbňl, de ez most nem črdekel. Bŕr mčg nem kčszek, de most figyelgetni fogjuk őket, hŕtha... :D :D :D
Egyčbkčnt pocsčk napjaim voltak mostanŕban, a sikertelen inszem utŕn volt egy pocsčk inzulinterhelčsem, de most visszatčrt az čletkedvem. :shock: :)

Mindenkinek mennek a drukkok, elsősorban ahugikŕnak!
noeeka1978
Budapest
 
 


Kissedi! Mit mondtak ma(vagyis már tegnap :lol:)? Milyen gyógyszereket kapsz?

Noeeka! Mennek a drukkok, hogy bogyók beérjenek. És akkor inszemet is csinálnak?

Nekem este kell menni uhra, szerintem szombaton inszem, de legkésőbb hétfőn. Már eléggé érzem a petefészkeimet, és egyéb jelei is vannak, hogy hamarosan itt az idő :D

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Noeeka szorítok!
Ahugika most te jössz, aztán én!!! és karácsonyi babák készen :wink:
Én tegnap kezdtem a clostit, majd péntektől kell adnom gonal-f, 37.5 egységet 5 napig. jövőhéten szerdán uh, és csütörtök, vagy péntek inszem. sztem inkább péntek. pusz mindenkinek

Kép
 
 


Bocsi lányok az idétlen ékezetekért, nem tudom mi történt tegnap a gépemmel. :shock:

Hugika, Kissedi: köszi a drukkokat! :) Kissedinek is viszont nagyon drukkok! És szeretnék én is kari-babit, szóval, ha harmadiknak beférek, akkor önként jelentkezem... :D :D :D

Még nem tudom, hogy lesz-e belőle inszem vagy sem mert nem tudjuk, hogy mennyire növekednek. Lehet, hogy csak spontán kell majd próbálkozni... :oops: :D :oops: :D
noeeka1978
Budapest
 
 


na megjöttem uhról. Hát várni kell még az inszemmel, mert csak 10mm tüszőim vannak. Igaz abból vagy 5 :) Vasárnap megyek megint uhra, akkor talán okosabbak leszünk.


Noeeka! Hát hogyne férnél bele! Hárman-párban :D Azért az a spontán dolog kellemesebb :lol:

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Hugika: türelem, türelem... Most eldöntötték, hogy öten indulnak útnak, aztán szépen nekiállnak, hogy szép nagyok legyenek, mire kell. :)

Mennek tovább a drukkok!

Nekem reggel újabb "míting" bogyókákkal, hátha gyarapodtak valamicskét... :) :lol:
noeeka1978
Budapest
 
 


Na akkor hajrá csajok!
Nekem szerdán kell mennem uh-ra.
Ahugika te hányadik napon vagy?
meddig tolják az inszem idejét szerintetek? Szabim már nincs, és nem tudom hányszor kell még visszamenni. Remélem pénteken sor kerül rá, és nem tologatják ki tudja meddig. Már voltam kétszer inszemen ezelőtt, de akkor minden másnap mentem uh-ra és a 16 és a 17.napon volt az akció!
Előtte szoktatok szúrni tüszőrepesztőt?
Noeeka hát persze, hogy beveszünk a "csapatba" :lol: Na akkor spontán hajrá!!!!!!!!!!!!!

Kép
 
 


Ahugika van valami mellékhatása neked a gonalnak? Ma este kezdem el és fosok egy cseppet :oops: :roll:

Kép
 
 


Sziasztok Lányok! Megvolt reggel a találkozó a bogyókákkal, szépen cseperednek, 17mm-esek. :) Holnap újabb bepillantás, aztán úgy néz ki, hogy a jövő héten inszem... Mára meg kaptunk "házi feladatot"... :oops: Hogy nehogy véletlenül elszalasszuk az alkalmat... :D :D :D
noeeka1978
Budapest
 
 


9.napon vagyok.Inszemet addig tolják, amíg a tüszök megfelelő méretűek nem lesznek (20mm körüliek). tüszőrepit szerintem mindenképp adnak, hogy tutira kiszabaduljanak :) Gonalnak nálam szerencsére semmi mellékhatása nincs, bár jobban érzem a petefészkeimet,mint általában. Bár ez annak is köszönhető, hogy most nem egy, hanem 4-5 tüsző is aktivizálódott.

Noeeka drukkolok, 17 mm, az már elég szép :) Házi feladatot pedig komolyan venni!!!(nekem is el kéne kapni apát, mert ugye inszem előtt pár nappal már nem kéne, viszont a rendszerfrissítés meg nem ártana :lol: )

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Noeeka akkor hajrá! Örülök, hogy szépen nőnek a tüszők.
Ahugika én is érzem rendesen a hasam, szurkál. Remélem nőnek nekem is a babapalánták, és azért érzem. :)
Én a 7. napon vagyok ma. Tegnap beszúrtam az első gonalt és olyan simán ment, mintha mindig ezt csináltam volna :wink:
Na akkor tessék akciózni csajok!

Kép
 
 


Sziasztok!

Mai betekintés is megvolt, bogyókák 18 és 19 mm-esek. :D Még hétfőn lesz egy uh, aztán még a hét első felében inszem. Már ezt is ajándéknak élem meg, hogy szurik nélkül ide jutottam... Hiszen két-három hete még úgy voltam, hogy idén már semmi nem lesz, erre tessék. :D Jajj, mennyire szép lenne, ha a Jézuska mindannyiunknak zebracsíkos teszteket és reggeli rosszullétet hozna. :lol:

Hugika: a "rendszerfrissítésen" nagyon nevettem... Pedig milyen jól leírtad vele a lényeget... :D :D :D

Kissedi: gratula a gonalhoz! Remélem mellékhatást sem okoz, csak használ, de nagyon... :D
noeeka1978
Budapest
 
 


Noeeka ez szuper! Szépen növögetnek! hajrá!
Hát ahogy számolgatok, és olvasgatok nekünk sem hiszem, hogy meglesz az inszem a 13. napon pénteken :roll: :twisted:
Reméljük megérkezik a karácsonyi ajándék mindenkihez!!!!!!!!!

Kép
 
 


Ma voltam uh-n vegyes eredményekkel... Van 2db 15 mmes tüszöm, aminek örülni kéne, csak sajnos a bal oldalon, ami el van záródva. A doki szerint ne adjam fel, érdemes megcsinálni így is az inszemet, látott már így fogant babát :) Hosszan nem ecsetelném, hogy hogyan, de a lényeg, hogy bizonyítottan átkerülhetnek a peték a jobb petevezetőbe. Szóval most nagyon pozitívnak kell lennem, és bíznom a csodában. Sajna a dokim elutazik kedden, ezért más fogja megcsinálni a beavatkozást, ha minden jól alakul csüt v. pénteken. Remélem, hogy a Mikulás egy babócát tesz a pocimba, aminek a zebrás tesztjét a Jézuska fogja meghozni :D Úgyhogy most mennek a pozitív gondolatok+++++++++++++ (zebrás teszt, karácsonykor halászléundor...) :lol:

Kissedi! nem lehet előre tudni mikor lesz, majd uh megmondja. Múltkor már 11.napon megvolt az inszemem, most meg 15-16. napon lesz. Mennek a bogyónövesztő drukkok!!

Noeeka holnap jelentkezz, mit mondtak uh-n!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


ahugika: Én ismerek olyat, akinek azért lettek hármasikrei, mert az egyik oldalon el volt záródva a petevezetéke és úgy gondolta, onnan úgysem jönnek ki a peték. És a sógornőméknél is két elzáródott petevezetékkel lett a kisfia. Szóval ne csüggedj.



 
 


Ahugika drukkolok, hogy átcsusszanjanak azok a kis petécskék! Hát ez nagyon jó, hogy karácsony, pozi teszt, halászléundor :lol: :lol: Úgy legyen mindhármunknak! Én ma vagyok a 9. napon. hasam szurkál. Apával "rendszerfrissítés" meg volt :lol: :wink: Legközelebb majd csak jövőév szeptemberben akarom! :wink:
Noeeka szorítunk nektek!

Kép
 
 


kissedi: Szegény apa. Akkor lesz neki legközelebb rendszerfrissítés? Ez aztán a remete életmód. Csak vigyázz, le ne szokjon róla teljesen. :-)



 
 


Sziasztok!
Ma voltam ultrahangon, sajnos rossz eredmenyeim lettek... Vasarnap volt 2tuszom,amibol mara az egyik eltunt a masik pedig osszezsugorodott. Nem repedt meg egyik sem,erre utalo jeleket nem latott a doki(nem volt folyadek a douglesterben vagy hol). Viszont PCOs petefeszket latott!!!! Soha semmi erre utalo jelem nem volt, bar igaz inzulnterhelest sosem neztek. Szoval kaptam beutalot vervetelre,jovo heten megyek megcsapoltatom magam. Nem tudtammi hianyzik meg az eletembol :(
Igy nalam kariaji ugrott... De nektek szivbol szoritok, es remelem ti jobb hirekkel jelentkeztek! :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


ahugika: Tüszőket sajnálom. Egyébként sokszor a pcos és a pco-s petefészek nem ugyanaz. A dokim azt mondta, hogy pco-s petefészke bárkinek lehet. Attól az illető még nem pco szindrómás. Remélem nálad is csak erről lesz szó.



 
 


Sziasztok Lányok!

Először is, ahugika nagyon sajnálom, hogy így alakult. :( Remélem azóta már kicsit túl vagy rajta lelkileg, tudom nem vígasztal, de sokan vagyunk ezzel a bajjal megáldva. A jó hír, hogy ha valóban a betegség áll a háttérben, arra is van megoldás. De reméljük, hogy nem, gyere majd az eredménnyel! Nagyon szorítok neked! :cry: :)

Kissedi: hajrá, hajrá! Mikor lesz az inszem, tudod már?

Vicky: nálad valami hír?

Ami engem illett, hétfőn reggel voltam uh-n, és a dokim csak annyit kérdezett, rá ér ma? És a férjét tudná ugrasztani? Szóval megtörtént a csoda... maguktól megnőttek a tüszőim, maguktól megrepedtek és hétfőn megcsinálták az inszemet. Én már ezt is köszönöm a Jézuskának nagyon. :D
17-én vérvétel, addig idegbaj... még jó, hogy el vagyok havazva munkahelyen és otthon egyaránt, talán kevésbé figyelek rá...na jó nem... ma pl azon borultam ki, hogy miért nem érzek semmit? Nyilván, ha éreznék akkor meg azon lennék készen...
noeeka1978
Budapest
 
 


Noeeka ez gyors volt! Akkor most már küldöm a ragasztót :lol:
Ahugika sajnálom, de új és új kezdet!!!! vagy addig majd spontán :wink:
ma nézték a palántákinkat. balon van 2 db 10mm, jobb oldalon 2db 13mm, és 1db 15mm. endo 7mm. Pénteken újabb kukucs, aztán remélem úgy járunk mint ti és megcsinálják pénteken, mert szerintem hétfőn már késő lesz inszeminálni. Dokinéni azt mondta, csak hétfőn lesz szerinte, de nekem az már későnek tűnik. Az már a 16. nap lenne :? úgyhogy megyünk pénteken is 9 órára, és ha úgy állunk akkor még belefér az inszem is. jó lenne pénteken "túlleni rajta". Most emeltek a gonal adagon. ma és holnap 75 egységet nyomok még. Jajj, tiszta ideg vagyok én is!

Kép
 
 


Kissedi: bár tudom, hogy én a giga-ciklusaimmal nem vagyok mérce, de nekem most a 26. napon volt az inszem. :oops: Ezt csak azért írom, hogy ne izgulj, ha nem középidőben lesz az "akció", a lényeg, hogy a tüszőcskék készen álljanak. :D Nagyon szorítok, hogy elkapjátok a megfelelő pillanatot. :) Köszi a virtuális ragasztót, remélem hamar küldhetem viszont. :D
noeeka1978
Budapest
 
 


kissedi: Nekem a 21. cn-en volt inszem Barbusnál. No para.

noeeka: Na, örülök, hogy így alakultak a dolgok. Nálunk nincs semmi különös, még mindig vérzek. Már 1,5 hete. Ha a hétvégén sem apad, akkor kedden délután irány a doki. Remélem a gyógyszer elég lesz és nem kell kaparni. Legutóbb azt akarta a másik doki, szerencsére az enyém még megpróbálkozott a gyógyszerrel.



 
 


Vicky: ooops, sajnálom nagyon! :( Már eleve rosszul is kérdeztem, mert a "jó" kimaradt a kérdésemből... De ez nem is jó. Remélem már nem vérzel és indulhat az újabb próbálkozás. Még mindig spontán egyébként?
noeeka1978
Budapest
 
 


Ma elmentem a dokhoz, kaptam gyógyszert. Még mindig spontán próbálkozunk (ha elmúlik végre), de ez a doki meddőségis is, úgyhogy lehet, hogy megtartom. Van magánrendelése, ami kicsit drágább, de időben jobban járnék. Lehet, hogy nem várok őszig.



 
 


Vicky remélem jól kikúrál a doki és szerencséd lesz vele!
Noeeka hogy vagy? érzel valamit? Most szedsz valamit, vagy kaptál hüvelygélt?
Megjöttünk uh-ról. Hétfőn lesz az inszem, 16. napon. Ma még az utolsó gonalt benyomom, aztán holnap tüszőrepesztő. Van 3 szép nagy a bal oldalon. 2x18 és 1x19 mm. mnyh 9mm. azt mondta a dokinéni, hogy nagyon jó! Most kötelező együtt lennünk apival ma, úgyhogy megyek is :lol: :oops:

Kép
 
 


kissedi: Nekem 2 hét menszesz után 10 mm-es a nyálkahártyám. Van miből vérezni. Drukk az inszemhez, szép tüszőket növesztettél.



 
 


Vicky akkor nekem ez vékony? a 9mm? :? Este még adnom kellett volna 75 egység gonalt, de nem volt már benne annyi. most mi lesz???? nem írt másik receptet és annyit nyomtam amennyi benne volt. 12.5 egység :?

Kép
 
 


kissedi: Nem vékony a 9, nekem vastag a 10 két heti vérzés után. Nálam azt mondta a doki, hogy túl vannak töltve ezek a tollak és hogy az utolsó adag annyi lesz, amennyi még benne van. Szerintem nem lesz ezzel gond.



 
 


Vicky:Reméljük nem lesz gond. Hogy vagy? vérzés?
Én ma este szúrom a repesztőt :wink: Már most kicsit izgulok a hétfő miatt :roll:

Kép
 
 


kissedi: Köszi kérdésedet, meg vagyok. A náthám alakul, a vérzésem határozottan múlik. Ma már csak maszatol, pedig még csak 3 tablettát vettem be.



 
 


Örülök Vicky, hogy jobban vagy! Mi egyre parásabban. Ma este tuti nem alszunk az izgalomtól és idegességtől :roll: :P

Kép
 
 


Kissedi nyugalom!!! :D (Tudom könnyű mondani...) Ha jól számolom Neked tényleg kariaji lesz, pont aznap kell tesztelned! Nagyon izgi :)

Noeeka! Neked is mennek a babaragasztó drukokk!

Vicky! Reméljük Te is hamar rendbejössz és beköltözik a babó a pocidba!

Holnap megyek vérvételre, nagyon kiváncsi vagyok már. Utánaolvastam a pconak(alaposabban, mint eddig), igazán jellegzetes tünetem semmi nincs, de pont elég az ha az inzulinom vacakol. Ti hallottatok már olyat, hogy nincs tüszőrepedés és mégis magasabb a hő, mint ciklus elején??? Ciklus elején mértem hőt, (mivel nehezen indult be a mensim, csak 3. napon jött meg igazán, reménykedtem picit)szokásos ciklus eleji értékek voltak. Most pedig, azért mértem mert állitólag nem volt peteérés, és mégis fent van a hőm, már ez volt az 5. nap. Na ki érti ezt?? :roll:

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Pár napja olvasom a beszélgetésetek, nagyon szurkolok nektek!
Én kicsit kilógok a sorból, nekem nem inszem lesz, hanem lombik. 8 napja szurizunk, holnap megyünk UH-ra. Nagyon izgulok, hogy mennyi és milyen buborék fejlődött!
Ennek most sikerülni kell! Ez a 4. próbánk. Elsőre egy tüsző-egy petesejt-megtermékenyült-beültetés-de nem maradt meg. Másodikra 4 tüsző-3 petesejt-nem termékenyültek meg. Harmadszorra asszem 7 tüsző-petesejt egy sem. Szóval szépen visszafejlődtünk. Most másfajta és több szurit kapok + gyógyszert is.
 
 


Sziasztok Lányok! Kicsit el voltam havazva, de gondolom mind így vagyunk a karácsony közeledtével... :D Én pl benne vagyok egy pásztorjátékban és a hétvégén két próbánk is volt... Szóval távol voltam a nettől nagyon. :D :D :D ( bocsi az offért)

Kissedi:először is hatalmas drukkok neked! Csuriban mindenem! :) Igen kaptam 3x2utrogestan+3x2duphaston... Nem bízza a dokikám a véletlenre a megtapadás/megmaradás támogatását. :) :shock: :) Hogy hogy vagyok? Jól, köszönöm. Szerencsére nincs sok időm töprengeni hogy mi zajlik/ zajlik-e bennem valami. Néha fura szúrásokat érzek, néha mintha a hüvelyem felső része ki akarna szakadni. Nem tudom mire vélni, nem is akarok belemagyarázni semmit, talán a gyógyszerek mellékhatása mindez. Félek, hogy megint sikertelenség lesz és épp karácsony előtt. :cry: Bár ahogy írtam már nektek, ez a ciklus egy meglepetés volt, úh tényleg annak is örülök, hogy magamtól idáig jutottunk. Tudni kell annak örülni ami van...
:)
noeeka1978
Budapest
 
 


Vicky: örülök, hogy alakulnak a dolgaid. Reméljük, most alaposan kitisztultál és készen áll a "fészek" az apróság fogadására. :)

Hugika: köszi a drukkokat! Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, nekem a hőmérőzés magas... :D :D :D
Mikor lesz eredmény? Nagyon remélem, hogy téves riasztás, de ha nem, akkor majd segítünk, hogy belerázódj a 3-as kezelésbe, ne félj! :)
noeeka1978
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron