Új privát üzeneted érkezett!

Szia Szilvi!

2*1-et szedek, a 3. naptól 5 napig. Jövő hétfőn kell mennem UH-ra. De szerintem, ha nem nő tüsző, akkor már késő lesz más gyógyszert adni.
Bár én bízom a dokiban, csak tudja, hogy mit csinál... Csak a korom miatt aggódom, esetleg ez már nekem így kevéske lesz...

Réka
 
 


réka: Én is voltam már úgy, hogy nagyon furcsa volt amit a doki javasolt vagy mondott. De ő a doki, ő biztos jobban tudja, hogy mit hogyan kell :D Ne aggódj! Lehet, hogy téged sem akar túl stimulálni, ezért próbálkozik csak a clostival.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


Szia réka,és üdv itt!

Ez egy olyan fórum,hogy itt mindenkinek elsőre sikerül az inszem!
Na de félretéve a viccet(viccet,dehogy az!). Lehet,hogy neked elég a Closti a stimuhoz.Sokaknak elég.Nekem még 2x1 Closti is volt már kevés,ezért rögtön megy hozzá a napi 100 egység Puregon.

Ezek szerint réka és szilvi,ti egy napon vagytok,jó nektek,hamarabb lesztek babásak! :):):)

Kép

 
 

Hello csajszik...

itt az élenjáró :)

Teherbeesésem időpontja péntek délelőtt 10 óra :lol:

Mai uhn volt három tüsző, 16,5 mm esek nagyjából, ez jó nem? 8)

Még ma dupla Merional szurka, szerdán tüszőrepi szurka, péntek inszem

:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jaj,mami drága,most írtam a másik fórumba,hogy ide is gyere dicsekedni! :oops: :oops: :oops:

De nagyon jó neked!Szóval pénteken kismami leszel?Kezem-lábam csuriban,úgy szorítok!!!!

Szuper tüszők,remélem én is ekkorákat növesztek!

Kép


Naná hogy ekkorákat Málnácska :)

a gyógyszertárból ma már sápadtabban jöttem ki, mint múltkor... 8)

a tüszörepiszurival meg a duphastonnal (VÉGRE VÉGRE KAPOK :lol: :lol: ), meg a magne b 6 al sikerült 15 e t otthagyni :shock:

Tudom tudom ez még semmi :lol:

Még szerencse hogy neekm már csak kiságyre kell eztán kökltenem ugyebár :lol:
Vendég
 


A pénz már másodlagos,nem?Gondolj bele,nemsokára itt mocorog a pocinkba a baba,kit fog érdekelni a pénz... :lol:
Az Utro-vásárlás nekem még majd csak most jön.

Nyálkahártyát hogyan lehet vastagítani??

Kép


Mama gartulálok! Ebből legalább egy baba lesz, de lehet, hogy kettő!!!!
Lányok, a tüszőrepesztő szurit izomba kell adni, nem? Nektek ki adja be?
Nagyon szeretném, ha ott tartanék, mert azt jelentené, hogy van mit repeszteni...

Réka
 
 


Én popsiba kapom,és a párom szegényke adja be nekem mindig!

Kép


Azt izomba kell nem is tudtam :shock: Hová adjátok, nekem az szerdánesedékes...ti is ezt az előre elkészítetett szúrjátok ugyi?

most estünk tul a merional hasba szurin . Magamnak csináltam nem volt nagy kaland, akkor most a szerdaitól zavarba jöttem, nem mondta a doki hogy izomba kell...na majd ti kiokosítotok :)
Vendég
 


Igen,izomba kell.A popsi felső részébe szúrta eddig nekem minden doki!Legutóbb már kétszer a párom is ügyin beadta! :P

Viszont az enyém szuszpenziós,szóval még össze kell kutyulni a lét a porral....

Hát hogy én mindig ilyen rosszul járok!

Kép


Jaj Kicsimálna dehogy :)

a merionalt mi is kutuyltuk most izgultam is nagyon nehogy elbaszarintsunk valamit , de talán jó helyre ment...

Nekem ez az első komoly stimus hónapom ,mert bár 2 éve próbálkozunk, de mindig annyi minden derült ki, hogy volt három clostis hónap a többi meg vagy spontán, vagy hsg, vagy méhszájtágító műtét, vagy laparoszkópia szóval elment az idő 8)

A 11 mmes méh nyálkahártya az jó e nem tudjátok? erre nem tért ki dokibácsi
Vendég
 


Sziasztok!

Legyekmami,
Nem jó hanem tökéletes :wink: :lol:
Vendég
 


11 mm???Úristen,az gyönyörű! Nekem mindig 7-8 mm -es csak!Hát mami,pénteken tényleg semmi nem ment meg a kismamaságtól! :wink:

Kép


Azért megnyugodtam,hogy nemcsak én kaptam ilyen kutyulósat,hanem ez eleve csak ilyen.

Mi úgy szoktuk,hogy nagy tűvel felszívjuk a lét,belenyomjuk a porba,aztán egy kisebb tűvel beadjuk.

Kép


Pandus!

Köszönöm :lol:

Málnácska

most a merionalt mi is ugy csináltuk..kicsivel fel, naggyal be...

jaj dehogy

fordítva te jóég :lol: Szóval kicsivel be :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

HA megengeditek Én is csatlakoznék.

Valószinű a következő ciklusben lesz closty és inszem.

Átjárhatü vagyok, apa eredményei jók, hormonook nálam rendben.
KAáliba járunk Pesten.és 2005 augusztus óta várjuk a csodát!
Vendég
 


Szia boniko!

Üdvözöllek szeretettel!

Csupa jó eredménnyel jöttél! :) És a baba spontán mégsem akar jönni??Ne is válaszolj,a válasz ott van a vonalzódon! :wink:
De majd az inszem nektek is megoldás lesz!!

Kép


legyekmami: nagyon jó a tüszőméreteid :D és a nyálkahártya is tökéletes :D

kicsimálna: a nyálkahártyádat rengeteg folyadékkal és tejtermékkel (joghurt, stb) vastagíthatod. Nekem a doki javasolta tegnap. :D

szia boni :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


Köszönöm Szilvi! :)

Kép


Sziasztok!

Én is csatlakoznék ha nem bánjátok. Most vágtunk bele az első (és remélem utolsó) inszembe. 2 éve próbálkozunk, nálam pcos volt a dignózis, de a meddőségiben a doki szerint nem tipikus ... na szóval nemtom. Apa tökéletes.

Én Puregont szúrok 3. naptól 5 napig és utána uh. Tegnap a 3. szuri volt és iszonyat fájt a bal oladali petefészkem, mára elmúlt. Szerintetek ez normális?
 
 


Szia kokusz!

Megint vki,aki totál másképp van stimulálva!Remélem azért az én dokim is tudja mit csinál!

Igen,sztem normális,nekem is mindig fáj stimunál,mikor érnek a tüszőim.Nálad is biztos ez van.

Kép


szia kokusz :D Clostit egyáltalán nem kell szedned? A petefészek fájdalomra nem tudok mit mondani, nem tudom, hogy ez normális-e, nincs tapasztalatom még :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


Kicsimálna

Igen olvastam hogy te Clsotit is szedsz. Nekem azért van csak Puregon mert a pco-m miatt magas az lh szintem és a Puregon csak fsh-t tartalmaz így ezért kapom csak ezt. Mert a closti az lh-t is emeli .. vagy mvalami ilyesmit mondott a dokim.
 
 


Értem,és köszönöm a felvilágosítást! :)

Én is ma elkezdtem szedni a Clostit,holnaptól jön a Puregon.Aztán jövő szerdától uh-zás.
Vettem magamnak ásványvizet,joghurtitalt,túrókrémet,rajtam ne múljon a vastag nyálkahártya! :lol:

Kép


Lányok!

Akinek Utro-ja van felírva,kérem szépen,hogy nézze meg nekem és írja meg,hogy milyen BNO- kód van rajta!!

Nagyon köszönöm!!!!

Kép


Kicsimálna

Szerintem ez jó:

N9790 Női infertilitás, k.m.n.
 
 


Nagyon köszönöm neked a segítséget!! :) :) :) :)

Ezt receptről nézted,vagy vmi ilyen BNO-s oldalról?Én is itt bújom ezeket az oldalakat,de a közel 100 terhességi kód közül nem igazán tudom,hogy melyik a jó. :oops:

Kép


kicsimála: és egy másik topikos csajszi ajánlotta még a hús, hüvelyesek, szója, tojás, hal fogyasztását is :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


Kicsimálna

BNO keresőből néztem, valamennyire jártas vagyok benne, egészségügyis vagyok és gyógyszeriparban dolgozok.
 
 


Sziasztok!

De jó sokat írtatok, amíg nem voltam :)

Málna!

Drukkolok, hogy hétfőig el lehessen tolni az inszemet! Csak van rá lehetőség!
Azt a kék-sárga tollat használtuk már mi is, elég jónak tűnt. Azt a picike tűt meg se lehet érezni, főleg nekem, mert azé' ott az a zsírpárnácska ugye... :)
Nyálkahártya vastagításra én is a sok tejterméket hallottam :)

Szilvi!

Sajnálom, hogy megjött... Az viszont tök jó, hogy a hormonok rendben vannak. hajrá stimu :)

Katyika!

Hú, sajnálom a rossz híreket :( Legyen igazad, és legyen gyönyörű a karácsonyi ajándékod!

Réka!

Te jó ég, lombikra csak februárban van időpont?! Nem semmi :roll: Te nem is kapsz mást, csak Clostit? Lehet, hogy neked egy kis Clostis rásegítéssel is van két-három tüsződ, és nem is kell más mellé. Repiszurit se kapsz?

Legyekmami!

Drukk péntekre! Aznap leszel 2+0 :) Szépen át is keresztelheted magad Kismamivagyok-ra :)
Te is majd mondhatod a kölöknek, hogy "drága gyerekem".

Boni!

Szia itt is :)

Kokusz!

Szia neked is! Stimutól nekem is szokott fájni a a petefészkem, de az még semmi ahhoz képest, mikor megreped :? Leülni is csak lassan tudok olyankor.

Holnap 12,30-ra kérhetek egy kis drukkot? Tudom, hogy nem fog semmi történni még holnap, de én már úúúúúúúúúgy izgulok :) És várom. És reménykedek már előre.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mindenkit elijesztettem? :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Holnap mennek a drukkok,Évike! :):) Majd gyere és mesélj!De minden oké lesz,tudom!

Na,én ma túrós,sajtos,tejfölös tésztát ettem,joghurtitalt iszom egész nap,remélem a nyálkahártyám is értékeli.Mondjuk nem megerőltetés,mert ezeket amúgy is imádom.

Péntekenkismami,izgulsz már?

Nemsokára 1-je és én is mehetek!Jupié!!!!

Kép


éVI NAGYON DRUKKOLOK!

üDV MINDENKINEK!

Látjátok, én meg csak clostyt kapok, semmi mást. :roll:
Vendég
 


Azért boniko,mert te valószinüleg jobban működsz,mint mi,és neked az is elég!Ez tulajdonképpen tök szupi!

Úgy várom már,hogy vki feltegye ide a zebrás tesztjét,lányok! Mindenkinek sikerülni fog,tudom,másodállásban boszi vagyok! :wink:

Kép


Sziasztok!
Na jól beköszöntem, aztán meg semmi! :oops: Csak nem volt netünk, meg sokat dolgoztam is! :twisted:

Szóval én még majd csak jövő héten megyek dokimmal megbeszélni a hsg-t és majd attól függően jön az inszem remélem! Nálunk a katonák lusták! :twisted: De fickósítjuk őket! :D

Egyszer tuti sikerülni fog mindenkinek! Remélem és kívánom mindannyiunknak, hogy hamar legyen! :D

Évi drukk a holnapi Kaálihoz!

Legyekmami neked pedig péntekre!

Úgy várom én is a pozitív beszámolókat, élményeket és persze a teszteket!

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!!!


Csatlakoznék :lol:
1.inszemes hónapunk :wink:
több mint 2 éve próbálkozunk,közben egy méhenkivüli 2005.nov-ban,akkor jobbo.petevezető felvágása,balo.petefészek 2-3 eltávolitása ciszta miatt,azóta 3 clostys hónap,hormonok ok,kiskatonák jók,múlt hónapban Uh-os átjárhatósági,jobbo.teljesen elzáródva,balo.okés.
Most 1.naptól Merional inj.mindennap,+folsav+e-vit,+aspirin protect.
Mai Uh-on baloldalt 3 db 10 mm-es tüsző!!!!!!!!!! :lol: méhnyh kicsit vékony.Pénteken ujra Uh,lehet vasárnap este inszem :wink:

Drukk mindenkinek!!!!!!!! :D :P
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon sokat írtatok mióta nem jártam erre! :)

Boniko, Kókusz, Vicuska, Réka, Katyika üdv itt! :lol:

Évi, drukk holnapra!++++++++++++++++++++++

Szilva, reménykedtem, hogy zebrával jössz hétfőn! De ebben a ciklusban már semmi nem ment meg tőle! :wink:

Málna, nagyon tetszik ez az optimizmus! :lol: :lol: A Próféta szóljon belőled! :wink:
Nyálkahártya vastagítására én még a méhpempőt hallottam...

Legyekmami, nagyon szépek az eredmények! Hatalmas srukkok mennek péntekre!!!

Bettike, mi kb. együtt fogunk haladni. :wink: Én is jövő héten beszélem meg a hsg pontos időpontját - talán okt. 11 - és utána beszéljük meg a többit és remélem, novemberben tudunk kezdeni!

Hű, ennyiféleképpen stimulálni... csak nézek itt... :shock: Most már méginkább kíváncsi vagyok hogy nálam hogy lesz! Talán egy újabb variáció csak már ott tartanánk!

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
 


Legyekmami, nem srukkok hanem drukkok :oops:

Kép

Kép
 


Szép napot!

vicuska: üdv :D Szegényke, jó sok problémád volt már :( De az inszem sikerülni fog!!! :wink: Nagyon szép tüszőid vannak. A nyálkahártyád mekkora (ha nem titok :D )?

évi: mára +++++++++++++++++++++++++++ :D

Aki clostit szed: nálatok van mellékhatása? Amióta szedem annyira ingerlékeny vagyok, nem alszok jól és olyan mintha ki lennék ütve (csak nézek ki a fejemből) :? De lehet, hogy csak a front miatt van. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


Sziasztok!

Most is kómázok rendesen a Clostitól.Nem is mernék így vezetni.Hol melegem van,hol ráz a hideg.
Most fogom szúrni a Puregont! :D

Vettem a piacon méhpempőt!Méhésztől vettem,aranyára volt,de nagyon finom és hogy milyen egészséges ez!Köszönöm a tippet,anyoooka! :)

Vicuska!Üdv itt is!
Ez egy nagyon optimista fórum,itt biztos,hogy mindenkinek elsőre sikerül!Igy kell lennie!!

Kép


Jóó reggelt!
Vendég
 


Sziasztok!

Évinek nagyon sok drukk!!!

Kicsimálna: ha nem titok, hol vetted a méhpempőt? Mennyit kell enni belőle?

Szilvi: nekem is álmatlanság a closty mellékhatása. De lehet, hogy csak annyira szeretnék gyereket, hogy túl sokat jár az agyam és ettől nem tudok aludni rendesen.
Egyébként mi tényleg kb. egyszerre megyünk inszemre, majd drukkolunk egymásnak! :lol: Neked hol csinálják?

Réka
 
 


Helló Lányok!

A clostitól nekem is rettenetes mellékhatások voltak,,,szédülés hányinger és társai :shock: ...meg a kedvencem a rakparton dugóban képkihagyás wow 8) sebaj túléltem ezt is :)

Na képzeljétek ma szúrom ugye a tüszőrepit. Én OVITRELLE t kapok, és nem izomba kell hanem hasba bőr alá ugyanúgy, mint a MErionalt... :shock: Elolvastam a leírást abban is ez van, meg a Kaálit is felhivtam biztonság kedvéért...

Hát százféleképpen vagyunk itt stimulálva csajok, de nembaj lényeg hogy mindneki bebabásodik tőle :)

JAJ segítsetek léci :)

Táppénzre szeretnék menni több szempontból is. Adnak a Kaáliban valami papirfélét amivel kiír a körzeti vagy neki kell sírnom rínom?

Kösz pusz
Vendég
 


Réka!

Kispesti piacon vettem,véletlenül arra volt dolgom,benéztem,hátha van.Persze úgy voltam vele,hogy majd hülyének néznek ezzel,de nem,sőt,tudta a csaj,hogy erre is jó! :):)
Napi egy kávéskanállal kell enni azt mondta,éhgyomorra.Finom nagyon,enném egész nap!

Beszurtam a pocimba a Puregon-t,ez semmiség.Nekem ugye repire Choragon van,ami bizony izomba megy,na,azt kellőképpen utálom is!Azt párom adja majd nekem!

Péntekenkismami! Már csak két nap!! Úgy izgulok,mintha az enyém lenne!

Kép


legyekmami: nekem is pont ez a problémám. Jövőhéten mennék én is (főleg az inszem miatt és nincs sok szabim), de nem tudom, hogy ennek most mi a módja. Elméletileg inszemre nem jár táppénz, úgyhogy valami más problémával kiírhat?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


réka: én jövőhét csütörtökön vagy pénteken megyek inszemre. Te? Hanyadik napon is vagy? :D

málnácska: :D De jó, hogy neked be meri adni a párod a szurit. Az enyém még a gondolatától is elájul. Magamnak viszont izomba én be nem adom :? Ki fog megszúrni? :shock: :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


Nehogy azt hidd,hogy olyan bátor,csak hát mivel popsiizomba kell,én oda nem tudom magamnak.Igy erőt vesz magán és megszúr.Fél szeme csukva,én meg nevetek mert olyan aranyos ilyenkor! (IS!)

Nektek mit mondtak,hogy inszem után mit szabad,mit nem?Nekem csak annyit,hogy ne emeljek,ne rosszalkodjunk( :oops: ). Végülis majdnem olyan ez,mint a spontán babásodás,de azért csak félti az ember a kis babókat!

Kép


kicsimálna: nekem még nem mondtak semmit. Több embertől hallottam viszont, hogy inszem utáni napon pont, hogy "rosszalkodni" kell, ezzel is növeled az esélyt. Hát nem tudom... :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


Szilvi,

Én is az 5. napon vagyok, de nem tudok még semmi biztosat.
Hétfőn megyek UH-ra, aztán kiderül ( gondolom ). Nagyon bízom benne, hogy lesz tüszőm...

Réka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: