Új privát üzeneted érkezett!

Á desokan lettünk szuper :)

tetszik az optimista hozzáállás ha még mindig én vagyok az első, akkor igyekszem jó példával elől járni.

Képzeljétek annyira szarul vagyok a clostitól, hogy reméelm az azt mutatja hogy ebben a hónapban sikeresek leszünk :) Naná...:)

és még csak holnap jön az elős merional injekcijó :? na hátha attól nem lesz szarabbul
Vendég
 


az injekciót te adod be magadnak? Én ettől félek a legjobban. :oops:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


anyoooka: szia :D Az avatarod a kislányod? Nagyon szép :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 

 
 

Szilva!

az elsőt semmiképp :) holnap reggel felmegyek a Kaáliba és megnézem hogy kell...ha nem para beadom magamnak, ha para akkor feljárkálok... :lol:
Vendég
 


anyoooka!
Én is,én is,én is!Szóval én is dicsérni szeretném a kiscsajszit,gyönnnyörűűű!
Bocsi,picit lökött vagyok,megyek haza! :lol:

Én évekig szúrtam magamnak a véralvadásgátló szurit és simán ment.De most ez a pici tű,amivel a Puregont kell adni magamnak,ez megrémisztett.Ti csak kétszer szúrjátok a Merional-t,ugye?Én négyszer ezt a vackot.Brrr! :evil:

legyekmami!
Igen,még te vagy ez első,tessék csak azzal a jó példával itt előljárni!

Kép


És még vmi,legyekmami!

Tessék a vonalzót javítani! :)

Kép


kicsimálna:
A pajzsmirigy, ha nincs kellően kezelve, gátohatja a teherbe esést. Én is euthyroxot szedek. Ezek szerint nálad kordában van tartva, akkor nem lehet gond! :)

szilva:
Azért nem mentünk lombikra, mert Anna előtt volt egy inszemes terhességem, de a baba elment. A doki azt mondta, legalább tudjuk, hogy képes vagyok teherbe esni.Így maradt a próbálkozás. Aztán az utolsó inszem után megemlítette a lombikot, de én mondtam neki, hogy nem vagyok rá lelkileg és anyagilag sem felkészülve, különben is várjunk ezzel, mert ez az inszem most sikerült. Ő csak somolygott :)
Aztán csináltam tesztet, ami negatív lett. Kidobtam a kukába, de 20 perc múlva nem tudom miért, de kikotortam. Akkor már két csíkocska volt rajta. :D
A lánykám tényleg nagy zsivány, folyton pózol a fényképezőgép előtt:)

Én a szurival mindig elmentem az ügyeletre, és beadattam. A legtöbb orvos viszont egy igazolást kér a nődokitól, hogy tényleg szükség van a szuri beadására. Egyik alkalommal majdnem emiatt nem kaptam meg a szurimat.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Mire is? :)
első és utolsó inszemre? :wink:
Vendég
 


háziorvossal be lehet adatni az injekciókat?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


Nem szoktam félni a szuritól, de ha magamnak kell csinálni, jajjj..., ha rágondolok is ájulás fog el :oops: :lol: :lol: De ha nem olyan nagy szám, akkor én is már a másodikat beadom magamnak.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


mágnes!
Nekem a doki szerint nagyon minimálisan,de alulműködik.50 -es Euthyrox-ot szedek napi egy db-ot.

Igen,legyekmami,első és utolsó,mint a topikunk jelmondata! :)

Nekem hasba kell adni,bőr megfog,szuri beszúr,nem nehéz! :)
Én előtt mindig bekenem fertőtlenítővel,biztos,ami biztos.

Kép


Igen, Ő a kicsi lányom, köszönöm az ő nevében is! :)

Jujj, én is a szuriktól félek nagyon! De párom azt mondta, hogy mindenképpen ő szeretne szurkálni :? :roll: szadista hajlamok?! :shock: De valahol nem is bánom, inkább mint magamnak...

Kép

Kép
 


Na, a párom egyszer beadta nekem a Choragont,mert hogy popsiba kell,én nem tudom.Hát vagy fél órát készült rá,mire be merte bökni.Már szabályosan remegtem,hogy ebből mi lesz.De végül ügyi volt,de akkor azt mondta,hogy soha többet!Pedig most az inszem előtt is lesz Choragon....!

Kép


Az én páromat már a gondolat is kirázza, nem hogy még ő adja be :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


szilva:
háziorvossal lehet, csak papírt vigyél róla feltétlenül!

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


mágnes: Köszi! A nőgyógyásztól kell vinnem az igazolást, ugye?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


Sziasztok Lányok! Látom nagyon beindult a topic.

:wink:

A szuri beadás tényleg nem nagy szám, az elsőnél kérjetek meg egy nővérkét aki beadja, miközben magyarázza,hogy hogyan kell. Az első után azt fogjátok mondani, hogy nem nagy szám. Fájni nem fáj, csak kicsit feszít. Hajrá!!! :)
 
 


Szilva!

Van ahol elfogadják a stimulációs lapot is, nem kell külön igazolás.
 
 


köszi a tanácsokat :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


Sziasztok!

Mi majdnem két éve probálkozunk, de sajnos semmi erdmény.Nekem nincs normális peteérésem, hanem több tüsző érik egyszerre de kicsik maradnak.PCOS.Igaz a PCOS-re jellemzőket(külsőleg)(hízás, szőrösödés stb)egyáltalán nem mutatom.
Mi is most készülünk az első inszem-re. 1 hete voltunk Tapolcán a meddőségi központba megcsinálták az első vérvételt mindkettőnknek , holnap megyek a 3. napira ismét. Aztán 1-2 hét mulva meglesz az eredmény, hogy mi is van velünk és, hogy mi lesz a következő lépés. Azt mondták ha a párommal van a baj akkor lombik lesz egyből, ha nem akkor inszem. Remélem minnél előbb neki állunk valaminek, mert tök türelmetlen vagyok!!! :wink:
Szerintetek mindenkinél végig csinálják a 6 inszemet? Remélem már az elsőnél sikerrel járunk, vagyis nem remélem hanem tudom (Azt mondták azt kell mondogatni, hogy sikerül!!! :lol: )de ha mégsem így alakul akkor nem lehet a lombikot előrébb hozni? Nekem abban nagyobb bizodalmam van talán!

Fel a fejjel csajok!!Másoknak is sikerült NEKÜNK IS fog!!! :lol:

Katyika
 
 


Sziasztok!

Szilvaqueen!
Kérdezted, hogy mi lesz nálunk a folytatás. Hát várakozás. :lol:

Ugyanis nekem hétfőn volt az inszem, és most 2 hét kb. mire kiderül, hogy sikeres volt-e. :oops:

Írtátok, hogy vkinek a dokija nem kérte az átjárhatóságit. Én is hallottam már ilyet, hogy nem erőltették, ezzel lement 3 inszem, és csak ezek sikertelensége után nézték meg.

Nálam az inszem feltétele volt, hogy megnézték. Igaz nálam laparoszkópiás eljárással, mert a dokim elég alapos. Megnézte az átjárhatóságot azzal együtt, hogy kizárjuk az endometriózist is. Szerencsére minden rendben volt.

Amilyen súlyos pénzeket fizetünk a szurikért, a magánintézményekben magáért az inszemért, sztem megéri ezt elvégeztetni. Az ára asszem 15-30 e Ft-ig terjed.


katyika!
Először is üdv itt! :)
Nem biztos,hogy szükség van a 6 inszemre,de az orvos egyéni döntése,hogy meddig erőlteti.Van,akinek itt is 9 inszeme volt.Ha a párod eredménye rossz,vagy romlik,akkor azért átirányítják az embert lombikozni.

desviki!
Akkor te leszel az első kismamink!!Nagyon drukkolok neked,de tudom,hogy kapaszkodik a baba!

legyekmami!Te "csak" a 2. kismamink leszel,de gondolom ez nem baj?! :):):)

Kép


Sziasztok!

desviki!

Milyen volt az első inszem? Mit csinálnak pontosan?Amúgy nem tudjátoik mekkora esélye van tényleg az inszemmel teherbe esni? Nekem sok ismerősöm van aki meddőségibe járt és mindenkinek a lombik jött csak össze. Szeretnék bízni benne, hogy az inszemmel is össze jöhet. Az lenne a legszupibb ha 2 hét múlva már valaki azt írná, hogy neki sikerült! :lol:
 
 


Katyika!
Azt mondják , hogy 20-25 % az esély. Minden doki más most, de ált. ennyi.

Az első nekem kellemetlen volt, amikor a katétert felvezették. Vszínű, hogy nem is volt akkor még a tüszőm rendsen megrepedve.

De a köv. 2 alkalommal már csak olyan volt, mint egy erősebb menszis fájás. Egyszeri alkalommal.

Kicsimálna!
Én is bízom nagyon! :oops:

További infók:

http://www.timmermann.hu/site/letoltese ... 0e7044265e

http://www.szuleteshete.hu/cikk.php?cid=44047&id=99

http://quad.bdtf.hu/Kaali/kinszem.html

http://www.babanet.hu/faq/meddo08.php

http://www.oviklub.hu/betegeknek/11_medd_intr.php


Anyoooka!

Szia! Tündér a kislányod :)
Egyébként engem is apa szurkált, és nagyon ügyes volt. megpróbáltam magamnak, de nem volt bátroságom hozzá... Most is ő adja majd be a szurikat. A Choragont is bevállalta, és legalább olyan finoman csinálta, mint a Kaális nővérke.

Legyekmami!

A Closti engem is mindig kiütött :( Ami mellékhatása létezik hát engem mind boldogított. A Merional izomba megy?

Ági!

Anna-hercegnő is gyönyörű :)

Katyika!

Két év próbálkozás után nem csoda, ha türelmetlen vagy. hamarosan kiderül, hogy hogyan tovább!
Nekem azt mondta a dokibácsi, hogy az első 4 inszemnek van kb. ugyanakkora esélye, ha az nem sikerül, akkor felesleges tovább próbálkozni, irány a lombik. Viszont van, aki végigcsináltatja mind a hatot. És itt a topicon is van, akinek a 9. sikerült. Gondolom most sokat segítettem :twisted:

Viki!

De jó, te már taposod az utat :) Jók ezek a leírások, amiket feltettél, így már legalább tudom, hogy miért centrifugálják a srácokat :) Szegény kis spermák, azért ha elképzelem, hogy a sok pörgéstől szédelegve igyekeznek a pete felé hát elkap a röhögőgörcs :lol:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jó estét mindenkinek!

Nem mindenhol fizetős az átjárhatósági, csak az ultrahangosért kell fizetni, a röntgenes változatért nem. Én is azt mondom, hogy jobb előtte megcsináltatni. Nálunk pl. úgy volt, hogy a doki megállapította, hogy hormonális okok miatt vagyok meddő, ezért aztán ki is zárta az átjárhatóságit. Szedtem a clostit 10 hónapig, majd a meddőségiben végzett átjárhatóságin kiderült, hogy hiába :cry: Mindekét oldali petevezető el volt záródva. Az egyiket ugyan sikerült megnyitni, de szerintem visszatapadt, mert azóta sincs eredmény. :cry:

Ja , és még valami, ami az átjárhatósági mellett szól! Nemcsak a petevezetők átjárhatóságát nézik, hanem a méh állását, helyzetét is. Aztán ha át is járható, meg minden már ok. akkor jöhet az inszem.

Én idáig két inszemen vagyok túl, de nekem egyik se fájt, egy kicsit sem. Maga a helyzet kellemetlen, ahogy ott fekszel megdöntve és a térdeid a nyakad két oldalát nyomják. Viszont az egész beavatkozás csak pár percet vesz igénybe. De gondolom ez is mindenkinél más. :?

Na sziasztok, majd holnap még benézek és ha van gondolatom megosztom. Nelli
 
 


Jó reggelt!

Évi!
Azért centrizik, mert ezzel fokozzák a mozgékonyságukat. Példa. A férjem katona száma 92 millió és ebből 65 % volt célirányos, centrifugi után 65 millió lett, és 80 % célirányos.
Na ez a nem mindegy!

Nellike!
Ti hogy folytatjátok? Laparral lazították fel az elzáródást?


desviki: mennek a drukkok ezerrel ++++++++++++++ :D :D Kezem, lábam, mind a 20 ujjam keresztben értetek! :D

katyinka: szia :D két év után mi is türelmetlenek vagyunk :wink: Vagy inkább az van, hogy nekünk miért nem jön össze. A barátainknál már majdnem mindenhol baba van, gondoltak egyet és jött is. :? Na mindegy, ez is már lerágott csont :lol:

Én említettem, hogy nem akarja a dokim az átjárhatóságit megcsináltatni. Nos, még a konzultánciónk utáni napon is felhívtam, hogy biztos ne csináltassunk egyet? Még azt is mondtam neki, hogy volt kb. 7 éve egy súlyos kismedencei gyulladásom, ami miatt akár elzáródás is lehet. Azt mondta, hogy szeretné, ha úgy fognám fel és úgy indulnék neki, hogy igen is egészséges nő vagyok. Na erre varrjak gombot :lol: :lol:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


A centrifugálással kiválasztódnak és a felszínen maradnak a gyors és életerős katonák. Esetleg még egy kis adaléganyaggal javítanak a minőségén, felturbózzák őket :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


Sziasztok!

Desviki, nagyon drukolok!!! De mivel itt mindannyian az utolsó inszemre készülünk, tuti sikerülni fog! :wink:
Köszönjük a linkeket! Tegnap este Apával olvasgattuk őket.

Évi, Neked is Dórád van! :lol: A vonalzód tetszik! :lol: :lol: :lol: A kiccsaj nagyon édi!!!

Katyika, én is PCOS! Inzulint nézettél már? Metet eszed? Van lejjebb egy PCO-s topik is, nézz le oda is, szívesen segítünk!
Mi 3 inszem után kezdünk/kezdenénk lombikozni.

Szilvi, érdekes a doki hozzáállása. :shock: Nekem is azt mondták a Kaáliban, hogy csak akkor kezdjük az inszemet, ha az átjárhatóságin túl vagyunk. Most reménykedem, hogy nem most üt be egy késői pé, mert akkor borul minden.

Átjárhatóságiról nekem azt mondta a dokim, hogy inkább a röntgenest csináltassam, mint az UH-ost. Apa most attól fél, hogy azt a hónapot ki kell majd hagynunk mert nem ürül ki pé-ig a trutyi. Aki már túl van rajta, hogy működik ez?

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
 


anyoooka: nem tudom, hogy hogy szokott ez lenni. Én úgy gondolom, hogy egy ciklusban nem csinálják meg az átjárhatóságit is meg az inszemet is. Átjárhatóságival egy kicsit csak meg bolygatják a szervezetedet.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


Sziasztok!

Nekem uh-s volt az átjárhatósági és ha újra kéne ilyen vizsgálat,újra csak uh-sra mennék!Egyáltalán nem fájt,szinte észre sem vettem,hogy a doki befecskendezi az anyagot.
A rtg-es is jó persze,de az kellemetlenebb.Én meg úgy tudok szenvedni,ha fáj!

Ma elkezdtem a premensis tüneteimet produkálni,úgy hogy remélem most picit hamarabb jön piri.Majd este rásegítünk apával egy picit! :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép


Szilva, félreértettél - inszem csak a következő hónapban lesz, de azért akar Apa esélyt adni a természetesen fogant babónak is... Barátnőméknek 5 év után, apa iszonyú rossz eredményei mellett, lombik előtti hónapban sikerült.

Málna :lol: hajrá mensimeghozás! :P
Én is azt hallottam hogy kellemetlenebb a rtg-es :? ezért szerettem volna az uh-st. De a doki azt mondta, hogy az biztosabb - nem tudom, lehet azért, mert császárral szültem, ami után nagyobb az összenövés esélye és ha baj van akkor a kontrasztanyaggal jobban át tudják nyomni?! csak "hangosan" gondolkodom...

Kép

Kép
 


Kontrasztanyag-átnyomás nekem is volt!És ott néztük a monitoron a dokival,hogy milyen szépen folyik át mindkét petevezetőmön!
De valóban,császár után nagyobb az összenövés esélye,arra itt csak lapart csinálnak például.

Kép


anyoooka: arra emlékeztem, hogy októberben átjárhatósági, novemberben pedig inszem, csak azt hittem, hogy előre akarjátok hozni az inszemet :oops:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


Ha nagy az összenövés, akkor azt csak laparral tudják esetleg megnyitni, de ha kisebb a gond, akkor azt át is tudják nyomni - bár állítólag az piszkosul tud fájni.
UH-snál teljesen más anyagot használnak, mint rtg-esnél.

Kép

Kép
 


Na,én ezt nem tudtam,hogy más az anyag a két vizsgálatnál!Köszönöm az infót,megint tanultam vmit!
:lol:

Kép


Sziasztok!

Anyoooka!

A Te kislányod is Dóra? Vagy Dorka? Nekem is röntgenes átjárhatóságim volt, és a dokim azt mondta, hogy ki ne hagyjuk azt a hónapot. Állítólag extrán esélyes hónap. Hát, nekünk nem jött be...

Málna!

Csak ügyesen :) Hátha nem is jön meg :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Átjárhatósági:
Nekem is kontrasztanyagos volt, kis dugulásom is, átnyomták. Hát nem kellemes, de ki lehet bírni.. Másnap viszont nem mentem dolgzoni.. :?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Évi, ő is Dóra, de mindenki Dorkának vagy Dodónak hívja :lol:

Ági, miért, annyira görcsöltél másnap? :shock:

Kép

Kép
 


anyoooka:
Nem görcsölés volt, az aznap elmúlt. Olyan érzsé volt, mintha szétzúzták volna a méhemet kövekkel.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Évi!

Kedves vagy,de sajnos anovus hónap volt,baba biztos nincs.Nekem stimu nélkül egyáltalán nincs pé-m.És most nem volt stimu.
Nem baj,júniusban nagyon jó lesz szülni! :wink:

Kép


Na sziasztok mindenki!

Nekem röntgenes átjárhatóságim volt áprilisban (remélem nem csináltatják meg velem most mégegyzser inszem előtt!??)Hát nem volt kellemes. Utána a doki azt mondta, hogy nincs házasélet legalább 4 hétig!!Na rögvest egy hónap ki is esett!Tiszta ideg voltam! :? Az ultrahangosra nekem eddig mindenki azt mondta, hogy alig érzett valamit, de azért fizetni kell ha jól tudom a meddőségiben, mert a kontraszt anyagot neked kell megvenned. (legalábbis így hallottam)
Voltam a 3. napi vérvételen és vittem a kis spermákat is a kis dobozban. 27-én megyünk legközelebb, akkor kiderül aminek ki kell!
Az én nőgyógyim azt mondta, hogy átjárhatósági és spermavizsgálat előtt ő neki sem állna semminek, mert szerint ez az alapja mindennek és teljesen feleslegessen gyógyszerezik a nőt ha el van záródva vagy a férfivel van gond. Mert ugye azoka hormonok azok azért hormonok és ha nem muszáj nem kell agyba főbe nyomatni belénk.

Mikor mondeják,hogy a férfi eredménye rossz és lombikra kell menni??? Ha túl lassúak a spermák (Hány %??), vagy ha kevés a mennyiség(Mit jelent a kevés?)
Na most Ti jöttök okosítsatok ki!!! :wink:
 
 


Katyika!
Nekem lapar műtét után csak 3 hét házas élet tilalom volt. Nem értem, hogy neked miért kellett 4et kihagyni a röntgenes után.

Lombikot asszem 10 millió alatt csinálnak meg. De sztem ez is doki és intézet függő. Sok helyen inszemnél már a 15 milliósra is húzzák a szájukat.


Szia desviki!
Köszi a választ.

MIndenki!
Ja azt elfelejtettem írni, hogy az egyik barátnőmnek ultrahangos átjárhatósági volt 2 év próbálkozás után. A 13.napon csinálták neki és mondta az orvos, hogy aznap még ne de másnap már próbálkozhatnak(ilyenkor nagyobb az esély a teherbeesésnek ugye) hátha bejön. Hát bejött, most már 5 hónapos terhes!

Ilyenkor azt mondom, hogy akkor nekünk miért ne sikerülhetne!?Még ha nem is természetes úton.

Ja most újra szedem a metet, de csak napi egyet mert lassan szoktatom magam, nehogy megint rosszul legyek.
 
 


Igen,az uh-s átjárhatósági fizetős,nekem 37e ft-ba fájt! :(

Sanszos az a hónap tudom,de mivel nekem pé-m sem volt,nem reménykedhettem....

De majd az inszem után két héttel itt fogok dicsekedni a kétcsíkos tesztemmel,veletek együtt!

Nálunk a lombikhoz 1 millió is elég,inszemhez 20 millió kell.

Kép


Sziasztok!

Az uh-s átjárhatóságiért azért kell fizetni, mert azt a fajta kontrasztanyagot és eljárást nem támogatja a tb., ellentétben a röntgenessel. Nekem utóbbit csinálták és csak az egyik elzáródott vezetőt sikerült átnyomni. Na azt az állítólag két percet nem kívánom senkinek, de közben a dokim mondogatta, hogy muszáj kibírni, mert különben csak a lombikra lesz esély. Egyébként én utána vérezgettem két napig, ami normális, de abban a hónapban lehetett spontán próbálkozni. Az inszemináció abban a ciklusban kizárt, mert a mensi elmúlása utáni egy hétben lehet csak megcsinálni a beavatkozást, tehát kb. a peteérés környékén. Nemcsak megzavarja a szervezetet, de a stimulációról így lemarad az ember lánya, hiszen az a ciklus elején kezdődik.

Nálunk a bal petevezető zárva maradt, úgyhogy nincs is annyi esélyünk. Valaki kérdezte, hogy hogyan tovább. Szóval mi még egy-két inszemet megpróbálunk.

Ha van még kérdésetek a röntgenes átjárhatóságival vagy az inszemmel kapcsolatban, kérdezzetek nyugodtan, sajna van tapasztalatom . (akár priviben is)
 
 


Én nem szeretnék inszem-ügyben tapasztalatot gyűjteni!Én egyre akarok elmenni,két hét múlva pedig kétcsíkos teszttel dicsekedni!

Ne értsd félre nellike! :):):)

Kép


Sziasztok!

Férfi vizsgálatának eredményei (férfieredetű/2.oldal):

http://www.infertility.hu/inde.html

Hétfőn megyek a dokihoz és a 3. napi hormonvizsgálatra. :D :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
 
 
 


Sziasztok!

Szilvi, hétfő már mindjárt itt van! :wink: És már kopogtatott Piri néni?

Katyika, 4 hét tilalom?! :shock: Metet meddig szedted? Használt valamit? Endodokinál voltál, ő írta fel?

Málna, ez az, tetszik ez a pozitív hozzáállás! :lol: Hasonlóképpen állok hozzá, egy inszemet szeretnék, rá 9 hónapra pedig szülni :wink:

Egyre jobban félek a hsg-től :( :? És még egy hónap addig... Kicsit zsufi lesz október közepe: 11-én megyek átjárhatóságira, 12-én pedig a Kaáliba (azt mondjuk már várom)

Kép

Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: