Új privát üzeneted érkezett!

Ahugika gratulálok! nekem is lenne mit leadni, már régen voltam zumbán is, de most másra koncentrálok.
Megvolt az uh. 5 db 13mm-es petike növekszik. 18-án inszeminálunk. Lenne egy kérdésem. A gyógyszertárban felhívták a figyelmem, hogy az injekcióm (gonal-f) lehetne olcsóbban is venni. Nem 25 ezer, csak 10 ezer. Nem mindegy :roll: Tudja valaki, hogy hogyan lehet ezt igényelni, hogy a másik támogatási formát írja be a doki. Kell ehhez valami? köszike

Kép
 
 


Kissedi: szuper hírek! :) csuriban vagyok továbbra is, de majd akkor különösen hétfőn... :) Ami a gonal-t illeti, sajnos nincs róla infóm. :(

Kép
noeeka1978
Budapest
 
 


kissedi: A lombikosoknak van a gyógyszerekre magasabb támogatás, mert nekik több kell belőle. Sajnos nekünkbennyibe kerül. De ahhoz képest nem is vészes, már 2009-ben is ennyi volt.



 
 

 
 

Kissedi! Mennek a drukkok tovább :) Vickynek sajnos igaza van, csak lombikosok kaphatják olcsóbban. Mi amikor belekezdtünk az inszembe, kaptunk egy papírt, amin ez le volt írva.

Ma csak úgy kíváncsiságból elmentem dokihoz, és van egy gyönyörű szép érett tüsző, bár igaz a rossz oldalon. De azért azt mondta ne lustizzunk csüt-pénteken :oops: Pcos petefészek még látszik, de a lényeg az értett tüsző. Úgyhogy boldog vagyok! Aztán következő hónapban jöhet a clostylbegyt

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


ahugika: Gratula a szép tüszőhöz. Egyébként lehet ebből is baba, láttam én már ilyet, hem is egyet.



 
 


Köszi lányok! Hajrá ahugika! akkor mint a nyulak :lol:
Nem baj, hogy ennyit fizettünk, csak legyen már eredménye!!!

Kép
 
 


Kissedi! Inszeminálás megvolt? :)
Többiek hogy vagytok?

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Hello Hugika! Igen hétfőn megkaptam a pasikat. Apinak fantasztikusan, szuper volt az eredménye. Álmunk nem reméltük volna, hogy egyszer ilyen jót mondanak. Ennél jobban már csak annak örülnék, hogyha dobogó szívet hallanék. 69M/ml!!!! A szemünk felakadt, mikor közölte a doktornő. Nekem 4 petike indult be. Reméljük jól sikerül a randi :wink:

Kép
 
 


Hello Hugika! Igen hétfőn megkaptam a pasikat. Apinak fantasztikusan, szuper volt az eredménye. Álmunk nem reméltük volna, hogy egyszer ilyen jót mondanak. Ennél jobban már csak annak örülnék, hogyha dobogó szívet hallanék. 69M/ml!!!! A szemünk felakadt, mikor közölte a doktornő. Nekem 4 petike indult be. Reméljük jól sikerül a randi :wink:

Kép
 
 


Hugika: köszi szépen, megvagyunk, növögetünk... :) jövő héten megyek integrált tesztre, remélem minden rendben van/lesz a Babocskával. :)
Veled mizújs?

Kissedi: remek hírek!!! Szorítok továbbra is nagyon neked! :)

Kép
noeeka1978
Budapest
 
 


Örömmel hallom, hogy milyen jók az eredmények! Ennek a randinak sikerülnie kell!!! :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


reméljük úgy lesz! :wink:
Noeeka ez igen már 12.hetesek vagytok. Hogy megy az idő!vigyázz magatokra!

Kép
 
 


Hello lányok! Hogy telik a húsvét? Nekünk megvolt a keresztelő, így már hivatalosan anya és apa lettünk (bár egyenlőre csak kereszt, de reméljük majd saját is!) Pénteken kell tesztelnem, így már tiszta para vagyok. Ma már nincs mellfeszülésem sem :( A hasam reggeltől érzem :( Félek!!!!!Babások nektek milyen tünetek voltak??

Kép
 
 


Kissedi nagyon szorítok!!!

Nekem a "mindjárt megjön" érzés megvolt sztem 3-4 hétig bőven! Úgyhogy ne aggódj! Nagyon sokat feküdtem, (inszem után szabin voltam egy hetet) ittam a palástfű teát. De a hasam fájdogált, és mentem wcre óránként ellenőrizni :oops:
Mellfeszülésem talán egy hétig ha volt, de tesztidőszak után 1-2 héttel.
És egyszer sem hánytam! 8)
Szinte tünetmentes a terhességem, húsundor sokáig megmaradt, most már épphogy tudok enni. De attól sem hánytam, csak nem ettem :)

Úgyhogy ne keress tüneteket, nekem sem volt. Mire dokihoz jutottunk lett viszont vagy 10 db pozitív tesztem, m. nem tudtam elhinni :lol:

Ezt kívánom Neked is!
(És én digitálissal teszteltem elsőre, mert az nagyon érzékeny, és nem kell h. kiessen a szemed, hogy pozitív vagy sem...nekem nagyon halványak voltak a pozitívjaim, a digitális pedig egyértelmű. Igaz 3000 Ft, de megérte!)

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Kép

Kép

Kép

És csak a clearblue mutatta ki!....Örültem neki....az a legdrágább. De sem a Gabriel, sem egyik DM- es vagy Rossmannos saját márkás.

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Szanita köszi a szorítást és a beszámolót.
Sajnos ma délelőtt nagyon görcsöltem és volt egy kis vérfoltom is, azóta nagyon minimális barna. Hívtam is a meddőségit, de azt mondták, hogy ne izguljak lehetséges, hogy a terhesség miatt. Ne hagyjam abba semmi esetre sem a crinone gélt, csak ha bő vérzésem van. Nagyon félek, hogy ez megint nem jön össze :cry: SZtem holnap reggel tesztelek, ha addig nem lesz rosszabb a helyzet. Elvileg a 16. napon leszek inszem után. Már ki kellene mutatni..... Hát én is dm-es tesztet vettem. 25-ös érzékenységű, Inti Med. Remélem jót mutat majd!

Kép
 
 


Kissedi: nagyon szorítok! Amit írsz azt a baba simán okozhatja, úgyhogy csak pozitívan! :) :) :)
Hogy milyen tüneteim voltak??? El sem hittem, hogy babás vagyok... Egy szatyornyi(!) tesztem van, mert az első uh-ig apuka minden reggel követelte az "sms-t"... :) Aztán az 5. hét környékén elkezdődött az émelygés, nem hánytam egyszer sem, de egyik pillanatról a másikra jött a hányinger, aztán eltűnt. Még most a héten is volt egyszer... Meg aluszékony voltam/vagyok. Ezen kívül a mellbimbóim rendetlenkednek változó intenzitással... És gyakori pisilés (kicsit olyan, mintha felfáztam volna, de nem fáj semmi, nincs folyás, stb, csak gyakran pisilek keveset). De igazán szerencsés vagyok, mert ezek szinte semmilyen tünetek, ahhoz képest, ami lehetne... :)

Kép
noeeka1978
Budapest
 
 


Noeeka már nincs szükségem tesztre. Este világosság vált, hogy nem baba van a dologban, most meg már rendesen megjött. :cry: MOst dillemmában vagyok, hogy mi legyen. Menjünk-e 4. inszemre, vagy csináltassam meg a lapart (amitől félek). Nem tudom. Gondolkodnom kellene de nem megy! A tüneteim szinte mind meg voltak, de sztem a hormonoktól. Köszi a bíztatást.

Kép
 
 


kissedi: Sajnálom. Mi nekimentünk a negyediknek és az lett sikeres. Én nem csináltattam meg a lapart. Nálad miért is kéne?



 
 


Vicky azért javasolták, mert már 3 nem jött össze, és mert 2008-ban volt átjárhatósági és akkor a baloldal nehezen volt átjárható. De most beszéltem a kaálival és ott van ilyen ultrahangos átjárhatósági vizsgálat. igaz, hogy 35 ezer, de nincs altatatás és kórházi bennfekvés, és ott is látják, ha gond van. Ez a hónap már kimarad a stimuból, de még nem tudom, hogy mit csináljak. Egyre jobban gondolkodom ezen az uh-s vizsgálaton.

Kép
 
 


Nekem is uh-os volt az átjárhatóságim! Maga a vizsgálat mindennel együtt 40 perc. És 35.000 volt, az István kórházban csinálta az Istenhegyis dokim.

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Sajnálom, hogy nem sikerült :(
Gondolom mindenedet nézték már.
Inzulinod, hormonjaid rendben? :(
És én nem gélt használtam, hanem utro kúpot. Lehet is is számít.

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


kissedi: Nekem röntgenes átjárhatóságim volt és szerintem nem volt fél óra. Sem bent fekvés, sem altatás nem volt. Nem tudom neked az előzőt hogy csinálták. Nekem nem volt gond a petevezetékeimmel, mégis csak a 4. sikerült. Mondjuk nálam a hormonokkal volt gond.



 
 


Kissedi: nagyon sajnálom! ;( ;( ;( Nem tudom, hogy belefér-e nektek de nekem is uh-s fizetős átjárhatóságim volt anno, és bár féltem tőle, de semmi nem volt (igazából végig röhögtetett a dokim, mert nagyon be voltam tojva), viszont a lapartól még jobban féltem... Szóval egy uh-s vagy rtg-s átjárhatóságiba érdemes belemenni ha kell és ha minden rendben (és reméljük igen :) ) és bírjátok lelkileg akkor mehet a következő inszem. Hátha csak a kis pihenő kell és a következő már rendben lesz, nem? :)

Kép
noeeka1978
Budapest
 
 


Kissedi! Sajnálattal olvasom, hogy neme jött össze a babóca. Ha tudod csináltasd meg minél hamarabb az átjárhatóságit. Magamról tudom, hogy nem jó halogatni a dolgokat, mert egyre jobban beparáztatom magam.. Lehet ez a kis pihi, meg kell Nektek. Nem is veszi észre az ember, de teljesen bele lehet fáradni. Aztán 1-2 hónap és jöhet az inszem :)

Nekem holnap kell mennem uhra, 8. ciklusnapom. Szedem a Clostilt, érzem mindkét petefészkem, így reménykedek a legjobbakban...

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Szanita minden rendben van a hormonokkal. Nézték mindig és szuperek az értékek. Inzulin is volt, terheléses is. az is jó volt.
Ahugika végül is úgy döntöttünk, hogy jövőhéten megcsináltatom az uh-s átjárhatóságit. Remélem nem találnak semmit, és most tényleg kell egy kis pihi is, mert besokalltam azt hiszem. Már csak ott járt az agyam állandóan. Holnap várunk az eredménnyel. Remélem szépen nőnek a petikék!
Noeeka én is így vagyok. Meg az a másik hogy mikor felébresztenek akkor derül ki, hogy mi is történt. Kikapnak valamit, vagy ilyesmi. Jobb lesz ez!
Vicky nekem is röntgenes volt 2008-ban, de az maga volt a halál. Nagyon görcsöltem, ráadásul olyan bamba volt a doki, hogy mire a röntgenezésre került a sor kicsúszott a katéter és újra kellett kezdeni az egészet, aztán a kontrasztanyaggal volt gáz. Úgyhogy ami amúgy 10 perc másnak nekem volt majdnem egy óra. :cry:
Köszönöm lányok a gyors válaszotokat és a biztatást, nagyon jól esik! :)

Kép
 
 


Sziasztok!
Csütön voltam uhn, 2szép tüsző jobb(!!) oldalon, ma kellett menni megint uhra. 22.1 és20.3mmes tüszök, most kapták meg a tüszőrepit, hétfőn reggel inszem :D :lol: Jupiééé!!!! Ja és bónuszban beindult a bal oldal is, ott is van egy 15.5mmes tüsző :D
Hihetetlenül boldog és pozitív vagyok, szerencsére pcom ellenére hatott a clostil, jobban, mint az injekció!
Na megyek örömködni, főzök valami fini vacsit! (apáról sajna mától le vagyok tiltva :oops: )

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


ahugika: Ez tök jó, drukk holnapra.



 
 


Hugika: szuper hírek! Csuriiiiiiiiiiii! :)
Hogyhogy le vagytok tiltva egymásról? Nekünk kötelező volt... ;) de ahány (kór)ház, annyi szokás... Bár mindegy is, a dokik tudják mit kell tenni a cél érdekében! :)
Jelentkezz majd! ;)

Kép
noeeka1978
Budapest
 
 


Ha hétfőn inszem, akkor előtte 3 napig nem lehet kekszelni. Utána szokták mondani, hogy dolgozzunk rá.



 
 


Azt mondják minium 48 óra tilalom, hogy legyen elég kiskatona. Utána viszont ajánlott a ráerősités... Majd jelentkezek. Drukkokat köszi :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Szóval nem elég, hogy nem tudom értelmezni amit írtok (gyors ütemben hülyülök, mióta Babocska velünk van ;) ), de mikor ezt megírom, még el is veszik... Hát skandallum! :D
No de a lényeg, hogy remélem minden rendben ment! Írj majd! :)

Kép
noeeka1978
Budapest
 
 


Ahugika ezigen!!!!! szuper, nagyon szép nagy tüszőid lettek! Nekem a closti semmit nem ért. Nekünk is mindig előtte kötelező volt együtt lenni, inszem előtt. De igen mindenki máshogy csinálja. VOlt olyan doki aki azt mondta, hogy este utánna gyúrjunk rá, volt aki azt, hogy két napig ne legyen semmi.
Én csütörtökön megyek, de már most tiszta ideg vagyok. :twisted: És ráadásul tegnap voltunk együtt és volt egy kis vérzésem. Nagyon félek, mert legutóbb mikor ilyen volt (tavaly augusztus előtt) akkor lett a hpv miatti conisatiom :cry: Hát remélem ez csak a menszi utáni kis vérzéske volt. Lehet, hogy tegnap még nem kellett volna kekszelni :roll:

Kép
 
 


Sziasztok!
Megvolt az inszem, minden ment mint a karikacsapás. Api eredményei jók lettek, bár azért a múlt heti megfázás picit látszott az eredményeken.Nem lett rossz, de a fiúk nem voltak túl virgoncak, kicsit fel kellett őket turbózni :)Most kicsit jobban éreztem a beavatkozást, és utána is erősebben görcsölt a hasam. Inszem után lefektettek egy szobában, h. pihizzek 1 óra múlva mehetek haza. Aztán arra ébredtem, h. mindjárt dél!!! A laborosnő mondta, hogy nem ébresztett fel, mert aznap senki nem jött utánam :oops: Este sajnos kötelező elmaradt, mert eléggé érzékeny volt a hasam, és mindent kívántam, csak a kekszet nem.. De remélem nem ezen múlik. Tegnap még nem mentem melózni, ma viszont lehúztam 10órát. Pocim szerencsére már nem fáj, most már csak a napoknak kellene gyorsabban pörögniük!! Hétvégén jönnek haza hugomék, szülinap ünneplés, meg esküvő megbeszélés(oktben férjhez megy :D), legalább kicsit elterelem a gondolataimat :)

Kissedi drukk holnapra!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


ahugika: Mennek a drukkok. A 4 inszememből én is azt éreztem a legjobban, ami sikeres lett. Remélem ez fog sikerülni nektek is. Várjuk a jó híreket.



 
 


Túl vagyok rajta. MINDEN RENDBEN!!!! Petevezetékek átjárhatók, méhüreg szuper jó. A doki mégis azt javasolta, hogy ne kinlódjunk inszemmel menjünk lombikra. Azt beszéltük apival, hogy még egy inszemet megcsinálunk, közben pedig elkezdjük a lombik kivizsgálást is. Aztán majd hátha összejön! Mondjuk ha minden jó, akkor miért nem jó még sem???? Amikor felfújták a ballont, vagy mit, akkor kurv@ra görcsöltem, de aztán mikor kimondták a jó hírt már nem érdekelt. Egyébként nagyon rendesek voltak, mert az átjárhatósági 35 ezer és mondták, hogy az felesleges, mert ebből lombik lesz, és nem csináltak "csak" méhüreg feltárást, de amikor felrakták a sóoldatot rögtön átment a petevezetőkön, így az is meglett végül, de fizetni csak 15-öt kellett. Így a maradékot gyorsan elköltöttük a tescoban :)
Ahugika ügyik vagytok! szorítok!

Kép
 
 


Kissedi! Akkor ezek szuper hírek!! És miért lenne ebből lombik? Mert már 3 inszem sikertelen volt? Azt mondtátok apa eredményei egyre jobbak..

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


kissedi: Én sem értem a lombikot, nálunk fel sem ajánlotta a doki. Apánál kért egy új vizsgálatot, de mivel neki jók az eredményei, ezért azt mondta marad az inszem. És végülis igaza lett.



 
 


Hugika: mennek a drukkok! :) tegnap is írtam már, de elveszett... :( de úgy is az a lényeg, hogy szorítok nagyon! :)

Kissedi: szuper, hogy minden rendben, de ahogy a többiek sem én sem értem, miért akar lombikozni a dokid... Szerintem jól teszitek, ha még inkább maradtok az inszemnél. :)

Kép
noeeka1978
Budapest
 
 


Remélem most már elküldi a hsz-t mert tegnap írtam egy oldalt és nem ment át :twisted:
Egész este kattogott az agyam, hogy ha miért nincs baj, akkor miért is nincs baba. Eszembe jutott a doki 1 mondata, hogy jobb lett volna a lapar abból a szempontból, hogy kizárjuk az endometriózist. Na ez elég volt. Most folyton ez jár a fejemben. tiszta hülye vagyok. nemhogy örülnék, hogy minden ok, most azon izgulok, hogy mivan, ha van valami összenövésem :twisted: nem bírom!!!!!!!!!!!!!
MI sem igazán értjük, de inszemezünk sztem, aztán közben lombikra elkezdjük a kivizsgálást, de közben felkeresek egy ajánlott term.gyógyászt. Ha nincs semmi gond, akkor felesleges a hormon is. Most is van egy szép nagy tüszőm a bal oldalon 12 mm, és a mnyh is 9mm volt és csak a 9. napon vagyok. :wink:

Kép
 
 


kissedi: Azért az endometriózisnak vannak tünetei. Fájdalmas menszesz pl. Miért gondolja a doki hogy endometriózisod lehet?



 
 


Vicky mondjuk eléggé szoktam görcsölni a menszi első napján. de mondjuk ennyi. Annyit mondott csak a doki, hogy a laparral jobban feltudják térképezni a kismedencét, hogy nincs e valami gond, és ki tudják zárni az endot. :?

Kép
 
 


Ez biztosan így van, de én nem biztos, hogy ezért megcsináltatnám a lapart. Bár amikor a 3. inszemünk nem sikerült, akkor én is sok mindenenelgondolkoztam, de aztán nem lett belőle semmi. Én a cisztáimat akartam volna megműttetni, de a végén nem tettem meg.



 
 


Most nekem is sok minden kavarog az agyamban. De most olvastam, hogy vérvételből is meg lehet állapítani az endot. FIzetős, de akkor sem vagdosnak :roll:

Kép
 
 


Na mindegy befejezem. Nem kattogok ezen többet. NIncs semmi gond és sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
 
 


kissedi: Ez a beszéd kislány! Neked is a 4. lesz a szerencsés. Érzem.



 
 


úgy legyen!!!!!!ámen :lol:

Kép
 
 


Sziasztok!
Sajna nem jó hírekkel jövök. Ma reggel leesett a hőm,teszt negatív(dPO15), és most estére elkezdtem vérezgetni. Még nem jött meg rendesen, de szerintem holnapra igen :( Beszéltem a dokival, csütörtökön megyek hozzá, és kezdünk is azonnal. Remélem most már több sikerrel..

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


ahugika: Sajnálom, a következőnsikerülni fog. Csak hidd el!



 
 


Látod, a laptető is erről szól! Ez jó jel.



 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron