Új privát üzeneted érkezett!

Nagyvad: üdv köztünk! Reméljük az új kombó meghozza a gólyahírt hamarosan... :D :D :D

És a laptetőmet küldöm mindannyiunk babájáért... :)
noeeka1978
Budapest
 
 


Hello csajok! Tegnap már nem jöttem, mert későn értünk haza, elég sokat vártunk, rengetegen voltak tegnap a meddőségin. Mi voltunk az 4. inszemesek, és még jöttek utánunk. Apinak 9.re kellett menni, eredményei jók, aztán fél 12-re vissza. Hát fél 1 elmúlt mire bementem. remélem nem volt késő és még jól voltak a kiskomák. Fél órát feküdtem, aztán kaptam crinone gélt és go home. este még rágyúrtunk :oops: , és most ma még pihizek. holnaptól meló.
Hát azt hittem kariaji lesz, de azt mondta a dokinő,hogy 18 nap múlva teszteljek csak. :roll: addig hogy bírom ki, nem tudom. próbálunk ezentúl nem gondolni rá! Noeeka köszi a laptető részét, gondoltam rá rögtön, hogy laptetőd lett, és ez jó! Neked mikor kell tesztelni? Ti reggel nyomjátok a gélt? Nekem kifolyik egy csomó :oops: :twisted:
Nagyvad üdv. Remélem gyarapítod a pozitiív tesztesek táborát, velünk együtt!!

Kép
 
 


Sziasztok!
A tegnapi UH-on hatalmasat csalódtam. Arra számítottam, hogy sok nagy tüszőt fogok látni, ehelyett olyan aprók voltak, hogy meg sem tudták mondani, hogy van-e egyáltalán. :(
Csütörtökön kell menni újra, addig remélem szépen szaporodnak!
Jövő hét elején leszívás, hét végén beültetés. Utána 2 hét pihi van, úgyhogy ha minden jól megy, akkor végigfekszem a karácsonyt és a szilvesztert is.
Kissedi: Nekem is kellett crinone-t használni. Én este lefekvés után nyomtam a gélt, így bennem maradt mind. Kitartás, a "nehezén" már túl vagy, a 18 nap pedig gyorsan elrepül!
Noeeka: Meglepetés ciklusból meglepetés baba lesz, nem pedig sikertelenség! Ilyenre ne is gondolj!!!
 
 

 
 

Kissedi: szerintem nem fogsz haragudni a Jézuskára, ha pár nap csúszással kapjátok a pindurt, nem? De szép lenne 3 hét múlva már arról csevegni, hogy milyen rosszul vagyunk... :D :D :D
Nekem hétfőn lesz az első vérteszt és nagyon szeretném ha ezt követné majd mégegy... A dokibá úgy magyarázta, hogy 14 nap után egy teszt, aztán megnézzük, hogy hogy gyarapodik tovább a bétahcg, majd már uh-n is fogjuk látni a babót. Hát, remélem, hogy így is lesz. Álomszerű, nem? :)
Nekem az utro nem gél, hanem kicsi golyó forma, kevés alkalommal nem pottyantom a csapba... :D de valahogy ez is elolvad, és a "burka" kijön... Remélem a hasznos része benn marad. :shock: Amúgy nem jön ki vészesen sok, egy tb elbánik vele. Bocs, ha undi voltam. :) :) :oops:
noeeka1978
Budapest
 
 


Szia nagyvad, üdv közöttünk! Reméljük, hogy szép tüszőcskéid lesznek csütörtökön! Mennek a drukkok!!!

Noeeka, kissedi mennek a babaragacsok!++++


Megkaptam ma az eredményeket, dokival sajna csak januárban tudok beszélni(elutazott és csak jövő héten jön haza), de az értékekből látom, hogy enyhén emelkedett a 60 és a 120perces inzulinom. 29.1ig normális a 60 perces 30.5 a 120 perces 37.5. Megbeszéltük a dokival, hogy ha emelkedett az inzulinom elkezdem szedni a metet 1*500, majd 2*500-as adagban(mivel gyógyszerész vagyok könnyen hozzájuthatok a cucchoz :lol: ) Szóval met, szénhidrátszegény diéta(de ez a Norbi módszer miatt már 3hónapja igy van :) ), és kéne mozogni is. Na ez lesz a legnehezebb az egészben, de muszáj lesz valamikor beszúrni a napirendembe. Majd apának többet kell vállalnia a házimunkában, most télen úgyis jobban ráér, méhei is pihennek :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Nagyvad sajnálom, hogy csalódnod kellett. Én is így jártam, mert először péntekre volt tervezve az inszem. és szerdán kicsik voltak a tüszők nekem is. De megnőttek, és ne izgulj megnőnek neked is! :wink:
Na jó Noeeka kiegyezek a Jézuskával abban a kis csúszásban. már van ajándék amit most meghozott, hát igazán nem fogok rá haragudni, ha még kari napja után is becsúszik egy hatalmas ajándék :wink: úgy legyen ámen :lol: Te hogy érzed magad. nekem néha fel sem tűnik mi volt, néha meg úgy fáj a hasam mintha meg akarna jönni. :roll: De most már befejeztem. elterveztem, hogy nem figyelek jelekre. kiadtam a munkahelyemen is, hogy nem beszélünk róla. elmondtam akinek akartam, hogy mi volt. de most már nem görcsölünk rá! és majd minden ok lesz :wink:
Ahugika sajnálom az eredményed. Ha jó a módszered akkor hajrá! Köszi a ragacsokat!

Kép
 
 


Noeeka na mizu? voltál vérteszten? Remélem minden rendben és növekszik a hcg szint :wink:

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocsánat, sűrűsödnek a dolgok, de beugrottam gyors helyzetjelentésre...
:wink:

Kissedi: igen ma voltam vérvételen, éééés... Halványan, de pozitív! :D Csütörtökön kontroll, addig mennek tovább a gyógyszerek. Annyira szeretném, ha valódi manócska lenne, és beleerősítene csütörtökig. :D
Köszönöm a babaragacsokat, én is küldöm nektek 1000-rel. :) :wink:

Nagyon izgulok... Semmi különöset nem érzek, kicsit izgágább a mellbimbóm, meg folyton úgy érzem, hogy most fog megjönni. Lehetnék brutál rosszul, kicsit megnyugtatna, az az igazság. A biológuslány mondta, hogy ne izguljak, mert inszemnél sosem tudni pontosan a "randi" időpontját, ezért (is) lehet, hogy az érték még alacsony. Nekem ugye eleve későn volt a pé, lehet a randi is lassabban ment és a beágyazódás is talán... Ebben bízom! Jajj, lányok, még tartomo ám, hogy pár héten belül együtt kell keseregnünk azon, hogy milyen rosszul vagyunk... :D :D :D
noeeka1978
Budapest
 
 


Húúúú Noeeka! Akkor halk gratula, mennek még a ragacsok!!!!!!! :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


JUhhééjjjj! ezaz Noeeka! remélem beindítottad a sort! Gratulálok (suttogva :D ) Remélem csütörtökön is jó eredménnyel jössz! A mellem nekem nagyon érzékeny, és néha szurkál a hasam, de más tünet egyenlőre nincs! Jajj csak nekem is azt mondanák már, hogy pozitív...... :roll:

Kép
 
 


Köszi Lányok a szorítást! :)

Ma tiszta para vagyok... eddig fel sem tűnt, hogy így szorít a hasam, úgy a mellem, de most csak azt veszem észre, hogy nem érzem... :cry: Olyan mélabús vagyok, félek csak egy fellángolás volt az egész, és véget ér az álom... :cry: :cry: :cry: ,

kissedi: te mikor is tesztelsz pontosan? csurizok áááám! :wink:

hugika: van valami eredménye az eredményeddel kapcsolatban? (na ezt most jól megkérdeztem... :D :D :D )
noeeka1978
Budapest
 
 


noeeka: Halk gratula. Ne izgulj, nekem a melle egyáltalán nem fájt. A hányinger pedig csak később jött. Annyi volt, hogy egy ponton szúrt a hasam. De az is csak épp hogy észrevehetően. Ott van az a babácska, ne izgulj.

Mi itthon vagyunk, Barbus tegnap nagyon csúnyán elharapta a nyelvét, majdnem átment rajta a foga. Szerencsére nem kellett műteni, de azért bevittük tegnap az ügyeletre, nézzenek rá.



 
 


vicky: Halkan köszi! :) Igen, sejtem, hogy ahány várandósság, annyi féle képpen zajlik. Próbálok nem parázni, és idegileg rendben maradni csütörtökig... :D :D :D meg remélem utána még vagy 30 évig... :D :D :D
Mielőbbi jobbulást a kis hercegnőnek. :cry: Mi történt?
noeeka1978
Budapest
 
 


Noeeka! elvileg 28-án lenne esedékes a teszt. bár addig még nagyon sok idő van :roll: :twisted: ma nekem nagyon hányingerem volt (de lehet, hogy csak a hormon miatt/bár reméljük más van a dologban! :wink: )
Vicky sajnálom Barbust! nagyon rossz lehet. szegénykém. én ma a számat haraptam el :x na az sem volt semmi. azt hittem kiesik egy darab

Kép
 
 


Barbus szerencsére sokkal jobban lett délutánra. Nagyon csúnya még a seb a nyelvén, de már evett is és rosszalkodni is volt kedve. :-)

noeeka: Nem tudom mi töttént igazán. Bement a szobácskájába, ahol sötét volt. Csak azt hallottam, hogy üvölt. Persze azt sem rögtön hallottam meg, mert magára zárta az ajtót. Azt ő mondta, hogy leesett az ágyról. Szerintem mellé léphetett és estében beütötte a száját az ágy szélébe.



 
 


Kissedi: nagyon szorítok, hogy "Jézuska kicsit megkésett ajándéka" legyen a rosszullét hátterében... :) :) :)

Vicky: azért az jó hír, hogy már van kedve rosszalkodni, de nagyon ijesztő lehetett. Szegényke. :cry:
Nekem épp nőtt valami biszbasz (már bocsánat) a nyelvemre - a héten a második - és baromira fáj... bele sem merek gondolni, hogy seb lenne a nyelvemen. :)

Ma megint érzelmi hullámvasúton vagyok... egyik pillanatban teljes feldobottság, a következőben abszolút mélabú... épp leszálló-ágba kerültem, úgyhogy gondoltam írok nektek, az mindig feldob. :)
És holnap már csütörtök... hjjajj...
noeeka1978
Budapest
 
 


noeeka ismerős az állapotod. én is néha repülök, de néha nagyon zuhanok :roll: Nagyon szorítok neked holnap!!!!!!

Kép
 
 


Épp most voltunk karifát venni, mindenünk tiszta sár (ott választottuk ki és vágták ki frissen), fáradt vagyok, émelygek és néha szurkál a hasam. remélem egy hét múlva már látom a pozitív bizonyítékát is mindezeknek!

Kép
 
 


noeeka: Hát ezzel a sebbel a nyelvemen én biztosan egy hétig csak pépeset ennék. De Barbus ma már simán evett mindent. Pedig még bőven sebes a nyelve.

Ma bementünk a bölcsibe a karácsonyi partyra. Annyira aranyosak voltak.



 
 


A csipet csapat:

Kép



 
 


Sziasztok Lányok! Vámpírokon túl, de eredmény előtt vagyok... Az imént telefonáltam, de csúszik a labor, úh kb egy óra múlva minden kiderül. Nem írom, hogy mit érzek, nem tudom szavakba önteni. :cry: (mélypont, jól sejtitek... :lol: )

Kissedi: biztatóan alakulnak a jeleid nagyon! Csuriban vagyok egészen... :) :) :) ezek szerint ez a hullámvasút általános inszemes jelenség???

Vicky: nagyon aranyosak! Barbus pedig igazi kis hölgy! :) :) :)
noeeka1978
Budapest
 
 


noeeka: Addig semmi nincs veszve, amíg nem negatív az eredmény. Tessék pozitívnak lenni, aztamindenségit! :-)



 
 


Vicky: igenis, értettem, már mosolygok is! :D :D :D (még 15perc...)
noeeka1978
Budapest
 
 


Alig vártam, hogy hazaérjek és nézzem, hogy mi újság Noeeka!!! Jajj, van már eredmény? úgy izgulok értetek :)

Kép
 
 


Hát nem tudom ez a hullámvasút minek a jele :roll: Reméljük jót jelent. Én ma reggel tiszta idegbajjal indítottam (összekaptunk apival, szar semmi dolgon). Rögtön robbanok, hmmmm :wink:

Kép
 
 


Na? Mi van már? Ugye azért nem írsz, mert annyira jó hír, hogy meg kell először emésztened?



 
 


Pont erre gondoltam Vicky :lol:

Kép
 
 


Vicky nagyon aranyos a kis csapat :)

Kép
 
 


Ugye? Jó az arány a csoportban, mert van 3 lány és 7 fiú alapból, de az egyik kislány sokat betegeskedik (meg mióta a kistesója megszületett azóta csak keveset járhat), a másik meg még csak egy éves. Szóval a lányom a sztár. :-)

noeeka: Na elég lesz már az örömködésből, tűkön ülünk.



 
 


Vicky :) az a jó, ha érvényesül a csaj!
Noeeka???

Kép
 
 


Az hagyján, hogy érvényesül. Csak szerinted miért autót meg vonatot kért karácsonyra és Verdákat nézet velem napjában 100x? :-)



 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsánat, nem jöttem rögtön, mert sajnos már nincs velünk a kicsink és ezt előbb megpróbáltam kibőgni majd kialudni magamból... :cry: :cry: :cry:
Persze teljesen még nem sikerült azt hiszem de most, hogy olvastam mennyire vártatok sokkal jobban vagyok... :lol: :lol: :lol: Sajnálom, hogy nem jó hírekkel jöttem. :(

Viszont kissedi nem mintha terhet szeretnék tenn a nyakadba, de rajtad a világ szeme... (A miénk mindenképpen...) :D :D :D :shock:

Szóval summázva, inszemek:babák 2:0... :(
noeeka1978
Budapest
 
 


Noeeka nagyon sajnálom!! Egy kicsit gyászolni kell, de holnaptól új ciklus, új remények!!:) És jövő karácsonykor már mindannyian babázni fogunk!!! Ez Tuti!!:D :D(jöttem én is 10 percenként, csak lusta voltam írni :oops: :oops: )

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


noeeka: Nagyon sajnálom. :-(

Tényleg a tiétek a jövő év lányok. Koncentráljatok a jövő évi karácsonyfára, amit már a babátoknak mutogattok.



 
 


Noeeka :cry: nagyon sajnállak! Jajj, szegénykém. Próbálj megnyugodni, és új cél elé állni. Nagyon-nagyon nehéz tudom, de erős vagy és menni fog, muszáj mennie!! Nagy ölelést küldök neked.

Kép
 
 


Jajj csajok! a hullámvasúton megint lefelé megyek :( egész délelőtt úgy fájt a hasam, mintha meg akarna jönni :twisted: Vicky ez még jelenthet jót, igaz???? :? A mellem sem fáj annyira mint eddig. FÉLEK :cry:

Kép
 
 


kissedi: Nekem egy pontban szúrt odabent. De a meddőségis fórumban volt olyan, akinek ilyen nagyon erős mindjártmegjön érzése volt és mégis baba lett belőle. Kitartás!



 
 


Köszi Vicky, próbálom nem feladni! Azt mondta az egyik ismerősöm, amíg nem tudod a rosszat, addig nem kell rágondolni. Hát próbálom.... most ajándékot csomagoltam. Vár rám egy halom mocskos edény, takarítás, holnap sütés. Valahogy majd eltelik már ez a pár nap... Remélem aztán minden ok lesz. Nekem is egy pont van ahová nyilall, a köldökkel egyvonalban a hasam alján. Api azt mondta, hogy biztos ott csimpaszkodik a kismanó és ő húzza :lol: :wink: A hugom is épp tegnap mondta, hogy neki is a 12. hét környékéig volt olyan érzése mintha megjönne.... Reméljük ez nálunk jót jelent!

Kép
 
 


Sziasztok!

Noeeka, nagyon sajnálom. :( Nem feladni, jönni fog a baba, csak tarts ki!!! Én drukkolok!!!!!!!!

Kissedi, Lexinél már nem emlékszem, bár férjem szerint ott is folyton mondogattam, hogy meg fog jönni, a fiúknál legalább 2 hétig tuti éreztem, a pozitív teszt után is. Alhasi vérbőség okozza, nem kellemes, de teljesen normális, hogy így érzel. Szorítok nagyon!!!!!!!!!!

Vicky, szép nagylányod van. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok! Bocsánat, hogy megint eltűntem, de kicsit gyászoltam, meg csináltam mindenfélét, hogy ne gyászoljak, szóval értitek... :)
Viszont most hogy elolvastam amiket írtatok, annyira elérzékenyültem, olyan jó, hogy vagytok köszönöm! Most megjöttek a vendégek, de később még leszek!
:)

Kissedi: nem lesz baj, csak pozitívan! Szorítok nagyon! :)
noeeka1978
Budapest
 
 


Noeeka örülök, hogy már egy kicsit jobban vagy! Köszönöm, hogy szorítassz értem! ölellek!!!
Beze köszönöm neked is!
Ma már szinte semmi bajom! A hasam olyan mintha kicsit izomlázam lenne, de nem görcsöl. tegnap voltam a 28.napon. Most meg azért izgulok, hogy nem fáj !!!Ájjjjjjjjajjjjjj! tiszta hülye vagyok!
Na megyek terelem a gondolatom. Sütés-főzés aztán mozizunk egyet!

Kép
 
 


Kép

Ha már nem jönnék, akkor BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!

Kép
 
 


Boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!

Kép



 
 


Sziasztok

Noeeka Sajnálon a negatív eredményt de kitartás.
Vicky szép nagy lány lett Barbus!!!
Mi hazaköltöztünk Bajára jobb így apa minden nap megy át szekszárdra.

Nagyon békés boldog karácsonyt kívánok nektek !!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Áldott, békés karácsonyt kívánok én is nektek! :)
noeeka1978
Budapest
 
 


Ne haragudjatok, hogy Karácsonykor terhellek benneteket, de muszáj kiírnom magamból. Nem bírtam tovább reggel teszteltem, és negatív :cry: :cry: :cry: borzasztóan érzem magam, az ellenségemnek nem kívánnám. nem igaz, hogy sosem sikerül!!!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Kissedi, kimondhatatlanul sajnálom. :(

Vius, akkor most nem ovis Dari? Miért költöztetek vissza? Nem szerettetek itt?

Boldog karácsonyt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kissedi! Borzasztóan sajnálom, de ne add fel! Lehet még csak korán teszteltél, elvileg még 2 nap nem?? Csak pozitív gondolatok!

Mindenkinek Boldog Karácsonyt!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Köszi lányok! Már kicsit jobban vagyok. Apival tegnap jól kisírtuk magunkat.
:cry: :cry:
Ahugika sztem felesleges reménykedni. :( Azért pénteken ellövök még egyet, csak hogy tartsuk magunkat a forgatókönyvhöz. Sajnos egyre nehezebb pozitívnak lenni.
Nagyon sokat beszélgettünk tegnap este apival, hogy hogy legyen.... először én rögtön rávágtam, hogy befejeztem, nem megyek többet! De ha már elkezdtük, és belerázódtunk, akkor nem adjuk fel. Sikerülnie kell!!!!!!!!!!!!!!!!Meg hát egyre idősebbek leszünk, aztán az is gáz. Úgyhogy februárban megyünk legközelebb, aztán csak előre nézünk, és lesz babánk!!!!!!

Kép
 
 


Na tessék laptető :lol: Hátha bejön :wink:

Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron