Új privát üzeneted érkezett!

Odri!

hány napig adjam még este a viburcol kúpot Vivinek. már 4 napja adom, és már csak 1-2szer kel fel. az alsó dupla szinte szépen kijött de a másik dupla foga még csak alig. így megvan a 16 fogunk!

Kép
 


bocs, az első mondat végén kérdőjel akart lenni:)

Kép
 


Andy, szerintem egy hétig ad neki a kúpot.
Lilinek is 16 foga van. Sajnos kezd leszokni a délutáni alvásról. Biztos elég neki az esti alvás. Végülis 8-kor már alszik általában reggel 8-ig. Berakom az ágyába és eljátszik... :lol: :lol: ma pl be is aludt....

Kép
Kép
 
 

 
 

Bejelentkezem én is :)
Mi is megvagyunk, bár Bence lázas volt 2 napig, semmi más egyéb tünet. ma eddig nem volt láza, igaz, még előttünk az éjszaka.
Annával hétfőn kezdjük az ovit, nagyon be vagyunk zsongva mindketten :)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mágnes! örülök hogy jelentkeztél, gyere gyakrabban! majd írd meg mi volt a szoktatásnál, engem nagyon érdekel, szeptemberben megyünk bölcsibe sajnos:(

Odri!
tegnap már nem adtam neki a kúpot, mert már nem fogfájósan sírt éjjel, csak picit fentvolt. Szerintem most egy kis nyugi lesz, amíg a szemfogai be nem indulnak. ja és 2szer kel fel max. túl kipihent vagyok:) aludtam 8 órát, persze 2huzamban. azóta minden bajom van:)

hát azért próbáld meg Lilikét altatni délben is, mert szerintem kell nekik a napközbeni pihi, bár ahogy mondod milyen jól alszik éjjel....
Vivi reggel fél 7kor mindig fentvan, és általában nem alszik vissza.
majd írj!
jóéjt mindenkinek

Kép
 


Nálunk is fél 7-es ébresztő van... Nem kimondottan örülök neki :?

Anna és Bence együtt alszanak napközben is, 2 -2 és fél óra alvást prudukálnak .

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Lili is visszatért a napközbeni alváshoz, persze előfordul, hogy nem akar aludni de akkor meg eljjátszik a kiságyban. Aztán meg elalszik.

Andy, örülök, hogy azért tudsz aludni.

Mágnes, jó, hogy te is irsz. Biztos menni fog a beszoktatás:)

Kép
Kép
 
 


Mágnes!

ha van időd írj kicsit bővebben, nagyon érdekel!

Odri!
örülök, hogy megint alszik ebéd után. ha csak 1 órácskát, de legalább az is alvás estig és nem lesz hisztis. szokott? mert Vivi sokszor.....
és ahogy nő, egyre okosabb és többet akaratoskodik.
ti is tápszereztek még?
nekem lassan majd el kell kezdenem a tehéntejet, hogy mire bölcsibe megy kiderüljön az allergia, ha van. remélem nincs. a joghurttól és a krémtúrótól sincs baja.
szép hétvégét mindenkinek.

többiek?

Kép
 


Andy, szerencsére alszik ebéd után, de most már magától. Az esti alvás még nem nagyon megy egyedül.
Lili is hisztis néha és lefekszik a földre ha nem az van amit akar. Ő is egyre okosabb és ezáltal egyre akaratosabb is...van, hogy az apja nem birja. Nekem meg hisztizhet :lol: :lol:
Már megy neki a fogmosás, persze még fogkrém nélkül.
Még van tápi...kell az ilyen folyadék is. Én probálkoztam Lilinél feles tejjel de nem izlett még neki, kakaóval sem. Ja és a tejbegriz sem, talán kis idő múlva újra megpróbálom. Lilinek sincs semmi baja a tejtermékektől, mindent megeszik. A tojást is szereti....
A probálkozást feles tejjel kezd.....

Nektek is szép hétvégét!

Kép
Kép
 
 


sziasztok!
lányok merre vagytok?
van egy pár jó kis képem, mindjárt töltöm fel.

írjatok

Kép
 


Kép

Kép

Kép

Kép
 


Andy, nagyon édes Vivike....
Mi jól vagyunk, Lili néha kikészit a hisztijével... :lol: :lol:

Kép
Kép
 
 


Odri!
akkor megint ketten levelezünk és tartjuk életben a topikot.
most jöttünk meg a 1,5 éves oltásról. remélem nem leszünk lázasak.
dokinő megnézte a fogait, azt mondja elég rendesen lentvannak a szemfogai is.
nahát elég jól voltunk most 2-3 hétig, gondoltam hogy hamarosan megint jön a káosz:)

jól vagytok?
puszi
többiek?

Kép
 


Sziasztok!

Gondoltam életjelet adok magunkról. Olvasgatok néha, de kevés időm van. Fanni sokszor nyügi, hol fogak, hol betegség, hogy ki tudja mi. Persze továbbra sem jött ki több foga, maradt 6.
Sokat dumál, mindennek az első 2-3 betűjét mondja. Sőt alkot is saját szavakat.
Ici-pici helyett: ippi-ippi. Majd megzabáljuk!

Mi február eleje óta mindhárman betegek vagyunk kisebb megszakítással. Most lehet csak megfázás, de lehet vírus is.

Ha minden igaz és minden jól alakul, akkor novemberben születik Fanni tesókája. Egy kicsit aggódok az őszi sok + teszt után - tesztek miatt, nehogy megint elmenjen a baba, de próbálok csak pozitívan gondolkozni.

Megyek mert befejezték a pancsit apával, megyek fürdeni.

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nati:
Halk Hatalmas Gratula nektek Fannitesoert!!!!!!!
Kivanom, hogy problemametes babavarasod legyen!!!!
Hogy erzed magad?

Andy:
de edi lanykad! Ilyen batran all mar a csuszdan???

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nati! nagyon örülök és gratula a picurhoz. hogy érzed magad? émelygés? rosszullétek?

Márti! Ti hogy vagytok odakinn?
soakt esik az eső?
fiúk és a pici lányod?

Vivi nagyon ügyes már a csúszdán....
csak most megint jön a fogunk, volt 2 hét pihi. nagyon sírdogálós az éjszakánk, amúgy jól vagyunk

Kép
 


Andy:

Koszi,jol vagyunk.Vagyis most epp betegen,itthon ulnek a fiuk. Anettnek most jon a 8. fogicaja es egesz nap nyugolodik.
Nem esik sokat mostanaba az eso.Nagyon tavaszias az idojaras. tegnap pl.rovidujjuba voltam kkint annyira meleg volt.
Vivinek hany foga van?

Kép
Kép
Kép
 
 


Nati, gratula a picihez, vigyázzatok magatokra. Minden rendben van?

Márti, örülök, hogy te is jelentkeztél. Mi baja a fiúknak?
Itt is kezd tavasz lenne, de szerintem még kevés kint a rövidújju.
Lilinek 16 foga van. Most jönnek az utolsók.

Andy, elöbb -utóbb mind kint lesznek és akkor aludhatsz...nem sokat mert majd jönnek más problémák:)
Mi voltunk szemészeten, hála Lili szeme tökéletes. Nem örökölte az apja rejtett kancsalságát.
Hosszú lenne leirni, mert az a számitógépes vizsgálat szart sem ért caak fizettünk érte. Nagyon pipa lettem rájuk.
Lili is szívesen csúzdázik... :lol: :lol:
Képzeld már este is egyedül alszik a saját ágyában.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Márti, örülök a jóidőtöknek. Ma nálunk is megklezdődött a tavaszodás.
fiúk javulnak? nátha-influenza?

Odri!
nekünk is 16 fogunk van, 3 napja hője van és már éárzem a felső szemfogak jönnek nagyon le, de még nem látom a kis fehér fogat... gondolom még pár nap lesz. általában 6kor kel a Vivi mostanában és éjjel 2-3 óránként kelek mellé, pedig adom már 3.napja a vib.kúpot,. de nagyon nyügi.
ügyes Lilike hoyg egyedül alszik az ágyában este is.
Vivit kb 1 hónapja szoktattuk rá, mert csak velünk akart aludnia múltkori betegsége után. amúgy kb 4 napis sírt, aztán megszokta.
meg kcsiit vártam, hogy mikor lesz már totál fáradt és akkor etettem meg a tápival.
lassan el akartam kezdenia tehéntejet, de msot várok amíg kijön a 2 felső szemfoga is, mert kicsit hasmenéses, nehogy ne tudjam mitől van baja....

ti már isztok tehéntejet?

Kép
 


Sziasztok!

Jó vagyunk, tegnap voltam uh-n, de még picike, nincs még szívhang. Kb 5-6 hetes lehet, ha a peteérésemet nézzük. 2 hét múlva megyünk vissza, remélem már többet látunk. Ugye, ha 1 petezsák van, akkor csak 1 baba van? Egy kicsit aggódtam ikrek miatt.

Fanninak kibújt a 2 alsó kettese, de még nincs vége, mert jönnek az örlők is. Őő az ágyában alszik, de éjjel ha felébred (és ébred!) akkor csak velünk jó neki. Próbálnám visszaszoktatni, de most nagyon álmos vagyok éjjel, így nehéz.
Fanni is imád csuszizni. Van itthon egy rövid Micimackós csúszdánk, karácsonyra kapta, januárban megtanult egyedül felmáészni és lecsúszni rajta. Előbb hason, majd fenéken is.

Odri
Lili magától alszik el az ágyában, vagy mikor elaludt leteszed?

Márti
Jobbulást a fiúknak!

Kép
Kép
 
 


Nati, Lili eddig rajtam aludt el megszokta a közelségem. Most kaja után várok egy kicsit, majd beteszem az ágyába és ott vagyok egy kicsit vele. Probáltuk úgy is, hogy berakom és ott hagyom de az nem ment. Most kislámpa mellett alszik el. Lehet félt a sötétben. De éjjel nem szokott felkelni, max felsír néha de visszaalszik.
Ha 1 petezsák van akkor csak egy baba. Nekem elöször kettő volt, de az egyik felszívodott. Én is megijdetem, hogy ikrek lesznek.

Andy, lilinek már alul és felüll is kint van a szemfoga. Az utolsó 5-ös fogaknek kell kibújniuk. Most nagyon jön a nyála, lehet megindult.
Mi a tehéntejet nem probáltuk, csak felesben szabad elöször. Fél tej fél viz és össze kell forralni és lehűteni. Igy probáltuk de még nem jött be neki. Lassan megint megprobálom. Azt is hallottam, hogy lehet tenni a tápszerbe egy kis kakót, hogy megszokja.

Kép
Kép
 
 


Ja Lili ma megkapta a kullancs elleni oltást első adagját...

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nati! igen, ha egy petezsák van akkor 1 babóca. 2 hét múlva biztosan hallatok már szívhangot is, dejó lesz.
mindig aludnál? dejó. és émelygés? bár inkább legyél sokat álmos és a rosszulét meg kerüljön el! drukk.

Odri!

Nem lett hője az oltástól Lilinek? 2 adagban adják be?

szerintem amilyen kis hisztis mostanában Vivikém, meg válogatós a kajában neki sem fog bejönni a tehéntejci. most megvárom míg kijön a 2 felső szemfoga, aztán....
amúgy nekünk február közepén jött ki a 2 alsó őrlő foga, persze akkor volt vírusa, meg láza is. na a lázra hamarabb kijöttek a fogai.

úgy örülünk a jóidőnek!!!
már jobban is alszik Vivikém, jobban elfárad a jáccótéren. most Vivike 2 napja egyfolytában hintázni akar, a lakásban is és a jáccótéren is.:)
jó hétvégét mindenkinek!

Kép
 


sziasztok, merre vagytok?????

Kép
Kép
 
 


teszek fel egy pár képet....

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
 
 


szia Odri!
akkor megint mi ketten levelezünk, nemtom a többiek mért nem írnak.....

nagyon jók a fotók, nagyon sok haja van már Lilinek, nagyon édes.
jóllátom a bugyikát? kezditek a pelusról való leszoktatást?
hogy megy? hogy vagytok?

Vivinek kijött mindkét szemfoga felül a héten, meg múlthéten.
most már csak 2 szemfoga van vissza alul, és 2 napja végigalussza az éjjelt, és ebéd után is 2-3 órát alszik. gondolom most piheni ki ezt a másfél évet amíg jöttek a fogacskái.
majd írj
jóéjt mindenkinek
többiek ti is írjatok

Kép
 


Kép

Kép

Kép
 


csúszdán

Kép

mit is csináljak?

Kép

Kép
Kép
 
 


Andy, igen ketten levelezünk:) nem tudom a többiek hol vannak?

Háááát kezd nőni a haja, de még nincs olyan sok...de copfot lehet már csinálni neki:) Persze, mivel szőkés a haja nem is látszik, hogy mennyi van.
Jajjj dehogy, az a gatya a tesójáé és felvette. Állandóan abba akart lenni:)
Majd május körül elkezdjük a bilire való szoktatást. Akarok venni neki zenélős bilit.
Lilinek alul és felül is kint van a szemfoga.
Szerintem most jön neki az utolsó 5. fogak. Állandóan nyügi és hisztis...néha megörjit. Lefekszik a földre és hisztizik. Nálam semmit nem ér el vele.
Ebéd után ő is alszik 2 órát és magától alszik el. Ja és már este is.
Vivinek kint van a hátsó 5-ös foga is alul meg felül?
Jó, hogy végig alusza újra az éjszakát.
Lili néha felsír, de vissza lehet altatni.
Képzeld most már megy a fogmosás fogkefével...

Nagyon édesek a képek:)

puszi

Kép
Kép
 
 


Kellemes nyuszit mindenkinek és sok locsolót!

Puszi

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

bár szerintem csak Odri fog nekem válaszolni.
hogy telt a húsvét?
Vivike sok játékot kapott, azt kértünk:)
csak nem volt jóidő itt nálunk sajnos.
Remélem azért hamarosan visszajön a 20 fok, jó lenne.

Odri!
igen az alsó fogakból már csak a 2 szemfoga hiányzik. szóval másfél évesen 18 fogunk volt. ami tök szuper,de most is szenved szegényem, 3 napja köztünk alszik, így csak 3szor kel fel éjjel, amúgy a saját helyén meg 100szor sír. de alig eszik napközben is.
de minden fogánál így volt.

na megyek, mert még nem aludt el.
pusz mindenkinek

Kép
 


Szia Andy, milyen igazad volt:)
A Húsvét eltelt, semmi különös nem volt. A locsolkodókat amúgy sem szeretem. Lili csak tőlünk kapott játékot a többiektől a szokásos nyuszicsoki..:)
Itt se volt jó idő és most meg egyenesen pocsék:(
Na akkor leelőzte Vivi Lilit....de szerintem neki most jönnek a leghátsók, mert állandóan a keze a szájában van és folyik a nyála.
Hála Lili a foga miatt nem szokott felkelni.
Egyre tündéribb....a család kedvence.

Puszi nektek

Többiek?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

de gondolom Odri válaszolsz csak:)
de én annak is örülök, nagyon
hogy vagytok?
milyen szeszélyes ez az április, döbbenet.

gondoltam hogy nálatok is a kiscsaj a család kedvenve:) nálunk is dettó
oylan édes, és annyit dumál. és szépen beszél.
már modnta a múltkor: Szandra eszik ropit. (unokatesó)
büszke vagyok rá nagyon, mert a jáccón sok a hasonló korú és a 2 év körüli kisgyerek, és csak Vivike dumál ennyit:)

amúgy hogy vagytok?
puszi mindenkinek

Kép
 


Andy, boldogságos névnapot kívánunk!
Puszi, Lili és Adri

Kép

Kép
Kép
 
 


Kedves Odri!

nagyon szépen köszönöm hogy gondoltatok rám, aranyosak vagytok!

ti hogy vagytok? Lilike?
végre kicsit jóidő van, maradhatna is:)
pusz

Kép
 


Sziasztok!

Andi, így utólag is boldog névnapot kívánok!

Nagyon helyesek a lányzók, most jutottam el oda, hogy visszaolvasgassalak benneteket. Kissé besűrűsödtek a napjaink, mert rengeteg minden történt velünk. Ja, és Nati, gratulálok a bébidhez!

Velünk történt:
eladtuk a házat és már hónapok óta húzódnak a dolgok, rengeteg dolgot kérelmet meg ki tudja még mit kellett intézni. Ha hiszitek, ha nem minden nap Pestre kellett mennünk emiatt (rengeteg idő pénz, energiánkba került) aztán végre megtörtént a csoda és zöld utat kapott az ingatlanbizniszünk. Ekkor meg már az új házat kell(ett) elkezdeni kipakolni, a szüleimet kiköltöztetni, mert sajnos maguktól nem csináltak semmit. Illetve pontosítanék... Semmmit nem segítettek pakolni, mindent a féremnek kell csinálni. Én is segítettem, már amennyit tudtam egy nagy pocakkal és még ez sem hatotta meg őket. A legdurvább az volt, hogy a függönyt is a férjem zerelte fel nekik, néhány dolgot szintén ő pakolt el nekik! A többi meg 3hete úgy áll, ahogy lerakta. De nem érdekel, mert már az ő részükön vannak. Apum viszont építkezés terén segít. Nagy szükségünk lett volna a segítségükre a mi költözésünkkor, amit nem igazán kaptunk meg -aput leszámítva, hisz ő a butorokat szerelte szét, de nekem szükségem lett volna arra, hogy vagy segítsenek vagy Lizára vigyázzanak. De nem baj, mert már anyúsékhoz költöztünk jó egy hete. Férjem dolgozik-építkezésen van és most fogok szülni :) szóval kemény ez így.
Csütörtökön fekszek be és pénteken megszületik Hanna babánk :) amit már nagyon nagyon várunk!

Legyetek jók, puszilok mindenkit!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
 


Szia Magdi, végre, hogy irtál. Már azt hittem megszültél....
Hogy hogy hamarabb szülsz? Ezek szerint császár lesz. Én is pénteken szültem:)
Megtennéd, hogy küldesz sms-t ha megvan a bébi....Kitartás már csak pár nap.....
Örülök, hogy sikerült eladni a házat. Akkor ti hol fogtok lakni?
Nem semmi amit a szüleid csináltak, pedig most igazán kellett volna a segítség nektek. Akkor az anyósodékhoz mentek majd a picivel?

Puszi

Kép
Kép
 
 


persze hogy küldök smst :) Igen, császár lesz ez is. de már nagyon nagyon várom.
Hát tudnék mesélni... Igen anyóséknál lakunk max 2hónapra terveztünk. Ide hozzuk a picurkát. Rendi volt anyós 3hét szabit kivett :))) anyám meg még nem szólt... de nem is baj....

Hu, képzeld, kétszer mentem be a kórházba úgy hogy szülök, egyszer 5perces rendszeres fájásokkal, ami nem néhány órát tartott, hanem sokat és szabályos volt ctg alapján is igaziak voltak, aztán estére elmúlt, majd kb 1 hétre rá 6perceseim voltak, de előző nap rendszertelenek voltak non stop. Aztán mikor a nyákdugó is elment hajnalban, mondtam, hogy megyünk a kórházba, aztán még egyszer volt ilyen, de bevettem magnéziumot és azóta egyben vagyok mondhatni görcsök nélkül... Szüval megviccel rendesen Hanna baba

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
 


Sziasztok, a mai napon megszületett Magdi kislánya 9:33-kor, Hanna Szófia. 3970 gr és 52 cm.

Kép
Kép
 
 


Magdi:
hatalmas gratula Hannához!!! Micsoda méretek!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Magdi!
Gratula! nagyon szépek vagytok. azért valahogy üzizz, hogy minden oks.
Odri te tudsz többet?
jól vagytok? Lilike?

bocsi, hogy nem írtam.
másfél hete beteg Vivi, már lábalunk ki. egyszerre nő a két alsó szemfoga és persze megint beteg lett, arcüreg és fülgyulladás a kis náthából.:(
már joban van, az egyik fogacska kibújt, nagyon várjuk az utsó szemfogat!
puszi mindenkinek

Kép
 


Sziasztok!

Köszönöm :)
Elnézést, hogy nem tudok jönni, de nincs itthon a gépem valamint elköltöztünk, átmenetileg anyóshoz és ritkán jutok el ide... AMúgy Pamukli is megszült :)

Szüléstörténetem:
Csütire voltam hivatalos a befekvéshez, hogy péntek reggel elsőnek műtsenek. 8ra megjelentem, 3helyen kellett felvetetnem magam. Mindenki kedves volt, egy nővér meg leszarom stílusú volt, de kibírtam. Meg uhuztak, ctgt csináltak és megvizsgáltak. Aztán mondták, hogy várjak a szobámra, mert kész vagyok, de sajnos teltház van meg még a műtőben és a szülőszobán is. Shocked ezek a fránya megérzések.... A dr volt kiakadva, hogy 1órakor még a padon ücsörögtem. Na ekkor már minden bajom volt, kértem ebédet -hisz felvettek-, kaptam is. Nagyon fini volt (gyümilves, krumplipüré és grillpipi). Megnézett a drim, hogy mi a helyzet, majd megjegyezte viccesen, ha haza akarok menni, menjek. Erre felcsillant a szemem és elkezdtem szedelőzködni. Erre hangosan felnevet, hogy csak viccelt. Sad aztán egy fél óra múlva jött, hogy pakoljak, mehetek haza, másnap fél 7e vár. NA ekkor én nevettem ki és mondtam neki, hogy ne szórakozzon. (nagyon jó fej dr). Azt mondja, hogy most nem viccel, mert nincs szoba. Majdnem sírvafadtam. HAzacuccoltunk. Egész éjjel aludtam vagy 2-3órát. Elindultunk a vágóhídra. Hihetetlen ideges voltam, annyira stresszeltem magam, hogy iszonyúan elkezdtem szédülni. Beballagtam egyedül, mert Gyula is ideges volt és el kellett szívnia egy cigit. Erre benyitok az osztályra és a drim vigyorogva, kávéval a kezében várt. Tök jó neki, hogy rutin, én meg ott aggódtam. És akkor elkezdődött a procedúra- 3 egység infúzió lement, 4féle szert szúrtak az infúziómba, aztán egyszer csak -szemben volt a műtő- mint a hollywoodi filmekben a műtőben felgyulladtak a lámpák és kitárult az ajtó, mint az ufók, beöltözve de nagyon kedvesen invitáltak be. A szülésznőhöz kétségbeesve fodultam, hogy nem e lehetne visszacsinálni. Kinevettek Sad Na ekkor már teljesen kivoltam. Jött az EDA, nem fájt, de nem volt jó érzés. aztán pikpak zsibbadt mindenem, nem úgy mint az elszőszülőttnél... mikor mondtam, hogy már alig ézem, felpakoltak az asztalra és éreztem nagyjából ahogy a katétert felnyomják, de nem fájt. Aztán nem tököltek, nyissz. Jó gyorsak voltak, még magamhoz se tértem, mikor mondják, hogy a feje már kinn van, erre nagyon elkezdték nyomni -közben valamelyik dr azt mondta, hogy kissebbre számítottak- annyira, hogy már akarrtam szólni, hogy a bodámat tuti eltörik, és akkor olyan keserves sírás jött Smile megszületett az én kis drágám! Hangosan mondtam, hogy Hanna, egyetlenem, itt vagyok. Közben hozták oda egy pillanatra és a hangomra kinyitotta a szemét és keresett!!!! rámnézett és elhallgatott. Hát ez részemról szerelem volt első látásra.

Akkor elvitték és elkezdtek összestoppolni. A műtét kicsit megviselt, mert 2szer majdnem elhánytam magam, egy drnő ott tartotta a tálat, aztán a szívem hihetetlenűl elkezdett verni, meg elöntött a foróság, közben nagyon remegtem. Ekkor a számat az a nő megmosta és kaptam borogatást. Majd a bal oldalamban kibírhatatlan fájdalmat éreztem, de nem mondtam, sznvedtem. Kitoltak az őrzőbe. Ott könyörögtem a fájdalomcsillapíóért, de levegőt már alig kaptam, annyira fájt. Aztán jött a megváltás, egy nagyon erős f.csillapítót kaptam. meg utána még 3AT... Behozták hozzám Hannát, hogy cicire tegyék. Mondtam, hogy még a homokzsákot sem tudom elviselni, úgyhogy bámennyire is fáj a szívem érte, de nem szeretném. Aztán apja kapta meg. Smile Szuper érzés, látvány volt!

A mese folytatódik holnap, ha netán a gép itthon lesz Smile Annyit még, hogy valami dudor lett a hasam bal oldalán. Én sérvre tippelek.... pénteken megyek megmutatni. Drukkoljatok, nagyon félek, mertt nem akarok még egy műtétet...

A drim szuper munkát végzett! első nap már rohangásztam. NEm akarták elhinni, hogy aznap műtöttek. NEm fáj egyáltalán, a heggem is olyan már jó ideje, mint ahogy azelőtt volt, semmi nem látszik. Köszönöm az őrangyal drijaimnak

Kép
Kép
 
 


Magdi voltam

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Regen jartam itt... :oops:

Latom nagyon megnottek a babak :)
Nagyon aranyos Andy a kislanyod es Odri a tied is gyonyoruseges!

Magdolnam:
ORIASI GRATULA NEKED HANNA BABAHOZ!!! SOK_SOK EGESZSEGET BOLDOGSAGOT KIVANOK NEKTEK!!!!

Koszi a szulestortenetet, akkor nem volt olyan horror mint az elso szulesed! :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Pamuklinak is orias GRATULA!!!!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Magdolnam
GRATULÁLOK KISLÁNYOD SZÜLETÉSÉHEZ!!!

Kép
Kép
 
 


Nati:
mesélj már, ti hogy vagytok? Tudjátok már mi lesz tesóbaba?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!


MAGINAK ES ODRINAK NAGYON BOLDOG SZULINAPOT KIVANUNK!!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Márti, nagyon szépen köszönöm!

puszi

Kép
Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron