Új privát üzeneted érkezett!

Márti, elolvastam amit irtál, nagyon sajnálom borzasztó lehetett nektek. Remélem kint rendbejön az életetek és boldogok lesztek.

Magdi gratula a kislányhoz :lol:
Szerintem ha uhun minden rendben volt, ne aggódj!

Kép
Kép
 
 


Békés Boldog Új Évet Kívánunk Mindenkinek!


Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Nálunk is jól telt a Karácsony, 3 napig vendégül láttuk a szülőket, igaz, főleg Ők sütöttek-főztek, mert nekem már kb. 3 hete úgy beállt a derekam, hogy alig tudom vonszolni magam.
Volt valakinek a terhesség alatt hasonló gondja? Jártam már vele orvosnál, de persze nem adnak semmit, mert kismama vagyok. Ajánlottak homeos bogyókat, de semmit nem használ. Most éppen gyógytornász jár hozzám, kicsit javul, de még messze vagyok a tutitól.

Magdolnám: Nagyon sajnálom, hogy így megijesztettek az afp miatt, de mint tudjuk ez egy elavult dolog, arra jó, hogy idegeljék a kismamákat. Én is megjártam már hasonló utat, de szerencsére minden rendben van. Hajdú Krisztina a legjobb genetikus-uhus, mindenképpen menj el hozzá és amit Ő mond, azt fogadd el, az biztos!

Odri: Köszönöm a válaszodat! Gondolom, hogy változni fognak a dolgok 2010-ben, csak nagyjából szerettem volna tisztába lenni, hogy mik a lehetőségeim.

Márti: Én is elolvastam, amit írtál és hát nem is lehet erre mit mondani. Jól döntöttél, hogy hátra hagytál mindent és új életet kezdez. Ez a legjobb amit tehettél magadért és a gyerekekért! Nagyon szorítok!

Kívánok mindenkinek Boldog 2010-es Évet!

Pumi
 
 

 
 

Utólag is Békés Ünnepeket kívánok nektek!!

Magdi:
mit jelent, hogy iszonyat rossz lett az AFP?
Engem küldtek Bencével genetikára a Sotéra, mert az övét is rossznak ítélték. Neked kell menned? Én azt csináltam, hogy megnyugtassam magam, hogy mivel a Sotéra sok idő múlva adtak időpontot (akkor már 23 hetes voltam), így elmetem még előtte az Istenhegyire. Ott alaposan megnéztek, megnyugtatak, így a genetikaira már nem is mentem betojva.
Gratulálok a nunishoz!!! Neked valahogy csak kislányt tudok elképzelni :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Először is Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!


Márti nagyon sajnálom, ami veletek történt, de szerintem így akkor jobb kinn. Sok erőst nektek!
Igen, valahogy én is kislányt tudok elképzelni magamhoz, bár ez elég hülyén hangzik :) Végülis teljesen mindegy, csak egészséges legyen :))))

Pamukli, nekem most elmúlt a derékfájás, szerintem neked is el fog. Én is jártam ide oda, de hát nem írtak rá semmit. Ezt azzal magyarázta az egyik doki, hogy a test felkészül a szülésre. Az aszisztens meg azt mondta, hogy így legalább át tudjuk érezni az idős emberek helyzetét :shock: Köszi... A gyógytorna az előbb utóbb megfogja hozni az eredményét :) Gyógyulgass!

Odri, mi van veletek? Lilike?
Andi, Nati?

Mágnes:
Nos, az afps értékek a köveetkezők:
terhességi hcg: 19,686 mU/ml
Terhességi afp: 9,90 ng/ml
Mom érték: 0,28
Korrigált afp mom: 0,41
Terhességi hcg mom: 0,71
afp medián: 34,8
thcg medián: 27795
érdekes dolgot kérdeztél... szóval a kórházi tanácsadáson azt mondták, hogy mindenképp kell mennem, de a dr azt mondta, hogy dr. Hajdú Krisztinához menjek, mert tőle nincs nagyobb ember. Most várakozó álláspontban vagyok, mert 4étől kezd. Megpróbálok tb útján bejutni hozzá, ha nem megy, akkor megyek az Istenhegyire Na igen.... Sotéra kicsit várni kell

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
 


annyira a béka feneke alatt van a kedvem, hogy csak na. Megkaptuk az éves elszámoltást, gáz, elmű meg ilyenek és csak ez 76.000ft. Nem tudom honnan teremtem elő, mert most itt volt a kari, beteg is vagyok és rengeteget költöttem gyógykészítményekre, akkor voltam 4dn is hogy megnézzék a babát, hogy minden rendben, orvosoknak is kari aji, szóval passz, hogy mi a fene legyen :cry:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
 


mindenkinek boldog új évet kívánunk!
majd jöcök, csak sok a meló:)
pusziljon meg midnenkit a szerencse kismalaca, ezt kívánom mindenkinek!

Kép
 


Sziasztok, remélem mindenkinek jól indult az éve :lol: :lol:

Kép
Kép
 
 


Szia Odri!

nekünk igen, kijött a 10.fogunk:) ma majdnem végigaludtuk az éjszakát! hurrá.
ti hogy vagytok?
többiek?

kérdezhetek tőled valamit? gyed+tgyás alatt is jár az adókedvezmény? gondolok itt a lakáshitelvisszaigénylésre.
mert rákerestema neten, egyelőre csak azt olvasom hogy jár.
szerinted?
bocs, hogy ezzel zaklatlak

Kép
 


Szia Andy, nem zaklatsz.
Tgyás és gyed alatt csak a sima adókedvezmény jár.
A lakáshitel adókedvezménye már 2007-ben megszűnt.
Mi jól vagyunk. Lilinek lassan 14 foga lesz. Mostanában nincs gond az alvással. Nem nagyon engedi megmosni a fogait, hisztizik. Te hogy csinálod?

Kép
Kép
 
 


szia Odri!

hát a 14 fog az már szép!
nekünk jön a 11-12.dik, a felső őrlő. de a szemfogakkal gondolom majd megküzdünk.
Vivi szeret fogat mosni, fürdés előtt van, meg napközben egyszer. közben persze rágja a fogkefét a drága.

Az éjszaka megint szörnyű, sokat felsír. sajnos. és fe is kel 3-4szer.
már nem tom mit csináljak. vibor. kúp sem segít.

A lakáshitel adókedvezményét mi már 4.éve visszaigényeljük. mi még 2005ben vettük fel a hitelt, nekünk a könyvelő azt mondta vissza lehet igényelni idén is. vagy rosszul tudom?
azért köszi hogy válaszoltál a kérdésemre.

Kép
 


Odri! nézd:

http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/ ... alyok.html

ezek szerint Vivi miatt még 2011-ben is vissza tudjuk igényelni a lakáshitelt? jól értelmeztem? szerinted?
bocsika... csak nem találtalak ma sem msn, biztosan szánkóztok:)

Kép
 


Szia Andy, bocsi azt nem irtad, hogy mikor vettétek fel a hitelt. Igen igy jár nektek kedvezmény. Jól értelmezed még jövőre is fog járni.
Szerencsések vagytok... :lol: :lol:

Igen voltunk kint szánkózni, Lili nagyon élvezi és szereti.
Lilinek a szemfoga is félig kint van. Nem tudom. hogy mossam meg a fogát, ha nem engedi és nem szereti. Fürdés közben probálkozom kevés sikerrel. De én vagyok az erősebb és valahogy sikerül de ez nem az igazi. Mit használtok?
Szegény Vivkiek. A vib. kúpot folyamatosan kell adni, hogy kifejtese hatását. Persze nem egyfolytában....

pusz

Kép
Kép
 
 


szia Odri!

látom más nem ér ránk:( pedig jó lenne hallani midnenkiről, meg a babákról-akik már gyerkőcök:)

köszi hogy megnézted, igen szerencsések vagyunk hogy még visszaigényelhetjük a lakáshitelt, nagyon jól jön az a pénz. bár reményeim szerint a 2 éves szabimat már május elején megkezdhetem és akkor már jól elleszünk a gyessel és a fizetésemmel is:)
bár sajnálom Vivit hogy bölcsibe kell mennie szeptembertől, de remélem hogy nem lesz sok gond vele.szereti a gyerekeket.-

a fogmosás nálunk is fürdés közben megy, egyelőre sima vizzel, de már próbálkoztam gyerekfogkrémmel, de nem tudom hogy mikortól lehet azt használni. ti használtok fogkrémet?
és minden este kell a vib. kúp? akkor adjak neki pár napig lefekvés előtt folyamatosan? hátha?
amúgy most vettem új jóéjt tápit, már kipróbáltam a humana-t, a milupát, eddig semmi változás. persze megvárom míg elfogy:(
ma vettem mildibéset, hát kipróbálom, hátha nem kelünk fel 5ször.
amúgy este megeszik 2 dl tápit, Lilike?

Kép
 


Helló csajok!

Magdiról nincs semmi hír?

Andy:
Mi Homeodent fogkrémet hasznáunk. Ezt nem god, ha lenyeli, homeos, a DM-ben vettem, sokáig elég.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Andy, igazán nincs mit. Ha tudok segítek.
Lili is megy bölcsibe, de itt nálunk nincs hely, csak jövő januártól. Sajnos magánra nem telik...
Te már beirattad?
Én is elkezdem majd kivenni a szabimat. Kicsi a valószínűsége, hogy megmaradt a munkahelyem. Szóval addig van amig itthon vagyok.
Ahogy visszamegyek az 1 hónap letelte után elküldenek, mint mindenki mást. Az egyik csaj tp-en van, de mondták neki, hogy amint lejár elküldik, szép kilátás. Nem? Emiatt nem is hiszem, hogy engem megtartanak, azért sem mert már mindenkit elküldtek akikkel dolgoztam.

Lilinél a kezdő fogmosó készletet használom, van hozzá újra húzható fogkefe.
Szerintem egy pár napig adj neki lefekvés elött és az elején napközben is egyet. Nekem a védőnő mondta ezt.
Mi a Beba jó éjtet adjuk, mert tápszerben is azt kapta és kapja most is. Nekünk bevált.
Lili este 210-es tápit kap és megeszi. Persze ha elötte csipeget, akkor kevesebbet :lol: :lol:

Igen többnyire mi levelezünk egymással. Simán emailt is irahtnánk....
Ott is esik az eső? Egész nap tök szar idő van, nem lehet kimenni játszózni :cry: :cry:

Többiek?????

Mágnes, majd kiprobáljuk.
Magdiról nem tudok semmit....

Kép
Kép
 
 


sziasztok!

Most értem haza ebben a percben. A héten apuméknál voltam, nagy tortúrán vagyok túl, lelkileg nem a toppon... Sajnos történt egy két dolog, lelkembetaposás meg ilyenek, de ezt ellensúlyozza az hogy vnnak nagyon kedves és segítőkész emberek, akiknen hálás vagyok :)


Elmentem 7-én arra a vizsgálatra, amire kötelező volt elküldenie protokollból a B típusú vizsgával rendelkező szonográfus hölgynek (egy c típusú szonográfushoz) azt mondták, hogy vigyem az összes leletemet, amit ezzel a babával kapcsolatban adtak.Ugye volt 3genetikai uhu és egy 4d, egy kombinált teszt. Mivel protokollból küldtek, így kötelezővolt megjelennem. Bemegyek, elmondom, hogy mi van, odanyújtom a leleteimet és megjegyezték, hogy már elég sokan láttak és hogy miért csak most jövök és ekkor kaptam a hidegzuhanyt, amitől kissé kiborultam, potyogtak a könnyeim, de mivel sötét volt, nem látták hála égnek. Aztán azt mondták, hogy bizonyos vizsgálatokat ki akarok kerülni és ezért direkt vártam a 22.hétig, meg ilyenkor jönnek a magyarázkodások. na szíven ütött, mert én nem kerültem semmit, csak az ünnepek miatt rosszul jött ki minden... eleve amikor az afp leletért berongyoltam, mert ugye küldtek levelet és azonnal mentem, az már dec23. (19és fél hetes) volt, este elszaladtam a drimhoz, aki meg uhuzott és azt mondta mindent rendben talált, de az én megnyugvásomhoz, ha akarom, akkor menjek el az istenhegyire vagy az aekba dr. hajdú krisztinához vagy Sote esetleg.Az ideg nagyon kicsinált, illetve a várakozás.
dec27én felhívtam a 4dt és kértem azonnalra időpontot, 2nap múlvára tudott adni. A védőnőmet is kerestem, aki mondta, hogy 7én dolgoznak először, addig itt nincs senki... Sotén meg február elejére tudtak volna időpontot adni. Ugye kedden elmentem az aekba, hogy megnyugodjak (genetikai uhu dr. Hajdú K. által és tanácsadás), ez volt 5. 7re odamentem, fél 10kor közölték, hogy rossz a gép, aztán fél óra múltán, mivel látták, hogy az emberek nem mennek haza, megmondták, hogy az oep már nem támogatja az efajta vizsgálatokat, már csak a sotén van...
Gyorsan teló az istenhegyire, hogy szorítsanak helyet, nem volt még 2hét múlvára se. Tehát itt megvagyok lőve. Mindezt elmondtam, hogy rajtam nem múltak a vizsgálatok... és még 2ünnapközött az általam ismert helyekre telóztam, senki nem vette fel. Errre a válasz, hogy a Bajcsyban volt rendelés... Mondom erre, azt sem tudtam, hogy csinálnak ott egyáltalán. Na mindegy, én úgy érzem, rajtam nem múlt a dolog, mert mindenhol voltam, ahol csak lehetett... És arról meg nem tehetek, hogy nincs 14.000ftom arra, hogy magánba menjek és kölcsönkérni sem tudok senkitől. Na most itt bőgök, mert olyan szarul érzem emiatt magam. De hát ez van, anyagi gondok. Nagyon szégyenlem, de nem tehetek róla.... Nagyon irigylem azokat az emberek, akik eltudtak menni ilyenre. Nekem nem volt szerencsém. Hát nagyon magam alatt vagyok emiatt.
De, kértem beutalót , hogy elmehessek...

Délután volt a Bajcsyba rendelés, és én kezdésre ott voltam! A betegfelvételnél odaadtam a lapot és mondtam, hogy g. tanácsadásra jöttem, mondták 2.emelt, majd szólítanak. Leültem, másfél óra mlva teljesen máshol szólítottak, az uhuról, mondom de hát én tanácsadásra jöttem, nem baj meuhuznak, azt mondta, mint eddig MINDENKI! hogy nem látnak semmi eltérést és itt se láttak és hogy emiatt nem kell mennem a tanácsadásra. Na ha emiatt lebasznak nagyon kiakadok. Ennél többet nem tudok már megtenni!
Ma meg voltam cukor terhelésen, meg minden fityfenén, de túléltem itt vagyok,kedden megyek a a leletekért. Ennyi

Hétfőre kaptam végül időpontot az Istenhegyire, remélem anyósom kölcsön tud adni, mert ha nem akkor passz hogy mi lesz :( drukkoljatok addigra

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
 


Sziasztok Lányok!

Andy, Odri: Olyan jó, hogy Ti ilyen kitartóak vagytok, én is próbálok jönni, de a gépen dolgozok és már alig várom sokszor, hogy becsukhassam.
Gratulálok a fogacskákhoz! Tényleg minden időszaknak megvan a maga izgalma. Én most azt mondom, hogy nagyon várom, hogy kint legyen a baba, mert akkor látom, hogy jól van, ha valami baja van, akkor pedig el tudom vinni dokihoz. De amíg bent van, addig csak folyamatosan aggódik az ember, hogy biztos jól van-e.

Magdolnám: Sajnos a Te példád is mutatja, hogy milyen kiszolgáltatott az ember és hogy ez az afp mennyire megbízhatatlan. Hétfőn elmész még a Krisztinához és végre megnyugodhatsz! De hisz ezt már kifejtettem Neked.

Én hétfőn voltam nődokinál, azt mondta minden rendben van. Alig tudott az asszisztensével felkaparni a vizsgálóasztalról, mert még mindig nagyon szenvedek a derekem miatt. Már én is voltam mindenhol, de sokmindent nem tudnak velem csinálni. De hát így hogy fogok szülni és egyáltalán létezni? Jelen pillanatban engem ez készít ki.

Lányok: Van valakinek listája, hogy miket kell/ajánlatos beszerezni a baba érkezéséig?
Pumi
 
 


sziasztok!
csak gyors bekuk, mert 6ra mennem kell szalagavatóra:(
most semmi kedvem kiöltözni ebben az időben, még azt sem tudom mi jön rám:(
dehát muszáj, mert tanítottam a gimiseket, kapok én is szalagot.....

Magdolnam! remélem hétfőn is mindent rendben találnak, és akkor már kcisit megnyugodhatsz, és csak arra tudsz majd gondolni, milyen jó lesz majd a kezedben tartani a picurit.

Pamukli! megkeresem a fájlokat amiket csináltam Vivi születése előtt pár hónappal, megvannak még. abban a 90 %-a le van írva mi kell egy babaszületéshez.
holnap átküldöm az emil címedre, oks?
jobbulást, sajnállak a hátad miatt.

Odri!
hát ma éjjel is ugyanannyit kelt a lányom az új jóéjt táptól:(
de ma este kipróbálom akkor a vib.kúpot pár napig.

szép hétvégét midnenkinek!

Kép
 


sziasztok!

pamukli, küldtem priviben a csomagot:)
lányok hol vagytok? hogy vagytok?

magdolnám!
mi újság? hogy vagy?

Kép
 


Szia Andy: Köszi, már nagyon vártam! Jó sok minden kell, de szerencsére már annyi barátunk felajánlotta a teljes "babakészletét", hogy már cikinek is fogom érezni visszamondani, de hát nem kell 5 kiságy és 3 babakocsi. Mijlyen praktikusságot kell figyelembe venni a babakocsi vásárlásnál? Annyi szép van, de hát nem csak ez a lényeg...

Magdi: Gyere, mesélj már, annyit gondolok Rád!

Pumi
 
 


Sziasztok!

na itthon vagyunk végre! 4napos apulátogatáson voltunk. Nagyon jó volt!!!! Na a lényeg:
ugye hétfőn 10:10re volt időpontunk, bőven időben megérkeztünk, nagyon kedvesen fogadtak minket. Hajszálpontosan 10:10kor szólítottak. A drnő elég határozott jellemnek tűnt, de a viselkedése abszolút nagyon kedves és megértő volt. Megmutattam a leletemet és mondtam, hogy már annyi helyen voltunk, de senki nem látott semmit és mindenképp javasolták a genetikát->amniót. Erre a válasz -leletekből előbukkant-, hogy azt meg minek Önnél??? Tökéletes a kombinált teszt és már 5 jó szonográfus is megnézte és senki nem talált semmit. Tehát előre megmondta, hogy minden okés lesz. Felfeküdtem a vizsgálóasztalra, és meguhuzott nagyon alaposan, az összes ujjacskáját kezén lábán megszámoltuk, füleit megkukkoltuk, stb. Hihetetlen jó minőségben "moziztunk". Komolyan még a 2dt is úgy láttuk, mintha 4 lenne, csak monoban.
Azt mondta, hogy ennek a gyereknek semmi baja, sőt, szép hosszú combú csajszink lesz! és átkapcsolt 4dre és együtt gyönyörködtünk a picurban.
Annyira boldog vagyok most hogy csak na!

Pamukli, na milyen volt a fizikoterápia????

Andi, januárban szalagavató? :shock: Legalább már túl vagy rajta! Azt hittem egyébként, de ne tudom miért...., hogy ált.iskolásokat tanítottál :oops:

El is felejtettem mondani... Lizának már kinnt van az összes foga! Hála égnek nem lesz emiatt több álmatlanéjjelünk és nyűgi napunk. Bizti majd jön helyette más :shock:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
 


magdolnám!

nagyon örülök nektek! gondolom azért most jopbban érzitek magatokat, nyugodtan készülődhettek a picuri érkezésére!
gratula a kiscsajhoz.mi is lesz a neve?
dejó hogy mind a 20 foga kintvan! dejó nektek. nekünk most jön fenn a másik örlő és akkor lesz 12. és már 16 hónapos. gondolom majd szemfogak megviselik jobban. egyelőre most 1-2szer kelünk éjjel Vivihez, de lekopogom gyorsan.
Lizának akkor hamar kijött mind a 20.
tényleg szakdogád?

amúgy jól emlékszel általános suliban és gimiben tanítok. van egy évfoylam hatosztályos gimink, és ott is tanítottam 10.dikig informatikát.
majd ha visszamegyek, gondolom rámsóznak pár matekot is, mert 3 matekosunk nyugdíjba ment:(
többiek?

Kép
 


Sziasztok,

Magdi örülök, hogy minden rendben van a babával. Most már biztos nyugodtabb vagy.
Tök jó, hogy minden foga kibujt Lizának. Lilinek 14 foga van és már lassan másfél éves lesz. Persze minden baba másképp fejlődik....
Mondjuk nála késön is bújt ki az első...
Ja tényleg mi lesz a neve?

Pami, igen ilyenkor sokan segítenek. Sajnos nálunk nem volt kisgyerekes család igy mindent vennünk kellett. Igy azért drága volt....
A babakocsinál a lényeg, hogy lehessen mindkét irányba forgatni. Szembe és háttal persze a sima is jó. Lehessen több fajta magasságot állitani. Ja és nagy legyen a kereke. Persze az is fontos, hogy ne legyen nagyon nehéz.
Sokan olyat vesznek amihez van minden pl. mozeskosár, hordozó.
Bevallom én egyiket sem használtam. Vedd figyelembe azt is, hogy mikor szülsz. Lili nyári volt és a következő nyáron már csak a sport babakocsit használtuk. Most meg már azt se...szóval felesleges drágát venni.

Andy, milyen volt a szalagavató?
Bevallom nekem fogalmam sincs, hogy melyik fogat hogy hívják. Azt tudom, hogy melyik a szemfog. Lilinek már félig kint van.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Pamukli, csatlakozom ismét Odri véleményéhez a babakocsi ügyben. mi is csak addig használtuk a nagybababkocsit amíg fel nem ült, 6-7 hónaposan már tavasz volt Vivinél és vettük a sportbabakocsit. ha kapsz kölcsön akkor fogadd el, elég lesz fizetni minden mást...... pelus, tápszer-ha kell, de reméljük nem kell.

Odri, jó volt a szalagavató, csak kár hogy a szalagfeltűzés és a műsor után nem tudtam maradni, pedig táncoltam volna és beszélgettem volna egy keveset a kollégákkal.
alig talizom velük, nem szívesen megyek be a suliba, ahol annyi a baci.
csakhát Vivike nem alszik el nélkülem:(
majd jövőre hajnalig ropom a táncot:)
á, nem vagyok az a nagy bulizós, de jó lett volna maradni.mindegy.

én is csak azért néztem után a fogaknak, mert a dokinőnél nem nyitotta ki a száját Vivi mikor beteg volt,és kérdezte hogy melyik jön és melyik van kinn. még jó hogy utánanéztem:)
pusz midnenkinek, többiek?

Kép
 


Andy, hol néztél utána a fogaknak?
Na majd jövőre bepótolod a bulizsát. Lili se nagyon alszik el nélkülem, talán a nővéremmel, de az ritkán van....
Néha nekem is hiányzik egy kis buli :lol:

Kép
Kép
 
 


Odri!

még akkor csak angol lapon talátam meg, és lefordítva odarajzoltam mellé:)
Kép

Kép
 


holnapra boldog 17.hónapot Lilikének:)

Kép
 


Andy, köszi Lili nevében :lol: :lol:
Közben megtaláltam az én babanaplómban a fogakról a rajzot :wink:
de azért köszi....
Most én is csináltam egy rajzót és beirkáltam, hogy melyik van kint Lilinek.

Kép
Kép
 
 


Magdi: Nagyon örülök, hogy minden rendben van a babával. Ugye milyen megnyugtató ez a genetikus nőci? Igazán nagy agy. Kár hogy Ő az egyetlen.

Andy,Odri: Köszi a babakocsi tanácsokat, igazán nagyon hasznos.

Hát én még mindig nagyon szenvedek a becsípődéstől, de szó szerint szenvedés. Voltam az állítólagos fizikoterápiás nőcinél, de gyakorlatilag gyógytornász volt és az ugye eddig is járt hozzám. Ráadásul a lakására kellett menni, ahova vagy 20 lépcső vezetett fel...
Visszamentem a háziorvoshoz is, hogy már csináljon valamit, de azt mondta, megállt a tudománya.
A védőnő-gyógytornász is azt mondta, ilyet még nem tapasztalt senkinél.
Férjem talált egy természetgyógyász-gerincgyógyítót, elmentünk hozzá. Először kezét tette a fájdalmas területre, azt hittem begyullad. Aztán végülis csontkovács mozdulatokat tett, de látta, hogy mennyire fáj és nem csinálta tovább. És képzeljétek, ahogy hazaértünk tök jó lett. A baj csak az, hogy másnapra ugyanolyan lett és azóta is nagyon-nagyon fáj.
Senki nem tud rajtam segíteni és már úgy félek attól is, hogy nehogy a baba is szenvedjen miattam.

Pumi
 
 


Sziasztok!

Pamukli, hogy vagy? nem javulsz_? drukk, hogy hamarosan elmúljon. amúgy hogy vagy?

Odri? többiek?
hogy telt a hétvége?
megint hétközben esik a hó....
jobb lenne hétvégén
na pár kép:


írjatok csajok! Kép Kép Kép

Kép
 


Szia Andy, nagyon szép a kis Vivike, és milyen sok haja van....
Lilinek meg még alig van... :cry: ennyi idősen nekem sokkal több hajam volt.
Hát a hó itt már majdnem teljesen elolvadt....de hála a játszón megmaradt odajárunk szánkozni.
Lilinek megint jön a foga állandóan folyika a nyála. Az alásról ne is beszéljünk. 10 elött nem hajlandó elaludni....

Pami, sajnálom hogy nem jó a derekad. De hát valaminek csak segítenie kell. Szerintem a babának nem lesz semmi baja. Nekem is volt derékfájásom, de nem ennyire.

Kép
Kép
 
 


Odri!
köszi a hajdicséretet. aranyos vagy. igen mi is nyálzunk ezerrel, és 9 előtt sosem alszik mostanában, pedig nagyon álmos. most csak 1szer kelünk, max 2szer, gondolom most nem fáj annyira a foga.
majd megnő Lilike haja is.
képzeld, ma nem ette meg Vivike a sóskát, túrókrém volt az ebéd, remélem du majd bepótolja:)
többiek?

Kép
 


Sziasztok!

Andy: Nagyon cuki Vivike és tényleg szép hajacskája van...

Odri: Majd lesz Lilinek is! Egyik barátnőmnek a kislánya 1 éves koráig teljesen kopasz volt, de most már szép haja van.

Nekem szerencsére javul a derekam. Már 3X voltam csontkovácsnál és egyre jobb. Azt mondta, tökéletes nem lesz, mert hát elég kevés az a fogás, amit most tud rajtam csinálni, de valahogy kitudom húzni a szülésig. Utána pedig ahogy helyrejöttem, menjek vissza és teljesen "összerak" és nem lesz ilyen problémám akár a következő terhességeknél. Na mondtam Neki, hogy azért ezzel még várjunk.

Megvolt a cukorterhelésem is. Eléggé tartottam a lötyitől, amit meg kellett inni, de nekem olyan volt mint egy elcukrozott limonádé. Tettek bele citromlevet és egyáltalán nem volt rossz.

Többiek? Miért nem írtok? Ne csak olvassatok ám...

Puszi Pumi
 
 


sehol senki?

Kép
Kép
 
 


Odri!
én is ezt kérdezem
hogy vagytok?
Lilike?
mi férjemmel kicsit meg vagyunk fázva, szedjüka coldrexet. Vivinek tegnap pici hője volt du, de nem lett lázas. godnoloma foga, vagyis remélem....

többiek?

Kép
 


Andy, mi jól vagyunk. Lili megint kezdi, hogy 10-kor még nem álmos.. :lol: :lol: na mindegy. Jön a szemfoga, lehet az zavarja....
Jobbulást nektek.

teszek fel egy pár friss képet....

Lili zenél:)

Kép

Lili és az ubi:):)

Kép

Kép

Kép

az első copf:)

Kép

Kép

Kép Kép

Kép
Kép
 
 


Odri!

nagyon édes Lilike! és már ő is copfos. Vivike mindig kiszedi a hajából, sajnos:( Lili nem?
nagyon hasolítatok egymásra ám! főleg az utsó képen.
biztosan a szemfoga jön, Vivinek is azok kellenek majd most jönni, mert felül már csak az a 2 hiányzik. nektek is?
alul meg csak 4 foga van:(
többiek?

Kép
 


ja, képet én is dobok egyet:
Kép

Kép
 


Andy, megint mi levelezünk ketten :lol: :lol:
Hááát azért nincs olyan nagy copfja de egyre több haja van....
Köszi, szerintem is hasonlit Rám. Olyan szép mint én :lol: :lol:
Lilinek a felső szemfoga már félig kint van. Ezzel együtt neki felül 8 foga van. Az 5. még nem jött ki...a leghátsó rágó.
Alul 6 foga van és ott is jön a szemfoga....Elvileg 20 foguk lesz....nem?
Nagyon szép Vivi, de neki több haja van. Jobban látszik, mert neki barna színű, Lilinek meg szökés.

Kép
Kép
 
 


Odri!

igen, sajnos csak ketten levelezünk:(
Vivi ma végigaludta az éjjelt, igaz többször felsírt-gondoloma foga miatt- de visszaaludt. nagyon örültem neki. persze én is aludhattam volna, de 4óta fentvoltam a nátha miatt. pedig végre kialudhatta volna magam:( ez van.
majd talán lesz még ilyen napunk.
ti hogy vagytok?

igen 20 foguk lesz, 2-2,5 éves korig. aztán majd 6-7 évesen esnek ki a tejfogak sorra.
igen, nagyon szépek vagytok. én msot nem vagyok fotogén, majd szeretnék én is ilyen profi képeket kettőnkről, majd....

többiek?

Kép
 


Sziasztok Lányok!

Na, írok én is, hogy ne csak ketten levelezzetek. Olyan kár, hogy a többiek nem írnak. De miért???

Nagyon jók a képek!!!

Képzeljétek, hogy ma eljött az egyik barátnőm és két gyerekétől való összes cuccot elhozta nekem. Már úgy vártam, mert korábban már ígérte és addig nem akartam vásárolni. Rengeteg mindent kaptunk: kiságytól a mellszívóig, ruhák, pihenőszék, egyszóval mindent, ami a babának kell.
Kaptunk ilyen kocsivázat, amire a hordozót is fel lehet csatolni és akkor abba lehet tolni is a babát, meg mondta, hogy van hozzá olyan rész is, amiben ülni is tud, viszont rendes fekvős része nincs. Szerintetek akkor vegyek egy babakocsit, ami addig kell míg ülni nem tud?

Pumi
 
 


Pami, szerintem vegyél egy olyan kocsit is, elvileg idő kell mire ülni fog.
Elöször úgyis csak fekve lehet tologatni.....

Kép
Kép
 
 


szia Pami!

nagyon szerencsés vagy hogy ennyi mindent kaptál. akkor most már rendezgetheted őket. szerintem is vegyél egy babakocsit, mert kb 5-6 hóig úgyis abban fogod csak tologatni, a többi jó lesz később.
majd írd ám meg hogy milyent néztél ki, kiváncsi vagyok rá:)

Odri! Lilike jól van? akartam már kérdezni hogy beszél már ős is?
Vivi minden nap többet mond, bár néha csak én értem meg és fordítom a családnak:)
jóéjt mindenkinek
többiek?
magdolna mi van veletek?

Kép
 


Csak hogy javítsam a statisztikát. :)
Irtó cuki képeket láttam! Hihetetlen, hogy már ekkorák a gyerkőcök!
Mi jól vagyunk. Eliot még mindig nem jár, de nem érdekel már, mert tudom, hogy fog. :) Nekünk még csak 9 fogunk van... :)
Benett meg egy izomcsávó. Két és fél hónaposan úgy döntött, hogy ennyi idősen már fordulni tudni kell.:) AZóta meg folyamatosan az ülésre izmozik. :) Ha a kettőt összegyúrnánk... :)
Most is szaladnom kell,mint mindig, csak eszembe jutottatok. :)
Szép napot midnenkinek!

KépKép
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom en is Muffinhoz :lol: :wink: :wink:

Mi megvagyunk, elunk, borzasztoan nehez a gyerekek kerdezoskodeseire valaszolni, de muszaj , az elet megy tovabb...

A fiuk mar eleg jol beszelnek angolul, a suliba elvezik.Huni mar ismeri az ABC-t.Mondjuk Robinal ez nem nagy dolog, de Huni csak 5 eves... :D
Anett mar nagylany mar aDVD-t viszi a lejatszoba es beteszi. Ma - holnap megkerem tegye be a szennyest es mossa ki :lol:

Szepek a gyerekek nagyon. hOgy elrepult az ido!

Muffin:
jo, hogy jottel!

Pumi:
nem tennel fel pocikepet??Mennyi is van neked a szulesig? Nincs vonalzod :roll:

Magdi:
Hogy vagytok? Ketteske mennyire viseli meg a szervezeted? Jobb a mostani terhesseged ?
Remelem gyakrabban fogok majd jonni.
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 
 


Odri!

Lilinek sok boldogságot kívánunk a 1,5.-dik szülinapja alkalmából!

Kép

Kép
 


Andy, köszi szépen..:)
pusssz

Kép
Kép
 
 


hogy lett más az aláirásom?????

Kép
Kép
 
 


nemtom, az enyim is más lett, lehet változott a honlapjuk:)

Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: