Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kisfiam 2 hónapos, kizárólag szoptatom. A Cerazette tablettával kapcsolatban szeretnék véleményeket, pozitív illetőleg negatív tapasztalatokat kérni.

Köszi
Zsuzsi[/i]
 
 



Szia!!!
Én szedtem, de nem jött be. Szinte egyfolytában véreztem tőle. Aztán abba is hagytam. Mert semmi értelmét nem láttam, minek védekezés, ha együtt nem lehetünk vérzés miatt :wink:
Remélem azért, hogy Nálad bejön.
Üdv.

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia!

Én is a Cerazettet szedtem mindkét fiamnál és nekem teljesen bevált.Semmilyen negatív tapasztaltom nem volt :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszi a hozzászólásokat. Most szedem két hete, eddig még nincs vele kapcsolatban negatív tapasztalatom.

Panni!
Még akkor is teljesen védelmet nyújtott, mikor már elenyésző volt a szopizások száma?

Köszi
Zsuzsi
 
 


Rosa hol laksz? Engem érdekelne
Vendég
 


Zuzsi!

Igen,teljes védelmet nyújtott még a kevesebb szopizások idején is.
Nyugodt lehetsz:)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Szia!

Én évekig szedtem a Cerazette elődjét a Continuint. Teljesen bevált nekem, 5 év alatt nem lett mellette terhes, csak nagyon fontos betartani, hogy mindig ugyanabban az órában vedd be minden nap. Aztán a Continuint kivonták jött helyette a Cerazette, ami nekem hónapokra vérzéskimaradást okozott, és mivel már nem szoptattam az orvosom mondta, hogy a menstruációra azért szükség lenne még 30 évesen. Én nagyon sajnálom a Continuint, de a Cerazette biztos korszerűbb gyógyszer, nekem nem vált be, de szerintem nyugodtan szedheted, csak pontosan minden nap.
 
 


Sziasztok!

Én is ezt szedtem szopi alatt. Kb 2 hónapig összevissza vérezgettem vele, de nem hagytam abba, aztán elmúlt a vérzés és szopi végégig nem jelentkezett. Kitartást mindnekinek!

Éva

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Azért írok, mert nem vagyok biztos benne, hogy be merjem-e venni a Cerazette-t, a baba miatt (majdnem 3 hónapos, csak anyatejet kap). Tudom hogy azt mondják, hogy lehet, meg nem lesz tőle baja, de... bizonytalan vagyok, és még egy kis megerősítés rámférne.
Mi a véleményetek?

 
 


Sya Elrenor!!Bocsi hogy csak így irok de láttamüzidet és erre szeretnék válaszolni....Én már majdnem 2 éve szedem a Cerezett-t és nagyon jó bevált ,azota vérzésem sincs ,és még mindig szoptatok,és a babának semmi baja nem lesz tőle....szóval nyugodtan szedheted,mivel nagyon biztonságos rád nézve és a pici babára is nem. pusy :lol:

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép


Hali!
Köszi a választ! Bár igazából én hosszabb távban gondolkoztam, úgyértem, nem lehet-e valami szövődmény vagy valami, ami nem rögtön látszik meg. Értitek biztos :)

 
 


elvileg semmi szővőmény nincs ez a leggyengébb fogamzásgátló.

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép


Sziasztok!

Csak egy gyors kérdésem lenne, remélem, valaki válaszol, mert úgy látom, az utóbbi időben nagyon lehalt a topik.

Kisfiam 14 hónapos, még szoptatom, de már alig. Napi egyszer, vagy előfordul, hogy egyszer sem szopizik, tehát lassan elválasztódik. Múlt szombatig, három hónapon át szedtem a Cerazette-t, de nekem nem vált be. 3 hétig véreztem tőle, aztán annak a végéhez képest másfél hét múlva újra, igaz csak 1 napot. Azóta semmi, holott 1 hete nem szedem!

3 évvel ezelőtt a kislányomnál szintén felírták ezt a tabit a 6 hetes kontrollon. 3 nap után abbahagytam, mert majdnem elapadt a tejem tőle. Alig 2 nap múlva megjött a vérzésem, tök erősen! Most félek, miért nem jött meg, holott már egy hete nem veszem be? Lehet hogy terhes lettem mellette? Tünetek, melyek erre utalnának, nincsenek.
Hozzá kell tennem, hogy sajnos nem vettem be mindig pontosan a tablettát. :(

Gyors válaszokat megköszönöm,

Zsu

Kép
Kép
Kép


Sziasztok!

Csak egy gyors kérdésem lenne, remélem, valaki válaszol, mert úgy látom, az utóbbi időben nagyon lehalt a topik.

Kisfiam 14 hónapos, még szoptatom, de már alig. Napi egyszer, vagy előfordul, hogy egyszer sem szopizik, tehát lassan elválasztódik. Múlt szombatig, három hónapon át szedtem a Cerazette-t, de nekem nem vált be. 3 hétig véreztem tőle, aztán annak a végéhez képest másfél hét múlva újra, igaz csak 1 napot. Azóta semmi, holott 1 hete nem szedem!

3 évvel ezelőtt a kislányomnál szintén felírták ezt a tabit a 6 hetes kontrollon. 3 nap után abbahagytam, mert majdnem elapadt a tejem tőle. Alig 2 nap múlva megjött a vérzésem, tök erősen! Most félek, miért nem jött meg, holott már egy hete nem veszem be? Lehet hogy terhes lettem mellette? Tünetek, melyek erre utalnának, nincsenek.
Hozzá kell tennem, hogy sajnos nem vettem be mindig pontosan a tablettát. :(

Gyors válaszokat megköszönöm,

Zsu

sya!

ÉN egy éve szedem a cerazette fogamzásgátlót nincs vele gond pedig volt hogy egy két napig elfelejtettem bevenni , első pár hónapban egyetlen egy nap kivételével sem folyamatosan véreztem aztán mostanában ugy van h egy vagy két napig jön meg éppen hogy csak valami aztán semmi most jelenleg terhességi tüneteket észlelek magamon
:)) de két tünet hiányzik az pedig a mgörcsölgetés és mellfeszülés ugyh tuti hogy nem vok terhes csak nemsokára menstruálni fogok annyi az egész különben hogy zabálok mit állat:))) de volt már igy majdnem letettem a gyógzert amikor kiderült hogy nem vok terhes ugyhogy hidd el megbizható gyógyszer csak ugy mint más gyógyszernek ennek is vannak mellékhatásai az hogy még nekd nem jött meg, nyugi másnak csak hónapokkal a gyógyszer után jött meg puszi
zsuzsannaorsika
Nagyfüged
 
 


Sziasztok! Látom jó régóta áll a fórum..de ha valakit érdekel nekem van eladó cerazette. felírta a doki, kiváltottam, de úgy döntöttünk nem szedem be (miután kiváltottam akkor olvastam utána, és mivel előtte is rendszertelen volt a mensim nem merek kockáztatni) ű
Ha valakit érdekel írjon. ( megvan a gyógyszer blokkja is, 09.06-án vettem 9119 Ft-ért, de természetesen az árból engedek..én úgysem tudom használni)
 
 


Sziasztok! Nekem is van két levél eladó Cerazette tablettám. A dobozból egy levéllel még felhasználtam, de a másik kettő megmaradt. Nekem bevált amúgy, csak közben váltottam.
Ha valakit érdekel írjon privátot!
 
 


Sziasztok. Cerasett et szedek. Lehetek mellette terhes. 40 éves vagyok. Szedte már valaki így? Koszi a választ
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron