Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jövőre belevágunk, aki csatlakozni szeretne, jöjjön!

Segítsük egymást!

Évi!
 
 


Hali!

Nem tudom mennyi időt kell várni a gyógyszer abbahagyása után. Tényleg kell 3 hónap? Vagy elég ha szedek valami vitamint?

Évi
 
 


Én januárban hagytam abba és július tól próbálkoztunk. szerintem kell a 6 hónap v. 1 év attól függ mióta szededm hogy kiürüljön a szervezetedből.
6 hónap a gyógyszer után min, utána 1 hónapig szedjél vitamint és utána próbálkozz szerintem.

Kép
 
 

 
 

Szia Éva!!!

El sem hiszem hogy találtam egy ilyen topicot ami most indul!!! :P

HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :P :P :P :P :P :P

A legnagyobb vágyam egy kis babóka. 22 éves vagyok.
Van egy csodálatos férjem, akinek 2007. május 26. mondtam ki a boldogitó IGEN-t. Erdélyből származom, pontosabban Kolozsvárrol, 2 és fél éve élek Debrecenbe.
Most döntöttük el hogy tervezzük a babát. Azért léptem be, hátha barátokra lelek akik segitenek több kérdésben és ha össze jön a baba, akkor velem együtt örülnek majd.

El hagytam a cigit, erre nagyon büszke vagyok, szedem az Elevitet, Voltam dokinal is, aki azt mondta minden rendbe, baj nincsen, terhesseg vallalhato. Nagyon remenykedem.

Mi most kezdünk neki kb egy hét mulva. Most lesz pé-m. Már nagyon várom hogy hancurozhassunk.

Hát a gyógyszerrel kapcsolatosan, azt tudom mondani hogy nem árt ha ki ürül a szervezetből egy kicsit, viszont erről is megosztoznak a vélemények.

Nekem a dokim azt mondta hogy ha egyik nap abba hagytad a gyogyszer es masik nap teherbe esel akkor se lesz semmi baja a babának. Mert azért estél teherbe mivel a gyogyszer nem hatott már.

Szoval érdekesek ezek a vélemények. Szerencsére én már nem küzdök ezzel a problémával, mert tavaly február óta nem szedem. Mivel fel borult a szervezetem töle és abba kellett hagyam.

Várom a jelentkezésed, nagyon örülök hogy elinditottad ezt a topicot. Irjal gyakran. És magadról is egy kicsit.

Aztá hátha csatlakoznak hozzánk mások is.
Vendég
 


Hello csajok, hová tüntetek??

Kriszta gratulálok, ezek szerint neked hamar összejött. :P

Szedtél valami vitamint? Ov. tesztet csináltál?

Pusza
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Örülök, hogy többen vagyunk. De tényleg.

Pintyus!

Én 26 éves vagyok, és 2 éve nem dohányzom. Erre nagyon büszke vagyok, mert minden segítség nélkül sikerült letennem. Most éppen lakásvásárlás és felújítás előtt állunk a párommal. A régi másfél szobást cseréljük le kétszobásra, hogy nyugodtan jöhessen a gyerkőc. Csak könnyeb egy nagyobban felnevelni, nem? Mi nem házasodtunk össze, de 9 éve együtt vagyunk, abból 2 éve eljegyeztük egymást. De már nem tartjuk annyira fontosnak az esküvőt. Inkább már a babán van a hangsúly. Talán most ennyi magamról, ha van még valami írok.

Azt mondta nekem a doki, hogy ha teherbe szertnék esni, nem kell mást csinálnom, csak szedjek folsavat. Nem kell sem Elevit, sem más.

Hát kiváncsi leszek.

Puszika mindenkinek

Évi
 
 


Szia Évi.

Örülök hogy íretál, már azt hittem nem fogsz, pedig te indotottad el a topicot.

Hát akkor sok sikert a lakás cseréhez, utánna ténleg jöhet a baba.
Én megzavarodtam volna ha kihagyjuk ezt a szép napot, mármint az esküvőt. Mi úgy gondoltuk hogy a baba az egy biztonságos csalái háttérbe szülessen. De ez csak a mi véleményünk, nekünk is vannak olyan baráűtaink akik nincsenek össze házasodva és mar van egy 2 eves gyerkőc. Nagyon jól megvannak. Szerintem ezt mindenki maga dönti el.

Én elkezdtem szedni az elevitet még mielott megkérdeztem volna a dokit. És mikor megkérdeztem azt mondta hogy nagyon jo hogy szedem mert tenleg 91% csökkenti a rendellenességgel szulettet babak számát.

És a te dokid azt mondta hogy a folsavtol hamarabb teherbe esel???!! Ez érdekes ilyenrol még nem hallottam, de kivancsi vagyok be vallik e. És mikortol szeretnetek rendesen probalkozni???
Vendég
 


Pintyus!

Tavasszal végzünk a felújítással, mert fűtést is kell cserélni, azt pedig ilyen időben nem lehet. Szóval amint beköltöztünk, hajrá!!!

Eleinte én is ragaszkodtam az esküvőhöz, már csak azért is, mert szerintem mindenkinek jár egyszer az a fehér ruha, meg az izgalom, de már nem vágyom rá. Nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást, együtt veszünk lakást, stb...
De tény, hogy mások vagyunk. Mondom, régen én is hasonlóan gondolkodtam, de még megtörténhet bármi.

Nekem úgy mondta a doki, hogy miután abbahagytam a gyógyszert (mert most még szedem), a vérzés első napjától kezdjek folsavat szedni. Bízom az orvosomban. Végre. Volt egy pár már, és végre megvan az igazi. De valószínű, hogy valamilyen vitamint még fogok mellé szedni, bár nem nagyon hiszek az ilyenekben. Régen sem szedték, és itt vagyunk. Meg én annak vagyok inkább híve, hogy sok gyümölcs és zöldség. Annál egészégesebb nincs, és akkor nem kell más. De még addig sokat változhatok, főleg, ha már benne leszek. Most így gondolom.

Évi
 
 


Most búcsút vezsek, mert mennem kell dolgozni, de még jelentkezek!

Pusz mindenkinek

Évi

[/img][/url]
 
 


Kép
 
 


Szia Éva.

Kritta látom babás már, és elhagyott minket. :cry:

Szerintem csak mi ketten fogunk ebbe a topicba irni mig ránk nem találnak.

Mi is úgy vagyunk vele hogy hancur 1000-el, aztán ha jönni akar akkor jön. De nagyob remélem májusig azért össze jön, nagyon szeretném már. Hány évesek vagytok???

Hát úgy ahogy mondod, bármi össze jöhet még, az esküvő sincs kizárva. Lehet ha babás leszel akkor egyből felvetődik az eskuvő is. Ki tudja.

Azért a gyógyszert abba kéne hagyad, szerintem. Ha ugyis vartok tavaszig, akkor siman ki ürülhet a szervezetből minden káros anyag, biztos ami biztos.
Védekezzetek mással, nem olyan nagy dolog az egy pár hónap, de legalább te nyugodt vagy hogy tuti nem ártasz semmivel se a picinek.

Jó munkát neked, várlak vissza.
Vendég
 


Ja, amugy tök cuki a vonalzód. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Én eddig a fogamzásgátló utáni topikba írtam, mert hát végre vasárnap abbahagytuk a párommal nagy egyetértésben, de ott nem nagyon vagy mozgás! Mi kb két év múlva kezdjük el a tényleges babaváró projektet, félév múlva tervezzük a vitaminok szedésének kezdését. Még tart a nagy kérdés eldöntése: Gravida v Elevit....én szeretnék szedni mindenképp valamit...mert elég rendszertelenül eszek és sok hülyeséget főleg....uh kell majd a segítség, mert a szervezetem igen szegényes lehet még egy baba egészséges fejlődéséhez....addig is megpróbálok sok gyümölcsöt és zöldséget fehér husikkal enni,a párom is benne van a dologban, mert ő pedig diétázni szeretne.

Mi két év múlva tervezzük az esküvőt. A pénz az indok ami miatt kitoltuk a dátumot, meg persze még nekem nincs munkám, folyamatosan próbálkozok de semmi....és nagyon szeretnék dolgozni, hiszen sokat tanultam....

Évi, mi is felújítunk folyamatosan:) Sose készülünk el.......nem látom a végét....



Kép
 


ancsesz...

Hát még nagyon odébb van nálad a babaproject... akkor hogy hogy ide írogatsz??? Ne értsél férre, nem rosszbol kerdem én nagyon örvendek neki hogy megtaláltál bennünket, szivesen segitek bármiben ha tudok.

Én vasárnap kezdem el az ovu tesztet, hőmérőzök 2 napja, vezetem is a görbémet rendesen a ciklus.

Szerintem az neked sem ártana. www.ciklus.hu
Még tudok egy pár nagyon jó oldalt ha érdekel akkor leírom.

Nagyon szeretném ha össze jönne ebbe a hó-ba a babó de nem élem bele magam mert nem úgy műkösik ez ahogy mi szeretnénk. :cry:

Szerintem várjál még a gyógyszer szedéssel. Azt majd akkor kell elkezdeni szedni mikor ténlehesen eltervezitek hogy jöhet a baba. Azt elég 3 hóval hamarabb is elkezdeni, teljesen felesleges hamarabb, pénz kidobás, mert addigra ki ürül a szervezetből, az csak azért kell hogy a baba első pár hónapjába is elég vitamin legyen a szervezetedbe. Addig is elég a sok gyumolcs meg zoldseg. Vegul is mindenbol enni kell, ugy léesz teljes a vitamin kamrad.

Hova valosi vagy?? Sok sikert a munka találáshoz. Örvendek hogy ide találtál
Vendég
 


Szió Pintyus!

Hát a hozzászólásomban odaírtam, hogy a fogamzásgátló utáni topikban nincs mozgás hozzászólások terén ezért találtam ide.....

Lehet, hogy nekem még jó darabig csak ovulációs vonalzóm lesz a hozzászólásaim alatt, de majd mindennek eljön az ideje......

Köszönöm az oldal tippet, rá is keresek :D és minden érdekel a témában.....

A babóhoz sok sikert neked, remélem hamarosan azt írod és írjátok mindannyian, hogy a karácsonyi fa alá már egy kis cipőcske került.... :oops:

Kép
 


Szioka. Kösz a privit.

nagyon remélem hamarosan ténleg munkába állhatsz!!! :D

Nem baj ha ovulacuos vonalzoid lesznek, az is valami, legalabb addig mig tenlegesen babot varsz mindent ki tanulsz a temaban. :!:

Addig is jo hogy van kivel dumcsizni. :lol:

Mert mint latod ez a topic se olyan forgalmas. :?

Látom azért várod az esküvőtöket, mert a kis kép az olyan esküvős. :wink:

Mi pont most hétvégén megyünk miskolcra a férjem rokonaihoz.

Jó éjt, küldöm a lapok cimet holnap reggel.
Vendég
 



Szió Pintyus!

Köszi a lapokat, böngészek :lol:
Ja a Gravida mellett döntöttem, de tényleg sok víz lefolyik még addig a Tiszán :lol: utána olvastam és ők maguk 1 hónappal a terhesség előtt javasolják, tehát még minimum másfél évig nem fogom :oops:
Neked viszont már csupán 1 hét van a nagy hancúrig, párom nevette is, hogy a párod csak megnézi a vonalzódat és próbál erőt gyűjteni az akcióhoz! :wink:
A hétvégére jó látogatást nektek, mi is hétvégézünk a szüleimmel! 8)
Ancsa

Kép
 


Jó reggelt...

Én Elevitet szedek, és nem is gondolkoztam máson, de azt mondják ugyanolyan jó a gravida is. Aztán remélem be válik.

Hát ja, addig még sok van, de ki tudja lehet meggondoljátok magatokat és hamarabb jön a baba. :P

Igen, szegény párom ki van teljesen ettől a babprojectől, hogy iért kell enyit tervezni meg számitgatni. Úgyis jön az magától. Valahol igazat adok neki, nem kéne igy rágörcsölni de nem akarom elszalasztani a peteérést, utánna megint várni kell 1 hónapot.

Na ki tudja mit hoz a jövő, meglátjuk majd, ténleg megpróbálok nem rá görcsölni. :roll:
Vendég
 


Jaja, túl sok a baba körülöttünk és így nehéz kitartani :) de nagyon szeretnék dolgozni a baba előtt......ki tudja :lol:

Hé, ez nem rágörcsölés, hanem türelmetlenség.... :wink: , mármint a részetekről és ezzel mindenki így van szerintem ezen az oldalon....aki tervez, az valahol azonnali eredményt akar látni a pisiteszten :D


Én azért fogok Gravidát szedni, mert az magyar és jód is van benne és ezen a területen jódhiány van, vagy mi.....és biztosra megyek majd. Az Elevitben nincs jód állítólag.

Kép
 


Sziasztok,
csatlakozhatnek en is? Ugyan en mar majusban abbahagytam a gyogyszert, de baba meg sehol. Bar igy majd nem nagy pocakkal allok majd oltar ele :D .
Latom a vitaminok a tema: én Elevitet szedek minden masnap. Tobbet nem merek, ezek a 'multivitaminok' borzasztoan megnovelik az ember etvagyat :wink:
Pintyus, nagyon jok ezek a linkek:) szeretek mindent elolvasni amit csak lehet a temarol.Mondjuk en olyan vagyok aki nagyon szereti korbejarni az elet minden dolgat.

Kép
 


Üdv mindenkinek!

Bocsi, hogy ilyen ritkán vagyok jelen, de sajna ezer a dolgom. De igyekszek itt lenni,amennyit csak tudok.

Pintyus!
Abba akarom hagyni a gyógyszert, de már ki van váltva, ezért gondoltam, hogy akkor még beszedem. A felújítás miatt úgyse jönne össze, amilyen stresszes leszek. Egyébként Székesfehérváriak vagyunk mind a ketten a párommal. És ti?

Kép
 
 


Nekem az a problémám, hogy körülöttem már mindenkinek van, és már annyira szeretnék én is, de a párom azt mondja, hogy mivel megbeszéltük, tavasszal próbálkozunk. Nem akarom rá erőltetni az akaratom, de így olyan lassan megy az idő, meg hosszú is. Bár nem keseredek el, mert remélem hamarosan babázhatunk.
Kép
 
 


Sziasztok csajszik! :P

Gingerlily, annyira jó, hogy te is idetaláltál! Amikor abbahagytad a bogyót akkor utána azonnal helyreállt a periódusod? Én most hagytam abba és kicsit félek, hogy nem áll be....de ki tudja ugyebár...embere válogatja......Drukkolok nektek,hogy összejöjjön az a pici tappancsos emberke... :wink: Mesélj az esküvői előkészületekről!!plíz

Éva,szió, mi a párommal miskolciak vagyunk- ill közeliek :) A kiváltott bogyóval egyetértek.... 1 hónappal tolja el csupán az abbahagyást....belefér tavaszig.Nem is hosszú az idő addig, tessék pozitívnak lenni :wink:

Kép
 


Sziasztok!!!

Örvendek hogy egyel többen vagyunk, be indul szépen lassan ez a topic is.

Éva, ha megbeszéltétek hogy tavasszal probálkoztok akkor sedd be, de utánna kész.

Ancsesz: nekem egyből helyre állt a ciklusom, miután abba hagytam a gyogyit, szerintem szervezet függő ez az egész. Mndenkinél másképp alakul.

Örvendek hogy jók az oldalak, szerintem is sok jót lehet tanulni onnan.

ginger: májusban lesz az esküvőzök??? Próbálkoztok már a babával???

mI Debreceniek vagyunk.
Ma reggel jöttünk haza Miskolcról, nagyon sok szép helyet láttunk. Pontosan hol laktok Miskolcon?? Szirma, vagy kertváros vagy lakótelep??
Vendég
 


Én pont Debrecennel vagyok így, gyönyörű hely, imádom!! Apukám Hajdúszoboszlón él. Meg laktam én is félévet Debrecenben és csodálatos városnak tartom.......milyen szép helyet találtatok itt Miskolcon?Küldtem privit!

pussz mindenkinek :wink:

Ja és képzeljétek!! Lett munkám!!! Bizony ám!

:lol:

Kép
 


GRATULÁLOK a munkához!!!!

Hát Mondjuk nem is Miskolc anyira, hanem a környéke gyönyörű, Debrecen környékén semmi sincsen. De ott lillafüred, a a Palota szálló, a vár, a bükk. Csodás.

Nem jött meg a privi, a pü-re küldted?? és el is küldted???
Vendég
 


GRATULÁLOK a munkához!!!!
[/b] Hát Mondjuk nem is Miskolc anyira, hanem a környéke gyönyörű, Debrecen környékén semmi sincsen. De ott lillafüred, a a Palota szálló, a vár, a bükk. Csodás.

Nem jött meg a privi, a pü-re küldted?? és el is küldted???
Vendég
 


Nem ment el a privi? :? ajaj...akkor nem jól csinálhattam valamit!

Megpróbálom mégegyszer.... :wink:
 


Megkaptam!!!!


Biztos csodálatos :D El se tudom kepzelni milyen csodas lehet ilyen helyen lakni :!: :!: :P Szerencsések vagytok :!: :!:

Hány évesek vagytok :?: :?: Nincsen képetek valahol :?: :?: :?:

Nem teszel fel vonalzot :?:

Milyen munkat talaltal?? Elég hamar találtál, gratulálok, és sok sikert hozzá. Mi nagyon bele vágtunk a babaprojektbe, aztán meglátjuk mi lesz belőle. :roll:
Ma ünnepek elötti nagy takaritásba kezdtem bele, azt se tudom mit csináljak elsőnek!!!

Aztán jöhet a díszités!! Azt a részét nagyon szeretem és nagyon várom. Ti ki díszititek a házat adventre???

Irjal, meg be be nezek!!
Vendég
 


úGY látom pangás van most.
Vendég
 


Hali mindenkinek!

Pintyus! Te aztán megmondtad! Köszi. Egyébként honnan írsz?

Miskolc valóban gyögyörű, már csak azért is, mert heygyek vannak a környékén. Én imádom az erdőket.
 
 


Egy ismerősöm ma mesélte, aki mellesleg nagyon hisz a gyógynövényekben, hogy ha abbahagyod a gyógyszert, és az első vérzés első napján elkezdesz inni palástfűlevél teát, majd 14 nap után málnalevél teát, az segíti a petesejt megtapadását. Szerintetek?
Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Éva!!! De jó hogy te is írogatsz néha!!!

Én nem rosszból mondtam amit mondtam hanem mert szerintem a gyogyit abba kell hagyni minnél hamarabb ha babát szeretnél.

Szerintem igaza van az ismerősödnek mert sokan mondták már ezt a dolgot. Tuti van benne valami.

Én cickafarkot iszom. Az előresegiti a peteérést.
Vendég
 


Sziasztok!

Először is Évi! Én is hallottam erről a gyógynövényes teáról, nagymamámtól még anno, amikor a nagynéném szeretett volna babát- neki bejött :wink:

Pintyus, a kep.tar.hu/megaira oldalon annyi képet találhatsz rólunk amennyit szeretnél:) Bár új képeket még nem nagyon tettem fel szeptember óta, mert rossz a feltöltés ott most :(

Párom 33ik éves én 24ik, (pár napon belül töltöm) :lol:


A vonalzó lemaradt az előbb :roll: tudom...észleltem :oops:

Hát azért nem volt az olyan hamar, mármint a munka megtalálása.....szeptember óta kerestem komolyabban.Ügyfélszolgálati munkatárs lettem egy nagyobb cégnél,egész jó fizuval, ami itt Miskolcon elég nagy dolog!Sajnos :?
Azt utálom a legjobban, h utánajártam és Pesten a dupláját fizeti ugyanez a cég ugyanezért a munkáért... :evil: és amikor rákérdeztem a szerződésaláírásnál a fejemhez vágták, hogy nem muszáj aláírnom és menjek akkor Pestre...disznóság....azért jöttünk el, mert már elég volt belőle....dehogy vágyunk vissza....csak egyszerűen nem tartom fernek.

Hú, akkor ti most két napon belül erősen koncentráltok a babára igaz? Drukkolunk, de nagyon 8)

A nagytakarításhoz kitartást! :wink:

Az ünnepi hangulatom már nekem is megjött vagy 4 hete :lol: és azóta minden áldott nap előveszem a karácsonyi dobozt és nézegetem a kincseinket :) Alig várom, hogy a ház minden pontja tükrözze a karácsonyt és a csodás téli hangulatot!Szóval, igen- mi díszítünk!

jó éjt neked/nektek

Ancsa

Kép
 


Szisztok!!!

Megnéztem a képeket, nagyon kis csini vagy!! Azért be jártátok a világot rendesen!!! :D

Vendéglátói szakon voltál szolnokon??? És közbe dekorácios munkákat végeztetek vagy miilyen munka volt az a képeken. Nagyon szép dolgokat csinaltatok!!!
Vendég
 


Szió :lol:

Én igazi jojós csaj vagyok....5 kiló vándorol rajtam észrevétlenül folyamatosan,uh a csini megjegyzést köszönöm. :oops:

Jaja, közgazdász vendéglátó és szálloda szakon végeztem Szolnokon, imádtam azt a közösséget, nagyon jó évfolyamom is volt, szerencsésnek tartom magam, nagyon sok igaz barátot köszönhetek a sulinak, akikkel azóta is jóban vagyok. :D

A párommal van egy dekorációkivitelező kfténk amit főleg Bpen csinálunk nagyobb rendezvényeken.Konkrétan így is ismerkedtünk meg :wink: egy asztaldekorációhoz igazgattam az üvegkavicsokat meg a gyertyákat,ő meg odajott hozzám segíteni és elkezdtünk beszélgetni :P

Az utazgatás meg izééé....nyilas vagyok...röviden ennyi 8) Az utazásokra szívesen spórolok és hálistennek a párom is osztja ezt a szenvedélyem.

Elég belőlem, mesélj te is!képek vhol rólatok, hm? Ti mivel foglalkoztok?Már az eheti babagyártáson kívül.... :lol:

Többiek? Veletek mi van Évi, hogy halad a lakásfelújítás?Gingerlily? Te már nem nézel be hozzánk? :(

pussz
Ancsa

Kép
 


Kuldtem privit, indjárt folytatom, es irok magunkrol csak elobb oda teszem a huslevest. :oops:

Ma romantikázni akarok és ehhez kell egy jó vacsi
Vendég
 


Szió Pintyus!

A képeket én is megnéztem. Gyönyörű esküvőtök volt. Van egy szoboszlói alteregód,majd priviben megírom ki az:) még az is lehet persze, hogy rokonok vagytok.

Remélem jól sikerül a romantika este a husi levessel együtt! 8)

Hova tünt a többi csajszi??? Hahó!! :?

pussz
Ancsa

Kép
 


ancsa:

:shock: :shock: :shock: Szerintem abszolut nem hasonlitunk ezzel a csajjal, egyáltalán, nem tudom mit láttál közöset!!! :roll: :roll: :roll: :roll:
csak úgy nééztem. De lehet te más szemmel látod.

Köszönöm szépen a szép szavakat az esküvőröl, ténleg szép volt.

Jól sikerült a romantikus esténk, reménykedek hogy a gólya is bekopogtat hamarosan!!!

FIgyu, ancsesz!!

Ha már úgyis ilyen ügyi vagy, nincsen valami jó adventi koszoru ötleted??? Minden évben saját magam csinálom de most valahogy nem tudom milyen legyen??? Te csináltá már??? Ha van róla fotód szivesen megnézném!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!


Én is csatlakoznék a hozzászólásokhoz.

A fogamzásgátló abbahagyasát követően egyesek szerint tényleg nem kell várni a babaprojekttel, mások szerint pedig jó, ha kicsit piheg a szervezet. Én is e mellett voksolnék, általában azt olvasom, hogy 3 hó tabletta nélküliség után indulhat a nagy munka.

Ebben a három hónapban érdemes elkezdeni valamilyen terhességi multivitamin szedését. Én az Elevitet szedem. Úgy tudom, hogy ebben megfelelő mennyiségű fólsav van, ami segít a fejlődési rendellenességek megelőzésében- ha ezt nem szedné az ember lánya, napi 15 tányér spenótot kellene megennie, hogy ezt a fólsavmennyiséget fedezze- Én utálom a spenótot! :D

Egy hátránya, hogy növeli az étvágyat, és olyan finomakat tudok enni tőle!

Egyébként érdemes lenne a nagy babavárásnál ébredési hőmérsékletet is nézni, sokaknál ez bevált.

Mi már régóta próbálkozunk, remélem, lassan azért összejön.
 


Jaj Pintyus!

Ne hari, biztos igazad van, csak a menyasszonyi csokros képedet nézve ő jutott eszembe,de tényleg bocsi.... :oops:

Na szóval adventi koszorú ötletekért http://advent.linkcenter.hu/#adventikoszoru --- ezt az oldalt érdemes felkeresni, ahol sok jó link van adventi ötletekkel telis-tele. Bevallom azt még én sosem készítettem :cry:
Ja amúgy a nagytakarításom kudarcba fulladt, mert két napja hordjuk be a nagyobbnál nagyobb párom által kreált dobozokat egy karácsonyi rendezvényhez és a fűrészportól már lélegezni se nagyon lehet az étkezőben....:evil: .....nem is beszélve arról, hogy én festem le őket :? Így feladtam a takarítást...

Szia Fruzsinna2! Örülök, hogy csatlakoztál! Tényleg olyan komolyan megnöveli az étvágyadat a multivitamin?Olvastam már másnál is.....hmhm....mindennek meg van az ára ugyebár.... :lol: Milyen régen próbálkoztok?
ÉS MI AZ AZ ÉBREDÉSI HŐMÉRSÉKLET???? :roll: :roll: :roll:

Jó hétvégét mindenkinek csajszik!

Ancsa

Kép
 


Sziasztok Ancsesz,Fruzsina,Pintyus,Éva,Gingerlily!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok! Remélem együtt fogunk babát várni 2008-ban! :lol:

Rólam csak annyit, hogy 2 éve próbálkozunk férjemmel és 3 lombikon vagyunk már túl. Most a PCO-mat kezeltettem metforminttal és spontán babára hajtunk.
Átestem hsg-n, laparon és méhtükrözésen is. A cél érdekében mindent. :lol:

KépKép
 


Sziasztok!

Ancsesz 83: 1 éve lesz hamarosan, hogy próbálkozunk, de eddig semmi, hiába reménykedek minden hónapban. A nődoki elküldött vérvételre, alacsonyabb progeszteronszint derült ki, most arra várok (de nem várok, azért izgulok, hogy ne jöjjön meg) hogy az újabb ciklus elkezdődjön, mert akkor gyógyszerrel segítenénk rá a dolgokra.
Majd meglátjuk, nem akarom elbízni a dolgot.

Az ébredési hőmérsékletet reggel ébredés után kell mérni, de még mielőtt felkelnél az ágyból és bármit csinálnál. Több hónapos megfigyelés után ki lehet kalkulálni, mikor van termékeny időszakod. Bővebb információ a babatervezok.otthona.net oldalon. Ott sok mindent megtudhatsz erről.

Charlott: te már biztos nagyon sok mindenen túl vagy, azt hiszem, nagyon erősnek kell lenni, míg a várt gyermekáldás megérkezik! Tényleg mindent megtesz az ember egy gyerekért. Kívánom hogy a csodababa minél hamarább beköszönjön hozzád!
 


Szió Charlott!
Örülök, hogy te is csatlakoztál hozzánk!!! :P Szomorúan olvastam mi mindenen mentetek már keresztül!A csodababához én is nagy kalappal kívánok, egy hét múlva kiderül ahogy a vonalzódat nézem :oops: Bár nem tudom, tévedek?

Fruzsinna2, köszi az infót, majd még jobban utánajárok ennek ébredésinek akkor.......hát nektek is hosszú várakozás az élet...sajnálom, de tudod a mi babáink már rég kiválaszottak minket szüleiknek, csak már most dacos korban lehetnek. :wink:

Nekem ez az első hónapom bogyó nélkül...ki tudja az én kis nyafka testem hogyan reagál majd....Reméljük a legjobbakat! 8)

Kép
 


Sziasztok!Örülök,hogy van ez az új oldal.Ha lehetne én is csatlakoznék hozzátok.Mi is már másfél éve próbálkozunk.Sajna :( Már sok minden ki próbáltam de eddig még semmi.Mostanság hőmérőzök,vitamint szedek,cickafarokfű teát iszom.Meg utánanéztem a Jónás módszernek,de nem tudom mennyire igaz.
Röviden ennyi.
Kellemes vasárnap estét kívánok mindenkinek!
Vendég
 


Fruzsi és Ancsesz!

Köszönöm a szeretetteljes fogadtatást! :-)

A vonalzó nem hazudik, a mensinek hamarosan érkeznie kell. Most biztos nincs jövevény, mert e hónapban volt méhtükrözésem és most pihentetni kell a nőiszerveket.
De majd decembertől hajrá!!!!!!!!!!

KépKép
 


Kriszti üdv!

Orvosnál voltál már? Uh-ból és vérvételből sok minden kiderül. :wink:

KépKép
 


Charlott!
Komolyabb ki vizsgáláson még nem.Ugyan el kezdtük csak abba hagytuk.Most pillanatnyilag úgy döntöttem,hogy jövő hétre be jelentkezem az orvosomhoz rákszűrés,stb.Aztán el mondom neki a problémámat.Ugyan már beszéltem vele erről,de azt mondta egyelőre nem akar még bele szólni a természet dolgába.De lassan a 28 felé közeledve talán rá segíthetne és ki vizsgálhatna alaposan.Hétfőn hívom és be jelentkezek!Bár nagyon izgulok,hogy mit fog mondani.
Vendég
 


Szisztok csajok!!!

Üdvözlöm charlott-ot, kriszit és fruzsinát is. Nsgyon örvendek hogy többen vagyunk, ez igy tök jó lesz!!!

charlotte veled már taliztam a másik topicban is!!!

most csak enyit mert párocskám vár!!!
Itt van 2 kép az alkotásaimról. Kép Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: