Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu!

Nagyon szép lesz Szabina szülinapja. Jókat nevettem mikor olvastam hogy megtalálta az ajándékát. :lol: Édes lehetett. És az is tündéri ahogy készül a bulijára. Kész nő már! :lol:

Olgi !
A te lánykád is édes nagyon. :wink:

Vera!

Akkor kitartás! Már nincs sok vissza a suliból. :wink:
És mi leszel ha nagyleszel? Már ha megkérdezhetem egyáltalán. :oops:

Edit!

Hidd el, egyszer te is leszel édesanya. Csak bízni kell!! És jövő karácsonykor már hármasban ünnepeltek. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


ÉS NEKTEK NEHEZEN JÖN OSSZE?MIOTA PROBÁLKOZTOK?
Vendég
 


moni ti hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Tényleg nagyon szép az egész park. Nálunk fordítva van a helyzet a férjem kísér minden vizsgámra.

KépKép
Kép
 
 


remélem majd engem is elkisér vki a márciusban levő vizsgámra........ :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Köszi jól vagyunk. Várjuk a karácsonyt. De gondolom ezzel mindenki így van. :wink:
Te hogy érzed magadat? Már csak 1 hét és lehet tesztelni. :wink: :lol:

Olgi!

Mi márciús óta próbálkozunk, eddig sajna sikertelenül. Na, de majd most!!! :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


NEKEM MIÉRT NEM FRISÜL HA IRTOK?MI NINCS JOL BEÁLITVA :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.12.15 16:40-kor.
Vendég
 


moni mi is várjuk a karit...de főleg azért hogy máté megkapja az ajándékát......esküszöm annak jobban örülök mint majd az enyémnek..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Ezzel én is így vagyok. :lol: :lol: Nem is izgat hogy én mi kapok majd. A lényeg a kisfiam. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


:lol: és nálatok mit kap a kis lurkó? :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Oldi: nagyon helyes és szép a kislányod. Igaz kis hercegnő ahogy ül:)

Kép
 


Móni: talán egyszer üzletviteli menedzser leszek, vagy vmi hasonló. jó hangzatos neve van ,de szerintem nem sokat fog érni, én marketinget akartam tanulni, de nem indítottak szakirányt, mert kevesen jelentkeztünk, így ez maradt, de már nem akartam sulit váltani így az utolsó évekre.
Diplomám talán sose lesz, mert ahhoz kellene a két nyelvvizsga, és még csak egy fél van, de az sem szakmai, tehát nem is jó. de majd, ha már kismama leszek, és nem megyek dolgozni, beiratkozok egy nyelvtanfolyamra. remélem már hamarosan :)

KépKép
Kép
 
 


vera hajrá ám!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Olgi mindig frissíteni kell. Nálam is úgy műxik, már amikor megy a nyomorult. Sokszor lefagy a babanet :(

Jelentem kérem szépen megjöttünk. :) Pocok szép nagy, az apja hál égnek hazaért. Hát azt a pofát amit vágott mikor nézte az uh-t :D A doki rendes volt, mindent kommentált ami látható volt. Már szép nagy, 10 cm, és egyfolytában mozgott, úgy járt a lába, mintha biciklizne :) Mancsocskája, meg tappancsa van, szóval a doki már becézgeti is.

Sajna a 20. héttől jön a neheze, már most szigorú "utasításokat" kaptam, de azt mondta, ha túlvészeljük, akkor szép nagy babánk lesz. Ja és nem utolsó sorban azt mondta, hogy bár nem teszi rá a nagy esküt, mert nem 4D és még kicsit korai is, de Pocok valószínűleg kislány. :) Majd 20 hét után megyünk 4D-re hogy biztosat tudjunk róla.

Rod azóta hogy látta a gyerekét transzban van :D Végre kezdi felfogni, hogy apuka lesz.
Vendég
 


miért kaptál szigoru utasitásokat:)gratula ababához
Vendég
 


engem is érdekelne mért kaptál szigorú utasításokat? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát naplót kell vezetnem. :( Tisztára mint egy kiképzés, és azt mondta, hogy bizony csesztetni fog, ha valami nem lesz jó, vagy nem fog neki tetszeni. Nem bántásként mondja, de mindhármónknak az lenne a legjobb, ha nem kellene már januártól a szülésig a kórházban lenni. Most a baba a legfontosabb.

Naponta 4 alkalommal ugyanakkor vérnyomásmérés, eredmény felírás.

Naponta fel kell írnom, hogy mit és mennyit ettem.

Hetente 1 alkalommal súlymérés fehérneműben (a védőnő össze-vissza ír, mert pulcsiban kabátban mér, és az eredmény nagyban függ attól, hogy mennyire van hideg, mennyire öltözöm fel)

Kéthetente vizelet fehérje vizsgálat.

Havonta vérvizsgálat. Az ellenanyag termelésem miatt is.

Sok fekvés, pihenés, sok gyümölcs ha megéhezem akkor azt egyem inkább. Rostos 100%-os üditő, rengeteget igyak (lehetőleg nitrátmentes ásványvizet) és semmi édesség vagy zsíros. (Nah e két utóbbi nem lesz nehéz, még mindig utáljuk egymást a hűtővel)
Vendég
 


anuk lehet én ennyire hülye vagyok de mért kell ezeket csinálni?gond van a babával....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ÉN SE ÉRTEM NEKEM SOHA ILYET NEM MONDTAK.
Vendég
 


Hát ugye asztmás vagyok, és vérnyomásos. Azon túl "túlsúlyos" na persze, mert nem vagyok 40 kiló.

90 voltam mikor terhes lettem, most 84 vagyok, és eléggé lefelé kandikál még most is a mutató, én kerekítem 84-re :)

Szal ha nagyon sokat felszedek, akkor súlyosbodik mindkettő, és a baba oxigénhiányos lehet. A vérnyomásnál meg elmeszesedik idő előtt a méhlepény és leválhat, tehát jobb esetben koraszülés, rosszabb esetben elhalás. Az ellenanyag meg, hát az megint csak inkább hagyjuk. :(

De most még minden rendben, Pocok jó nagy, csakhát jobb ha már most hozzászokom, hogy nálam a várandóság nem lesz az a csodálatos valami amiről mindenki beszél. A doki megmondta, hogy ne idegeskedjek, az api feladata, meg vele együtt kordában tartson.
Vendég
 


IGY MÁR ÉRTHETÖ.MINDEN OKÉS LESZ MAJD MEGLÁTOD!!!!
Vendég
 


JO ÉJT MINDENKINEK HOLNAP MAJD JÖVÖK HA NEM BAJ :D
Vendég
 


anuk meglásd minden rendben lesz!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anuk: Na meg is írtad időközben miért kell ennyire figyelni. Nem lesz baj meglásd. Hisza dokid nagyon preciz ezek szerint. Ő majd figyel rád. :)
Gratula a 10cm es manócskához:)
Amúgy Szabinát 14hetesen mondták, hoygkislány. Nem láttuka lába között de a csontozatából a testfelépítéséből is egy jó doki rájön.

Kép
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Huu de sokat írtatok este!
Anuk!
Gratula a manócska méreteihez, és örülök hogy a párod is ott lehetett az uh-n. Az orvosod valóban precíznek tűnik, így nem lesz semmi baj. :wink:

Vera!
2 nyelvvizsga? :shock: Az durva, én lemaradtam az 1-nél. :oops: Bár nekem nincs diplomám, de úgy tudtam hogy ahhoz 1 nyelvvizsga kell. Na mindegy. A lényeg hogy nemsokára te is kismami leszel és akkor pikk-pakk leteszed a 2 vizsgát :wink:

Nita!
Tegnap leírtam hogy mit fog kapni a fiam a jézuskétól. Igaz a mesekönyveket kihagytam. :wink:
Nálatok milyen ajándékok lesznek a fa alatt?

Huu csajok, lehet front van ma. Szétmegy a fejem. :shock: :cry:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kép

Olgi!
Beírtalak a táblázatunkba. Majd kellene néhány adat. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: tegnap nekem is szétmenta fejem annyira fájt :(

Jó, hoyg betetted Olgit a tábliba igy nőtt a kismamik száma:) De remélem a Jézuska elintézi, hogy mi is ott legyünk:)Nemigaz?? :)

Kép
 


Csucsu!

Így igaz! Én most nagyon bízom jézuskában, hamár a gólya nem teljesítette feladatát. :wink: :lol: :lol:
Fejfájás már tegnap este kezdődött. :cry: Ebből sajna migrén lesz, mert már a hányinger is kerülget. :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


szép jo reggelt milyen adatok kellenek?
Vendég
 


Szia Olgi!

Elég ha megadod az utolsó mensid első napját, korod, mióta próbálkoztatok tesóval, esetleg szedsz-e valami vitamint vagy gyógyszert.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


nov.11 egy éve szeretnénk béres gravidát szedek
Vendég
 


28 vagyok
Vendég
 


Olgi!
Köszi szépen!

Akkor itt a frissített táblázat. :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: nekem javitsd már a ciklusom 28napos lett.
De ráér majd ha másnak is javitassz valamit ne kellejen mindig egyesével javitanod. Köszi.

te migrénes vagy?, hú az nem jó. Tesóm is az volt szörnyű sokat szenvedett tőle. De aztán pár éve elmúlt neki. Kopp kopp. remélem igy is marad.

Kép
 


Csucsu!

Kösz az infót. Holnap akkor már a javított verzió lesz. :wink:

De jó tesódnak! És mi volt a titka hogy elmúlt a migréne?
Nekem ez a migrén már jó pár éve megvan. Mikor várandós voltam akkor szerencsére nem voltam migrénes, lehet a hormonok befolyásolták a dolgot. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!! :D
Csatlakozhatok hozzátok??
Mi 14 hónapja próbálkozunk ,de nem sikerül a baba :(
Olvasgattam amiket írtatok és olyan mintha egy szép kiscsalád lennétek, akikkel mindent meglehet beszélni:)
Én is szeretnék tagja lenni ennek a "kiscsaládnak" ,ha lehet.
 
 


Sziasztok!

Jaj, de sokat írtatok!

Ediii!
Üdv köztünk!

Mesélj többet magadról!
pedi
Kalocsa
 
 


Ediii!

Üdv a mi "kis családunkban". :lol: :lol: :lol:
14 hónap? Ez az idő már elég ahhoz hogy a doki is komolyabban kivizsgáljon. Vagy ezen már túl vagytok?
Gyere amilyen gyakran csak tudsz!
És kívánom hogy mihamarabb ott legyen a babóca a pocakodban. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


ediii üdv kicsi " :lol: családunkba"
moni máté kap egy hintapacit ami nyihog ,beszél,csóválja a farkát.....meg kap egy autópályát....ezt tőlünk kapja......arra leszek kiváncsi hogy anyuméktol mit fog kapni.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok, olvaslak benneteket.
Olgi! Üdv a klubban:)
csucsu: én is ilyen hozzáállást akarok! nagyon jól csinálod:) hajrá karácsony!!
Nekem nemsokára pééé. Már érzem a hasa, de még csont nega az lh. Szerintetek ha tegnap negatív volt, akkor érdemes ma is csinálni tesztet? Vagy ráérek holnap? Mondjuk már tök késő van, így lehet, hogy eleve holnapra marad.. na, ezt jól bekutultam. holnap jövök, sziasztok:tary
 
 


persze: hasam, és bekutyultam...
 
 


tary hajrá ám!!!!!!!!holnap csináld meg az lh-t. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tary: Szerintem ráér ma az LH. Kiváncsi vagyok ma pozítív lesz e. És meddig?, Mert nekem 3-4 napig is pozítív.

Móni: tesóm nagy migrénes volt. ha rájötta görcs össze esett és hozzá sem lehetett szólni annyira fájt neki. Aztán kiment Svédországba dolgozni 4hónapot. Ott nem jött elő mert száraz hideg van télen. És mikor hazajött ennek már több mint 15éve nem jött elő. Ott állitólag annyira jó a levegő, hogy nem is csoda ha ellmúllik. Mindig kérdezem tőle volt e és mindig mondja nem volt görcse.
Neki szerencséje volt ezek szerint.

Kép
 


Szép reggelt:)
30 éves vagyok, van egy 7 éves kisfiam vagyis nemsokára 8.
Szeretnénk tesót neki,de hát nem sikerül,pedig a fiam első alkalomra sikerült.
Nem voltam még orvosnál, majd januárba tervezem.Félek, úgy vagyok vele ha nem megyek nem találhatnak semmi bajt:) /tudom ez hülyeség,de nagyobb nálam a félelem, mint,hogy lépjek/
Ti,hogy vagytok ezzel, akinek nem sikerül a baba?? :roll:
Ráadásul a környezetemben szinte minden hónapban bejelenti valaki,hogy babát vár, majd nyaggatnak,hogy nekem mikor lesz már. ez nagyon zavar. Sokszor azt mondom,hogy egyenlőre mégsem tervezzük,hogy ne halljam mindíg, hogy "sikerült már"
De lehet,hogy én fogom fel rosszul.
Akik babát várnak azoknak gratula :D
 
 


Sziasztok!

Tary!
Jól eltűntél! Szurkolok, hogy ma már pozitív legyen az Lh!

Márcsak egy hét és Karácsony!!! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!
Igen, kicsit eltűntem, de nagy volt itt a hajtás. De most már mindjárt vége, jön a szünet:) Ma csinálok lh-t kíváncsi vagyok, minden esetre szorgoskodunk :oops: :lol:

Este beszámolok az lh-ról.
sziasztok, tary
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Nita!
Nagyon szép ajándékokat fog kap Máté a jézuskától. :wink:

Tary!
Hajrá pé!!

Csucsu!
Tesódnak tényleg nagy migrénjei voltak akkor. :shock: Nekem szerencsére még nem ilyen durva. A legrosszabb estben a hányással kísért fejfájás volt és csak a sötét csendes szobában tudok olyankor létezni. Ami a levegőt illeti biztos van benne valami. :wink: Lehet nekem is ki kéne mennem a svédekhez. :roll:

Ediii!

Ami az orvost illeti, ne félj! Ők azért vannak, hogy segítsenek. :wink: Szeptemberben én is vettem egy nagy levegőt és elmentem dokihoz. Persze mindent rendben talált. Nézett hormonszintet is, persze az is jó volt. Adott 3 hónapot hogy összejöjjön a baba. Ez most járt le decemberben, de én még ezt a hónapot ráadásnak meghagytam. :roll: Ha most se fog sikerülni januárban visszamegyek hozzá. Hát nagyon kiváncsi leszek hogy mi lesz a köv. lépés. :?

Edit!

Hogy vagy ma? Hasad fáj még? Bízom benne hogy jövő héten nagy meglepi elé nézhess. :wink:

Kiscica! Nagyon eltűntél! Csak nem babás vagy? :wink:

Zsuzska! :?:

Babszika! :?:

S.Vera! :?:

Kismamik! Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Ezer bocsánat az eltűnésért, de most már látásról-mikulásig dolgozom.
1 óra múlva emgyek dolgozni és olyan éjfél körül jövök haza.
Szóval, nem igazán van időm semmire. Ráadásul most 8 napot zsinórban nyomok. (és ha kitalálja a főnököm, akkor talán még szenteste is dolgozom)

Ezért én most úgy döntöttem, h boldog karit kívánok nektek, mert nem bizti, h tudok jönni!
http://elfyourself.jibjab.com/view/sYtXSeaxvCmAuDRC
És aki már megnézte, annak ezt is: Kép

Minden pé-nek szurkolok, h végre megtermékenyülés legyen a vége!
JA és üdv ediii!!!!!!!!!!!!!

 


Babszika!

Sajnálom, hogy ennyi a meló! De kitartás, mindjárt itt van a karácsony és akkor pihizhetsz egy kicsit. :wink:
A karis üdvözlet nagyon jó. :lol: :lol: A kisfiamnak nagyon tetszett, persze nekem is. :wink: :lol:
Ha esetleg tényleg nem tudsz jönni már az ünnepekig akkor most KíVÁNOK BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!!!

Ja! És bízom benne, hogy a januári inszem elmarad, mivel majd most spontán összejön a várva várt babóca! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Babszika: köszi a jó kivánságokat szuper a képetek. Még a kutya gyerek is rajta van:)
Nektek is kellemes karácsonyt kívánok. Na meg Szabina képével is. Kép

Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron