Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt Csajok!

Zsebi, olyan jó, hogy írtál, örülök, hogy minden rendben veletek és annak is, hogy mi is hiányzunk Neked :lol: !

Tegnap a párom elfelejtett tesztet venni :cry: , így izgulhatok még egy napot. De megigérte, hogy ma vesz :lol: !

Sonny, milyen volt a színház?

Csajok, ma van a szülinapom :lol: , 27 éves lettem :shock: , fel sem fogom, hogy rohan az idő! A férjem olyan aranyos volt reggel, ágyba hozta nekem a kávét. Néha nekünk is jól esik egy kis kényeztetés, nem de? :roll:

Most dolgozom egy kicsit, később még benézek!

Szép napot neketk!
 
 


Már megint én nyitottam új lapot, hol van a beigért babócám? :lol:
 
 


Szia Szülinapos!!!!!!!!!!! :D

Sok boldogságot Neked szülinapodra! (és egy jó hírt a gólyától) :D

Jut is eszembe: csináltál tesztet?
Kép

Judit
Kép
 
 

 
 

Zsebi! Jó, hogy bekukkantottál, aztán siess vissza hozzánk!!!

Zsuzska: amúgy a színház szuper volt! A vadkacsát néztük, és hihetletlenül jó volt. Bár nekem ez az egyik kedvenc drámám, de nagyon jó volt a rendezés is.

Amúgy elfáradtam nagyon, mert egész nap rohantáltam, egyik munkahelyről a másikra, és csak most értem haza.

Remélem kapsz szép szülinapi meglepetést :D Majd kérünk beszámolót!!!

Ja, és igen: elvileg már késik 2 napja, de hőmérőztem, és aszerint később volt peteérésem, szóval ha onnantól számoljuk a napokat, akkor még két nap van hátra.

A vonalzómon amúgy látszik CD 31 (vagyis ez a ciklus 31. napja, és 12 DPO pedig annyit jelent, hogy 12 nap telt el az ovuláció óta

Judit
Kép
 
 


Szia Sonny!

Először is köszönöm a szülinapi köszöntést, és a macikát is, olyan édes :lol: !

Mi most vacsiztunk. Nekem is elég mozgalmas napom volt a munkahelyen, de most már oyan jó itthon, kicsit feltöltődik az ember :lol: . Szülinapi meglepiként a férjem eljött értem a munkahelyemre, így már 4-re itthon voltam. Ajándékot nem vett titokban, mert megbeszéltük, hogy cipőt veszünk nekem, és azt nélkülem nehéz lenne. Úgyhogy hétvégén lehet, hogy elmegyünk egy kicsit shoppingolni :lol: , valami jó kis könnyű tavaszi cipőt szeretnék, remélem találok is :roll: .

Tesztet nem tudtam csinálni, mert a férjem elfelejtett venni :cry: , de ma vettem, úgyhogy reggel tesztelek, szorítsatok nekem :? !

Örülök, hogy még neked sem jött meg és remélem nem is fog :wink: !

Én is szeretm a vad :wink: kacsát, sajna én még csak filmen láttam, de színházban biztos sokkal klasszabb!

Holnapi program? Mész dolgozni? Én igen, bár már nagyon várom a hétvégét!

Reggel jövök, jó éjszakát neket!
 
 


Jó reggelt Csajok!

Csináltam reggel tesztet, sajna nem vagyok terhes :cry: .

Azt hiszem kicsit magam alatt vagyok. Ma felhívom a dokimat, hogy csináljon valamit, mert ez nem normális, hogy szedem a gyogyit és mégsem volt 2 hónapja semmi. :cry: !

Nagyon szomrú vagyok, semmi életkedvem nincs, dolgozni is alig akartam jönni. Kezdek kiborulni ettől az állandó várakozástól, hogy már lassan két éve nem történik semmi :cry: !

Szép napot nektek, megpróbálok dolgozni egy kicsit, ha beszéltem a dokival írok majd, hogy mire jutottunk!

Puszi nektek!
 
 


Sziasztok :P

Sajnos még nem tökéletes a gépünk :cry: Most már legalább a net bejön,de még mindig tele van vírussal.Jövő héten jön a szerelő,s remélem,hogy meg tudja javítani.Viszont az a jó hír,hogy már tudok veletek dumcsizni :P

Zsuzsi!
Hát nem semmi lehetett az a tűzeset :shock: Borzasztó,de még az a szerencse,hogy senkinek nem esett baja.Miért volt a férjed fogorvosnál?Mit csináltak szegénnyel?
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED,így utólag :D
Annyira sajnálom,hogy nem vagy terhes :cry: Tudom,hogy most borzasztóan érzed magad,de ne is mondj olyat,hogy nincs életkedved :!: :!: Hívd fel a dokidat,s majdcsak kitalál valami okosat.Fel a fejjel :!: :!: Tudom,hogy én könnyen beszélek,de hidd el hamarosan minden megoldódik :!: Nagyon-nagyon szurkolok neked.

Sonny!
Örülök,hogy jól éreztétek magatokat a színházban,s drukkolok,hogy ne jöjjön meg :!: :!: :!:

Ma megyek dokihoz,úgyhogy szurkoljatok!

Majd még jövök!
 
 


Sziasztok!!

Csajok, nekem ma úgy tűnik megjött :( De azért nem vagyok annyira elkeseredve.

Zsuzska: nem elszomorodni! Keresd fel azt a dokit, és mondd neki, hogy irgumburgum, segítsen! :oops:

Zsebi: nagyon várjuk a híreket!

Na, megyek mert én még dolgozom :/

Judit
Kép
 
 


Jó reggelt Csajok!

Köszönöm, hogy kicsit megvigasztaltatok, azt hiszem túl vagyok a tegnapi rossz hangulatomon, márcsak azért is mert megyünk Tunéziába a nyáron. Képzeljétek, a munkahelyem szervezi és a dolgozóknak ez olyan év végi jutalomút, csak a férjemét kell kifizetni 8) . Először úgy volt, hogy nem megyünk, mert a férjem nem akart, de aztán belátta, hogy ilyen lehetőséget nem szabad kihagyni :lol: . Június 26-tól 8 nap 7 éjszaka, Monastír, all inclusive ellátással. Már nagyon várom, főleg azért, mert én még soha nem ültem repülőn. Hála az égnek jó kis társaság verődött össze (a csúnya, gonosz munkatársak nem jönnek :lol: ), úgyhogy biztosan jó lesz.

Sonny, sajnálom, hogy megjött, de új hónap, újabb lehetőség :lol: !
Tegnap nem tudtam felhívni a dokimat, nem volt elérhető, de ma újra megpróbálom!

Mit csináltok ma?

Zsebi, mi volt a dokinál? Végül is kinél voltál?

Én ma 2-ig dolgozom, aztán sipirc haza, itta hétvége :lol: :lol: :lol:
 
 


Sziasztok :P

Sonny!
Sajnálom,hogy megjött :cry: Örülök,hogy nem vagy nagyon elkeseredve,nem is szabad hiszen,ahogy Zsuzsi is írta új hónap,új lehetőség.Minden nap ilyen sokáig dolgozol?

Zsuzsi!
Boldogan olvastam,hogy ma már jobb a kedved :D Tunézia tényleg nagyon szuper lesz,bár én még nem voltam ott,csak anyósom mesélte,hogy gyönyörű hely.Jót fog tenni nektek egy kis kikapcsolódás :P
Remélem,ma már el tudod érni a dokidat,s mond neked valamit végre.Majd írj róla!!!
Dr.Kisfalvi Istvánnak hívják a dokit,akinél voltam.Szimpinek tünt,bízom benne,hogy beválik!

Tegnap azt mondta a doki,hogy minden rendben van!7 hetes a kis manócskám :D Jövő héten megyek vérvételre,remélem minden ok. lesz.Nagyon boldog vagyok,csak az az igazság,hogy rettentően félek :oops: Nem akarom,hogy valami baj történjen :!: :!:
Amúgy írtó rosszul telnek a napjaim!Mindentől felfordul a gyomrom,reggeltől estig hányingerem van,s alig tudok enni.

További Szép napot nektek!
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsebi, úgy örülök, hogy írtál és annak is, hogy minden rendben veletek! Ne izgulj, a picurral minden rendben lesz :wink: ! A dokid melyik kórházban van, és hogy találtál rá? A csajszi tudja már, hogy kistesója lesz? Ne aggódj, a rosszullétek nem tartanak örökké, majd csak elmúlnak :lol: !

Sonny, hová tűntél mostanában? Ne dolgozz túl sokat :lol: !

Olyan jó, hogy itt a hétvége!

Ja majd elfelejtettem, beszéltem a dokival. Hát nem volt valami bőbeszédű :cry: . Azt mondta, lehet, hogy cisztám van azért nem jön meg, mindenképpen várnunk kell, amíg meg nem jön azt mondta. Hát nem tudom, most miért nem tudja megnézni, hogy az-e a gond :roll: . Hát mindegy, mást nem tehetek, várok, ti pedig szorítsatok, hogy történjen már valami :? , legalább jönne meg az a fránya mensi :shock: .

Na jó, most megyek, majd este még bekukkantok! Írjatok!!!!!!
 
 


Jó reggel Lányok!

Hol vagytok elveszve? :roll: Olyan szomrú és magányos vagyok nélkületek :cry: !

Azért remélem minden rendben veletek és jól vagytok!

Hogy telt a hétvége? Nekünk egész jól, tegnap voltunk vásárolni és vettünk az Árkádba egy nagyon jó kis tavaszi cipőt nekem, ez amolyan utószülinapi ajándék :lol: ! Olyan jó volt egy kicsit kimozdulni!

Mi jót csináltok? Én már dolgozom ezerrel, most épp a normatívaigényléshez állítom össze az adatokat, névsosrokat stb.

Később bekukkantok még, gyertek ám és írjatok! :wink:

Pusza
 
 


Sziasztok :P

Én itt vagyok,nem tüntem el :D

Zsuzsi!
Tudom,hogy nem tartanak örökké a rosszullétek,nem is panaszkodásképpen írtam,csak néha nagyon nehéz :cry: Na mindegy,én sokkal jobb helyzetben vagyok,mint Te,úgyhogy elfelejtem a rossz dolgokat.Nem értem,hogy miért nem tud megnézni a dokid :shock: Miért nem mond valamit :?: Ez a várakozás borzalmas lehet :cry: Nagyon szorítok,hogy végre megjöjjön :!: :!: :!:
Figyelj csak!Nem akarsz elmenni egy másik dokihoz is?Nem akarom én kritizálni az orvosodat,de igazán tehetne valamit.Legálább megnézne :!:
Klassz,hogy tudtál venni egy jó kis cipőt!Nekem is kellene,de mostanság nincs kedvem kimozdulni itthonról.
A hétvégém nagyon jól telt.Fanninak tegnap volt a névnapja,úgyhogy buliztunk egy kicsit :P
Jó munkát neked!

Sonny!
Nagyon eltüntél!Irgum-burgum!

Sziasztok!
 
 


LÁNYOK!!!

Nem fogjátok elhinni: tegnap délután csináltam tesztet és POZITÍV lett (ja, igen, azt nem írtam, hogy a pötty után tulképp nem jött meg). Szóval most repesek az örömtől, meg félek is. :lol: :lol: :lol: :lol:

Bocsi, hogy nem írtam, de dolgozom ezerrel.

Ja és még EL SEM HISZEM :D

Judit
Kép
 
 


Sonny!!!!!!!!!


Ez fantasztikus hír, gratulálok, tiszta szívből, tényleg, úgy örülök, hogy Neked is sikerült :lol: :lol: :lol: ! Gyere gyakrabban, minden részletet tudni szeretnék! Ja, és most már ne hajts annyira, tessék jó sokat pihenni!!!!!!!

Mikor mész dokihoz?

Én nem olyan régen értem haza munkából, most pihizek egy kicsit, ma nem kell főznöm, van még babgulyás :lol: .

C :lol: sajok, küldjetek nekem is pozitív energiákat, hogy mielőbb legyen nekem is babócám! :wink:

Most megyek, mert fel kell szaladnom a férjemért Gödöllőre, szép estét Nektek, írjatok mielőbb!

Pusza! :lol:
 
 


Sziasztok csajok!!

Zsuzska: köszi a gratulációt, de még egy kicsit óvatos vagyok amíg nem voltam dokinál (a férjemen kívül csak a nővérem tudja, és persze TI ) :D

Sajna csak jövő hét péntekre kaptam időpontot :(

Majd felteszem a teszteket, csak előbb kölcsön kell kérni apukám fényképezőjét! :)

Én szívesen küldök pozitív energiát, Zsuzska :) Annyira szupi lenne, ha Nektek is hamar összejönne a babóca :)

Na, futok dolgozni!!!

Judit
Kép
 
 


Sziasztok :P

Sonny!
Hurráááááááááááááááá!Nagyon-nagyon örülök,hogy nektek is sikerült!Olyan boldog vagyok,komolyan :D Vgyázz nagyon magadra,s tényleg vegyél vissza egy kicsit a tempóból :P A jövő péntek gyorsan eljön,meglátod!

Zsuzsi!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ez a pozitív energia mind a tiéd.Remélem,hasznát veszed :wink: Nagyon szurkolok neked!

Szép napot mindenkinek!
 
 


Sziasztok Csajok!

Mi újság veletek? Én dolgozom sajna, de majd csak eljön a fél négy és mehetek haza :lol: !

Zsebi: Mikor mész dokihoz legközelebb, és hogy érzed magad?

Sonny, olyan kár, hogy ritkábban tudsz jönni :cry: , pedig nagyon várjuk a fejleményeket :wink: !

Mi megbeszéltük a párommal, hogy várunk még pár hetet, ha nem történik semmi, elmegyek egy másik dokihoz, hátha ő tudna rajtam segíteni. Dr. Cseh Erikának hívják szülész- nőgyógyász és itt van hozzánk közel a Flór Ferenc Kórházban Kistarcsán. Már nagyon várom, hogy elmenjünk hozzá.

Köszönöm a sok-sok pozitív energiát, amit küldtetek, remélem segít! :lol:

Észrevettétek, hogy kezdenek zöldüni a fák? Olyan jó, hogy most már lassan itt a tavasz! Imádom a jó időt!

Zsebi, hogy telnek a hétköznapok? Miket csinálsz?

Írjatok, amint tudtok, puszi neketek! :lol:
 
 


Bocsi :oops: , nem zöldüni, hanem zöldülni :!:

Pusza!
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyors állapotjelentés: jól vagyok, bár iszonyatosan elfáradok a nap végére. A kávézást is abbahagytam, szóval minden perceben majd' elalszom :lol:
Jajj csak rendben legyen minden...

Zsebi: Te hogy vagy?
Zsuzska: dr Cseh Erikáról én is mintha olvastam volna jókat, remélem jó tapasztalatod lesz!

Lányok adjatok nekem tanácsot: az van, hogy van egy kiszemelt dokim, akinél szeretnék szülni, viszont ő nagyon elfoglalt, és csak ápr. 3-ra adott időpontot. A mostani orvosomhoz (aki szintén jó, de nem nála szeretnék szülni), viszont már jövő hét pénteken tud fogadni.
Szerintetek elmehetek mindkettőjükhöz? Nem tudom eldönteni :roll: április még olyan messze van :roll:

Judit
Kép
 
 


Jó reggelt!

A férjem most ment el dolgozni, én meg már úgysem tudok visszaaludni, úgyhogy írok neketek pár sort mielőtt elrobogok dolgozni :lol: !

Mi a program mára? Képzeljétek és munka után megyek fodrászhoz egy kis generálra, már nagyon rám fér :lol: !

Sonny, én a Te helyedben biztosan elmennék ahhoz a dokihoz, aki előbb tud fogadni, már csak azért is, hogy megnézze minden rendben van-e, :lol: azután pedig még mindig elmehetsz a másik dokihoz, de az is lehet, hogy ez az előbbi annyira szimpatikus lesz, hogy nála maradsz :roll: . Az egyik munkatársnőm 4 hónapos terhes volt, amikor dokit váltott. Egyébként melyik kórházhoz tartoznak ezek a dokik? Neked nincsenek rosszulléteid?

Most megyek, rendet rakok egy kicsit, azután öltözök és sprint dolgozni :cry: , napközben jövök még, most úgysem olyan nagy a pörgés odabenn :lol: !

Szép napot Nektek :!: :!: :!:
 
 


Sziasztok!

Zsuzska, jól tetted, hogy írtál nekünk :) Húú, a fodrász-program miatt irigyellek! Én is úgy elmennék kozmetikushoz, meg egy kis hajvágás is rámférne...

Amúgy nem vagyok rosszul, csak sokkal de sokkal fáradékonyabb vagyok . És két munkahely mellett most nem jön olyan jól :shock:

És igazad van, én is így döntöttem, elmegyek a korábbi időpontra, ő amúgy a Péterffy S. utcai kórház orvosa, a másik szupidoki pedig Szt. Imrés. Szeretnék a Szt. Imrében szülni, ezért lenne jó, ha felvenne a másik orvos. De nem hiszem, hogy el kell köteleznem magam már az első látogatásnál. Bár nem tudom hogy működik.

Zsebi: Te hány hetes vagy? Jól vagy?

Judit
Kép
 
 


Csajook, merre vagytok?

Judit
Kép
 
 


Jó reggelt Lányok!

Nem vagyok túl topikos formában mostanában, kicsit el vagyok kenődve, ezért nem nagyon írtam mostanában :cry: .

Mi újság veletek? Hogy telt a hétvége?

Mi szombaton lementünk a tóra és főztünk egy jó bográcsgulyást pár barátunkkal. A fiúk horgásztak, mi meg jót beszélgettünk, sétáltunk, főztünk. Tegnap otthon pihiztünk, valahogy, olyan álmosak voltunk egész nap.

Ma meg már megint munka :cry: , de nem baj, ez a hét rövid lesz, csak csütörtökig jövünk dolgozni, pénteken már szünet :wink: !

Szép hetet Nektek és írjatok, ha lesz egy kis időtök!
 
 


Zsuzska! Nem elkenődni! Irgumburgum!
Küldök neked sok sok pozitív energiát!!!!!!!!!
És Tiéd volt a laptető: szóval türelem-türelem :wink:

És gyere akkor is ha nem érzed jól magad a bőrödben, mert segítünk felvidítani!

Judit
Kép
 
 


Szia Sonny, olyan aranyos vagy, jól esik a kicsi lelkemnek, hogy valaki így törődik velem :D .

Mi jót csinálsz ma? Hogy érzed magad? Pénteken mikor mész a dokihoz? Már nagyon kíváncsi vagyok mit fog mondani!
 
 


Szia :)

Örülök, hogy örülsz picit :)
Szóval: munka hegyek.. este még egy megbeszélésre is mennem kell, de egész jól vagyok, csak néha émelygek és nem tudok túl sokat enni.

Ezen kívül csak a fáradtság zavar, de 1 kávét engedélyezek magamnak, és úgy azért elviselhető. Hétvégén jó nagyot kirándultunk, az jól esett.

Hát, gondolhatod én mennyire izgulok a doki miatt :) Már majd kibújok a bőrömből :)

Neked milyen a napod, hogy telik?

Judit
Kép
 
 


Sziasztok :P

Végre jól működik a gépünk :D Képzeljétek,a szerelő vasárnap reggel 9-től este 8-ig itt volt,de legalább jó lett.
A napjaim nem telnek túl fényesen.Még életemben nem éreztem ilyen szörnyen magam.Még az a szerencse,hogy a férjem nagyon sokat segít.A fő azonban az,hogy a pici manócska jól érzi odabent magát.

Zsuzsi!
Ne légy elkenődve,s igen is gyere közénk,ha rossz kedved van akkor is :!: :!: Írd ki magadból a problémákat,mi szívesen meghallgatjuk és ha tudunk segítünk :!:
Nagyon helyes,hogy elmész egy másik dokihoz is,reméljük,hogy Ő tud neked segíteni!
Ma már jobban érzed magad?Sok munkád van ma?

Sonny!
Örülök neki,hogy minden rendben veled :P Ne hajszold túl magad,s pihenj nagyon sokat.A helyedben én is így tettem volna /az orvosokkal kapcsolatban/Április 3. nincs olyan messze,de azért a péntek közelebb van :wink: Nagyon izgatottan várom a híreket :P
Én most 8 hetes vagyok az ultrahang szerint,s a szülés várható időpontja október 27.
Hogy érzed magad?Ma mennyi munkád lesz?

Szép napot nektek :!:
 
 


Sziasztok Csajok!

Zsebi olyan jó, hogy újra itt vagy közöttünk! Köszönöm Neked is a bíztató szavakat, olyan jó, hogy Ti vagytok nekem :wink: ! Hogy érted, hogy még mindig szörnyen érzed magad? Mi a baj? Fanni hogy van? Mikor mész legközelebb dokihoz?

Sonny! Ne dolgozz túl sokat, inkább pihenj amennyit csak tudsz! Merre kirándultatok a hétvégén? Ma is dolgozol?

Én sajna igen, de olyan jó, mert már csak holnap jövök dolgozni, utána jön egy kis pihi :lol: . Az igazgatónő megadta a csütörtököt is szabadnapnak, élete legjobb döntése volt :lol: . Most megyek, mert meg kell írnom egy jegyzőkönyvet, de később jövök még, ILYEN BARÁTNŐK NINCSENEK MÁSHOL A VILÁGON!

Szép napot neketek!
 
 


Sziasztok

nem bírtam tovább, és ma elmentem dokihoz.
13 mm-es a petezsák, de még nincs szívhang :( szóval még nem nyugodtam meg teljesen.

Bocsi, de rohanok dolgozni, majd este írok nektek!

Puszi!!!4

Judit
Kép
 
 


Sziasztok Csajok!

Sonny csak gyorsan írok, ma beszéltem az egyik ismerősömmel, akinek ikrei vannak és úgy néz ki megint babót vár. Ibolya tegnap volt dokinál és ma ugyan ezt mondta nekem. 13 mm petezsák és még nincs szívhang. Ne izgulj, azt mondta a lányokkal pont így volt! A 6 hetes ultrahangon még nem volt semmi, de a 8 hetesen már minden rendben volt :wink: !

Na megyek pihizni, csak megírtam, hogy ne izgulj nekem, minden rendben lesz!

Jó éjszakát Nektek, Zsebi, hol csavarogtál ma?
 
 


Zsuzska: nagyon édes vagy, tényleg nyugtatóan hatott amit írtál :wink:
Már úgy várom, hogy dobogjon az a kis szivecske. Ma elmondtam a szüleimnek, majd' kiugrottak a bőrükből :)

Judit
Kép
 
 


Jó reggelt Lányok!

Sonny, örülök, hogy sikerült jó hírt mondanom Neked!
Még jó, hogy a szüleid majd kiugrottak a bőrükből, hiszen nagyszülői státuszt kaptak :lol: ! Már az én szüleim is nagyon várják, hogy nagymamik és nagypapik lehessenek! :lol:

Mi újság veletek? Én dolgozom már, de ma nagyon jó a kedvem, mert egy hétig otthon pihizhetek, ez az egy előnye, ha az ember iskolában dolgozik :lol: !

Most megyek, reggelizek valamit, később jövök!
 
 


Hello lányok :)

Zsuzska: aztaaa de jó neked :) Hú, most én is szívesen lennék otthon, de iszonyat pörgés van :( Pedig már rámférne egy kis pihenő, mert szinte aludni járok haza.
Mit főztök?
Ma este ha lesz erőm akarok valami fincsit főzni.

Várom az ötleteket :))

Judit
Kép
 
 


Sziasztok :P

Zsuzska!
Azért érzem szörnyen magam,mert egyfolytában hányingerem van,s naponta 2-szer sikerül is megnéznem,hogy mit ettem :cry: Tudom,hogy ez normális ilyenkor,úgyhogy igazából semmi baj sincsen.Fanni nagyon jól van,egy kis örökmozgó,sosem fárad el :P Van egy nagyon aranyos kis történetem:Egy pár nappal ezelőtt kért inni,s egy korty után a hasamhoz tette a poharát,s mondta,hogy megitatja a kistesót :D Annyira édes volt :!:
Jövő hét csütörtökön megyek ismét dokihoz!
Egy hét szünet????Hurrrrrrrrrrá!Pihenj sokat a szabadság alatt :!:
Mi újság a mensziddel?Van már valami fejlemény?

Sonny!
A következő UH alkalmával már lesz szívhang is :P Még túl korán voltál orvosnál,ezért nincs szívhang.Hány hetes vagy most az ultrahang alapján?
Tegnap végül mit főztél?
Ne feledkezz el a pihenésről sem a rengeteg munka közben!!!!!

Sziasztok!
 
 


Sziasztok Csajszik!

Zsebi olyan jó, hogy írtál :lol: , klassz, hogy Fanni így örül a kistesónak! Én ma nekifogtam a "tavaszi nagytakarításnak", függöny leszedős, abalak pucolós bulit tartok :lol: , jó móka! Nem akarom elkiabálni a mensimet, de lehet, hogy megjön :roll: , reggel óta nagyon fáj a hasam és barnázok is, hátha, én bízom benne! Alig várom már, hogy jövő hét csütörtök legyen és megtudjunk újabb fejleményeket a pocaklakódról :lol: !

Sonny, tessék többet pihenni, ne hajtsd túl magad! Holnap mész dokihoz? A férjed szüleinek is elmondtátok már a jó hírt, hogy nagyszülők lesznek?

Írjatok, ha lesz egy szusszanásnyi időtök!

Mit csináltok Húsvétkor? Vannak már tervek?
 
 


Sziasztok :P

Zsuzska!
Annyira jó lenne,ha végre megjönne neked.Nagyon szorítok :P Remélem, a nyuszi meghozza ezt az ajándékot :D Én már szerencsére túl vagyok a tavaszi nagytakarításon.Már én is borzasztóan várom a csütörtököt,remélem,minden rendben lesz.

Ma délelőtt elutazunk anyukámékhoz,s csak vasárnap este jövünk haza,úgyhogy egy pár napot nem leszek.
Addig is írjatok jó sokat!

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK NEKTEK :!:

Puszi!
 
 


Sziasztok!

Jó hííír: volt már szívhangocska :) :) :) Annyira boldog vagyok! :)
Zsebi: megértelek, én is kóválygok egész nap, de azért ez olyan boldog kóválygás! :)

Zsuzska: nekem is kéne ablakot pucolnom, ma lenne is rá időm, mert felhívtak a munkahelyemről, hogy maradjak otthon nyugodtan, csak iszonyat fáradt vagyok...

Nektek is nagyon Kellemes Húsvétot kívánok!

Judit
Kép
 
 


Jó reggelt Csajok!

Ne haragudjatok, hogy csak most jelentkezem, de kicsit depis voltam mostanában és nem volt kedvem senkihez se szólni! De most már azt hiszem kicsit összeszedtem magam és jól vagyok.

Sonny, nagyon gratulálok a szívhangocskához, remélem, most már megnyugodtál egy kicsit! Hogy telt az Ünnep? Mit csináltatok? Mikor mész legközelebb dokihoz és kihez, a másikhoz?

Zsebi, hazaértetek már? Milyen volt anyukádéknál? Tudtatok pihenni?

Nekem jó volt ez a kis pihi, leszámítva a rossz közérzetemet, de elhatároztam túlteszem magam rajta! Nálunk nagy történés volt, múlt hét csütörtökön megjött a mensim! Beszéltem a dokival, úgy hogy most már biztos, hogy április 1-én megcsinálják a HSG-t a II. Nőin. Már nagyon várom, ugyanakkor félek is! Most dolgozom egy kicsit, később visszajövök!

Puszillak benneteket!
 
 


ne fossá zsuricsi az erő veled van :lol: :lol:


Szép jó reggelt Csajok!

Hát ti meg merre csavarogtok? Nagyon magányos vagyok és olyan nagy szükségem lenne Rátok!

Sonny, Zsebi írjatok! Mi van veletek és a babócákkal?

Puszi Nektek!
 
 


Zsuzskaaaaa :)

Naná, hogy jelentkezünk!!!!
Itt vagyok ragyogok, bár ma iszonyatosan szédülök, remélem nincs semmi bajom. 2-kor végzek, de már alig várom, pedig nem szoktam ennyire várni.
Aztán elszaladok ikeába, du. takarítok, este találkozunk pár ismerőssel... de már annyiiira akarok pihenni, el sem hiszitek!

Hogy vagy? Remélem már jobban érzed magad.
Ez egy szerencsehozó topic, szóval rövidesen Te is babás leszel ;)

Addig is : sok puszi neked, és CSAK POZITÍVAN!

Judit
Kép
 
 


hová tűntetek? :roll:

Judit
Kép
 
 


vonalzópróba
 


kár, hogy ide már csak vonalzópróbára járnak az emberkék :(

Judit
Kép
 
 


Hahó, él még ez a topic? Még elég új vagyok, gondoltam beköszönök. Végigolvastam a hozzászólásokat és olyan jó! Sok pozitiv energia!
Mi már 9 hónapja probalkozunk, eddig eredménytelenül.
Zuszka, voltál végül hsg-n? Nekem is nagyon érik, bár eddig minden lelet oké - talán pont ezért kéne megcsinaltatnom :? . De tök félek.
Vendég
 


Sziasztok!
Régóta olvasgatok a topikokban, de még soha nem írtam. Már 10 éve várjuk a csodát, hogy végre gyerekünk szülessen, de hát... a csoda mindig mással történik. Kétszer voltunk lombikon is, millió féle gyógyszer, teák, akupunktúra stb. stb. Vannak napok amikor igenis hiszem, hogy egyszer mégis megtörténik, de sajnos olyan napok is vannak amikor minden nagyon fekete. De fel a fejjel, mindent kibír az ember azért a napért, azért a kicsi kézért, azért az illatér... :)

remeny
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.30 08:07-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.30 08:07-kor.
Vendég
 


Kitty, ne add fel.:) Én ugyan nem vagyok új, de volt egy pár éves kihagyásom, és azóta a régi arcok, akiket én ismertem, eltűntek. Sztem csapj bele egy már meglévő topikba, és hajrá.:)
dia
Budapest
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: