Új privát üzeneted érkezett!

Ugyan nekem elmaradt a hsg mert időközben babás lettem, de vegyél be előtte fájdalomcsillapítót és egy homeos nyugibogyót (sedatif pc) és akkor sokkal lazább leszel. nem mindenkinek fáj no és sokminden függ az ember fájdalomküszöbétől ami ott derül ki sztem
Legalábbis én pl, nagyon féltem a szüléstől a fájdalom miatt , és aztán meg életem egyik legnagyobb élménye lett, korán sem fájt annyira hogy elviselhetetlen legyen.
Vendég
 


Sziasztok,

Bettike
,

nekem röntgenes hsg-m volt, elviselhető volt a fájdalom, de nálunk nem jött utána a baba. Lombik kellett végül, a második pedig spontán sikerült.

Jaimee,

nektek megvan már a fiúnév? Mi a Dávid mellett döntöttünk, úgy fel vagyok lélegezve, nagyon stresszelt, hogy nincs neve a fiunknak.

Gioia,

a szülés nekem sem okozott különösebb fájdalmat, utána a varrás sem, mert annyira felfokozott boldog állapotban voltam, hogy akár a kezem is levághatták volna azt sem vettem volna észre :lol: :lol:
Én akkor mondtam, hogy akármikor szülnék következőt.
MOst meg tiszta hülye vagyok, mindig elszomorít, hogy talán utoljára vagyok most várandós, imádok várandósnak lenni :lol: Imádok a gyerekemmel foglalkozni, úgyhogy már pedzegetem apának, hogy mondjuk 5 év múlva vevő lennék egy harmadik babára is :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
 
 


Monic: Nincs még, de amikorra kell, meglesz. :wink:
 
 

 
 

halihó kismamik tessék jelentkezni hogy vagytok??? :D


Dr Merczel Zsoltról nekem nincs pozitív véleményem sajnos. Meg sem ismert amikor a kórházban véletlenül összefutottam vele, de ez még nem is lenne 'akkora' nagy baj (hiszen nem egy betege van), viszont amikor visszamentem a magánrendelésére a 10 perces konzultációért ugyanazt a pénzt elkérte, mint egy kb 30 perces teljes vizsgálatért. (ez a korábbi dokimnál vagy ingyen volt a kórházban, vagy fél vizitdíj volt a magánrendelésén). Ráadásul cserébe fogalma nem volt arról, amit az előző alkalommal megbeszéltünk (korábbi alapbetegségek, kórtörténet). Továbbá a SOTE 2 laborban elvégzendő vizsgálatok fizetősek, ami elég 'érdekes', ugyanis ez egy TB támogatott intézmény...

Hát, emiatt nekem nem jött be, tévedés volt. Egyébként emberileg rendes, de ez sajnos kevés...
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: