Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok :P

A férjemmel,úgy tervezzük,hogy márciustól kezdjük el a próbálkozást.Ha van itt valaki,aki hasonló helyzetben van,csatlakozzon hozzám!

Sziasztok!
 
 


Szia Zsebi!
Mi is úgy tervezzük, hogy tavasszal állnánk neki. Úgy szeretnénk, ha 2009-ben születne a baba. Nekünk a második gyerkőc lenne, már van egy 3 éves kislányunk. Nektek? Szia!


Kép
 
 


Szia Picur!

Úgy örülök,hogy válaszoltál :P Nekünk is van már egy kislányunk,Ő most 2 éves.Te szedsz már valamilyen vitamint?

Szép estét!
 
 

 
 

Szia!
Én még nem. Az előző terhességemnél is csak akkor kezdtem el az Elevitet, mikor megtudtam, hogy terhes vagyok. Azóta öregedtem, így most lehet, hogy majd akkor elkezdem, ha "élesben " mennek a dolgok, (márc. vége)
Te hogy vagy ezzel? A 79 a nevedben azt jelenti, hogy 79-es vagy?
Szép estét neked is!
 
 


sziasztok.
én is csatlakoznék hozzátok.Nekem 2 hete volt spontán vetélésem a 12.héten amit műszeresen be kellett fejezni.Második baba lett volna.
Újra próbálkozni áprilistóllehet,remélem sikerűlni fog mert nagyon szeretnénk legalább 1 kistesót. :lol: :lol:
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitacska!
Remélem már jól vagy, bár lelkileg biztos nem könnyű ez.... Ha nem vagyok túl indiszkrét, mi történt, hogy elvetéltél? Egyébként biztos, hogy sikerülni fog legközelebb, hidd el, csak ne aggódj, mert az nem tesz jót!!!
Örülök, hogy csatlakoztál te is hozzánk!! Mekkora a másik gyerkőcötök? Egyébként mi is márc. vége április elejétől próbálkoznánk.
 
 


szia picur71.
Tényleg nem könnyű ha elvesztesz egy családtagot,főleg ha ez a családtag a saját babád lett volna.
A terhesség 10.hetétől elkezdtem barnázni meg rózsaszines volt a betétem.A 12.hétig ez volt.elmentem a wc-re és láttam,hogy ömlik a vér belőlem,elmentünk a dokihoz és megállapította,hogy meghalt a baba.Azt mondta valószinű,hogy beteg volt.
CSináltak kaparást is.
Kicsi fiam február 23-án lesz 2 éves "nagyfiú".
Drukkolok,hogy nektek is meg nekünk is minél hamarabb jöjjön a "gólya". :lol: :lol: :lol:
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok :P
Örömmel látom,hogy már hárman vagyunk :lol:

Picur!
Az előző terhességemnél én is csak a baba megfoganása után kezdtem el szedni az Elevitet.Sok helyen azt olvastam,hogy a tervezett terhesség előtt 3 hónappal már szedni kell a vitaminokat.A mostani nőgyógyászomtól megkérdeztem,s Ő azt mondta,hogy nem feltétlenül szükséges.
Én úgy döntöttem,hogy csak akkor kezdem el,ha már útban lesz a baba.Addig is aloe vera tartalmú készítményeket szedek a dokinőm javaslatára.
Igen,a 79 a nevemben a születési évemre utal.S a tiédben a 71?

Nitacska!
Üdvözöllek köztünk,örülök,hogy csatlakoztál hozzánk :P Nagyon sajnálom,ami Veletek történt,tudom,most nem lehet könnyű.Meglátod,áprilisban újra próbálkoztok,s nagyon hamar teherbe esel,s minden rendben lesz :!:

Írjatok sokat :P
Puszi
 
 


Sziasztok!

Én még csak most kezdem a fórumok között keresgélni, és Rátok találtam. Mi már ugyan "próbálkozunk", de még nem durván, inkább csak nem védekezünk, és bízunk benne, hogy hamarosan lesz baba. A férjem még nem akarja, hogy tesztekkel meg hőmérőzéssel vizsgálgassuk a megfelelő napot.

25 éves vagyok, még nincs gyerekünk és remélem itt találok majd sorstársakat.


Sziasztok!

Zsebi!
Igen, sajna a nevem után a 71 a szül. évemet jelenti. Hát, most azon gondolkodom, hogy lehet, hogy nem kellene megvárni a márc. végét, az "éles" akciókra, mert hiába jött össze az első baba 2 hónap után, azóta én öregebb lettem. Szóval lehet, hogy előbb neki kellene állni. Azért a cél továbbra is az, hogy 2009-ben szülessen a babóca.

Nitácska!
Csak pozitívan! Nem kell a múltba tekintgetni, hogy mi történt és miért. Csak előre nézve, hogy várjad a jót. Szerintem ez is nagyon fontos.

Éva!
Neked is örülök, hogy itt vagy. Irigyellek, hogy még ilyen fiatal vagy.... Sajna nekem már nincs sok időm a terhességre. Na, de azért még egy biztos belefér! :wink:

Kép
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék! Az én kisfiam is ferbuár 23-án lesz 2 éves és szeretnénk neki egy hugicát, de ha öcsike jön, neki is örülni fogunk. Nekem a Jónás naptár szerint a február a lányos hónapom, megpróbáljuk... 8)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok :P
Üdvözlöm az új tagokat,örülök,hogy egyre többen leszünk.

Éva!
Remélem,minél előbb összejön a várva várt baba,szurkolok Nektek.

Picur!
Nehogy keseregj a korod miatt :!: Egyáltalán nem vagy lekésve semmiről.Már van egy kislányod,s meglátod hamarosan egy kis pocaklakó költözik a pocidba :lol:

Gyurmi!
De jó,hogy Te is csatlakoztál hozzánk :D Szorítok Neked,hogy a február a Te hónapod legyen!Már próbálkoztok?Szedsz valamilyen vitamint?

Sajnos most nincs több időm,de holnap jövök.

Szép estét Mindenkinek!
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik, ma én vagyok az első. :D
Én még nem kezdtem el a vitamint, de ha hó végén megjön, akkor mindenféleképpen elkezdem, de csak minden másnap. Mátéval mondjuk, már jóval előtte elkezdtem szedni, de akkor még dolgoztam, nem kajáltam rendszeresen, elég stresszes voltam és a szervezetemet fel akartam turbózni kicsit. :lol: Most azért már más a helyzet, de úgy gondolom, hogy ártani nem árt, sőt a szervek kialakulásához nagyon is fontosak a vitaminok.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nekem a dokim azt mondta, hogy ne szedjek vitamint, csak ha már tudom, hogy bennem van a gyerkőc. Mondjuk én iszom aloe verás terméket (ezt a dokinak nem mondtam), szóval a vitaminokkal el vagyok látva, meg egészen sok gyümit és zöldséget eszek.

És most a tavaszra készülve (meg a nagy karácsonyi kajálások után) tisztítókúraként iszom a citromos vizet (2-3 citrom leve 1,5-2 liter vizbe, cukor nélkül) nem savanyú nagyon, és nem kivánom az édeset utána, sőt, még a napi C-vitaminom is megvan természetes formában. Ja és igy tuti megiszom a napi minimális menniséget folyadékból.
Most fogom elkezdeni inni a cickafark-teát (ezt egy másik topicban olvastam, nagyon sok mindenre jó)

Kitartás mindenkinek, jönni fognak a gólyák idén tavasszal is :)

(ja, és senki sem öreg, amig nincs 100 éves :lol: )

No, ez lett volna a mai bejelentkezésem :oops:


Sziasztok :P

Tegnap nem tudtam jönni,mert ezer dolgom volt,este pedig a férjem uralta a gépet :cry:

Igen,a vitaminok tényleg nagyon fontosak a szervezet számára,de nagy mennyiségben ártalmasak is lehetnek.Nálunk az első baba elég nehezen jött össze,így én arra gondoltam,hogy csak akkor kezdem el szedni az Elevitet,amikor már tudom,hogy megfogant a pici.

Éva!
Te milyen aloe verás terméket iszol?S miért nem mondtad a dokidnak?Szerinted ellenezné?

Sziasztok!
 
 


Sziasztok! Örülök, hogy egyre többen leszünk! Köszi a bíztatást a korom miatt. Jól esett :D
Én sem szedek egyelőre semmi vitamint pluszban, bár alapból - tehát nem a gyerkőcvállalás miatt - is gondoltam, hogy szedek bérescsepet+C vitamint. Az első gyerkőcnél akkor kezdtem el Elevitet szedni, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok. Nem tudom, hogy most szedjek-e ne?
Tényleg, miért nem mondtad az aloe verás dolgokat a dokidnak, Nem tartottad fontosnak, vagy félted, hogy ellenzi. Egyébként milyen aloe verásakat szedsz? És mire jók?
Sziasztok!
 
 


szia gyurmi.tök jó,hogy egy napon születek a gyerekek.
melyik kórházban szűltél?
remélem hamar összejön mindenkinek a baba!
nitacska007
Halásztelek
 
 


gyurmi merre laksz pestmegyébe?én halásztelki vagyok
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska007 írta:szia gyurmi.tök jó,hogy egy napon születek a gyerekek.
melyik kórházban szűltél?
remélem hamar összejön mindenkinek a baba!



Szia!

Én a Nyírőben szültem, Dubecz dokinál.

Kép
Kép
 
 


Szaisztok Lányok!

CSak én tartom a frontot?
Én azért kezdtem el előbb szerdni a vitamint, mert nagyon féltem a hányástól és megnyugtatott a tudat, hogy tudok tenni valamit ellene. Lehet, hogy hülyeség, de nekem bejött. :D Sajnos én egyáltalán nem kívántam semmiféle gyümölcsöt, ezért is szedtem minden másnap egyet.
Minden rendben van veletek?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Aloebol a Berry Nektart iszom, bar most elfogyott es csak fizu utan tudok venni megint, mert elegge draga. Ez elvileg termeszetes vitamin es asvanyianyag forras (lehet, hogy nem az, de jobban tetszik, mint a bogyok). Elvileg valami 200 fele vitamin meg asvanyianyag van benne, de azert eszem melle meg gyumit, mert az fincsi :)

A dokinak nem mondtam, mert kivancsi voltam a velemenyere, es mivel alapbol nem mondta a vitamint, hat nem tartottam fontosnak, mert ez nem magzatvitamin, csak sima immunrendszererosito. De meg csak 3 honapja iszom.

eva


Sziasztok :P

Én is iszom a Berry Nektárt,s emellett még halolaj kapszulát szedek.Szerintem jók ezek az aloe termékek,csak sajnos nagyon drágák :cry:

Képzeljétek,tegnap este eldöntöttük,hogy mégsem várjuk meg a márciust,hanem már most elkezdünk próbálkozni.Annyira szeretnénk már egy második babát,s remélem hamar összejön.

Éva,
remélem,hogy igazad lesz,s tényleg jönnek azok a gólyák Mindannyiunkhoz!

Puszi!
 
 


zseby vetélés után vagy?
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok :P

Szerencsére nem vagyok vetélés után.Ezt miből gondoltad?

Kellemes hétvégét Mindenkinek!
 
 


szia zseby.nem tudom honnan vettem a vetélést,remélem nem bántottalak meg????
Nekem volt vetélésem 3 hete sajnos.
Mégegyszer tényleg ne haragudj!!!!
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitacska :P

Ugyan már :!: :!: :!: ,dehogy bántottál meg.Egyáltalán nem haragszom,hiszen nincs is miért :P
Igen,emlékszem,hogy írtad a vetélésed.Nagyon sajnálom,de meglátod ezután minden jól alakul :!: Szorítok Neked,hogy minél előbb újra legyen egy kis pocaklakód!

Szép estét!
 
 


Sziasztok Csajok!
Most találtam rátok!Nekünk már van egy nagylányunk Hanna!Most volt 2 éves január 6-án és szertnénk másodikat,lehetőleg minél hamarabb! :lol: Nem védekezünk kb. már fél éve,de igazándiból most kezdtünk el aktívan tevékenykedni :o Megnézettem a hormonjaimat,van peteérésem is és megnéztem most a Jónás naptáramat és csütörtökre lányt mutat :D Most fiút szerettem volna,de már ott tartok,hogy mind Kép mi egy hogy mi lesz,csak már legyen :) [url][/url][url][/url]

Kép

Kép
 


Na ez a kép jó nagyra sikredet :oops:

Kép

Kép
 


Nekünk a Hanna 3 hónap alatt összejött,de én is csak akkor kezdtem el szedni az Elevitet,amikor megtudtam,h van pocaklakó 6 hetesen :) Attól kezdve minden nap hánytam,naponta többször is,egészen 12 hetes koráig.Most C-vitamint szedek.

Kép

Kép
 


Szia zsebi!
Látom a Te nagylányod 4 nappal idősebb csak az enyémnél :D

Kép

Kép
 


Szia zsebi,örülök,hogy nem bántottalak meg.KÖszönöm,hogy drukkolsz a következő babámhoz.

szia melcsi,örülök,hogy idejöttél.Hamar összejön majd az a kistesó.
nekünk is hamar összejött a második baba de sajna a 12.héten el is halt,január 6-án műtőttek.

Szépek vagytok 3-an a képen. :lol: :lol: :lol:
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi, nagyon szépek vagytok!

Nitacska! Nekem egy barátnőm vetélt nemrég, iszonyú fájdalom lehet. De drukkolok, hogy minél hamarabb fel tudd dolgozni és legyen erőtök örömmel várni a kistesó.

Mindenkinek szép napot és gólyavárós tavaszi napokat!


szia schvargaeva.köszi a bíztatást.sajnálom a barátnődet.jobbulást kívánok neki és mielőbbi babásodást.
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia nitacska és schvargaeva :D
Köszi az aranyos fogadtatást!Most alszik az én nagylányom ezért tudok írni :)
Nitacska,sajnálom ami történt, én is amikor a Hannát vártuk kicsit bevéreztem a 11.héten!Nagyon megilyedtünk sírtam egész déután,de másnap kiderült a UH-on,h minden rendben van :)
Nem is tudom,h mi lett volna,ha elvesztem :(
Lehet tudni,h mi volt a baj?

Kép

Kép
 


Sziasztok :P

Húúúúúúúú,de jó :!: Ismét gyarapodtunk egy taggal :lol:
Üdvözöllek Melcsi a mi kis csapatunkban,örülök,hogy ránk találtál.
Nagyon édesek vagytok a képen.Igen, a lányaink majdnem egyszerre születtek :P ,bár az én kislányomnak márciusban kellett volna világra jönnie,de hát nagyon sietett :P
Neked is gyors pocakosodást kívánok.

Szép napot Nektek!
 
 


Melcsi!
Az én lányom is éppen alszik :D
 
 


Sziasztok!
Régen jártem erre. Az én lánykám is ágyban van, de még szerintem nem alszik. Sajna kötőhártyagyulladása van, és még náthás is... Szóval ithhon vagyunk. Üdv azoknak, akikkel még nem találkoztam.
 
 


Hát az én Hannámról nem lehet elmondani,hogy sietett volna,mivel 2005.dec.28-ra voltunk kiírva!Nagyon jól érezte magát oda benn :D Sajnos így császár lett a vége :(
picur71!Hannának most volt 2 hete középfülgyulladása!Most volt először beteg igazán!
zsebi79!Hogyhogy ilyen korán érkezett?

Kép

Kép
 


Hát az én Hannámról nem lehet elmondani,hogy sietett volna,mivel 2005.dec.28-ra voltunk kiírva!Nagyon jól érezte magát oda benn :D Sajnos így császár lett a vége :(
picur71!Hannának most volt 2 hete középfülgyulladása!Most volt először beteg igazán!
zsebi79!Hogyhogy ilyen korán érkezett?

Kép

Kép
 


szia melcsi.valószinű,hogy beteg volt a baba azért halt el a 12.héten.
nagyon nehéz volt és még most is az de próbálok előre nézni.
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor most az angyalkákkal van :(

Kép

Kép
 


Jobb neki így biztos!De fel a fejjel,pár hónap múlva jöhet a következő!Nektek mennyi idő alatt jött össze?Hőmérőztetek v. Jónás módszerv. öblítés meg társai v. csak spontán? :lol:
Mi a Hannánál nem vetettünk be semmit,de most már muszály :lol:

Kép

Kép
 


nekünk elég volt annyi,hogy nem védekeztünk.abbahagytam a fogigátlót és rá 6 hétre már volt pocaklakó.remélem a következő is hamar összejön.mindenki azt mondja a következő is hamar össze fog jönni mert még fiatal vagyok,remélem igazuk is lesz.
Tehát spontán sikerűlt a nagy 2 éves fiam és a mostmár angyalka babám.
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok :P

Picur!
Sajnálom,hogy beteg a kislányod :cry: ,mielőbbi gyógyulást kívánok neki.
Melcsi!
Igazából én sem tudom,hogy miért érkezett ilyen korán a pici.Az orvosok szerint valamiféle gyulladás lehetett a koraszülés oka.Pontosan ők sem tudták megmondani.
Nekünk elég nehezen jött össze az első baba.Kezdetben hőmérőztem,de nem vezetett eredményre,majd miután kiderült,hogy mi a baj /magas volt a prolactin szintem/,szedtem gyógyszert,aztán pár hónap múlva sikerült.
Remélem,most nem kell sokat várni a tesóra!
Nitacska!
Meglátod,gyorsan sikerülni fog :P

Mindenkinek egy aranyos kis pocaklakót kívánok :D
 
 


Ja,nem most beteg a Hanna,hanem 2 hete volt!
Nekem most lesz a Jónás napom(fiút ígér) :lol: péntek hajnalba,a peteérésem meg kedden!Már készítem a férjem az akciókra :oops: mensi óta nem is voltunk együtt,h minél jobbak legyenek a kisfickók :lol:

Kép

Kép
 


melcsi drukkolok,hogy összejöjjön a kistesó nektek is. :lol: :lol:
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi nitacska! :D
Megvettem az ovulációs teszteket!Juhééééé! :lol:
Ti próbáltatok már ilyesmit és ha igen,akkor melyik fajtát?Én Gabrielt kaptam a gyógyszertárban,terhességi tesznél is bevált már ez a fajta :wink: :lol:

Kép

Kép
 


Sziasztok :P

Húúúúú Melcsi,de izgi :P Nagyon drukkolok,hogy sikeres legyen a kis akciótok :D Mindent bele!!!!!!!!!
Már sokat hallottam az ovu tesztekről,de még soha nem próbáltam.

Lányok,lenne egy kérdésem.Nektek nincs problémátok a pici evésével?Az én kislányom nagyon rosszevő :cry: ,s egy kicsit aggódom emiatt.
 
 


szia zsebi,nálunk is van amikor nem akar enni semmit a gyerek,ilyenkor én nem erőltetem várook kicsit,hogy éhes legyen.De ő már nagyfiu csak leteszem az ételt elé ha röktön nem is de pár perc elteltével ha nem figyelek oda már olyan szépen lakmározik,ilyenkor még néha repetát is kér.
Próbáld meg te is,hogy csak leteszed elé az ételt,hátha nekiáll ő egyedűl enni.
Nekem a Máté már nem engedi,hogy etessem,csak egyedűl hajlandó enni.
Sok sikert és kitartást.


Ovu tesztet még én se használtam..
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nem bánjátok, ha csatlakozok hozzátok? Igaz én a novemberi projektbe írok, de eddig nem jött össze a baba. Úgy néz ki átcsúszok hozzátok. Remélem tavasszal már lesz pocakbébim. :)
Rólunk pár szót: van egy 19 hós fiam. Őt is nehezen hoztuk össze (másfél év) A tesóbabáért küzdünk immár 10 hónapja. Voltam mindenféle vizsgálaton. Elvileg oké minden. 2 hónapja peteérlelő gyogyit (closty) szedek, meg tüszőrepi szurit kaptam. Remélem ez a hónap már a miénk is lesz.

Az ovu tesztet ugye tudjátok, hogy este kell csinálni, és nem reggel!!!! Ha + akkor hajrá apára ;)

Mihamarabbi pocakosodást mindannyiunknak ;)

Kép Kép

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: