Új privát üzeneted érkezett!

Nóci, nagyon sokat gondolok rád, de tuti minden rendben lesz!!!!

Kitty, nem, nem, még egyben :) de van is még időnk, szóval, majd jövőhéten :) a jóslóim egyre erősebbek, de ezen kívül semmi...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok
Nöcika
Nagyon nagyon sajnálom ami veled történt de fel a fejjel
Még mindig jobb igy mintha kemora meg sugárra kellenne járnod
Egyébként én egy erös lánynak ismertelek meg Csak mindig pozitivan

Jeanner
Veletek mi ujág egybe vagytok még

Kiity
Örülök hogy tetszik a suli Csak addig tudsz tanulni ameddig nincs baba legalábbis nálunk igy volt

További szép napot mindenkinek


Sziasztok!!!

Végre itthon!!!!
Köszönöm mindenkinek a szurkát!!!! Most nem írok sokat, mert szigorú fekvésen kéne lennem 2 hétig, hogy ne vérezzek be!!
Majd időnként be-be lesek, de nem igérem, hogy írok max zug olvasok!!

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Nócika, pihizz akkor, jobbulást!!! :)

Mi még egyben, de van is még időnk :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Már egy hete is írtam, de látom, az elszállt :(

Zsani
nagyon finishben vagy, kívánok neked gyors és könnyű szülést! Hogy bírod így a vége felé?

Nóci
minden rendben lesz! Pihenj sokat!

Kriszti
igazad van, bár még így munka mellett sem mindig egyszerű, de ez 'csak' 8 órás műszak, a babázás meg non-stop :)
 
 


Zsani!

Nagyon sok boldogságot Samu babához! Majd gyere a beszámolóval :)
 
 


Sziasztok!!

Amint látom nagyon úgy fest nagyon haldoklik a topik! Igaz én sem jöttem elég régen már Sajnos pörögnek az események és néha csak kapkodom a fejem!
Mütét után 2x kerültem vissza a kórházba, mert bevéreztem! De szerencsére műtét nélkül meg usztam csak körbe tamponáltak és pár óra bent fekvés után haza engedtek!
Aztán az oltás sorozatom második részét nem kaptam még meg mert szégyen ide szégyen oda nem volt rávalom!! Majd most gyedkor!

Zsani! Gratulálok a babocához! Láttam fbon, hogy nagyon szép kisfiú Samu baba!!! De azért egy szüléstörténetet szívesen el olvasnék!!

Kitty! Ti hogy vagytok?? Apa már akkor itthon van igaz? Minden rendben nálatok? Munka hogy tetszik? Api is dolgozik most itthon?? vagy most nincs munkája?

Mi még válás szélen is álltunk/állunk! Szal ezért is nem igen jövök! De majd azért igyekszem picit sürübbre venni a dolgot!!!

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Én is benézek, látom sokminden történt!

itt is gratulálok Samu babához Zsaninak!!!Nagyon szép baba!

Nóci:) Láttam új Regiképeket nálad is, atyaég mekkora szép leánykád lett:))
Milyen volt a műtét végülis? Hú, ez a bevérzés nem hangzik túl jól...
Szó szerint érted a válást? A pároddal? :shock: Mi történt, te úristen!?

Nálunk is zajlanak az események, bár most délelőttönként időm, mint a tenger, marci már 2 hete ovis. Az első hét....hát.....kemény volt nagyon.Az oviban tündér, itthon meg ördög:)Most már jobb a helyzet azért és kezdi megszeretni:)
Túl vagyunk egy inszemen, ami nem sikerült, aztán spontánoztunk gyógyszerrel, az sem sikerült, mert a closti elvékonyította a méhnyh.-mat.Most lesz még egy inszem decemberben Merional szurival, aztán majd valamikor tavasszal Tapolca-lombik :roll:

Kitty? Veled mi újság van?

Kép
 


Sziasztok!

Meli! Hát igen válás komolyan szóba került, de talán tegnap óta talán mintha valami változna!
Sajnálom a sikertelen inszemet, de remélem ez majd meg hozza hatását!!!
Atya ég már ovis a kis herceg????? Nagyon szalad az idő!!!! Édes lehet mikor rosszalkodik, de tudom csak innen távolról!!! És az ovit meg szokja majd haza se akar jönni!!!!
Hogy érted, hogy milyen volt a műtét??? Gáz felébredtem menet közben, de szerencsére semmire nem emlékszem! 1 éjszakát bent töltöttem, másnap reggel azaz délelött jöhettem is haza! Ki vágtak egy részt belőlem! Most, ha majd lesz baba akkor igen csak nagy esélyem lesz azaz 95% esélyem lesz a vetélésre és 98% esély a koraszülésre! Ezek a mellékhatások! Marha szép kilátások a jövöre nézve!!!!
És apóca most merre dolgozik??

Kép

Kép

Kép
 
 


Nóci :)

Én úgy gondolom, az egészséges méhszájú nőknek is ugyanennyi az esély a vetélésre+koraszülésre.
Szerintem nem kellett volna ilyen drasztikus módon ezt a méhszájműtétet.Nekem más módszerrel csinálták anno, igaz benne volt 60 rugómban, de megérte, mert a dokim is rácsodálkozott, milyen szép a méhszájam, azt mondta olyan, mint -egy-még sohasem szült nőnek. :D úgyhogy engem piszokmód rendbevágtak.lehet, te is elsietted a műtétet.

Apóca még mindig Romániába jár, de szereti.Tud közben üzletelgetni is :oops:

remélem ez a válás-dolog csak valami hirtelen haragból jött, ami ugyanolyan hirtelen le is nyugszik :wink:

És mikortól próbálkozhattok a babával? Lehet, így könnyebben össze is jön.nekem is azt mondták és tényleg úgy is volt :wink:

Kép
 


gyertek többiek is vissza beszélgetni!!! (Bár könnyen beszélek most a sok ráérő időmben :D )

Kép
 


Sziasztok!

Meli! Nem értelek! Hogy lehet, hogy szép a méhszájad miközben már szültél, de még sem?? valami nem jó! Olvasd át ujra az írásod! meg mióta ismerlek azalatt nem csinálták ezt a mütétet vagy neked nem Marci az első babád???
Sajnos nekem nem volt sem 60ezrem a műtétem még sajna 6ezrem sem! Szóval neked valószínű nem volt a szervezetedben a HPV sem! És nekem sajnos muszáj volt nem volt más mód! De ha rákeresel a konizációra akkor ott elolvashatod, hogy a konizált nőknél sokkal nagyobb az esély ezekre a variációkra! Sajnos és a dokim is ezt mondta meg tudod a legjobb barátnőm aki szülésznő és sokat ügyel a nőgyógyon is Ő is ezt mondta! Ez van, de azért remélem nálam nem lesz ez!!!!

Kép

Kép

Kép
 
 


Nóci :D
lehet, én írtam hülyén.... :oops: szóval az én műtétem még Marci előtt volt, és ugye a szülés után 6 hónappal voltam a saját dokimnál sima citológiai vzsgálaton, és akkor mondta.Azt hitte, császárral szültem :D
ja, így már értem, nekem tényleg nem volt HPV-m, lehet azért volt elég ez a műtétfajta nekem.

Kép
 


Sziasztok!

Meli! nem baj legalább most már értem mit szerettél volna mondani!
Hát igen! Örülök, hogy neked elég volt a sima kis ambis műtét!
És az apúkád hogy van?? Jobban már???

Itt olyan szép idő van!!! Most várom, hogy manci elaludjon! Aztán gyorsan elmosogatok és utána szabad leszek mint a madár!

Szombaton baba váró buliba vagyok hívatalos! Még, hogy mit viszek el nem tudom képzelni! Van valami tipped??

Kitty!! Hogy vagy?? nem jársz erre mostanásg?? Igen egy időre nem jöttem én sem, de most vagyok!!! És igyekszem is úgy beáálitani a dolgokat, hogy tudjak jönni sürün!!! Ha olvasod gyere és írj mesélj!!!

Kép

Kép

Kép
 
 


Nóci :)

Hát, apum sajnos jobban már nemigen lesz, 76 éves! :? csak tartani tudják az állapotát, de meggyógyulni teljesen nem fog. :(

Milyen az a babaváró buli? Még babás az illető, gondolom :oops: attól is függ, mit vigyél, hogy kisfia lesz-e vagy kislánya?
Manci mennyit alszik délután? Mert Marci már egy hónapja semmit és este 5 óra felé már teljesen kikészít, olyan hisztis a fáradtságtól.pedig odafekszem vele, mesélek, énekelek stb., de egy óra múlva feladom.Ma már megpróbálják ottaltatni az oviban, hátha a többiekkel szépen elpihen majd.Majd meglátjuk.ha nem, akkor telóznak és repülök érte :D Akkor úgy látszik, 3 évesen befejezte a délutáni alvókát :?

Mit főzöl ma, vagy holnap?

Kép
 


Ja, a Bridggel mi van? Egyszercsak azt vettem észre, hogy nincs az ismijeim közt a fb.-on :roll: Igaz, nem írtam dicsérő ódákat a Miniről minden áldott nap, talán azért :roll: Én is kitörölhetnék ezért kb. 50 embert.Na, mindegy :? Remélem azért jól van, meg megnéztem volna, mekkorát nőtt Mini.

Kép
 


Szia!

Nos azt tudtam, hogy apud már nem olyan fiatal/bocsi/ csak érdeklödtem!! Reméltem, hogy nincs komolyabb baj mint volt!

Babaváróbuli? Nos az igen jól gondolod az olyan mikor már csak néhány hét jelen esetben 3 és fél hét van hátra a szülésig! És igen kis lány lesz! Legalábbis eddig azt mondták neki! Nos már kitaláltam a vaterán megnéztem, hogy hogy néz ki a pelenka torta és azt fogok saját kezüleg csinálni! Már az alap részek meg vannak hozzá! pelenka össze van hajtogatva már csak össze kéne állítani! Szerintem erre holnap fog sor kerülni!

Marcika jó korán befejezte a délutáni csucsut! Nem lehet, hogy az ovi kavart be? Szerintem, majd ahogy írtad, ha bennt marad tovább és látja, hogy a többi gyerek is csucsul ebéd után Ő is rá fog jönni, hogy egyedül unalmas és szépen ő is el fog aludni!!

Bridről nem tudok sokat csak a képekről szoktam tájékozodni! Engem nem törölt és pedig én sem írok neki minden képéhez! De legjobb tudomásom szerint jól van és minden rendben! De írj neki, hogy miért töröllt! Ez a legegyszerübb!!

Ma kérlek zöldséglevest és bolognai makaronit csináltam mancinak meg brokkolit föztem krumplival és húsival! Holnap lesz rántott húsi a makaróni mellé! És te???

Kép

Kép

Kép
 
 


Nóci :D ez a pelustorta nagyon jó ötlet! legyen benne valami rózsaszínű is :wink:

Te Mancinak hogyhogy még külön főzöl? vagy nem eszi meg a fűszeres kajákat?
Én ma rizses kápit főzök. Hétvégére meg még nem tudom.

Kép
 


Meli! Azért fözök külön mancinak, mert még mindig nem hajlandó enni azt amit mi csak akkor ha le van turmixolva! Se egy kis rántott húsi vagy akármi egyszerüen semmi! Hidd el már kurvára unom!!!
Rózsaszín persze hogy lesz benne! Ezt nem is kell mondani! Pláne, hogy a pelus mintája kék!! :lol: :lol: :lol:
Na hogy sikerült az ott alvás marcinak??

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Időnként olvaslak titeket, csendben szurkoltam Nóci műtétjéért, örülök, hogy túl vagy rajta, sikeresen!

Meli, januárban lesz a következő inszemed? Akkor már most drukkolok nagyon!

Lexi nov. 2-től csanaba jár, 21 munkanapból volt 10-et, köztes időben itthon volt/ van különböző nyavalyákkal, amit persze az öccsére is átrak. A legutóbbit mi is megkaptuk, szóval nem unatkozunk. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszi Nóci, nagyon jól, fél2-3-ig aludt.Majd most megint megyek érte nemsokára:)
Csodálom, hogy nem ízlik neki, mert azért ízletesebb a főztöd, mint ezek a zöldséges nyavaják, bár hozzá kell tenni azt is, hogy baromi egészségesen tartod viszont!Ez viszont első osztályú! :wink:

Látom, csak ketten fórumozunk :(
Szerinted miért nem jön senki?

Kép
 


Huhh, Beze, sajnálom a nyavajákat, ránk is szerintem jönni fognak lassan :?
De jó, hogy jöttél!!!!
Most decemberben lesz egy inszem, most kell majd hétvége körül megjönnie.Még az is lehet,hogy addig inszemezünk, míg itthon vagyok, kihasználom még, hogy Marci oviban, én nem vagyok időhöz kötve.Így ráérek, legalább márciusig, aztán belevetem magam a munkakeresésbe már február körül.

Kép
 


Meli, aranyos vagy, köszi! Akkor már most nagyon drukkolok a kistesóért, vagy tesókért, a drukkjaimon nem fog múlni!!!! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! :)

Beze :D édi vagy, köszi!!!! Mi az a Csana, ahova a Lexi jár? Az még bölcsi, nem?

Nagy nehezen sikerült Marcit elaltatnom, de nagyon kemény menet volt.Érdekes, az oviban pikk-pakk elalszik
:?

Tegnap meg megjött nekem, még nem vártam, csak vasárnapra, igy este 7-kor , egy darab betétem sem volt, semmim sem, barátnőm sem tudott adni, aki itt lakik, így ki fogtok röhögni-de taáltam a Marcinak régről még pár pelusát és azt tettem oda :oops: (NEM ÉR RÖHÖGNI :lol: )
Viszont az inszem elmarad, mert ugye nem tudtam már Merionalt szerezni.Vasárnap kellene elkezdeni a szurkát, de ezen a nyomorult Várpalotán, de még Veszprémben sem volt egy gyógyiban sem
:twisted: csak keddre tudnak rendelni.Jó, mi? Úgyhogy január lesz ebből :?

Kép
 


Ja, fehérváron lett volna, de addigra már leadtam a receptet a rendelés miatt. :evil:

Kép
 


Beze, neked egymás utáni hónapokban volt mind a 4 inszemed?

Kép
 


Sziasztok!

Meli, milyen leleményes vagy! :D
Nem egymás után, az első 2 volt egymást követően, aztán a 3. majdnem 3 hónappal a 2. után, , és 1 hónap kihagyással az utolsó.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze :D Boldog szülinapot kívánok a kis Marcinak!!!!!!
Te jó ég, hogy elment az idő!!!!!!!!
Nóci????

Kép
 


Sziasztok!!

Beze! istenke éltesse a kis Marikát!!!
Köszi a drukkot!!! Majd 21.-én kell mennem kontrollra! Igazából elöbb kelett volna mennem, de sajnos a doktor nénim most szakvizsgázik és akkor lesz legklözelebb!!

Meli! Ennek nagyon örülök, hogy Marci ott jól alszik, de annak nagyon nem, hogy otthon meg ilyen nehézkesen megy a dolog!
Betétes story valóban ötletes! Látod nekem ez eszembe se jutott volna!!!
És azt is nagyon sajnálom, hogy nem jön össze ebben a hónapban az inszem, de majd akkor januárban!!!!

Nálunk már pénteken járt a jézuska! kaptam egy szép telót és apa is azt kapot szombaton meg meg vettük mancika ajándékát is! Azt majd be tesszük a fa alá kapni fog egy mászos micimackót!
Ti már mindennel kész vagytok?? Takarítás? Ajándék vásárlás?? Nálam a takarítás még hátra van!!

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Meli, Nóci, köszönöm a nagyfiú nevében!

Nóci, á, ajándékok félig, többi a holdon... :(

Meli, csana= családi napközi, átmenet a bölcsi és az ovi között.Bölcsibe nem vették volna fel Lexit, mivel itthon vagyok.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! :D

Nóci, én folyamatosan takarítok itthon, szépen lassan ráérek mindent megcsinálni.
Ajándékvásárlás még odébb van, nem is tudom, Marcinak mit vegyünk, annyira nem játszik a játékaival, pedig van egy csomó építő, egy nagy vödörnyi Duplo, favonatok sínnel, Puzzle, könyv, autók....talán egy autópálya jól jönne. Lehet, könyvet kap mindenki idén:)Szerintem az oviban kiéli a játszási vágyait:)
Az a mászó micimackó tök jó!! Manci egyébként mikkel szeret játszani?
beze :) És Lexi mivel játszik szívesen?
És akkor Lexi januártól megy oviba már?

Kép
 


Sziasztok!

Meli! Könyv az jó és praktikus pláne, ha az embernek van ideje olvasni!
Én is takarítok folyamatosan, de azért egy nagyobb volumenű takarítás azért az kell néha!!!
Manci igazából semmivel nem szeret játszani! max szereti a csörgös zacsikat, de egy csörgö le nem kötné aztán nem is tudom szeret rongyokkal játszani, de ha direkt adok a kezébe akkor persze az sem kell sak az amit el tud csenni!! szóval ez így elég nehéz!

Beze! A holdon?? Ott jó helyük van akkor csak egy űr jegyet kell venned nekik mármint azoknak akiknek ott van az ajándékuk és akkor az is ajándék egy karácsonyi nagy utazás!!! :lol: :lol: :lol:

Mi holnap mikulás ünnepségre megyünk a korai fejlesztőbe! Kiváncsi leszek manci mit szól majd a nagyszakálluhoz!!!

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok! 8) :oops: Gyors bekukk :oops:

Beze
jol latom jon a 3.baba??? :shock: gratulaaaaa :D

Kitty
Te merre tuntel? :roll: (bagoly mondja verebnek :lol: )

Noci
Jobban vagy mar? :roll: Nem irtal :roll:

Meli
Mar ovisok vgytok es mentek a 2.babara? :o dejoooo nektek :wink:

Jeanner
Latom a baba mellett neked se sok idod maradt jonni :) Gratula Samu babahoz!!!!!!!!


Mi jol vgyunk.Mini most mult 10honapos es egy imadnivalo nagyfiu mar :D Hirtelen nem is tudom mit irjak :roll: 1000eve nem jartam itt :? :oops: :roll:

Legyetek jok!!!Pusz pusz mindenkinek!!! :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!
Látom kihaló félbe van a topik nagyon sajnálom mert sokszor olvastalak benneteket.

Beze
Gatula a 3 babához nekem is 3 van nem könnyü de nagyon szertem őket

Jeanner
Veletek mi van ? Mekkora a picurkra szopizik még?
Mi még szopizunk de nekem nagyon nehéz mert már 11 kiló és sokszor ugy érzem a dereka le akar szakadni

Meli
Hogy álltok a babaprojektal?

Nócika
Veletek mi ujság?Nem betegeskedik sokat Regike?

Kitty
Te merre jársz ?Dolgozol?


Krisztiii
Bocsi :oops: Tudtam hogy kifelejtek valakit :oops: Kepzeld el olvasok vissza 2010-elejetol es annyira jo volt akkor meg itt lenni.Mi is egy csomot beszelgettunk anno :roll: Veletek azota mizu??? :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Véletlenül épp benéztem, és megakadt a szemem Bri nevén :)

Bri
gondoltam rátok, hogy Mini nemsokára egy éves! Nagyon megy az idő!
Gyönyörű családod van, szoktalak lesni fb-n!

Beze
gratulálok a 3.-hoz! Bátrak vagytok, ennyi pici egymás után :) Hogy bírod a terhességet?

Nóci
hogy vagytok? Hogy álltok a fejlesztéssel?

Kriszti
Apa még mindig sokat van távol?

Én több okból nem írtam. Okt. óta hivatalosan is egyedülálló vagyok, nincs senkim, és most úgy érzem, nem is hiányzik. Szeretnék magammal is foglalkozni picit, ennek fejében teljesen átalakult a külsőm: befestettem a hajam (előtte sose volt), van műkörmöm (ez se volt sosem) :)
Tanulok 3 szakon, igyekszem a barátaimmal lenni (régiekkel és újakkal) és persze dolgozok.
Sokat vagyok egyedül, tesóm épp a héten indult ki Franciao-ba, de szerencsére nagyon lefoglalom magam, így nem érek rá keseregni :)

Én is szoktam Rátok gondolni, meg hogy régen milyen pörgős volt itt az élet, jó lenne ha megint így lenne :)
 
 


Sziasztok!

Bri, Kriszti, Kitty, köszönöm szépen!

Bri, de jó hallani rólatok! Szoktam nézni a képeket fb-n, nagyon édes és gyorsan fejlődő kisfiad van! Menésben a kislányomat is simán lepipálta! :D Rohan az idő, hamarosan ti is szülinapoztok!

Kriszti, tudom, de mivel én sem leszek fiatalabb, nem akartam sokat várni. :wink:

Kitty, sajnálom a szakítást, de ha jól sejtem, annyira nem bánod, vagy igen? :oops: Megváltozott külső: nagyon jól tetted, ilyen kell az ember lányának! Kicsit élvezed az egyedüllétet, aztán meglátod, hamarosan találsz magad mellé valakit. :wink:
Köszönöm, jól bírom, az elején az állandó fáradtság miatt volt kicsit nehezebb, de tudtam kezelni.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

De jó, hogy megint beindult ez a topik!

Bri! Én írtam neked legutobb csak válasz nem érkezett rá!!! De ez mindegy is! A lényeg, hogy szoktalak lesni képekben és a kicsi Mini már nem is olyan mini!!!! Gyönyörű a kis szája olyan helyesek vagytok mind a 3-an!
És egyébként úgy szúro próba szerüen én is szoktam vissza olvasni! nagyon jók azok a régi pörgös idöszakok!!

Beze! ha nem írják a lányok, hogy jön 3aska én valóban nem is láttam volna! Szívből gratulálok! És hogy vagy? Hogy bírod?? Lexiék jól vannak?? mesélj róluk is kicsit!!!

Kriszti! 11kg a legkissebb?? Az igen szépen gyarapszik!!! Manci is már 15kg bár azért korban kicsit már mások!!!

Kitty! Sajnálom, hogy végül is külön utakra klett, hogy lépjetek, de lehet jobb ez így! Láttam fbon, hogy megváltoztattad a külsűt és bizton mondhatom így női szemmel, hogy nagyon csinos lettél! És tessék csak szorakozni járni és ismerkedni!!!!

Velünk semmi különös! A műtéti szövettanom sajnos nem lett jó sőt egyenesen rossz lett! közép súlyos lett az eredményem holnaphoz két hét múlva lesz meg a rákszűrés eredménye amit 2 hete vettek le és ha ez is rossz lesz akkor nem tudom mi lesz azt mondta a doktor nénim, hogy erről most még ne beszéljünk, de Ő hiszi, hogy nem lehet rossz! Én igyekszem hinni neki!
Manic is fejlödik már végre sokat van 4kéz láb! Rugozik, de még mindig nem indult el! bár néha már céliránysan akar, de nem igazi még a dolog!
Tegnapig azt hittem becsuszott nálunk is a gólya vettünk is tesztet, hogy ma reggel megcsinálom, de aztán az este csak jött pirike! Picit reménykedtem, de most még nem lenne jó pedig egyszer nem védekeztünk azaz megszakitással! Szeretnénk kistesót, de még most nem!

Kép

Kép

Kép
 
 


Nociiiii
Nem irtam vissza?????Basszus....ngyon szegyellem magam :oops: :oops: :oops: :oops: ez van miota Mini megszuletett...elvgyok uszva a levelekkel :oops: :oops: :oops: Majd visszanezem :roll:

Ezek a nogyogyaszati hirek nem a legjobbak :? Ez egyszeruen csak barkinel kialakulhat? :roll: Ha valamiben esetleg tudok segiteni szoljal!!A mancin is gondolkodtam,hogy hogy lehetne elosegiteni a fejlodeset. :roll: Neked van otleted?Mit mondanak?Lehetne csak sokba kerul? Vgy surubben kene jarni vgy valami speckohoz?Segits mar mert ezekrol nem tudok semmit. :?

Kicsi Minim mar nagyfiu jon megy a lakasban majd teszek fel rola videot :lol: Edipofa ngyon szeretem.Rendesen "szerelmes vgyok bele" :oops: :lol:

Kitty
Teged nem talallak :oops: iiiiigen most jon majd a szulcsinapcsi 8) hogy elment az ido...lam-lam :roll:

En orulok a valtozasoknak az eletedben.Tudod meg mindig jobb egy hosszu de rossz kapcsolatbol kiszallni,mint elvesziteni a draga eveket magadat meghazuttolva :wink: Minden valamiert tortenik :wink: Drukkolok neked,hogy talald meg eleted parjat bar tudom te most nem ezen vgy de majd ha megtalalod akkor te sem fogod banni :P

Beze
Mi is 3babat szeretnenk bar nem tudom hogy lesz ebbol 3 :shock: meg csak egynel tartunk es nem tudom mikor megyek legkozelebb lombikozni :roll: mini meg cicizik nem akarom tole elvenni :roll: Ngyon orulok nektek es ugyesek vgytok!!!!!! 8) :lol:


Mas
Nekem meg a ngyon jo regiek is eszembe szoktak jutni....hogy is hivtak azt a lanyt aki becsben elt es terhes lett es eltunt? :shock: aztan visszajott es megint eltunt? :roll: "enis" is ngyon hianyzik innen regen olyan jokat dumaltunk 8) (mondjuk o is fent van fb-on :roll: Meg azert vannak meg egy paran 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nóci, Bri, köszönjük szépen.
Már azt is tudjuk, hogy ismét kisfiút várunk. :D

Nóci, köszi, jól, sőt, ez a legjobb várandósságom eddig.
Lexi és Marcus is jól vannak, Lexi november 2-től családi napközibe jár, remélem, szeptembertől felveszik oviba, mert kicsit húzós az ára, de nagyon szereti. Azóta jó pár betegségen túl vagyunk.
Marcus megy, és én is szerelmes vagyok belé, ahogy Bri is írta. :D
Drukkolok, hogy a doktornőnek igaza legyen, addig is légy nagyon optimista, hidd el, rengeteget számít!

Bri, a következő lombiknál ikrek fogannak, és meg lesz a 3. :wink:
Drukkolok nagyon, a cicizést pedig én sem venném még el. 8)
Nem így terveztük ám, így jött össze, mármint a 3 az oké, de azt hittem, később jön az újabb kukis, hát, nagyot tévedtem. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Beze, Nóci, Bri
néha rossz egyedül, de alapjában véve jól érzem magam így :) Próbálom mindennek a jó olldalát nézni, ezért is kezdtem bele újabb szakmák tanulásába - szeretném ezt az időt magamra és hasznos dolgokra kihasználni.

Nóci
fejlesztőn mit mondanak Mancikáról?
Sajnálom a rossz eredményt, de nyugi, minden rendben lesz :)

Bri
Hajrá babák :P Tök szupi, hogy még mindig szopizik Mini, én sem venném el tőle.
Enis nekem is hiányzik, néha írunk egymásnak fb-n, meg múltkor Csucsuval leveleztem.

Beze
gratulálok az újabb kukishoz :) Név van már?
Gratula Marcusnak a járáshoz!

Nekem még Dorka hiányzik, amióta megszületett Luca, nem is írt :(
 
 


Kitty, persze hogy nem jó egyedül, de szerintem még ez is jobb, mint egy rossz kapcsolatban vergődni. Zoli előtt évekig voltam szingli, néha jó volt, de alapvetően én sem élveztem. :(
Igen, van nevünk, köszönjük! A vonalzón láthatod. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze
igazad van, ha két rossz közül kell választani, akkor inkább ez.

Nagyon különleges nevet választottatok, még nem is hallottam így, csak Emánuelként. Honnan jött ez a név?
 
 


Kitty, netről. :wink: Az Alexát is ott találtuk. :) Mindenképpen ritka, különleges nevet kerestem, ami megy a vezetéknévhez és külföldön is egyértelmű, hogy az illető milyen nemű.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hipphipphurrá,lányok,de jó,hogy ennyien írtatok....csak úgy benéztem,gondoltam lássam mi van veletek,de nem számítottam rá,hogy elveszett báránykák is írtak. :lol:
Mondjuk már nem emlékeztem a jelszavamra,sőt arra sem,hogy melyik email címemmel regisztráltam,egyikre sem küldték ki a jelszót,de aztán megkönyörültek rajtam a moderátorok ...már arra sem emlékeztem,hogy nem-e töröltem magam,de aztán visszakerestem és a nevem még megvolt.Na mindegy,itt vagyok a régi nevemen. :lol:

Nóci,
nem is tudom mit mondjak :?,erre nem számítottam,azt hittem minden rendben lesz és elfelejtheted az egészet.De remélem,hogy a mostani rákszűrésed eredménye jó lesz!

Kitty,
szerintem most változtál nővé a kislányból,többször megnéztem a nevedet,mikor feltetted a képeket az új külsővel,hogy tényleg te vagy? Jó is,hogy nem jött össze a baba,látod,oka volt...talán...

Beze,
én is gratulálok Mánuelhez,ha Brinél nem olvasom,észre sem veszem :oops:

Brid,
de jó "látni" téged!!!! :D Tavaly 1x én is visszaolvastam,jó érzés volt feleleveníteni a múltat.Nekem most Anyci jutott eszembe még,nem is emlékeztem a nevére, most találtam meg a privijeim között a leveleit.Ő akkoriban el is vált a párjától és kis időre már új kapcsolata volt (iwiw-en láttam).Azóta sincs baba náluk,mondom ezt a képek alapján,bár lehet nem is ez az első lépés egy új kapcsolatban. :oops:
Valahogy nem is tudom mit írjak neked,Fb miatt úgy érzem eléggé up to date vagyok belőled :lol:


Velem semmi újdonság,talán holnap végre rászánom magam és felkeresek egy belgyógyászt(3 hete halasztom,nem félek,hanem lusta vagyok,mert tudom,kezdődik egy csomó kivizsgálás),mostanában elég gyakran fáj egy pontban a gyomrom,meg puffadok.Kicsit izgulok a gyomortükrözés miatt,bár lehet azért megúszom :roll:
Ja,ez amúgy egy elé régi probléma nálam,csak most szántam rá magam,hogy dokihoz megyek,mert elég volt. :evil:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Hohohohóóóóó, itt vannak a régiek!!!!:)De jó, reméljük, beindul újra a topic.!
Bri :D Jó "látni" téged újra! Gyönyörű a kis Mini, nagyon ügyi vagy a szopival. Csak csináld, még legalább egy évig :lol:

Kitty :? jesszus, sajnálom.....de ez már bent volt a levegőben, nem? Amikor utoljára írtál,lehetett érezni ezt :roll:

Nóci :? az mit jelent, hogy rossz lett az eredményed? De kiszedtek minden "rosszat", nem?Innen csak ellenőrzés jön tovább.

Beze :D aztamindenit! Rendesen rákapcsoltatok!!!Gratulálok az újabb kukishoz! Marcesznak lesz rosszalkodótársa!:))Tök jó két fiú közt a kis korkülönbség.

Enis:) Úristen, te is de rég voltál!!!
nekem is volt már gyom.tükrözésem, kibírható. Babaproject?

Igen, Marci már november óta ovis, már "belerázódott" olvas, számol, eszméletlen!Természetesen a jelmezbálban is betű lesz, M betű. Majd rakok fel képet.
Beindult a tesóproject nálunk is, már október óta inszemeztünk, stimuztak és semmi, most március 7.-én megyünk Tapolcára.Jó lenne lombikot indítani már.

Örülök nektek!

Kép
 


Sziasztok!

Enis, Meli, nagyon örülök nektek! De jó, hogy írtatok, gyertek gyakrabban!
gratulációkat köszönjük és drukkolunk!!!

Meli, nem így terveztük, így sikerült. :) De okos nagyfiad van! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok :)

Na, mi újság Csajikák, ennyi volt a nagy egymásra találás? Mindig elindul a lavina és valahogy meg is áll. :roll:

Mi újság van veletek azóta?
Írjatok már!!!!

Én ki vagyok akadva, mindenhonnan elutasítanak munka-ügyben, nagyon nehéz a helyzetem, mivel ugye nincs senki, aki Marciban segíthetne, hogy normál munkaidőt tudjak vállalni.A munkanélkülim lejár, illetve a pénz március 21.-vel. Utána tényleg igaz, hogy nem kapok semmit, még az önkormányzattól sem? Vagy hogy van ez most? Szívás, hogy lecsúsztam épp a 9 hónap munkanélküliről.
Egyébként, Beze, nem tudod hogy van ez? Mármint, hogy mi mi után következik?
Elmondom, hogy lombikra készülünk, méginkább elhajtanak a sunyiba...Nem is erőltetném addig a munkát, csak hát jó lenne azért valamicske pénzt kapni.Fessem magam feketére? :lol:

Kép
 


Sziasztok!

Részemről nem ennyi volt, csak rengeteget túlórázok, vasárnaptól szombatig dolgozok ezen a héten is... ki vagyok rendesen. Én meg pont a héten adtam be a felmondást, elegem lett a kiabálásokból, a rengeteg ingyen túlórából. Úgy néz ki van másik hely, de még nem akarom elkiabálni. Meg az egy hónap felmondást ledolgoztatja...

Beze
legalább egyedi neve lesz a kisfiadnak, én amúgy sem vagyok tucat név párti :)

Enis
de jó, hogy írtál!
Igazad van, amit írtál rólam. Én is így érzem. :)
Orvoshoz pedig tessék elmenni!!!
Mekkora már a lányod, szoktam nézni fb-n, kész nő 8)

Meli
munkát találni nem könnyű, főleg kisgyerekkel. Sztem jár vmi segély Neked, de többet sajnos nem tudok a jogi hátteréről.
 
 


Kitty, hú, akkor elhiszem, hogy eleged lett....szinte szabadidőd akkor nem is volt.
És akkor ahol laksz most, a lakásban te maradtál, vagy te mentél?
És a volt párod most merre van?

Hú, lányok, a fb.-on a "hány gyereked lesz" jóslatban 3 jött ki :lol:
Nem bánnám, őszintén. :P

Többiek?

Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron