Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.De régen írt mindenki,bejött a jóidő kinnt van mindenki...tegnap mi is kerítést húztúnk,még sok a meló mire a törpe elindul.Csütörtökön voltunk vese uh-n,minden rendben volt,ma meg méreckedtünk.9 kg 27 dkg és 74 cm vagyunk,beállt a havi fél kg-ra.Sajna ez a bolond szél teljesen kicsinált minket,konkrétan 3 napig semmi se volt jó a kisfiamnak...
A hozzátáplálás is hol jobb hol nem...kevés gyümit eszik sokat szopizik még....csak sajna nem látszik meg rajtam.. :cry: De majd csak fejlődünk valamerre...
Mindenkinek szép napot,majd gyertek írni.
Nitácska ti hol tartatok a hozzátáplálással?

Vernike

Kép
 


Sziasztok!!!!!!
Vernike Barnikám hála égnek mindent megeszik amit adok neki:))))
nemrégen kóstolta meg a csirke husos baba hamit....nyammogott....:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy el vagyok tűnve, de akkor most pótolnám:
amit megígértem már ezer éve, egy kép rólam, tegnap készült: KW29
Kép

Remélem minden rendben van :)
Mi kb 2,5-3 hete voltunk 1100 gramm körül :) Doki bácsi azt mondja, hogy minden rendben van....

Kép

Kép
 

 
 

Edi
Hajrá spontán baba!
Igen, örülnék neki, ha lemásolnád :)

Kép

Kép
 


Princzike de csinos kismama vagy!!!!!!!!!
és már a 29.hetet taposod!!!!!!!!!!! :) :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Köszi :oops: :lol:
Hát gyorsan telik az idő :) Lassan itt a június és szülünk.
Jesszus! Berni is már 6 hónapos! Te jó ég!

Kép

Kép
 


Szia!
hamar megy az idő.olyan kiváncsi vagyok a babádra:)))))
bizony Barni is már 6 és fél hónapos:).most született:) :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát már mi is nagyon kíváncsiak vagyunk rá! :)
Remélem sok szép képet tudunk róla készíteni az elején!

Kép

Kép
 


mond a párodnak ügyes legyen.nekünk jó képek sikerültek:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jó rég nem voltam, gondoltam bejelentkezek.

Minden rendben van, pocaklakónk 16 hetes :lol: :lol: Voltunk integrált teszten, az uh alapján minden rendben, de majd pénteken lesz meg a vv eredmény.
Két hét múlva megyünk a 18. heti uh-ra, úgyhogy nagy valószínűséggel akkor fog kiderülni, hogy csaj e vagy kisfiú. Anno Barnusom is akkor mutatta meg magát. Nagyon szeretném, ha kiscsaj lenne odabent, de majd meglátjuk.

Princzike nagyon szép pocid van :lol: :lol: Gratulálok! Ahhoz képest nem is olyan nagy.
Nekem most nagyobb, mint mikor Barnival voltam terhes. Többen is mondták, hogy második alkalommal már gyorsabban nő a pocak mérete.

Edi drukkolok nektek ezerrel a spontán babához!

Kép
Kép
 


Nyanya de jó!!!!!!!
reméljük megmutatja magát!!!!!!!!
Barnival 2 nagyobb hasam volt mint a Máténál...........
hozz pociképet!!!!!!!!!!

TÖBBIEK IS JELENTKEZZETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok Csajok!

Talán most már több időm lesz jönni, mert már otthon vagyko, így nem kell melóba járni :o)
Remélem mindenkivel minden rendben van.

Nyanya
Hozzad azokat a képeket. Kíváncsiak vagyunk ám nagyon a pocidra.

Edi
Hogy vagytok? Spontán baba?

Gondolom ebben a jó időben mindenki kint rohangál a szabadban!

Velünk minden rendben. kb 2 kg körül vagyunk. Igaz nyílik a méhszájam, de szerintem az 1 ujjnyi annyira nem vészes. Abban reménykedem, hogy a 40-ik hétig kihúzzam. Nincs kedvem előbb szülni :)

Kép

Kép
 


Sziasztok!!!!!
Máté korházba került.kiszáradás miatt........apival váltjuk egymást....
már 2 infúzió lement neki...
nagyon nehéz.alig bírtam vissza tartani a sírást.szegényem könyörgött hogy hozzuk haza!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Te jó ég! Mi történt? mitől száradt ki Máté?
El is hiszem, hogy szegénykém inkább lenne otthon. Nincs rá lehetőség, hogy legalább párszor ott éjszakázzon valaki kettőtök közül?

Kép

Kép
 


Princzike rajta vagyunk az ügyön! :wink:
Nita remélem már jobban van Máté. Összeszedett valami hányós vírust?
Többiek hol vagytok?

Kép
 
 


Sziasztok!!!!!!!
tegnap haza engedtek minket de Máté állapota változatlan.talán annyi hogy tegnap éjjel nem hányt...de ez az 1-ső éjszaka........
Máté a korházba 3 infuziót kapott!
még vizsgálatok sorozata van hátra..nagyon sokat fogyott..szó szerint csont és bőr!!!!!!!:((((((

Barninak kibujt 2 napja a 2. foga:)))

Princzike attol száradt ki hogy minden éjjel amit evett ivott kihányt!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Szegény kis Máté. Elhiszem, hogy ilyenkor rossz ránézni. Azt sem tudja az ember, hogy szegénykémen hogy segítsen. Valami vírust nyeltetek be? VAgy dokik sem tudják?
Milyen vizsgálatokat kell még csinálniuk. Szegény kis csöppség gondolom most nagyon boldog, hogy végre otthon lehet.
Viszont gratulálok Barni 2. fogacskájához! :lol:

Vigyázzatok magatokra!

Kép

Kép
 


először azt mondták a dokik hogy megint a calici de aztán rájöttek hogy nem az.de hogy mi okozta ezt a sok hányást nem tudják,msot még vizsgálatok várnak ránk.most pl lisztérzékenységet néznek.....

és te hogy érzed magad.?.nemsokára ki bujik a pocaklakó!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Szegény Máté... remélem nem "kínozzák" meg nagyon. Drukkolok, hogy minél előbb kiderítsék, hogy mi volt az ok ennyi hányásra.
Én még jól vagyok, de be kell vallanom, bármennyire is ennél jobban szeretnék prörögni, már nem nagyon megy. Időnként úgy érzem, (ha sokat talpalok), hogy egyre erősebb gravitáció hat a pocakomra :). Szóval most már csak lightosan kell, hogy nyomjam itt a dolgokat.
Szerdán kell mennem az első CTG-re, aztán el kell vinnem a dokihoz. Hát nem örülök neki, hogy a fél város át kell szeljem... de ez van.
A szüléstől még nem parázok. Szerintem akkor fog majd kitörni rajtam a frász, ha ott leszek.

Kép

Kép
 


Princzike a ctg-től még gyorsabban telnek az utsó hetek:))))))))))
a szüléstől nem lesz időd félni...másra fogsz koncentrálni.......... :) :)
kívánom hogy olyan szülésed legyen mint nekem a második!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Köszi! :lol:
Remélem is, hogy nem fél napig fogok ott kínlódni. Az szerintem sem nekem, sem a babának nem lenne annyira jó.
Máté hogy van?

Többiek??? Ti merre jártok???
Csak nem mindenki "nyaral" ebben a jó időben??

Kép

Kép
 


köszi jobban van Máté.4 napja nem hányt.de a gyomrát még fájlalja!!!!!!!
hiszel a homeóban?
én szedtem őket a 36.héttől és 1,5 óra alatt megszültem:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen... valamilyen szinten hiszek bennük.
Most épp a gátmasszázsra akarom rávenni magam. Igaz nem időben kezdem, te talán segíteni fog. Nálunk a nődoki sem zárkózik el előle.
Mit szedtél?

Kép

Kép
 


hú már nem tudom de megkeresem a papírt és leírom neked........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ok, köszi :lol:

Kép

Kép
 


szia......nem találom azt a hülye papírt......de keresem tovább,..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
 
 


Nita
Semmi gond... :)
Csak előkerül egyszer...

Odry
nyomtam neked 2 szavazatot. Remélem sikerül. De majd gyere és mond el az eredményt! :)

Kép

Kép
 


Princzike!

Nagyon hálás vagyok a fiúk nevében is köszönöm.
Voltak már 2.ok is, de kicsit lemaradtak....6.ok voltak este és ezért is kértem a segítséget, hátha az első 3.-ba bejutnának.

Szép napot!

Odry

Kép

Kép
 
 


Nita
Fiúk hogy vannak?

Kép

Kép
 


szia Princzike még mindíg egyben????
majd írj sms-t ha megvan a baba!!!ok:?
fiuk jól vannak.Barni már feláll mindenhol....... :shock: :D
Máté meg rosszalkodik.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát igen... még mindig egyben.
Pedig hétvégén reménykedtem egy hangyányit, hogy most kedden lesz egy kis hideg front és beindulnak a dolgok, de kiderül. EGyenlőre nem érezem azt, hogy megszülök :(
Most már lassan jó lenne túlesni rajta...
OK írok sms-t csak nem tudom a számod.

Kép

Kép
 


Csajok!
Merre vagytok?
Hiányolom ám a fényképeket és a jó kis történeteket!

Edi, nyanya, Vernike????

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Annyira kihalt a topik, hogy már nagyon ritkán néztem meg az utóbbi időben.

Princzike köszi az érdeklődést minden rendben van. Kislányt várunk :lol: :lol: :lol: Nagyon örülünk neki :lol: Mindig is egy fiút és egy lányt szerettem volna és most meg is lesz. Igaz a kiscsaj jól megváratta magát (18. hónapra jött össze). Ja, Viktória Anna lesz a neve. Nekem is tetszik ez a név, de igazság szerint apa választása. Én inkább megfordítottam volna a kettőt, de így is jó.

Princzike majd azért jelezz, ha megvan a baba. Drukkolok, hogy minden simán menjen.

Nita veletek mi van? Fiúk? Mentek valamerre nyaralni?

Edi?? Bikfy?? Pruci??

Kép
Kép
 


Princzike privibe küldöm a számom....

Nyanya gyönyörű neve lesz a kislányotoknak.GRATULÁLOK!!!!!!!
fiuk megvannak.Máté rosszcsont továbbra is Barni már feláll lépten nyomon........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya
Tényleg gyönyörű neveket választottatok. Mi is gondolkodtunk az Annán, csak hát nekem a keresztanyukám már Anna.
Igyekszem majd jelentkezni itt a neten is :)
Azért Nitanak küldök majd sms-t. Ő előbb fel tudja majd tenni a jó hírt.

Bár szerintem én a héten tuti megszülök. Ha minden igaz, akkor már ma hajnalban voltak jóslók, úgy hogy nem voksolom túl távoli időpontra a szülést. :wink:

Kép

Kép
 


Princzike hajrá!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tegnap írt Princzike!!!!!!!!
3 kilóval és 51 centivel megérkeztem 2010.06.11-én hajnali 3/4 2-kor:)Adél...
Anya és én is jól vagyunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRATULÁLOK ÉS SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Köszönjük!
Majd dobok képeket

Kép

Kép
 


Első fityiszem ( a szülőszobán fényképezte apa)

Kép

Itthon:
Kép

Apán alszok éppen:
Kép

Kép

Kép
 


Princzike istenem de gyönyörű csajszid lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ha lesz időd szüléstörténetre szivesen olvasnám......... :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Princzike!!!!! Gratulálok nektek :lol: :lol:
Tényleg gyönyörű a pici lányod :lol: :lol: :lol: Annyira édes és milyen kis formás :lol: :lol: :lol:

Engem is nagyon érdekelne, hogy hogy ment a szülés. Ha van egy kis időd írd le nekünk légyszi. :lol: Olyan szép kis fej formája van, hogy az ember azt hinné biztos császáros baba.

Nálam akadt egy kis probléma. Nem lett jó a terheléses cukor vizsgálatom eredménye sajnos. Az éhgyomri értékem jó lett (4,5), de a terhelés után két órával nem ment vissza a megfelelő értékre, 7,8 lett :( 22-én mennem kell a diabetológiára, valszeg diétáznom kell majd. Aminek nagyon nem örülök, mert nem tudom hogy bírok ki a nyarat fagyi nélkül. Július 1-jén megyünk Horvátországba 10 napra. Ott milyen lesz már állandóan lesegetni, hogy miből mennyit eszem :roll: Na mindegy, nem akarok itt nyávogni, a babáért ki kell bírnom ezt a 3 hónapot. A jó oldalát kell néznem, hogy nem fogok annyit hízni.

Kép
Kép
 


Nyanya azért néha csak belefér 1 gombóc fagyi.........
mikorra is vagy kiírva?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita szeptember 22-re vagyok kiírva. Azért próbálom majd úgy alakítani, hogy beleférjen néha a fagyi is. Csak kedden megyek a diabetológiára, így addig is a netről próbálom kiokítani magam. Elég jól utána tudtam nézni meg fórumokat is találtam róla. Az tuti, hogy cukor és fehér liszt kilőve és krumpli meg tészta is csak kis mennyiségben mehet. Jövő héten már okosabb leszek.
Egyébként tegnap voltam nődokinál. Viki haránt fekszik a drágám. Minden rendben van vele, a méhszájam is zárt.

Kép
Kép
 


jaj de jóóóóóóóóóóóó.ő is szeptemberi lesz mint Barni!!!!!!!!!!!!!!!!
mi 21-én mehettünk haza a kórházból:))))))
Vikike majd befordul van még ideje....
Barni emlékeim szerint a 32.héten fordult be végleg fejvégűbe.addig hetente vagy faros vagy fejvégű volt........
nem teszel ki vonalzót ?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm lányok a dicseket :o)

Igyekszem majd szüléstörit is írni, de mindig csak egy kis hangyányi időm van, mert kicsit hasfájósak vagyunk, így két étkezés között nem mindig van időm... de majd kinőljük :o)

Nyanya
Nem lesz olyan vészes a diéta. Mondjuk én a 9 hónapot végig diétáztam... de utána meg úgy is ehetsz, ami beléd fér :)
Viszont lehet diétás fagyit is kapni. Én... na most jól elfelejtettem, hogy melyik volt az. Na a lényeg, hogy Béres Alexandra van rajta. Dobozos fagyi. Én diéta alatt mindig azt ettem. Abból mondjuk uzsira tuti tudtam 2 kobócot is enni :o) szóval.... ne keseredj el.
És jó nyaralást! Most egy kicsit irígy vagyok :)

De most már mennem kell, mert nyöszörgés van...

Azért igyekszem jönni.

Kép

Kép
 


Princzike vegyél hasfájás elleni valamit Adélnak.....most hirtelen nem jut eszembe a neve.............

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Infacol-t vettünk végül. Úgy tűnik azért ezen az 1 héten egyész jól átsegített minket. Most már nem is kell adnom neki. Mondjuk nem adtam minden étkezéshez, mert ugye ezeket a bélmozgásokat is meg kell szokni... Most még egy kicsit kűzdünk a büfivel, de már elég jól büfizik. Nem az igazi, mert valamikor még tartogat fél óra múlvára is, de azért haladunk. Most már tekereg egy kicsit, hogy segítsen magának büfizni :)
Viszont most megy nálunk 1-2 napja a kiságyban való elalvásra szoktatás. Ugye az elmúlt hetekben, hogy fájt a pocink elég sokat volt kézben, és hát szeretné, ha mindig ott aludna el, de pár napja szinte egész délelőttre beleszegezett a székbe, így akkor döntöttem el, hogy most jött el az az idő, hogy pár napot "végig sírunk", de megtanulunk a saját kiságyunkban elaludni. Akár úgy is, hogy simogatom negyed órát.

Jó lett a vonalzód!

Kép

Kép
 


Princzike nagyon tetszik ahogy megoldod a problémát......jól teszed hogy ágyába szoktatod........elvégre azért vettétek....... :wink:
az infacol nekünk is megmentette az életünket Máténál........Barninál potyára vettük mert nem volt hasfájós......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát remélem, hogy jól teszem, mert eléggé lelkiismert furdalásom van.
Épp mondtam is páromnak, hogy mindenkire tök jó reagál a gyerek, de nálam, mintha ott sem lennék. Tuti megsértődött rám :(

Kép

Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron