Új privát üzeneted érkezett!

Princzike dehogy sértődött meg...........pár nap és jobb lesz......én is átmentem ezeken........nem könnyű de sajna "muszáj" ha létezni is akarunk.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.Nagyon régen írtam már,Zétény egy nagyon eleven baba lett,ha alszik próbálok meg mindent megcsinálni,ha ébren van be se tudom kapcsolni a gépet,mert ütögeti állandóan.
Jól vagyunk,ma voltunk 1 éves státuszon-most születtünk,80 cm 10560 gramm,minden oké velünk.
próbálok feltölteni mostani képet róla.
puszi mindenkinek,majd még írok. 1278358310.446.htm Kép

Vernike

Kép
 


Vernike
Te is el vagy tűnve rendesen :(
Gyere többször! Barni még mindig nagyon gyönyörű. Nagyon jók a képek!

Kép

Kép
 

 
 

Vernike GYERE TÖBBSZÖR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gyönyörű nagy fiú lett Zéti!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike
Bolgod szülinapot Zéténynek :o)

Kép

Kép
 


ZÉTIKE SOK BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Remélem, emlékeztek még rám.

Gyerkőceitek gyönyörűek, mindig csak ámulok, bámulok.

Nálam a helyzet a következő:

Ir-emet és a PCO-mat a Metformin úgy tűnik, hogy szépen rendezte, de mivel nem jött még így sem a baba, elmentem egy petevezeték átjárhatóságira. Ott is minden rendben volt, de találtak egy méhsövényt, amit azt mondták, műteni kell. Ezen túl is vagyunk, hála Istennek, sikeresen. Műtét júli. 13-án volt, most már itthon pihizek. Lett végre egy szép nagy üregű méhem, babásodásnak elvileg semmi akadálya nincs már. Most pár hét regenerálódás, aztán újra próbálkozás. Dokim szerint szeptember-októberben inszem mehet, ha úgy gondolom. Én lehet, várnék még vele egy picit, szeretnék spontán próbálkozni. Majd meglátom, hogyan tovább. Addig is mindenkit puszilok, sokszor visszaolvasok még az ŐS topicomba és örömmel látom, hogy a gyerekeink gyönyörűek.

Időnként majd jelentkezem, addig is ha lehet, kérek sok-sok drukkot. Jók legyetek, puszi: Bikfy :wink:

KépKépKép
 
 


Sziasztok!!!!

10 hónaposak lettünk!!!!!!:)))

tegnapi napom szuper volt.szalonnát sütöttünk és éjjel 3-ig lovagoltunk!!!!
a szúnyogok szarrá csípkedtek ruhán keresztül...

Bikfy drága de jó hogy jelentkeztél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nagyon nagyon drukkolok neked!!!!!!!!!!!
most már tényleg jönni fog a pocakodba a baba+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Boldog 10-ik hónapot. szuper lehetett az aznap! :)

Bikfy
Hajrá babásodás! Szuper lenne ha spontán össze jönne.

Én meg hoztam nektek egy képet, amit végre sikerült lencsevégre kapni Adélnál:
Kép

Kép

Kép
 


istenem de gyünyörüen mosolyog!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jajj Princzikém, Adél mese szép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jó lenne tényleg egy spontán baba. Én mindig úgy éreztem, hogy nekünk spontán babánk lesz. És ezt az állításomat most is tartom. Mondjuk novemberben. Drukkokat azért kérek. :wink:

KépKépKép
 
 


Bikfy tuti siker lesz!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nitám.

Olyan szépek a Te gyerekeid is. :wink: Ott laktok még anyóséknál? Bírod még? Látta már a kicsikédet?

KépKépKép
 
 


Bikfy köszönöm:)
sajna itt lakunk.......birom sajna muszáj..nincs lehetőségünk másik lakásra.....nem látta még a Barnit.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bikfy de jó hallani rólad :lol: :lol: !! Nagyon drukkolok neked és kívánom, hogy jöjjön össze spontán az a baba, ahogy szeretnéd.

Princzike egyszerűen gyönyörű Adél :lol: Nagyon édi :lol: :lol:

Zétinek utólag is boldog szülinapot kívánok.

Én 31. hetet taposom. Összességében jól vagyunk, bár a múlt heti kánikulát nagyon nehezen viseltem. Itt a munkahelyemen elvagyok, de a bejárás már nagyon nem kellemes. A pocakom is elég nagy. Ezen a héten dolgozom utoljára. Augusztustól már otthon leszek Barnusommal, így legalább nem kell ügyeleti oviba adnom. Majd szép kényelmesen elsétizünk a játszira meg ilyenek. Már várom, hogy vele lehessek, meg szerintem neki is jót fog tenni, ha velem van kettesben egy ideig mielőtt megszületik a hugija.
Azt nem tudom írtam e, hogy a terheléses cukrom nem lett jó, így napi 165g szénhidrátra vagyok beállítva. Néha tudok szenvedni tőle, mert sajna édesszájú vagyok, de ez van. Viszont eddig összesen 3,5 kg-t híztam :lol: Legalább ennyi jó van benne.

Kép
Kép
 


Nyanya már nem sok van hátra és akkor ehetsz ám sok nasit:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya!
Szinte nem is akarom elhinni, hogy már a 33. hétben vagy. :shock: Mindjárt kiakadok. Neked is még csak most olvastuk a pozi teszted jó hírét. Hogy mennyire szalad az idő!!! Azta!

Nita!
A büdös banyája. Nem is látta még? Na nem akarok primitív lenni, de tudnék rá ezt-azt írni. De ti a férjeddel azért jól megvagytok? Mama abba nem tútorkodik bele? :shock:

KépKépKép
 
 


Bikfy ahogy mondod még nem látta....max messziről............ :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya
Már nem sok van hátra nektek! Nagyon drukkolok! :lol:

Bikfy
Hajrá spontán baba!

Nita
Hát azért meg van a véleményem anyósról, hogy még mindig nem látta Barnit. Remélem kerültök olyan helyzetbe, hogy el tudjatok egyszer költözni. Ez nagyon nem jól van így....

Kép

Kép
 


köszi Princzike......az is jó ha mi maradunk és ő kotródik el!!!!!!!!......ez volna a jobb!!!!!!

hogy vagytok?lányzó szépen növöget?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!!!!!!!
csajok jelentkezzetek néha...ne haljon már ki teljesen ez a topic!!!!!!!!! :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Lányzó növöget szépen :o)
Dobok is pár képet :o)
Már ehetünk almát és répát :o)

Kép

Kép

Kép

Kép
 


Princzike GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ LÁNYOD SZÜLETETT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Köszi :o)
Ahogy a vonalzókat elnézem, már jó nagyok vagytok!
Istenem... emlékszem Barni is nem rég született, most meg már több, mint 1 éves!

Kép

Kép
 


Princzike bizony már elmult 13 hónapos......:(:)
nemsokára ti is 1 évesek lesztek:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Ne is mondd.... annyira rohan az idő :wink:
Ha belegondolok, az elején úgy éreztem, hogy vánszorognak a percek, de most már lassan 5 hónaposak vagyunk...
Tényleg.. mi van a körmös tanfolyammal? Ha jól tudom, akkor befejezted.. utána azt fogod csinálni?

Kép

Kép
 


a vizsgám hiányzik........de nem ebbe fogok dolgozni mert már minden sarköon körmös van.....se fogom csinálgatni!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Aha...
Te még Barnival 3 évet maradhatsz otthon?

Kép

Kép
 


igen 3 évig vagyok itthon...de lehet te is........azt akarják gondolom hallottad hogy akik mostanában szültek azok is újra 3 évig legyenek otthon!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Használd is ki.
Hát még eléggé gondolkodom rajta. Igen jó lenne, ha itthon tudnék maradnia a 3-ik évben is, de majd az anyagiak döntik el a dolgokat. Sajnos nálunk a lakásra hitel van, így hát a 3-ik év eléggé kérdéses...

Kép

Kép
 


holnapra sok sok drukkot kérek...Mátét visszük vissza a Heim PÁl kórházba......ma elvittem a házi dokihoz mert hogy napok óta megint sírva fájlalja a beleit.....hát jól meg is vannak duzzadva.......remélem nem lesz semmi csak uh!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast!

littlebabymarket
Budapest
 
 


Nita
Mit mondtak, mi van Mátéval???

Kép

Kép
 


egyenlőre a helyen vannak a belek de a vékonybél próbál betüremkedni a vastagbélbe........diétáztatni kell......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


CSajok!
Hogy el van tűnve mindenki :cry:
Persze többek között én is. Mi már kapaszkodunk és úgy teszünk pár lépést.

Veletek miújság?

Kép

Kép
 


szia Princzike!!!!!!
én mindíg lesem ír e valaki de sajnos senki!!!!!!!!!!!

örülök hogy már itt tartotok!!!!!!!gyorsan megy az idő nálatok is!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És nálatok mi a helyzet? Fiúk? Lakás?
Merre mentek a nyáron?

Kép

Kép
 


Szia!!!!
fiúk már jól vannak...Máté 1 hetet ithon volt taknyos volt.....Barnika hajszál hijján van a tüdőgyuszitól de már látom a javulást hála égnek.....
2 hete volt egy vetélésem 5 hetes volt a baba.....

kb ennyi van velünk...nyáron még nem tudjuk mi hogy lesz...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Hál istennek, hogy a fiúk gyógyulnak.
Szegénykém.... nagyon sajnálom a vetélést :cry: Hogy van a lelked?

Kép

Kép
 


köszi a lelkem már tökéletes....annyira nem viselt meg a vetélés.mivel még nagyon picike volt.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Princzike!
Szoktam nézegetni iwiw-en a kislányodat. Csoda szép. :wink:

Nita!
Nagyon sajnálom a vetélést. Hogy nekünk miért kell ennyit küzdeni?

Rólam: 2,5 év elteltével még mindig nincs baba, időnként iszonyatos lelki hullámvasúton ülök. Volt egy méhsövény eltávolító műtétem tavaly júliusban, aztán kaptunk fél év próbálkozási időt. Ez letelt, így most megint bejelentkeztünk a meddőségibe. Már az inszemre készültem lelkileg. Elmentünk egy leletkiértékelő megbeszélésre. Ahol azt mondta az orvos, hogy mivel minden eredményünk jó, még kapunk fél év itthoni próbálkozásra időt. Nagyon rosszul esett, az első napon nem is tudtam magammal mit kezdeni. Azóta jobb. Most megpróbálok megint lelkileg rendbe jönni és nem görcsölni a gyerek témán. Talán már a fásultság állapotában vagyok. Nem tudom, mit kell már tennem ahhoz, hogy valaha elhiggyem, nekem is lesz gyerekem.

Többiekről van valami híretek?

KépKépKép
 
 


Bikfy látod ezt én is feltettem magamnak mért kell ennyit szenvednünk?:(
sajnálom hogy ezt mondták a dokik....ráébredhetnének már hogy spontán nem megy.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy
Köszi :o) Tettem ma fel új képeket :o)
Miért nem mentek magándokihoz? ÉN azon keresztül inszemeztem és hát ok, hogy nem 2 forint a dolog, mondjuk nem is volt olyan nagyon húzós (legalább is ahova én jártam), és ott szerintem csinálnának talán inszemet nektek. De gondolom ígyis-úgyis kell a dokival beszélni.
Nem tudom, hogy a meddőségin a csodát várják, ha eddig nem sikerült spontán, akkor most miért fog?

Kép

Kép
 


Princzike!
Magándokihoz járunk, magán klinikára, egy igen jó orvoshoz. Aki nem mellesleg jó ismerősünk. Igazándiból hiába beszélek 2,5 éves próbálkozásról, csak a PCOm rendbe tétele tartott 1,5 évig, azután a méhsövény műtét. 6-7 hónapja próbálkozhatunk úgy, hogy esélyünk is van. És a doki szerint a stressz a legnagyobb baj. Fél év most már kibírható lesz. És olyan nagyon jó újra élni. Tudom, hogy ha még így sem jön össze, akkor szeptemberben mehetünk. Addig meg lesz egy jó nyaram. Úgy élem ki, hogy ez az utolsó, gyerek nélkül. Végre nem kell görcsölnöm, úgyhogy mindent összevetve jó ez az időszak.

KépKépKép
 
 


Megkérdezhetem, hogy ti hova jártatok meddőségibe?

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Nem is meséltem még a csodáról: spontán teherbe estem. Holnap leszek 13 hetes terhes kismami. :D

KépKépKép
 
 


Bikfi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
azta kutya mindenit és nem szóltál?
szívből gratulálok...!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mikorra vagy kiírva?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron