Új privát üzeneted érkezett!

Babszi: Itt is drukkdrukk! +++++++++++++++++
 
 


nóri!
gyere majd mesélni!!!!!!!!!!!!!!!!

köszi csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


Babszika,
Jó "munkát" ma estére. :lol: :lol:
Szavaztam.Hogy a fenébe csúsztatok vissza a 4. helyre?
Nóri,
Mi volt a védőnőnél?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Babszi: hajrá-hajrá-hajrá!!! Én sem értem a 4. helyet, hogy csinálták ezt????

Kép
Kép
 


csajok!
egy csomó mindent nem értek.... nekünk töröltek pár reginket, ami tök normális gmailes cím volt.... de már nem is érdekel!
ma is alig működött a rendszer....

de azért egy újságíró hívott, h esélyes 3. helyezettek vagyunk.... :shock:

 


Babszi, Judy:megcsíptem egy huszonéves kiscsajt, aki könyvből nagyon okos, mivel gyereke az nincsen...(rákérdeztem vérnyomásmérés közben, kicsit megfagyott a hangulat) :lol:
Minden oké volt, a véreredményeim minden tekintetben jók, a vizeletem is szupi és a toxom is negatív, nem termelek ellenanyagot...stb.A legfurább, hogy a toxon nem estem át, pedig perzsacicóm volt majd 6 évig lakásban. :shock:
Megbeszéltük, hogy a 12 hetes uh után megyek kombinált tesztre, nálunk ingyenesen csinálják, mondjuk, ha lóvés lenne, akkor is mennék.És a lényeg, hogy megkaptam a kiskönyvemet!!! :D
Meg egy halom szakirodalmat, újságokat, ...stb.
Szóval minden oké volt én meg örülök, mint majom a farkának. 8)

Arikon:hol vagy???Napok óta nem látlak... :cry:
Babszi:volt keksz? 8)
Vendég
 


Szia kismamesz!

Gratula, h most már van kiskönyved!!!!!!!!!!!!
A "huszonéves kiscsaj" kicsit negatívan hagnzott, de nem veszem magamra, jó? :P :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem, megbeszéltétek, h nem kell túl sokat randiznotok :roll:

Igen, volt egy tatás szex.... utánatok szabadon.
Remélem, azért még ma este is lesz :wink:

 


hol jártok????????? :shock: :(

 


Én vagyok, csak egyedül nem társalgok... :oops:
Vendég
 


de én is itt vagyok....
csak mivel én írtam utoljára....... :?

 


Arikon barátnémat hogy kéne elővarázsolni? :shock:
Vendég
 


Én is itt,de bóbizok!Ettem,és most aludnék :lol: :lol:

Ja,beszéltem dokimmal,szerda reggel fél8. :oops: :roll: :lol:
 


Sziasztok!

Andikám gratulálok!!!!!! :wink: :D Boldog pocakosodást!!!!! A környezetváltozás jót tett nektek!!!! :wink: :D

Babszikám

Nagyon drukkolok értetek!!!!!! Mikor tesztelsz??? :wink:
Hanyadikok lettetek???? Küldtem többször szavazatot, de nem számolta be őket csak mondjuk egy 1,5 órával később amikor néztem nőtt 3-mal!!!! :shock: :roll:
Vendég
 


Nórikám,
köszönöm a hiányolást, nagyon jól esik!!!
Állati beteg lettem/vagyok...
Szombaton este kezdődött, köhögéssel, majd lázas voltam 2 napig, keddtől meg nátha. Szóval sz@rul vagyok, de már lábadozom. A lázam, és a nátha már múlik, viszont úgy köhögök, mintha már nem is köhögnék, hanem ugatnék. :(

Tök jó, h. már van kiskönyved!!!!
Vendég
 


Arikon:nem hiába aggódtam...((()))
Rengeteg mézes tea, cetebe és pihenés!!!
Gyógyulj meg hamar!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ditke!
Köszi a drukkokat!
A tesztelés még messze van. 6-án kell mennem vizeletvizsgálatra.... addig még úgyis érezni fogom, h van-e értelme itthon tesztelni :wink:
Ha minden igaz, 4. helyen végeztünk.

Arikon!
Sok gyógypuszi neked!!!!!

Andi!
Alig várom a híreket!!!!!!!!!!!!!!! :D

 


Nóri,
Örülök, hogy minden eredményed jó lett, de miért is ne lenne jó. :lol: :lol:
Korával ne foglalkozz, a lényeg hogy jól végezze a dolgát, a többi nem számít. Valamikor nekik is el kell kezdeni. :lol: :lol: :lol:
Gratulálok a kiskönyhöz, most már hivatalosan is kismami vagy.
:lol: :lol:
Andi,
Gondolom milyen lassan vánszorog az idő szerdáig. :lol: :lol:
De egy csodaszép petezsákocskát fogsz látni. :lol: :lol:
Babszika,
Hogy érzed magad?
Emlékszem én is milyen lázban voltam amikor közelgett a teszt időszak.Soha nem tudtam megállni, hogy még a mensi előtt ne teszteljek. Rengeteget ellöttem. :lol: :lol:
Arikon,
Jobbulást neked. Mézes tea, meleg ágy apával a paplan alatt. Tudod, közös izzadás csodákra képes. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Csak bekukk!

Miket olvasok itt?? MINDEN KISMAMINAK SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!

Babszi, remélem jól vagy, rendben mentek a dolgok...

Azzttaaa, már csak én vagyok ilyen szerencsecsomag??? Hogy 26 hónapja hiába minden???

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty!
A jó múltkorában Arikonnak is emiatt írtam dorgálást!!!!!
Egyrészt még nekem sem 100%, hisz még messze van febr. 6..... ráadásul mi már 37 hónapja várunk!
Nem vagy te szerencsecsomag!!!!!!! Irgum-burgum!
Tessék gyakrabban jönni és meglátod, 2009. mindenkinek elhozza a csodát! :wink:

Judy!
Köszönöm, jól vagyok, bár túl sok mozgás és hajolgatás után görcsöl a pocim.... szóval, leginkább hasznavehetetlen vagyok itthon :roll: De úgy vagyok vele, h inkább msot legyen ez, de 6-án erős pozitív tesztet szeretnék!

 


Bocska Babszika! :oops:
Ígérem jó leszek :roll: :lol:
 



egyébként meg mesélhetnél magatokról... én spec tökre nem vagyok képben, h hol tartasz.... :oops:

 


Én leírom, de kicsit hosszadalmas áámm!
Egy 5 perc múlva neki kezdek a "könyv"nek :lol:
Mert épp főzök, éésss hát az uram nem nézné jó szemmel, ha odaégne a vacsi :lol:
Mindjárt jövök!
 


persze, ő az első :wink:

 


Szóval:
Először is vártunk azt hiszem 6 hónapot, nem jött össze, elmentem a nőgyogyimhoz (az akkorihoz), férjemnek adott beutalót spermavizsgálatra, engem meg sem vizsgált, mondván, oda jártam eddigi életemben, nem volt semmi zűr, rendre 28 napos ciklusaim vannak...stb... Kiakadtam! :lol:
Férjem vizsgálata a következő volt: 6! Millió össz.spermiumszám, ebből 40% mozdulatlan...Lelombozódtam :roll:
Visszamentünk a nődokimhoz, írt fel neki clostilbegytet, 1 havit, de én azon törtem már a fejem, hogy ez így nem jó, hogy engem meg sem vizsgál...orvost váltottam, elmentem egy másik városba, nagyon sokan ajánlották ezt a dokit, mert Ő nem csak ül a babérjain, és szedi be a pénzt, és közben nem mondd semmit, amivel előrébb haladnánk, hanem Ő a célra törekedik...
Egyből hormonlaborba küldött engem, citológia, hüvelyi UH....stb...
Az eredményeim mind jók lettek egytől-egyig, a férjem következett. Megmondtuk, hogy szedett clostilt...stb...
De azt az előző doki nem vette észre, hogy valami baktérium van a spermiumban!!!
Hát jött a Köjál vizsgálat, baktériumtenyészet-eredmény-streptococcus alfa haemolizáló, aztán egy erős antibiotikum, ami ezt kiölte, majd a gyógyszer teljes kiürüléséig 3 hét, majd spermavizsgálat: 14 Millió össz.spermaszám, és még mindig baktérium. Megint egy tenyészet, megint antibiotikum, megint 3 hét kivárás, és múlt pénteken volt a vizsgálat, aminek naggggyyyon örültünk, mert valószínűleg amíg a baktérium ott éktelenkedett a szervezetben, addig az rendre lassította, és írtotta is a kiskatonákat.
A mostani eredmény: 60!! Millió össz.spermiumszám.
Most már felhívtam a dokit tegnapelőtt, hétfőn megyek hozzá az eredménnyel, és meglátjuk mit mond :D
Hát nagyon dióhéjban ennyi, remélem érthető is amit leírtam :lol:
 


Betty:hsg-d volt már?

Babszi:helló banya, pihizzél sokat! :wink: 8)
Vendég
 


Betty!
sajnos bólogatva olvastalak... mi is bacikkal küzdöttünk fél évig (leírni si szörnyű). ha egyik elment, jött a másik.... de szerencsére vége :!: :wink:
és most mi jön?

Nóri!
piizek, de már qrvára unom.... tv-t nézni utálok, laptomon nincs.... ötlet? 8) 8) 8)
veled minden ok?

 


Babszi:elő a fürge újjakkal...kézimunka?
(ööö ennek B is örülne..) :oops: :lol:
Viccet félre téve, én sudokuzok végső esetben.Egy óráig kitart. :roll: Vagy egy jó könyv.Ajánlom a Nők városa c.könyvet!
Amúgy minden oké, csak az álomkór és a Kép
kiborít...ja és a tudat, hogy még 2 hét uh-ig...nem tudom figyelted e, de egy nap különbséggel izgulunk! :wink:
Vendég
 


na ja, kézimunka.... max kirakó. azt imádom!!! viszont az is üléssel jár és az nem túl szimpi.
a könyvek meg nem a barátaim.... örökmozgó vagyok, engem nem köt le a könyv :oops:

ja és a dátumra méég tegnap felfigyeltem ám! :wink:
olyan messze van még

 


Nóri volt minden nekem, csak még átjárhatósági nem, de azt mondta a doki, hogy azt majd akkor, ha a férjemmel minden rendben van, és kb.2 hónap után sem jön össze spontán. Akkor átjárhatósági, aztán ha itt is minden rendben és nem sikerül, akkor azt mondta lombik.
Babszi! Szerintem neked is ugyanezt a választ szánom :lol: :lol:

És tudod mit csinálj? Úgy ahogy Nóri is mondja: Könyv, rejtvényfejtés, TV.... Jobb ötlet nincs :roll:
 


Vagy köss egy pulcsit a babynek hm? :wink:
 


türelem kisbabszemet terem!na ilyen és ehhez hasonló okosságokkal tudok szolgálni...mára az agyam kiszívva, a kocsim rutinból hazatalál, mert én már alszok félig...

Kép
Vendég
 


Babszi:valld be, hogy nem tudsz olvasni... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Egy kérdés:
Tegnap voltam a 20. ciklusnapomon, és egy csöpp kis vért észleltem, de épphogy 1 csöppöt.
Miért lehetett ez nem tudjátok véletlen? És tegnap óta "meg akar jönni" érzésem van.
Pedig még csak a 20. nap!
28 naposak a ciklusaim mindig, 30.-án kellene megbetegedjek :roll:
 


Betty:beágyazódás? :wink:
Vendég
 


betty!
én nem szoktam latolgatni...de hallottam már róla, h beágyinál lehet kis vér..... :wink:
szurkolok ezerrel!

nóri!
igen, csak a képeskönyveket szeretem :lol: :lol: :lol:
kiszívták az agyad? mééé? elraboltak az ufók????
Kép

türelem... jajajajajajaja :roll:

 


Fúúúú vazzzzzzee, most fölcsigáztatok ámmm :lol: :lol: :lol:
Aztán egy hét múlva meg......na jóóó, Babszi, ééénnn jóóó kislány vagyok :lol: :lol: :lol:

Majd kiderül, de beágyazódásnak ezt korainak gondoltam, ha úgy is lenne....de hááát, én nem tudom...reménykedek, és igen tüüüürrreeeellleeemmm!! :lol: :lol: :lol:
 


Na itten kérem babaeső várható...jupiiiiijééééé!

Betty:ha tök pontos a ciklusod, akkor 14 napon (13 vagy 15) megrepedt és az 5-7 nap alatt ér el a méhedbe, hogy bevackoljon...szóval... :wink:

Babszi:demámikor! :lol:
Kekszelni lehet amúgy?Vagy azt is csak fejben?
Vendég
 


Hát nagyon régen vettem tesztet, de most holnap fogok esküszöm!! :lol: :lol: :lol:
Felvillanyoztatok :lol: :lol:
Elvileg ha beágyi volt, vasárnap-hétfőn már kimutatja.

Babszi, erre a szexelni lehet-e, én is kíváncsi vagyok!
 


Betty: a teszttel tessék várni!Én annyit ellőttem és csalódtam, hogy megfogadtam, hogy csak és kizárólag 35.napon tesztelek.Bejött!És nekem is óramű pontos 28 napos ciklusaim vannak.Menj biztosra! :wink:

Na mi van Babszi, találtál valami elfoglaltságot? :P
Vendég
 


betty!
most jól jön a türelem neked is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nóri!
elvileg nem tiltották a szexet. szóval, sztem tatásan :wink: lehet.

 


nóri!
betalált egy barátunk msn-en
szakítani akar a csajával és kitatlálta, h ideköltözne egy hétre hozzánk!!!!!!!!!!!!!
ez normális szerintetek??????

 


Lassan lépek, elég volt ez a nap is...még a zőccségesbe is menni kell. :lol:

puszi csajok, Babszi hajrá tatás keksz, Betty neked is hajrá, tessék rádolgozni.

Arikon:gyógypusssz!!!
Vendég
 


Ezt hogy találta ki a marhája?És Skinny mit szólna hozzá?
(mármint átadná a lábtörlőt?)
Vendég
 


Babszi!
Én lehet, hogy kíméletlen vagyok, de ha abban a periódusban lennék, mint te, nem engedném oda....de lehet, egyébként sem.
De ez én vagyok, gondold át, ha nagyon jó barát...
 


hát Nóri!
lövésem nincs, h mit akar.... ez hülye!
ráadásul mi lennénk az elsők, akiket a b.nője hívna.... én meg nem fogok hazudni és cinkoskodni az tuti!
ráadásul egsz nap fetrengek és dugdosom az utrot..... nane!

viszont menj haza és pihizz egy jót
puszillak!

 


betty!
én is úgy gondolom, h semmi keresnivalója nálunk
de a Zuram ma még biztos kap egy fejmosást, h most az egyszer lehetett volna férfi és megmondhatta volna neki kerek-perec, h nem.
(mert már vele is beszélt, de a Zuram azt mondta, h majd 3an megbeszéljük.... )
sztem nincs is mit átgondolnom.
főleg, h írja, h nincs kedve az élethez.... na csak még egy ilyen ember kéne nekem most! mikor köztudottan mindenki gondját magamraveszem :shock:

 


Nóri, jó pihenést!

Hát igen, Babszi, egy véleményen vagyok veled. Teljesen igazad van. Ezen nincs mit megbeszélni, még 3-asban sem.
Az Ő kettejük magánélete, oldják meg Ők ketten.
Szerintem.
 


és ezt figyeld!
írja nekem, h " szeretem és bele halok.de mellette szenvedek"

könyörgöm, ilyen nincs!!!!!
ha szeretem, akkor nem halok bele abba, h vele élek.... vagy csak én vagyok ilyen hülye? én úgy gondolom, h a férjemet ezzel együtt is imádom, h most pl. nem volt férfi és nekem kell elintéznem ezt is és most én leszek az utálatos.... érted, ugye?

 


Értem, persze!
Az én férjem is általában ilyen, én cipelem a dolgok után a szennyest :lol: :lol:
Mert én tudok nemet mondani. És ha valami van, tetszik, nem tetszik, én odaállok, és megmondom.
Nehéz lenne úgy élni, hogy mindenkin segítünk, nekünk persze senki sem. Oldják meg, felnőtt emberek.
Mi is megoldanánk, ha problémánk lenne nem?!
Nem futnánk a szomszédhoz, hogy oldja meg helyettünk.
Én meg ezt nem is értem, ha szenved mellette, akkor meg mi értelme?! :? És bele akar halni....na jóóóóól van ááám :lol: :lol:
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron