Új privát üzeneted érkezett!

egy avatarcsere, mint pozitivitás?...hm...?
migrén elmúlt?
Vendég
 


igazad van!
le ezzel a ...... :lol:
na, mingyá keresek vmi hozzám illőt

amúgy anyóséknak is elmondtam, h mi a tervem, mikor borítok és azt mondta anyós, h látja, h nem lehet megbeszélni (ő eddig affelé hajlott, h üljünk le és beszéljük meg. jámbor nő és próbálkozott) és mellettem áll.
aztán após is egyetértett.
szóval, próbálok megnyugodni és alig várom, h az arcába tömhessem a tesztem :wink:

migrén nincs. ez a rohadék idő lesz megint a bűnös :x

 


Melegfrontnál nekem is lő az agyam, de persze nem panaszkodom. :idea:
Anyósod bölcs asszony és igaza van.++++++
Az a régi begolyózott fej jól állt! :wink: :lol:
Vendég
 

 
 

ez azt hiszem, teljesen illik hozzám :roll:

 


Na mondjuk ez is passzol! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


erre gondolsz?
Kép

 


IGEEEEEN! :lol:
Vendég
 


remélem, fölvidít :lol:

 


nóri!
holnap nagy nap lesz!!! :wink:
én már izgulok ... mintha én mennék :roll:

 


Gyere te is velünk! :wink:
Szerinted nekem fér zabszem a seggembe? :wink:
(izgulok, mint egy kisiskolás) :oops:
De legalább megnyugszom végre és nem kell titkolózni.
Hogy állsz tesztelésileg?
Vendég
 


vigyázz, mert kitúrom apát mellőled :shock: :lol: 8)
ma már nincs teszt. hő sunnyog.... jöhet a 2. :roll:

 


Kép

És mikor lehet a következő?
Vendég
 


Ja, ő meg attól tart, hogy megüti a dokit, amiért a lábam közt fog matatni, miközben ő ezt premier fogja látni! 8)
Vendég
 


apa a könnyeitől majd mozdulni sem mer :lol:
hát, mikor megjön, indul a köv.

 


Ott kemény lesz, ismerem...majd otthon előkapjuk a százas papírzsepit oszt megfelezzük! :wink:
Babszi, remélem nincs igazad...én nem akarom feladni veled kapcsolatban.
És persze még drága ARIKON barátnémnak is a lehető legnagyobb drukkokat küldöm, mégha nem is jön oly sűrűn. :cry:
Vendég
 


nóri itt a görbém:
http://www.fertilityfriend.com/home/18dbef
ezen nincs mit szépíteni....

hát, Arikont tényleg nem lehet itt látni túl sűrűn :(

viszont beszéltem biennel
mi megyünk a bulira.... és ki akarta szedni belőlem, h mibe öltözünk. persze, nem árultam el, de édes volt :lol:

 


Kár, hogy ilyen messzi vagyok, jó bulinak ígérkezik!Majd kérek beszámolót és adj egy cuppanósat a nevembe is nekik! :wink:

Krisztinkával mi van?Törölte magát egy jó ideje...és Mercure-re emlékszel?
Vendég
 


mercure-ról nem hallottam semmit....

Krisz szegény munkát keres, mert vissza kellett volna mennie, de kirúgták..... most az utsó éles hónapjuk van..... :?

 


úgy látszik nem egyszerűá sehol sem...sajnálom... :cry:
nektek van hiteletek a házon?
Vendég
 


jaj, ne is mondd!!!!!
50-nel többet fizetek már!

 


Most próbáltam a futamidő módosítást...de nem éri meg, 10 év plussz havi 13.000,- minuszt jelentene...hát, az lópikula. :cry:
Vendég
 


igen, ezt már mi is néztük
most megpróbáljuk majd másik bankhoz vinni :?

 


Nórikám,
nagyon-nagyon drukk holnapra, h. minél többet lásson a dokker! :wink: Annyira izgiiiii!
Amint tudsz valamit, írjál, plííííz!! Akár sms-t is

Babszi,
drukk a kövihez! :wink:
Vendég
 


Nóri,
Drukk a mai uhu-hoz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Babszika,
Neked pedig szép két csíkost kívánok!++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, Arikon:köszi, köszi, köszi! :wink:

Kép
Vendég
 


MZ/X, MZ/X jelentkezz! :wink:

 


Ammeg ki? :shock:
Vendég
 



Nóri:++++++++++++++
 
 


Nóriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
ugye nem csak holnap tudom meg, h mi volt??!! :shock:

 


Helló csajok!

Hát, a tegnapi nap történelmi jelentőségű volt az életünkben...láttuk a drágánkat, mindene megvan, míg a dokibácsi lemérte, addig a térdeit maga alá húzva aludt, majd olyan kalimpálásba kezdett, hogy először rendesen megijedtünk.Csápolt a kezeivel, még az újjai is látszottak, a szíve gyönyörűen pulzált, és bár hang nem volt, de a látvány sokkal szebb volt így!Tarkóredőnk 1 mm, orrcsont megvan, mészajám zárt és úgy olvastam az uh lapon (bár nem kérdeztem), hogy mellső fali a lepény.
Kedden megnézzük mégegyszer és akkor kapok képet is, plussz az integrált teszthez leveszik a vért.
Szóval megnyugodtam és boldogok vagyunk, csak még nagyon fel sem fogtuk...szinte hihetetlen.
Kép
Vendég
 


Szia Nórikám,

Nagyon kuksiztam a híreket, TISZTA SZÍVEMBŐL GRATULÁLOK!!!!!!!

Szeretettel,

Bien :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
 


Jaaaaaajjj, de jóóóóóóóóó, hála Isten!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Megijedtetek? Ez jó! :lol: Nálunk a 12 hetes uhból nem láttam semmit, apa kuksizta végig az egészet, meg vette fel telóval, én csak egy képet szorongattam, amit a doki adott, a rendelőből kilépve kérdezgettem szerelmem, na, milyen volt, mit látott, mire ő kicsit szorongva válaszolta: " Hát nem is tudom...szét volt esve a gyerek."

Később együtt elemeztük, hát annyira kapálózott Csiribébi, hogy ettől jött apa totál zavarba. :lol:

Nagyon várom majd az első képet, de a lényeg, hogy minden oké! Nagyon örülök!!!!!!!!!!Pussssssz
Vendég
 


Nóri: Szupi! :P További boldogságos pocakosodást!
 
 


Szuperjó hírek Nóri...ki tudja meg legelsőnek????????

Kép
Kép
 


Nórikám!

Annyira megható lehetett!!!! Nagyon-nagyon örülök Nektek!!! :) Apa hogy viselte a dolgot? Rokonok tudják már?
Vendég
 


Köszi csajok!!!!(((())))
Mindenkit imádok és éljen a világbéke! :D :wink:

Gyabi:elsőnek?Hát, azon már a 6 hetes uh óta túlvagyunk, a barátnőmnek mondtam el, illetve a babanetes barátnőknek először, aztán már van aki kiszúrta itt-ott...de holnap jelentjük be a drágám családjának.Csak még nem tudjuk hogy adjuk elő.

Bíbi:bakker, a telefonos felvétel eszünkbe sem jutott... :oops:
Szegény élete első uh felvétele volt, nem igazán tudta mi van, de a dokim mindent mutatott neki, aztán amikor elkezdett kalimpálni, egyből összerakta a képet.Meg volt hatódva rendesen...a kocsiba simogatta a hasamat majd közölte, hogy de jó...kis alien csápolt... 8)
Kedden lesz kép, addig nem jövök ki, míg nem kapok, úgyhogy hozom! :wink:
Vendég
 


Ja, ma reggel a kollegámnak is elmondtam és nincs többé sál, kendő meg takargatás...
Vendég
 


Nórikám,remélem most már megnyugodtál,és az a bizonyos zabszem,már befér :lol: :lol: :lol:

Gratulálok Nektek!

Kép
 
 


Nóri,
Örülök, hogy minden rendben van veletek, de hát ennek így is kell lennie.
Fotót azért majd várunk a legközelebbi uhu-ról. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Örülök nektek Nóri!
Sőt, nagyon boldog vagyok!!!!!!

 


Nórikám!
Boldog 12. hetet! :wink: :)
Kíváncsian várom, h. hogy sikerült a nagy bejelentés!! Család mit szólt? Gondolom majd kiugrottak örömükben a bőrükből! :D
Vendég
 


Babszikám:imádlak! :wink:
(a vonalzód meg menjen a francba...sajnálom)

Arikon:ma ebédnél mondtuk el, a drágám egyszerűen gratulált a nagyszülőknek.Ennyi.Vicces volt, anyós sírva fakadt, após is örült nagyon.Ezen is túlvagyunk, mostmár publikus az ügy.
Na megyek, tökfőzelék, tükörtojás vacsit gyártok, meg kökuszgolyót az embernek, aki állandóan nasizik.Kettőnk közül szerencsére ő a kívánós. 8)
Mit csináltatok ezen a gyönyörű napon?Nálunk 15 fok volt, kertet rendezgettünk és kutya-úszáson voltunk. :lol:
Vendég
 


Tök aranyos lehetett ahogy gratulált a nagyszülőknek! :D Tényleg első unoka lesz?

Valami hasonlót csináltam én is, csak én a teraszunkat rendezgettem. :D Nyusszal játszottam (már amennyire engedte), főztem, takarítottam, szóval a szokásos. :)
Most is megyek ebédet csinálni,görög rakottast, mert Férjecském holnaptól Atkinsezik. Elég durva lesz, de sajna muszáj. Elhatározta, h. lefogy nyárra, én meg ahogy tudom segítem! Már a neten utánanéztem, h. miket ehet, és hogyan, kinyomtatok egy csomó receptet is. Már régebben csinálta, és akkor majd 10 kilótól szabadult meg. Most legalább 15 kilótól kéne megválni... bár én így is imádom a kisMackómat!!! :wink:

Babszika! (((())))
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Csak bekukkantottam mi újság :)

Nóri! Gratula, hogy végre láthattátok a kis babókátokat. Remélem megírod majd azt is, hogy sikerült a nagy bejelentés a családnál, mit szóltak, milyen örömkönnyek hullottak...stb.. :)

Andi: Te teljesen megújultál, ahogy látom, még a regisztrációd is új? Hogy-hogy?

Mindenkinek további szép napot, hetet, hónapot..... :lol: :lol:

Ja?! Kedden megyek dokihoz, tüszőkukucs lesz. Jó lenne, ha kicsit szorongatnátok nekem, hogy lásson is érett petét, ne csak nézze :lol: :lol:
Aztán tervezett együttlétek lesznek. Majd megírom, mi volt.
Jók legyetek! Puszika!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok Lányok!

Elég nehezemre esik megírni ezt a levelet, de már hetek (hónapok) óta érzem, h. a lelki békémért meg kell tennem, törölni fogom a regisztrációmat.
Ezt a kis rövid levelet azért írom meg, h. tudjátok SENKIVEL sincsen bajom, mindenkit tiszta szívből megkedveltem, pár "sorstársamat"-így ismeretlenül is- megszerettem. De már egyáltalán nem érzem jól magam, annak ellenére, h. pozitív a hozzáállásom, de már nem tudom pozitívan látni a dolgokat.
Már nagyon nincs olyan akivel megbeszélném a dolgaimat (hogy miért is nem sikerül a baba) és igazából már nem is akarom...belefáradtam.
A regisztrációmat azért törlöm, mert így könnyebb lesz megválnom attól a szokásomtól, h. minden reggel felnézzek a babanetre, vagyis Tirátok. Így úgyhiszem könnyebb az elszakadás.
Tisztáznom kell magamban a dolgokat, sokmindent el kell határoznom, és azért ígérem, hogyha velünk is megtörténik a CSODA megírom, egy új névvel, egy új Élettel.

Sok-sok puszi Nektek, és friss kismamiknak nagy-nagy ölelések!!!

Nórikám, Neked külön is köszönöm a sok szeretetet, kedvességet, és MINDENT!!! /e-mailben várom a képeket, beszámolót, mindent :wink: /

Nem is akarom túldramatizálni a helyzetet, higgyétek el, jól vagyok, és aki a Legfontosabb, az mellettem van, és ez számít, nem igaz? :) :...természetesen Férjecskére gondoltam... :D
Vendég
 


Arikon!
Sajnálattal hallom, hogy itt hagysz minket :cry:
De a másik, hogy igazából, ha Te így gondolod, akkor nem tudunk sokat tenni az ügy érdekében.
Én is azért nem jöttem kb. 1 évig, mert ahogy Te is írtad...., én is belefáradtam.
Most itt vagyok újult erővel, de ki tudja meddig?
Az ember csak türelmes, türelmes, de a végletekig nem lehet türelmesnek lenni, mert a cérna elszakad egyszer...

Remélem jól vagy azért, és bízunk benne, hogy ha majd tényleg veletek is megtörténik a csoda, akkor azért a kezeidet a billentyűkre teszed, és begépeled, hogy babanet.hu.......hogy mi is veled örülhessünk! :)

Sok puszi Arikon!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Arikon:tudod úgyis mit mondanék...((()))
Betty:mi volt a dokinál???
Vendég
 


Én nem tudom, mit mondjak, de azt hiszem, értelek és ölellek és akkoris drukkolok, s visszavárlak a Csodáddal! Pussssssz
Vendég
 


Arikon,sajnálom,de a döntésedet tiszteletben tartjuk.Értelek is,meg nem is.Tudod én a lélekben keresem az okoat,így az a véleményem,hogy ott kell,hogy rend legyen.
Remélem hamarosan meglepsz bennünket a pici Csodátokkal,és visszajössz hozzánk.Sok sok puszi Neked!

Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: