Új privát üzeneted érkezett!

Sok szeretettel várunk ide mindenkit aki várja már hogy a "szöcske " hozza a kis magot és szóljon a gólyának is hogy jöjjön 9 hónap múlva... :lol:
rabbe1
 
 


Remélem sikerültek a vonalzóim:

rabbe1
 
 


halihó! gyertek! :-D

rabbe1
 
 

 
 

Virág! remélem sikerül megtalálnod :D :wink:

rabbe1
 
 


Kép

Ez az én vonalzóm :-)))
tündike84
 
 


szia tündike84!
te is a kismamablogrol jöttél? te a Tünde vagy?
Örólök hogyitt vagy!

rabbe1
 
 


Itt vagyok én is! Most sutiz néven futok mert a Virág már foglalt volt! Amúgy is ezt szoktam használni. Jajj nagyon boldog vagyok! Remélem hétfőn ha jövök mindenkire rá fogok ismerni. Puszi Virág :D

Kép

Virag
sutiz
 
 


Üdvözöllek Virág! / Sutiz! :lol:
hétfőn várunk, addigra remélem mindenki idetalál.
majd ti is hírdessétek... 8)

rabbe1
 
 


kácsorcsörsz legyen veletek:DD:D ezaz én vonalzom.)))


Kép

Kép
noncsiii
 
 


Sziasztok! Megtaláltalak benneteket!:-) Úgye nem baj, ha csatlakozom, igaz már 30 hetes kismama vagyok, de én is ott kezdtem a kismamablogon! Meg persze már "dumáltunk" is!!:-)

klaryta
 
 


Ja!Én meg a Klári vagyok!!!

klaryta
 
 


Ja!Én meg a Klári vagyok!!!

klaryta
 
 


Ja!Én meg a Klári vagyok!!!

klaryta
 
 


Bocsánat, csak egyszer akartam!

klaryta
 
 


rá kell jönni hogy műxik ez:)

Kép
noncsiii
 
 


hogy a tökömbe kell módosítani a profilt???

Kép
noncsiii
 
 


sziasztok!
noncsi: nagyon tetszik a vonalzód!!
de most a többi hozzászólásodnál miert nem jelenik meg?
a profilotokat felül lehet állítani a társalgás mellett van egy segédletek fülecske azt legörgeted és ott lesz a profil

rabbe1
 
 


ojjjdetuuudoookkkk:))azért megcsináltam:D
hmmm akkor most gondolkodjunk milyen vonalzót csináljak még?:Dakartam feltenni képet is de nincs olyan kisképem amit ő engedélyezne

Kép
noncsiii
 
 


Sziasztok Csajok! :)

Én is itt vagyok ha nem baj! (monoka vagyok) az már sajna foglalt volt.
rebekababa
 
 


Hogyan kell vonalzót beilleszteni?
rebekababa
 
 


:oops:
rebekababa
 
 


szia rebekababa!

vonalzot nagyon könnyű készíteni.
menj fel a www.noivonal.hu-ra (regisztráld ide is magad) magyarul irja a dolgokat, csinálj bármilyen vonalzot, megnézhatad hogy fog kinézni-ha tetszik akkor ott rákattintasza vonalzó készitésére, akkor kiad két gépelt szöveget. innen másold ki azt amelyik szögletes zárójelben van- nem a link, hanem a felső-nyisd meg itt a babaneten a profilodat/ segédletben van felül) és az aláírás helyére másold be. ha ezek után amikor írsz hozzászólást engedélyezed az aláírást akkor beteszi. remélem érthető volt. pusz

rabbe1
 
 


jólenne ha képet is betudnék illeszteni de olyan kicsit engedhgy akkorám nincs is!

Kép
noncsiii
 
 


nekem is mind nagyobb és nem tudom, hogy kell lekicsinyiteni, mert ráadásul nekem machintos gépem van nem windos :( :x :x :x :x :x

rabbe1
 
 


de majd megérdeklodom...

rabbe1
 
 


én meg itt az irodában nemnagyon tudok ilyeneket, otthon meg most lett ujratelepitve a gépem és nincsrajta az a progi.
amugy most jut eszembe hogy jövöhéten nemtudom hogy fogok tudni feljönni, mert itthon lesz anyu és nemnagyn lesz időm. de igyekezni fogok majd hogy feljárjak meglesni mi van veletek:)
ja zsolti megint nem lesz itthon pé.kor:( meg anyám is itthonlesz...ugyhogy ebbehonapba megint kivanzárva a béjbi...

Kép
noncsiii
 
 


oh sajnálom, de azért ha itthon lesz csenben huncutkodjatok, mert sosem lehet tudni... :oops: :D :D :D :D

rabbe1
 
 


perszeeee:) meghát azért is kell csinálni, mert jóóóó:)

Kép
noncsiii
 
 


igen, ezt nem szabad elfelejteni, mert akkor már szinte nevetséges lesz a szitu.... mintha már csak a baba lenne a legfontosabb és általában akkor nem is jön össze, ha görcsöl rajta/d/ az ember. nekem is volt hogy az jutott közbe az eszembe olyan mint valami állat lenne az ember akit menetrendszerint pároztatnak- mint a tenyész kutyáknál. na ez jó zagyva lett. :oops: :lol:

rabbe1
 
 


most mennem kell a gyerköcért este jövök vissza egy kicsit.

noémi! nem sikerült?

rabbe1
 
 


HÁt igen az vicces lenne:)
megyek én is..nemtudom mikor de majd jövök:)
szépnapot
kellemes 7végét
meg sok pusz

Kép
noncsiii
 
 


Na, itt vagyok én is! Pedig én nem nagyon értek ehhez! :?
Most nincs is időm kisilabizálni (de hülyén néz ki ez a szó így leírva... :lol: ) Úgyhogy majd holnap délelőtt. Majd szeretnék valamit kérdezni (ezt csak azért írtam, nehogy elfelejtsem)
Puszi mindenkinek! Jó éjt!
pagika
 
 


Én is beköszönök. Nekem nem jön össze ez a vonalzósdi. De most mára feladom. Jó éjt. Majd azért segítetek?
henike
 
 


Csajok! Végre sikerült a vonalzó és tényleg beszúrta mindenhova!:-) Rabbe nagyon jól leírta, az alapján sikerült nekem is ! Köszike!
Olyan furi, hogy mindenki más névvel van itt mint a kismamablogon, még meg kell szokni!

klaryta
 
 


Na, nekem sikerült-e?

Kép
pagika
 
 


Igen, csak a szülinapos nem! Na, majd azt is megpróbálom mégegyszer! most megyek esküvőre, majd holnap jövök csak leghamarabb! Puszi! Sziasztok!

Kép
pagika
 
 


sziasztok csajok!

örülök, hogy többé- kevésbé majdnem mindenkinek sikerül a vonalzó! :)

Henike! :

menj feljebb pár hozzászólással, rebekababának küldtem hogy hogyan tudja megcsinálni a vonalzót. szerintem eszerint te is megtudod csinálni. ha mégsem akkor szivesen segítek majd de csak a jövö héten, mert most sajna nagyon elfoglalt vagyok. addig is puszi. :wink:

rabbe1
 
 


Sziasztok!!!Ide találtam én is!!Puszi csajok!Ágica

Kép
Kép
ágica861020
 
 


szia Ágica!

Üdvözlet itt (is)! :D

ma olyan sokat dolgoztam!!! 8)
majdnem az egész lakást kitakarítottam délelött, délben még a lépcsöházban megmaradt 3 lépcsöt leburkoltam( bi-bi bi tudok burkolni is, az egész házban a fürdőt, meg a konyhát én csináltam... :oops: )
és még a medence helyét is elökészítettem a fiam segítségével. szóval jól megfogadtam a doki tanácsát és pihentem a hétvégeén. De nagyon jól érzem magam, azért figyeltem arra, hogy ne erőltessem meg magam :shock:
holnap megyek műkörmöshöz, úgyhogy már a jövőhéten nem tehetek ilyeneket... :lol:

hétfön meg jön a próbasmink.... kezdek izgulni az esküvő miatt, pedig nekem ez már a második, mert egyszer elváltam már :(

na most jól elpletykálgattam itt magamnak, de majd késöbb jövök ha lesz egy pici időm.

mindenkinek szép napot. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

rabbe1
 
 


Sziasztok Csajok! Edit bejelöltelek iwiwen, ha "arra jársz" majd jelölj vissza!:-)
Tegnap én is jól kifáradtam, kisfiam tartotta 7 éves szülinapi buliját és hát volt itt 7 kishaver + 1 leányzó is, medencét mi is felállítottuk, estére hulla voltam!
Jövő héten lehet nem tudok már olyan sűrűn jönni,sok lesz a meló, pedig már úgy nem hiányzik, de még 3 hét...!!! Aztán végre itthon lehetek már!
Ágica! Ari a vonalzód! Hogy bírod ezt a meleget??
Pusza mindenkinek!

klaryta
 
 


Ágica! A "Bambid" közelít az én kis "Angyalkámhoz" :-)! Akkor pont 4 hét van közöttünk?? Én aug. 28-ra vagyok kiírva! Puszika!

klaryta
 
 


Köszi Klári!!:D A Tiéd is ari:D Hogy hogy bírom???Hát nehezen...bent a hűs szobában, kocsiban légkondi...hát valahogy így..:D És Te??
Én szept. 26ra vagyok kiírva, de szerintem hamarabb meglesz. Nagy baba már most is. Csütörtökön megyek a dokimhoz, pénteken meg 4Dre megy a család. :D Vagyis remélem, kapunk időpontot. :D Majd teszek ám fel képet a kislányomról. Puszóóóó

Kép
Kép
ágica861020
 
 


Sziasztok Csajok!

Képzeljétek hogy jártam! Ma csináltam egy One minute terhességi tesztet, ami pozitív lett. Mutattam apának is ő is látta!!!
Rá 3 percre pedig teljesen eltűnt! Ti hallottatok már ilyet? Most akkor mi van? Először alig látható halvány csík, aztán jobban látható csík, ami kb 10 perc után eltűnik... mostmár csak 1 csík van rajta. :(
Nem értem. Remélem jól vagytok! pusy
rebekababa
 
 


sziasztok na én is ideértem de még nem tudom hogy kell azt a vonalzot csinálni?
zsumama68
 
 


NA HA MINDEN IGAZ MOST JONAK KELL LENNI





Kép
zsumama68
 
 


szia rebeka!!! szerintem egy pár nap mulva csinálj egy uj tesztet... szoritok hogy sikerüljön... nekem különben megint 2 napig tartott a mensim, egy nap barnázás, aztán egy nap vér, és a harmadik napon semmi...de ez van... hamarosan eljön az uj idő....UGYE SZÖCSKE????? MISKOLCRA IS JÖSSZ????

Kép
zsumama68
 
 


Köszi szépen! Lehet hogy jövő héten elmegyek orvoshoz, bár nem szeretném ha agyon nyomkodna.

monoka
Kép
rebekababa
 
 


Sziasztok csajok!!!:D

Kép
Kép
ágica861020
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Szupi, hogy mindenki idetalált!
Nekem még nincs vonalzóm, de amint lesz időm kreálok 1-et persze csak ha tudok.

Kép

Virag
sutiz
 
 


Sziasztok lányok!Én is rátok találtam!Puszi Rita
simonne83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: