Új privát üzeneted érkezett!


Nektek is lassú ez az oldal? Iszonyat mennyit kell várnom, hogy valami bejöjjön.
Képzeljétek nekem ma visszament a hőm, tegnap még 37 volt ma már csak 36,6. :( Még van hátra kb 1 hetem-márha megjön 28 napra nem pedig a szokásos 30-35-38-ra-.
Zsumama, tök jó, hogy kiraktad a fényképedet!

Kép

Virag
 
 


Hú, sikerült a vonalzóm!!!! :D
Milyen érdekes, hogy visszafelé is kiteszi. Nekem nagyon tetszik. Imádom a margarétát. :P

Kép

Virag
 
 

 
 

Hali!

Próbálom a vonalzómat. Jó-e?

 
 


Nem sikerült!!!!!

 
 


SZiasztok Lányok!

Nagynehezen nekem is sikerült rátok találnom :lol:
Mindjárt megpróbálkozom a vonalzóval is.
 
 


:roll:

 
 


MI nem jó?
Légyszi segítsen valaki.

 
 


Miután kiválasztom a vonalzót és a figurát,hiába kattintok a megtekintésre nem csinál semmit. Mit csinálok rosszul?

 
 


ndomi neked sikerül?

 
 


Na, én se nagyon értem. Képem nem lesz, mivel egyikkel sincs megelégedve, vagy nagyobb mint 10 kb, vagy nagyobb, mint 80 pixel, sose semmi se jó neki!!! :(
A vonalzó, de csak a szülinapos nekem se sikerült, Henike! De az összes többi igen, így a jeles eseményessel csináltam meg! Próbálkozz, hátha, akkor jó ha kiír valami szöveget négyzetes zárójelben, azt kell átmásolni ide.

Kép
 
 


Na, fasza! Az előbb pedig kicseréltem szülinaposra az utazásost, mert az előbb lesz, de úgy ltszik nem csinált semmit! :cry:

Kép
 
 


Naaa????

Kép
 
 


Henike! Lehet, hogy később kellene megpróbálnod. Elsőre nekem sem sikerült, valami nem volt jó a nettel. Már majdnem idegbajt kaptam de most már nagyon elégedett vagyok. :)

Kép

Virag
 
 


Ezaz!!! :D
Bár, látom, most az összes előző hozzászólásomnál kicserélte, így ha valaki visszaolvassa, majd jó hülyének tart... :oops:
Amit akartam valamelyik nap kérdezni: Szerintetek van olyan, hogy lefoglalok egy esküvői ruhát (össz: 200.000-be került, 100-at hagyok foglalónak), és mikor megyek elhozni a ruhát, akkor közlik,hogy hagyjak még ott 70-et, letéti díjként, aztán, ha bármi apró kis baja lesz a ruhának, akkor min. 30-at levonnak a 70-ből, de ha nagyobb baja lesz, akkor még a 70-re is rá kell lehet fizetnem??? Kiverjem a hisztit, vagy csapjam le az eladót, mert hogy én a saját esküvőmön biztos, hogy nem a ruhámmal akarok foglalkozni, nehogy rálépjen valaki, vagy bármi. Vagy ez normális? Akkor miért 200 a ruha???? Abból nem futja tisztításra, esetleg varrásra? :evil:

Kép
 
 


Pagi! Pedig a hugoméknál is így volt sajnos. Csak ott előre közölték, hogy tisztításra kell még 5.e Ft- meg biztosítékként 50e.Ft. És ez már jó régen volt. Ja és még kekeckedtek is a végén, hogy fűfoltos lett az alja. Nem tudom mit gondolnak ezek, mert általában parkokban is fényképezkednek,nem? Szerintem csak bepróbálkoznak mindenkinél, úgyhogy mikor visszaviszed legyél óvatos és ne hagyd hogy mindenfélét belédmagyarázzanak.

Kép

Virag
 
 


Lányok én már tényleg nem tudom mit gondoljak! Lement a hőm és nem a hasam fáj, hanem... illetve a hasam nagyon alja de nem fáj csak olyan kisség húzó. Olyan lefelé húzó mint mielőtt megszokott jönni. De még van időm. Nem hiszem, hogy sikerült volna :cry:
viszont a férjem 3 hét múlva megy vizsgálatra! Talán akkor majd többet tudunk. Vérvételen már volt ő is de nem jelöltek be semmit hogy eltérne a megszokottól.

Kép

Virag
 
 


Edit! remélem fogsz majd képeket feltötlteni iwiw-re. Sikerült a próba frizud?

Kép

Virag
 
 


Pagi!

Én viszont nem hagynám magamat. Nekem tavaly semmi ilyen jellegű problémám nem volt a ruhával. Kifizettem a 150 eFt-ot és kész. Pedig a fátylat újra varrtuk, de azt mondta a csaj, nem baj, majd visszacsinálja. Én nem tudom, egynémelyik üzletbe olyan szob módra adják elő magukat!!!

Heni: próbáltam csinálni vonalzót, de egyenlőre még elakadtam mindjárt az elején. Szarakszik a net.
De most megpróbálom újra. :wink:
 
 


Most megnézem sikerült-e a vonalzót beilleszteni.

Kép
 
 


Sziasztok!

Nekem sem sikerül ide beraknom a vonalzóm. :(

monoka
Kép
 


Sziasztok!

Nekem sem sikerül ide beraknom a vonalzóm. :(

monoka
Kép
 


Virág szorítok neked nagyon!!
Én meg az ov. teszttel bohóckodok már 3 napja :)
De különben jó és tök nagy mákom volt, mert pénteken csináltam meg az első tesztet és mindjárt 2 csíkos lett, meg szombaton is. Tegnap viszont már nem mutatott semmit.
Szóval rajtunk most egyáltalán nem múlik:-)

Kép
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de újra vagyok, és mostantól ide nézek majd be :)
Pénteken mentünk volna UH-ra, de a dokim "szült", ezért tegnap voltunk. Egy Babó van, de mutatta a doki, hogy kétpetéjű ikerterhességnek indult, láttuk is a másik "üreget", ami már üres, és mondta a doki, hogy fel is fog szívódni teljesen. Olvastam és a doki is mondta, hogy nagyon sok egyes terhesség ikernek indul, de végül egy embrió marad életben. A mi Babónk 21,1 mm, szépen lüktet a szívecskéje is, és ezt hallottuk is, nagyon jó érzés volt. Nagyon erősen, és ütemesen ver a szivecskéje :D Kaptunk képet most is, és látszódik a feje, a szemüreg, a küldökzsinór a lába, keze, szóval hatalmas a múltkori 4 mm-hez képest! Legközelebb genetikaira megyünk júli közepén, de a dokim még nem küldött vérvételre, ami kicsit aggaszt, mivel RH negatív vagyok... Majd beszélek az asszisztensével, mert úgyis hívnom kell toxo és rubeola eredmény miatt (a terhesség előtt voltam vérvételen, de ezek az eredmények még nincsenek meg), aztán meglátjuk ő mit mond.
Csajszik van köztetek babaváró és RH negatív? Írjatok, hogy mik a spec dolgok ilyenkor! Köszi.

 


Domi, remélem szerencséd lesz. JÓ ez az ov. teszt mi? Nekem maradt még 3, tudod az 5-ből :D

Kép

Virag
 
 


Biga.csiga!!!Én rh negatív vagyok, és 27.hetemet taposom...:D Amúgy semmi extra nincs benne, trimeszterenként kell menni vércsoport kontrollra...ennyi. De igazából ez csak a 2.babónál okoz gondot, ha apa pozitív....:S

Kép
Kép


Sziasztok csajszik!

Remélem jól telt a hétvégétek!
Az enyém jó gyorsan. Ma is rengetek meló van itt bent, úgyhogy eddig nem tudtam jönni. Remélem mindenki jól van!
Hétvégén voltunk a háznál füvet nyírni, és egy csomó szöcske volt, mondtam is nekik, hogy húzzanak szépen el a lányokhoz, nekünk már itt van a mag, most már a gólyát várjuk!

Kép
 


Virág: rám is fér a szerencse :lol:
De különben most nem is görcsöltem rá annyira, igazából egy csomót poénkodtunk a férjemmel rajta.
Lehet, hogy jobb is, ha addig nem vagyok terhes míg nincs meg a jogsim. Nem biztos, hogy jót tenne az idegeskedés, pedig elég stresszes vagyok most emiatt. :cry:

Különben jó ez az ov. teszt, legalább van némi fogalmam, hogy egyáltalán mikor kell "rágyúrnunk"
Te is most használtad először?

Ágica, Biga Csiga! Én is rh negatív vagyok, és azt szokták mondani, hogy ez majd a szülésnél lesz érdekes. De miért?

Kép
 
 


Sziasztok!

na moostmár én is itt vagyok!
kicsit zűrös volt a délelöttöm, a gyereknek fájt a foga, viszont nyaral a fogorvos, írány az ügyelet. de szerncsére nem fáj már neki, csak ecsetelték. remélem majd nem olaszban fog megint fájni...

Virág! te itt milyen néven vagy?

mindenkinek nagy üdv!
megprobálok feltölteni fényképet ( kész a proba sminkem). :?
Domi, Virág!
nem probáltátok még a mini mikroszkopot? sokkal olcsóbbb mint az ov. teszt és örök életre szól ( tesók is tervezhetők vele) és fogamzásgátlásra is használható.
nekem van és én jól látom rajta az eredményt.

 
 


a fiam kérésére én ujra megváltoztattam a vonalzóját..
de sajna képet nekem sem enged feltölteni mert a magasság, szélesséég nekem is több. ahhoz meg nem értek hogy kell lekicsinyiteni, pedig nagyon jó lenne, ha láthatnánk is egymást..

Kismamáák!
hogy bírjátok ezt az iszonyu meleget?
Pagi!
nem semmi ami veled történt! volt képüennyi foglalót elkérni és mág plussz 70000-et? sajnos ilyenkor már nem sokat tehetsz, mint jópofát vágsz a dologhoz.... és amikor visszaviszed állj a sarkadra, és a férjed is menjen veled!

nekem majd 10 éve volt az első eskövőm és én is hasonlóan jártam, persze akkori összegekkel. a ruhám 40000 volt amire kértek 10000 forint kaukciot-ha bármi komoly baj érné a ruhát- de természetesen vissza adják- mondta a nő. ezt nekünk is csak akkor mondta amikor már mentünk a ruháért, alig tudtuk összeszedni a plusz 10-et. amikor meg isszavittük- bár semmi baja nem volt, csak az alja volt koszos-mielött még elkezdte volna mondanio, hogy koszos mi már mondtuk nincs semmi baja kérjük vissza a pénzt. erre ő probálkozott, hogy extra koszos. Mi: miert nem varta rövidebbre, nem tehetek róla ha leért.... szó szót követettt már mondtam hogy feljelentem a fogyasztóvédelemnél, kérem a panaszkönyvet, mire ő inkább visszaadta a pénzt durcogva csak menjünk már ki az üzletből.
szóval nekünk egy kicsit eréjesen kellett fellépnünk de végül is v issza kaptuk az egész kaukciót. a tisztitás ugyanis benne van a kölcsönzési árban, ne hagyjátok magatokat! :wink:

egyébként van kép a ruháról? nincs fent a neten? érdekelne milyen- ennyi pénzért. :oops:

én varrattam, a múlt héten hoztam haza, az anyag ár 21000+ 30000 volt a csipke+ 20000 a varratás, így lett 71000 forint. ha megvettem volna használtan a kölcsönzöből 95000 lett volna. van kép:
http://www.venusszalon.hu/villais15_hu.html
nekem nagyon tetszik! remélem másnak is fog!
:lol:

 
 


Domi!

Én azt tudom, hogy ha az anya negatív, és apa pozitív, akkor megvan az esélye, hogy a baba pozitív lesz, amiért az anya szervezete ellenanyagot termel és nagyon durva vetélést okoz. Úgy hallottam, hogy első babónál nem gond (nem tudom miért), de a későbbi babáknál nagy a rizikó, hogy ellenanyagot termel anyuci szervezete a "betolakodó" ellen. Az első szülés után rögtön kell kapni valamit (elfelejtettem a nevét) az anyának, hogy ne legyen később baj. A védőnő mondta, és azt is előrebocsátotta, hogy jó sárga lesz a kisbabánk emiatt az Rh dolog miatt... Köszi. Az meg sem fodult a fejében, hogy negatív lesz a Babó is?

 


én is szólnék az rh negatíhvhoz:

én amikor a fiamat szültem megnézika vércsoportot: Rh + lettem, így mondták nincs teendő. most ugyebár ez meg nekem a 3. babó volt aki elhalt. most a dokim ujra elvégezteti a vércsoportot, mert gondoljuk: hátha anno tévedtek- emberekből vagyunk- nem kaptam ellenanyagot így esetleg azért öli szervezetem a babákat.... hát ez csak egy elmélet!

viszont arról nem hallottam, hogy ezek a babák komolyabban besárgulnak, viszont az én fiam szülés utáni nap má-r olyn sárga lett hogy átszállították a gyerekkórházba, infuziot és kékfényt adtak neki 8 napig, majd hazamentünk, de több mint nyolc hónapos korig sárga volt. sűrűn nézték a vérét, nehogy károsodás lépjen fel. amig mindenki azt mondta de szép barna, biztos sokat van a levegőn- tudtam még min dig sárga....
hát ennyi a mi történetünk, de hamarosan ikiderül hogy most mi is a vércsoportom? :wink: :roll:

 
 


BIga Csiga köszi, hogy válaszoltál. Akkor ezek aszerint nincs ezzel olyan nagy probléma. Lehet, hogy utána nézek a neten, hátha találok vmit róla.

Edit! Mi az a mikroszkópos izé? :wink:
Mesélsz róla?
Egyébként sose hallottam még róla, de azt tudom, hogy az ov. teszt most 2500 forintomba került.

Kép
 
 


Gyógyszertárban lehet kapni 2-3000 forint

PG 53 ovulációs teszt:

pg53Sok nőnek jól bevált eszköz az ovulációs időszak pontos behatárolásához ez a mini mikroszkóp. Gyógyszertárban beszerezhető, és korlátlan ideig használható. Ez a kis szerkezet nyálból, ill. hüvelyváladékból mutatja ki a lehetséges ovulációt. (A tapasztalatok alapján sokkal egyszerűbb és megbízhatóbb a nyál vizsgálata)

Sok nőnek gondot okoz a szerkezet használata, ezért segítségül néhány tapasztalat:

- Inkább nyálat használj a vizsgálathoz!

- Egy kevés anyagot kenj rá az üvegre, épp csak annyit, amennyi 3-4 perc alatt "foltként" megszárad rajta.

- Kb. 5 perc elteltével, mikor tökéletesen megszáradt a nyál, hajtsd vissza a nagyítót és kellő megvilágításba tartva nézz bele!

- A megvilágítás ne természetes fény legyen, hanem sárga fényű, erős lámpa, mely lehetőleg egy sötét helyiségben világítson. Pl: kamrában.

- Tartsd a fény közelébe a mikroszkópot, ujjadat az ábrán megjelölt helyre tedd. Ennek nyomásával élesítheted a látott képet.

- Előfordulhat, hogy a nyál különböző koncentrációja miatt egyik helyen semmi nem látszik, ám a lencse óvatos, milliméterenként történő elforgatásával az üveg másik részén észrevesszük a páfrányos mintát.

- Az amőba mintázat azt jelzi, hogy jelen napon nincs ovuláció, a páfrány viszont peteérést mutat!

- A PG53 ovulációs teszt jó szolgálatot tehet a terhességre vágyóknak, ám fogamzásgátlásra nem alkalmas!


ha beütitek a gooogleba, akkor sok negatív dolgot irnak róla, de nekem és barátnőmnek is bevált!!

 
 


Sziasztok! Vida Ági (alias admin) vagyok és nagyon sajnálom, hogy elhagytátok a blogomat :( sokótoknak drukkoltam hónapok óta és szerettem olvasni a hozzászólásaitokat.
Sok boldogságot a babázóknak és sok sikert a még próbálkozóknak!!!

Ja: és a nagy érdeklődésre való tekintettel mától a kismamablog.hu oldalon is van fórum, ahova lehet vonalzókat is betenni :) a kismamablog.hu/forum alatt érhetitek el.
 
 


Admin! én is nagyon szerettem a kismamablogot. Pl: azért mert sokkal gyorsabban be tudtam lépni. Azt hiszem megnézem a Te fórumodat is. :-)
Edit! Gyönyörű a ruhád! Egyszerűen csodaszép.Az ovulációs mikroszkóphoz annyit fűznék hozzá, hogy nekem is van csak sajna már nem jó mert leejtettem. Lehet, hogy veszek egy másikat. Tényleg működik nekem is mutatta a páfrányokat. Úgyhogy csak javasolni tudom másoknak is. Annyiba kerül mint egy csomag ovulációs teszt. Én gyógyászati segédeszköz boltban vettem.

Edit! Még valami. Én Virág vagyok most sutiz néven. Nézd meg milyen szép margarétáim vannak a vonalzómon!

Kép

Virag
 
 


Nektek nem hiányzik Noémi? Már úgy megszoktam, hogy ő szinte mindíg itt volt. :( :cry:

Kép

Virag
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Edit aranyos vagy, hogy leírtad az egész tájékoztatót :)
Lehet, hogy én is veszek egy ilyek kis mikroszkópot. Amúgy ezt csak gyógyszertárban lehet kapni? DM-ben vagy Rossmanban nincs?
De most megvárom, hogy lett-e eredménye a mostani próbálkozásoknak :wink:

Kép
 
 


Domi! Én nem láttam ilyet sem Dm-ben sem Rossmannban.
Üdv. Virág

Kép

Virag
 
 


Noémi! Remélem jelentkezel még! Nagyon hiányzik a megszokott vidámságod, jókedved!
Virág

Kép

Virag
 
 


Sziasztok!!!:D

Kép
Kép


Kép MI:D

Kép
Kép


Szépek vagyunk, igaz???!!!:D

Kép
Kép


Szia Ágica!
Igen, szépek vagytok!
MIkor volt az esküvő? Nektek volt most 7végén? Nem mindíg tudom követni annyi minden történik itt.
puszi
Virág

Kép

Virag
 
 


Ágica, nagyon édesek vagytok :lol:
Nászút? :oops:

Kép
 
 


sziasztok!!! Ágica arik vagytok!!! a tökéletes álompár... na valaki mondja meg nekem hogy mért van az hogy időre megjött... egy nap barnázás, egy nap vér, aztán semmi... minha elvágták volna.. aztán eltelt 4 nap és tegnap megint barnázás... de olyan nyulos izé.. már bocs.. most ilyenkor mi van? ez befolyásolja a közelgő peteérésemet ???????[/img]

Kép
 


Ágica! Nagyon jóóóóóóóóóóóóóó!!!! :lol:
Csajok! Nekem is hiányzik a kismamablog, itt nehezen tudom követni ki kicsoda!? :cry:
Puszi Nektek!!!!

 
 


Kép noémi az unokám

Kép
 


Kép kisebbik lányom

Kép
 


Zsumama!
Büszke lehetsz a szép családodra! :lol:

 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: