Új privát üzeneted érkezett!

Azért indítottam el ezt a topikot, mert a b.neten nem láttam a témában semmit eddig.
Egy barátnőm és egy kolléganőm hívta fel rá a figyelmemet, mint alternatív gyógymód. Vietnámi cérna-beültetés. Egy nagyon vékony tűvel apró cérnadarabokat helyeznek el a test különböző akkupunktúrás pontjain, ami azért jó, mert így nem kell eljárni hetente 2x-3x kezelésre, hanem a magától felszívódó cérnácskák folyamatosan "piszkálják" ezeket az akkupunktúrás pontokat.
Több mint 3 év sikertelen próbálkozásai után úgy döntöttünk a párommal, hogy bevállaljuk. Orvosilag mindkettőnkkel minden rendben van, így ismeretlen meddőség címén, a net-ről tájékozódva indultunk el. A címet telefonszámot később majd leírom, most az első alkalomról szeretnék mesélni. Lehet, hogy hosszú lesz, bocsi!
Azért is írok le mindent, mert ezekről a dolgokról nem írnak semmit, csak ott a helyszínen tudtam megtapasztalni és szeretném, ha másokat nem érne váratlanul, hogy pl. a lábfejétől a feje búbjáig beszurkálják cérnával.
Ajánlják, hogy ha ismeretlen eredetű a babahiány, akkor a párját is kezeljék a leendő anyukának. Na mi erre anyagilag nem készültünk fel, így maradt mindkettőnknek a diagnosztika, vizsgálat a szurkálás előtt, majd a szúrásokban csak én részesültem.
Szóval….az első alkalommal ki kell tölteni egy űrlapot, hogy miért is mentél oda. Ezt a párom is kitöltötte. Mivel első alkalommal jártam ott, így kaptam ajándék masszázst (kb 30perc). Kicsit furi masszázs, nem a megszokott (bár ugye ez relatív). Fehérneműre vetkőzés van egyébként. Majd jön a doktornő, mondja, hogy nyújtsam ki a nyelvem, rajzol a papírjára és megmondja, hogy allergiás vagyok, ezért van kis gond a májammal, de ezen kívül nem igazán lát gondot, majd megnézi a pulzusom és már jönnek is a tűvel. Én igaziból úgy gondoltam, hogy max 4-6 szúrás és már mehetek is, de a tízen akárhányadikig tudtam csak számolni, majd kértem egy pohár vizet. Alacsony a vérnyomásom, izgultam, és az állandó beszív-kifúj levegővételektől, kicsit elgyengültem. A beszív-kifúj, a fájdalom csillapítására van, ami végül is nem fájdalom, inkább nagyon-nagyon kellemetlen, addig a 1-2 másodpercig. A testem első és hátsó felét is megszurkálták, sőt a fejem búbját is. Nem csak a baba miatt kaptam cérnát, hanem az allergia miatt, immunerősítésre, arra, hogy ne legyek stresszes stb. Bár, ha jobban belegondolok, ezek is mind a baba érdekében lehettek. Majd kérdezés nélkül, kaptam vitamin injekciót, ami tényleg nagyon csípett, ezt a hátamba kaptam 3x és közölte a doktornő, hogy muszáj. Később egy filctollal összerajzoltak, mondván ezeket a pontokat kell a Moxa rúddal melegíteni minden nap 1x. A rúdról adnak tájékoztató lapot, erről nem írok most, majd a vele kapcsolatos tapasztalatokról. Nagyon kedves és rendes volt mindenki, a masszírozos férfi még vissza is jött egy újabb pohár vízzel, és masszírozta a fejem, kezem, hogy jobban legyek. A lényeg, hogy végeztem, és mentünk fizetni. Lehet, hogy ott maradtam volna mosogatni, ha a párom nem készül! Fejenként 3000 a vizsgálat (nyelv kinyújt és pulzus) erről tájékoztattak egyébként korábban telefonon és a cérnabeültetés áráról is, ami 12000. Telefonon mondták, hogy lehet, hogy kapok majd egy két készítményt, 2-3000 Ft lesz, de a kéretlen vitamin injekcióm pluszban, az 2000, kaptam a mensimre gyógyi kapszulákat ha minden igaz 4 levéllel, a májamra 3 levéllel, majd 3db Moxa rudat, és így 25000 lett a vége. Menni kell 3 hét múlva és hát, hamár vállaltam és bízom abban, hogy segíteni tudnak, vissza is fogok menni.
Itthon az egyik lábfejemet éreztem, mintha szúrna, vagy feszülne, ugyanígy a hátamat, és kicsit a hasam. Eljött az este, gondoltuk a párommal, hogy jöhet a Moxa rúd.
Lányok! Ez irtó büdös!!! Először a teraszon próbálkoztam, de a szomszédék kint voltak a kertben, nem akartam megvárni, míg megkérdezik mit csinálok, így irány a fürdő, összes ablak kinyit. Ma reggelre is kb ugyanazokat a pontokat érzem érzékenyebbnek. Mivel a beavatkozás után 2 napos tiltólista van, mint pl. fürdés, így ma reggel készülök kicsit lezuhanyozni, de hogy lejönnek-e a filctollal rajzolt kék x-ek, az még kérdéses. Ma egyébként vendégeink jönnek, így egész csini leszek, az kék jelekkel a testemen!
Tiltólista!!! 2 napig, no fürdés, csak kis zuhi, no alkohol, no fizikai munka, no hajmosás, hajfestés, szoli, no masszírozás és no sex!!! Azt hiszem, így hirtelen mindent leírtam, ha még eszembe jutnak dolgok, úgyis jövök és légyszi írjatok ti is, ha bármitek van a témában.
sonjus
 
 


Huh!
Erre tényleg fel kell készülni előre! A honlapjukon ilyenekről iért nem írnak?
Én is gondolkodtam róla, de aztán nem léptem a tettek mezejére...talán lustaságból.
Azért az érdekelne, miféle szereket kaptál a cérnákon kívül? Be mered őket szedni ismeretlenül?
Moxa rúd? Az meg mifene?

Kép
zölddisznó
 
 


Azért is kezdtem el ezt a topikot, mert tényleg nem írnak le mindent, hogy mi is fog történni az emberre és én is csak kapkodtam a fejem :) Ezért gondoltam, hogy, mint kísérleti nyúl :) vállalnám a szerepet, hogy elmeséljem hogy is megy ez az egész, illetve ha sikerrel járunk (és miért ne járnánk!) akkor másnak is tudjam ajánlani.

Az egyik kapszulára rá van írva, hogy articsóka, a másiknak nem tudom mi a neve. A Moxa rudat meg kell gyújtani, ami parázslani kezd és a bejelölt pontokat melegíteni kell.
sonjus
 
 

 
 

Helló!

Én csak azért írok ide, mert én viszont tudok olyanról a topicokon belül, aki pl. nemrég szülte meg hármasikreit, lombikozott, és közben állítólag cérnabeültikre járt. Így sikerült neki. A Dévai Intézetes topicban akár kérdezhetsz is szerintem tőlük, ha érdekel bővebben, tapasztalatcsere céljából akár.

Puszi: athiz
athiz
 
 


Sonjus!
Kérlek, gyere majd minden fejleménnyel a dologgal kapcsolatban! :D
Blogot készítünk Apával, ahol minden babásodásért tett (sikeres és kevésbbé az) lépést követünk, hátha valakinek segít néhány infó!)

(én is voltam ugyanennél a dokinéninél kb 3 éve, - akkor talán 14 körül volt egy kezelés) - nekünk baba még nem lett, de a fulladásrohamos parlagfű allergiám mára szinte tünetmentes...
pusz, Till

tillidian
 
 


Köszi Athiz, majd lehet átnézek és kérdezek a másik topikban, mert akkor és ott annyira "gyorsan" zajlott minden, illetve meg is voltam illetődve, hogy sokmindent nem kérdeztem meg, amit nem ártott volna, hogy mondjuk, amikor összejön a baba, akkor kell-e még szúrkálni, stb?

Neked is köszi Till!
Sajnálom, hogy baba ügyben nem tudtak segíteni, de azért az tényleg jó, ha legalább az allergiádon igen. :)

Én nagyon bízom és reménykedem, hogy ez most segíteni fog :) merthát feladni azt nem lehet :)

Néhány szúrás helyén egyébként van kis véraláfutás, de nem komoly, viszont a kék filctollas jelölések nehezen jöttek le :) Dolgozni kellett jönnöm és hát nem akartam mindenkinek elmesélni, hogy mik is azok :)
sonjus
 
 


Sonjus! Nem szégyen az, ha ver az Urad! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Naja :lol: és vudu babának néz :D
sonjus
 
 


Negnapi-mai tapasztalás, hogy mintha érezném, vagy kicsit viszketne némely pont, ahol szúrtak.

Athiz!
Jártam az általad említett topikban (legalább is remélem, hogy ott :lol: ) de nem kaptam választ :(
sonjus
 
 


Sonjus!

Nem tudom emlékszel-e még rám. Egy topikba irogattunk anno.
Nagyon bízom benne, hogy sikerül ez a kezelés, hiszek az ilyesmiben, és biztosan Neked is csupa jót hoz majd!
Kitartás!
Nem mondták, hogy igyál sokat? Az jót tesz méregtelenítés szempontjából. Ilyenkor sok salakanyag távozik a szervezetedből ,és jobb ha "kimosódik" gyorsan. Bár ezt ők jobban tudják.:)

Mennek a drukkjaim!

Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Vica!

Persze, hogy emlékszem rád :) Milyen szép, nagy már Attila :)
(ha jól emlékszem ti épp túráztatok, mikor sikerült a bébit "összehozni" :) ) Remélem ez a szúrkálás is egy jó túra lesz ;)

Bár nem említették, de próbálok tényleg sokat inni. Most nemrég sikerült leadni 4 kg-ot (tervezem a következő 4 minuszt :) ) és a "fogyi" alatt is nagy hangsúlyt fektettem az ivásra, most próbálom tartani! Az egyik kapszula, amit kaptam, articsóka. Úgy olvastam, hogy a méregtelenítésben is segít. A másik kapszulát, csak idegen nyelvű oldalakon találtam meg (IchMau) ez a menstruációval kapcsolatban hoz helyre dolgokat. Nem mintha lennének vele gondjaim, az első napon kicsit fáj. Bár mostanság 28 nap alatt vagyok, van hol 25-26-27 és ez elvileg nem a legjobb, de hát majd meglátjuk. Olvasgattam sikeres cérna-beültetésekről élménybeszámolót, hogy van akinek elsőre, másodikra sikerült, ez most nagy erőt ad abban, hogy bízzak!

Köszi a drukkot!
sonjus
 
 


Sonjus, írt Ági a Dévaisba, láttad? Ha gondolod, írj neki privit, ha lesz ideje a 3 picúrka mellett, biztosan szívesen válaszol a kérdéseidre. :wink:

Üdv
athiz
 
 


Köszi Athiz, írtam neki :)
sonjus
 
 


Ma, a 19. napon , 1 héttel az első kezelés után, igen rendesen nyilallgatott mindkét oldalon, odalent.
Ez szokatlan :? és az is, hogy tegnap a bal oldalam szúrkált, pedig pé után vagyok rendesen :!: :?:
sonjus
 
 


Húúúú Sonjus, ez izgi! Nagggyon drukkkkkkolok!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Nos, az első kezelés nem hozott csodát (szombaton megjött) amin egyébként annyira nem csodálkozom, hiszen a ciklus közepén kezdtük el a dolgot, de legalább elkezdtük :)

Egy furi dolog van, a könyök hajlatomban, kicsit a külső rész felé és a hajlatban néha viszket. Nekem úgy rémlik, hogy ott is szúrtak, mármint a karom külső felén. Kár, hogy nem tudok rajzolni, mert így érdekesen hangzik :D A lényeg, hogy a közelben van/volt cérna.

Pénteken megyek és kicsit izgulok, néha gyakorolom és figyelem, hogy tudok-e ügyesebben levegőt venni! Tudjátok az a bizonyos beszív-kifúj :)

Örültem volna, ha ír valaki akinek van tapasztalata.
Priviben váltottam pár szót egy lánnyal, de teljesen érthető módon, 3 babával, nem épp a neten lóg, így még vannak kérdéseim az üggyel kapcsolatban :)
sonjus
 
 


Sonjus: mensit sajnálom, no de majd ebben a ciklusban!!!! :wink: Hajrá!!! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sonjus végigolvastam hát nem semmi ez a dolog. Akupunktúrával kapcsolatban én nagyon pozitív vagyok már rajtam is segített, mondjuk nem ilyen ügyben, de nagyon szurkolok :!: :!: :!:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Köszi a bíztatást mindenkinek :)
Holnap újra szúrka :?
Kicsit izgulok, de nagyon bizakodom!
Majd mesélek!
sonjus
 
 


Túlvagyok a 2. kezelésen.
Sokkal rövidebbnek tűnt a dolog :) és néha egész jól sikerült a levegővétel is, mert volt olyan pont, ahol nem is éreztem.
A hasamnál reménykedtem, hogy a hájam megvéd, de nem tette :D
Néha én nem értettem a doktornőt, néha ő az én kérdésem, de nem röstellettem visszakérdezni és így néhány infóval előrébb vagyok :)
Nagyon pattanásos most a bőröm, erre kaptam teát, mondta a doktornő, hogy inkább savanyú gyümit egyek, ne dinnyézzek, kevés édesség.
Kérdeztem, hogy ha összejön a baba, kell-e menni, mondta, hogy van aki jár, akinek esetleg van betegsége, vagy csak immunerősítésre, havonta 1 vagy kéthavonta 1 alkalommal, de nem kötelező. Kérdeztem azt is, hogy szerinte hányszor kell majd menni, (persze tudtam, hogy hülyeséget kérdezek :oops: ) mondta, hogy van akinek 1-2 alkalom, van akinek 3, van akinek 6-10. Én az 1-2-öt választottam :D
Most megkértem, hogy ne filcezzen össze, mert emberek közé kell mennem a hétvégén :) de azért csak rakott 2 X-et a talpamra :mrgreen:
sonjus
 
 


Sonjus!

Olvastam az írásod, és nagyon becsüllek, hogy leírtad a tapasztalataidat. Én a tv-ben hallottam a "cérnázásról"...

Remélem ez a hónap lesz a ti hónapotok!!!

Csak ezt szerettem volna elmondani..

Drukk!

Kép
szilvia80
 
 


Szilvi!
Köszi szépen :)
én is nagyon remélem, hogy ez a hónap sikeres lesz és azt is, hogy másnak reményt adhat illetve sikert hozhat ugyanez ;)
sonjus
 
 


Kicsit el vagyok kettyenve, mert párom lebetegedett, és hát valljuk be, pasi nélkül ez a baba dolog kevésbé működik ;)
Szerintem lemaradtunk erről a hónapról :(
sonjus
 
 


Csak a saját megnyugtatásomra, de azért próbáltuk menteni a menthetőt szombaton :oops:

Lányok, a sok olvasó közt ilyen kevés van, aki megosztaná velem a gondolatait a témával kapcsolatban?
Ezzel persze nem vesztették értéküket azok, akik megtették :)
sonjus
 
 


Sonjus, remélem, sikerrel jártok! Ari a cicókád. :D
Sajna nem sokat konyítok eme témához, mármint a cérnázáshoz, legfeljebb akkor kerülök cérnaközelbe, amikor alsógatyát, stb. kell megvarrnom. :lol:
Válaszolt már a prividre Ági a Dévaisból?
athiz
 
 


Athiz! Köszi!
Igen, Ági válaszolt :)
Lenne még kérdésem hozzá, de nem akarom zavarni :)
sonjus
 
 


Sonjus: hozzászólni én sem nagyon tudok, de szorítok ezerrel!!!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!
Sonjus,én is nagyon drukkolok,remélem szombaton nem hiába "dolgoztatok" az ügyön.Tényleg jó,hogy megosztod az élményeid,sokan csak olvassák,és drukkolnak a háttérből.
Én most akupunktúrára járok,elötte csináltak íriszdiagnosztikát,az nagyon érdekes volt,ami gondom csak volt eddig,mindent látott,és elmondott,mielött én bármit is mondtam volna magamról.4 lombikom volt eddig,és alig van néhány petesejtem stimu után,és persze meg sem tapadnak.Láttahogy lusta a petefészkem,és hogy a méhemben az a receptor,ai a progeszteront fogadja,hibásan működik.Most bízunk benne,hogy az ötödik lombikra sikerül neki ezen javítani.
Drukkolok továbbra is!
Vendég
 


Puszedli! Még mindig köszi :)

Nyulasz! Neked is köszi :)
Hű, akkor nálatok sem egyszerű a helyzet!
Nagyon nagyon régen, íriszdiagnosztikán voltam én is, de én csak annyit tapasztaltam, hogy nagyon jól diagnosztizálnak, a gyógyítás annyira nem ment nekik. Persze nekem, akkoriban nem a baba volt a téma, hanem valamilyen allergia, de az régen volt.
Drukkolok akkor nektek is, hogy ez a lombik sikeres legyen. Remélem, hogy a megtapadásban ezek az alternatív dolgok tényleg segítenek.

Most úgy gondolom, ha ebben a hónapban nem sikerült nekünk, a következőben biztos fog ;)
sonjus
 
 


Sonjus!
Én is remlélem,hogy segít majd a megtapadásban.
És jól gondolod,ha ebben a hónapban nem sikerül,menni kell tovább,sikerül majd a következőben :wink:
Vendég
 


Menni kell tovább! 2 cn :( :)
Nehéz továbbra is bízni, de feladni nem lehet ;)
sonjus
 
 


Megvolt a 3. :)
Párom is bejött, mikor szurkáltak és belelesett a doktornő papírjaiba. Mondta, hogy látta, hogy már kevesebbet szúr :)
Most kaptam kettőt a bal csuklómhoz is belülre, stresszoldásnak, egyébként ezt én kértem!
Megkérdeztem egy-két dolgot, hogy pl. miért szúrnak a fejem búbjába. Azt mondták, hogy mindent az irányít. A derekamnál, amit szúrnak és a hasamon, az van a baba miatt!
Kaptam jótanácsokat táplálkozásilag :) jin-jang étkezés stb.
Egyek marhát, kacsát, halat, kevesebb csirkét. Egyek csípőset is, kevesebb édeset. Alma, kiwi, narancs jó, a többi gyümi nem olyan jó! Ne igyak kávét, inkább zöldteát és a zöldtea levelével bedörzsölhetem a bőröm és szép leszek :)
sonjus
 
 


Csak egy kis infó rólam :) :oops:
12. napon szép pozitív volt az LH-m, aztán a 13. napon is szép volt, mások segítségét kérve, az halványabb (több szem, többet lát alapon). A 14. napon már számomra is egyértelmű volt a nega LH :)
most érzem a bal oldalamat rendesen, folymatosan szúr.
Remélem most elkaptuk a pé grabancát :)
Sokat dolgoztunk rajta :lol: :oops:

Legközelebb cérnázásra csak szeptember 9-én tudok menni, mert a doktornő és én is szabira megyünk :)
sonjus
 
 


Sonjus!
Reméljük arra a szeptemberi időpontra már nem lesz szükséged :D Jó pihenést,odabenn meg jó ágyazást kívánok!
Vendég
 


Nos, a szeptemberi időpontra szükség volt, így tegnap voltam is.
Most szúrt a doktornő olyan pontot is, amit eddig nem, pl térdhajlat :?
Még mindig nem mondanám kellemesnek, de 20 perc alatt végeztünk :)
A Moxa rudat pedig, ha büdös, ha nem, használni fogom, mert nagyon mondják, hogy kellene és eddig elsumákoltam :oops:
sonjus
 
 


Sonjus!
Nem ám sumákolni :D ...megy a drukk,látom a napokban nagyon is aktuális :wink:
Vendég
 


Nyulasz!
Nem sumákolok, de tényleg :) ha van infóm, tapasztalatom cérna ügyben, bármilyen, mindig közzéteszem :)
Tegnapi LH még nega volt, remélem a mai, holnapi már pozitív lesz, hogy a hét végén tényleg dolgozhassunk ;)
Látom nektek holnap punkció, drukk hozzá!
sonjus
 
 


Sonjus!
Én a fentebbi mondatodra írtam,hogy ne sumákolj :lol:
A Moxa rudat pedig, ha büdös, ha nem, használni fogom, mert nagyon mondják, hogy kellene és eddig elsumákoltam Embarassed

Köszi a drukkot,3 petikém lett,holnap kiderül hogy sikerült a randi.
Vendég
 


Sonjus++++++++++++++++++++++

Nyulasz? Mennyi embrike lett?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
3 petesejtem lett,2 tegnapra megtermékenyült,de még a 3.is elindulhat.Holnap megyünk értük.Te hol tartasz?Szoktam olvasgatni a Kaális oldalt,de nem vagyok képben :oops:
Vendég
 


Akkor mind beköltözik nemsokára, ugye? Blasztóig vártok?
Nálam semmi különös nincs. Várok. Egy más okból végezendő MRI után, ha nem lesz gond, akkor fagyis ET lesz. IR és PCO syndroma. Gyógyszer, diéta:(

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ok Nyulasz nem sumákolok :D
(csak a hétvégét hagytuk ki, egyébként füstölünk ezerrel :) )
Drukk nektek a mai naphoz +++++++++++++++++

Köszi Baba a drukkot, neked is +++++++++++++++
mikor lesz az MRI? IR kontroll mennyi idő?
Tudsz diétázni?
Én nem bírom magam rávenni megint :oops:

15-16. cn-kor volt pozitív LH tesztem, ami kicsit furi, hogy ilyen késői, de hátha annál sikeresebb lesz :)
sonjus
 
 


Baba!
Áááááááááá,sajnos ilyen kevés embrikével nem várunk blasztóig.Bár felvetettem dokibácsimnak,hogy saját felelősségre,még akkor is,ha nem marad végül mit beültetni,de lebeszélt róla.Azt mondta,olyan,mintha folytogatnák őket,és lehet,hogy a 4.nap feladja az is,amiből 3.napon beültetve baba lett volna.Ha sok az embrió,akkor így a legerősebbek élik túl,ezért nagyobb az esély,hogy megtapad,és így könnyebb mondjuk 10ből kiválasztani,hogy melyek kerüljenek vissza.
Én is Ir-es vagyok,de pco-s nem.Remélem Mri-n semmit nem találnak,és jöhetnek a fagyibabyk :wink:
Sonjus!
Köszi.Nekem volt már a 23 és volt már a 9.napon is pém.Mindig érzem,és ha hozzáadtam 14-et,ki is jött a kövi mensi időpontja.Remélem elkaptátok :D
Vendég
 


Nyulasz!
Még nem kaptuk el, majd ma :oops:
mert eddig úgy volt, hogy pozitív LH-nál is próbálkoztunk, de nem jött össze, most pedig az az új taktika, hogy az első negatívnál a pozitív után :) Hogy ráérünk variálni, mi? :lol:
Kicsit most hagytam apát is pihenni, mert a múlt hónapban végkimerítettem szegényt :)
sonjus
 
 


Sonjus :D ...akkor nektek ma még nem kell befűtenetek :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sonjus :D ...akkor nektek ma este még nem kell befűtenetek :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nyulasz++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Mesélj, mi újság?

Sonja, hajrá spontán babó!!!+++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
2 nyúlbogyónk lett,8 sejtesen kaptam vissza őket.Remélem már blasztók :D ...és kapaszkodnak rendesen.
Vendég
 


Nyulasz!
Drukk és hajrá a 2 bogyónak :)

Baba!
Köszi a drukkot!
Igaziból jó lesz ha a spontán babó belehúz, mert más lehetőséget nem kap :) Nem szeretnénk se újabb inszemet, se lombikot.
Te meddig tolod a lombikot? Kivárod az újabb IR kontrollt?
sonjus
 
 


Igazából azt mondta a Menses doki, hogy nem kell inzulin/cukor vvétel, hanem a kontrollra hormoneredményeket kért. Azt mondta, kell 3 hónap, mire a gyógyszer használ, addig ne legyen beülti. A Kaális dokim nem egészen ért ezzel egyet...
Én meg úgy döntöttem, hogy okt.végén meglesz az MRI és utána a nov.i ciklusban, ha minden rendben lesz és az MRI-n sem találnak a fejecskémnek baját, akkor visszakérem a babócáimat.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: