Új privát üzeneted érkezett!

Sonjus!
Köszi,most akkor neked is és nekem is a leghosszabb 2 hét jön :lol:
Baba!
Ha a Kaális dokid azt mondja,mehet,akkor menjen!Drukkolok,hogy negatív legyen az MR vizsgálatod!
Vendég
 


Baba!
A november, az már a 3. hónap ;) szerintem addig minden rendeződik és hajrá fagyibabák :)

Jé, átjutottunk a 2. oldalra :) és megsúgom, hogy laptatőn lenni állítólag szerencsét hoz ;) szóval Nyulasz... :)

Cérnabeültiről kicsit
használjuk a moxa rudat szinte minden nap, az utóbbi pár napban csak minden 2. nap. Rendesek vagyunk :) Csinálnám én egyedül is, csak a hátamon is vannak pontok, és nem vagyok kínai akrobata, hogy egyedül megoldjam azoknak a pontoknak a melegítését :D
Amikor vége lesz a Forma 1 idei szezonjának, párom is valószínű, hogy elmegy cérnázásra (addig nem ér rá ;) ) a pajzsmirigye miatt. Bár ezt nem ígérte meg, csak említette, hogy mielőtt műtétre szánná rá magát, lehet megpróbálja ezt, mert az ottani dokinéni azt mondta, hogy vágás előtt azért próbálják meg!

Hasi szurkálódásaim vannak, cicim érzékeny volt tegnap.
A hasi dolgok szoktak lenni, ciciérzékenység kevésbé, de türelmes vagyok és nyugodt (ne higgyetek nekem :D)
 
 


Sonjus!
Igen,a laptető az jó.Kis öröm is öröm :D
A cicifeszülés az meg jóóó,maradjon is meg!

Ismert Bikini dal:...fejem a lábam közt,ülök a nyakamon...
Kép

...és közben moxa rudazom :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Nyulasz!
Új nótát írtál :D
Fénykoromban sem tudtam ilyet, bizti azért, mert nem volt ilyen rózsaszín nacim :D
Cicifeszülés nem nagyon van, csak néha. Anno a 2. inszem után éreztem elég rendesen, szinte felfújódtak, aztán leeresztettek :( Most csak néha érzem, hogy egyáltalán van :)
 
 


Sonjus :lol: ...biztos a nadrágon múlt :lol:
Cicifeszülésről annyit,hogy gondolom inszem után kaptál progipótlást,és atttól lehet cicifeszülés,de ugye most nem kapsz...vagy inszemnél nem adnak? :roll: ...na mindegy,megy a drukk :wink:
Vendég
 


Nyulasz!
Helyzet?

Nálam most azt van, hogy nem érzem már igazán a cici érzékenységet :?
Kicsit el is gondolkodtam, hogy most mi legyen a következő lépés :? meddig is fogok még szúrkálásra járni?
Nehéz most kitartónak lenni! Lehet, hogy csak a rossz idő teszi? Remélem hamar kisüt a nap :wink:
 
 


Sonjus!
Csak a várakozás...én is várom a napsütést...
Vendég
 


Nyulasz!
Helyzet?
Stikában olvastalak ám máshol ;) onnan van egy kis infóm :), szóval csíkerősödéses babaragacsos sok-sok drukk nektek!!!

Nekem ma 5. szuri jön!
A terv az, hogy azért csak megpróbálok valamit kiszedni a dokinéniből, hogy mégis szerinte még mennyi!?
Fogom neki mondani, hogy most nagyon fájt a mensi előtti nap, és az aznap sem volt kellemes, meg valahogy utána sem volt az igazi. Kíváncsi vagyok mit mond, mert mindig megkérdezi, hogy fájtam-e.
Megkérdezem azt is, hogy nem szúrna-e olyan helyre, ami lebénítja az étvágyam, mert igencsak kerekedésnek indultam :D

Majd jövök és mesélek!
 
 


Sonjus!
Az az infó már elavult,sajnos nem sikerült...Neked akkor most megjött?Vagy már a babától kerekedsz?
Vendég
 


Nyulasz!
Sajnálom! Nekem sem sikerült! Jelenleg a kajától gömbölyödöm :)
Nálatok most pihi jön? Ilyenkor várni szoktak pár hónapot, nem?
Bocsi, de annyira nem vagyok képben.

Megkérdeztem a doktornőt tegnap, hogy még szerinte mennyi!
Tudtam, hogy nem ad konkrét választ, hiszen mindenkinél más-más a szitu. Azt mondta, hogy kb. 19%-nak sikerül 1-3. alkalommal, kb. 60%-nak a 6-10. A hízásos dolgot elfelejtettem megkérdezni, annyira a babára koncentráltam, meg arra, hogy jól vegyek levegőt :) Már 3 pontot szúrt úgy, hogy nem éreztem :)
Szerettem volna megkérdezni, hogy mostanság hullik a hajam, mi a teendő, de ez is későn jutott eszembe, az asszisztens mondta, hogy legközelebb szóljak, arra is szúrnak majd. Szóval legközelebb :)

Mostanság egyébként sok helyen olvastam, hogy a lombikosoknak is segít, már 1-4. alkalommal :)
 
 


Sonjus!
Szerintem írj listát a kérdéseidről :D És ragaszd a hátad közepére,ha te el is felejted,de a doktornő biztos észreveszi :D
Sajnálom,hogy a kajától gömbölyödsz,az nem annyira kellemes...
Tudod írtam,hogy jártam akupunktúrára,egy hónap alatt 15 kezelés volt,konkrétan a lombikra,petefészek serkentés...és sajnos semmit nem tapasztaltam.Ugyanúgy csak 3 petesejtem lett,és ugyanúgy nem tapadtak meg. :evil: ...úgyhogy köszi,kihagyom most ezt,kicsit elszállt a hitem.Viszont most nem fogunk pihenni,mivel nincs több tb támogatott lombik,így nem vagyok hajlandó végigvárni a sort.Remélem novemberben újra nekivághatunk.
Akkor új hónap,új remények :D
Vendég
 


Nyulasz!
Ez a cetli a hátamra megoldás, tuti :D
Megértem, ha ennyi kezelés után elszállt a hited. Mi nem tudom meddig tartunk ki :? Lehet, hogy csak magamat nyugtatom, de valamiért úgy gondolom, hogy ez a cérna dolog tartósabb, vagy hatásosabb, vagy hatékonyabb (több jelző nem jut eszembe :) ) mint a sima akupunktúra, merthogy 3-hétig folyamatosan ott van, nem csak 1-1 alkalommal. Azért az 1 hónap alatt 15 kezelés, az elég húzósnak hangzik. Hogy bírtad?
Ok, akkor hajrá nektek november!!!
 
 


Sonjus!
Heti 3x mentem,és pont a stimu elött 2 nappal volt az utolsó.Hát,annyira nem szerettem,mert egy-két helyen megéreztem rendesen a szúrást,de hittem benne.
Várom ennek a hónapnak az eredményét,hátha neked bejön ez az alternatív módszer :wink:
Vendég
 


Nyulasz!
Mizu? Hogy álltok az alábbi dologgal?

nyulasz írta:Viszont most nem fogunk pihenni,mivel nincs több tb támogatott lombik,így nem vagyok hajlandó végigvárni a sort.Remélem novemberben újra nekivághatunk.
 
 


Sonjus!
Hát sajnos várni ell.Kell a szervezetnek egy kis pihi...meggyőzött a dokim.Te hogy állsz?
Vendég
 


Nyulasz!
Akkor pihenj kicsit, aztán hajrá :)
Nálunk a jövő héten derül ki, hogy mi történt ebben a ciklusban :)
Cérnára azért elmegyek hétfőn!
 
 


Sonjus,és ha ott a baba,akkor is lehet ilyen cérnás dolgot csinálni?Mert remélem ott van :wink: Vagy tesztelsz azért előtte?
Vendég
 


Nyulasz!
Elviekben 9. DPO van, így nem sokat mutatna egy teszt.
Mindenesetre fogom jelezni és meg is kérdezem, hogy ugyan oda szúrhat-e, ha most baba van.
Korábban már kérdeztem a doktornőt, hogy ha összejön, akkor mi van, és azt mondta, hogy van, aki továbbra is jár, de van aki nem, szóval lehet menni babásan is.
Azon pedig majd gondolkodom, ha biztosra tudom, hogy összejött, hogy járjak-e és meddig! Szerinted? Gondoltam olyanra, hogy esetleg a 12. hétig, biztonság kedvéért ;) no mindegy, majd meglátjuk.
Nálatok mennyi az a kis pihi? Idén még lesz valami?
 
 


Szóóval :)

Úgy indult a 6. cérna-beültetés, hogy doktornő kérdezte "menses?" mondtam neki, hogy 3 hete voltam itt nála, azóta nem jött még meg. Kérdezi, hogy "teszt?" mondtam még korai lenne (kb. 9. dpo). Megnézte a pulzusom, mint szokta.
Kérdeztem, hogy ha most baba van, szúrhat-e olyan helyre mint korábban, mondta az asszisztens hölgy, hogy nem, úgyhogy most máshová fognak szúrni! Kevés cérnát kaptam, a hasamba nem is szúrt, nekem pedig most alig fájt (csak 1, a hátamon :) ) majd mondták, hogy Lotus teát fogok most kapni, a piros menses kapszulát már ne szedjem, korán tessék lefeküdni, semmi fizikai munka. Kicsit gyanús volt, hogy most annyira más minden, kérdeztem, hogy mi a helyzet? Mondták, hogy nagyon ígéretes a pulzusom :) és azt is, hogy menjek 3 hét múlva, hogy erősítsük az immunrendszerem. (Igaziból azt mondta az asszisztens hölgy (akit nagyon kedvelek), hogy erősítsük a babót meg a mamót :D) Nem bízom el magam! Várok türelmesen!
Ja, és szóltam, hogy észrevettem, hogy hullik a hajam, úgyhogy a buksimba kaptam egy cérnát, a bal fülem fölé, ami azért nem volt kellemes :)
 
 


Sonjus,nocsak,micsoda igéretes dolgok :D Bírod még teszt nélkül? :D
Vendég
 


Sonjus: nem teszteltél????? Nagyon drukkolok a háttérből!!!! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Én is nagyon szurok Sonjus!

...meg mindenkinek!

És sziasztok! :lol:

Kép


Köszi lányok a drukkkolást, de nálam valami nem stimm :(
(11. DPO-n gyönyörű 37 C után, a 12. DPO-n egy hatalmas zuhanással 36,6 C meg is jött, így most 5. cn)
Igaziból kicsit besokalltam, de talpra fogok állni, csak még nyalogatom a sebeim :) Nem adom fel, bár megfordult a fejemben :wink: Nov. 10-én 7. alkalommal is megszúrkáltatom magam :) aztán majd meglátjuk!
Én is drukkolok mindenkinek!!!
 
 


:evil: :cry: :roll: Sajnálom, de ne add fel, veled vagyunk lelkileg! :wink:
 
 


köszi, Athiz :) :oops:
 
 


((((((((((((((((((((((((((((Sonjus)))))))))))))))))))))))))))))))

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Köszi Puszedli neked is és most tényleg jól jött az idézeted :)
 
 


Óóó Sonjus :( Sajnálom...de látod,nem vagyunk itt egyedül,mennyien drukkolnak :wink: Nekem is jó rövid ciklusom lett,23 napos :roll: Te nem szoktad érezni a pét?Mert én már fel voltam készülve,mert a 7-8.napon már rendesen éreztem a pocim.
Vendég
 


Nyulasz!
Nagyon jól esik mindenki drukkja :oops: de tényleg :)
Remélem, hogy sikeres lesz ez a cérna és másoknak is reményt adhat, akik hasonlóképpen vannak mint mi.
A pé-t én nem mondanám biztosra, hogy érzem, akkor, amikor van, mert szurkál nekem hol itt, hol ott, van hol előtte, van hol utána :)
Most, szerintem a barátcserje miatt, éreztem elég rendesen a cicim is! Kíváncsi leszek mit mond a doktornő 10-én, mikor újra megyek! Gondoltam elviszem a hőgörbém, hátha érdekes lehet. Hátha ő meglátja, hogy hol a bibi és tud segíteni, hiszen előző alkalommal mikor voltam hétfőn, még nagyon ígéretes volt minden, aztán csütörtökön megjött. A hőm szerdán az egekben volt, aztán másnapra mély zuhanás.
 
 


Nyulasz!
Nálatok mennyi az a pihi, amire most szükség van?
Most, hogy rövid volt a ciklus, gondolom a pihi is rövidebb lett ;)
 
 


Sziasztok!

Ha megengeditek, akkor csatlakoznék hozzátok.
Én is voltam cérnabeültetésen. Nekem sem volt túl kellemes, de remélem hasznos lesz. Most várom épp a hatását. Mi nem spontán próbálkoztunk, hanem lombikkal. Csak olyan lassan letik az idő. :-( De bízom nagyon a sikerben. :-)

Bea
 
 


Sonjus,ebben az évben pihi :? aztán meglátjuk...
Pont ilyen vonalzót csináltam a múltkor,mint neked a felső,aztán macit átcseréltem gólyára,aztán levettem,mert nem lehetett normálisan beállítani,ovukor csináltam,azt írta rendesen,aztán másnap nem azt írta,hogy még ennyi és ennyi nap a ciklus végéig,hanem a következő ovuig :? Na mindegy...de nagyon szép :wink:Kiváncsi vagyok,mit lát majd a hődből.
Beus,drukk,hogy segítsen :wink: Én is lombikozom,de én csak sima akupunktúrán voltam.Hova jársz?Mi a gond?
Vendég
 


Nyulasz!
Ennek az évnek mindjárt vége ;)
Azt mondod macerás egy vonalzót választottam :) !? Háááát tudod, ez az egész baba ügy, nem egyszerű ;)
Sebaj, majd jól lecserélem, ha nem azt mutatja amit én szeretnék :lol:

Szia Beus!
Én is kérdezem, amit Nyulasz :)
Hol voltál cérnán? Ott mit mondtak?
Miért kell a lombik? Sokat szúrtak? :?
Mikorra vársz eredményt? Lombik mellett, előtt szúrtak?
Bármit, amit úgy gondolsz írj le nyugodtan :)
 
 


Sonjus, sajnálom, pedig úgy drukkolotam! :cry:

babaimádó
Kép
 


Én a Dévai Intézetbe járok. Nálam van a gond. Túl vagyunk 6 sikertelen inszemen, pontosabban a 6. sikerült, de sajnos méhen kívüli lett. Ki kellett venni a bal petevezetőmet. Az első lombiknál bár elindult, de sajna vetélés lett belőle, a második lombik szintén méhen kívüli lett (ez elhalt magától, szerencsére nem kellett műteni). Ekkor döntöttem úgy, hogy elmegyek a cérnáshoz, hátha segít. Ő azt mondta, hogy nem megfelelő szerkezetű a nyh-m, de megígérte, hogy rendbeteszi, és nem lesz akadály a baba. Háááát, nagyon kíváncsi vagyok. A férjemmel minden rendben van, csak egyszerűen nem jön a baba. Nekem kicsit magas a prolaktin szintem, de erre kapok gyógyszert.
Én 3-szor voltam cérnabeültin, az utolsón a lombik előtt 4 héttel. A Yamamoto Intézetben voltam, a kínai dokinéninél. Nekem először 17 helyre szúrtak. Én is kaptam a fejem búbjába, a hátamba, a hasamba, a bokámhoz, a lábszárba, a lábujjamhoz, a combomba (na, ez volt a legrosszabb, alig bírtam utána menni). Viszont a második kezelés már sokkal kevésbé fájt, és azt mondta a dokinéni, hogy azért, mert gyógyul a szervezetem. És ahogy gyógyul, úgy kell egyre kevesebbet szúrnia és egyre kevésbé fog fájni.
Eredményt kb. 2 hét múlvára várok, hétfőn volt a transzfer. Nagyon bízom a sikerben.

Bea
 
 


Beus!
Hű, nem semmi amin eddig átmentetek, nagyon drukkolok, hogy a cérna segítsen :)

Baba!
Aranyos vagy, köszi a drukkodat, elteszem erre a hónapra ;)
 
 


Beus,látom nektek sem egyszerű :? Remélem segít a cérna,és már jól be is ágyaztak a picúrok :wink: Nem ám eltűnni,várjuk majd a híreket.
Sonjus,akkor erre a ciklusra++++++++++++ :D
Vendég
 


Igen, sok mindenen keresztül mentünk már, de most nagyon bízunk a sikerben.
Köszönöm a drukkot, ígérem nem tűnök el és mindenképpen jelentkezni fogok az eredménnyel.

Nyulasz, Nektek miért kell a lombik?

Sonjus és Babaimádó, nagyon drukkolok Nektek, hogy sikert hozzon a cérna. :-) Meg persze Nyulasznak is drukkolok nagyon. :-)

Bea
 
 


Beus,nálunk apának csak pár darabos a hadsereg.Elvileg velem minden oké,volt lapar-hiszteróm is.Viszont nehezen tudnak stimulálni,4 petesejtnél több eddig nem volt.Ja,és kiderült,picit magas a terheléses inzulin,és alacsony a terheléses cukor.Erre adimetet szedek,de azóta már volt egy lombik,és mégsem sikerült.Szóval mégsincs velemse minden rendben.
Babaragacsok mennek!!!!
Sonjus,én már látom a mai programotokat :D :D :D
Vendég
 


Nyulasz!
Tegnap gyakoroltunk :oops: , mert atom pozitív volt az LH-m :) és már agyon variáltam magam, hogy mikor is kellene együtt lenni, aztán a végén maradtunk annál, hogy van hozzá kedvünk :D

Beus!
További drukkjaim neked :)
Babaimádó nem cérnázik, de lehet, ha nekünk sikerül, ő is kedvet kap ;)
 
 


Sonjus :D
Vendég
 


Nyulasz!
Tényleg nem volt jó ez a fajta ticker!
Mi az, hogy következő ovulációm 4 hét múva? Nekem a következő nagyon sokára lesz ;) BÍZOM BENNE!!! :)
Egyébként tegnap még pozitívabb volt az LH-m, ha lehet ilyet mondani :)

Beus!
Vérvételre mész majd hétfőn? Vagy esetleg előbb?
Már nagyon izgulok!
 
 


Nyulasz, terheléses inzulint és cukrot én is megnézettem még februárban. Minden eredményen jó lett. Engem jól lehet stimulálni, mert minden szuriból csak 1 egységet kapok (meg van, hogy csak 1/2 vagy 1/4-et), és így is nő 10-12 tüszőm. Mikor lesz a következő lomik?

Sonjus: remélem ügyesen gyakoroltatok! :lol: :lol:

Nekem mensis érzésen van más 3. napja, de eddig még nincs semmi. Igazából mostanság kellene vagyis nem kellene megjönni. Viszont azon gondolkodom, hogy amióta a cérnásnál voltam, nekem azóta nem fást mensi előtt és közben a hasam. Nem értem én ezt. A senekem is fáj a szuriktól, pedig az előzőnél meg sem éreztem. Csak telne már le ez a maradék 1,5 hét. :?

Drukkolok Neketek nagyon, hogy sikerüljön! :)

Bea
 
 


Sonjus, nem tudom hogy menjek-e vérvételre, ezen még nem gndolkodtam. A teszten már igen, de azt meg nem merek csinálni, mert ha esetleg negatív lenne, akkor sem hagyhatom abba a szurit meg a gyógyszert addig, amíg a dokni nem mondja. És sokkal nehezebb lenne úgy szuriztatni magam, hogy negatív a teszt.

Bea
 
 


Beus!
Nem tudom miért számoltam úgy, hogy neked már most hétfő (11.10.) a teszt ideje! :shock:
De így, hogy írod, hogy még 1,5 hét, akkor az még arrébb van!
Szerintem, a vérvétel egyébként sokkal tutibb, mint egy teszt.
 
 


Beus? helyzet?

Én ma 7. alkalommal is ... :)
viszem az előző havi hőmet, hátha érdekli a dokinénit :)
 
 


Sziasztok!

Úgy döntöttem, nem megyek vérvételre, kivárom még ezt az egy hetet. Vasárnap tesztelek, hétfőn meg irány vissza a doki. Hétvégén volt nálam a barátnőm, aki gyógymasszőr és természetgyógyászattal foglalkozik, és odatette a kezét a hasam fölé, és azt mondta, hogy 2 kis lelkecske van bennem. :) Háááát, kíváncsi vagyok, eltalálta-e. Vasránap fogok tesztelni, hogy ha esetleg nega lenne, akkor vasárnap jóóól ki tudom magam sírni. :?

Egyébként annyit érzek, hogy a számnak elég furcsa íze van. :? A szagokat elég intenzívnek érzem, és hőhullámaim vannak, néha majd elájulok. De ezek lehetnek szerintem a gyógyszerektől is.

Bea
 
 


Beus!
Drukkolok nagyon :)
 
 


Megvolt a 7. :)
Megint nagyon kedvesen mosolygott a doktornő, miután megnézte a pulzusom és mondta, hogy nem szúr a hasamba, ne szedjem a piros mensire való kapszulát :) Még az arcomat is megsimogatta néha, mikor kicsit felszisszentem :) Most egyik szúrás sem fájt nagyon!
Megmutattam a hőgörbém, de annyira nem izgatta :) volt, hogy fejjel lefelé tartotta :) szóval abból csak én látok ki dolgokat :)

...és most várunk :)

(hogy mit össze mosolygok itt :) )
 
 


majdnem elfelejtettem!
Kaptam ajándékba egy pici üvegben, valami zöld löttyöt, hogy minden esete kenjük be a derekam :shock: de hogy miért, azt nem tudom, de mi kenjük :lol: mert megérdemlem :lol:
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: