Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nekem azt mondta a dokim, hogy még a 43 éve alatt nem találkozott ennyire hátra hajló méhhel.

Ehhez képest a fiam a 2. próbálkozós hónapban összejött, aztán a tesó az elsőben!
Soha nem volt semmi gond vele!

Gyors babásodást Nektek!!
Vendég
 


Szilvia,

hááát...nem tudom,félek,hogy inkább akkor volt pé :(
Nem hőmérőzök,mert egy időben csináltam,és mindig lelombozott,hogy megjött,mert a hőm csak a vérzés meglétekor ment le,nem mensi előtt.Így mindig biztos voltam,hogy na,most,aztán mégsem.
Most meg a kutya felugatná a házat,mert ha észreveszi,hogy ébren vagyok,már indul sétálni,nem lazsálhatok :D

De köszi a drukkot 8)

Kacika,

ez igen.Gratula a gyerkőcökhöz.Azért nem értem,minek még stresszelni ezzel a hátrahajlós dologgal is a nőket ....:roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Sziasztok!

Syl,
hajrá következő ciklus! :P (Barátcserje- ez csepp vagy tabletta? Hol veszed?

Enis,
azért szurkolunk!!! :P

Szilvia,
Nálad mizu?

Kacika,
így kell ezt csinálni!!! :D (bár nekünk is menne...)

Nálam annyi, hogy a buzgó házidokinénim csináltatott 3., 16, 23. napi vvtelt. Minden téren gondok vannak!!! FSH rettentő magas a 3. napon (17,4, mikor 4-13 mU/ml a normál), prolaktinom is az egekben...FSH-LH arány megint nem jó...Egyedül a pajzsmirigyem javult, ez rendben :P - tehát papír szerint nekem nincs PÉ-m! :shock: - pedig van nyák, van ovus fájás, úgyhogy nem ééértem...homorú vok :cry: ...

 

 
 

Tillidian:Agnus Castus a neve.Ezek homeopátiás bogyócskák,a nyelv alatt kell elolvasztani belőle napi 2X5 szemet!Egész cikluson át!
Itt hozattam a helyi gyógyszertárba 1300.-ba került és kb.2 havi adag!
Amúgy a babatervezők otthona.hu-n találtam rá.

Kép

Kép
 
 


Syl,
köszi, utánanézek! :)

Ma 9-től chat a blogon, jöjjön, aki ráér! :)

 


Tilli!

Köszi hogy gondoltál rám... Háááát. Ma reggel pozi lett a tesztem! Tudom még nagyon korai, csak kedden kellene megjönnie. De remélem minden okés lesz....

Sajnálom a rossz eredményeket... Mióta is szeded a metet??? Szerintem kell neki ám kis idő, míg rendesen hat...
Amúgy piri ügyileg hogy állsz???

Enis! veled mizu???

Kép
 


Szilvia,
ez fantasztikus hír!!! :P Halk gratula!!! Vigyázz nagyon Magatokra!!!

(Sajna nekem csütörtökön megjött, ahogy szokott ...annyira szeretnék már én is pozitív tesztet produkálni!!!! :roll: - sajna a munkahelyem is kibírhatatlan, jó lenne helyette itthon babázni...)

Mindenkinek ölelés!

 


Szilvia:Gratulálok! :D
Mennyi idő alatt jött össze?Szedtél valamit ebben a hónapban?

Kép

Kép
 
 


Szilvia :D

De jóóó,gratulálok!!!!!!!
Problémamentes,boldog babavárást kívánok :D

Nekem még van 1 jó hetem a mensiig,de van egy olyan érzésem,hogy megjön.Csak mert minden olyan,mint máskor.Nem tudom,mit várok,egy kis jelet vagy bármit,ami azt mutatja,hogy most ez a hónap más....Nálad volt valami előrejelzés?

Ma viszont a férjem azt mondta ne törödjek annyit ezzel,hiszen van már egy gyerekünk :shock: :roll:
Ő is szeretne még egyet,természetesen,de nem hajlandó egyfolytában erről beszélni. :evil: Kissé elképedtem,mert ő mondja minden hónapban a lányunknak,hogy nemsokára kistesója lesz :? Pasi :x

Tilli,
sajnálom :cry: Ez tényleg érdekes,hogyhogy nincs pé,ha van nyák?
Én azt hittem mindig,hogy ez a bizonyítéka a pé-nek. :?
Nem hőmérőz(tél)öl?A hő szerint van pé?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Rosszul fejeztem ki magam,szóval azt hittem,hogy a nyák IS a peteérés bizonyítéka :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Enis,

nyák is van (10-13. napig) és a hőmérő is mutatja: aszerint a 16. napon volt pé-m...csak a hormon - vérvételek szerint nincs...(3., 16. napi, a 23. napi eredményére még várok)...nem tom, mi van, majd az endokrinológus megmondja... :roll:

Pasik... :? (nálunk nem is olyan rég Apa még azt bizonygatta, hogy válasszam már külön a "gyerekprojektet" a szextől, mert az egyik lelki, a másik testi történés... :shock: na tessék! Az én pasim is hiányzott aznap biológia órán :? :lol: )

Syl,
Te hogy vagy?

Szilvia,
mikor mégy vvtelre? :P

 


Tillidian:Holnap megyek dokihoz ciszta nézésre.Meg nem tudom amúgy hová fog küldeni,holnap derül ki minden!

Kép

Kép
 
 


Helló!

Tillidian! Köszi.. Sajnálom hogy jött piri.. majd a kövi hónapban.. Bár gondolom ezt már unod. Próbálj te is kikapcsolni, nem görcsölni a témán..
Ma akartam a házidokival iratni beutalót hcg-re, de ő már nem írhat. Így holnap hívom is a nődokimat, aki sajna kicsit messze van, és kérek időpontot tőle.. De szerintem az 5. vagy 6. hét előtt kár mennem. Szeretném látni egyből a dobogó szivecskéjét..

Syl! A májusi vetélésem utáni első éles hónapban jött össze mákszemünk, clostit szedtem ebben a hónapban. meg e-vitamint, folsavat, bromcriptint, meg a merckformint.. Szorítok neked, hogy ne legyen cisztád!!! Hanem helyette petécskéid, amik növekednek.. Remélem ebben a hónapban nektekis sikerül és együtt örvendezhetünk az uh képeken!!

Enis! Köszi neked is.. Nyugi, attól még hogy nem érzel semmit, simán lehetsz terhes.. Nekem peteérés utáni hétben kezdett szurkálni a hasam. Ezenkívül nem sok tünetem van. Bár étvágyam az jobb.. Néha kicsit szédülgetek.. Ennyi. És megy a drukk hogy jövő hétvégén +++++ legyen a teszted...

Kép
 


Tillidian,
eredmények még nincsenek meg?Endokrinológushoz mikor méssz?Tényleg nagyon kíváncsi vagyok,mit mond erre a van pé,mégsincs dologra :roll:


Szilvia kismama :D
mikorra kaptál időpontot?

Szerintem én már nem tesztelek.Tegnap óta majd leszakad a derekam,hasam,melleim fájnak :cry:
Szerencsére nincs itthon tesztem :D , nem is költök rá ebben a hónapban :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Sziasztok!
A ciszták eltüntek! :D De így is lesz laparoszkópia!Csak még nem tudom mikor!Kedden megyek dokihoz a 14.cn-en tüszőnézésre!

Enis:A tüneteid nagyon jók!!! :wink:

Kép

Kép
 
 


Syl,

de jó :D Majd feltétlenül számolj be a tüszőcskékről :D

Álmomban terhes voltam és éreztem a magzat mozgását :D Jól esett a lelkemnek,úgyhogy Tilli,ez lelki történés,mégiscsak igaza van a férjednek :lol: :lol:

Kb.2 hónapja meg álmomban megjelent előttem egy nagy száj :lol: ,amely szótagolva mondta,hogy "nem vagy terhes" :lol:

Kezdek bedilizni,és még csak ez a 3 vagy 4. hónap amióta élesben próbálkozunk.Mi lesz még itt :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Enis, drága vagy a megszólításod miatt. Képzeljétek, tiszta gyagya vagyok, már a hasam is kitolom, hogy mindenki lássa hogy terhes vagyok. persze még nem látni semmit...
Sajnos csak nov. 4.-ére kaptam időpontot. Vagyis hát azt mondta a doki hogy 6 hetesen menjek. De addigra legalább látjuk hogy minden okés-e.. Nagyon bízom a picikénkben..

Remélem hogy amit álmodtál az hamarosan be is fog következni (mármint hogy terhes vagy)

Kép
 


Szilvi,

jó az,akkor legalább biztosat tud mondani,minek idegeskedni ,ha most még esetleg nem látni semmit :D
A lényeg,hogy ott van az a kis valaki :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Enis, hát remélem hogy minden okés.

Még mindig jobban örülnék ha hánynék mint a lakodalmas kutya, de sajna alig van tünetem. De valahogy belül mégis nyugodt vagyok...
Azzal csak úgyis rosszat tennék, ha rágnám a párnát...

Na és veled mizujs??? Cicifájás az jó jel ám.. Druuk, drukk!

Kép
 


Velem semmi,várom pirit :)
Cicifájás az nálam csak a szokásos tünet..... :roll: mármint a mensi előjele :D

Most jelenleg hulla vagyok és nem vagyok letörve,hogy megjön,ugyanis totál kikészített a 4 hónapos,8 kg-os keresztlányom egész napos ölben tartása :?
Holnap biztosan már másképp látom majd a dolgokat 8)

Többiek :?: Nagyon eltűnt mindenki,mind elutaztatok :?: :?:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Enis:Húha,a keresztlányod 4 hósan szép súlyban van!

Mikorra nem várod pirit?

Kép

Kép
 
 


Mára 8)
De már az este is kissé elszíneződött a vécépapír(bocsi),úgyhogy tuti útban van :?

Nálad holnap tüszőnézés,jól emlékszem?Hátha szükség sem lesz már a laparra :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Enis, sajnálom pirit.. Örülök hogy nem vagy elkeseredve... De kövi hónapban remélem követsz!!

Syl, ma mész dokihoz!! Akkor drukkolok hogy csupa szépet lássatok!!

Kép
 


Enis:Nem bizti,hogy ebből még piri lesz neked!Hátha nem! :wink:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok,
megjöttünk hétvégézésről! :P

Enis,
az álmod jót jelent! :P (Nekem a múltkor azt mondta egy aura-látó, hogy majd álmomban bejelentkezik a baba, ha itt lesz az ideje...Legyen igaza! :lol: )

Szilvia,
kitartás, lesznek tünetek!!! :lol:

Syl,
eltűntek a ciszták? Ez fantasztikus!!! Hajrá tüszőnézés! :P

Nálam: ma-holnap PÉ-szerintem, így rágyúrunk ismét a kistesóbaba-dologra! :lol:
Nov 6-án megyek endokrinológushoz, majd csak mond valami okosat... :roll:

 


Hát lányok,itt is van már piri néni :D Nem tisztelem annyira,hogy nagybetűvel írjam a nevét :lol:

Azért köszi a drukkokat,elteszem következő hónapra,de azt sem bánom,ha decemberben jön össze.Remélem akkor az ünnepek miatt többet leszünk majd együtt :oops:

Tilli,
hajrá!!! :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Syl,

neked már többször akartam írni,hogy annyira szép a lányod....minden alkalommal alaposan megnézem.Gyönyörű :D
Ez mikori kép?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Enis:Köszönöm a dícséretet! :D Amúgy pár hete csináltam ezt a képet róla!

Kép

Kép
 
 


Helló!

Rég volt erre valaki!

Mizujs veletek??
Tilli, te hamarosan tesztelhetsz?? Szorítok neked!

Enis, piri elmúlt már ugye??

Kép
 


Szilvi,
igen.Végre...
Hogy vagy? Hányás továbbra is elkerül?

Most azt találtam ki,hogy idén már nem figyelem mikor van pé-m.Ha jól emlékszem ebben a hónapban pont arra a hétre esik,mikor elutazunk a rokonokhoz :evil:
Ott meg semmiképpen nem lehet együtt lenni,főképpen mert a lányunk is velünk lesz.Úgyhogy ezt a hónapot szeretném inkább átaludni
:lol:
Rossz érzés tudni,hogy biztosan nem lesz semmi ebben a hónapban(sem) :?

Tili,
tényleg?Figyeltem,de nem láttam vonalzót,de ha tesztelned kell,drukk :)

Többiek,
mindenki jól van?Ideje lenne már végre valakinek követnie Szilvit 8)
Az utóbbi időben férjem 3 olyan haverjának barátnője vár gyereket,akiket sosem tudtam volna elképzelni apaszerepben.Mindig hangoztatták,hogy ők élni akarnak,meg "hülye aki gyereket csinál".Most meg annyira örülnek és várják a picit.Kicsit megszakadt a szívem :? Nem vagyok irígy,csak .....de ti biztosan értitek.Egyből összejött mindhármuknál :)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Enis, ne add fel előre a hónapot. Rokonoknál sehogy se tudjátok elkapni egymást?? :wink: :oops:

Ne is figyeld a pé-t, csak szeressétek egymást amikor úgy érzed!!

Jaja lányok, gyerünk kövessetek a babásodással!

Tilli, szorítok a teszthez!! Mikorra is küldjük a ++++++ hullámokat??

Csajok, holnap megyek a dokimhoz! Kérlek drukkoljatok hogy minden okés legyen és lássunk valamit már..

Kép
 


Szilvi:Holnapra megy a drukk ezerrel!+++++++++++++++++
Te meg majd hozzál képeket! :wink:

Kép

Kép
 
 


Szilvi,

gondolok rád ma,remélem minden rendben lesz,és ezután már nyugodtan élvezheted a kismamaságot. :D
És igen,várjuk a képeket 8)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Sziasztok!

Arik vagytok hogy gondoltatok rám.
Sajna képem nincs, nem is csinált uh-t a doki. Csalódtam kicsit, mert azt hittem ez meg fog nyugtatni. De még mindig izgulok, és csak 3 hét múlva néz meg uh-n..
Addig kefét fogok rágni. Vagy elmegyek itt egy dokihoz hogy nézzen meg.. Úgysem bírom ki addig..

Veletek mi a helyzet?? Tesztek??

Na megyek dolgozni (bár inkább aludnék)
Sziasztok!

Kép
 


Szilvi :shock:
én is elmennék más dokihoz egy uh-ra...3 hét az nagyon lassan telik ilyen esetben.Addig bizonytalanságban lenni az kicsit sok :?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Mármint úgy értem,hogy uh után megnyugodnál :oops: Megint nem tudok fogalmazni :oops:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Velem semmi különös,még csak a 22.cn-n vagyok!

Kép

Kép
 
 


Amúgy annak idején nekem is a dokim magánba,neki sem volt uh-ja,csak kézzel vizsgált és megállapította a terheséget és utána vagy 2 hét múlva mentem a kórházba uh-ra!
Nyugi,ne idegeskedj ezen,csak pozitívan! :wink:

Kép

Kép
 
 


Lányok, köszi a bíztatást. Azért szerintem hétfőn fogom magam, és elmegyek az sztk-ba...
De én azt nem értem, hogy egy uh nem alapfelszerelés egy rendelőben? A mai világban?? Ráadásul szerintem nagyon sokat kér egy vizsgálatért...

Syl, megy a drukk neked. Nem lh teszteltél most??

Kép
 


Nem ,nem csináltam már napok óta Ih-t!

Kép

Kép
 
 


Hahó!

Betegeskedtem, elkapott v,i vacak kalici-féleség :evil: ...

Aranyosak vagytok,
de olyan jót mulattam, mikor felmerült, mikor tesztelek? :lol:
Bocsi, de már nem szoktam :lol: (márciusban lesz 6 éve, hogy babára gyúrunk, eleinte lelkesen tesztelgettem, de úgy döntöttem, nem szennyezem fölös tesztekkel a környezetet...úgyis fogom tudni, ha jön a babuci, ugye? :wink: )

Még sontánkodunk 1 hónapot (syl, én a 21. napon vok ma :wink: ), utána indul a lombik...

Szilvia,
légy egészen nyugodt, minden rendben lesz a Babáddal!!! :P

Enis, Syl,
egyszer a mi időnk is eljön!!!! Tudom!!! :wink: :lol:

 


Enis,Tilli:Mizus veletek?

Nekem mától új hónap,mivel délután megjött!Ez van! :(

Szerintetek érdemes Laparoszkópiát csináltatni?Mert gondolkodom nagyon rajta!

Kép

Kép
 
 


Syl,
nekem tegnap jött meg! :? - a végén még egyszerre leszünk kismamik! :lol: jó lenne...

Enis
???

Szilvia,
minden ok?

(jövő pénteken megyek inzulin és pajzs- kontrollra, dec 5-én konzi a Kaáliban. Ez az utolsó spontán hónapunk, ha nem jön be (egy éve volt rá), akkor decemberben indul a fogigátló, januárban a 3. lombik)

 


Tilli:Hú,akkor nagyon szorítok értetek,hogy ne kelljen lombikra mennetek megint, és még az éven spontánba sikerüljön Mikulásra! :wink:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok! Tillidan, írtam neked privit. lehet, hogy nem láttad.
Puszi Brumi
Vendég
 


Sziasztok!

Nálam most volt pé,férjem nem volt itthon,bár mindegy lett volna.
Én is átestem a hányós,hasmenős víruson :cry: 2 napig nem bírtam felkelni az ágyból,ma mondhatom,hogy jobban vagyok .Évek óta nem voltam még megfázva sem. :)
Sajnálom,akinek megjött :(

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Sziasztok!

Brumi,
tényleg nem olvastam, röstellem :oops: , de mindjárt válaszolok! :P

Enis,
fránya vírus! :evil: Örülök, hogy jobban vagy! Apa merre kórincál?

Syl,
biza, az jó lenne! :roll: :D

 


Sziasztok!

Syl, Tillidian, sajnálom pirit!
Syl, én is voltam márciusban laparon. Szerintem nem vészes, és legalább megtudod hogy odabent minden okés... Ha a dokid javasolja, menj bele szerintem.. Aztán jöhet is a bébi!! Olyan gyönyörű különben a Réka lányod!

Tilli, de miért kell fogigátlót szedned? Bocsi, de nem értem. Amúgy diétával hogy állsz? Gyógyszert is szedsz ugye, ha jól emlékszem.. És nem hat?

Rólam annyit, hogy szerdán egész délelőttömet az sztk-m töltöttem, mert szerettem volna látni, hogy hogy van a pici babánk. És minden rendben, 8,7mm volt az édes, és vert az icipici szíve.. Olyan érzés öntött el, amit szerintem csak egy anyát tud.. Annyira boldog voltam.. Aztán másnap már elkezdtem aggódni, hogy remélem továbbra is növekedik szépen és egészséges lesz..

Szorítok mindenkinek, hogy karácsonyra szép babás teszttel jöjjön!!

Kép
 


Most csak gyorsan,mert rohanok :oops:

Szilvi,
szívemből gratulálok :D
És ne aggódj,most már biztosan minden rendben lesz :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Sziasztok!

Szilvia,
gratula! :P Vigyázz magatokra!!!!!

A fogigátló a lombik stimuláció része: 1 hónapig kell szedni, hogy leálljanak a petefészkek, így tudnak a szurikkal egyszerre beérő tüszőket létrehozni a köv. hónapban!
Diétával kínlódom, Merckformint szedem, jövő pénteken inzulin, pajzs-kontroll...

Enis, Syl,
Nektek is a legjobbakat!!!

 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron