Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kerestem ez a témát a Babaneten, de mivel nem volt, gondoltam, felvetem ezt is társalgási ötletként!
Sok cikkben lehet olvasni arról, hogy a hátrahajló méh megnehezítheti a teherbe esést. Itt is egy olvasnivaló erről:

http://www.patikamagazin.hu/index.php?cikk=8667

Ha hátrahajló méhed van, mik a tapasztalataid? Féjdalmasabb a mensi? Nehezebb teherbe esni? Ha sikerült, variáltál valamit a testhelyzettel?

Üdv, Till

 


Szia Till!

Nekem a legutolsó vizsgálaton szólt oda a doki,hogy ja,és hátrahajló a méhe,nehezebb lesz a teherbeesés.Azt tanácsolta amit a cikkben is ír,hogy aktus után feküdjek hasra.

Kissé furcsállottam,hogy soha nem mondta még egyetlen doki sem,mert gondolom nem egyik napról a másikra lesz egy méh hátrahajló. :roll:
3x voltam terhes,ebből 2 vetéléssel végződött,de mindig első alkalommal sikerült.És akkor még nem tudtam erről,ugye,így nem hasaltam soha :lol:
A mensi egyáltalán nem fájdalmas,nekem legalábbis.

Neked is hátrahajló a méhed?(gondolom azért érdekel a dolog)Nehezen fogant meg a fiad?
 
 


Szia Enis!

Biza, nekem is ilyenem van! :?
Nálunk viszont más a bibi...

Manóm ciklusának elején választottam egy dokit a Péterfiben, majd közöltem, hogy babát szeretnénk. Azt mondta, hogy "Hajrá, de valszeg nehezen fog összejönni, mert hátrahajó méhe van"...de 2 hét múlva kopogtattam az ajtaján vigyorogva, a kétcsíkos teszttel! :P

Nálunk ott a gond, hogy Manó óta másodlagos meddőnek lettünk nyilvánítva...ja, és ismeretlen eredetű a dolog, most készülünk a 3. lombikra október körül...Holott lehet, hogy tényleg csak a hátrahajlás miatt nem jön össze? Vagy valamit nem jól csinálunk? :roll: :? :lol:

A hasra felvés nekem is új (én sem hasaltam még), de most kipróbálom! :lol:

Azt írod, 3x voltál terhes! Sajnálom a vetéléseket! :cry:
De akkor ha jól számolok: van már Babód? :P

 

 
 

Igen,már amennyire babónak lehet nevezni még egy 11 éves kiskamaszt :lol:
Ő az első terhességemből született :D utána volt 2 vetélésem.Jó ideig nem akartunk többet próbálkozni sem a csalódások elkerülése végett,ugye az idő meg tellt és most jött rá a férjem,hogy tulképp ő még szeretne egy gyereket.Most viszont az a problémánk,hogy ő rengeteget utazik(néha én is)munkaügyben,így meg szerintem sosem sikerül "összehoznunk" valakit :lol: :roll: :?
Mondjuk még dokinál nem jártam ezügyben,arra is gondoltam,hogy talán mégsincs minden rendben nálam :roll: ,mert nem vittük azért túlzásba a védekezést,mégsem maradtam terhes.Másnak meg ugye egyetlen alkalom is elég :cry:,meg amúgy mindhárom volt terhességem egyből összejött.Hiába..öregszem :lol:

Sajnálom,hogy nálatok is gond van.Hogy őszinte legyek én nem hiszem,hogy a hátrahajló méh ennyire nagy problémát jelentene,valahol olvastam ilyen nők tapasztalatait és mindenkinek nagyon hamar összejött a baba .
 
 


Enis,

gratula a kiskamaszhoz! :P
Bizony, nem árt gyakrabban találkozni Apával! :wink:

Igazad van, a hátrahajlás önmagában biztos nem nagy hátráltató, talán nehezebben jön létre a terhesség (ez sincs így feltétlen, mert Nálatok is, és nálunk is Manónk ugye első próbára jött...)

Most próbálkoztunk a hasonfekvéssel, de ez a ciklus sem a kistesó hónapja (asszem a 73. volt :cry: ), tehát más lehet a gond...

Nagyon szurkolok, hogy Nálatok is legyen tesóbaba! A "Nagy" várja? Szeretne kistesót?

 


Till,
köszi :)

Jaj,sajnálom,73,hát...az sok :? Nem akarok még én is "belédrúgni",bocsi,nem így értettem,csak belegondolok milyen lehet ennyit várni.....iszonyatosan nehéz,gondolom.
Nálunk a 2 vetélés után egy időben csak én szerettem volna,a férjem meg nem :( ,elég nehéz volt feldolgozni,mire meg beletörödtem,a férjem gondolta meg magát.
Nálunk ez a 3. hónap,mikor tudatosan "dolgoz(nánk)unk"rajta,csak hát havi 2-3 együttléttől mit várhatok?! :cry: :?
És hülyeség,hogy ennek ellenére a ciklusok végén még reménykedek :roll: ,noha tudom az eredményt :?
 
 


A lányom sosem vágyott testvérre..mostanig.Naponta szóba hozza..ugye nem kell mondanom milyen érzés ez nekem?Merthogy talán soha nem tudom teljesíteni a vágyát :cry:
És nálatok mit szól a Nagytesó? :)
 
 


Most látom,hogy pár dolgot leírtam már régebben is...bocsi :oops: késő van már :x
És bocsánat a sok "nálunk" miatt is :oops: :roll: :evil:
 
 


Enis,
talán így egy picit könnyebb, ha a lányod eddig nem ácsingózott tesóbaba után... Manóci már 2 éve naponta mondogatja, és este imádkozik érte a Jóistenhez (ezt saját maga találta ki!), hogy adjon neki kistesót! Először a szívem szekadt meg érte, mostanra valahogy túltettem magam...De nálunk hisztik vannak: ha nem engedem, hogy átjöjjön a 2 szomszédgyerek, rámvágja az ajtót, és kiabál, hogy bezzeg ha kistesója lenne, nem kéne a szomszédokkal játszania...Eléggé tanácstalan vagyok! A kineziológusom (mert oda is járok, hogy valahogy oldjam ezt magamban) szerint ezek nem Manó érzései, csak visszatükrözi, amit én kivetítek rá...hááát, nem tudom...Nem könnyű!

 


Lehet benne valami...a lányom is azóta vágyik tesóra,mióta többször hallott minket beszélni róla :roll:

Azért igyekszem,hogy ne ez a téma legyen egyfolytában az eszemben,mert az évek gyorsan telnek,és végül rájövök talán,hogy nem örültem a már meglévő gyerekkel kapcsolatos dolgoknak. :wink:
Néha rámtör a szomorúság,de szerencsére hamar túlteszem magam rajta :) és azért így könnyebb,ha már legalább 1 gyerkőc van.Sokan vannak akiknek ennyi sem adatik meg :cry: Hálát is adok érte a sorsnak :P (kisebb korában egyszer azt mondta,hogy örül,hogy engem választott anyukájának.Kell ennél több? :D )
 
 


Bizony, igazad van!

Tényleg azt kell értékelni, amit kapott az ember! Nekem is sokszor kell magam visszarángatni a talajra, hogy itt van mellettem Manó, aki nem egy depis anyukát érdemel, és most kell meglélni az Ő gyermekkorát, nem később emlékezni csak, hogy milyen lett volna, ha...

Akkor Ti is régóta vagytok együtt a Pároddal! (Mi 15 éve, most vagyok 34.)

Ami a hátrahajló méget illeti:
most ebben a hónapban kipróbáltam a hason fekvést, csak hogy erről is legyen tapasztalat! :lol:

 


Igen,13 éve vagyunk együtt,most vagyunk mindketten 32 évesek :D
Én egyszer feküdtem hason,de mikor mégis megjött abban a hónapban,mérges lettem :twisted: (milyen butaság,mert ugye ez azért nem garantálja a sikert :D )és azt mondtam soha többet :lol:
De majd bevetem még,nehogy már ezen múljon.Amúgy is imádok hason aludni :wink:

Akkor te sem futsz ki az időből ami a kort illeti.Ez jó,előbb-utóbb azért biztosan sikerül(optimista vagyok amúgy :lol: ),sokan a barátnőim közül még 35 évesen sem gondolnak gyerekre :shock:
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok, én is csatlakoznék hozzátok.
Mi kb. másfél éve szeretnénk kisbabát a férjemmel. Négy hónapja össze is jött, de sajnos a 7. héten elhalt szegénykém.
Nekem már nagyon sok orvosom volt, aki vizsgált, eddig senki sem mondta, hogy hátrhajló lenne méhem.
Viszont a múlt héten voltam egy új dokinál (remélem már nála fogok szülni), és ő említette, hogy kicsit hátrahajló a méhem. Érdekes, hogy ezt eddig senki nem mondta. Na mindegy.

Tillidia, köszi a cikket, elolvastam.. Tehát köv. hónaptól hajrá hason fekvés.. De én olyankor azt veszem észre, hogy könnyebben távoznak a kiskatonák..

Drukk mindenkinek!!
 


Szilvia!

Részvétem a babád miatt!!! :cry: Remélem, már jól vagy!
Ha a baba meggondolta magát, az biztos nem a hátrahajlás miatt lehet! Néztek Nálad hormonszintet? (3. 16, 23. napon) Mert sárgatest-elégtelenség, progeszteron hiány okozhat vetélést!!!

Nagyon szurkolok, hogy gyorsan anya lehess!!! (Addig is gyere be néha a blogomra -"gyerebaba", itt alul - mi is lassan 6 éve várjuk a kistesót, és a sok okosságot a fejemből ide gyűjtöm :P )

ui: nekem sem jött be a hason fekvés :roll:

Enis,
Te hogy vagy? Rég jártam itt, sok volt a munka, de jövök mostantól :P

 


Ha már így vesszük a dolgokat,nekem sem jött be a hason fekvés. :?

Köszi,
hogy hogy vagyok?Hát ugyanúgy :( ,ráadásul most még egeydül is,férjemnek nem pont pé idejére kellett elutaznia? :cry: Ráadásul annyira érdekes,hogy eddig soha nem éreztem a pé-t,mostanában meg majd leszakad a hasam,és a váladék is egyértelmű :x
Szóval mikor már tuti lenne az időpont,nincs kivel összebújni :evil:

Szilvia,
én is sajnálom...de legalább már tudod,hogy képes vagy teherbe esni.Másnak az sem sikerül.Persze ez nem vigasz,ne érts félre,nem bunkóságból írtam.
Ha valaki,hát én is átérzem a helyzetedet :(
 
 


Hahó Enis!

Igazából kíváncsi lennék, valakinek bejött-e a hasonfekvés, mivel ugye orvosok írják, hogy ez egy megoldás (?)

ÓÓÓ, ezt sajna nagyon tudom, milyen az, mikor végre van Pé, de nincs Ember... :evil: Valahogy kényesztesd Magad, nálam (dühöngés utám) ez volt a módszer...Szurkolok a köv. hónaphoz!

Sokáig a szülés után nekem sem volt szerintem pé-m, - mensim volt, de ciklus közepén semmi jel a pé-re. Aztán elkezdtem tornázgatni, meg a sok hormonkezelés ugye megtette a hatását: most van... viszont minden 5. hónapom "extra": a 29-30 nap helyett 22-re jön meg, és komolyan mondom: a 6. napon értem a pé-t! :evil: Tiszta kavarodás! (terhes pedig szülés óta egy picit sem voltam...:( )

Októberi lombikot elhalasztottuk januárra: kiderült, hogy inzulin rezisztens vok (napi 3x500 gr merckformin + diéta) és alulmegy a pajzsmirigyem, szóval előbb rendbetesszük)

Enis,
tk. mi a gond Nálatok? Kivizsgáltak egyáltalán? (ha van időd, ugorj be néha a blogomra, ott gyűjtögetem az "okosságokat", ami az 5 és fél év alatt a fejembe szorultak :lol:

Szilvia,
vagy még?

 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok hogy válaszoltatok. És köszi az együttérzést..
Igen, úgy érzem már jól vagyok.. Néha jut csak eszembe, hogy hány hetes is lenne a bébi..

Enis, nyugi, nem haragudtam meg. Bár nem tudom milyen az ha már van gyereked, de ha vágysz még egyre, gondolom ugyanolyan rossz hogy nem jön.. drukkolok nektek hogy minél előbb jöjjön.. Tudod, most az a ternedi, hogy ne foglalkozzunk vele, és akkor jön a gólya..

Tillidian! Képzeld, nekem is IR-em van. Én is merckformint szedek, csak 3*1000mg-ot. Jobbulást! A pajzsmirigyre is szedsz valamit?

A hasonfekvés nekem nem is esik túl jól, úgyhogy nem fogom gyakorolni... Viszont mostanában tudjátok min jár az eszem? Azt tudjuk, hogy együttlét után ki kell a hugyhólyagot üríteni... Viszont ha gyereket akarunk, akkor ne kelljünk fel egy ideig.. Akkor most hogy kell a kettőt együtt csinálni???
 


Sziasztok!

Szilvia!
T is IR-es vagy? :oops: Hogy derült ki? PCOS-d is van?
Én is napi 3x500 merckformint szedek, pajzsmirigyre napi fél L-Thyroxin-t...pénteken megyek TSH kontrollra, meglátjuk, mit alakult 1 hónap alatt!

Sztem ha együttlét előtt mégy wc-re, utána lazán-könnyedén kibírod, ha nem pisilsz! Én mindig így szoktam, van, hogy utána el is alszom...hason fekvés nálam sem jön be, legalábbis "eredménye" nincs :roll:

Kezelnek most valahol?

Enis, remélem, jól vagy! :P

 


Tilli,
igen,kivizsgáltak jó pár évvel ezelőtt :roll: Minden rendben volt(még,akkor,azóta ugye ki tudja).
De igazából ezek alatt az évek alatt nem akartunk még egy gyereket,az elhatározás mindkettőnk részéről csak most született meg,kb 3 hónapja.(addig vagy csak egyikünk szeretett volna,vagy csak a másik)
Ennek ellenére az elmúlt évek "sikertelensége" azért tűnik furának,mert bár nem akartunk gyereket,megszakítással védekeztünk,és mint tudjuk,az nem nyújt 100%-os biztonságot.Bár...lehet az én férjem extra ügyes :lol:

Szilvia,
ki KELL a húgyhólyagot üríteni?Úgy érted így kellene,vagy neked kell utána pisilned?
Én sosem szoktam utána wc-re menni :oops:

Tilli,
január egy szuper hónap..új év,új kezdet. :wink:

Azért úgy néz ki,hogy ez a hasonfekvés is egy szemfényvesztés. :roll: Elméletileg van benne logika,de a gyakorlatban senkinek nem jön be??Bár..képzeld,ha mindenki egyből terhes lenne egy kis hasonfekvés után.Jó is lenne... 8)
 
 


Enis,

voltál HSG-n is? Esetleg hysteroszkópián? APC?
Nem akartok újra nekiindulni "hivatalosan" is?

A hasonfekvés szerintem is humbug, ebben a hónapban inkább "gyertyázni" fogok :lol: - ki tudja, hátha most??? :roll: :lol:

Szilvia,
Téged vizsgáltak valamire?

Én holnap megyek TSH (pajzsmirigy) kontrollra a Mens Mentisbe, meglátjuk, mi alakult...

(holnap este 9-től chatelünk a blogomon, gyertek!)

 


Sziasztok!

Sajnos nekem ma este vendégeim lesznek,így kimaradok a chatelésből :(

Hát....félek semmi értelme nem lenne a kivizsgálásoknak,ugyanis néha a párom hetekig külföldön van, nem egyfolytában,de hétfőtől péntekig tuti.És általában pé idején nincs itthon.
Mondjuk most a 3 hónapból egyikben itthton volt pé-kor,de tudtam én,hogy nem vagyok annyira szerencsés,hogy össze is jöjjön. :?

Azért valahogy nem vagyok emiatt nagyon elcsüggedve,mert látom mások majd' minden nap együtt vannak,mégsem jön a baba.Szóval nem csak ettől függ(na jó,akció azért szükséges hozzá

:lol: ),de pl egyik barátnőmék 4 évig próbálkoztak,aztán a csaj elutazott a gyerkőccel egy hónapig a nagyszülőkhöz.1x látogatta meg őket a férje :lol: -és a kistesó már 4 hónapos.
Nem is gondolta,hogy terhes,azért ment dokihoz,mert azt hitte valami baja van 8)

Ne értsetek félre,kivizsgáltatnám magam,nem ezt tartom feleslegesnek,de ha azt mondaná a doki,hogy most mindent bele és a férjem nincs itt,akkor csak még rosszabb lenne,tudni biztosan,hogy még egy esélyt elszalasztottunk :cry:

Amúgy én olvasgatom néha a blogodat :wink:
 
 


Gyertyázásra én is gondoltam :lol: ,de még nem próbáltam soha.
Azért elképzeltem magam,amint úgy alszom,mint a denevérek :D

Amúgy ti hogyan viselitek a sok kérdezősködést?Engem annyira nem visel meg a sikertelenség,mint ezek a kérdések,hogy "na,és ti nem akartok még egy gyereket?",vagy "mire vártok még,a lányotok már nagy".
De kaptam már pár sajnálkozó megjegyzést is"á,de már minek is,már túl nagy a korkülönbség" :twisted:

Mondjuk a családban ezt ugye meg tudjuk beszélni,de nem értem az idegeneknek miért fontos az,hogy én akarok még egy gyereket vagy sem?Nem is ez,hanem a bunkó kérdések? :cry:
 
 


Enis,
mindig ennyit van távol a párod? Nálunk is vannak időszakok, mikor turnézik (zenész), de van - pl. ez a hónap :wink: -, mikor rástartolunk! :P - Kétcsíkos tesztem ugyan nem volt 8 éve, de mindig szurkol az ember...

Jó kérdés! Eleinte (2005 körül) még rettenetesen megviseltek az ilyen faggatózások, de most találtam egy fantasztikus kineziológust, aki túlsegített ezeken! Pedig nem bíztam benne, mert voltam már más kineziósnál is, és pénzkidobás volt...Most ott tartok, hogy ha valaki rákérdez, mosolyogva elmesélem, hogy "képzeld, másodlagos, ismeretlen eredetű meddőségben szenvedünk, most lesz a 3. lombik...". Azt hiszem, a mosoly teszi, de így inkább kíváncsiak, szurkolnak és senki nem néz vagy nem sajnál le! Inkább megugrandó akadálynak, megoldandó feladatnak tekintem ezt a dolgot és megint tudok benne hinni, hogy sikerül! :P Csak idő kérdése!!! (rzelőtt képtelen voltam erre!)
A szomorkodásom csak annyi, hogy mindenkivel beszélhetek erről, csak a szüleimmel nem! Mereven elzárkóznak, de már ezen is túltettem magam :P

Megvolt a TSH kontroll, várom az eredményt! :P

Nagylányod bírja a sulit?

 


Sziasztok!

Bocsi, nem voltam pár napja...
Szóval nekem ciszták voltak a petefészkemen, csináltak laparos műtétet... Utána az én erőlködésemre csináltak terheléses inzulin vizsgálatot, és ott derült ki az IR. Metet szedek én is.
És az új nődokim (sok pcos betege van) még a prolaktinra is adott bromot, hogy ez nem árt, és segíti a teherbeesést.. Remélem lesz is hatása hamar.. :wink:

A kérdezősködések engem régen nagyon zavartak (még a próbálkozások elején), aztán már nem érdekel ki mit mond (sajnos azóta átmentem pár dolgon).. Ha megkérdezi valaki, hogymikor akarunk babát, annyit mondunk, hogy még egyenlőre nem, mert lakást újítunk, meg utazunk, stb.. Aztán vagy elhiszik vagy nem... De az engem hidegen hagy..

Tilli, mikor lesz TSH eredmény??? Ti most élesben próbálkoztok? Hányadik napon jársz?

Kép
 


Igen,mindig.
Azért mondjuk 1 hónapban egy hetet itthon van,néha kettőt,de legtöbbször olyankor mensizek :lol:

A lányom,igen,egyenlőre még szívesen megy suliba,az egyetlen rossz benne,hogy délutános :(
És a fiad? :wink:
 
 


Szilvia,
TSH eredmény már pénteken meg kellett volna jöjjön, holnap telefonálok, hogy küldjék már át, biztos elfelejtették (emilben szok jönni).
Igen, most spontánozunk, 12. nap van ma, a 10. naptól naponta próba-baba :lol: (próbáltuk már azt is, hogy 2 naponta pé-kor, most minden nap akciózunk :P - ) Apa valamiért meg van róla győződve, hogy a januári lombik előtt itthon összehozzuk...hiába, megrögzött idealista! Az sem tántorítja el, hogy már 5 és fél éve gyúrunk rá :lol: )

Nálatok hol tart a dolog?

Enis,
és ez mindig így van? Mármint a Párod sosem szünetel legalább 1 hónapot otthon? Jó lenne! :)
Fiam az első 3 hónapban kikészült, rászállt az egyik tanítónő - aki civilben alkoholista :twisted: . Épp szerdán volt egy kellemetlen beszélgetés: mi ketten, a 2 tantónő és az igazgató (nem apróztuk el :lol: ), ahol szemléletessé tettük, hogy elvisszük, ha nem alakul a helyzet! A kölök esténként sírt, hogy ő nem megy suliba! 3 hét után...Ezen a héten úgy kezelték, mint egy hímestojást, ami megint nem helyes, de most már talán kialakul...

Lányok, chat minden pénteken van 9-től, bármikor jöhettek! :P

 


Tillidian!

Megvan az eredményed? Tök jó lenne ha ebben a hónapban spontán összehoznátok egy bébit!! Az optimizmus sokat jelent ám!! Amikor én áprilisban terhes voltam, mondtam a férjemnek, hogy ebben a hónapban pedig terhes leszek.. És össze is jött. Igaz, nem sokáig örülhettünk neki... :cry:
De majd most. Még várjuk hogy elmúljon a mensi, aztán mindent bele. Ez lesz az első éles hónapunk a vetélés óta. És most még nagyon reménykedő vagyok...

Én nem is tudom hova tart ez a világ.. Az iskolákban milyen terrorok vannak.. Tanárok diákokkal, meg egymással... Mi lesz így velünk?? Nem is értem miért nem rugják ki az olyan tanárt, aki alkoholista..

Kép
 


Szilvia!

Hajrá, hatalmas drukk Nektek!!! :P

Sajna nem küldték a TSH-t, de holnap rájuk csörgök és kikényszerítem!!! :evil:
nagyon kíváncsi vagyok!!!

Nálunk még ma meg holnap tart az "akció", szurkolunk nagyon! :P

Iskolával annyi van, hogy ugrásra készen várunk. Az első alkalommal váltunk, ha kell...(a tanító közalkalmazottként kirakhatatlan! :twisted: Sajnos értek a KJT-s munkajoghoz, ilyen a törvény...)

Enis,
puszi Neked is!

 


Sziasztok!
Csatlakozhatnék hozzátok én is?
Nekem is hátrahajló méhem van,pár éve derült ki!A lányom több mint 1 év próbálkozás után jött össze,6 hónap closti szedésének köszönhetően!Most kistesót szeretnénk már januártól rajta vagyunk ,de még sajna eddig semmi!Már megint túl vagyok 6hónap clostin.Ettől a hónaptól már csak folsavat meg e-vitamint szedek,ja és barátcserjét.Pé után meg iszom majd a palástfüvet.
Én is hallottam erről a ahsonfekvésről,hát nem tudom? :roll:
Mi néha így, néha úgy csináljuk,de álltalába párnák a fenék alá és így maradok egy darabig utána fekszem hasra.

Kép

Kép
 
 


Syl,
üdv köztünk! :P
Gratula a gyönyörű Lánykádhoz! :P
Hajrá a kísérletezéssel!!! Egy a lényeg: nem szabad feladni!!! :P

Párna a popsi alá - ezt én is szoktam, de még nem lett eredménye...Neked anno hogy jött össze Réka? Volt valami extra testhelyzet abban a hónapban, mikor teherbe estél?
nekem nem! Én Manóval azonnal teherbe estem, csak simán háton feküdtem, semmi hókusz-pókusz...bezzeg azóta!!!

Szilvia,
köszönöm a kérdést, megvan a pajzsmirigy eredményem: TSH: 2.31 :P - ez már nagyon jó!!! Igaz, babásodáshoz az jó, ha 0, pár tized, úgyhogy még szednem kell a gyógyit!

Enis,
mizu?

 


Tillidian:Nem emlékszem rá sajna,hogy mikor Rékával teherbe estem,hogy akkor milyen testhelyzetbe voltam! :roll: De általába mindig párnáztam a popsi alá és ennyi meg egy idő után hasra feküdtem!
Tegnap derült ki,hogy két cisztám van a jobb oldali petefészkemen és valószínű,hogy laporoszkópiára küld!Hát eléggé bevagyok tojva miatta! :?

Kép

Kép
 
 


Syl,
laparom még nem volt, a lányok azt mondják, túlélhető...
Ne izgulj, és legalább kiderülnek a "turpisságok"! Mikor lesz?

 


Tillidian:Azt még nem tudom!Most meg kell várni,hogy megjöjjön,aztán visszamenni a nődokihoz,hogy megnézze van-e még ciszta.és ezután küld majd!
Az aggaszt ezzel kapcsolatban a legjobban ,hogy tényleg igaz lenne,hogy a lapar után 3hónapig szünetet kell tartani a baba"gyártásban"? :roll: Ja és talán 3 napot bent is kell maradni,húúú az nagyon húzós lenne,mert Réka nagyon anyás!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Tillidian! Köszi a drukkot.
Örülök hogy azért jó lett az eredményed. Ha szeded a gyógyszert, biztos lesz még jobb is. Mostmár kell jönnie a bébinek!!

Syl, remélem a mensivel távoznak a ciszták, és nem kell műtét. Nekem egyébkéént volt laparom márciusban. Ne félj tőle, nem kell. Fél óra volt az egész (műtőbe be, altatás, műtét, ébresztés, műtőből szobába vissza). Legalább alszol egy mélyet... Után a lábadozás se volt olyan rossz.
Nekem azt mondta a doki hogy 3-4 hetet várjunk a szexxel, és nem lesz baj ha összejön a baba utána. Hát nekünk sikerült is az első hónapban. Csak sajna el is ment a drága.. Lehet hogy mégis korai volt..

Drukk mindenkinek!

Kép
 


Szilvia:Sajnálom!
És azóta nem sikerül nektek a bébi?Szedsz valamit?Veletek mi a gond,tudni?
És a műtét után mennyivel jön meg és meddig tart?

Kép

Kép
 
 


Syl!

Ez az első éles hónap a missed ab óta. Remélem már ebben a hónapban sikerül a baba és egészségesen meg is születik..
Azt nem tudjuk miért ment el a bébi áprilisban. PCOS vagyok + IR. Valószínűleg ez volt a vetélés oka.. Páromat még nem viszgálták.

Nekem a műtét után nem jött meg, mert terhes lettem. De volt kis barnázgatásom, tehát úgy számolom, hogy a műtét után öt héttel lett volna aktuális. A doki is azt mondta hogy olyan 4-5 hét.. Ez egyéni.. De biztos mondja majd az orvosod..

Remélem nem lesz szükséged a műtétre.. A kislányod miatt is..

Kép
 


Sziasztok,

hát nálunk semmi újság,mensizek....szép az élet. :roll:

Anno a lányom nekem elsőre sikerült,sőt,ha jól emlékszem egyáltalán nem is feküdtem soha,mindig rohanásban voltunk.Gyors zuhany akció után és ketten 2 irányba rohantunk tovább.Bár akkor csak 20 éves(ek) volt(unk)am,most meg 12-vel több vagy(unk)ok 8)
Hiába mondják,hogy nem számít a kor...mondjuk azért nem annyira sok ez a 32 év,de attól függ mihez viszonyítom:a lányom lassan 12 évéhez ,vagy ahhoz ,hogy legtöbb volt osztálytársam még úgy véli,hogy túl korai a gyerekvállalás és a 30-ból kb 4-nek van gyereke... :shock:

Nem is mondtam: sógornőm is ismeretlen eredetű meddőségben szenved :cry: Annyira sajnálom őket.Abszolút semmi gond nincs egyiküknél sem,mégsem jött össze a baba már lassan 2 éve.Ő is volt laparon,akik vele voltak egy teremben,már mind terhesek :( És mindenkinél lapar utáni első három hónapban sikerült.
Úgyhogy Syl,én bizakodnák...bár reméljük nem lesz rá szükséged.

Szilvi,
drukkolok nektek...

Megcsináltam a Jónás naptáramat,gondoltam sokat nem veszíthetek amúgy sem :lol: ,nahát....annyira lehetetlen időpontokat adott meg :shock:(abszolút nem hiszek benne amúgy :oops: ...)

 
 


Tilli,
bocsi,nem akarattal felejtettelek ki :oops: ....puszi :D
 
 


Enis,
kiváncsi vagyok be jön-e majd neked a Jónás naptár. Egyébként én sem hiszek bent nagyon, de egy próbát megér.. Legalább lesz ürügy apával összebújni.. :oops:

Kép
 


Sziasztok! :P

Enis,
mi másfél évig Jónásoztunk! Szépen betartottuk a napokat (vicces, de többször esett mensi alá, mint egyéb ciklusnapra, és sztem még véletlenül sem esett a PÉ-m idejére... :roll: szóval nálunk sem vált be...

Szilvia, Syl,
Titeket hol kezelnek most?

Nálunk nincs újság, küzdök az IR-es diétámmal...

 


Tillidian:Helyileg kérdezed?Tokajba járok nődokihoz,de Nyíreghyázára fogok menni a lapar miatt,meg minden más miatt is.
Reggeltől barnázok,hát remélem hamarosan meg is jön rendesen és elis megy a ciszta!De jó lenne!

Kép

Kép
 
 


Tillidian!

Én pécsre járok, jelenleg Vizer Miklós az orvosom. De már a másodikat fogyasztom ott is....

Syl, drukkolok hogy ne kelljen a műtét, és az a csúnya ciszta elhagyjon téged és jöjjön a bébike!!!!
Azóta már megjött rendesen???

Kép
 


Szilvia:Nem még nem jött meg, még mindig csak barnázok! :?
Amúgy 4-5 napig szoktam előtte barnázni,tiszta idegesítő!Nem elég,hogy tudom,hogy megfog jönni,de még szivat is!

Kép

Kép
 
 


Syl,
Nyíregy jó hely, nagyon profik ott az orvosok, azt hallottam...
(Két (pesti) kolléganőm is ott fog most szülni: az egyik okt 20-án, a másik okt 23-án :roll: :lol: - ezt jól összehozták! :lol:

Szilvia,
sajna doki-"fogyasztásban" én is élen járok... :oops: , a 4.-nél tartok :?

(Lányok, ahogy így végignézek magunkon, a topic neve lehetne épp "Másodlagos meddőség" is... :oops: - de babázunk nemsokára, csak kitartás kell!!!)

Én holnap mék 23. napi vérvételre (belgyógyászom nézet most 3., 16., 23. napi hormonsort, prolaktin miatt...)

 


Hogy vagytok, Lányok? :P

 


Én rohanásban,jövő vasárnap keresztelünk a barátnőméknek,és rengeteg vásárolni,rendelni való van :)
Gondoltam de jó lenne,ha babásan állnák már a pap előtt :D ,és valahol reménykedtem,hogy ez a rohanás kissé eltereli a figyelmemet.
Viszont most kissé összezavarodtam,a nyák szerint jó pár napja volt pé-m :oops: ,viszont a hasam tegnap fájt nagyon.Most mi van?!Eh,nem akar ez műkődni sehogy. :evil:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Bocsi a "viszont"-ok miatt,siettem :oops:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Sziasztok!Velem semmi jó!7 napig barnáztam,tegnap semmi,ma meg úgy látom a tisztaságin mintha megint elkezdenék barnázni!Nem tudom mi lesz ,de nem akar megjönni,a tesztem is negatív.Így sajna a ciszták se fognak elmenni,meg dokihoz se tudok menni.Ez a várakozás tanácstalanság kikészít teljesen!

Többiek merre vagytok?

Kép

Kép
 
 


Enis, nem lehet hogy beágyazodásos fájások voltak... Persze hülye kérdés, honnét tudnád.. De elképzelhető.. Hódet nem mérted, vagy lh teszt? Drukk...

Syl, sajnállak, annyira rossz mikor nem tudod mi van odabennt.. Miért nem mész mégis dokihoz? Engem is uh-ztak már vérzés alatt...

Kép
 


Tegnap megjött! :D Most az egyszer örülök neki,remélem keddig elmúlik ,mert akkora van időpontom a dokihoz!
Reggeltől iszom a málnalevél teát meg szedem a barátcserjét.

Kép

Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: