Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Látogató!

Ez a topic úgy indult, hogy szerettem volna segíteni olcsó, de megbízható tesztekkel a babásodásban, melyeket én is használtam szintén e célból. Azt hiszem a küldetésemet hellyel-közzel teljesítettem, remélem sokatoknak segítettem!

Teszteket már nem adhatok, de amióta ez a topic megalakult, és aki idetalált, előbb vagy utóbb, de sikerült neki a babásodás, még akkor is, ha igazán nem hitt benne. Remélem, továbbra is folytatódik ez a babaáradat!

Sajnos a topic rosszindulatú emberek miatt már nem működik, és olyanok miatt, akik barátságot ígértek, de cserben hagytak :roll:
Kár érte!

Sok-sok szerencsét kívánok az életben, több megértést, kitartást a még próbálkozóknak, és boldogságot a már babásoknak, babázóknak!

Ölelés: esthajnalcsillag
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára esthajnalcsillag 2011.02.07 11:29-kor.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


szia bármikor lehet rendelni ilyen teszteket?
nekem 9 nap mulva kezdődik a babaprojekt addig nem akarok rendelni de utána viszon igen! :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Természetesen, várlak vissza, és sok sikert!
esthajnalcsillag
 
 

 
 

köszi!remélem minél hamarabb tudok jönni!
hétfőn már biztosat tudok mondani pontosan mi és mennyi kell akkor megyek kivizsgálásra! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Esthajnalcsillag, melyik terhességi tesztet kínálod? Szabad tudni a nevét?

skrisz72
 
 


Skrisz, One Step (tehát egy lépés), ennyi a megnevezése, ezek kis csíkocskák, olyan, amit a laboratóriumokban is használnak, ezért is nincs külön neve, mint pl. Clearblue, Lilly, stb.
Könnyen és egyszerűen használhatóak, mindegyik külön kis tasakban van origináltan lezárva.
esthajnalcsillag
 
 


Jaj, és azt elfelejtettem írni, hogy én is ezzel a fajtával tesztelgettem, és nagyon jó, szépen kimutatta mindig az LH pozitívjaimat, és amikor megfogant a kismanóm, azt is gyönyörűen kimutatta ennek a típusnak a HCG változata, csak nekem nem 10-es érzékenységű volt, hanem 20-as. :wink: Tehát bátran ajánlom. :)
esthajnalcsillag
 
 


én tuti kérni fogom majd! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nitácska. :D Remélem, neked is szerencsét hoznak majd! :wink:
esthajnalcsillag
 
 


reméljük a legjobbakat igen! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Esthajnal!

Azt hiszem, én is szeretnék majd tőled rendelni...
Hogy történik a fizetés, és mennyi a szállítási idő?
Köszi
Szilvi
szilvia80
 
 


Esthajnalcsillag, köszi, akkor majd szeptemberben rendelek. Utánvéttel küldöd?

skrisz72
 
 


A fizetés előre történik banki átutalással, a számlaszámot priviben elküldöm annak, aki vásárolni szeretne. Amikor megérkezik a pénz a számlámra, máris csomagolom a teszteket, és amint lehet, postára adom. A szállítási időre nem tudok napra pontosat írni, inkább azt írom, hogy valószínűleg 3-4 nap, tehát így kalkuláljatok kérlek! Aki keddig leadja az igényét, annak azon a héten meg kell érkeznie a csomagjának. Ajánlottan küldöm (tehát az elkallódás elvileg kizárt), bélelt, diszkrét borítékban.
Utánvéttel nem küldöm, egyrészt, mert sok az adminisztráció, másrészt sokkal többe kerülne a postázás.

Remélem, minden kérdésre megkaptátok a választ! :)
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok csajok!

Én is használtam, igaz nem ezt a márkát, de ténxleg nagyon jók!

Sok sikert!
encike 2
 
 


Szia Encike!

Köszönöm a megerősítést kismami. :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Szia esthajnalcsillag!

Szeretnék én is tesztet rendelni tőled.
Majd írok privit Neked.

Ildi
ildike25
 
 


szia esthajnalcsillag!

szeretnék én is tesztet venni.

küldtem neked privit.

szilvi
Vendég
 


Sziasztok!

A tesztek ára 150 Ft/db, ezen kívül pedig van Clearblue digitális terhességi tesztem is eladó, ennek ára 2400 Ft, annak, aki a különleges dolgokat szereti. :)
esthajnalcsillag
 
 


Halihó!

Remélem, mindenki jól van, és használjátok a teszteket, már aki persze vett tőlem!

Még vannak tesztek, úgyhogy aki még nem vásárolt, az tegye meg mihamarabb, hogy minél előbb pozitív lehessen! :wink:

Ha kérdésetek van, írjátok meg bátran priviben is!

A teszteket pedig feltehetitek ide, hogy megcsodálhassuk!
:D

Üdv: ehcs
esthajnalcsillag
 
 


Már megbocsájts, de ez gusztustalan!!!!

mina29
 
 


mina mért gusztustalan és mi? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mina, megbocsájtok, bár én sem tudom, mire gondolsz?! :roll:
Viszont tetszik a kis avatarvonalzód. Sajnos a ciklusdiagrammodat nem tudtam megnyitni.

Nitácska, remélem, minden rendben!
:wink:
esthajnalcsillag
 
 


Csillag! Az elején azt írod, 130.-, most meg már 150.? Hogy is van ez?

Kép
zölddisznó
 
 


Zölddisznó, köszönöm kérdésedet. Hát a gazdasági helyzet, romlik a forint, stb. :twisted:
De a "tréfát" félretéve, az úgy volt, hogy amikor a kezdő témát megírtam, még volt az olcsóbb helyről tesztem, de aztán máshonnan kényszerültem vásárolni, ahol drágább, ezért kellett megemelnem. Sajnálom, ha ez csalódást okozott, mert nekem is. Szerettem volna a kezdőüzimben javítani, de nem hagyták.

Sok boldogságot a kisbabádhoz!
esthajnalcsillag
 
 


esthajnalcsillag tegnap jött meg végre a gyógyszernek köszönhetően..10 nap mlva kell dokihoz mennem hogy van e pé-m..aztán remélem rendelhetek hcg tesztet ami pozitív lesz.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj de jó, remélem, hogy lesz klassz kis peteérésed, és hogy nagyon hamar beköltözik hozzád az a nagyon várt babuci!
Nagyon drukkolok! Akkor most lombikod lesz, jól emlékszem? Ha nem, akkor bocsi. :roll: Az én fejem sem káptalan, hiába... :lol:
Ha rendelsz, megpróbálok a pozitív fajtából küldeni. :wink: :lol:
esthajnalcsillag
 
 


hála égnek nem lombikoznuk..spontán probálkozunk..edig mindíg hamar jöttek a babák... :roll: :wink:
már nagyon szeretnék rendelni... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor bocsi tényleg, de a spontánozás klassz dolog, és naná, hogy sikerül a baba! Drukk

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


köszi :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Esthajnalcsillag!Írtam privit!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenkinél rendben minden, látom, hogy Szilvi2-nek holnap esedékes a tesztelés, ha olvasod, akkor tudd, hogy drukkolok nagyon!

Nitácska, neked meg holnap kell menni a vizsgálatra, ha jól számoltam. Neked is drukkjaimat küldöm ezerrel!

Meg persze mindenkinek sok-sok drukk.

Még mindig vannak 10-es érzékenységű terhességi tesztek, és klassz kis LH tesztek, valamint digitális Clearblue terhességi tesztek, és hogy még egyszerűbb legyen a tesztelés a ciklus végén, újdonságként tudok kínálni 20 mIU/ml érzékenységű
VIZELETSUGARAS terhességi tesztet, ez az, amit csak egyszerűen le kell pisilni, és várni az eredményt, semmi faxni. :lol: Jóval bolti ár alatt adom. :wink:

Árak: 150 Ft - LH és 10 mIU/ml HCG tesztcsík/db
400 Ft - 20 mIU/ml vizeletsugaras HCG teszt/db
2500 Ft - digitális teszt/db.

Postaköltség továbbra is 350 Ft/csomag.

Gyertek, és rendeljetek! Aki pedig már rendelt, tesztelt, és van szép pozitív LH, netán HCG tesztje, szívesen látnám itt a topicban a fotót róla! Köszönöm

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


esthajnalcsillag köszi a drukkot.holnap ha jot mond a doki akkor valószinű hogy majd rendelek hcg tesztet.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Segítségeteket szertném kérni abban, hogy az elmaradt menses előtt lehet e tesztet csinálni? És hogy akkor már kimutatja e a terhességet? (Kb 1 héttel előtte! ONE MINUTE TEST)

Barbika...
babarka
 
 


Szia Barbi!

Másfajta tesztekről nem nyilatkozhatok, de amilyeneket én adok el, a legérzékenyebb, 10 mIU/ml-es teszt, amely már az ovulációtól számolt 9. napon biztosan kimutatja, ha baba rejtőzik a pocakban.
Viszont túl korán nem bizti, hogy érdemes tesztelni, illetve minden második napon érdemes megismételni a tesztelést, mivel ilyen korai terhességnél iszonyú nagy százalékban sajnos nem marad meg a baba, minél később tesztelsz, annál biztosabb, hogy nem csak egy biokémiai terhességről van szó.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Köszönöm szépen
esthajnalcsillag!

Barbika...
babarka
 
 


Esthajnalcsillag!

Szia szeretnék rendelni irok privit :lol:
Egy kérdés: van otthon bolti :lol: lh-tesztem (de ezek iszonyú drágák) megcsináltam őket, de nem értem vasárnap egyforma erősségű volt mindkét csik, hétfőn a tesztcsik halványabb de kedden megint ugyanolyan erős volt a két csik, szerinted ez mi lehet????? Bocsika ha hülyeséget kérdeztem :oops:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Minimanó, írtam visszaprivit.

Kérdésedre nem tudom a választ, én úgy gondolom, hogy az utolsó 2 totál egyforma erősségű (illetve ha a tesztcsík erősebb) csíkos tesztet kell úgy venni, hogy akkortól számolod a 24-48 órát, majd történik meg az ovuláció. Az elképzelhető, hogy már ott az érett petesejt, csak vmiért nem tud kiszabadulni a petefészekből, de végül csak sikerül neki, ezért lehet több napig az LH teszt esetleg pozitív, VAGY mert több pete is kiszabadult ebben a ciklusban, és ezt mutatta.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag!

Köszi a gyors választ :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Esthajnalcsillag!

Már el is utaltam :lol: Köszi :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Szia!

Lehet, hogy butaságot kérdezek, de az LH teszt azt mutatja ki, hogy mikor van , vagy hogy egyáltalán van-e peteérés? Nekem pár hónapja nics vérzésem, most gyógyszeresen állítják be, de ha nem szedek semmi gyogyit, szerinted érdemes ezzel a módszerrel figyelnem a peteérést?

Köszi!
Erika

Kép
arvaerika
 
 


Szia Erika!

Nem vagyok doki, de én úgy gondolom, hogy ha már helyrejöttél, a gyógyszerek megtették hatásukat, akkor figyelheted a ciklusodat ilyen teszttel. Az LH teszt azt mutatja ki, hogy 24-48 órán belül lesz-e ovulációd, vagyis az érett petesejt kiszabadulásának várható időpontját határozza meg. Ha nincs peteérésed, a teszt sem mutathat elvileg pozitívat.
Ha gondolod, kérdezz rá a dokidnál, mielőtt vásárolsz LH tesztet.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


köszi, remélem még jelentkezek!

Kép
arvaerika
 
 


esthajnalcsillag: köszi a drukkot, de sajnos az az inszem nem sikerült.
De majd akövetkező :)
ami ráadásul már nagyon közel van, ha minden jól megy akkor hétfőn valószínűleg :)

viszont szeretnék rendelni tőled terhességi teszteket, a 10esből 10 db-ot :)

Írok majd privit is!

Köszi:)
Vendég
 


Esthajnalcsillag!!

Pénteken megérkezett a csomagocskám :lol:
Köszönöm
GAbi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Sziasztok!


Még mindig van: - 10-es érzékenységű terhességi tesztcsík,
- LH tesztcsík 15 mIU/ml
- digitális Clearblue terhességi teszt,
- 10 vagy 20 mIU/ml érzékenységű VIZELETSUGARAS terhességi teszt.

Árak: 150 Ft - LH és 10 mIU/ml HCG tesztcsík/db
500 vagy 400 Ft - 10 vagy 20 mIU/ml vizeletsugaras HCG teszt/db
2400 Ft - digitális teszt/db.

Postaköltség továbbra is 350 Ft/csomag.

Gyertek, és rendeljetek! Aki pedig már rendelt, tesztelt, és van szép pozitív LH, netán HCG tesztje, annk még mindig szívesen látnám itt a topicban a fotót róla! Köszönöm

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Szia Esthajnalcsillag,

még nem írtam ide, de szeretnék rendeli terhességi tesztet: 10-es érzékenységű teszteket: 2 db viezelet sugarasat és 2 db csíkot...ha lehet. A fizetés hogy működik?
Köszönöm előre is.
kexi
 
 


Esthajnalcsillag!
Az ígért lh tesztek neked.Nem felejtettem el. :D

Kép

13 nap délután
13. nap délelőtt
12. nap
11. nap

10 napon Uh-n 17 és 19 mm tüsző volt látható.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami, nagyon köszönöm a kedvességedet, és hogy nem felejtetted el! Szép tesztek!

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Kedves Esthajnalcsillag!
Az esti még erősebb volt.

Ime:
Kép

Puszillak!
Vigyázz magadra!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Szia Picimami!

Ezek szerint pont úgy lesz, ahogyan a vonalzódon is látni, vagyis holnap lesz ovulációd! Gyönyörű erős pozitív lett a teszted! Úgyhogy aztán most minden bele, ma és holnap mindenképpen tessék egyszer-egyszer szeretkezni a pároddal! Én hiszem, hogy most sikerrel jártok, és babás leszel! Kellemes időtöltést! :D
És köszönöm

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: