Új privát üzeneted érkezett!

sorry,töröltem a hsz.-t
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.12 13:07-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi hogy belekotyogok,de ha időm engedi olvaslak Titeket.
Örülök az újabb kismamiknak. Szuper dolog történik Veletek.

A légzésfigyelő miatt írnék. hátha segítek így bárkinek is.
2,5 éves kislányom van,és mi is használtunk. És bocsi Ana de nem értek Veled egyet. :oops: 1 éves korig ajánlják a használatát. nekünk 2 lapos angel care volt,és Flóra 1,5 éves koráig használtuk. Soha nem riasztott tévesen hiába mászott le róla a gyerek. gondolom a 2 lap miatt.

Jah és mi is megvettük újonnan. ugyanis nálunk is havonta a kölcsönzés 2 ezer ft,és ha 1 évig számolom akkor jobban járunk a sajáttal. :wink:

Elnézést ha zavartam. :?
 


Csipcsab!

Semmi baj, én voltam tudatlan, fogalmam sem volt hogy eddig használható. Az ismerőseim körében senki sem használta eddig.
És nem zavartál, gyere máskor is!

Gabi! Igen csak érdekes görbe. Nekem úgy tűnik, mintha nem lett volna pe. Igaza van NIkinek, hagyományos hőmérőt használj. Szorítok és drukkolok neked.


Csajok! Csodaszép idő van kinn! Fehéredik a táj! Hurrá! Imádom!

Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok, megint visszajöttem. Aludtam,meg voltunk Hertelenden.

A légzésfigyelőre rábeszéltetek szépen lassan...:)

MAjd megveszem OTP Egészségkártyára, talán a 30%-át még vissza is igényelhetem.

GAbi, ez a görbe...hát nem túl ígéretes. Azt tudom, hogy a vetélésem után (tavaly ilyenkor, jövő szerdán lesz 1 éve) felborult a 31 napos ciklusom 40-42 naposra. A dokim adott 5 napig fél Clostit, na az úgy helyretette, hogy már attól babás lettem.

Bár nekem peteérésem volt, csak későn, ezért mondta a doki, hogy nincs akkora gáz. A Clostitól olyan szabályos lett minden, mint még soha. Pont a 14. napon lett PÉ-m.

Nálunk is esik a hó...csak az a baj, hogy én utálom...:) De lehet, hogy majd ZSófival azt is megszeretem. Biztos sokat játszunk majd a hóban (is) :)

Megint kicsit megrogytam Anyucikám házában. Szegény kutya úgy keresi, mondtam neki, hogy a Mami nem jön többet vissza, olyan aranyos volt, úgy hozzám bújt. Biztos ő is sírt.

Nikike, nyugalom és türelem! Minden rendbne lesz! AZóta csináltál tesztet?

Kinga, aranyosak nagyon az iwiw-en az új képek! Nem lehet egy bőgő-masina! Olyan érdeklődőnek tűnik!
Cukipofa!
Vendég
 


letti

a kutyusok is tudják ám,sőt sirnak is mert érzik.

jól teszed ha veszel,hosszútávon megéri.

KépKép
 


Szia Betti!

Igen, igazad van. Amúgy te hogy vagy? Te is olyan nehéznek érzed magad? Már alig bírok sokat ülni,menni,meg eleve sokat csinálni valamiből nem megy :?. És volt azóta olyan fájdalmad?
Vendég
 


Sziasztok!

Ana: Örülök, hogy minden rendben:-)

Kinga: Nekem 2 hete volt begyulladva a mellem.Lázas is voltam,és kaptam antibiotikumot.Sokat kell masszírozni,és kifejni a végét.
Vendég
 


Chris

Nem csomós és csak az eljét kell lelazítanom. A maradékot a gyerek kiszívja. A másikat viszont ki kell szívni. Érdekes fájdalom ez,de kaptam rá egy kenőcsöt,ami igazából állatgyógyászati szer. Barátnőm adta,állatorvos és az ÁNTSZ-nél dolgozik, gyereke van! Szerinte a legjobb szer,mindhárom gyereknél használta és bevált. majd estére bekenem,aztán meglátom javulgat-e.
Tiszta gyógynövény az egész,tök jó illata van.

Kép
Kép
 
 


Szép jó reggelt!

Letti, nem csináltam újabb tesztet.Bár most, hogy mondod lehet kéne az már tutira kicsattanna a hcg-től.
Én eddig hason alvó voltam, de hát a didikre nem bírok ráfeküdni, annyira fájnak. :? :? Szarul is aludtam ez okból és azért gondolom ez sem az alacsony hcg-től van.
Sajnálom szegény kutyust is!Azt mondják, hogy a kutya is megérzi, ha a gazdája nem jön többet haza.

Kinga, micsoda csoda krémeid vannak! Annyira édes Bence az új képeken!

Tegnap este az étteremben a kollégám barátnője mellett ültem, aki 13hetes terhes. Jól elvoltunk és még témánk is volt.
De aztán már a 9-es busszal hazajöttem. Nem bírtam tovább ülni, azért így is elég volt az a 3és fél óra.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!
Na, egyszer most hazajöttünk a börzéről és a vásárlásból, most úgy érzem, megvettünk mindent... :wink: Még falidíszeket is...

Niki, már tudják a kollégáid a nagy hírt? VAgy csak sunnyogtál? :wink:
Én azért tudtam aludni hason kb 12-13 hetes "koromig". A cicket elrendeztem...Aztán olyan 20-22 hét környéke óta csak oldalt megy és azóta folyamatosan zsibbadnak az ujjaim, de már megtanbultam vele együtt élni. A hátmasszázs kicsit enyhít rajta, de nem múlik el... Majd jan.végén, február elején helyrerakatom magam.
Vendég
 


Letti, az szuper! Mikor is készül el Zsófika része?! Már nagyon várom a képeket! :D

Két ember tudja még, a barátnőm és az a munkatárs, akinek szintén babás a barátnője.De ha már lesz szívhang elmondom a főnökeimnek is.
Így csak sunnyogtam tegnap,bár volt aki szívesen vette volna, ha iszom vele bort. De én csak ásványvizeztem.

Nálad biztos közre játszik az is, hogy oldalt alszol, mert így az ember jobban elfekszi a kezét!De meglesz Zsófi és helyrejössz! :wink:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Hát Rozi, nem mondanám hogy boldoggá tett az írásod, bár én még nem is kaptam tőled annyira. Igaz, mi bugyuta buták nyílt fórumban írogatunk. Megérdemeljük!
Hidd el én nem bírálom így a fórumtársaimat!!!!!!

Csajok én többet ide nem jövök!!!!! Csináljuk egy zárt fórumot! Ha egyetértetek, akkor írjátok le és keressünk egy zárt helyet.


Puszika, vigyázzatok magatokra!

Rozi! A te lelkednek meg békét és szeretetet kívánok, mert a fenti sorokból kiderül hogy sajnos ott nincs béke, sem szeretet!

Kép

Kép
 
 


NA ATTÓL FÜGGETLENÜL, HOGY MÁR EGY ÉVE ITT ZUGOLVASOL, RÓLAD IS MEGVAN KELLŐEN A VÉLEMÉNYEM!
MAGADON ELGONDOLKODTÁL MÁR, MIELŐTT BÁRKINEK IS BESZÓLSZ!

ÉN ÍRTAM AZ INZULINNAL KAPCSOLATOS DOLGOT, DE NEM AZT ,HOGY ELRAKTÁROZÓDIK!

TESSÉK, TE NAGYON OKOS: A II típusnál a sejtek, a termelt inzulint nem érzékelik, emiatt a hasnyálmirigy egyre több inzulint termel, és egyre jobban kimerül.

Ha nem hiszed olvass utána: http://www.eszcsm.hu/cukorbetehseg.html

Ana, egyetértek, nekem is rögtön ez jutott az eszembe.
És nem fogom az ilyen emberek miatt magam felhúzni,de rohadtúl elegem van, hogy mindenki minket zugolvas aztán jön és beszól!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


sziasztok
úgy gondolom,sokaknak sokat segített ez a fórum mégha csak titokban is olvasták,de rengeteg tapasztalatot és sok infót tudtak gyűjteni valamint biztatást és erőt is gyűjthettek.
Nagyon sajnálom,hogy ilyen világban élünk és hogy olyan rosszindulatú hozzászólók miatt mint a fenti,mások szívják meg épp olyanok akik jóindulatúak és bizakodva olvassák és reményt nyernek a soraitokból.

Üdv.Gabi
Vendég
 


Benne vagyok a zárt fórumban is,de rohadtul nem érdekel,hogy kinek mi a véleménye rólunk és arról,amit és ahogyan írunk!

Ha nem tetszik,akkor el lehet menni,senki sem kötelez rá senkit,hogy minket olvasson! És senki sem kért rá senkit,hogy csatlakozzon! Ettől függetlenül szerintem továbbra is szeretettel várunk mindenkit.

Ja és nem akartam belehalni a császárba drágám,sőt még egy gyerek minimum lesz! Csak gondoltam ezeknek az embereknek el tudom mondani a dolgaimat,mert vannak érzéseik,nem olyanok,mint egy darabka kő!

Kép
Kép
 
 


Már nem azért, de te sem vagy normális, hogy nem önmagad adod!
Ugyan is nem az vagy akinek írod magad én ebbe biztos vagyok!

Büszke lehetsz magadra, hogy ilyen szemét vagy!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Na ezt jól megkaptuk csajok.ez tetszett.mert mi nem vagyunk normális társaság,marha jó.

KépKép
 


Helló!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára esthajnalcsillag 2010.12.12 20:50-kor.


Hasonlóan IQ harcos társakat kívánok neked beszolok!
Nagyon megkeseredett ember lehetsz,és még te mered Lettit felsőbbrendűnek nevezni! Nálad nagyképűbb és önteltebb embert még nem pipáltam! De nem baj! Örülj csak magadnak! :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
 
 


na akkor zárt forumozzunk!különben addig kekeckednek általában mig el nem menekül mindenki egy egy topicból.ilyen szemét emberek vannak sajnos.
marhára zavarja őket ha jó,kis összeszokott csapat vagyunk.

KépKép
 


Moderálva!

Beszólok nevű felhasználó 3 hozzászólását töröltük. Nicknevéhez méltóan íráskészségét kizárólag arra használta, hogy megbántson néhány felhasználót ebben a topikban. A nyitott fórumozás nem azt jelenti, hogy egyesek az arctalanság álcája mögé bújva szabadon rombolhatnak. A Babaneten a kezdetektől nagyon fontosnak érezzük, hogy közösségek alakuljanak, ahol mindenki, szabadon megoszthatja örömét, bánatát. De ez a szabadság nem azt jelenti, hogy másokat gúnyolva, bántva lehet kiélni beteges hajlamokat.

Az említett felhasználót töröltük a regisztráltak névsorából!

A topik közösségének további jó fórumozást és kellemes ünnepeket kívánok!

Üdv,
Kiss Andrej - apa :)
Vendég
 


Én csak azt nem értem,hogy neked miért fáj az,ahogy mások élnek? Miért fáj neked,hogy ki mennyi gyereket vállal? Mindenki a saját sorsának kovácsa,úgy boldogul,ahogy tud!
Gondolom neked is vannak zűrösebb napjaid,amikor felhúzod magad! Na mi ezt írtuk ki magunkból és senkit nem zavart,egyedül téged!

Kép
Kép
 
 


Ne ítélj, hogy ne ítéltess.

Kép
 
 


Sziasztok!

Aztamindenit!
Egy IQ-fighter zugolvasó! Ez aztán a gerinc! Szívesen beszélgetek ilyen tapasztalt, valaha elvekkel (kíváncsi lennék milyenekkel) rendelkező mára megkeseredett, gondolom barátokkal nem rendelkező (ha lenne barát nem itt lennél, akkor az értékes idejét az ember nem zugolvasásra fordítaná) gerinctelen és nagyokos emberekkel.
Az, hogy mit dolgozom, talán szégyellnem kellene? Kíváncsi lennék, ki vagy te... Igen, tudom, hogy sok embernek nehézséget okoz akár még elhelyzkedni is...annyit tehetek, hogy jó szívvel bíztatom az ilyeneket...vagy ki kéne innen lépnem, amiért van munkám és ilyen????
Az, meg hogy én kire koncentrálok, eldöntöm én...nem egy iklyen jöttmenttől fogadom el, akinek még épkézláb neve sincs.

Szegénységi bizonyítványodat letetted elénk, menj Isten hírével, alapíts magadnak egy új topikot, ahol a negatív kisugárzásod bőségesen kamatoztathatod és találkozhatsz hasonszőrű emberekkel, akikkel keverheted a szart és egymást lehúzhatjátok a sárba, vagy még lejjebb.

Ja és ha az én stílusom az itteni BARÁTAIM közül valakinek nem tetszik, hidd el, szólni fognak...és nem ismeretlenül, álarc nélkül fikázni, ahogy a szar emberek teszik. Semmi keresnivalód itt, húzz el a náthásba...

Én is regisztráltam.

Ja és sok boldogságot neked Rozikám, remélem, több ilyen gyereket nevelsz fel, mint te magad. Így lesz színesebb a világ.
Vendég
 


Ja és szerintem neked Rozikám komoly segítségre van szükséged pszichiáter formájában. De jót keress, mert nagy a baj!

Látod, Csillag, neki van igazán szüksége segítségre...te NORMÁLIS vagy!

Nem térek magamhoz, mekkora a Jóisten állatkertje!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Rozi! Én nem értem, hogy miért most és miért így adod ki magadból, ami zavar? Meg egyáltalán, ha ennyire piszkáljuk a csőröd, akkor minek áldoztál egy évet a fórumra?! Szerinted ez normális?!
Nagyon sok embert megbántottál és visszaéltél a jóhiszeműségükkel, hogy nyílt fórumra írtak olyan dolgokat, amikkel most visszaéltél, félreértelmeztél. Senkinek nem vagy a bőrében, nem láthatod, érezheted, hogy náluk mi zajlik :!:
Biztos vagyok benne, hogy sok "csak olvasónak" segített ez a topik, és most MIATTAD nem leszünk itt! Ha akkor alszol rendesen, akkor érzed feldobva magad, hogy mocskolod az embereket inkognitóban, akik egy rossz szót nem szóltak hozzád, hát nagyon sajnállak. De biztos vissza fogod még kapni az élettől!
Szomorú vagyok, hogy így lett vége ennek az oldalnak, én nagyon szerettem itt lenni :cry:

 
 


Beszólok nevű felhasználó 3 hozzászólását töröltük. Nicknevéhez méltóan íráskészségét kizárólag arra használta, hogy megbántson néhány felhasználót ebben a topikban. A nyitott fórumozás nem azt jelenti, hogy egyesek az arctalanság álcája mögé bújva szabadon rombolhatnak. A Babaneten a kezdetektől nagyon fontosnak érezzük, hogy közösségek alakuljanak, ahol mindenki, szabadon megoszthatja örömét, bánatát. De ez a szabadság nem azt jelenti, hogy másokat gúnyolva, bántva lehet kiélni beteges hajlamokat.

Az említett felhasználót töröltük a regisztráltak névsorából!

A topik közösségének további jó fórumozást és kellemes ünnepeket kívánok!

Üdv,
Kiss Andrej - apa
apa
 
 


Köszönjük!

Kép
 
 


Kedves xtina75, nincs mit! :)

Nekünk itt a Babanetnél valóban fontos, hogy a fórum közösségeit megvédjük az ilyen esetekben. Persze azt is valljuk, hogy az erős topikok a helyükön tudják kezelni az ilyen provokációkat és nem tulajdonítanak túl nagy jelentőséget a beteges elmék akcióinak. Ti csak beszélgessetek nyugodtan, a többit bízzátok ránk! Csak szóljatok....

Üdv,
Kiss Andrej - apa :)
apa
 
 


Hát ha neki ez jó volt,akkor egészségére! De komolyan!

Kép
Kép
 
 


Apa, köszönjük!

Rozi, te meg békülj meg magaddal!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Apa, KÖSZÖNJÜK!

 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára esthajnalcsillag 2011.02.07 11:22-kor.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl


Kedves barátnéim!!!

Na az hol van, mert nem igazodok ki itt, tudom, h meghívtatok oda, amit el is fogadtam, de aztán sehol sem találom :(
Akkor innen ezúton kívánok nektek Békés Boldog karácsonyt :)

Kép
Kép
Kép
 


Szia Baba!

Neked is nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!

Én válaszoltam az e-mailedre, miután megírtad, hogy nem tudsz fellépni a babanetre, mert feltörték a profilod, és megváltoztatta valaki a jelszavad... Szóval most nem is tud6om, hogy kihez beszélek... :oops:

 
 


Emailben? Nem írtam semmit sem, és tudomásom szerint nem is törték fel... sztem keversz vkivel bébi :)

Kép
Kép
Kép
 


Kép

 
 


Kép

 
 


Sehol sem találom ezt a zárt fórumot, én annyira nem értek ehhez... hol láthatom... vki segítsen, mert olyan rossz, hogy még olvasni se tudlak titeket :(

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Segítséget kérnék. ET+13. napon vagyok. reggel negatívat teszteltem. Igazából holnap lenne itt az ideje a tesztnek... Szerintetek van még remény?
1 db 6 sejteset kaptam vissza a 3. napon. Ez a 3. lombikom. (előtte 4 sikertelen inszem) Még sosem teszteltem +++++-t.
Volt már valaki hasonló cipőben?

Előre is köszi a válaszokat.
sunny74
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Izgatottan írok ebbe a fórumba, tanácsot szeretnék kérni!
A párommal szeretnénk babát de nem jön össze.
Elmentem kivizsgáltatni magam, a spermaszámom kritikán aluli volt kevés és lassú.
Így azt mondták természetes úton nem lehet gyerekem.

Viszont...........

A páromnak nem akar megjönni.......
Április 29-én jött meg neki,most nem jött meg neki és nem is érzi.
Teszteltünk, negativ lett de most eltelt másfél óra és én látok egy halvány csíkot.

Olyan halvány hogy tényleg alig lehet látni és félek beképzelem de ahogy látom ténysleg ott van.

Most az érvényes még ????

A másik kérdésem hogy mikor kellett volna neki megjönnie?

Egy srác aki már nagyon szeretne családot :)))

Köszönöm a válaszotokat!
tucsimucsi
Budapest XV. kerület
 
 


Kedves fórumozók, utoljára szeretnélek szavazásra kérni titeket!!!
Márti üzenete:
"Kedves Ismerőseim!
Mindenkit szeretnék kérni egy utolsó szavazásra, a mai napon éjfélig lehet leadni a szavazatokat!Kérlek benneteket, hogy mindenki ossza meg üzenőfalán az utolső kampány szlogenjét, hogy miért érdemes a projektemre szavazni:)

Nyissuk ki az összes csapot egyszerre, mert nem hiábavaló a Gyermektelenség?Van remény!Szívügyem a PCOS prokektet támogatni:)

http://apps.facebook.com/foallasuangyal ... t=3&ref=nf


Köszönöm szavazataitokat!"
kiscsiga123
csiga
 
 


Sziasztok!

Meg mindig nem jott meg a paromnak......
Reggeli teszt negativ...... Lehet korai volt?
Mellei fajnak es striasak lettek jobbam mint eddig .
Amugy jol van.


Szerintetek?

Legysziii irjatok mert nem tudom nem szeretem a bizonytalansagot meg azt
Sem ha faj valamilye. Tegnap majdnem sirt ugy fajt egy ideig a jobb melle...

Koszonom :-)
tucsimucsi
Budapest XV. kerület
 
 


Ma megjött:(
tucsimucsi
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok! Én napok óta olvasgatom ezt a topicot évekre visszamenőleg... Hasonló cipőben jár itt mindenki, mint én. Viszont engem nagyon érdekelne az, h azóta kivel mi lett, mert sajna ez nem derül ki minden esetben :( Na meg, azért 330 oldalt totálisan átolvasni nem tudtam :(
kati1982
Mosonmagyaróvár
 
 


Kati1982

én most bekukkantottam ide,már egy éve nem tettem kb.

Fórumon belül cseperednek a porontyok,mindenkinek lett babája és lassacskán a második bébik is úton vannak,lesznek :)

Az én kisfiam már januárban betöltötte a 2 évet.Nő mint a gomba.

KépKép
 


Nálad milyen problémák derültek ki?

KépKép
 


Szia Kati!

Nálam, mint olvastad, 2010.01.01-jén volt vetélés a 8. héten. Áprilisban endokrinológia, IR-em van, kaptam tabit, ledobtam 7kilót. 2011.01. hóban teszteltem pozitívat újra. HCG és progeszteron vétel, progipótlást kaptam először utróval, majd injekcióztak majd egy hónapig, mert kevés volt az utró. 28. héttől veszélyeztetett terhes. 38. héten programozott császár, gyerek nyakán 2x köldökzsinór. Valszeg ezért Dévényre jártunk. Gyerek 15hósan indult el magától, mára már minden OKÉS :)

Meddőségi dokihoz jártam, hogy terhes maradhassak, folyamatos endokrinológiai ellenőrzés mellett. Ha ők nincsenek, nincs 3. baba.
Blogom:
http://zsebbibaba.blogspot.hu/

Nyugodtan írj pü-t, ha valamit szeretnél kérdezni priviben bármelyikőnktől.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: