Új privát üzeneted érkezett!

...hát azért annyira nem kéne sietnie...
Vendég
 


kinga

nem irigyellek,én is majd megörültem volna ha ilyen van.

letti

csak nem jön annyira korán a baba,még van ideje.mikorra is vagy kiirva?

KépKép
 


Jaj tényleg Kinga, a Jó Isten mentsen meg az ilyen szituktól!!!! Bele is borzongok... Nekem is lesz légzésfigyelőm, csak még nem döntöttem, hogy béreljem-e, vagy vegyek.

Betti, január 12.
Vendég
 

 
 

Letti!

Szerintem bérelj, fölösleges megvenni!

Kép

Kép
 
 


Hello Ana,
Igen én is így gondolom, csak kérdés, hogy mennyiért lehet bérelni. Bár biztos gazdaságosabb. Szerintem.

Te jól vagy?
Vendég
 


Köszi Letti! Jól vagyok! Holnap megyek a dokihoz!


Maresz! Aranyos vagy, neked is írom hogy jól vagyok. Napközben egy kicsit émelygek de nem vészes. Inkább az a rossz hogy mindig fáradt vagyok, a barátok közt két része között a szünetben elalszom.



Meddig tart ez a fáradtság csajok?

Niki! Jól vagy ugye?

Kép

Kép
 
 


Leti,

Az augusztusiaknál pont egy pécsi kismama járt úgy, hogy tök gagyi volt a bérlős, végül pár hónap bérlés után inkább vettek egyet. Szóval jól nézd meg, ha bérelsz.

Kép
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem volt netem otthon, lehet a vihar miatt. Remélem ma már jó lesz!

Ana, igen jól vagyok, semmi baj.
Bár ami a fáradságot illeti. Már két napja a Barátok közt sem tudtam nézni, mert bealudtam. Egész éjjel alszom reggel meg úgy kelek mint aki nem aludt, ráadásul olyanok a szemeim, mint aki beteg. :?

Te ma mész uhura! Mikor mész? Nagyon várom már!

Letti, az tökre szupi, hogy így megtudtad őket venni. Én is azon gondolkodtam, hogy kölcsönzök, de azok alapján amit Tina írt lehet majd inkább veszünk.
Nagyon kíváncsi leszek mikor fog kibújni Zsófika.

Mares, köszönöm!

Kinga, hát én is beparáztam volna az tuti. De jobb a békesség.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Ana, Niki, fáradtság= welcome to the club!!!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tina, ez jó info...hát akkor vehetek azt is... de előtte megnézem. Csak kár, hogy sík hülye vagyok hozzá...

Ana, a 2-trimeszterben majd tele leszel energiával...aztán a 3.-ra visszajön. Én 8 előtt nem tudok kikászálódni az ágyból. De megéri!
Vendég
 


Képzeljétek, vasárnap börze lesz! Alig várom...
Vendég
 


Légzésfigyelő bérlése!

Erre felénk szinte újak! Babamérleget is lehet! Megfizethető áron! Egyébként a sógoromék be sem kapcsolták, mert nem sokat volt az ágyban a gyerek, meg ha lemászott róla, sípolt mint a fene. Nem is sokáig használja az ember fia, mert ha már nagyobb és többet mozog nem is tudja már használni.

Letti! De jó hogy felétek van ilyen!

Niki! Ma megyek dél körül, 14-ig van rendelés, de izgi vagyok hogy elhívják és akkor megint várhatok. Bár lehet hogy akkor fogad majd a magánrendelésén. Csak az 20 km. Pénzt így is és úgy is adok!

Tina! De gyönyörű bébi uh képed van! Már milyen nagy a picúr!


JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Megértem Csillagot, hogy nem jön. Nem ti vagytok az oka! De remélem hogy tényleg jobb így neki, mert lehet hogy közöttünk jobban kitudná magát írni, és megkönnyebbülhetne. Mindegy, egy biztos, mindig visszavárjuk!!!!!!!!!!

Kép

Kép
 
 


Ana, nagyon drukkolok a dokihoz. NEM FOGJÁK ELHÍVNI, ne parázz már előre ezen! Meglesz az UH, neked is lesz képed, és fel fogod ide rakni a topikra...és kész. Délután várunk!
Vettél ki szabit mára?

JA ma megyek faterommal Bonyhádra, van ott egy bababolt és kikurkásztam, hogy 20-30 ezret tudok spórolni, - 3000 Ft benzin. Úgyhogy megéri.

Ja, már 2 napja csak 2-3 órára mentem be dolgozni, ma egyre sem fogok, kicsit itthonról "benézek" a rendszerre...

ISZONYATOSAN ÉLVEZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


HA Csillagnak jobb így, akkor jó, csak azért kicsit később jöjjön vissza!

Szerintem azt a légzésfigyelőt meg a mérleget ki kell fogni! Ha nem lesz jó, kicseréltetem. HA az se, akkor azt is és kérek kedvezményt... :wink:
Vendég
 


Letti! nem vettem ki, elmegyek 11 után és kész. Amúgy is pénteken 13-ig vagyok hétköznap meg 7-16-ig. Így kell, ha rossz amit kölcsönzöl, reklamálni kell.

Kép

Kép
 
 


Az Apám lemondta a túrát. MOst várhatok még 1 napot! A franc essen bele!
Vendég
 


Hellóka!

Mares
Boldog névnapot!!!


Letti

Mi kaptuk a figyelőt,kölcsönbe,Angel Care,de vette,m volna mindenképp! Olyat válassz,aminek minimum 2 érzékelő lapja van! Barátnőm csak olyat tudott bérelni,ami egy lapos,de 1 hónaposan lemászott róla a kislány és tévesen riasztott! Bár nem tévesen,mert ez a dolga....

Ana

Drukk a dokihoz

Niki

Na,már fáradsz,az jó jel!

Maccs

GYerekek hogy vannak?

Tök rossz,hogy délután nincs gépem,na majd a jövő héten!

Bevittem ma a dokihoz Bence TAJ kártyáját,kaptunk beutalót csípőficam szűrésre,január 4-én megyünk.
Próbál aludni a kocsiban,épp szellőztetem a szobát.

Kép
Kép
 
 


Megjöttem!

MInden rendben van!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

0,73cm -es embrióm van!!!! Láttam! Jó helyen tapadt meg!

Megkönnyebbültem!

Maresz! Boldog névnapot!

Kép

Kép
 
 


Letti én jan 10re vagyok kiirva :wink: :)

légzésfigyelő:

mi kaptunk kölcsön,de vettem volna egyet az tuti ha netán nem kaptunk volna.

felénk kb 2000ft/hónap a bérlés,egy évben 24000ft,amiből már simán lehet venni egyet,és a tiéd,nem a semmibe ment el az a sok pénz.megmarard a másik gyerköcnek is,vagy épp el tudod adni.

pl teszveszen tök olcsón lehet kapni,ki kell fogni.

KépKép
 


Betti!

Nem kell az egy éves koráig, ha már mocorog, nem tudod használni.Még fél évesig sem. Szerintem.

Kép

Kép
 
 


ana

jaj de jó :) úgy örülök :)

KépKép
 


Hello.
Kinga, Betti, Ana köszi az infot! Először bérelek, majd meglátom...HAnincs 2 lapos,megyek és veszek...ez lesz a koncepció..:)

Ana! Hurrá, hurrá!!!! Most egy kicsit megnyugodtál????? Tudom, teljesen nem lehet megnyugodni! Van képed?
Láttad a szívcskéjét pulzálni?

Szerintem Mares július 30-án tartja a névnapját. ÉS akkor meg is köszöntöttük!

Gyerekek, valamit elnyomtam a gepemen, most kulfoldi billentyuyetre valtott. Valaki segitsen maaaaaaaaaar$ Nincs ekezetes betu es minden szam is megvaltozott.
Vendég
 


Újraindítottam és helyreállt.
Most megnyugodtam :oops:
Vendég
 


letti

nálatok mennyi a bérlés dijja?

KépKép
 


Betti,
Nem tudom sajnos,mert ma megint elfelejtettem megkérdezni. Egész nap mindenki engem szivatott.

Reggel Apám közölte, nem megyünk vásárolni. Aztán felhívott az ügyvédünk (cég), hogy a ribanc, akit kirúgtunk, nem elégszik meg azzal az összeggel, amit ajánlottunk, megy a munkaügyi bíróságra (2 év perskedés ZSófika mellett, jó kellemes lesz). Aztán elmentem enni 1 menüt, mert nem volt kedvem főzni. Úgy volt, hogy Apának is veszek egyet, mert jön értem, elvisz a Mamámhoz. Elfelejtettem elvinni a pénztárcámat, szólta neki, hogy jöjjön, persze nem tudott, odAKÜLDTE az egyik futárjukat, hozott nekem pénzt. Mamához így gyalog mentem. El kellett mennünk az OTP-be Anyucikám bankszámláját zároltatni Apámmal, 1,5 órát ott szarakodtunk. Utána Anyuci házába akartunk kimenni, de rájöttünk, hogy kellene venni kutysakaját, hát elmentünk a Metro-ba,mire kijöttünk, fél 5 volt, eldöntöttük, nem megyünk sehová...

Most itthon vagyok, kellene főznöm.

Így a légzésfigyelőt elfelejtettem megkérdezni, most meg már szerintem bezártak.
Vendég
 


Sziasztok
bocsi most nincs nagyon időm.

Légzésfigyelő:
Én biztos nem bérelnék,3 éve használtan vettem egy "angel car"-t
azszem 12000 ft volt,talán fél évig-8 hónapig használtam,akkor is jó volt mikor már mocorgott Noel sosem volt téves riasztás,csak amikor kivettem az ágyból és elfelejtettem kikapcsolni.Én biztos most is ugyanúgy megvenném,nagyon megnyugtató volt.Amúgy meg ha megveszitek,mikor már nem használjátok,simán el lehet adni,biztos megveszik,szóval nem buksz rajta annyit mint amennyit a bérlésre kifizetsz.

méleg:
mérni sosem mértem mennyit eszik a gyerkőc,ezért nem is volt mérlegünk,az összes ismim akinek volt és mérte tökre begolyózott tőle és nem bírt vele leállni,csak magadat idegesíted a számokkal,úgy gondolom.Bőven elég a heti védőnős méreckedés.
Különben is mindenkinek más a teje van akinek zsírosabb-táplálóbb,nyilván a gyerkőc is ettől függően eszik és éhezik meg.....

Ana
Nagyon örülök a jó híreknek,mostmár kicsit fellélegezhetsz ;)

Niki
Tuti baba van a dologban,szerintem sem kell aggódnod,biztos szépen fejlődik és hidd el minden rendben lesz ezután is!!!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


anabana írta:0,73cm -es embrióm van!!!!


De jó, de jó! Gratulálok!!! Figyeld meg, hipp-hopp eltelik az idő, és csak nő, csak nő... Én tegnap voltam, 48 mm. Hihetetlen.

Kép
 
 


Köszönöm a gratulációkat! Arik vagytok!

Tina! Igen, nagyon repül az idő. Te hanyadik héten mentél a védőnőhöz?


..........És ti Csajok?..............

Kép

Kép
 
 


Ana,

A 7. héten volt szívhang, és a 8. héten mentem védőnőhöz.

Kép
 
 


Sziasztok!

ANA, DE SZUPER!

Már én is nagyon várom ezt,ha minden igaz nekem karácsony előtt lesz.

Írtóra elfáradtam mára, ráadásnak következő tünet, mintha ólmok húznák a mellem és meg is vannak dagadva.
Ma voltam apukáméknál, de nem tudtam neki elmondani, nem ment. :(

Bocsi, de most csak ennyire futja majd holnap jövök kipihenve!

Jó éjt mindenkinek!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Nikó, akkor mondod el, amikor akarod, nem űz senki! Én az anyukámnak majd ha lesz baba, akkor csak a 16. héten mondom el, vagy még később, mivel ő nagy rémtörténet-mesélő.
Mellfeszülés... tényleg nagyon kellemetlen érzés tud lenni.

Ana, Gratulálok! Látod, nem hívták el a dokit szülni :wink: Pihenj sokat továbbra is.

Leti, kíváncsi vagyok már, hogy miket shoppingolsz :)

Légzésfigyelő
Én 2005-ben olvastam sokat róla. 3-9 hónapos korig köv. be a legtöbb csecsemőh. A tanulmányban az orvosok 0-15 hós korig javasolják a légzésfigyelő használatát. Én 18. hóig használtam mindkét gyerekkel. Nagyon jól el lehet vezetni a kábeleket az ágyrács között - ágy alatt -, és akkor oldalt nem tudja kibányászni a pici, mikor már kis érdeklődő :):):)
Nekünk AngelCare 401 van. Jelenleg bébiőrként funkcionál (szeretem hallani, hogy mi történik a szobában, ha nem is vagyok ott). Enikőnél csak 2x riasztott, de azért, mert mikor áthúztam a matracát, akkor a két lap összeköttetését félig kihúztam véletlenül. Ricsinél viszont volt életmentő riasztás 3x is, régebben mintha írtam volna :!: Én ezért nagyon kampányolok a lf. használata mellett.

Babamérleg
Ricsinél vettük, akkor használtam gyerekeknél, mikor jött a védőnő. Tök kényelmes volt, mert nálunk lemérhette a gyerekeket és nem kellett bebumlizni a rendelőbe. Én nem méregettem őket minden evés után. Ha a baba kiegyensúlyozott, szépen eszik-alszik, van rendszeresen kakás-pisis pelus, akkor nincs ott gond, nem érdemes ezen stresszelni magát még az Anyukának! Amúgy még most is használható, mivel a "kosár" lehúzható róla és sima gyerekmérlegként (asszem 20 v. huszonvalahány kg-ig mér) továbbra is alkalmazható. Egyébként Tefal.

Sok pussz

 
 


Maccs!

Köszönöm! Ezt nem hittem volna, hogy eddig is használható a figyelő!

Niki!

Neked is kösz!

Kép

Kép
 
 


Szép jó reggelt!

Nekem ma és holnap is apci dolgozik, egyedül vagyok, de ma mozgalmas napom lesz, legalább is este. Este megyek étterembe a munkatársakkal, ma tartjuk az év végi bulinkat. Már alig várom! :D :D

Végre egy kicsit kialudtam magam, már majdnem kidobott az ágy! :lol:

Maccs, majd eljön mindennek az ideje! Csak kérdés, hogy mikor.

Letti, most akkor mikor mentek vásárolni? Nagyon kivi vagyok milyen holmikat veszel!
Hát ahhoz képest, hogy már nem dolgozol, azért elég mozgalmas egy napod volt neked is tegnap!
Tényleg, pocifotót nem dobsz?? Olyan rég láttunk már!

Ana, neked azt az orvos mondta,hogy mikor jön a babó vagy te számoltad ki? Mert én is számolgattam, de nem tudom, hogy jó-e?
Amúgy mi az időpontod?

Tud valaki segíteni az enyémben? Én a görbim alapján néztem.
Tudom, hogy a doki úgy is megmondja, de nem bírom addig! :oops: :oops:

Én úgy számoltam, hogy a pé-től visszaszámoltam 14 napot.
Az november 11. Ha ez így jó, akkor 4+3-on vagyok és augusztus 18-ra leszek kiírva!
SZERINTETEK?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki! Én magamnak számoltam, de most az uh leleten is ott van. Ugyanúgy számoltak mint én. De nekem 28 napos a ciklusom. Esetleg 1 nap eltérés lehet.

Hát szerintem jól számoltad.

Kép

Kép
 
 


sztem is sokáig jó a légzésfigyelő.

nekem a görbém szerint ápr 23 körülvolt a pé,ugyhogy 12 nap eltéréssel az uh is kimuatta a jó terhességi időt.

KépKép
 


Niki
a doki az utolsó mensi első napjától számol.
itt is ki tudod számolni,(a második kalkulátor,a terhességi): http://www.babasmamas.hu/kalk.php
szóval a terhességed a peteéréskor már min. 2 hetes.
Vendég
 


Köszi lányok!

Én azt hittem, mivel később van pé nekem 5-6 nappal így később veszik is az időpontot.
Azért kivi leszek majd a dokira mit mond.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki!

Úgy van ahogy a lányok mondják. Tehát az utolsó menses első napja +7nap-3hónap. De neked nem az lesz az igazi, mert te pontosan tudod a pe napját, így a tényleges időpont az lesz amit te számoltál. +-2nap eltérés lehet. Sajnos neked ez a számítás nem jó mert sokkal több napos a ciklusod, ez csak azokra érvényes akik 28 napos ciklussal rendelkeznek. Neked a 20. ciklusnapon volt pe, így a kalkulátor szerinti időhöz hozzá kell adni 6 napot (14+6=20). Tehát amit te számoltál tök jó, a doki szerint hamarabb lesz 6 nappal.

Kép

Kép
 
 


Hellóbelló!

Mi elmentünk Brenyóba, srácok játszottak, aztán hazajöttünk a bazi hóesésbe... én sem vagyok normális?!

Asszem, hogy pont itt a babanetes kalkulátornál mintha lehetne "játszani" a mesi idejével fogamzáskalkulátornál... Vagy keverem más oldaléval, akkor bocsi.

 
 


Hahó!!!!

Ana

nagyon örülök nektek! Milyen hatalmas!!!
Régi szép idők! Mikor még mi is a 7 mm-nek örültünk!

Niki

Ezek jó kis tünetek!

A légzésfigyelő szerintem is aranyat ér, a mérleget csak néha használom,nem idegesítem magam miatta. Amíg alszik és termeli a pelust,addig nem lehet gond! Nem egyforma étvággyal eszik,mint ahogy mi felnőttek sem!

Annyira fáj a jobb mellem,mint az állat! Ahogy emelema kezem,olyan mintha tépődne szét benne valami. A bimbómból indu a fájdalom egészen fel. Egy villanás az egész,de rohadtul kellemetlen. Mitől lehet ez? Ja és abbóla ciciből csak bimbóvédővel tudok szoptatni,mert még mindig kicsit sebes. A másik jó.

Voltam fogorvosnál. Fostam,hogy kihúzza,és én 1 napig vérzek utána,de szerencsére gyógyszeres tömést kaptam csak,2 fogamba is. Ha jó,akkor jövő héten letömi rendesen. Még a jobbos bölcsességfogam is tömésre vár,de azt meghagyom későbbre. Kivéve,ha az is megfájdul.

Kép
Kép
 
 


Ha ide beírom az utolsó mensi dátumát és, hogy 33napos ciklus hossz, akkor augusztus 17. ad meg.

http://www.babaszoba.hu/kalkulatorok/sz ... F-24F30AA3

Már totál belekeveredtem! :D Majd elviszem a dokinak a görbémet is megmutatni, mit szól hozzá!

Azért érdekel ennyire, mert így nem tudom hány hetes vagyok most pontosan. Ha mensitől számolok akkor már a 6. hétben vagyok, de ha meg pé-re figyelek akkor csak 4+3.
Így nem tudom mikor lesz szívhang! :oops: :oops:
Majd a dokitól kiharcolom, hogy csináljon uhut is, ha magától nem akar!

Maccs, itt csak szállingózott a hó és már nem is esik.

Kinga, ha csak ez maradna nem bánnám!
Akkor szerencsésen megúsztad a foghúzást!Sajnálom a cicit én nem tudom mitől lehet.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Na végre, van egy kis élet.
Most jöttem haza shoppingból... :oops: vásártam... :oops: :oops:

Niki, ha a ciklusod nem szabályos, a PÉ-től számolj 38 hetet! És kész.

Kinga, én hallottam a kolleganőmtől (Anyám helyett Anyám), hogy ha nem eszi ki rendesen a babus, akkor TELJESEN ki kell fejni, mert begyullad. HA meg begyulladt, akkor masszírozni kell...

Gyerekek, 75 ropiból elég sok dolgot sikerült vennem:
Kombiágy 40000-ért(itt Pécsett a legolcsóbb 48000, pelenkázó lap 3500 (máshol min. 5000), kókuszmatrac 5500 (itthon 10000), kád+állvány 4500, 4 részes ágynemű 6000 (itthon 9 - 15 000), meg néhány apróság: ágyra akasztható kis plüss tartó, ilyen zsebes, vettem végülis pelenkatartó vödröt, fürdőlepedőt, gumis lepedőt, kozmetikai szettet (fésű, kefe, olló, kis reszelő, stb).

Holnap rakjuk össze a babaszobát, akkor majd dobok fotót...lehet pocakosat is.

Ma megint rohadt jól indult a napom...Apuka fél 4-kor kiment wc-re és úgy jött vissza, hogy nagyon nagy baj van...iszonyat fájdalmai voltak. Róla azt kell tudni, hogy nagyon magas a fájdalomküszöbe, triatlonista volt, minden edzésen fájdalomig edzett. 2 éve bordatöréssel 16 órákat dolgozott. De most ott fetrengett, gyerekek, én úgy megijedtem. Elvittem ügyeletre, onnan a belgyógyászatra küldtek, kiderült, hogy veseköve van. Mondta neki a doki, hogy ki fogja pisilni, amit inkább szülésnek nevezhet majd...Én erre poénkodtam vele, hogy majd együtt szülünk... :? :?

Belenyomtak 2 infúziót. Fél 5-től 8-ig ott tobzódtunk. Úgyhogy kicsit se vagyok kipihent.

MOst még megyünk Anyuci házába, Hertelendre.
Vendég
 


Niki, a dokik mind a mensitől számolnak, MINDEN EGYES VIZSGÁLATOT!!! Ez a mérvadó, az alap. Úgyhogy ezt számolgasd. A 12. heti UH-n majd kiderül mekkora, de akkor is továbbra is a mnensi alapú számítást kell figyelembe venni (16 hetes AFP-nél, 24 hetes terhelésesnél, stb)
Vendég
 


A légzésfigyelőt nem tudom ki vetette fel, de van már olyan, ami picike, és a baba pelusára lehet tenni, így ha elmozdul is, nincs riasztás, mert csak akkor riaszt, ha a baba ténylegesen nem vesz levegőt 20 mp-ig. Szóval tuti találmány. Neve Snuza és Respisense, ez a két fajta van forgalomban. Igaz, húzós az ára, de megéri, mert akár babakocsizás közben is használható, vagy ha a baba máshol alszik el, nem a helyén Wink
Én tutira ilyet vennék...


Egy kedves ismerősünk írta.....

Kép

Kép
 
 


Letti

Apukának részvétem,nekem csak gyulladásom volt,az is pokoli!
Nagyon ügyes vagy,egész jól gazdálkodtál! Várjuk a képeket!

Kép
Kép
 
 


Niki! mondom hogy 6 nap eltérésed van. Tehát neked azt kell beírni a kalkulátorba mintha 11-én jött volna meg.

Kép

Kép
 
 


hoppá kétszer ment el :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


Letti! A sógoromnak is előjön nem tudom hány évente. Az idén is volt. Hiába viszik be kórházba, úgy sem tudnak mit tenni. Ki kell pisilni. De együttérzésem a párodnak, mert veszedelmes fájdalmas.

Kép

Kép
 
 


Letti, tényleg sok mindent vásároltál,de hát kellenek nemsokára!
Egész jó áron megúsztad ezeket.

Hú nekem vesekövem még nem volt, de a múltkor az egyik ismerősömnek igen. Azt tudom, hogy ilyenkor sok folyadékot, teát, sört. Olyat kell inni ami vízhajtó, hogy hamarabb kihozza.

Hű mik várnak még rám! Én nem is tudom ezeket a dolgokat! :roll: :roll:

Igazság szerint nem bánnám,ha auguszt.18.-án születne, mert aznap van a nagyszüleim házassági évfordulója és egyben nagymamám neve napja is, aki sajnos már nincs itt velem, de sok mindent neki köszönhetek!

Na de, hol van az még,ennyire nem szaladok előre! :oops: :oops: :oops:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki,

Szerintem ez 4+3. Jövő héten már látszódnia kell a petezsáknak*, esetlg lesz benne szikhólyag. Ha nagyon picit látszik a baba is, akkor az csak jó.

*Az 5. héten csak azt állapítják meg, hogy jó helyen tapadt-e meg.

És ne hagyd magad paráztatni! Ha mégegyszer azt mondja a doki, hogy kevés a hcg, meg kicsi a baba, velem gyűlik meg a baja! 8) Könnyű a mensitől számolni, de hány nőnek nem a 14. napon van a peteérése?? A barátnőmnek pl kb a 7-8. napon volt, és csak akkor hitték el neki, amikor a genetikai UH volt, pedig végig nagyobb volt. Akkor viszont kötelesek átírni a hetek számát, és onnantól úgy számolni.

Kép
 
 


sorry,töröltem a hsz.-t
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.12 13:08-kor.
Vendég
 


Tina, én már azzal is megelégszem, csak tudnám már, hogy tényleg ott van és jó helyen! :oops:

Gabi, hát eléggé cikk-cakkos ez a görbe tényleg! Mindig ugyanabban az időben méred? Nem próbálod meg a fertyt, szerintem az sokkal megbízhatóbb.
Nekem krémes nyák mindig mensi előtt volt jó pár nappal. Most viszont tökre száraz voltam és először ez tűnt fel nekem.
De ezt ugye embere válogatja szerintem, mert valakinek meg babásan ilyen.
Próbálj meg elemet cserélni, ha meg akkor sem jó, próbáld meg a higanyosat.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: